OSIELSKO - III MISTRZOSTWA POLSKI NORDIC WALKING W MARATONIE
Organizator : PFNW
Data : 2016-04-23
Miejsce : Osielsko
Dystans : 42.195 km
Zgłoszonych : 98
Wystartowało : 91
Nie ukończyło : 9
Ukończyło : 82
Na trasie : 1
Pełne wyniki dla 37.976km :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 4.22km | 8.439km | 12.659km | 16.878km | 21.098km | 25.317km | 29.537km | 33.756km | 37.976km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K-OPEN | M-OPEN | K18-29 | M18-29 | K30-39 | M30-39 | K40-49 | M40-49 | K50-59 | M50-59 | K60-64 | M60-64 | K65+ | M65+
Klasyfikacja wg czasu netto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaŻół. kartkiCzer. kartkiCzas startu4.22km8.439km12.659km16.878km21.098km25.317km29.537km33.756km37.976km
             
1SPYCHAŁA Marzena 66WESOŁY BORSUK TEAMBIAŁAK40-4900:02:3700:30:2501:01:3701:32:2902:03:4402:35:1503:07:1703:39:0404:11:4104:45:15
2NOWROTEK Monika 52WESOŁY BORSUK TEAMCIESZYNK18-2900:02:3600:29:2601:00:1401:30:5402:01:3102:33:3503:06:4003:39:0504:12:1004:47:38
3STOPA Joanna 70BŁĘKITNI DZIEMIANYDZIEMIANYK18-2900:02:3600:30:2601:01:3801:32:5602:04:3502:36:4903:09:0603:41:2504:14:2104:48:24
4OLSCHIMKE-MARMUROWICZ Barbara 53SILESIA NORDIC TEAMKATOWICEK40-4900:02:3900:30:5901:01:4601:32:5402:04:3202:36:4703:09:1003:42:0104:15:3404:49:43
5STĘPIEŃ Lucyna 96KS METRACO POLKOWICELUBINK50-5900:02:4200:30:5701:01:4201:32:4402:04:2302:36:2203:09:0503:42:4504:17:4704:53:06
6ŁOPATKIEWICZ Beata 42KROSNOK50-5900:02:4000:30:5701:01:4301:32:4502:04:4002:37:5103:11:1503:45:5704:20:5004:56:28
7JANCZYK Małgorzata 21EPOKA NORDICA ŁÓDŹŁÓDŹK30-3900:02:3700:31:1701:02:5801:35:0002:06:2302:38:1403:10:5303:46:0104:23:4405:00:37
8STEPCZYŃSKA Angelika 68GOSIR OSIELSKOOSIELSKOK30-3900:02:3600:31:4301:03:3801:35:4202:08:0902:41:3003:16:3203:51:5304:26:3305:00:56
9REJMAN Dorota 61UKS SIEDLESZCZANY/FACE NORDIC WALKING TEAMTARNOBRZEGK30-3900:02:3600:31:4501:03:2701:35:2202:08:0002:41:3103:16:3203:51:1004:26:3305:01:18
10JANKOWSKA Katarzyna 22MOSIR/GIMNAZJUMRYPIN/KOWALKIK50-5900:02:3900:32:5301:05:0701:37:5602:10:4102:43:5103:17:2103:51:2504:26:1105:01:29
11KARASIEWICZ Irena 28FACE NW TEAMBRANIEWOK50-5900:02:3900:33:0301:06:1901:39:4002:13:1502:46:5803:20:3003:55:0004:29:2105:03:53
12ŁUKASZEWICZ Joanna 43GREEN TEAMZIELONA GÓRAK40-4900:02:3900:32:1901:04:3601:37:0502:10:0502:43:5103:18:1403:53:4104:29:2505:04:38
13ŚLIWKA Wanda 76FACE NORDIC WALKING TEAMCZEPINOK50-5900:02:4200:32:4101:04:3401:36:5302:10:1402:44:3703:20:0903:54:3604:29:4805:07:54
14JÓŹWIAK Marianna 24WTWWŁOCŁAWEKWŁOCŁAWEKK40-4900:02:3700:32:2001:04:3001:37:0502:10:3002:45:0003:20:0903:55:3404:32:2105:08:07
15WOLNIEWICZ Katarzyna 88FABRIKANORDIKARUDA ŚLĄSKAK40-4900:02:3900:33:2801:06:2501:39:3602:13:1902:47:3503:22:2903:58:1404:34:3705:11:42
16WITKOWSKA Maria 87STADION ŚLĄSKIKATOWICEK60-6400:02:4400:33:3801:07:4201:41:2502:15:3802:50:4003:25:2603:59:4704:36:1105:11:51
