OGÓLNOPOLSKI PUCHAR NORDIC WALKING SŁUPSK - 10 KM
Ogólnopolski Puchar Nordic Walking - Słupsk 2021 | KLASYFIKACJE NORDIC WALKING
Organizator : Fundacja Herkules All Sports
Data : 2021-06-12
Miejsce : Słupsk
Dystans : 10 km
Zgłoszonych : 50
Wystartowało : 45
Nie ukończyło : 0
Ukończyło : 45
Na trasie : 0
Pełne wyniki :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 2.7km | 5.4km | 8.1km | Meta
Klasyfikacja wg czasu netto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MŻół. kartkiCzer. kartki2.7kmLaps_5km
5.4km
8.1kmCzas
netto
10.8km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
          
1KŁOS Maciej 155NW WYSPA SOBIESZEWSKAGDAŃSKM30-391M 100:15:2900:31:0300:46:5601:02:44.60 5:4810,3
2MARCZAK Tomasz 124KS IDMAR RACING TEAMALEKSANDRIA IM18-291M 200:15:3700:31:3200:47:1801:03:01.15+00:00:165:5010,3
3KNITTER Tomasz 122BŁĘKITNI DZIEMIANYDZIEMIANYM18-292M 300:15:3700:31:3600:47:2501:03:14.85+00:00:305:5110,2
4POLKOWSKI Piotr 121NW CZŁAPSKI TEAMWARSZAWAM30-392M 400:15:3700:31:3500:47:4201:04:08.90+00:01:245:5610,1
5CZŁAPSKI Krzysztof 126NW CZŁAPSKI TEAMWARSZAWAM50-591M 500:16:0200:32:4000:49:4001:06:51.95+00:04:076:119,7
6CHOJNACKI Paweł 125EKSPEDYCJA NORDIC TEAM SZCZECINSZCZECIN-MIERZYNM50-592M 600:16:3200:33:3200:50:1901:07:12.25+00:04:276:139,6
7KUŚMIEREK Jan 123BŁĘKITNI DZIEMIANYDZIEMIANYM50-593M 700:16:4600:33:4200:50:4201:07:24.25+00:04:396:149,6
8KLIMCZAK Adam 154GOSADI NORDIC TEAMWARSZAWAM50-594M 800:17:0000:34:3900:51:5901:09:18.55+00:06:336:259,4
9FRĄCKOWIAK Mateusz 146EKSPEDYCJA NORDIC TEAM SZCZECINWIELEŃM18-293M 900:17:0100:34:3000:52:2001:10:14.55+00:07:296:309,2
10SZCZUDLIK Małgorzata 127KIJKOWE TRZEMESZNOTRZEMESZNOK40-491K 100:17:3200:35:0300:52:3901:10:20.75+00:07:366:309,2
11MĄDRY Grzegorz 159KIJKOWE TRZEMESZNOTRZEMESZNOM60-691M 1000:17:3200:35:2100:52:5901:10:24.95+00:07:406:319,2
12WIŚNIEWSKI Sławomir 167FLUGGERGDAŃSKM40-491M 1100:17:3000:35:2300:53:0901:10:39.10+00:07:546:329,2
13CHYRA Janusz 141LUBLINIECM40-492M 1200:17:3000:35:2300:53:0901:10:39.70+00:07:556:329,2
14LUDWICZAK Andżelika 130EKSPEDYCJA NORDIC TEAM SZCZECINSZCZECINK40-492K 200:17:3300:35:1200:53:0401:10:58.95+00:08:146:349,1
15KUŁAKOWSKA Halina 129KATOWICKI NORDIC WALKINGOLKUSZK40-493K 300:17:4100:35:3200:53:2901:11:38.20+00:08:536:379,0
16WIECZORKOWSKA Dagmara 136WYCHODZĘ Z KIJAMIKOSZALINK40-494K 400:17:3900:35:3200:53:4501:12:46.30+00:10:016:448,9
17FRANCZAK Małgorzata 131NW CZŁAPSKI TEAMWARSZAWAK18-291K 500:17:5400:36:1700:54:4401:13:10.75+00:10:266:468,9
18STACHOWICZ Joanna 128BŁĘKITNI DZIEMIANYDZIEMIANYK30-391K 600:18:0600:36:2200:54:5901:13:15.80+00:10:316:468,8
19KRIGER Roman 156SERCE NORDICA WŁOCŁAWEKPAPOWO TORUŃSKIEM60-692M 1300:17:5300:36:2900:55:1101:14:22.65+00:11:386:538,7
20CZAJKA Urszula 133RUMIAK60-691K 700:18:0800:36:3900:55:2501:14:30.55+00:11:456:538,7
