OGÓLNOPOLSKI PUCHAR NORDIC WALKING WĄGROWIEC - 10 KM
Ogólnopolski Puchar Nordic Walking - 2021 | KLASYFIKACJE NORDIC WALKING
Ogólnopolski Puchar Nordic Walking - 2021 | KLASYFIKACJE NORDIC WALKING
Organizator : | Urząd Miasta Wągrowiec, Fundacja Herkules All Sports |
Data : | 2021-07-18 |
Miejsce : | Wągrowiec |
Dystans : | 10 km |
Zgłoszonych : | 88 |
Wystartowało : | 84 |
Nie ukończyło : | 0 |
Ukończyło : | 84 |
Na trasie : | 0 |
Klasyfikacja wg
czasu netto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Żół. kartki | Czer. kartki | Mundurowi | 2.5km | Laps_5km 5km | 7.5km |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | KOLBERG Kamila | 36 | KIJKOWE TRZEMESZNO | ZIELEŃ | K40-49 | 00:17:24 | 00:35:07 | 00:52:36 | ||||
2 | JĘDRASIAK Renata | 26 | KGHM METRACO RUDNA | LUBIN | K50-59 | 1 | 00:17:04 | 00:34:44 | 00:52:45 | |||
3 | SZCZUDLIK Małgorzata | 72 | KIJKOWE TRZEMESZNO | TRZEMESZNO | K40-49 | 00:17:00 | 00:34:44 | 00:52:46 | ||||
4 | LUDWICZAK Andżelika | 47 | EKSPEDYCJA NORDIC TEAM SZCZECIN | SZCZECIN | K40-49 | 00:17:09 | 00:34:54 | 00:53:05 | ||||
5 | STACHOWICZ Joanna | 69 | BŁĘKITNI DZIEMIANY | DZIEMIANY | K30-39 | 00:17:44 | 00:35:32 | 00:53:35 | ||||
6 | FRANCZAK Małgorzata | 14 | NW CZŁAPSKI TEAM | WARSZAWA | K18-29 | 00:17:43 | 00:35:51 | 00:54:16 | ||||
7 | KUŁAKOWSKA Halina | 43 | KATOWICKI NORDIC WALKING | OLKUSZ | K40-49 | 00:17:47 | 00:36:11 | 00:54:29 | ||||
8 | CZAJKA Urszula | 87 | K60-69 | 00:18:08 | 00:36:46 | 00:55:42 | ||||||
9 | TURBAK Ewa | 78 | EKM LUBUSKIE MORSY | ZIELONA GÓRA | K40-49 | 00:18:39 | 00:37:35 | 00:56:34 | ||||
10 | MIŚKOWICZ Anna | 54 | NESSI TIME BIAŁA | GŁOGÓWEK | K60-69 | 00:18:30 | 00:37:30 | 00:56:55 | ||||
11 | KOWACZ Agata | 88 | K30-39 | 00:18:26 | 00:37:38 | 00:56:58 | ||||||
12 | JANUR Wiesława | 25 | POZNAŃ | K40-49 | 00:18:53 | 00:38:21 | 00:58:04 | |||||
13 | SKOWROŃSKA Dominika | 68 | MARSZ PO ZDROWIE | PLEWISKA | K18-29 | 00:18:52 | 00:38:30 | 00:58:27 | ||||
14 | DYLEWICZ Weronika | 13 | EKSTREMUM | ŻAGAŃ | K18-29 | 00:18:52 | 00:38:30 | 00:58:27 | ||||
15 | NOWAK Agata | 57 | NORDIC WALKING KIEKRZ POLAND | ROKIETNICA | K30-39 | 00:18:48 | 00:38:35 | 00:58:41 | ||||
16 | KURZAWSKA Jolanta | 44 | KGHM METRACO RUDNA | LUBIN | K70+ | 00:19:26 | 00:38:58 | 00:58:41 | ||||
17 | POSTEK Danuta | 63 | MARSZ PO ZDROWIE | POZNAŃ | K50-59 | 00:19:23 | 00:39:08 | 00:58:55 | ||||
18 | SERÓWKA Lidia | 65 | DAJ RADOŚĆ NIEPEŁNOSPRAWNYM | PIŁA/STARE | K40-49 | 00:19:27 | 00:39:16 | 00:59:04 | ||||
