OSIELSKO - III MISTRZOSTWA POLSKI NORDIC WALKING W MARATONIE
Organizator : PFNW
Data : 2016-04-23
Miejsce : Osielsko
Dystans : 42.195 km
Zgłoszonych : 98
Wystartowało : 91
Nie ukończyło : 9
Ukończyło : 82
Na trasie : 1
Pełne wyniki dla 21.098km :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 4.22km | 8.439km | 12.659km | 16.878km | 21.098km | 25.317km | 29.537km | 33.756km | 37.976km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K-OPEN | M-OPEN | K18-29 | M18-29 | K30-39 | M30-39 | K40-49 | M40-49 | K50-59 | M50-59 | K60-64 | M60-64 | K65+ | M65+
Klasyfikacja wg czasu netto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaŻół. kartkiCzer. kartkiCzas startu4.22km8.439km12.659km16.878km21.098km
         
1MICHALEC Marcin 48KKB MOSIR KROSNOKROSNOM18-2900:00:0500:26:3100:52:5901:19:2701:45:4602:12:46
2KORDOWSKI I Piotr 34UPOJENI WIATREMKRAKÓWM40-4900:00:0900:28:0500:56:2701:24:5201:54:1302:23:33
3NIECHWIEJCZYK Piotr 51OPEL ACTIVE TEAMŚWIĘTOCHŁOWICEM40-4900:00:0800:28:3900:57:2301:26:2501:55:2802:24:39
4KANIGOWSKI Grzegorz 27GDAŃSKM30-3900:00:0600:28:4100:57:2401:26:1401:55:3902:25:09
5BOGACKI Sławek 6ENERGA NW TEAMBRZOZOWKA K.TORUNIAM40-4900:00:0600:28:2000:56:4401:25:3701:55:1902:25:17
6RACZYŃSKI Kazimierz 60PASIEKAZPASJA.PL / FACE NORDIC WALKING TEAMKOSZALINM40-4900:00:0800:28:3700:57:2201:26:1101:55:4502:25:53
7WIŚNIEWSKI Jacek 86UKS SIEDLESZCZANYSANDOMIERZM50-5900:00:1400:29:0800:58:3501:27:3301:56:3202:26:02
8PUSZKIEL Leszek 58GREEN TEAMZIELONA GÓRAM50-5900:00:1400:29:4000:58:3501:27:3101:56:3102:26:25
9BIK Stanisław 4KS METRACO POLKOWICELUBINM50-5900:00:1200:30:0900:59:0201:27:5301:56:4302:27:06
10ŻYWICKI Marcin 91BŁĘKITNI DZIEMIANYDZIEMIANYM30-3900:00:0700:30:1000:59:3701:29:1201:58:4102:28:15
11DOŁĘGOWSKI Marek 14BKS MANIAK WOLINKOŁCZEWOM40-4900:00:0600:28:0700:56:5001:26:4401:57:2202:28:36
12MITURA-ZIELONKA Paweł 50RYBNICKI KLUB NORDIC WALKING / SPACERMISTRZRYBNIKM30-3900:00:0700:30:2001:00:1401:29:2701:59:0502:29:27
13STUPNOWICZ Przemek 73EPOKA NORDICA ŁÓDŹŁÓDŹM18-2900:00:1600:30:0501:00:0501:29:3401:59:3302:29:41
14STEFANICKI Marek 67WŁÓCZYKIJEŚWINOUJŚCIEM50-5900:00:1100:30:1000:59:5001:29:3901:59:3802:30:12
15SZCZEBAK Jacek 74TARNÓWTARNÓWM40-4900:00:0800:29:3700:59:3101:29:4402:00:3502:31:51
16CZŁONKOWSKI Krzysztof 11OLIMPIJCZYK SZCZEKOCINYSZCZEKOCINYM40-4900:00:1000:30:4201:00:5501:31:1402:01:2102:32:07
17WESOŁOWSKI Wojciech 84NIEZRZESZONYGNIEZNOM60-6400:00:1200:30:1601:00:2801:30:4402:01:2602:32:08
