OSIELSKO - III MISTRZOSTWA POLSKI NORDIC WALKING W MARATONIE
Organizator : PFNW
Data : 2016-04-23
Miejsce : Osielsko
Dystans : 42.195 km
Zgłoszonych : 98
Wystartowało : 91
Nie ukończyło : 9
Ukończyło : 82
Na trasie : 1
Pełne wyniki dla 4.22km :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 4.22km | 8.439km | 12.659km | 16.878km | 21.098km | 25.317km | 29.537km | 33.756km | 37.976km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K-OPEN | M-OPEN | K18-29 | M18-29 | K30-39 | M30-39 | K40-49 | M40-49 | K50-59 | M50-59 | K60-64 | M60-64 | K65+ | M65+
Klasyfikacja wg czasu netto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaŻół. kartkiCzer. kartkiCzas startu4.22km
     
1MICHALEC Marcin 48KKB MOSIR KROSNOKROSNOM18-2900:00:0500:26:31
2KORDOWSKI I Piotr 34UPOJENI WIATREMKRAKÓWM40-4900:00:0900:28:05
3DOŁĘGOWSKI Marek 14BKS MANIAK WOLINKOŁCZEWOM40-4900:00:0600:28:07
4BOGACKI Sławek 6ENERGA NW TEAMBRZOZOWKA K.TORUNIAM40-4900:00:0600:28:20
5RACZYŃSKI Kazimierz 60PASIEKAZPASJA.PL / FACE NORDIC WALKING TEAMKOSZALINM40-4900:00:0800:28:37
6NIECHWIEJCZYK Piotr 51OPEL ACTIVE TEAMŚWIĘTOCHŁOWICEM40-4900:00:0800:28:39
7KANIGOWSKI Grzegorz 27GDAŃSKM30-3900:00:0600:28:41
8WIŚNIEWSKI Jacek 86UKS SIEDLESZCZANYSANDOMIERZM50-5900:00:1400:29:08
9NOWROTEK Monika 52WESOŁY BORSUK TEAMCIESZYNK18-2900:02:3600:29:26
10DENCIKOWSKI Marek 13KB BIAŁA BIEGAKONSTANTYNÓW NAD BUGIEMM40-4900:00:1100:29:28
11SZCZEBAK Jacek 74TARNÓWTARNÓWM40-4900:00:0800:29:37
12PUSZKIEL Leszek 58GREEN TEAMZIELONA GÓRAM50-5900:00:1400:29:40
13DZIADEK Remigiusz 15ROKITYM50-5900:00:1200:30:00
14ZAGAJA Janusz 89WESOŁY BORSUK TEAMPOKÓJM60-6400:00:1100:30:05
15STUPNOWICZ Przemek 73EPOKA NORDICA ŁÓDŹŁÓDŹM18-2900:00:1600:30:05
16BIK Stanisław 4KS METRACO POLKOWICELUBINM50-5900:00:1200:30:09
17ŻYWICKI Marcin 91BŁĘKITNI DZIEMIANYDZIEMIANYM30-3900:00:0700:30:10
18STEFANICKI Marek 67WŁÓCZYKIJEŚWINOUJŚCIEM50-5900:00:1100:30:10
19WESOŁOWSKI Wojciech 84NIEZRZESZONYGNIEZNOM60-6400:00:1200:30:16
20LENZ Andrzej 39ALTOMGNIEZNOM50-5900:00:0900:30:19
21MITURA-ZIELONKA Paweł 50RYBNICKI KLUB NORDIC WALKING / SPACERMISTRZRYBNIKM30-3900:00:0700:30:20
22KOWALCZYK Mariusz 35GREEN TEAM ZIELONA GÓRAZIELONA GÓRAM50-5900:00:1300:30:22
23SPYCHAŁA Marzena 66WESOŁY BORSUK TEAMBIAŁAK40-4900:02:3700:30:25
