OGÓLNOPOLSKI PUCHAR NORDIC WALKING SŁUPSK - 5 KM
Ogólnopolski Puchar Nordic Walking - Słupsk 2021 | KLASYFIKACJE NORDIC WALKING
Organizator : Fundacja Herkules All Sports
Data : 2021-06-12
Miejsce : Słupsk
Dystans : 5 km
Zgłoszonych : 115
Wystartowało : 104
Nie ukończyło : 0
Ukończyło : 104
Na trasie : 0
Pełne wyniki :
Uproszczone :
Klasyfikacja wg czasu netto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MŻół. kartkiCzer. kartki2.5kmCzas
netto
5km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
        
1WITUCKI Jacek 1POZNAŃM50-541M 100:14:2000:29:18.75 5:5110,2
2SZAMOTULSKI Henryk 2EKSPEDYCJA NORDIC TEAM SZCZECINTRZEBIATÓWM40-441M 200:14:3600:29:43.05+00:00:245:5610,1
3KNITTER Michał 5BŁĘKITNI DZIEMIANYDZIEMIANYM18-291M 300:15:3300:31:28.95+00:02:106:179,5
4BRZOZOWSKI Piotr 4AKTYWNI POSTOMINOSŁAWNOM30-391M 400:15:3000:31:50.90+00:02:326:229,4
5PARZYBUT Jan 6POSTĘP PNIEWY TEAMPNIEWYM55-591M 500:15:4700:31:57.55+00:02:386:239,4
6FRĄCKOWIAK Roman 8EKSPEDYCJA NORDIC TEAM SZCZECINWIELEŃM50-542M 600:15:5200:31:58.65+00:02:396:239,4
7KRAJEWSKA Hanna 17NWPLPIŁAK18-291K 100:15:4800:31:59.95+00:02:416:239,4
8MARCZAK Tomasz 64KS IDMAR RACING TEAMALEKSANDRIA IM18-292M 700:15:5100:32:33.65+00:03:146:309,2
9WOROCH Roman 3KGHM METRACO RUDNADOPIEWOM60-641M 800:16:1100:32:33.70+00:03:146:309,2
10KOPCZEWSKI Dariusz 7WYCHODZĘ Z KIJAMIKOSZALINM55-592M 900:16:0200:32:36.50+00:03:176:319,2
11KŁOS Maciej 46NW WYSPA SOBIESZEWSKAGDAŃSKM30-392M 1000:15:2900:32:37.75+00:03:196:319,2
12TOPOREK Rafał 97POLIPACK TEAM GWEPRZODKOWOM-Niepełnosprawni(B)1M 1100:16:2400:33:16.05+00:03:576:399,0
13KUŚMIEREK Mateusz 9BŁĘKITNI DZIEMIANYDZIEMIANYM18-293M 1200:16:4400:33:43.10+00:04:246:448,9
14MROZIŃSKI Tadeusz 66NORDICUS STRZYBNICATARNOWSKIE GÓRYM55-593M 1300:17:0200:34:08.20+00:04:496:498,8
15MAŚLANKA Iwona 11MARSZ PO ZDROWIEŚMIGIELK50-541K 200:16:5200:34:13.55+00:04:546:508,8
16CZŁAPSKI Krzysztof 27NW CZŁAPSKI TEAMWARSZAWAM55-594M 1400:17:0300:34:35.45+00:05:166:558,7
17ZMYSŁOWSKI Zygmunt 113NORDIC WALKING LUBASZLUBASZM60-642M 1500:17:1700:34:39.50+00:05:206:558,7
18OKRZESIK-FRĄCKOWIAK Izabela 12EKSPEDYCJA NORDIC TEAM SZCZECINWIELEŃK50-542K 300:17:0200:34:45.35+00:05:266:578,6
19PRZYBORKIEWICZ Kriss 80PIERNIKI TORUŃTORUŃM45-491M 1600:17:3700:34:51.55+00:05:326:588,6
20PUSZKARSKA Małgorzata 14GOSADI NORDIC TEAMWARSZAWAK45-491K 400:17:1000:34:52.30+00:05:336:588,6
21JÓŹWIAK Marianna 13SERCE NORDICA WŁOCŁAWEKWŁOCŁAWEKK45-492K 500:17:2100:34:55.35+00:05:366:598,6
22POKŁADOWSKA Joanna 16WYCHODZĘ Z KIJAMIKOSZALINK45-493K 600:17:1100:35:07.60+00:05:487:018,5
