OGÓLNOPOLSKI PUCHAR NORDIC WALKING - WĄGROWIEC - 5 KM
Ogólnopolski Puchar Nordic Walking - 2021 | KLASYFIKACJE NORDIC WALKING
Ogólnopolski Puchar Nordic Walking - 2021 | KLASYFIKACJE NORDIC WALKING
Organizator : | Urząd Miasta Wągrowiec, Fundacja Herkules All Sports |
Data : | 2021-07-18 |
Miejsce : | Wągrowiec |
Dystans : | 5 km |
Zgłoszonych : | 187 |
Wystartowało : | 174 |
Nie ukończyło : | 1 |
Ukończyło : | 173 |
Na trasie : | 0 |
Klasyfikacje wg kategorii:
Wszyscy | Kobiety | Mężczyźni | K-Mundurowi | M-Mundurowi | K-Niepełnosprawni(A) | K-Niepełnosprawni(B) | M-Niepełnosprawni(A) | M-Niepełnosprawni(B) | Drużynowa | K-Dzieci | M-Dzieci | K-Jun. | M-Jun. | K18-29 | M18-29 | K30-39 | M30-39 | K40-44 | M40-44 | K45-49 | M45-49 | K50-54 | M50-54 | K55-59 | M55-59 | K60-64 | M60-64 | K65-69 | M65-69 | K70-74 | M70-74 | K75-79 | M75-79 | K80+ | M80+
Klasyfikacja wg
czasu netto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Żół. kartki | Czer. kartki | 2.5km |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | TONN Daniel | 233 | AKTYWNA KCYNIA | KCYNIA | M-Niepełnosprawni(A) | 00:20:35 | |||
2 | WITUCKI Jacek | 252 | KS IDMAR RACING TEAM | POZNAŃ | M50-54 | 00:14:53 | |||
3 | WOROCH Roman | 254 | KGHM METRACO RUDNA | DOPIEWO | M60-64 | 00:15:41 | |||
4 | PARZYBUT Jan | 191 | POSTĘP PNIEWY TEAM | PNIEWY | M55-59 | 00:15:48 | |||
5 | BRZOZOWSKI Piotr | 278 | AKTYWNI POSTOMINO | M30-39 | 00:15:28 | ||||
6 | KOPCZEWSKI Dariusz | 153 | WYCHODZĘ Z KIJAMI | KOSZALIN | M55-59 | 00:16:20 | |||
7 | PUSZKARSKI Adam | 205 | GOSADI NORDIC TEAM | WARSZAWA | M-Dzieci | 00:18:22 | |||
8 | ŚLUSARCZYK Błażej | 227 | WESOŁY BORSUK TEAM | PRUDNIK | M-Dzieci | 00:26:14 | |||
9 | GRUSZKA Michal | 124 | LUBLINIEC | M-Jun. | 00:17:20 | ||||
10 | WIERZCHOSLAWSKI Marcel | 249 | BRZOZA | M-Jun. | 00:21:56 | ||||
11 | MARCZAK Tomasz | 177 | KS IDMAR RACING TEAM | ALEKSANDRIA I | M18-29 | 00:15:24 | |||
12 | KNITTER Tomasz | 150 | BŁĘKITNI DZIEMIANY | DZIEMIANY | M18-29 | 00:16:26 | |||
13 | KLAWCZYŃSKI Marcin | 148 | AKTYWNIE W PNIEWACH | PNIEWY | M18-29 | 00:16:40 | |||
14 | ZACHCIAŁ Jarosław | 258 | OBORNIKI | M18-29 | 1 | 00:17:48 | |||
15 | JÓŹWIAK Dominik | 141 | SERCE NORDICA WŁOCŁAWEK | WŁOCŁAWEK | M18-29 | 00:26:14 | |||