19 | STOLTMANN Helena | 71 | BŁĘKITNI DZIEMIANY | DZIEMIANY | K60-69 | 1 | 00:19:01 | 00:39:00 | 00:59:50 | |||
20 | ŁABENDA Lonia | 48 | NORDIC WALKING KIEKRZ POLAND | ROKIETNICA | K50-59 | 00:19:36 | 00:39:34 | 01:00:03 | ||||
21 | ZAKRZEWSKA Iwona Katarzyna | 83 | TORUŃ - IDZIEMY BEZ RYZYKA | TORUŃ | K50-59 | 00:19:39 | 00:39:53 | 01:00:15 | ||||
22 | WNEK Ewa | 82 | KŁODZKO | K60-69 | 00:19:33 | 00:39:55 | 01:00:39 | |||||
23 | SZEWCZYK Hanna | 73 | TORUŃ - IDZIEMY BEZ RYZYKA | TORUŃ | K50-59 | 00:19:51 | 00:40:18 | 01:01:14 | ||||
24 | FRANCZAK Anna | 15 | NW CZŁAPSKI TEAM | WARSZAWA | K50-59 | 00:20:19 | 00:40:44 | 01:01:18 | ||||
25 | KACZMAREK Zofia | 30 | SERCE NORDICA WŁOCŁAWEK | SZCZUTKI | K50-59 | 00:20:13 | 00:40:54 | 01:01:43 | ||||
26 | CYRAN Katarzyna | 8 | EKM LUBUSKIE MORSY | ZIELONA GÓRA | K40-49 | 00:20:46 | 00:41:12 | 01:01:44 | ||||
27 | DUDEK Agnieszka | 12 | MARSZ PO ZDROWIE | GRANOWO | K40-49 | 1 | 00:20:26 | 00:41:13 | 01:01:58 | |||
28 | JUREK Kamila | 28 | BIAŁOŚLIWIE | K30-39 | 00:20:17 | 00:41:20 | 01:02:15 | |||||
29 | STANKOWSKA Marzena | 85 | KIJKOWE TRZEMESZNO | TRZEMESZNO | K40-49 | 00:20:25 | 00:41:08 | 01:02:22 | ||||
30 | IGNASIAK Anna | 24 | DAJ RADOŚĆ NIEPEŁNOSPRAWNYM | PIŁA/STARE | K30-39 | 1 | 00:20:41 | 00:42:00 | 01:03:01 | |||
31 | CHOLEWKA Jolanta | 6 | MARSZ PO ZDROWIE | KOSTRZYN WLKP | K60-69 | Tak | 00:20:52 | 00:42:13 | 01:03:58 | |||
32 | MATULEWICZ Dorota | 51 | TORUŃ - IDZIEMY BEZ RYZYKA | TORUŃ | K50-59 | 00:21:07 | 00:42:33 | 01:04:03 | ||||
33 | MRULA Ewa | 55 | EKM LUBUSKIE MORSY | ZIELONA GÓRA | K40-49 | 00:21:19 | 00:42:46 | 01:04:18 | ||||
34 | SZYMAŃSKA KOZIOŁ Monika | 74 | EKM LUBUSKIE MORSY | ZIELONA GÓRA | K40-49 | 00:21:19 | 00:42:46 | 01:04:19 | ||||
35 | MĘŻEŃSKA Małgorzata | 53 | TORUŃ - IDZIEMY BEZ RYZYKA | TORUŃ | K50-59 | 00:21:51 | 00:44:30 | 01:07:09 | ||||
36 | DANOWSKA Alicja | 11 | TORUŃ - IDZIEMY BEZ RYZYKA | TORUŃ | K40-49 | 00:21:51 | 00:44:26 | 01:07:21 | ||||
37 | GREGORCZYK Małgorzata | 20 | TORUŃ - IDZIEMY BEZ RYZYKA | TORUŃ | K40-49 | 00:22:38 | 00:45:25 | 01:07:55 | ||||
38 | NIEWIADOMSKA Zofia | 58 | SERCE NORDICA WŁOCŁAWEK | K60-69 | 00:23:19 | 00:46:56 | 01:11:08 | |||||
39 | BIAŁKOWSKA-GĄSIOREK Maja | 3 | WĄGROWIEC | K40-49 | 00:29:36 | 00:59:36 | 01:16:36 | |||||
40 | BARTEK Sonia | 2 | CHOMĘCICE | K30-39 | 00:25:43 | 00:51:37 | 01:17:20 |
Znaleziono 40 wynik(ów)