23SZYMAŃSKI Stefan 95SERCE NORDICA WŁOCŁAWEKKIEŹLINYM70-741M 1700:17:5400:35:28.30+00:06:097:058,5
24WALCZAK Ryszard 101ZIELONA GÓRAM70-742M 1800:18:0000:35:35.55+00:06:167:078,4
25WOJTCZAK Urszula 15CZAPELKICZAPLINEKK40-441K 700:17:3800:35:38.20+00:06:197:078,4
26KOWNACKI Bartłomiej 51LASOWICE WIELKIEM40-442M 1900:17:5400:35:38.90+00:06:207:078,4
27KLIMCZAK Adam 45GOSADI NORDIC TEAMWARSZAWAM55-595M 2000:17:3800:35:47.40+00:06:287:098,4
28KRUGIOŁKA Grzegorz 53AKTYWNIE W PNIEWACHPNIEWYM30-393M 2100:17:4600:35:52.00+00:06:337:108,4
29TOMCZYK Edward 96MARSZ POZDROWIEPOZNAŃM70-743M 2200:17:5900:35:52.70+00:06:337:108,4
30NOWALIŃSKI Piotrek 67FACE NORDIC WALKING TEAMPŁOCKM-Niepełnosprawni(A)1M 2300:18:0000:36:30.70+00:07:117:188,2
31KASPRZAK Tadeusz 42OSIEKM-Niepełnosprawni(A)2M 2400:18:0300:36:38.25+00:07:197:198,2
32KĘDZIERSKA Karolina 44EKSPEDYCJA NORDIC TEAM SZCZECINSZCZECINK40-442K 800:18:1700:36:47.75+00:07:297:218,2
33DOLNA-FILIPCZUK Ewelina 30KSK KOŁCZYGŁOWYKOŁCZYGŁOWYK30-391K 900:18:3200:36:54.40+00:07:357:228,1
34PIĄTEK Dariusz 74POLIPACK TEAM GWEGNIEWINOM-Niepełnosprawni(A)3M 2500:18:0200:36:56.55+00:07:377:238,1
35CZERNIEJEWSKA Marta 26EKSPEDYCJA NORDIC TEAM SZCZECINSZCZECINK45-494K 1000:18:2500:37:03.85+00:07:457:248,1
36DAROSZEWSKA Krystyna 28SERCE NORDICA WŁOCŁAWEKWŁOCŁAWEKK60-641K 1100:18:3800:37:07.50+00:07:487:258,1
37KOSTECKI Wiesław 50NW CZŁAPSKI TEAMNOWY DWÓR MAZOWIECKIM65-691M 2600:18:4100:37:10.20+00:07:517:268,1
38ZIELIŃSKA Jolanta 110GOSIR OSIELSKOOSIELSKOK60-642K 1200:18:2000:37:16.50+00:07:577:278,1
39GRYGOROWICZ Bogdan 36KGHM METRACO RUDNALUBINM-Niepełnosprawni(B)2M 2700:18:3800:37:24.70+00:08:057:288,0
40WALCZAK Grzegorz 166NORDIC WALKING KIEKRZ POLANDSUCHY LASM45-492M 2800:18:2300:37:25.60+00:08:067:298,0
41ADAMUS Marian 21SILESIA NORDIC TEAMBYTOM-GARDNA WIELKAM70-744M 2900:18:1200:37:26.75+00:08:087:298,0
42STACHOWICZ Marcin 90BŁĘKITNI DZIEMIANYDZIEMIANYM30-394M 3000:18:1700:37:27.85+00:08:097:298,0
43KĘSIK Agnieszka 153SWIAT PYTEK U KRYSPINASŁUPSKK30-392K 1300:18:5400:37:30.55+00:08:117:308,0
44GÓRAL Andrzej 34KGHM METRACO RUDNABYDGOSZCZM-Niepełnosprawni(A)4M 3100:18:3000:37:40.00+00:08:217:328,0
45WITUCKA Karolina 105POZNAŃK-Dzieci1K 1400:18:5000:37:42.95+00:08:247:328,0
46CIESIELSKI Krzysztof 25FAST WALKERGNIEZNOM65-692M 3200:18:4100:37:54.35+00:08:357:347,9
47ZAWADZKI Krzysztof 108WETERANZIELONA GORAM65-693M 3300:18:4700:38:02.85+00:08:447:367,9
48GUTOWSKA Magdalena 59PAUL TEAMMALBORKK45-495K 1500:19:1000:38:08.05+00:08:497:377,9
49RUSINOWICZ Andrzej 87DAJ RADOŚĆ NIEPEŁNOSPRAWNYMPIŁAM75-791M 3400:19:0000:38:23.85+00:09:057:407,8
