OSIELSKO - III MISTRZOSTWA POLSKI NORDIC WALKING W MARATONIE
Organizator : PFNW
Data : 2016-04-23
Miejsce : Osielsko
Dystans : 42.195 km
Zgłoszonych : 98
Wystartowało : 91
Nie ukończyło : 9
Ukończyło : 82
Na trasie : 1
Pełne wyniki dla 8.439km :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 4.22km | 8.439km | 12.659km | 16.878km | 21.098km | 25.317km | 29.537km | 33.756km | 37.976km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K-OPEN | M-OPEN | K18-29 | M18-29 | K30-39 | M30-39 | K40-49 | M40-49 | K50-59 | M50-59 | K60-64 | M60-64 | K65+ | M65+
Klasyfikacja wg czasu netto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaŻół. kartkiCzer. kartkiCzas startu4.22km8.439km
      
1NOWROTEK Monika 52WESOŁY BORSUK TEAMCIESZYNK18-2900:02:3600:29:2601:00:14
2SPYCHAŁA Marzena 66WESOŁY BORSUK TEAMBIAŁAK40-4900:02:3700:30:2501:01:37
3STOPA Joanna 70BŁĘKITNI DZIEMIANYDZIEMIANYK18-2900:02:3600:30:2601:01:38
4STĘPIEŃ Lucyna 96KS METRACO POLKOWICELUBINK50-5900:02:4200:30:5701:01:42
5ŁOPATKIEWICZ Beata 42KROSNOK50-5900:02:4000:30:5701:01:43
6OLSCHIMKE-MARMUROWICZ Barbara 53SILESIA NORDIC TEAMKATOWICEK40-4900:02:3900:30:5901:01:46
7JANCZYK Małgorzata 21EPOKA NORDICA ŁÓDŹŁÓDŹK30-3900:02:3700:31:1701:02:58
8REJMAN Dorota 61UKS SIEDLESZCZANY/FACE NORDIC WALKING TEAMTARNOBRZEGK30-3900:02:3600:31:4501:03:27
9STEPCZYŃSKA Angelika 68GOSIR OSIELSKOOSIELSKOK30-3900:02:3600:31:4301:03:38
Niesklasyfikowani
BOCZAR Beata 5GREEN TEAM ZIELONA GÓRAZIELONA GÓRAK50-59DNF00:31:40 DNF01:03:44 DNF
11CICHOŃ Aneta 9FABRIKA NORDIKARUDA ŚLĄSKAK30-3900:02:3600:31:1801:03:48
12JÓŹWIAK Marianna 24WTWWŁOCŁAWEKWŁOCŁAWEKK40-4900:02:3700:32:2001:04:30
13ŚLIWKA Wanda 76FACE NORDIC WALKING TEAMCZEPINOK50-5900:02:4200:32:4101:04:34
14ŁUKASZEWICZ Joanna 43GREEN TEAMZIELONA GÓRAK40-4900:02:3900:32:1901:04:36
15PIERNICKA Krystyna 56CHWASZCZYNOK50-5900:02:4200:32:4201:04:36
16JANKOWSKA Katarzyna 22MOSIR/GIMNAZJUMRYPIN/KOWALKIK50-5900:02:3900:32:5301:05:07
17ŁABUS Izabela 41FABRIKANORDIKARUDA ŚLĄSKAK18-2900:02:3600:32:2001:05:19
SZULC Alicja 98K30-39DNF00:32:22 DNF01:05:30 DNF
19GRYGIEL Monika 20FACE NORDIC WALKING TEAMGRUSZCZYNK30-3900:02:3700:32:3001:05:39
20MANDZIUK Marta 44PSW / KBBBBIAŁA PODLASKAK40-4900:02:4000:32:5501:06:15
21KARASIEWICZ Irena 28FACE NW TEAMBRANIEWOK50-5900:02:3900:33:0301:06:19
22WOLNIEWICZ Katarzyna 88FABRIKANORDIKARUDA ŚLĄSKAK40-4900:02:3900:33:2801:06:25
23CZYCZ Emilia 12GREEN TEAM ZIELONA GORAZIELONA GORAK65+00:02:4500:33:2101:06:39
24BUCZKOWSKA Wiesława 7CHODZEZKIJAMI.PLGDYNIAK60-6400:02:4400:33:2801:06:49
25TYLUTKI Agnieszka 80UKS SIEDLESZCZANYTARNOBRZEGK40-4900:02:3800:32:5501:07:22
26DANA Kazimiera 94PATYCZAKIGRUDZIĄDZK60-6400:02:4200:33:2101:07:22
27RACZYŃSKA Aleksandra 59STADION ŚLĄSKICHORZÓWK65+00:02:4300:33:3101:07:36
28WITKOWSKA Maria 87STADION ŚLĄSKIKATOWICEK60-6400:02:4400:33:3801:07:42
29KUPIBIDA Boguslawa 38SILESIA NORDIC TEAMKATOWICEK50-5900:02:4000:34:0901:07:51
GLINIECKA Katarzyna 19ELBLĄGK40-49DNF00:33:25 DNF01:08:11 DNF
31ROZENBERG Marina 63FROMBORKK60-6400:02:4300:34:4801:09:27
32PACZUSKA Małgorzata 54FOREVER YOUNG ŁÓDŹŁÓDŹK50-5900:02:4300:34:5401:09:30
33WAŁECKA Krystyna 82FACE NORDIC WALKING TEAMBRANIEWOK60-6400:02:4000:34:5301:09:36
34KARCZEWSKA Violetta 29GOSIR OSIELSKOOSIELSKOK40-4900:02:3800:34:5601:09:37
35PASZKIEWICZ-KĘSIAK Anita 55FOREVER YOUNG ŁÓDŹŁÓDŹK60-6400:02:4300:35:0101:10:00
36WACHOWIAK Sylwia 81SAILING TEAM FERAJNAPIŁAK40-4900:02:3900:35:2501:11:25
37STUPNOWICZ Joanna 72FOREVER YOUNG ŁÓDŹŁÓDŹK40-4900:02:4000:35:4301:12:28
38ROSIŃSKA Dorota 62OLSZTYNK50-5900:02:4100:36:5501:14:21
39ADAMIEC Bożena 1SKWSKWIERZYNAK30-3900:02:3800:40:1001:19:13
Znaleziono 39 wynik(ów)