18LENZ Andrzej 39ALTOMGNIEZNOM50-5900:00:0900:30:1901:00:3001:30:4602:01:2802:32:10
19WARUSZEWSKI Karol 83BIEGAJĄCY TCZEWTCZEWM40-4900:00:0700:30:3601:00:5701:31:1502:01:2302:32:12
20DENCIKOWSKI Marek 13KB BIAŁA BIEGAKONSTANTYNÓW NAD BUGIEMM40-4900:00:1100:29:2800:58:5001:29:1102:01:0502:32:44
21DZIADEK Remigiusz 15ROKITYM50-5900:00:1200:30:0000:59:5501:30:0602:01:1202:33:03
22ZAGAJA Janusz 89WESOŁY BORSUK TEAMPOKÓJM60-6400:00:1100:30:0501:00:1401:30:3102:01:2802:33:18
23NOWROTEK Monika 52WESOŁY BORSUK TEAMCIESZYNK18-2900:02:3600:29:2601:00:1401:30:5402:01:3102:33:35
24SŁOMIAN Leszek 64STADION ŚLASKIKATOWICEM50-5900:00:1400:30:2701:00:5201:31:2002:02:2502:33:48
25SPYCHAŁA Marzena 66WESOŁY BORSUK TEAMBIAŁAK40-4900:02:3700:30:2501:01:3701:32:2902:03:4402:35:15
Niesklasyfikowani
ANTOSZEWSKI Piotr 2DĄBROWA NORDIC TEAMGNIEZNOM40-49DNF00:30:48 DNF01:01:57 DNF01:32:41 DNF02:03:24 DNF02:35:20 DNF
27KOWALCZYK Mariusz 35GREEN TEAM ZIELONA GÓRAZIELONA GÓRAM50-5900:00:1300:30:2201:00:4201:31:1202:02:5402:36:18
28KACORZYK Władysław 26SILESIA NORDIC TEAMMIKOŁÓWM50-5900:00:1100:31:0301:02:2401:33:4902:05:1402:36:22
29STĘPIEŃ Lucyna 96KS METRACO POLKOWICELUBINK50-5900:02:4200:30:5701:01:4201:32:4402:04:2302:36:22
30BAJER Piotr 3FACE NW TEAMFROMBORKM50-5900:00:1100:31:0401:02:2501:33:5002:05:1402:36:23
31ZAMRZYCKI Leszek 90GORZÓW WLKPM50-5900:00:1000:31:0201:02:0901:32:5202:03:5702:36:33
32ŚLUSARCZYK Marcin 77WESOŁY BORSUK TEAMPRUDNIKM30-3900:00:0600:31:0501:02:1201:32:5502:03:5902:36:36
33OLSCHIMKE-MARMUROWICZ Barbara 53SILESIA NORDIC TEAMKATOWICEK40-4900:02:3900:30:5901:01:4601:32:5402:04:3202:36:47
34STOPA Joanna 70BŁĘKITNI DZIEMIANYDZIEMIANYK18-2900:02:3600:30:2601:01:3801:32:5602:04:3502:36:49
35SOBKOWSKI Janusz 65SILESIA NORDIC TEAMŁODYGOWICEM60-6400:00:1500:30:3601:01:5701:33:3002:05:0902:37:36
36ŁOPATKIEWICZ Beata 42KROSNOK50-5900:02:4000:30:5701:01:4301:32:4502:04:4002:37:51
37JANCZYK Małgorzata 21EPOKA NORDICA ŁÓDŹŁÓDŹK30-3900:02:3700:31:1701:02:5801:35:0002:06:2302:38:14
38KLIMCZEWSKI Marek 31FOREVER YOUNG ŁÓDŹŁÓDŹM50-5900:00:0800:31:3101:03:0001:34:1102:05:5202:38:23
FELIS Paweł 16BOBROWIECM40-49DNF00:31:49 DNF01:03:42 DNF01:35:06 DNF02:06:41 DNF02:38:59 DNF
40FOLWARSKI Andrzej 17FACE NORDIC WALKING TEAMGDAŃSKM50-5900:00:1200:30:5301:02:0101:33:2502:05:3502:39:08
41STEPCZYŃSKA Angelika 68GOSIR OSIELSKOOSIELSKOK30-3900:02:3600:31:4301:03:3801:35:4202:08:0902:41:30