50FRANCZAK Dariusz 31NW CZŁAPSKI TEAMWARSZAWAM55-596M 3500:18:5900:38:29.40+00:09:107:417,8
51PUSZKARSKI Adam 83GOSADI NORDIC TEAMWARSZAWAM-Dzieci1M 3600:18:4800:38:50.05+00:09:317:467,7
52KUSIAK Włodzimierz 58SERCE NORDICA WŁOCŁAWEKGDAŃSKM70-745M 3700:19:1500:39:03.65+00:09:447:487,7
53GAŁKOWSKA Elżbieta 32MARSZ PO ZDROWIETUCZNOK65-691K 1600:19:1400:39:05.35+00:09:467:497,7
54PALUCH Paweł 71AVOCADO WELLNESS CLUBWARSZAWAM55-597M 3800:19:0200:39:05.65+00:09:467:497,7
55KRĘCKA Irena 52BUDOWOK55-591K 1700:19:2600:39:07.20+00:09:487:497,7
56KUCZYŃSKA Anna 54NORDIC WALKING KIEKRZ POLANDOBORNIKIK60-643K 1800:19:1700:39:13.60+00:09:547:507,6
57WOROCH Jolanta 106KGHM METRACO RUDNADOPIEWOK55-592K 1900:19:3600:39:15.70+00:09:567:517,6
58MALKIEWICZ Małgorzata 63SERCE NORDICA WŁOCŁAWEKWIERSZYNOK55-593K 2000:19:3500:39:19.35+00:10:007:517,6
59PRACKI Zbigniew 79SERCE NORDICA WŁOCŁAWEKWŁOCŁAWEKM55-598M 3900:19:3300:39:34.45+00:10:157:547,6
60SZYBUT Weronika 94POTĘGA NORDICAPOTĘGOWOK-Dzieci2K 2100:19:1900:39:39.05+00:10:207:557,6
61SAPUŁA Wiktoria 88LUBLINK18-292K 2200:19:4400:39:39.60+00:10:207:557,6
62GUTOWSKI Paweł 37PAUL TEAMMALBORKM-Niepełnosprawni(A)5M 4000:19:2000:39:52.20+00:10:337:587,5
63LEGOCKA Kinga 158NORDIC WALKING KIEKRZ POLANDSUCHY LASK45-496K 2300:19:5200:40:16.80+00:10:588:037,5
64LUDWICZAK Lena 62EKSPEDYCJA NORDIC TEAM SZCZECINSZCZECINK-Dzieci3K 2400:19:5600:40:25.30+00:11:068:057,4
65TOWARNICKA Izabela 98DAMROKI¸ 19/5K-Niepełnosprawni(B)1K 2500:20:2300:40:31.40+00:11:128:067,4
66RODZIEWICZ Wioletta 85BRAKUSTKAK50-543K 2600:20:1300:40:32.15+00:11:138:067,4
67GRYGOROWICZ Teresa 35KGHM METRACO RUDNALUBINK65-692K 2700:20:3000:41:06.45+00:11:478:137,3
68ŻYWICKA Irena 114BŁĘKITNI DZIEMIANYDZIEMIANYK60-644K 2800:20:4300:41:23.05+00:12:048:167,2
69KNITTER Zofia 47BŁĘKITNI DZIEMIANYDZIEMIANYK-Dzieci4K 2900:20:0300:41:25.40+00:12:068:177,2
70ZIELIŃSKI Andrzej 112NACŁAWM65-694M 4100:20:2900:41:35.10+00:12:168:197,2
71PIETRZYK Anna 76KALISZ POMORSKIK-Niepełnosprawni(A)1K 3000:20:3800:41:45.90+00:12:278:217,2
72LUBAŃSKA Leokadia 60SERCE NORDICA WŁOCŁAWEKWŁOCŁAWEKK-Niepełnosprawni(A)2K 3100:20:4900:41:46.10+00:12:278:217,2
73ADAMOWICZ Andrzej 20ŁÓDŹM75-792M 4200:20:3400:41:56.80+00:12:388:237,2
74TURZYŃSKA-STOPA Maria 99BŁĘKITNI DZIEMIANYDZIEMIANYK65-693K 3200:21:0300:41:57.80+00:12:398:237,2
75JASTRZĘBSKA-MACKO Marta 39MANOWOK30-393K 3300:20:4200:42:04.10+00:12:458:247,1
76PLUTO-PRĄDZYŃSKA Klaudia 77KSK KOŁCZYGŁOWYKOŁCZYGŁOWYK-Niepełnosprawni(B)2K 3400:20:5400:42:19.95+00:13:018:277,1
77GONIA Krzysztof 148BANINOM55-599M 4300:20:3600:42:21.55+00:13:028:287,1
