OSIELSKO - III MISTRZOSTWA POLSKI NORDIC WALKING W MARATONIE
Organizator : PFNW
Data : 2016-04-23
Miejsce : Osielsko
Dystans : 42.195 km
Zgłoszonych : 98
Wystartowało : 91
Nie ukończyło : 9
Ukończyło : 82
Na trasie : 1
Pełne wyniki dla 29.537km :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 4.22km | 8.439km | 12.659km | 16.878km | 21.098km | 25.317km | 29.537km | 33.756km | 37.976km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K-OPEN | M-OPEN | K18-29 | M18-29 | K30-39 | M30-39 | K40-49 | M40-49 | K50-59 | M50-59 | K60-64 | M60-64 | K65+ | M65+
Klasyfikacja wg czasu netto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaŻół. kartkiCzer. kartkiCzas startu4.22km8.439km12.659km16.878km21.098km25.317km29.537km
           
1MICHALEC Marcin 48KKB MOSIR KROSNOKROSNOM18-2900:00:0500:26:3100:52:5901:19:2701:45:4602:12:4602:40:3403:08:44
2KORDOWSKI I Piotr 34UPOJENI WIATREMKRAKÓWM40-4900:00:0900:28:0500:56:2701:24:5201:54:1302:23:3302:52:5503:22:02
3NIECHWIEJCZYK Piotr 51OPEL ACTIVE TEAMŚWIĘTOCHŁOWICEM40-4900:00:0800:28:3900:57:2301:26:2501:55:2802:24:3902:53:4703:23:04
4WIŚNIEWSKI Jacek 86UKS SIEDLESZCZANYSANDOMIERZM50-5900:00:1400:29:0800:58:3501:27:3301:56:3202:26:0202:55:3903:25:53
5BIK Stanisław 4KS METRACO POLKOWICELUBINM50-5900:00:1200:30:0900:59:0201:27:5301:56:4302:27:0602:56:3203:26:55
6KANIGOWSKI Grzegorz 27GDAŃSKM30-3900:00:0600:28:4100:57:2401:26:1401:55:3902:25:0902:56:0003:27:00
7PUSZKIEL Leszek 58GREEN TEAMZIELONA GÓRAM50-5900:00:1400:29:4000:58:3501:27:3101:56:3102:26:2502:56:3603:27:09
8RACZYŃSKI Kazimierz 60PASIEKAZPASJA.PL / FACE NORDIC WALKING TEAMKOSZALINM40-4900:00:0800:28:3700:57:2201:26:1101:55:4502:25:5302:56:1903:27:35
9BOGACKI Sławek 6ENERGA NW TEAMBRZOZOWKA K.TORUNIAM40-4900:00:0600:28:2000:56:4401:25:3701:55:1902:25:1702:56:2003:27:49
10ŻYWICKI Marcin 91BŁĘKITNI DZIEMIANYDZIEMIANYM30-3900:00:0700:30:1000:59:3701:29:1201:58:4102:28:1502:57:5903:28:11
11STUPNOWICZ Przemek 73EPOKA NORDICA ŁÓDŹŁÓDŹM18-2900:00:1600:30:0501:00:0501:29:3401:59:3302:29:4102:59:5103:29:53
12DOŁĘGOWSKI Marek 14BKS MANIAK WOLINKOŁCZEWOM40-4900:00:0600:28:0700:56:5001:26:4401:57:2202:28:3603:00:4403:31:44
13MITURA-ZIELONKA Paweł 50RYBNICKI KLUB NORDIC WALKING / SPACERMISTRZRYBNIKM30-3900:00:0700:30:2001:00:1401:29:2701:59:0502:29:2703:00:0203:32:30