21JANKOWSKI Grzegorz 150STĘSZEW TEAMWITOBELM60-693M 1400:18:0400:36:3600:55:5401:15:07.25+00:12:226:578,6
22SZYMAŃSKI Stefan 165SERCE NORDICA WŁOCŁAWEKKIEŹLINYM70+1M 1500:18:0600:36:5900:56:0501:15:16.20+00:12:316:588,6
23KREFT Barbara 132PARCHOWOK50-591K 800:18:3300:37:2300:56:1801:15:22.80+00:12:386:588,6
24ŻAMOJCIN Marek 171NORDICLUB SZCZECINSZCZECINM60-694M 1600:18:2800:37:4500:57:0601:16:13.85+00:13:297:038,5
25KĘPA Andrzej 152FAMILY TEAM KĘPA SPORTKOSZALINM70+2M 1700:18:4600:38:1900:57:2901:16:21.40+00:13:367:048,5
26MIŚKOWICZ Anna 134NESSI TIME BIAŁAGŁOGÓWEKK60-692K 900:18:5200:38:0700:57:3901:17:04.25+00:14:197:088,4
27BROŻYNA Agata 135NW CZŁAPSKI TEAMWARSZAWAK30-392K 1000:18:5600:38:1400:57:4601:17:04.55+00:14:197:088,4
28FRANCZAK Dariusz 145NW CZŁAPSKI TEAMWARSZAWAM50-595M 1800:18:5100:38:4000:58:1201:17:07.20+00:14:227:088,4
29PALUCH Paweł 161AVOCADO WELLNESS CLUBWARSZAWAM50-596M 1900:18:2300:37:4200:57:0901:17:09.80+00:14:257:088,4
30SERÓWKA Lidia 162DAJ RADOŚĆ NIEPEŁNOSPRAWNYMPIŁAK40-495K 1100:19:1500:38:3200:57:5001:17:12.30+00:14:277:088,4
31STOLTMANN Helena 91BŁĘKITNI DZIEMIANYDZIEMIANYK60-693K 1200:18:5900:38:1900:57:4601:17:21.95+00:14:377:098,4
32PALIWODA Kasia 160EKSPEDYCJA NORDIC TEAM SZCZECINMIERZYNK40-496K 1300:19:2200:38:5100:58:2001:17:51.20+00:15:067:128,3
33KNITTER Monika 48POLANÓWK30-393K 1400:19:5100:39:5400:59:5601:19:40.85+00:16:567:228,1
34POSTEK Danuta 173MARSZ PO ZDROWIEPOZNAŃK50-592K 1500:19:3800:39:5401:00:2401:20:53.55+00:18:087:298,0
35WITCZAK Aleksandra 168SERCE NORDICA WŁOCŁAWEKWŁOCŁAWEKK40-497K 1600:20:1500:40:5301:01:2601:21:21.15+00:18:367:318,0
36FRANCZAK Anna 144NW CZŁAPSKI TEAMWARSZAWAK50-593K 1700:20:1600:40:4401:01:1901:21:51.40+00:19:067:347,9
37STANKOWSKA Marzena 163KIJKOWE TRZEMESZNOTRZEMESZNOK40-498K 1800:20:3300:41:0101:01:3301:22:07.80+00:19:237:367,9
38JÓŹWIAK Łukasz 40SERCE NORDICA WŁOCŁAWEKWŁOCŁAWEKM50-597M 2000:20:0900:40:3701:01:2601:22:24.30+00:19:397:377,9
39IGNASIAK Anna 149DAJ RADOŚĆ NIEPEŁNOSPRAWNYMPIŁAK30-394K 1900:20:4000:41:4001:02:2901:23:28.20+00:20:437:437,8
40WYSOCKA Bernadeta 169BŁĘKITNI DZIEMIANYDZIEMIANYK40-499K 2000:20:3300:41:4701:03:2901:26:54.05+00:24:098:027,5
41CHOLEWKA Jolanta 140MARSZ PO ZDROWIEKOSTRZYN WLKPK60-694K 2100:20:5800:42:3101:04:3801:27:25.30+00:24:408:057,4
42ŻAMOJCIN Małgorzata 172NORDICLUB SZCZECINSZCZECINK60-695K 2200:21:0200:42:4001:05:1401:28:51.25+00:26:068:137,3
43DUSZA Anna 143SZCZECINK50-594K 2300:20:1000:40:5001:05:3301:29:08.95+00:26:248:157,3
44CZEKRYSZEW Małgorzata 142SERCE NORDICA WŁOCŁAWEKWŁOCŁAWEKK50-595K 2400:22:5700:45:5801:08:3001:31:18.25+00:28:338:277,1
45BECHLER Zofia 138GWIAZDY PÓŁNOCYCEWLINOK40-4910K 2500:23:1300:46:3101:08:5201:31:18.60+00:28:348:277,1
Znaleziono 45 wynik(ów)