OSIELSKO - III MISTRZOSTWA POLSKI NORDIC WALKING W MARATONIE
Organizator : PFNW
Data : 2016-04-23
Miejsce : Osielsko
Dystans : 42.195 km
Zgłoszonych : 98
Wystartowało : 91
Nie ukończyło : 9
Ukończyło : 82
Na trasie : 1
Pełne wyniki dla 37.976km :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 4.22km | 8.439km | 12.659km | 16.878km | 21.098km | 25.317km | 29.537km | 33.756km | 37.976km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K-OPEN | M-OPEN | K18-29 | M18-29 | K30-39 | M30-39 | K40-49 | M40-49 | K50-59 | M50-59 | K60-64 | M60-64 | K65+ | M65+
Klasyfikacja wg czasu netto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaŻół. kartkiCzer. kartkiCzas startu4.22km8.439km12.659km16.878km21.098km25.317km29.537km33.756km37.976km
             
1KORDOWSKI I Piotr 34UPOJENI WIATREMKRAKÓWM40-4900:00:0900:28:0500:56:2701:24:5201:54:1302:23:3302:52:5503:22:0203:51:4204:21:12
2NIECHWIEJCZYK Piotr 51OPEL ACTIVE TEAMŚWIĘTOCHŁOWICEM40-4900:00:0800:28:3900:57:2301:26:2501:55:2802:24:3902:53:4703:23:0403:52:3104:21:58
3BOGACKI Sławek 6ENERGA NW TEAMBRZOZOWKA K.TORUNIAM40-4900:00:0600:28:2000:56:4401:25:3701:55:1902:25:1702:56:2003:27:4903:59:4304:31:57
4RACZYŃSKI Kazimierz 60PASIEKAZPASJA.PL / FACE NORDIC WALKING TEAMKOSZALINM40-4900:00:0800:28:3700:57:2201:26:1101:55:4502:25:5302:56:1903:27:3503:59:5804:32:46
5CZŁONKOWSKI Krzysztof 11OLIMPIJCZYK SZCZEKOCINYSZCZEKOCINYM40-4900:00:1000:30:4201:00:5501:31:1402:01:2102:32:0703:02:4603:32:5604:03:2204:33:49
6DOŁĘGOWSKI Marek 14BKS MANIAK WOLINKOŁCZEWOM40-4900:00:0600:28:0700:56:5001:26:4401:57:2202:28:3603:00:4403:31:4404:05:0704:39:39
7SZCZEBAK Jacek 74TARNÓWTARNÓWM40-4900:00:0800:29:3700:59:3101:29:4402:00:3502:31:5103:03:5703:36:4404:10:4904:45:21
8WARUSZEWSKI Karol 83BIEGAJĄCY TCZEWTCZEWM40-4900:00:0700:30:3601:00:5701:31:1502:01:2302:32:1203:04:1703:37:3104:11:0804:46:34
9DENCIKOWSKI Marek 13KB BIAŁA BIEGAKONSTANTYNÓW NAD BUGIEMM40-4900:00:1100:29:2800:58:5001:29:1102:01:0502:32:4403:04:5603:38:0404:12:4804:47:04
10JÓŹWIAK Łukasz 25WTWWŁOCŁAWEKWŁOCŁAWEKM40-4900:00:0900:32:3701:04:5501:37:3802:10:5902:45:5803:21:0403:57:2004:33:5405:10:00
11MANDZIUK Marek 45KBBB SEKCJA NWBIAŁA PODLASKAM40-4900:00:1900:35:1601:08:3601:42:2302:16:4402:51:1703:26:0704:02:1704:39:2505:17:16
12MARCINKOWSKI Wojciech 47NORDIC WALKING LUBLINIECLUBLINIECM40-4900:00:1000:34:0501:08:4801:43:5102:19:3402:56:0303:33:1404:11:1904:49:3805:26:13
13STRZELECKI Sebastian 71SAILING TEAM FERAJNAPIŁAM40-4900:00:0600:36:3501:13:1001:49:3002:26:1203:03:2803:41:2604:21:1005:01:1505:42:20
14MIŁOSZ Artur 49RTSSULĘCINM40-4900:00:0900:34:2001:08:3501:43:4902:19:4102:58:2203:38:4004:19:3705:01:5205:43:08
Niesklasyfikowani
ANTOSZEWSKI Piotr 2DĄBROWA NORDIC TEAMGNIEZNOM40-49DNF00:30:48 DNF01:01:57 DNF01:32:41 DNF02:03:24 DNF02:35:20 DNF03:08:30 DNF DNF DNF DNF
FELIS Paweł 16BOBROWIECM40-49DNF00:31:49 DNF01:03:42 DNF01:35:06 DNF02:06:41 DNF02:38:59 DNF03:11:55 DNF03:47:58 DNF DNF DNF
Znaleziono 16 wynik(ów)