OSIELSKO - III MISTRZOSTWA POLSKI NORDIC WALKING W MARATONIE
Organizator : PFNW
Data : 2016-04-23
Miejsce : Osielsko
Dystans : 42.195 km
Zgłoszonych : 98
Wystartowało : 91
Nie ukończyło : 9
Ukończyło : 82
Na trasie : 1
Pełne wyniki dla 33.756km :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 4.22km | 8.439km | 12.659km | 16.878km | 21.098km | 25.317km | 29.537km | 33.756km | 37.976km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K-OPEN | M-OPEN | K18-29 | M18-29 | K30-39 | M30-39 | K40-49 | M40-49 | K50-59 | M50-59 | K60-64 | M60-64 | K65+ | M65+
Klasyfikacja wg czasu netto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaŻół. kartkiCzer. kartkiCzas startu4.22km8.439km12.659km16.878km21.098km25.317km29.537km33.756km
            
1MICHALEC Marcin 48KKB MOSIR KROSNOKROSNOM18-2900:00:0500:26:3100:52:5901:19:2701:45:4602:12:4602:40:3403:08:4403:37:41
2KORDOWSKI I Piotr 34UPOJENI WIATREMKRAKÓWM40-4900:00:0900:28:0500:56:2701:24:5201:54:1302:23:3302:52:5503:22:0203:51:42
3NIECHWIEJCZYK Piotr 51OPEL ACTIVE TEAMŚWIĘTOCHŁOWICEM40-4900:00:0800:28:3900:57:2301:26:2501:55:2802:24:3902:53:4703:23:0403:52:31
4WIŚNIEWSKI Jacek 86UKS SIEDLESZCZANYSANDOMIERZM50-5900:00:1400:29:0800:58:3501:27:3301:56:3202:26:0202:55:3903:25:5303:57:39
5BIK Stanisław 4KS METRACO POLKOWICELUBINM50-5900:00:1200:30:0900:59:0201:27:5301:56:4302:27:0602:56:3203:26:5503:57:42
6PUSZKIEL Leszek 58GREEN TEAMZIELONA GÓRAM50-5900:00:1400:29:4000:58:3501:27:3101:56:3102:26:2502:56:3603:27:0903:58:18
7KANIGOWSKI Grzegorz 27GDAŃSKM30-3900:00:0600:28:4100:57:2401:26:1401:55:3902:25:0902:56:0003:27:0003:58:41
8ŻYWICKI Marcin 91BŁĘKITNI DZIEMIANYDZIEMIANYM30-3900:00:0700:30:1000:59:3701:29:1201:58:4102:28:1502:57:5903:28:1103:58:43
9BOGACKI Sławek 6ENERGA NW TEAMBRZOZOWKA K.TORUNIAM40-4900:00:0600:28:2000:56:4401:25:3701:55:1902:25:1702:56:2003:27:4903:59:43
10STUPNOWICZ Przemek 73EPOKA NORDICA ŁÓDŹŁÓDŹM18-2900:00:1600:30:0501:00:0501:29:3401:59:3302:29:4102:59:5103:29:5303:59:47
11RACZYŃSKI Kazimierz 60PASIEKAZPASJA.PL / FACE NORDIC WALKING TEAMKOSZALINM40-4900:00:0800:28:3700:57:2201:26:1101:55:4502:25:5302:56:1903:27:3503:59:58
12CZŁONKOWSKI Krzysztof 11OLIMPIJCZYK SZCZEKOCINYSZCZEKOCINYM40-4900:00:1000:30:4201:00:5501:31:1402:01:2102:32:0703:02:4603:32:5604:03:22
13DOŁĘGOWSKI Marek 14BKS MANIAK WOLINKOŁCZEWOM40-4900:00:0600:28:0700:56:5001:26:4401:57:2202:28:3603:00:4403:31:4404:05:07