16 | GORZEL Łukasz | 121 | ŁĄCZĄ NAS PASJE BYDGOSZCZ | BYDGOSZCZ | M30-39 | 00:17:00 | |||
17 | KRUGIOŁKA Grzegorz | 160 | AKTYWNIE W PNIEWACH | PNIEWY | M30-39 | 00:17:46 | |||
18 | ZIĘBA Mariusz | 263 | WROCŁAW | M30-39 | 00:18:04 | ||||
19 | HAŁAS Marcin | 131 | CZECHOWICE-DZIEDZICE | M30-39 | 00:16:04 | ||||
20 | STACHOWICZ Marcin | 219 | BŁĘKITNI DZIEMIANY | DZIEMIANY | M30-39 | 00:17:56 | |||
21 | NOWACZYK Tomasz | 185 | MARSZ PO ZDROWIE | GNIEZNO | M40-44 | 00:18:47 | |||
22 | SKRZYPCZAK Maciej | 215 | BIEGAJĄCY WĄGROWIEC | WĄGROWIEC | M40-44 | 00:19:39 | |||
23 | GRUSZKA Michal | 123 | LUBLINIEC | M45-49 | 00:18:27 | ||||
24 | ŚLUSARCZYK Grzegorz | 229 | WESOŁY BORSUK TEAM | PRUDNIK | M45-49 | 00:19:06 | |||
25 | WALCZAK Grzegorz | 241 | NORDIC WALKING KIEKRZ POLAND | SUCHY LAS | M45-49 | 00:18:13 | |||
26 | SKIERA Krzysztof | 67 | ŁĄCZĄ NAS PASJE / LIFE BALANCE PLACE | BYDGOSZCZ | M45-49 | 00:17:26 | |||
27 | WIECZOREK Krzysztof | 248 | NORDIC WALKING LUBASZ | DĘBE | M45-49 | 00:17:58 | |||
28 | WECHTA Paweł | 244 | KGHM METRACO RUDNA | POLKOWICE | M45-49 | 00:19:00 | |||
29 | KROMSKI Paweł | 41 | NORDIC WALKING KIEKRZ POLAND | KIEKRZ | M50-54 | 00:17:28 | |||
30 | MAJAK Wojciech | 176 | NW CZŁAPSKI TEAM | WARSZAWA | M50-54 | 00:21:13 | |||
31 | MADAJ Robert | 175 | STĘSZEW TEAM | WITOBEL | M50-54 | 1 | 00:17:53 | ||
32 | KUŚMIEREK Jan | 167 | BŁĘKITNI DZIEMIANY | DZIEMIANY | M50-54 | 00:17:06 | |||
33 | SMOLARSKI Andrzej | 216 | KIJOMANIACY CHODZIEŻ | CHODZIEŻ | M50-54 | 00:22:34 | |||
34 | ROJTEK Waldemar | 208 | WĄGROWIEC | M50-54 | 00:19:29 | ||||
35 | CZŁAPSKI Krzysztof | 111 | NW CZŁAPSKI TEAM | WARSZAWA | M55-59 | 00:17:00 | |||
36 | MROZIŃSKI Tadeusz | 184 | NORDICUS STRZYBNICA | TARNOWSKIE GÓRY | M55-59 | 00:17:28 | |||
37 | CHOLEWIŃSKI Wojciech | 108 | HERNIK TEAM | MUROWANA GOŚLINA | M55-59 | 00:17:24 | |||
38 | FRANCZAK Dariusz | 116 | NW CZŁAPSKI TEAM | WARSZAWA | M55-59 | 00:19:23 | |||
39 | WÓJCIK Jacek | 256 | STĘSZEW TEAM | STĘSZEW | M55-59 | 00:19:12 | |||
40 | HERNET Zdzisław | 199 | AKTYWNA KCYNIA | M60-64 | 00:20:22 | ||||
41 | KACZMAREK Jarek | 31 | SERCE NORDICA WŁOCŁAWEK | SZCZUTKI | M55-59 | 00:19:30 | |||
42 | GONIA Krzysztof | 120 | BANINO | M55-59 | 00:20:17 | ||||
43 | STANISŁAWSKI Jan | 220 | MARSZ PO ZDROWIE | POZNAŃ | M60-64 | 00:17:37 | |||