78PIĄTKOWSKI Józef 75KGHM METRACO.RUDNAPOLKOWICEM75-793M 4400:20:5200:42:24.75+00:13:068:287,1
79JÓŹWIAK Łukasz 151SERCE NORDICA WŁOCŁAWEKWŁOCŁAWEKM-Niepełnosprawni(B)3M 4500:21:1000:42:34.15+00:13:158:307,0
80LUBAŃSKI Tomasz 61SERCE NORDICA WŁOCŁAWEKWŁOCŁAWEKM60-643M 4600:21:1500:42:40.90+00:13:228:327,0
81REHLIS Aleksander 84WYCHODZĘ Z KIJAMIKOSZALINM30-395M 4700:21:2500:43:14.20+00:13:558:386,9
82UKLEJA Justyna 100POTĘGA NORDICAPOTĘGOWOK30-394K 3500:21:2400:43:17.10+00:13:588:396,9
83PRZYBYLSKA Aleksandra 82ELITE TEAMGDYNIAK-Niepełnosprawni(B)3K 3600:21:4300:43:17.35+00:13:588:396,9
84PALACH Dariusz 70BILDERSGOŚCICINOM45-493M 48100:20:4900:43:18.15+00:13:598:396,9
85KASZUBA Zofia 115WYCHODZĘ Z KIJAMIKOSZALIN200K-Jun.1K 3700:21:2800:43:18.85+00:14:008:396,9
86WESOŁOWSKA Anita 103POTĘGA NORDICAPOTĘGOWOK30-395K 3800:22:1000:43:25.85+00:14:078:416,9
87MIŁKOWSKA Jolanta 65TEAM DEAFGDYNIAK-Niepełnosprawni(B)4K 3900:21:4900:43:49.50+00:14:308:456,8
88ZDANOWICZ Marta 109DWA KIJE SŁUPSKSŁUPSKK40-443K 4000:21:5800:44:02.95+00:14:448:486,8
89KURCZ Barbara 57WYCHODZĘ Z KIJAMIKOSZALINK50-544K 4100:22:1700:44:43.65+00:15:248:566,7
90SUPROŃ Marta 164KOSZALINK30-396K 4200:22:2800:45:08.50+00:15:499:016,6
91DOBRZYŃSKI Adam 29KOSZALINM30-396M 4900:21:2900:45:10.20+00:15:519:026,6
92ZIELIŃSKA Elżbieta 111NACŁAWK65-694K 4300:23:1800:46:28.25+00:17:099:176,5
93PRACKA Katarzyna 78SERCE NORDICA WŁOCŁAWEKWŁOCŁAWEKK50-545K 4400:23:2000:46:45.20+00:17:269:216,4
94BANASIK Katarzyna 22DAJ RADOŚĆ NIEPEŁNOSPRAWNYMPIŁAK30-397K 4500:23:1300:47:25.60+00:18:069:296,3
95KUCZYŃSKI Włodzimierz 55NORDIC WALKING KIEKRZ POLANDOBORNIKIM60-644M 5000:21:5100:48:04.05+00:18:459:366,2
96PAJĘCKI Adam 69PARAKULOS KOWALKOWALM-Niepełnosprawni(B)4M 5100:24:1000:48:27.75+00:19:099:416,2
97PANKIEWICZ-DMOWSKA Cecylia 73GOWINOK70-741K 4600:24:2900:48:38.80+00:19:209:436,2
98OWCZAREK Henryka 68MARSZ PO ZDROWIEPOZNAŃK75-791K 4700:24:3000:48:39.90+00:19:219:436,2
99WIRKUS Anna 104BŁĘKITNI DZIEMIANYDZIEMIANYK65-695K 4800:24:1000:48:49.85+00:19:319:456,1
100WALCZAK Henryk 102NORDIC WALKING KIEKRZ POLANDPOZNAŃM80+1M 5200:24:1200:48:50.55+00:19:319:466,1
101KULCZYCKI Jan 56SERCE NORDICA WŁOCŁAWEKGDAŃSK80-288M70-746M 5300:24:4500:49:20.15+00:20:019:526,1
102SZYBUT Roma 93POTĘGA NORDICAPOTĘGOWOK30-398K 4900:25:1900:50:18.00+00:20:5910:036,0
103PRZYBORKIEWICZ Gosia 81PIERNIKI TORUŃTORUŃK-Niepełnosprawni(A)3K 5000:25:2200:51:39.40+00:22:2010:195,8
104JÓŹWIAK Dominik 41SERCE NORDICA WŁOCŁAWEKWŁOCŁAWEKM18-294M 5400:26:4800:53:52.95+00:24:3410:465,6
Znaleziono 104 wynik(ów)