OSIELSKO - III MISTRZOSTWA POLSKI NORDIC WALKING W MARATONIE
Organizator : PFNW
Data : 2016-04-23
Miejsce : Osielsko
Dystans : 42.195 km
Zgłoszonych : 98
Wystartowało : 91
Nie ukończyło : 9
Ukończyło : 82
Na trasie : 1
Pełne wyniki :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 4.22km | 8.439km | 12.659km | 16.878km | 21.098km | 25.317km | 29.537km | 33.756km | 37.976km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K-OPEN | M-OPEN | K18-29 | M18-29 | K30-39 | M30-39 | K40-49 | M40-49 | K50-59 | M50-59 | K60-64 | M60-64 | K65+ | M65+
Klasyfikacja wg czasu netto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MŻół. kartkiCzer. kartkiCzas startu4.22km8.439km12.659km16.878km21.098km25.317km29.537km33.756km37.976kmCzas
netto
42.195km
Czas
brutto
42.195km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
                  
1STĘPIEŃ Lucyna 96KS METRACO POLKOWICELUBINK50-591K 500:02:4200:30:5701:01:4201:32:4402:04:2302:36:2203:09:0503:42:4504:17:4704:53:0605:27:58.6505:30:40.65 7:467,7
2ŁOPATKIEWICZ Beata 42KROSNOK50-592K 600:02:4000:30:5701:01:4301:32:4502:04:4002:37:5103:11:1503:45:5704:20:5004:56:2805:31:55.3505:34:35.45+00:03:567:517,6
3JANKOWSKA Katarzyna 22MOSIR/GIMNAZJUMRYPIN/KOWALKIK50-593K 800:02:3900:32:5301:05:0701:37:5602:10:4102:43:5103:17:2103:51:2504:26:1105:01:2905:36:14.1005:38:53.85+00:08:157:587,5
4KARASIEWICZ Irena 28FACE NW TEAMBRANIEWOK50-594K 1000:02:3900:33:0301:06:1901:39:4002:13:1502:46:5803:20:3003:55:0004:29:2105:03:5305:38:29.9505:41:08.95+00:10:318:017,5
5ŚLIWKA Wanda 76FACE NORDIC WALKING TEAMCZEPINOK50-595K 1400:02:4200:32:4101:04:3401:36:5302:10:1402:44:3703:20:0903:54:3604:29:4805:07:5405:46:17.8505:49:00.60+00:18:198:127,3
6KUPIBIDA Boguslawa 38SILESIA NORDIC TEAMKATOWICEK50-596K 1600:02:4000:34:0901:07:5101:41:2702:15:0202:49:3403:24:1503:59:2804:36:2505:12:1205:47:28.5505:50:09.30+00:19:298:147,3
7PIERNICKA Krystyna 56CHWASZCZYNOK50-597K 2000:02:4200:32:4201:04:3601:37:0402:10:3202:45:5703:23:0504:00:2804:38:0105:16:0405:53:32.0005:56:14.60+00:25:338:227,2
8PACZUSKA Małgorzata 54FOREVER YOUNG ŁÓDŹŁÓDŹK50-598K 3100:02:4300:34:5401:09:3001:44:3502:20:0102:56:1103:32:4904:10:1304:50:0905:30:0106:11:20.5506:14:04.25+00:43:218:476,8
9ROSIŃSKA Dorota 62OLSZTYNK50-599K 3500:02:4100:36:5501:14:2101:52:2402:30:3703:09:5003:50:1804:31:5105:13:4705:54:5606:35:07.4506:37:49.00+01:07:089:216,4
Niesklasyfikowani
BOCZAR Beata 5GREEN TEAM ZIELONA GÓRAZIELONA GÓRAK50-59DNF00:31:40 DNF01:03:44 DNF01:36:21 DNF02:09:24 DNF02:43:19 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
Znaleziono 10 wynik(ów)