OSIELSKO - III MISTRZOSTWA POLSKI NORDIC WALKING W MARATONIE
Organizator : PFNW
Data : 2016-04-23
Miejsce : Osielsko
Dystans : 42.195 km
Zgłoszonych : 98
Wystartowało : 91
Nie ukończyło : 9
Ukończyło : 82
Na trasie : 1
Pełne wyniki dla 8.439km :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 4.22km | 8.439km | 12.659km | 16.878km | 21.098km | 25.317km | 29.537km | 33.756km | 37.976km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K-OPEN | M-OPEN | K18-29 | M18-29 | K30-39 | M30-39 | K40-49 | M40-49 | K50-59 | M50-59 | K60-64 | M60-64 | K65+ | M65+
Klasyfikacja wg czasu netto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaŻół. kartkiCzer. kartkiCzas startu4.22km8.439km
      
1MICHALEC Marcin 48KKB MOSIR KROSNOKROSNOM18-2900:00:0500:26:3100:52:59
2KORDOWSKI I Piotr 34UPOJENI WIATREMKRAKÓWM40-4900:00:0900:28:0500:56:27
3BOGACKI Sławek 6ENERGA NW TEAMBRZOZOWKA K.TORUNIAM40-4900:00:0600:28:2000:56:44
4DOŁĘGOWSKI Marek 14BKS MANIAK WOLINKOŁCZEWOM40-4900:00:0600:28:0700:56:50
5RACZYŃSKI Kazimierz 60PASIEKAZPASJA.PL / FACE NORDIC WALKING TEAMKOSZALINM40-4900:00:0800:28:3700:57:22
6NIECHWIEJCZYK Piotr 51OPEL ACTIVE TEAMŚWIĘTOCHŁOWICEM40-4900:00:0800:28:3900:57:23
7KANIGOWSKI Grzegorz 27GDAŃSKM30-3900:00:0600:28:4100:57:24
8WIŚNIEWSKI Jacek 86UKS SIEDLESZCZANYSANDOMIERZM50-5900:00:1400:29:0800:58:35
9PUSZKIEL Leszek 58GREEN TEAMZIELONA GÓRAM50-5900:00:1400:29:4000:58:35
10DENCIKOWSKI Marek 13KB BIAŁA BIEGAKONSTANTYNÓW NAD BUGIEMM40-4900:00:1100:29:2800:58:50
11BIK Stanisław 4KS METRACO POLKOWICELUBINM50-5900:00:1200:30:0900:59:02
12SZCZEBAK Jacek 74TARNÓWTARNÓWM40-4900:00:0800:29:3700:59:31
13ŻYWICKI Marcin 91BŁĘKITNI DZIEMIANYDZIEMIANYM30-3900:00:0700:30:1000:59:37
14STEFANICKI Marek 67WŁÓCZYKIJEŚWINOUJŚCIEM50-5900:00:1100:30:1000:59:50
15DZIADEK Remigiusz 15ROKITYM50-5900:00:1200:30:0000:59:55
16STUPNOWICZ Przemek 73EPOKA NORDICA ŁÓDŹŁÓDŹM18-2900:00:1600:30:0501:00:05
17MITURA-ZIELONKA Paweł 50RYBNICKI KLUB NORDIC WALKING / SPACERMISTRZRYBNIKM30-3900:00:0700:30:2001:00:14
18ZAGAJA Janusz 89WESOŁY BORSUK TEAMPOKÓJM60-6400:00:1100:30:0501:00:14
19NOWROTEK Monika 52WESOŁY BORSUK TEAMCIESZYNK18-2900:02:3600:29:2601:00:14
20WESOŁOWSKI Wojciech 84NIEZRZESZONYGNIEZNOM60-6400:00:1200:30:1601:00:28
21LENZ Andrzej 39ALTOMGNIEZNOM50-5900:00:0900:30:1901:00:30
22KOWALCZYK Mariusz 35GREEN TEAM ZIELONA GÓRAZIELONA GÓRAM50-5900:00:1300:30:2201:00:42
23SŁOMIAN Leszek 64STADION ŚLASKIKATOWICEM50-5900:00:1400:30:2701:00:52
24CZŁONKOWSKI Krzysztof 11OLIMPIJCZYK SZCZEKOCINYSZCZEKOCINYM40-4900:00:1000:30:4201:00:55
