OSIELSKO - III MISTRZOSTWA POLSKI NORDIC WALKING W MARATONIE
Organizator : PFNW
Data : 2016-04-23
Miejsce : Osielsko
Dystans : 42.195 km
Zgłoszonych : 98
Wystartowało : 91
Nie ukończyło : 9
Ukończyło : 82
Na trasie : 1
Pełne wyniki :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 4.22km | 8.439km | 12.659km | 16.878km | 21.098km | 25.317km | 29.537km | 33.756km | 37.976km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K-OPEN | M-OPEN | K18-29 | M18-29 | K30-39 | M30-39 | K40-49 | M40-49 | K50-59 | M50-59 | K60-64 | M60-64 | K65+ | M65+
Klasyfikacja wg czasu netto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MŻół. kartkiCzer. kartkiCzas startu4.22km8.439km12.659km16.878km21.098km25.317km29.537km33.756km37.976kmCzas
netto
42.195km
Czas
brutto
42.195km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
                  
1SPYCHAŁA Marzena 66WESOŁY BORSUK TEAMBIAŁAK40-491K 100:02:3700:30:2501:01:3701:32:2902:03:4402:35:1503:07:1703:39:0404:11:4104:45:1505:19:02.0505:21:39.95 7:337,9
2NOWROTEK Monika 52WESOŁY BORSUK TEAMCIESZYNK18-291K 200:02:3600:29:2601:00:1401:30:5402:01:3102:33:3503:06:4003:39:0504:12:1004:47:3805:19:23.9505:22:00.30+00:00:217:347,9
3STOPA Joanna 70BŁĘKITNI DZIEMIANYDZIEMIANYK18-292K 300:02:3600:30:2601:01:3801:32:5602:04:3502:36:4903:09:0603:41:2504:14:2104:48:2405:22:50.0005:25:26.10+00:03:477:397,8
4OLSCHIMKE-MARMUROWICZ Barbara 53SILESIA NORDIC TEAMKATOWICEK40-492K 400:02:3900:30:5901:01:4601:32:5402:04:3202:36:4703:09:1003:42:0104:15:3404:49:4305:24:23.0005:27:02.40+00:05:207:417,8
5STĘPIEŃ Lucyna 96KS METRACO POLKOWICELUBINK50-591K 500:02:4200:30:5701:01:4201:32:4402:04:2302:36:2203:09:0503:42:4504:17:4704:53:0605:27:58.6505:30:40.65+00:08:567:467,7
6ŁOPATKIEWICZ Beata 42KROSNOK50-592K 600:02:4000:30:5701:01:4301:32:4502:04:4002:37:5103:11:1503:45:5704:20:5004:56:2805:31:55.3505:34:35.45+00:12:537:517,6
7JANCZYK Małgorzata 21EPOKA NORDICA ŁÓDŹŁÓDŹK30-391K 700:02:3700:31:1701:02:5801:35:0002:06:2302:38:1403:10:5303:46:0104:23:4405:00:3705:34:35.5505:37:13.45+00:15:337:557,6
8JANKOWSKA Katarzyna 22MOSIR/GIMNAZJUMRYPIN/KOWALKIK50-593K 800:02:3900:32:5301:05:0701:37:5602:10:4102:43:5103:17:2103:51:2504:26:1105:01:2905:36:14.1005:38:53.85+00:17:127:587,5
9STEPCZYŃSKA Angelika 68GOSIR OSIELSKOOSIELSKOK30-392K 900:02:3600:31:4301:03:3801:35:4202:08:0902:41:3003:16:3203:51:5304:26:3305:00:5605:36:59.1005:39:36.05+00:17:577:597,5
10KARASIEWICZ Irena 28FACE NW TEAMBRANIEWOK50-594K 1000:02:3900:33:0301:06:1901:39:4002:13:1502:46:5803:20:3003:55:0004:29:2105:03:5305:38:29.9505:41:08.95+00:19:278:017,5