42REJMAN Dorota 61UKS SIEDLESZCZANY/FACE NORDIC WALKING TEAMTARNOBRZEGK30-3900:02:3600:31:4501:03:2701:35:2202:08:0002:41:31
43DANA Andrzej 93PATYCZAKIGRUDZIĄDZM65+00:00:1500:31:4801:04:2101:36:3502:09:1102:43:14
BOCZAR Beata 5GREEN TEAM ZIELONA GÓRAZIELONA GÓRAK50-59DNF00:31:40 DNF01:03:44 DNF01:36:21 DNF02:09:24 DNF02:43:19 DNF
45KUBICKI Bernard 36KLUB SPORTOWY POLKOWICELUBINM65+00:00:1000:32:4201:04:3301:37:0402:10:0502:43:41
46JANKOWSKA Katarzyna 22MOSIR/GIMNAZJUMRYPIN/KOWALKIK50-5900:02:3900:32:5301:05:0701:37:5602:10:4102:43:51
47ŁUKASZEWICZ Joanna 43GREEN TEAMZIELONA GÓRAK40-4900:02:3900:32:1901:04:3601:37:0502:10:0502:43:51
48SZCZODROWSKI Krzysztof 75GDAŃSKM50-5900:00:1000:31:3001:03:4001:36:3602:09:4802:44:27
49ŚLIWKA Wanda 76FACE NORDIC WALKING TEAMCZEPINOK50-5900:02:4200:32:4101:04:3401:36:5302:10:1402:44:37
50JÓŹWIAK Marianna 24WTWWŁOCŁAWEKWŁOCŁAWEKK40-4900:02:3700:32:2001:04:3001:37:0502:10:3002:45:00
51STEPNIAK Bogdan 69SLUPSKM50-5900:00:1200:32:3601:04:5301:37:3602:10:2802:45:50
52PIERNICKA Krystyna 56CHWASZCZYNOK50-5900:02:4200:32:4201:04:3601:37:0402:10:3202:45:57
53JÓŹWIAK Łukasz 25WTWWŁOCŁAWEKWŁOCŁAWEKM40-4900:00:0900:32:3701:04:5501:37:3802:10:5902:45:58
SZULC Alicja 98K30-39DNF00:32:22 DNF01:05:30 DNF01:38:06 DNF02:11:35 DNF02:46:04 DNF
55KARASIEWICZ Irena 28FACE NW TEAMBRANIEWOK50-5900:02:3900:33:0301:06:1901:39:4002:13:1502:46:58
56PRAWUCKI Krzysztof 57JEZIORKI AKTYWNA WIEŚPIŁAM30-3900:00:0500:33:1101:05:5801:38:3902:12:3102:47:30
57WOLNIEWICZ Katarzyna 88FABRIKANORDIKARUDA ŚLĄSKAK40-4900:02:3900:33:2801:06:2501:39:3602:13:1902:47:35
58ŁABĘCKI Edward 40MOSIR RYPINRYPINM65+00:00:1400:32:5301:05:4201:39:2502:12:3302:47:36
59GRYGIEL Monika 20FACE NORDIC WALKING TEAMGRUSZCZYNK30-3900:02:3700:32:3001:05:3901:39:2402:13:3602:48:17
60CICHOŃ Aneta 9FABRIKA NORDIKARUDA ŚLĄSKAK30-3900:02:3600:31:1801:03:4801:37:3702:12:5402:48:22
61ŁABUS Izabela 41FABRIKANORDIKARUDA ŚLĄSKAK18-2900:02:3600:32:2001:05:1901:39:0002:13:1402:48:24
62MANDZIUK Marta 44PSW / KBBBBIAŁA PODLASKAK40-4900:02:4000:32:5501:06:1501:40:0102:14:2402:48:58
63KUPIBIDA Boguslawa 38SILESIA NORDIC TEAMKATOWICEK50-5900:02:4000:34:0901:07:5101:41:2702:15:0202:49:34
64BUCZKOWSKA Wiesława 7CHODZEZKIJAMI.PLGDYNIAK60-6400:02:4400:33:2801:06:4901:40:3802:15:0802:50:19
65CZYCZ Emilia 12GREEN TEAM ZIELONA GORAZIELONA GORAK65+00:02:4500:33:2101:06:3901:40:3802:15:3502:50:35
66WITKOWSKA Maria 87STADION ŚLĄSKIKATOWICEK60-6400:02:4400:33:3801:07:4201:41:2502:15:3802:50:40