25WARUSZEWSKI Karol 83BIEGAJĄCY TCZEWTCZEWM40-4900:00:0700:30:3601:00:57
26SPYCHAŁA Marzena 66WESOŁY BORSUK TEAMBIAŁAK40-4900:02:3700:30:2501:01:37
27STOPA Joanna 70BŁĘKITNI DZIEMIANYDZIEMIANYK18-2900:02:3600:30:2601:01:38
28STĘPIEŃ Lucyna 96KS METRACO POLKOWICELUBINK50-5900:02:4200:30:5701:01:42
29ŁOPATKIEWICZ Beata 42KROSNOK50-5900:02:4000:30:5701:01:43
30OLSCHIMKE-MARMUROWICZ Barbara 53SILESIA NORDIC TEAMKATOWICEK40-4900:02:3900:30:5901:01:46
31SOBKOWSKI Janusz 65SILESIA NORDIC TEAMŁODYGOWICEM60-6400:00:1500:30:3601:01:57
Niesklasyfikowani
ANTOSZEWSKI Piotr 2DĄBROWA NORDIC TEAMGNIEZNOM40-49DNF00:30:48 DNF01:01:57 DNF
33FOLWARSKI Andrzej 17FACE NORDIC WALKING TEAMGDAŃSKM50-5900:00:1200:30:5301:02:01
34ZAMRZYCKI Leszek 90GORZÓW WLKPM50-5900:00:1000:31:0201:02:09
35ŚLUSARCZYK Marcin 77WESOŁY BORSUK TEAMPRUDNIKM30-3900:00:0600:31:0501:02:12
36KACORZYK Władysław 26SILESIA NORDIC TEAMMIKOŁÓWM50-5900:00:1100:31:0301:02:24
37BAJER Piotr 3FACE NW TEAMFROMBORKM50-5900:00:1100:31:0401:02:25
38JANCZYK Małgorzata 21EPOKA NORDICA ŁÓDŹŁÓDŹK30-3900:02:3700:31:1701:02:58
39KLIMCZEWSKI Marek 31FOREVER YOUNG ŁÓDŹŁÓDŹM50-5900:00:0800:31:3101:03:00
40REJMAN Dorota 61UKS SIEDLESZCZANY/FACE NORDIC WALKING TEAMTARNOBRZEGK30-3900:02:3600:31:4501:03:27
41STEPCZYŃSKA Angelika 68GOSIR OSIELSKOOSIELSKOK30-3900:02:3600:31:4301:03:38
42SZCZODROWSKI Krzysztof 75GDAŃSKM50-5900:00:1000:31:3001:03:40
FELIS Paweł 16BOBROWIECM40-49DNF00:31:49 DNF01:03:42 DNF
BOCZAR Beata 5GREEN TEAM ZIELONA GÓRAZIELONA GÓRAK50-59DNF00:31:40 DNF01:03:44 DNF
45CICHOŃ Aneta 9FABRIKA NORDIKARUDA ŚLĄSKAK30-3900:02:3600:31:1801:03:48
46DANA Andrzej 93PATYCZAKIGRUDZIĄDZM65+00:00:1500:31:4801:04:21
47JÓŹWIAK Marianna 24WTWWŁOCŁAWEKWŁOCŁAWEKK40-4900:02:3700:32:2001:04:30
48KUBICKI Bernard 36KLUB SPORTOWY POLKOWICELUBINM65+00:00:1000:32:4201:04:33
49ŚLIWKA Wanda 76FACE NORDIC WALKING TEAMCZEPINOK50-5900:02:4200:32:4101:04:34
50ŁUKASZEWICZ Joanna 43GREEN TEAMZIELONA GÓRAK40-4900:02:3900:32:1901:04:36
51PIERNICKA Krystyna 56CHWASZCZYNOK50-5900:02:4200:32:4201:04:36
52STEPNIAK Bogdan 69SLUPSKM50-5900:00:1200:32:3601:04:53
53JÓŹWIAK Łukasz 25WTWWŁOCŁAWEKWŁOCŁAWEKM40-4900:00:0900:32:3701:04:55
54JANKOWSKA Katarzyna 22MOSIR/GIMNAZJUMRYPIN/KOWALKIK50-5900:02:3900:32:5301:05:07
55JASINSKI Marian 23K.S ELBLASKIE WŁÓCZY- KIJEELBLĄGM65+00:00:1300:32:2201:05:12
56ŁABUS Izabela 41FABRIKANORDIKARUDA ŚLĄSKAK18-2900:02:3600:32:2001:05:19
SZULC Alicja 98K30-39DNF00:32:22 DNF01:05:30 DNF