11ŁUKASZEWICZ Joanna 43GREEN TEAMZIELONA GÓRAK40-493K 1100:02:3900:32:1901:04:3601:37:0502:10:0502:43:5103:18:1403:53:4104:29:2505:04:3805:39:27.4505:42:07.25+00:20:258:027,5
12REJMAN Dorota 61UKS SIEDLESZCZANY/FACE NORDIC WALKING TEAMTARNOBRZEGK30-393K 1200:02:3600:31:4501:03:2701:35:2202:08:0002:41:3103:16:3203:51:1004:26:3305:01:1805:41:17.8505:43:54.20+00:22:158:057,4
13JÓŹWIAK Marianna 24WTWWŁOCŁAWEKWŁOCŁAWEKK40-494K 1300:02:3700:32:2001:04:3001:37:0502:10:3002:45:0003:20:0903:55:3404:32:2105:08:0705:44:45.1005:47:22.85+00:25:438:107,3
14ŚLIWKA Wanda 76FACE NORDIC WALKING TEAMCZEPINOK50-595K 1400:02:4200:32:4101:04:3401:36:5302:10:1402:44:3703:20:0903:54:3604:29:4805:07:5405:46:17.8505:49:00.60+00:27:158:127,3
15WITKOWSKA Maria 87STADION ŚLĄSKIKATOWICEK60-641K 1500:02:4400:33:3801:07:4201:41:2502:15:3802:50:4003:25:2603:59:4704:36:1105:11:5105:46:54.7505:49:39.35+00:27:528:137,3
16KUPIBIDA Boguslawa 38SILESIA NORDIC TEAMKATOWICEK50-596K 1600:02:4000:34:0901:07:5101:41:2702:15:0202:49:3403:24:1503:59:2804:36:2505:12:1205:47:28.5505:50:09.30+00:28:268:147,3
17WOLNIEWICZ Katarzyna 88FABRIKANORDIKARUDA ŚLĄSKAK40-495K 1700:02:3900:33:2801:06:2501:39:3602:13:1902:47:3503:22:2903:58:1404:34:3705:11:4205:48:50.7505:51:30.60+00:29:488:157,3
18GRYGIEL Monika 20FACE NORDIC WALKING TEAMGRUSZCZYNK30-394K 1800:02:3700:32:3001:05:3901:39:2402:13:3602:48:1703:23:4603:59:5004:36:5505:13:0505:48:54.0505:51:31.20+00:29:528:167,3
19MANDZIUK Marta 44PSW / KBBBBIAŁA PODLASKAK40-496K 1900:02:4000:32:5501:06:1501:40:0102:14:2402:48:5803:23:5603:59:5504:37:0605:14:0305:50:05.0505:52:45.50+00:31:038:177,2
20PIERNICKA Krystyna 56CHWASZCZYNOK50-597K 2000:02:4200:32:4201:04:3601:37:0402:10:3202:45:5703:23:0504:00:2804:38:0105:16:0405:53:32.0005:56:14.60+00:34:298:227,2
21ROZENBERG Marina 63FROMBORKK60-642K 2100:02:4300:34:4801:09:2701:44:0402:19:1202:54:5103:30:0204:06:1204:42:3105:18:3805:54:59.9005:57:43.45+00:35:578:247,1
22BUCZKOWSKA Wiesława 7CHODZEZKIJAMI.PLGDYNIAK60-643K 2200:02:4400:33:2801:06:4901:40:3802:15:0802:50:1903:26:5404:04:1704:42:5105:20:3005:57:20.2006:00:04.85+00:38:188:287,1
23KARCZEWSKA Violetta 29GOSIR OSIELSKOOSIELSKOK40-497K 2300:02:3800:34:5601:09:3701:44:2102:19:1902:55:1803:31:1404:08:0104:45:2805:23:3205:59:29.1006:02:07.15+00:40:278:317,0
24CZYCZ Emilia 12GREEN TEAM ZIELONA GORAZIELONA GORAK65+1K 2400:02:4500:33:2101:06:3901:40:3802:15:3502:50:3503:26:1104:04:0104:42:4905:21:5905:59:52.0006:02:37.20+00:40:498:317,0