44 | ZMYSŁOWSKI Zygmunt | 264 | NORDIC WALKING LUBASZ | LUBASZ | M60-64 | 00:16:54 | |||
45 | LENARTOWICZ Stanisław | 170 | STARA ŁUBIANKA | M60-64 | 1 | 00:18:57 | |||
46 | WALA Jan | 239 | NORDIC WALKING LUBASZ | LUBASZ | M60-64 | 00:19:28 | |||
47 | KRAJKOWSKI Grzegorz | 158 | SEKCJA NORDIC WALKING BORUCHOWO | BORUCHOWO | M60-64 | 00:19:52 | |||
48 | LUBAŃSKI Tomasz | 172 | SERCE NORDICA WŁOCŁAWEK | WŁOCŁAWEK | M60-64 | 00:23:16 | |||
49 | CIESIELSKI Krzysztof | 109 | FAST WALKER | GNIEZNO | M65-69 | 00:19:00 | |||
50 | KOWALSKI Mirosław | 155 | GRYF NW | SZCZECINEK | M65-69 | 00:20:39 | |||
51 | HELWICH Stefan | 133 | KGHM METRACO RUDNA | WIELEN | M65-69 | 00:16:22 | |||
52 | BERCZYŃSKI Henryk | 102 | NADLEŚNICTWO OKONEK | OKONEK | M65-69 | 00:19:02 | |||
53 | ZAWADZKI Krzysztof | 260 | WETERAN | ZIELONA GÓRA | M65-69 | 00:19:02 | |||
54 | KOSTECKI Wiesław | 154 | NW CZŁAPSKI TEAM | NOWY DWÓR MAZOWIECKI | M65-69 | 00:18:59 | |||
55 | GOŁĘBIEWSKI Edward | 119 | MARSZ PO ZDROWIE | POBIEDZISKA | M70-74 | 1 | 00:17:54 | ||
56 | DUDEK Kazimierz | 114 | DOM Z KERAMZYTU S.C. DARIUSZ SYWAK | CHOJNÓW | M70-74 | 1 | 00:19:52 | ||
57 | TOMCZYK Edward | 231 | MARSZ PO ZDROWIE | POZNAŃ | M70-74 | 00:18:11 | |||
58 | ŚWIĘTY Anoni | 281 | NORDIC WALKING LUBASZ | M70-74 | 00:20:15 | ||||
59 | SZYMAŃSKI Stefan | 225 | SERCE NORDICA WŁOCŁAWEK | KIEŹLINY | M70-74 | 00:17:55 | |||
60 | WALCZAK Ryszard | 240 | ZIELONA GÓRA | M70-74 | 00:18:02 | ||||
61 | DUDEK Leszek | 274 | KGHM METRACO RUDNA | M70-74 | 00:19:05 | ||||
62 | BUCZKOWSKI Jerzy | 106 | KS SOKÓŁ GĄSAWA | ŻNIN | M70-74 | 00:19:51 | |||
63 | GRZYWOCZ Bernard | 128 | MOSINA | M70-74 | 00:19:52 | ||||
64 | KULCZYCKI Jan | 164 | SERCE NORDICA WŁOCŁAWEK | GDAŃSK | M70-74 | 00:23:06 | |||
65 | ADAMOWICZ Andrzej | 101 | ŁÓDŹ | M75-79 | 00:20:26 | ||||
66 | RUSINOWICZ Andrzej | 277 | DAJ RADOŚĆ NIEPEŁNOSPRAWNYM | M75-79 | 00:18:56 | ||||
67 | RYBAŁTOWSKI Paweł | 212 | OBORYGENI | OBORNIKI ŚLĄSKIE | M75-79 | 00:18:57 | |||
68 | REMISZEWSKI Adam | 269 | UTW OLEŚNICA | OLEŚNICA | M75-79 | 00:19:46 | |||
69 | PIĄTKOWSKI Józef | 192 | KGHM METRACO RUDNA | POLKOWICE | M75-79 | 1 | 00:19:51 | ||
70 | WALCZAK Henryk | 242 | NORDIC WALKING KIEKRZ POLAND | POZNAŃ | M80+ | 00:23:46 | |||
