OGÓLNOPOLSKI PUCHAR NORDIC WALKING SŁUPSK - 5 KM
Ogólnopolski Puchar Nordic Walking - Słupsk 2021 | KLASYFIKACJE NORDIC WALKING
Ogólnopolski Puchar Nordic Walking - Słupsk 2021 | KLASYFIKACJE NORDIC WALKING
Organizator : | Fundacja Herkules All Sports |
Data : | 2021-06-12 |
Miejsce : | Słupsk |
Dystans : | 5 km |
Zgłoszonych : | 115 |
Wystartowało : | 104 |
Nie ukończyło : | 0 |
Ukończyło : | 104 |
Na trasie : | 0 |
Klasyfikacje wg kategorii:
Wszyscy | Kobiety | Mężczyźni | K-Niepełnosprawni(A) | K-Niepełnosprawni(B) | M-Niepełnosprawni(A) | M-Niepełnosprawni(B) | Drużynowa | K-Mundurowi | M-Mundurowi | K-Dzieci | M-Dzieci | K-Jun. | M-Jun. | K18-29 | M18-29 | K30-39 | M30-39 | K40-44 | M40-44 | K45-49 | M45-49 | K50-54 | M50-54 | K55-59 | M55-59 | K60-64 | M60-64 | K65-69 | M65-69 | K70-74 | M70-74 | K75-79 | M75-79 | K80+ | M80+
Klasyfikacja wg
czasu netto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Żół. kartki | Czer. kartki | 2.5km |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | WITUCKI Jacek | 1 | POZNAŃ | M50-54 | 00:14:20 | ||||
2 | SZAMOTULSKI Henryk | 2 | EKSPEDYCJA NORDIC TEAM SZCZECIN | TRZEBIATÓW | M40-44 | 00:14:36 | |||
3 | WOROCH Roman | 3 | KGHM METRACO RUDNA | DOPIEWO | M60-64 | 00:16:11 | |||
4 | BRZOZOWSKI Piotr | 4 | AKTYWNI POSTOMINO | SŁAWNO | M30-39 | 00:15:30 | |||
5 | KNITTER Michał | 5 | BŁĘKITNI DZIEMIANY | DZIEMIANY | M18-29 | 00:15:33 | |||
6 | PARZYBUT Jan | 6 | POSTĘP PNIEWY TEAM | PNIEWY | M55-59 | 00:15:47 | |||
7 | KOPCZEWSKI Dariusz | 7 | WYCHODZĘ Z KIJAMI | KOSZALIN | M55-59 | 00:16:02 | |||
8 | FRĄCKOWIAK Roman | 8 | EKSPEDYCJA NORDIC TEAM SZCZECIN | WIELEŃ | M50-54 | 00:15:52 | |||
9 | KUŚMIEREK Mateusz | 9 | BŁĘKITNI DZIEMIANY | DZIEMIANY | M18-29 | 00:16:44 | |||
10 | MARCZAK Tomasz | 64 | KS IDMAR RACING TEAM | ALEKSANDRIA I | M18-29 | 00:15:51 | |||
11 | JÓŹWIAK Dominik | 41 | SERCE NORDICA WŁOCŁAWEK | WŁOCŁAWEK | M18-29 | 00:26:48 | |||
12 | PUSZKARSKI Adam | 83 | GOSADI NORDIC TEAM | WARSZAWA | M-Dzieci | 00:18:48 | |||
13 | KŁOS Maciej | 46 | NW WYSPA SOBIESZEWSKA | GDAŃSK | M30-39 | 00:15:29 | |||
14 | KRUGIOŁKA Grzegorz | 53 | AKTYWNIE W PNIEWACH | PNIEWY | M30-39 | 00:17:46 | |||
15 | DOBRZYŃSKI Adam | 29 | KOSZALIN | M30-39 | 00:21:29 | ||||
16 | STACHOWICZ Marcin | 90 | BŁĘKITNI DZIEMIANY | DZIEMIANY | M30-39 | 00:18:17 | |||
17 | REHLIS Aleksander | 84 | WYCHODZĘ Z KIJAMI | KOSZALIN | M30-39 | 00:21:25 | |||
18 | KOWNACKI Bartłomiej | 51 | LASOWICE WIELKIE | M40-44 | 00:17:54 | ||||
19 | PRZYBORKIEWICZ Kriss | 80 | PIERNIKI TORUŃ | TORUŃ | M45-49 | 00:17:37 | |||
20 | WALCZAK Grzegorz | 166 | NORDIC WALKING KIEKRZ POLAND | SUCHY LAS | M45-49 | 00:18:23 | |||
21 | PALACH Dariusz | 70 | BILDERS | GOŚCICINO | M45-49 | 1 | 00:20:49 | ||
22 | CZŁAPSKI Krzysztof | 27 | NW CZŁAPSKI TEAM | WARSZAWA | M55-59 | 00:17:03 | |||