25WAŁECKA Krystyna 82FACE NORDIC WALKING TEAMBRANIEWOK60-644K 2500:02:4000:34:5301:09:3601:44:1902:19:1802:55:1703:31:1404:08:0104:45:2805:23:2105:59:56.8006:02:37.45+00:40:548:317,0
26ŁABUS Izabela 41FABRIKANORDIKARUDA ŚLĄSKAK18-293K 2600:02:3600:32:2001:05:1901:39:0002:13:1402:48:2403:24:2104:03:2104:44:2905:23:1905:59:57.9006:02:33.95+00:40:558:317,0
27RACZYŃSKA Aleksandra 59STADION ŚLĄSKICHORZÓWK65+2K 2700:02:4300:33:3101:07:3601:42:1202:17:1302:52:5003:29:1704:06:4604:44:4005:23:3606:01:34.8506:04:17.95+00:42:328:347,0
28PASZKIEWICZ-KĘSIAK Anita 55FOREVER YOUNG ŁÓDŹŁÓDŹK60-645K 2800:02:4300:35:0101:10:0001:44:5202:20:1202:56:1103:32:4904:09:3604:47:0705:24:4906:02:24.9506:05:08.70+00:43:228:357,0
29DANA Kazimiera 94PATYCZAKIGRUDZIĄDZK60-646K 2900:02:4200:33:2101:07:2201:42:0002:17:1402:53:0003:30:3204:09:1004:47:3505:25:4506:03:20.1506:06:02.50+00:44:188:367,0
30WACHOWIAK Sylwia 81SAILING TEAM FERAJNAPIŁAK40-498K 3000:02:3900:35:2501:11:2501:48:0902:26:3403:03:4303:40:4804:18:3604:56:0005:34:0106:11:09.6506:13:48.65+00:52:078:476,8
31PACZUSKA Małgorzata 54FOREVER YOUNG ŁÓDŹŁÓDŹK50-598K 3100:02:4300:34:5401:09:3001:44:3502:20:0102:56:1103:32:4904:10:1304:50:0905:30:0106:11:20.5506:14:04.25+00:52:188:476,8
32CICHOŃ Aneta 9FABRIKA NORDIKARUDA ŚLĄSKAK30-395K 3200:02:3600:31:1801:03:4801:37:3702:12:5402:48:2203:25:2304:04:5504:48:0605:30:1906:11:25.7506:14:02.70+00:52:238:486,8
33TYLUTKI Agnieszka 80UKS SIEDLESZCZANYTARNOBRZEGK40-499K 3300:02:3800:32:5501:07:2201:42:4702:19:1302:57:2003:35:5204:18:0304:59:1505:40:0106:18:21.6506:21:00.20+00:59:198:576,7
34ADAMIEC Bożena 1SKWSKWIERZYNAK30-396K 3400:02:3800:40:1001:19:1301:57:5302:36:0003:14:3603:53:1304:31:3605:11:0505:51:0206:30:46.2006:33:25.15+01:11:449:156,5
35ROSIŃSKA Dorota 62OLSZTYNK50-599K 3500:02:4100:36:5501:14:2101:52:2402:30:3703:09:5003:50:1804:31:5105:13:4705:54:5606:35:07.4506:37:49.00+01:16:059:216,4
36STUPNOWICZ Joanna 72FOREVER YOUNG ŁÓDŹŁÓDŹK40-4910K 3600:02:4000:35:4301:12:2801:53:1902:32:2103:21:1104:15:3905:07:0306:00:3006:45:22+02:00:0810:405,6
Niesklasyfikowani
SZULC Alicja 98K30-39DNF00:32:22 DNF01:05:30 DNF01:38:06 DNF02:11:35 DNF02:46:04 DNF03:23:19 DNF04:02:40 DNF DNF DNF DNF DNF--
BOCZAR Beata 5GREEN TEAM ZIELONA GÓRAZIELONA GÓRAK50-59DNF00:31:40 DNF01:03:44 DNF01:36:21 DNF02:09:24 DNF02:43:19 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
GLINIECKA Katarzyna 19ELBLĄGK40-49DNF00:33:25 DNF01:08:11 DNF01:45:07 DNF02:24:57 DNF03:12:11 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
Znaleziono 39 wynik(ów)