14CZŁONKOWSKI Krzysztof 11OLIMPIJCZYK SZCZEKOCINYSZCZEKOCINYM40-4900:00:1000:30:4201:00:5501:31:1402:01:2102:32:0703:02:4603:32:56
15STEFANICKI Marek 67WŁÓCZYKIJEŚWINOUJŚCIEM50-5900:00:1100:30:1000:59:5001:29:3901:59:3802:30:1203:01:4903:33:50
16WESOŁOWSKI Wojciech 84NIEZRZESZONYGNIEZNOM60-6400:00:1200:30:1601:00:2801:30:4402:01:2602:32:0803:03:2303:35:11
17LENZ Andrzej 39ALTOMGNIEZNOM50-5900:00:0900:30:1901:00:3001:30:4602:01:2802:32:1003:03:2503:35:27
18SZCZEBAK Jacek 74TARNÓWTARNÓWM40-4900:00:0800:29:3700:59:3101:29:4402:00:3502:31:5103:03:5703:36:44
19WARUSZEWSKI Karol 83BIEGAJĄCY TCZEWTCZEWM40-4900:00:0700:30:3601:00:5701:31:1502:01:2302:32:1203:04:1703:37:31
20DENCIKOWSKI Marek 13KB BIAŁA BIEGAKONSTANTYNÓW NAD BUGIEMM40-4900:00:1100:29:2800:58:5001:29:1102:01:0502:32:4403:04:5603:38:04
21SPYCHAŁA Marzena 66WESOŁY BORSUK TEAMBIAŁAK40-4900:02:3700:30:2501:01:3701:32:2902:03:4402:35:1503:07:1703:39:04
22NOWROTEK Monika 52WESOŁY BORSUK TEAMCIESZYNK18-2900:02:3600:29:2601:00:1401:30:5402:01:3102:33:3503:06:4003:39:05
23SŁOMIAN Leszek 64STADION ŚLASKIKATOWICEM50-5900:00:1400:30:2701:00:5201:31:2002:02:2502:33:4803:06:0203:39:21
24BAJER Piotr 3FACE NW TEAMFROMBORKM50-5900:00:1100:31:0401:02:2501:33:5002:05:1402:36:2303:08:1303:39:39
25KACORZYK Władysław 26SILESIA NORDIC TEAMMIKOŁÓWM50-5900:00:1100:31:0301:02:2401:33:4902:05:1402:36:2203:08:1203:39:39
26DZIADEK Remigiusz 15ROKITYM50-5900:00:1200:30:0000:59:5501:30:0602:01:1202:33:0303:06:0103:39:48
27STOPA Joanna 70BŁĘKITNI DZIEMIANYDZIEMIANYK18-2900:02:3600:30:2601:01:3801:32:5602:04:3502:36:4903:09:0603:41:25
28OLSCHIMKE-MARMUROWICZ Barbara 53SILESIA NORDIC TEAMKATOWICEK40-4900:02:3900:30:5901:01:4601:32:5402:04:3202:36:4703:09:1003:42:01
29STĘPIEŃ Lucyna 96KS METRACO POLKOWICELUBINK50-5900:02:4200:30:5701:01:4201:32:4402:04:2302:36:2203:09:0503:42:45
30ZAGAJA Janusz 89WESOŁY BORSUK TEAMPOKÓJM60-6400:00:1100:30:0501:00:1401:30:3102:01:2802:33:1803:07:0103:42:49
31ZAMRZYCKI Leszek 90GORZÓW WLKPM50-5900:00:1000:31:0201:02:0901:32:5202:03:5702:36:3303:10:0903:43:49
32ŚLUSARCZYK Marcin 77WESOŁY BORSUK TEAMPRUDNIKM30-3900:00:0600:31:0501:02:1201:32:5502:03:5902:36:3603:10:1703:44:02