58GRYGIEL Monika 20FACE NORDIC WALKING TEAMGRUSZCZYNK30-3900:02:3700:32:3001:05:39
59ŁABĘCKI Edward 40MOSIR RYPINRYPINM65+00:00:1400:32:5301:05:42
60PRAWUCKI Krzysztof 57JEZIORKI AKTYWNA WIEŚPIŁAM30-3900:00:0500:33:1101:05:58
61MANDZIUK Marta 44PSW / KBBBBIAŁA PODLASKAK40-4900:02:4000:32:5501:06:15
62KARASIEWICZ Irena 28FACE NW TEAMBRANIEWOK50-5900:02:3900:33:0301:06:19
63WOLNIEWICZ Katarzyna 88FABRIKANORDIKARUDA ŚLĄSKAK40-4900:02:3900:33:2801:06:25
64THIEL Jerzy 78POSEJDON MORSY KOSZALINKOSZALINM50-5900:00:1300:33:1401:06:34
65CZYCZ Emilia 12GREEN TEAM ZIELONA GORAZIELONA GORAK65+00:02:4500:33:2101:06:39
66BUCZKOWSKA Wiesława 7CHODZEZKIJAMI.PLGDYNIAK60-6400:02:4400:33:2801:06:49
67TYLUTKI Agnieszka 80UKS SIEDLESZCZANYTARNOBRZEGK40-4900:02:3800:32:5501:07:22
68DANA Kazimiera 94PATYCZAKIGRUDZIĄDZK60-6400:02:4200:33:2101:07:22
69RACZYŃSKA Aleksandra 59STADION ŚLĄSKICHORZÓWK65+00:02:4300:33:3101:07:36
70WITKOWSKA Maria 87STADION ŚLĄSKIKATOWICEK60-6400:02:4400:33:3801:07:42
71KUPIBIDA Boguslawa 38SILESIA NORDIC TEAMKATOWICEK50-5900:02:4000:34:0901:07:51
GLINIECKA Katarzyna 19ELBLĄGK40-49DNF00:33:25 DNF01:08:11 DNF
73MIŁOSZ Artur 49RTSSULĘCINM40-4900:00:0900:34:2001:08:35
74PIĄTKOWSKI Józef 97KS METRACO POLKOWICEPOLKOWICEM65+00:00:1100:34:1901:08:35
75MANDZIUK Marek 45KBBB SEKCJA NWBIAŁA PODLASKAM40-4900:00:1900:35:1601:08:36
CEGŁA Zbyszko 8NIEZRZESZONYPIASECZNOM60-64DNF00:34:09 DNF01:08:44 DNF
77MARCINKOWSKI Wojciech 47NORDIC WALKING LUBLINIECLUBLINIECM40-4900:00:1000:34:0501:08:48
78ROZENBERG Marina 63FROMBORKK60-6400:02:4300:34:4801:09:27
79PACZUSKA Małgorzata 54FOREVER YOUNG ŁÓDŹŁÓDŹK50-5900:02:4300:34:5401:09:30
80WAŁECKA Krystyna 82FACE NORDIC WALKING TEAMBRANIEWOK60-6400:02:4000:34:5301:09:36
81KARCZEWSKA Violetta 29GOSIR OSIELSKOOSIELSKOK40-4900:02:3800:34:5601:09:37
82PASZKIEWICZ-KĘSIAK Anita 55FOREVER YOUNG ŁÓDŹŁÓDŹK60-6400:02:4300:35:0101:10:00
GRZELAK Jakub 92GOSIR OSIELSKOOSIELSKOM18-29DNF00:36:00 DNF01:11:03 DNF
84WACHOWIAK Sylwia 81SAILING TEAM FERAJNAPIŁAK40-4900:02:3900:35:2501:11:25
85STUPNOWICZ Joanna 72FOREVER YOUNG ŁÓDŹŁÓDŹK40-4900:02:4000:35:4301:12:28
86THOMALLA Bogdan 79SILESIA NORDIC TEAMZABRZEM65+00:00:1800:36:1201:12:48
87STRZELECKI Sebastian 71SAILING TEAM FERAJNAPIŁAM40-4900:00:0600:36:3501:13:10
88KULKA Maciej 37FACE NORDIC WALKING TEAMPOZNAŃM50-5900:00:1500:37:3001:14:08
89ROSIŃSKA Dorota 62OLSZTYNK50-5900:02:4100:36:5501:14:21
90ADAMIEC Bożena 1SKWSKWIERZYNAK30-3900:02:3800:40:1001:19:13
FORNAL Lech 95OSIELSKOM60-64DNF00:50:19 DNF DNF
Znaleziono 91 wynik(ów)