14MITURA-ZIELONKA Paweł 50RYBNICKI KLUB NORDIC WALKING / SPACERMISTRZRYBNIKM30-3900:00:0700:30:2001:00:1401:29:2701:59:0502:29:2703:00:0203:32:3004:07:10
15STEFANICKI Marek 67WŁÓCZYKIJEŚWINOUJŚCIEM50-5900:00:1100:30:1000:59:5001:29:3901:59:3802:30:1203:01:4903:33:5004:07:15
16WESOŁOWSKI Wojciech 84NIEZRZESZONYGNIEZNOM60-6400:00:1200:30:1601:00:2801:30:4402:01:2602:32:0803:03:2303:35:1104:07:31
17LENZ Andrzej 39ALTOMGNIEZNOM50-5900:00:0900:30:1901:00:3001:30:4602:01:2802:32:1003:03:2503:35:2704:08:52
18SZCZEBAK Jacek 74TARNÓWTARNÓWM40-4900:00:0800:29:3700:59:3101:29:4402:00:3502:31:5103:03:5703:36:4404:10:49
19WARUSZEWSKI Karol 83BIEGAJĄCY TCZEWTCZEWM40-4900:00:0700:30:3601:00:5701:31:1502:01:2302:32:1203:04:1703:37:3104:11:08
20KACORZYK Władysław 26SILESIA NORDIC TEAMMIKOŁÓWM50-5900:00:1100:31:0301:02:2401:33:4902:05:1402:36:2203:08:1203:39:3904:11:22
21BAJER Piotr 3FACE NW TEAMFROMBORKM50-5900:00:1100:31:0401:02:2501:33:5002:05:1402:36:2303:08:1303:39:3904:11:23
22SŁOMIAN Leszek 64STADION ŚLASKIKATOWICEM50-5900:00:1400:30:2701:00:5201:31:2002:02:2502:33:4803:06:0203:39:2104:12:23
23DENCIKOWSKI Marek 13KB BIAŁA BIEGAKONSTANTYNÓW NAD BUGIEMM40-4900:00:1100:29:2800:58:5001:29:1102:01:0502:32:4403:04:5603:38:0404:12:48
24DZIADEK Remigiusz 15ROKITYM50-5900:00:1200:30:0000:59:5501:30:0602:01:1202:33:0303:06:0103:39:4804:14:51
25SOBKOWSKI Janusz 65SILESIA NORDIC TEAMŁODYGOWICEM60-6400:00:1500:30:3601:01:5701:33:3002:05:0902:37:3603:10:3803:44:0304:16:29
26ZAGAJA Janusz 89WESOŁY BORSUK TEAMPOKÓJM60-6400:00:1100:30:0501:00:1401:30:3102:01:2802:33:1803:07:0103:42:4904:17:42
27ŚLUSARCZYK Marcin 77WESOŁY BORSUK TEAMPRUDNIKM30-3900:00:0600:31:0501:02:1201:32:5502:03:5902:36:3603:10:1703:44:0204:18:08
28ZAMRZYCKI Leszek 90GORZÓW WLKPM50-5900:00:1000:31:0201:02:0901:32:5202:03:5702:36:3303:10:0903:43:4904:19:08
29FOLWARSKI Andrzej 17FACE NORDIC WALKING TEAMGDAŃSKM50-5900:00:1200:30:5301:02:0101:33:2502:05:3502:39:0803:13:0303:47:1704:22:07
30KOWALCZYK Mariusz 35GREEN TEAM ZIELONA GÓRAZIELONA GÓRAM50-5900:00:1300:30:2201:00:4201:31:1202:02:5402:36:1803:11:2003:48:2204:26:06
31KLIMCZEWSKI Marek 31FOREVER YOUNG ŁÓDŹŁÓDŹM50-5900:00:0800:31:3101:03:0001:34:1102:05:5202:38:2303:12:3603:48:5904:26:19
32KUBICKI Bernard 36KLUB SPORTOWY POLKOWICELUBINM65+00:00:1000:32:4201:04:3301:37:0402:10:0502:43:4103:17:2303:52:1804:26:45
33DANA Andrzej 93PATYCZAKIGRUDZIĄDZM65+00:00:1500:31:4801:04:2101:36:3502:09:1102:43:1403:18:1703:53:4404:30:18