33SOBKOWSKI Janusz 65SILESIA NORDIC TEAMŁODYGOWICEM60-6400:00:1500:30:3601:01:5701:33:3002:05:0902:37:3603:10:3803:44:03
34ŁOPATKIEWICZ Beata 42KROSNOK50-5900:02:4000:30:5701:01:4301:32:4502:04:4002:37:5103:11:1503:45:57
35JANCZYK Małgorzata 21EPOKA NORDICA ŁÓDŹŁÓDŹK30-3900:02:3700:31:1701:02:5801:35:0002:06:2302:38:1403:10:5303:46:01
36FOLWARSKI Andrzej 17FACE NORDIC WALKING TEAMGDAŃSKM50-5900:00:1200:30:5301:02:0101:33:2502:05:3502:39:0803:13:0303:47:17
Niesklasyfikowani
FELIS Paweł 16BOBROWIECM40-49DNF00:31:49 DNF01:03:42 DNF01:35:06 DNF02:06:41 DNF02:38:59 DNF03:11:55 DNF03:47:58 DNF
38KOWALCZYK Mariusz 35GREEN TEAM ZIELONA GÓRAZIELONA GÓRAM50-5900:00:1300:30:2201:00:4201:31:1202:02:5402:36:1803:11:2003:48:22
39KLIMCZEWSKI Marek 31FOREVER YOUNG ŁÓDŹŁÓDŹM50-5900:00:0800:31:3101:03:0001:34:1102:05:5202:38:2303:12:3603:48:59
40REJMAN Dorota 61UKS SIEDLESZCZANY/FACE NORDIC WALKING TEAMTARNOBRZEGK30-3900:02:3600:31:4501:03:2701:35:2202:08:0002:41:3103:16:3203:51:10
41JANKOWSKA Katarzyna 22MOSIR/GIMNAZJUMRYPIN/KOWALKIK50-5900:02:3900:32:5301:05:0701:37:5602:10:4102:43:5103:17:2103:51:25
42STEPCZYŃSKA Angelika 68GOSIR OSIELSKOOSIELSKOK30-3900:02:3600:31:4301:03:3801:35:4202:08:0902:41:3003:16:3203:51:53
43KUBICKI Bernard 36KLUB SPORTOWY POLKOWICELUBINM65+00:00:1000:32:4201:04:3301:37:0402:10:0502:43:4103:17:2303:52:18
44ŁUKASZEWICZ Joanna 43GREEN TEAMZIELONA GÓRAK40-4900:02:3900:32:1901:04:3601:37:0502:10:0502:43:5103:18:1403:53:41
45DANA Andrzej 93PATYCZAKIGRUDZIĄDZM65+00:00:1500:31:4801:04:2101:36:3502:09:1102:43:1403:18:1703:53:44
46ŚLIWKA Wanda 76FACE NORDIC WALKING TEAMCZEPINOK50-5900:02:4200:32:4101:04:3401:36:5302:10:1402:44:3703:20:0903:54:36
47KARASIEWICZ Irena 28FACE NW TEAMBRANIEWOK50-5900:02:3900:33:0301:06:1901:39:4002:13:1502:46:5803:20:3003:55:00
48JÓŹWIAK Marianna 24WTWWŁOCŁAWEKWŁOCŁAWEKK40-4900:02:3700:32:2001:04:3001:37:0502:10:3002:45:0003:20:0903:55:34
49SZCZODROWSKI Krzysztof 75GDAŃSKM50-5900:00:1000:31:3001:03:4001:36:3602:09:4802:44:2703:20:1803:56:05
50ŁABĘCKI Edward 40MOSIR RYPINRYPINM65+00:00:1400:32:5301:05:4201:39:2502:12:3302:47:3603:21:4703:56:14
51JÓŹWIAK Łukasz 25WTWWŁOCŁAWEKWŁOCŁAWEKM40-4900:00:0900:32:3701:04:5501:37:3802:10:5902:45:5803:21:0403:57:20
52STEPNIAK Bogdan 69SLUPSKM50-5900:00:1200:32:3601:04:5301:37:3602:10:2802:45:5003:21:0203:57:59