71 | WÓJCIK Henryk | 268 | UTW OLEŚNICA | OLEŚNICA | M80+ | 00:23:47 | |||
72 | BLASZKA Michał | 103 | NORDIC WALKING KIEKRZ POLAND | KIEKRZ | M-Niepełnosprawni(A) | 00:22:08 | |||
73 | GÓRAL Andrzej | 122 | KGHM METRACO RUDNA | BYDGOSZCZ | M-Niepełnosprawni(A) | 1 | 00:18:26 | ||
74 | KASPRZAK Tadeusz | 144 | BRAK | OSIEK | M-Niepełnosprawni(A) | 00:18:06 | |||
75 | DUSZEŃKO Zygmunt | 272 | KGHM METRACO RUDNA | M-Niepełnosprawni(A) | 00:18:01 | ||||
76 | BLASZKA Ryszard | 104 | NORDIC WALKING KIEKRZ POLAND | KIEKRZ | M-Niepełnosprawni(A) | 00:22:25 | |||
77 | GUTOWSKI Paweł | 130 | PAUL TEAM | MALBORK | M-Niepełnosprawni(A) | 00:19:52 | |||
78 | MACHAJEK Krzysztof | 174 | STOWARZYSZENIE TRANSPLANTACJI SERCA | POLKOWICE | M-Niepełnosprawni(A) | 00:27:04 | |||
79 | GRYGOROWICZ Bogdan | 126 | KGHM METRACO RUDNA | LUBIN | M-Niepełnosprawni(B) | 00:18:53 | |||
80 | JÓŹWIAK Łukasz | 140 | SERCE NORDICA WŁOCŁAWEK | WŁOCŁAWEK | M-Niepełnosprawni(B) | 00:19:44 | |||
81 | CETERA Janusz | 271 | EKSPEDYCJA NORDIC TEAM SZCZECIN | M-Niepełnosprawni(B) | 00:20:53 | ||||
82 | PAJĘCKI Adam | 190 | PARAKULOS KOWAL | KOWAL | M-Niepełnosprawni(B) | 00:24:10 | |||
83 | MAŚLANKA Iwona | 178 | MARSZ PO ZDROWIE | ŚMIGIEL | K50-54 | 00:19:42 | |||
84 | KRAJEWSKA Hanna | 157 | NWPL | PIŁA | K18-29 | 00:18:12 | |||
85 | JÓŹWIAK Marianna | 142 | SERCE NORDICA WŁOCŁAWEK | WŁOCŁAWEK | K45-49 | 00:19:39 | |||
86 | OKRZESIK-FRĄCKOWIAK Izabela | 187 | EKSPEDYCJA NORDIC TEAM SZCZECIN | WIELEŃ | K50-54 | 00:19:36 | |||
87 | POKŁADOWSKA Joanna | 198 | WYCHODZĘ Z KIJAMI | KOSZALIN | K45-49 | 00:20:05 | |||
88 | PUSZKARSKA Małgorzata | 204 | GOSADI NORDIC TEAM | WARSZAWA | K45-49 | 00:19:54 | |||
89 | WOJTCZAK Urszula | 253 | CZAPELKI | CZAPLINEK | K40-44 | 00:20:00 | |||
90 | PLUTA Lena | 197 | KIJOMANIACY CHODZIEŻ | PIŁA | K-Dzieci | 00:34:02 | |||
91 | SZYBUT Weronika | 223 | POTĘGA NORDICA | POTĘGOWO | K-Dzieci | 00:20:14 | |||
92 | LUDLICZAK Lena | 273 | EKSPEDYCJA NORDIC TEAM SZCZECIN | K-Dzieci | 00:21:25 | ||||
93 | JĘDRYCZKA Maja | 282 | AKTYWNA KCYNIA | K-Dzieci | 00:23:59 | ||||
94 | WITUCKA Karolina | 251 | POZNAŃ | K-Dzieci | 00:20:02 | ||||
95 | OLEJNICZAK Aleksandra | 188 | KIJKOWE TRZEMESZNO | TRZEMESZNO | K-Jun. | 00:19:33 | |||