17KUPIBIDA Boguslawa 38SILESIA NORDIC TEAMKATOWICEK50-5900:02:4000:34:0901:07:5101:41:2702:15:0202:49:3403:24:1503:59:2804:36:2505:12:12
18GRYGIEL Monika 20FACE NORDIC WALKING TEAMGRUSZCZYNK30-3900:02:3700:32:3001:05:3901:39:2402:13:3602:48:1703:23:4603:59:5004:36:5505:13:05
19MANDZIUK Marta 44PSW / KBBBBIAŁA PODLASKAK40-4900:02:4000:32:5501:06:1501:40:0102:14:2402:48:5803:23:5603:59:5504:37:0605:14:03
20PIERNICKA Krystyna 56CHWASZCZYNOK50-5900:02:4200:32:4201:04:3601:37:0402:10:3202:45:5703:23:0504:00:2804:38:0105:16:04
21ROZENBERG Marina 63FROMBORKK60-6400:02:4300:34:4801:09:2701:44:0402:19:1202:54:5103:30:0204:06:1204:42:3105:18:38
22BUCZKOWSKA Wiesława 7CHODZEZKIJAMI.PLGDYNIAK60-6400:02:4400:33:2801:06:4901:40:3802:15:0802:50:1903:26:5404:04:1704:42:5105:20:30
23CZYCZ Emilia 12GREEN TEAM ZIELONA GORAZIELONA GORAK65+00:02:4500:33:2101:06:3901:40:3802:15:3502:50:3503:26:1104:04:0104:42:4905:21:59
24ŁABUS Izabela 41FABRIKANORDIKARUDA ŚLĄSKAK18-2900:02:3600:32:2001:05:1901:39:0002:13:1402:48:2403:24:2104:03:2104:44:2905:23:19
25WAŁECKA Krystyna 82FACE NORDIC WALKING TEAMBRANIEWOK60-6400:02:4000:34:5301:09:3601:44:1902:19:1802:55:1703:31:1404:08:0104:45:2805:23:21
26KARCZEWSKA Violetta 29GOSIR OSIELSKOOSIELSKOK40-4900:02:3800:34:5601:09:3701:44:2102:19:1902:55:1803:31:1404:08:0104:45:2805:23:32
27RACZYŃSKA Aleksandra 59STADION ŚLĄSKICHORZÓWK65+00:02:4300:33:3101:07:3601:42:1202:17:1302:52:5003:29:1704:06:4604:44:4005:23:36
28PASZKIEWICZ-KĘSIAK Anita 55FOREVER YOUNG ŁÓDŹŁÓDŹK60-6400:02:4300:35:0101:10:0001:44:5202:20:1202:56:1103:32:4904:09:3604:47:0705:24:49
29DANA Kazimiera 94PATYCZAKIGRUDZIĄDZK60-6400:02:4200:33:2101:07:2201:42:0002:17:1402:53:0003:30:3204:09:1004:47:3505:25:45
30PACZUSKA Małgorzata 54FOREVER YOUNG ŁÓDŹŁÓDŹK50-5900:02:4300:34:5401:09:3001:44:3502:20:0102:56:1103:32:4904:10:1304:50:0905:30:01
31CICHOŃ Aneta 9FABRIKA NORDIKARUDA ŚLĄSKAK30-3900:02:3600:31:1801:03:4801:37:3702:12:5402:48:2203:25:2304:04:5504:48:0605:30:19
32WACHOWIAK Sylwia 81SAILING TEAM FERAJNAPIŁAK40-4900:02:3900:35:2501:11:2501:48:0902:26:3403:03:4303:40:4804:18:3604:56:0005:34:01
33TYLUTKI Agnieszka 80UKS SIEDLESZCZANYTARNOBRZEGK40-4900:02:3800:32:5501:07:2201:42:4702:19:1302:57:2003:35:5204:18:0304:59:1505:40:01
34ADAMIEC Bożena 1SKWSKWIERZYNAK30-3900:02:3800:40:1001:19:1301:57:5302:36:0003:14:3603:53:1304:31:3605:11:0505:51:02
35ROSIŃSKA Dorota 62OLSZTYNK50-5900:02:4100:36:5501:14:2101:52:2402:30:3703:09:5003:50:1804:31:5105:13:4705:54:56
36STUPNOWICZ Joanna 72FOREVER YOUNG ŁÓDŹŁÓDŹK40-4900:02:4000:35:4301:12:2801:53:1902:32:2103:21:1104:15:3905:07:0306:00:3006:45:22
Niesklasyfikowani
SZULC Alicja 98K30-39DNF00:32:22 DNF01:05:30 DNF01:38:06 DNF02:11:35 DNF02:46:04 DNF03:23:19 DNF04:02:40 DNF DNF DNF
BOCZAR Beata 5GREEN TEAM ZIELONA GÓRAZIELONA GÓRAK50-59DNF00:31:40 DNF01:03:44 DNF01:36:21 DNF02:09:24 DNF02:43:19 DNF DNF DNF DNF DNF
GLINIECKA Katarzyna 19ELBLĄGK40-49DNF00:33:25 DNF01:08:11 DNF01:45:07 DNF02:24:57 DNF03:12:11 DNF DNF DNF DNF DNF
Znaleziono 39 wynik(ów)