53WOLNIEWICZ Katarzyna 88FABRIKANORDIKARUDA ŚLĄSKAK40-4900:02:3900:33:2801:06:2501:39:3602:13:1902:47:3503:22:2903:58:14
54KUPIBIDA Boguslawa 38SILESIA NORDIC TEAMKATOWICEK50-5900:02:4000:34:0901:07:5101:41:2702:15:0202:49:3403:24:1503:59:28
55PRAWUCKI Krzysztof 57JEZIORKI AKTYWNA WIEŚPIŁAM30-3900:00:0500:33:1101:05:5801:38:3902:12:3102:47:3003:23:2403:59:42
56WITKOWSKA Maria 87STADION ŚLĄSKIKATOWICEK60-6400:02:4400:33:3801:07:4201:41:2502:15:3802:50:4003:25:2603:59:47
57GRYGIEL Monika 20FACE NORDIC WALKING TEAMGRUSZCZYNK30-3900:02:3700:32:3001:05:3901:39:2402:13:3602:48:1703:23:4603:59:50
58MANDZIUK Marta 44PSW / KBBBBIAŁA PODLASKAK40-4900:02:4000:32:5501:06:1501:40:0102:14:2402:48:5803:23:5603:59:55
59PIERNICKA Krystyna 56CHWASZCZYNOK50-5900:02:4200:32:4201:04:3601:37:0402:10:3202:45:5703:23:0504:00:28
60MANDZIUK Marek 45KBBB SEKCJA NWBIAŁA PODLASKAM40-4900:00:1900:35:1601:08:3601:42:2302:16:4402:51:1703:26:0704:02:17
SZULC Alicja 98K30-39DNF00:32:22 DNF01:05:30 DNF01:38:06 DNF02:11:35 DNF02:46:04 DNF03:23:19 DNF04:02:40 DNF
62ŁABUS Izabela 41FABRIKANORDIKARUDA ŚLĄSKAK18-2900:02:3600:32:2001:05:1901:39:0002:13:1402:48:2403:24:2104:03:21
63CZYCZ Emilia 12GREEN TEAM ZIELONA GORAZIELONA GORAK65+00:02:4500:33:2101:06:3901:40:3802:15:3502:50:3503:26:1104:04:01
64JASINSKI Marian 23K.S ELBLASKIE WŁÓCZY- KIJEELBLĄGM65+00:00:1300:32:2201:05:1201:39:0602:13:5202:50:4303:27:3504:04:11
65BUCZKOWSKA Wiesława 7CHODZEZKIJAMI.PLGDYNIAK60-6400:02:4400:33:2801:06:4901:40:3802:15:0802:50:1903:26:5404:04:17
66CICHOŃ Aneta 9FABRIKA NORDIKARUDA ŚLĄSKAK30-3900:02:3600:31:1801:03:4801:37:3702:12:5402:48:2203:25:2304:04:55
67ROZENBERG Marina 63FROMBORKK60-6400:02:4300:34:4801:09:2701:44:0402:19:1202:54:5103:30:0204:06:12
68THIEL Jerzy 78POSEJDON MORSY KOSZALINKOSZALINM50-5900:00:1300:33:1401:06:3401:40:0602:15:1702:50:4103:27:4604:06:36
69RACZYŃSKA Aleksandra 59STADION ŚLĄSKICHORZÓWK65+00:02:4300:33:3101:07:3601:42:1202:17:1302:52:5003:29:1704:06:46
70KARCZEWSKA Violetta 29GOSIR OSIELSKOOSIELSKOK40-4900:02:3800:34:5601:09:3701:44:2102:19:1902:55:1803:31:1404:08:01
71WAŁECKA Krystyna 82FACE NORDIC WALKING TEAMBRANIEWOK60-6400:02:4000:34:5301:09:3601:44:1902:19:1802:55:1703:31:1404:08:01
72PIĄTKOWSKI Józef 97KS METRACO POLKOWICEPOLKOWICEM65+00:00:1100:34:1901:08:3501:43:4802:19:1702:54:4503:31:1704:08:47