96 | ROŻEK Wiktoria | 209 | KIJKOWE TRZEMESZNO | TRZEMESZNO | K-Jun. | 00:20:51 | |||
97 | ŚLUSARCZYK Karolina | 228 | WESOŁY BORSUK TEAM | PRUDNIK | K-Jun. | 00:20:30 | |||
98 | DYLEWICZ Weronika | 115 | EKSTREMUM | ŻAGAŃ | K18-29 | 00:19:12 | |||
99 | KOZIOŁ Magdalena | 156 | BYDGOSZCZ | K18-29 | 00:20:43 | ||||
100 | RUDNIK Natalia | 210 | BŁĘKITNI DZIEMIANY | DZIEMIANY | K18-29 | 00:20:37 | |||
101 | KOZŁOWSKA Karolina | 39 | NORDIC WALKING KIEKRZ POLAND | POZNAŃ | K30-39 | 00:18:24 | |||
102 | JĘDRYCZKA Agata | 139 | AKTYWNA KCYNIA | KCYNIA | K30-39 | 00:20:23 | |||
103 | SOWIŃSKA Alicja | 217 | NORDIC WALKING LUBASZ | LUBASZ | K30-39 | 00:18:01 | |||
104 | SZYBUT Roma | 222 | POTĘGA NORDICA | POTĘGOWO | K30-39 | 00:24:38 | |||
105 | ZIĘBA Justyna | 262 | WROCŁAW | K30-39 | 00:17:54 | ||||
106 | ZACHCIAŁ Liliana | 259 | NAMASTE OBORNIKI | OBORNIKI | K30-39 | 00:20:33 | |||
107 | JANY Katarzyna | 136 | NORDIC WALKING LUBASZ | CZARNKÓW | K30-39 | 00:18:22 | |||
108 | WENCKA Anna | 245 | NAMASTE OBORNIKI | KOWANÓWKO | K30-39 | 00:19:05 | |||
109 | CIEŚLIK Bernadeta | 110 | SEKCJA NORDIC WALKING BORUCHOWO | BORUCHOWO | K30-39 | 00:21:05 | |||
110 | JASTRZĘBSKA-MACKO Marta | 137 | MANOWO | K30-39 | 00:20:26 | ||||
111 | URBAN Joanna | 238 | BOGDANOWO | K30-39 | 00:26:14 | ||||
112 | SZYDEŁKO Mariola | 149 | AKTYWNA KCYNIA | K40-44 | 00:18:42 | ||||
113 | MORACZEWSKA Angelika | 183 | AKTYWNA KCYNIA | KRÓLIKOWO | K40-44 | 00:19:40 | |||
114 | TROKA Małgorzata | 235 | BŁĘKITNI DZIEMIANY | DZIEMIANY | K40-44 | 00:20:31 | |||
115 | ASZTEMBORSKA Joanna | 275 | ŁĄCZĄ NAS PASJE BYDGOSZCZ | K40-44 | 00:19:45 | ||||
116 | RYCHLEWSKA- SŁODOWA Danuta | 279 | NW LUBASZ | K40-44 | 00:18:44 | ||||
117 | KEDZIERSKA Karolina | 146 | EKSPEDYCJA NORDIC TEAM SZCZECIN | SZCZECIN | K40-44 | 00:17:48 | |||
118 | PRYBIŃSKA-MARCINIAK Anna | 202 | AKTYWNA KCYNIA | KCYNIA | K40-44 | 00:19:24 | |||
119 | BRONIECKA Małgorzata | 105 | WĄGROWIEC | K40-44 | 00:21:12 | ||||
120 | JANKA Magdalena | 135 | SEKCJA NORDIC WALKING BORUCHOWO | BORUCHOWO | K40-44 | 00:23:40 | |||
121 | NOWAK Agnieszka | 186 | SEKCJA NORDIC WALKING BORUCHOWO | BORUCHOWO | K40-44 | 00:25:36 | |||
122 | MICHALAK Justyna | 181 | KIJOMANIACY CHODZIEŻ | CHODZIEŻ | K40-44 | 00:22:19 | |||
123 | WIECZOREK Karina | 247 | PIETRONKI | K40-44 | 00:20:46 | ||||