34ŁABĘCKI Edward 40MOSIR RYPINRYPINM65+00:00:1400:32:5301:05:4201:39:2502:12:3302:47:3603:21:4703:56:1404:31:30
35SZCZODROWSKI Krzysztof 75GDAŃSKM50-5900:00:1000:31:3001:03:4001:36:3602:09:4802:44:2703:20:1803:56:0504:31:49
36JÓŹWIAK Łukasz 25WTWWŁOCŁAWEKWŁOCŁAWEKM40-4900:00:0900:32:3701:04:5501:37:3802:10:5902:45:5803:21:0403:57:2004:33:54
37PRAWUCKI Krzysztof 57JEZIORKI AKTYWNA WIEŚPIŁAM30-3900:00:0500:33:1101:05:5801:38:3902:12:3102:47:3003:23:2403:59:4204:36:00
38STEPNIAK Bogdan 69SLUPSKM50-5900:00:1200:32:3601:04:5301:37:3602:10:2802:45:5003:21:0203:57:5904:37:17
39MANDZIUK Marek 45KBBB SEKCJA NWBIAŁA PODLASKAM40-4900:00:1900:35:1601:08:3601:42:2302:16:4402:51:1703:26:0704:02:1704:39:25
40JASINSKI Marian 23K.S ELBLASKIE WŁÓCZY- KIJEELBLĄGM65+00:00:1300:32:2201:05:1201:39:0602:13:5202:50:4303:27:3504:04:1104:40:27
41THIEL Jerzy 78POSEJDON MORSY KOSZALINKOSZALINM50-5900:00:1300:33:1401:06:3401:40:0602:15:1702:50:4103:27:4604:06:3604:44:53
42KULKA Maciej 37FACE NORDIC WALKING TEAMPOZNAŃM50-5900:00:1500:37:3001:14:0801:49:0902:23:5502:59:0803:33:5804:09:3504:44:56
43PIĄTKOWSKI Józef 97KS METRACO POLKOWICEPOLKOWICEM65+00:00:1100:34:1901:08:3501:43:4802:19:1702:54:4503:31:1704:08:4704:47:53
44MARCINKOWSKI Wojciech 47NORDIC WALKING LUBLINIECLUBLINIECM40-4900:00:1000:34:0501:08:4801:43:5102:19:3402:56:0303:33:1404:11:1904:49:38
45STRZELECKI Sebastian 71SAILING TEAM FERAJNAPIŁAM40-4900:00:0600:36:3501:13:1001:49:3002:26:1203:03:2803:41:2604:21:1005:01:15
46MIŁOSZ Artur 49RTSSULĘCINM40-4900:00:0900:34:2001:08:3501:43:4902:19:4102:58:2203:38:4004:19:3705:01:52
47THOMALLA Bogdan 79SILESIA NORDIC TEAMZABRZEM65+00:00:1800:36:1201:12:4801:49:5302:26:5803:05:2403:45:2604:26:0605:08:21
Niesklasyfikowani
GRZELAK Jakub 92GOSIR OSIELSKOOSIELSKOM18-29DNF00:36:00 DNF01:11:03 DNF01:46:55 DNF02:24:40 DNF03:05:31 DNF03:48:38 DNF04:32:34 DNF05:20:19 DNF
CEGŁA Zbyszko 8NIEZRZESZONYPIASECZNOM60-64DNF00:34:09 DNF01:08:44 DNF01:43:39 DNF02:19:10 DNF02:55:43 DNF DNF DNF DNF
ANTOSZEWSKI Piotr 2DĄBROWA NORDIC TEAMGNIEZNOM40-49DNF00:30:48 DNF01:01:57 DNF01:32:41 DNF02:03:24 DNF02:35:20 DNF03:08:30 DNF DNF DNF
FELIS Paweł 16BOBROWIECM40-49DNF00:31:49 DNF01:03:42 DNF01:35:06 DNF02:06:41 DNF02:38:59 DNF03:11:55 DNF03:47:58 DNF DNF
FORNAL Lech 95OSIELSKOM60-64DNF00:50:19 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF
Znaleziono 52 wynik(ów)