23 | KLIMCZAK Adam | 45 | GOSADI NORDIC TEAM | WARSZAWA | M55-59 | 00:17:38 | |||
24 | MROZIŃSKI Tadeusz | 66 | NORDICUS STRZYBNICA | TARNOWSKIE GÓRY | M55-59 | 00:17:02 | |||
25 | GONIA Krzysztof | 148 | BANINO | M55-59 | 00:20:36 | ||||
26 | FRANCZAK Dariusz | 31 | NW CZŁAPSKI TEAM | WARSZAWA | M55-59 | 00:18:59 | |||
27 | PALUCH Paweł | 71 | AVOCADO WELLNESS CLUB | WARSZAWA | M55-59 | 00:19:02 | |||
28 | PRACKI Zbigniew | 79 | SERCE NORDICA WŁOCŁAWEK | WŁOCŁAWEK | M55-59 | 00:19:33 | |||
29 | KUCZYŃSKI Włodzimierz | 55 | NORDIC WALKING KIEKRZ POLAND | OBORNIKI | M60-64 | 00:21:51 | |||
30 | LUBAŃSKI Tomasz | 61 | SERCE NORDICA WŁOCŁAWEK | WŁOCŁAWEK | M60-64 | 00:21:15 | |||
31 | ZMYSŁOWSKI Zygmunt | 113 | NORDIC WALKING LUBASZ | LUBASZ | M60-64 | 00:17:17 | |||
32 | CIESIELSKI Krzysztof | 25 | FAST WALKER | GNIEZNO | M65-69 | 00:18:41 | |||
33 | ZAWADZKI Krzysztof | 108 | WETERAN | ZIELONA GORA | M65-69 | 00:18:47 | |||
34 | ZIELIŃSKI Andrzej | 112 | NACŁAW | M65-69 | 00:20:29 | ||||
35 | KOSTECKI Wiesław | 50 | NW CZŁAPSKI TEAM | NOWY DWÓR MAZOWIECKI | M65-69 | 00:18:41 | |||
36 | TOMCZYK Edward | 96 | MARSZ POZDROWIE | POZNAŃ | M70-74 | 00:17:59 | |||
37 | WALCZAK Ryszard | 101 | ZIELONA GÓRA | M70-74 | 00:18:00 | ||||
38 | SZYMAŃSKI Stefan | 95 | SERCE NORDICA WŁOCŁAWEK | KIEŹLINY | M70-74 | 00:17:54 | |||
39 | KUSIAK Włodzimierz | 58 | SERCE NORDICA WŁOCŁAWEK | GDAŃSK | M70-74 | 00:19:15 | |||
40 | ADAMUS Marian | 21 | SILESIA NORDIC TEAM | BYTOM-GARDNA WIELKA | M70-74 | 00:18:12 | |||
41 | KULCZYCKI Jan | 56 | SERCE NORDICA WŁOCŁAWEK | GDAŃSK80-288 | M70-74 | 00:24:45 | |||
42 | ADAMOWICZ Andrzej | 20 | ŁÓDŹ | M75-79 | 00:20:34 | ||||
43 | RUSINOWICZ Andrzej | 87 | DAJ RADOŚĆ NIEPEŁNOSPRAWNYM | PIŁA | M75-79 | 00:19:00 | |||
44 | PIĄTKOWSKI Józef | 75 | KGHM METRACO.RUDNA | POLKOWICE | M75-79 | 00:20:52 | |||
45 | WALCZAK Henryk | 102 | NORDIC WALKING KIEKRZ POLAND | POZNAŃ | M80+ | 00:24:12 | |||
46 | KASPRZAK Tadeusz | 42 | OSIEK | M-Niepełnosprawni(A) | 00:18:03 | ||||
47 | NOWALIŃSKI Piotrek | 67 | FACE NORDIC WALKING TEAM | PŁOCK | M-Niepełnosprawni(A) | 00:18:00 | |||
48 | PIĄTEK Dariusz | 74 | POLIPACK TEAM GWE | GNIEWINO | M-Niepełnosprawni(A) | 00:18:02 | |||
49 | GÓRAL Andrzej | 34 | KGHM METRACO RUDNA | BYDGOSZCZ | M-Niepełnosprawni(A) | 00:18:30 | |||
50 | GUTOWSKI Paweł | 37 | PAUL TEAM | MALBORK | M-Niepełnosprawni(A) | 00:19:20 | |||
51 | GRYGOROWICZ Bogdan | 36 | KGHM METRACO RUDNA | LUBIN | M-Niepełnosprawni(B) | 00:18:38 | |||
52 | TOPOREK Rafał | 97 | POLIPACK TEAM GWE | PRZODKOWO | M-Niepełnosprawni(B) | 00:16:24 | |||
53 | JÓŹWIAK Łukasz | 151 | SERCE NORDICA WŁOCŁAWEK | WŁOCŁAWEK | M-Niepełnosprawni(B) | 00:21:10 | |||
54 | PAJĘCKI Adam | 69 | PARAKULOS KOWAL | KOWAL | M-Niepełnosprawni(B) | 00:24:10 |
Znaleziono 54 wynik(ów)