OGÓLNOPOLSKI PUCHAR NORDIC WALKING SŁUPSK - 10 KM
Ogólnopolski Puchar Nordic Walking - Słupsk 2021 | KLASYFIKACJE NORDIC WALKING
Ogólnopolski Puchar Nordic Walking - Słupsk 2021 | KLASYFIKACJE NORDIC WALKING
Organizator : | Fundacja Herkules All Sports |
Data : | 2021-06-12 |
Miejsce : | Słupsk |
Dystans : | 10 km |
Zgłoszonych : | 50 |
Wystartowało : | 45 |
Nie ukończyło : | 0 |
Ukończyło : | 45 |
Na trasie : | 0 |
Klasyfikacja wg
czasu netto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Żół. kartki | Czer. kartki | 2.7km | Laps_5km 5.4km |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | KŁOS Maciej | 155 | NW WYSPA SOBIESZEWSKA | GDAŃSK | M30-39 | 00:15:29 | 00:31:03 | |||
2 | MARCZAK Tomasz | 124 | KS IDMAR RACING TEAM | ALEKSANDRIA I | M18-29 | 00:15:37 | 00:31:32 | |||
3 | POLKOWSKI Piotr | 121 | NW CZŁAPSKI TEAM | WARSZAWA | M30-39 | 00:15:37 | 00:31:35 | |||
4 | KNITTER Tomasz | 122 | BŁĘKITNI DZIEMIANY | DZIEMIANY | M18-29 | 00:15:37 | 00:31:36 | |||
5 | CZŁAPSKI Krzysztof | 126 | NW CZŁAPSKI TEAM | WARSZAWA | M50-59 | 00:16:02 | 00:32:40 | |||
6 | CHOJNACKI Paweł | 125 | EKSPEDYCJA NORDIC TEAM SZCZECIN | SZCZECIN-MIERZYN | M50-59 | 00:16:32 | 00:33:32 | |||
7 | KUŚMIEREK Jan | 123 | BŁĘKITNI DZIEMIANY | DZIEMIANY | M50-59 | 00:16:46 | 00:33:42 | |||
8 | FRĄCKOWIAK Mateusz | 146 | EKSPEDYCJA NORDIC TEAM SZCZECIN | WIELEŃ | M18-29 | 00:17:01 | 00:34:30 | |||
9 | KLIMCZAK Adam | 154 | GOSADI NORDIC TEAM | WARSZAWA | M50-59 | 00:17:00 | 00:34:39 | |||
10 | MĄDRY Grzegorz | 159 | KIJKOWE TRZEMESZNO | TRZEMESZNO | M60-69 | 00:17:32 | 00:35:21 | |||
11 | CHYRA Janusz | 141 | LUBLINIEC | M40-49 | 00:17:30 | 00:35:23 | ||||
12 | WIŚNIEWSKI Sławomir | 167 | FLUGGER | GDAŃSK | M40-49 | 00:17:30 | 00:35:23 | |||
13 | KRIGER Roman | 156 | SERCE NORDICA WŁOCŁAWEK | PAPOWO TORUŃSKIE | M60-69 | 00:17:53 | 00:36:29 | |||
14 | JANKOWSKI Grzegorz | 150 | STĘSZEW TEAM | WITOBEL | M60-69 | 00:18:04 | 00:36:36 | |||
15 | SZYMAŃSKI Stefan | 165 | SERCE NORDICA WŁOCŁAWEK | KIEŹLINY | M70+ | 00:18:06 | 00:36:59 | |||
16 | PALUCH Paweł | 161 | AVOCADO WELLNESS CLUB | WARSZAWA | M50-59 | 00:18:23 | 00:37:42 | |||
17 | ŻAMOJCIN Marek | 171 | NORDICLUB SZCZECIN | SZCZECIN | M60-69 | 00:18:28 | 00:37:45 | |||
18 | KĘPA Andrzej | 152 | FAMILY TEAM KĘPA SPORT | KOSZALIN | M70+ | 00:18:46 | 00:38:19 | |||
19 | FRANCZAK Dariusz | 145 | NW CZŁAPSKI TEAM | WARSZAWA | M50-59 | 00:18:51 | 00:38:40 | |||
20 | JÓŹWIAK Łukasz | 40 | SERCE NORDICA WŁOCŁAWEK | WŁOCŁAWEK | M50-59 | 00:20:09 | 00:40:37 |
Znaleziono 20 wynik(ów)