24STOPA Joanna 70BŁĘKITNI DZIEMIANYDZIEMIANYK18-2900:02:3600:30:26
25SŁOMIAN Leszek 64STADION ŚLASKIKATOWICEM50-5900:00:1400:30:27
26WARUSZEWSKI Karol 83BIEGAJĄCY TCZEWTCZEWM40-4900:00:0700:30:36
27SOBKOWSKI Janusz 65SILESIA NORDIC TEAMŁODYGOWICEM60-6400:00:1500:30:36
28CZŁONKOWSKI Krzysztof 11OLIMPIJCZYK SZCZEKOCINYSZCZEKOCINYM40-4900:00:1000:30:42
Niesklasyfikowani
ANTOSZEWSKI Piotr 2DĄBROWA NORDIC TEAMGNIEZNOM40-49DNF00:30:48 DNF
30FOLWARSKI Andrzej 17FACE NORDIC WALKING TEAMGDAŃSKM50-5900:00:1200:30:53
31ŁOPATKIEWICZ Beata 42KROSNOK50-5900:02:4000:30:57
32STĘPIEŃ Lucyna 96KS METRACO POLKOWICELUBINK50-5900:02:4200:30:57
33OLSCHIMKE-MARMUROWICZ Barbara 53SILESIA NORDIC TEAMKATOWICEK40-4900:02:3900:30:59
34ZAMRZYCKI Leszek 90GORZÓW WLKPM50-5900:00:1000:31:02
35KACORZYK Władysław 26SILESIA NORDIC TEAMMIKOŁÓWM50-5900:00:1100:31:03
36BAJER Piotr 3FACE NW TEAMFROMBORKM50-5900:00:1100:31:04
37ŚLUSARCZYK Marcin 77WESOŁY BORSUK TEAMPRUDNIKM30-3900:00:0600:31:05
38JANCZYK Małgorzata 21EPOKA NORDICA ŁÓDŹŁÓDŹK30-3900:02:3700:31:17
39CICHOŃ Aneta 9FABRIKA NORDIKARUDA ŚLĄSKAK30-3900:02:3600:31:18
40SZCZODROWSKI Krzysztof 75GDAŃSKM50-5900:00:1000:31:30
41KLIMCZEWSKI Marek 31FOREVER YOUNG ŁÓDŹŁÓDŹM50-5900:00:0800:31:31
BOCZAR Beata 5GREEN TEAM ZIELONA GÓRAZIELONA GÓRAK50-59DNF00:31:40 DNF
43STEPCZYŃSKA Angelika 68GOSIR OSIELSKOOSIELSKOK30-3900:02:3600:31:43
44REJMAN Dorota 61UKS SIEDLESZCZANY/FACE NORDIC WALKING TEAMTARNOBRZEGK30-3900:02:3600:31:45
45DANA Andrzej 93PATYCZAKIGRUDZIĄDZM65+00:00:1500:31:48
FELIS Paweł 16BOBROWIECM40-49DNF00:31:49 DNF
47ŁUKASZEWICZ Joanna 43GREEN TEAMZIELONA GÓRAK40-4900:02:3900:32:19
48ŁABUS Izabela 41FABRIKANORDIKARUDA ŚLĄSKAK18-2900:02:3600:32:20
49JÓŹWIAK Marianna 24WTWWŁOCŁAWEKWŁOCŁAWEKK40-4900:02:3700:32:20
50JASINSKI Marian 23K.S ELBLASKIE WŁÓCZY- KIJEELBLĄGM65+00:00:1300:32:22
SZULC Alicja 98K30-39DNF00:32:22 DNF
52GRYGIEL Monika 20FACE NORDIC WALKING TEAMGRUSZCZYNK30-3900:02:3700:32:30
53STEPNIAK Bogdan 69SLUPSKM50-5900:00:1200:32:36
54JÓŹWIAK Łukasz 25WTWWŁOCŁAWEKWŁOCŁAWEKM40-4900:00:0900:32:37
55ŚLIWKA Wanda 76FACE NORDIC WALKING TEAMCZEPINOK50-5900:02:4200:32:41
56KUBICKI Bernard 36KLUB SPORTOWY POLKOWICELUBINM65+00:00:1000:32:42
57PIERNICKA Krystyna 56CHWASZCZYNOK50-5900:02:4200:32:42