124 | TOMKOWIAK Magdalena | 232 | KIJOMANIACY CHODZIEŻ | CHODZIEŻ | K40-44 | 00:32:38 | |||
125 | LEGOCKA Kinga | 169 | NORDIC WALKING KIEKRZ POLAND | SUCHY LAS | K45-49 | 00:19:19 | |||
126 | KEDZIERSKA Agnieszka | 145 | KIJKOWE TRZEMESZNO | TRZEMESZNO | K45-49 | 00:17:49 | |||
127 | GUTOWSKA Magdalena | 129 | PAUL TEAM | MALBORK | K45-49 | 00:19:15 | |||
128 | KUŚMIEREK Beata | 166 | BŁĘKITNI DZIEMIANY | DZIEMIANY | K45-49 | 00:20:02 | |||
129 | PIETRZAK Dorota | 194 | NORDIC WALKING KIEKRZ POLAND | KIEKRZ | K45-49 | 00:19:01 | |||
130 | PLUTA Barbara | 196 | KIJOMANIACY CHODZIEŻ | PIŁA | K45-49 | 00:24:43 | |||
131 | KULAWIAK Barbara | 163 | NAMASTE OBORNIKI | BOGDANOWO | K45-49 | 00:25:08 | |||
132 | KUŹLAK Katarzyna | 168 | SEKCJA NORDIC WALKING BORUCHOWO | BORUCHOWO | K45-49 | 00:22:04 | |||
133 | MŁODOŻYŃSKA Karolina | 182 | OBORNIKI | K45-49 | 00:23:14 | ||||
134 | MATUKIN-PAKUSZYNSKA Anna | 179 | OPOLE | K45-49 | 00:21:28 | ||||
135 | JASTRZĘBSKA-MAJAK Agnieszka | 138 | NW CZŁAPSKI TEAM | WARSZAWA | K50-54 | 00:19:17 | |||
136 | RATAJCZAK Katarzyna | 207 | ZBRUDZEWO | K50-54 | 00:19:40 | ||||
137 | WICHER Jolanta | 246 | NORDIC WALKING LUBASZ | LUBASZ | K50-54 | 00:19:19 | |||
138 | CHWIAŁKOWSKA Iwona | 280 | NAMASTE OBORNIKI | K50-54 | 00:22:53 | ||||
139 | MATYJA Anna | 180 | #ŚREMCHODZI | ŚREM | K50-54 | 00:19:42 | |||
140 | CHOLEWIŃSKA Longina | 107 | HERNIK TEAM | MUROWANA GOŚLINA | K55-59 | 00:18:39 | |||
141 | WOROCH Jolanta | 255 | KGHM METRACO RUDNA | DOPIEWO | K55-59 | 00:19:22 | |||
142 | KONIECZNA Mariola | 152 | STĘSZEW TEAM | TRZEBAW | K55-59 | 00:21:18 | |||
143 | WRĄBEL Felicja | 257 | NORDIC WALKING POZNAŃ | SWARZĘDZ | K65-69 | 00:20:51 | |||
144 | ŻOŁNO Magdalena | 265 | GORZÓW WLKP. | K55-59 | 00:19:43 | ||||
145 | KOMOROWSKA Małgorzata | 151 | NORDIC WALKING KIEKRZ POLAND | KIEKRZ | K-Niepełnosprawni(B) | 00:19:35 | |||
146 | KUCZYŃSKA Anna | 161 | NORDIC WALKING KIEKRZ POLAND | OBORNIKI | K60-64 | 00:19:13 | |||
147 | SOWIŃSKA Grażyna | 218 | MARSZ PO ZDROWIE | POZNAŃ- SKÓRZEWO | K60-64 | 00:20:55 | |||
148 | KRAWCZYK Dorota | 159 | DAJ RADOŚĆ NIEPEŁNOSPRAWNYM | PIŁA | K60-64 | 00:18:44 | |||
149 | RABCZEWSKA Aleksandra | 206 | NORDIC WALKING KIEKRZ POLAND | ROKIETNICA | K60-64 | 00:21:42 | |||