67THIEL Jerzy 78POSEJDON MORSY KOSZALINKOSZALINM50-5900:00:1300:33:1401:06:3401:40:0602:15:1702:50:41
68JASINSKI Marian 23K.S ELBLASKIE WŁÓCZY- KIJEELBLĄGM65+00:00:1300:32:2201:05:1201:39:0602:13:5202:50:43
69MANDZIUK Marek 45KBBB SEKCJA NWBIAŁA PODLASKAM40-4900:00:1900:35:1601:08:3601:42:2302:16:4402:51:17
70RACZYŃSKA Aleksandra 59STADION ŚLĄSKICHORZÓWK65+00:02:4300:33:3101:07:3601:42:1202:17:1302:52:50
71DANA Kazimiera 94PATYCZAKIGRUDZIĄDZK60-6400:02:4200:33:2101:07:2201:42:0002:17:1402:53:00
72PIĄTKOWSKI Józef 97KS METRACO POLKOWICEPOLKOWICEM65+00:00:1100:34:1901:08:3501:43:4802:19:1702:54:45
73ROZENBERG Marina 63FROMBORKK60-6400:02:4300:34:4801:09:2701:44:0402:19:1202:54:51
74WAŁECKA Krystyna 82FACE NORDIC WALKING TEAMBRANIEWOK60-6400:02:4000:34:5301:09:3601:44:1902:19:1802:55:17
75KARCZEWSKA Violetta 29GOSIR OSIELSKOOSIELSKOK40-4900:02:3800:34:5601:09:3701:44:2102:19:1902:55:18
CEGŁA Zbyszko 8NIEZRZESZONYPIASECZNOM60-64DNF00:34:09 DNF01:08:44 DNF01:43:39 DNF02:19:10 DNF02:55:43 DNF
77MARCINKOWSKI Wojciech 47NORDIC WALKING LUBLINIECLUBLINIECM40-4900:00:1000:34:0501:08:4801:43:5102:19:3402:56:03
78PACZUSKA Małgorzata 54FOREVER YOUNG ŁÓDŹŁÓDŹK50-5900:02:4300:34:5401:09:3001:44:3502:20:0102:56:11
79PASZKIEWICZ-KĘSIAK Anita 55FOREVER YOUNG ŁÓDŹŁÓDŹK60-6400:02:4300:35:0101:10:0001:44:5202:20:1202:56:11
80TYLUTKI Agnieszka 80UKS SIEDLESZCZANYTARNOBRZEGK40-4900:02:3800:32:5501:07:2201:42:4702:19:1302:57:20
81MIŁOSZ Artur 49RTSSULĘCINM40-4900:00:0900:34:2001:08:3501:43:4902:19:4102:58:22
82KULKA Maciej 37FACE NORDIC WALKING TEAMPOZNAŃM50-5900:00:1500:37:3001:14:0801:49:0902:23:5502:59:08
83STRZELECKI Sebastian 71SAILING TEAM FERAJNAPIŁAM40-4900:00:0600:36:3501:13:1001:49:3002:26:1203:03:28
84WACHOWIAK Sylwia 81SAILING TEAM FERAJNAPIŁAK40-4900:02:3900:35:2501:11:2501:48:0902:26:3403:03:43
85THOMALLA Bogdan 79SILESIA NORDIC TEAMZABRZEM65+00:00:1800:36:1201:12:4801:49:5302:26:5803:05:24
GRZELAK Jakub 92GOSIR OSIELSKOOSIELSKOM18-29DNF00:36:00 DNF01:11:03 DNF01:46:55 DNF02:24:40 DNF03:05:31 DNF
87ROSIŃSKA Dorota 62OLSZTYNK50-5900:02:4100:36:5501:14:2101:52:2402:30:3703:09:50
GLINIECKA Katarzyna 19ELBLĄGK40-49DNF00:33:25 DNF01:08:11 DNF01:45:07 DNF02:24:57 DNF03:12:11 DNF
89ADAMIEC Bożena 1SKWSKWIERZYNAK30-3900:02:3800:40:1001:19:1301:57:5302:36:0003:14:36
90STUPNOWICZ Joanna 72FOREVER YOUNG ŁÓDŹŁÓDŹK40-4900:02:4000:35:4301:12:2801:53:1902:32:2103:21:11
FORNAL Lech 95OSIELSKOM60-64DNF00:50:19 DNF DNF DNF DNF DNF
Znaleziono 91 wynik(ów)