58ŁABĘCKI Edward 40MOSIR RYPINRYPINM65+00:00:1400:32:53
59JANKOWSKA Katarzyna 22MOSIR/GIMNAZJUMRYPIN/KOWALKIK50-5900:02:3900:32:53
60TYLUTKI Agnieszka 80UKS SIEDLESZCZANYTARNOBRZEGK40-4900:02:3800:32:55
61MANDZIUK Marta 44PSW / KBBBBIAŁA PODLASKAK40-4900:02:4000:32:55
62KARASIEWICZ Irena 28FACE NW TEAMBRANIEWOK50-5900:02:3900:33:03
63PRAWUCKI Krzysztof 57JEZIORKI AKTYWNA WIEŚPIŁAM30-3900:00:0500:33:11
64THIEL Jerzy 78POSEJDON MORSY KOSZALINKOSZALINM50-5900:00:1300:33:14
65DANA Kazimiera 94PATYCZAKIGRUDZIĄDZK60-6400:02:4200:33:21
66CZYCZ Emilia 12GREEN TEAM ZIELONA GORAZIELONA GORAK65+00:02:4500:33:21
GLINIECKA Katarzyna 19ELBLĄGK40-49DNF00:33:25 DNF
68WOLNIEWICZ Katarzyna 88FABRIKANORDIKARUDA ŚLĄSKAK40-4900:02:3900:33:28
69BUCZKOWSKA Wiesława 7CHODZEZKIJAMI.PLGDYNIAK60-6400:02:4400:33:28
70RACZYŃSKA Aleksandra 59STADION ŚLĄSKICHORZÓWK65+00:02:4300:33:31
71WITKOWSKA Maria 87STADION ŚLĄSKIKATOWICEK60-6400:02:4400:33:38
72MARCINKOWSKI Wojciech 47NORDIC WALKING LUBLINIECLUBLINIECM40-4900:00:1000:34:05
73KUPIBIDA Boguslawa 38SILESIA NORDIC TEAMKATOWICEK50-5900:02:4000:34:09
CEGŁA Zbyszko 8NIEZRZESZONYPIASECZNOM60-64DNF00:34:09 DNF
75PIĄTKOWSKI Józef 97KS METRACO POLKOWICEPOLKOWICEM65+00:00:1100:34:19
76MIŁOSZ Artur 49RTSSULĘCINM40-4900:00:0900:34:20
77ROZENBERG Marina 63FROMBORKK60-6400:02:4300:34:48
78WAŁECKA Krystyna 82FACE NORDIC WALKING TEAMBRANIEWOK60-6400:02:4000:34:53
79PACZUSKA Małgorzata 54FOREVER YOUNG ŁÓDŹŁÓDŹK50-5900:02:4300:34:54
80KARCZEWSKA Violetta 29GOSIR OSIELSKOOSIELSKOK40-4900:02:3800:34:56
81PASZKIEWICZ-KĘSIAK Anita 55FOREVER YOUNG ŁÓDŹŁÓDŹK60-6400:02:4300:35:01
82MANDZIUK Marek 45KBBB SEKCJA NWBIAŁA PODLASKAM40-4900:00:1900:35:16
83WACHOWIAK Sylwia 81SAILING TEAM FERAJNAPIŁAK40-4900:02:3900:35:25
84STUPNOWICZ Joanna 72FOREVER YOUNG ŁÓDŹŁÓDŹK40-4900:02:4000:35:43
GRZELAK Jakub 92GOSIR OSIELSKOOSIELSKOM18-29DNF00:36:00 DNF
86THOMALLA Bogdan 79SILESIA NORDIC TEAMZABRZEM65+00:00:1800:36:12
87STRZELECKI Sebastian 71SAILING TEAM FERAJNAPIŁAM40-4900:00:0600:36:35
88ROSIŃSKA Dorota 62OLSZTYNK50-5900:02:4100:36:55
89KULKA Maciej 37FACE NORDIC WALKING TEAMPOZNAŃM50-5900:00:1500:37:30
90ADAMIEC Bożena 1SKWSKWIERZYNAK30-3900:02:3800:40:10
FORNAL Lech 95OSIELSKOM60-64DNF00:50:19 DNF
Znaleziono 91 wynik(ów)