150 | ZIELIŃSKA Jolanta | 261 | GOSIR OSIELSKO | OSIELSKO | K60-64 | 00:18:21 | |||
151 | DAROSZEWSKA Krystyna | 112 | SERCE NORDICA WŁOCŁAWEK | WŁOCŁAWEK | K60-64 | 00:18:29 | |||
152 | KASIŃSKA-MACHAJEK Krystyna | 143 | STOWARZYSZENIE TRANSPLANTACJI SERCA | POLKOWICE | K60-64 | 00:22:37 | |||
153 | GAŁKOWSKA Elżbieta | 118 | MARSZ PO ZDROWIE | TUCZNO | K65-69 | 00:19:12 | |||
154 | GRYGOROWICZ Teresa | 125 | KGHM METRACO RUDNA | LUBIN | K65-69 | 00:20:09 | |||
155 | SIWEK Anna | 213 | MARSZ PO ZDROWIE | POZNAŃ | K65-69 | 00:24:19 | |||
156 | TURZYŃSKA-STOPA Maria | 237 | BŁĘKITNI DZIEMIANY | DZIEMIANY | K65-69 | 00:20:32 | |||
157 | ŚLUSARCZYK Danuta | 230 | WESOŁY BORSUK TEAM | PRUDNIK | K65-69 | 00:25:04 | |||
158 | SZYMAŃSKA Danuta | 270 | UTW OLEŚNICA | OLEŚNICA | K65-69 | 00:21:15 | |||
159 | WIRKUS Anna | 250 | BŁĘKITNI DZIEMIANY | DZIEMIANY | K65-69 | 00:23:24 | |||
160 | SZYMAŃSKA Lucyna | 224 | XV KOŁO PZERII W DYWITACH | KIEŹLINY | K70-74 | 00:21:25 | |||
161 | WAWRZYNIAK Krystyna | 243 | MARSZ PO ZDROWIE | POZNAŃ | K70-74 | 00:25:29 | |||
162 | PANKIEWICZ-DMOWSKA Cecylia | 266 | K70-74 | 00:22:43 | |||||
163 | GRZYWOCZ Irena | 127 | KGHM METRACO RUDNA | MOSINA | K70-74 | 00:20:25 | |||
164 | OWCZAREK Henryka | 189 | MARSZ PO ZDROWIE | POZNAŃ | K75-79 | 00:24:02 | |||
165 | WÓJCIK Irena | 267 | UTW OLEŚNICA | OLEŚNICA | K75-79 | 00:24:17 | |||
166 | HERNET Iwona | 134 | AKTYWNA KCYNIA | KCYNIA | K-Niepełnosprawni(A) | 00:19:27 | |||
167 | LUBAŃSKA Leokadia | 171 | SERCE NORDICA WŁOCŁAWEK | WŁOCŁAWEK | K-Niepełnosprawni(A) | 00:20:37 | |||
168 | PIETRZYK Anna | 195 | KALISZ POMORSKI | K-Niepełnosprawni(A) | 00:20:08 | ||||
169 | DEMBSKA Violetta | 113 | #ŚREMCHODZI | ŚREM | K-Niepełnosprawni(A) | 00:20:53 | |||
170 | SZAŁAJ Anna | 221 | KGHM METRACO RUDNA | LUBIN | K-Niepełnosprawni(B) | 00:22:14 | |||
171 | TORENC Małgorzata | 234 | EKMLUBUSKIEMORSY | ZIELONA GÓRA | K-Niepełnosprawni(A) | 00:22:30 | |||
172 | BARABACH Danuta | 276 | K65-69 | 00:22:31 | |||||
Niesklasyfikowani | |||||||||
KUCZYŃSKI Włodzimierz | 162 | NORDIC WALKING KIEKRZ POLAND | OBORNIKI | M60-64 | 00:22:49 DNF | ||||
DQ | FRĄCKOWIAK Roman | 117 | EKSPEDYCJA NORDIC TEAM SZCZECIN | WIELEŃ | M50-54 | 1 | 00:15:32 DQ |
Znaleziono 174 wynik(ów)