73DANA Kazimiera 94PATYCZAKIGRUDZIĄDZK60-6400:02:4200:33:2101:07:2201:42:0002:17:1402:53:0003:30:3204:09:10
74KULKA Maciej 37FACE NORDIC WALKING TEAMPOZNAŃM50-5900:00:1500:37:3001:14:0801:49:0902:23:5502:59:0803:33:5804:09:35
75PASZKIEWICZ-KĘSIAK Anita 55FOREVER YOUNG ŁÓDŹŁÓDŹK60-6400:02:4300:35:0101:10:0001:44:5202:20:1202:56:1103:32:4904:09:36
76PACZUSKA Małgorzata 54FOREVER YOUNG ŁÓDŹŁÓDŹK50-5900:02:4300:34:5401:09:3001:44:3502:20:0102:56:1103:32:4904:10:13
77MARCINKOWSKI Wojciech 47NORDIC WALKING LUBLINIECLUBLINIECM40-4900:00:1000:34:0501:08:4801:43:5102:19:3402:56:0303:33:1404:11:19
78TYLUTKI Agnieszka 80UKS SIEDLESZCZANYTARNOBRZEGK40-4900:02:3800:32:5501:07:2201:42:4702:19:1302:57:2003:35:5204:18:03
79WACHOWIAK Sylwia 81SAILING TEAM FERAJNAPIŁAK40-4900:02:3900:35:2501:11:2501:48:0902:26:3403:03:4303:40:4804:18:36
80MIŁOSZ Artur 49RTSSULĘCINM40-4900:00:0900:34:2001:08:3501:43:4902:19:4102:58:2203:38:4004:19:37
81STRZELECKI Sebastian 71SAILING TEAM FERAJNAPIŁAM40-4900:00:0600:36:3501:13:1001:49:3002:26:1203:03:2803:41:2604:21:10
82THOMALLA Bogdan 79SILESIA NORDIC TEAMZABRZEM65+00:00:1800:36:1201:12:4801:49:5302:26:5803:05:2403:45:2604:26:06
83ADAMIEC Bożena 1SKWSKWIERZYNAK30-3900:02:3800:40:1001:19:1301:57:5302:36:0003:14:3603:53:1304:31:36
84ROSIŃSKA Dorota 62OLSZTYNK50-5900:02:4100:36:5501:14:2101:52:2402:30:3703:09:5003:50:1804:31:51
GRZELAK Jakub 92GOSIR OSIELSKOOSIELSKOM18-29DNF00:36:00 DNF01:11:03 DNF01:46:55 DNF02:24:40 DNF03:05:31 DNF03:48:38 DNF04:32:34 DNF
86STUPNOWICZ Joanna 72FOREVER YOUNG ŁÓDŹŁÓDŹK40-4900:02:4000:35:4301:12:2801:53:1902:32:2103:21:1104:15:3905:07:03
CEGŁA Zbyszko 8NIEZRZESZONYPIASECZNOM60-64DNF00:34:09 DNF01:08:44 DNF01:43:39 DNF02:19:10 DNF02:55:43 DNF DNF DNF
ANTOSZEWSKI Piotr 2DĄBROWA NORDIC TEAMGNIEZNOM40-49DNF00:30:48 DNF01:01:57 DNF01:32:41 DNF02:03:24 DNF02:35:20 DNF03:08:30 DNF DNF
BOCZAR Beata 5GREEN TEAM ZIELONA GÓRAZIELONA GÓRAK50-59DNF00:31:40 DNF01:03:44 DNF01:36:21 DNF02:09:24 DNF02:43:19 DNF DNF DNF
GLINIECKA Katarzyna 19ELBLĄGK40-49DNF00:33:25 DNF01:08:11 DNF01:45:07 DNF02:24:57 DNF03:12:11 DNF DNF DNF
FORNAL Lech 95OSIELSKOM60-64DNF00:50:19 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF
Znaleziono 91 wynik(ów)