Organizator : | Polska Federacja Nordic Walking |
Data : | 2018-08-04 |
Miejsce : | Osielsko |
Dystans : | 5 km |
Zgłoszonych : | 475 |
Wystartowało : | 428 |
Nie ukończyło : | 5 |
Ukończyło : | 423 |
Na trasie : | 3 |
Klasyfikacje wg kategorii:
Wszyscy | Kobiety | Mężczyźni | K-Niepełnosprawni(A) | K-Niepełnosprawni(B) | M-Niepełnosprawni(A) | M-Niepełnosprawni(B) | K-Dzieci | M-Dzieci | K-Junior | M-Junior | K18-29 | M18-29 | K30-39 | M30-39 | K30-34-P.EUR. | M30-34-P.EUR. | K35-39-P.EUR. | M35-39-P.EUR. | K40-44 | M40-44 | K45-49 | M45-49 | K50-54 | M50-54 | K55-59 | M55-59 | K60-64 | M60-64 | K65-69 | M65-69 | K70+ | M70+ | K70-74-P.EUR. | M70-74-P.EUR. | K75-79-P.EUR. | M75-79-P.EUR. | K80+-P.EUR. | M80+-P.EUR.
Klasyfikacja wg
czasu netto.
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Mkat | K/M | Żół. kartki | Czer. kartki | Czas netto 5km | Różnica w czasie | Tempo min/km | Tempo km/h |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ŁUKASZEWICZ Joanna | 203 | GREEN TEAM ZIELONA GÓRA | ZIELONA GÓRA | K45-49 | 1 | K 10 | 00:34:32.35 | 6:54 | 8.7 (100%) | ||||
2 | POLEWCZAK Aneta | 592 | CLLEO ZAWIERCIE | ZAWIERCIE | K45-49 | 2 | K 21 | 00:35:21.15 | +00:00:48 (2.3%) | 7:04 | 8.5 (97.7%) | |||
3 | ROMAŃCZUK Agnieszka | 303 | NOWI SIEDLCE/NW WSCHÓD | SIEDLCE | K45-49 | 3 | K 24 | 00:35:34.30 | +00:01:01 (2.9%) | 7:06 | 8.4 (96.6%) | |||
4 | JÓŹWIAK Marianna | 120 | SERCE NORDICA WŁOCŁAWEK | WŁOCŁAWEK | K45-49 | 4 | K 25 | 00:35:34.85 | +00:01:02 (2.9%) | 7:07 | 8.4 (96.6%) | |||
5 | WOLNIEWICZ Katarzyna | 712 | UNIA MIAST | RUDA ŚLĄSKA | K45-49 | 5 | K 32 | 00:36:28.10 | +00:01:55 (5.3%) | 7:17 | 8.2 (94.3%) | |||
6 | NIEDL Margot | 234 | NW TEAM BAYERN | EGGENFELDEN | K45-49 | 6 | K 33 | 00:36:30.45 | +00:01:58 (5.4%) | 7:18 | 8.2 (94.3%) | |||
7 | TRATTNIG Claudia | 370 | TEAM KÄRNTEN BLEIBURGER WALKER AUSTRIA | BLEIBURG | K45-49 | 7 | K 43 | 1 | 00:36:57.65 | +00:02:25 (6.6%) | 7:23 | 8.1 (93.1%) | ||
8 | ZWIERZCHOWSKA Żaneta | 727 | SPORT I REKREACJA START CHEŁMNO | PRZYSIERSK | K45-49 | 8 | K 62 | 00:38:27.40 | +00:03:55 (10.2%) | 7:41 | 7.8 (89.7%) | |||
9 | MUSIATOWICZ Aleksandra | 229 | WARSZAWA | K45-49 | 9 | K 63 | 00:38:38.50 | +00:04:06 (10.6%) | 7:43 | 7.8 (89.7%) | ||||
10 | KARASIŃSKA Alicja | 128 | NOWI SIEDLCE/NW WSCHÓD | SIEDLCE | K45-49 | 10 | K 76 | 00:39:10.70 | +00:04:38 (11.8%) | 7:50 | 7.7 (88.5%) | |||
11 | RADECKA Grażyna | 290 | PASJA NORDIC WALKING | WARSZAWA | K45-49 | 11 | K 83 | 00:39:49.05 | +00:05:16 (13.3%) | 7:57 | 7.5 (86.2%) | |||
12 | MICHAŁOWSKA Joanna | 217 | SPORT I REKREACJA START CHEŁMNO | ŚWIECIE | K45-49 | 12 | K 88 | 00:40:07.85 | +00:05:35 (13.9%) | 8:01 | 7.5 (86.2%) | |||
13 | PIECZARA Iwona | 268 | KRAJANKA | NIEMCZ | K45-49 | 13 | K 103 | 00:41:05.80 | +00:06:33 (16.0%) | 8:13 | 7.3 (83.9%) | |||
14 | OLEJNICZAK Dorota | 250 | FORMA NA PIĄTKĘ NW | PABIANICE | K45-49 | 14 | K 106 | 00:41:13.05 | +00:06:40 (16.2%) | 8:14 | 7.3 (83.9%) | |||
15 | WYSOCKA Bernadeta | 737 | BŁĘKITNI NW DZIEMIANY | DZIEMIANY | K45-49 | 15 | K 117 | 00:41:30.65 | +00:06:58 (16.8%) | 8:18 | 7.2 (82.8%) | |||
16 | RAUCHFLEISZ Marta | 296 | TORUŃ | K45-49 | 16 | K 125 | 00:42:08.90 | +00:07:36 (18.1%) | 8:25 | 7.1 (81.6%) | ||||
17 | STOLARSKA Magdalena | 333 | VIKING NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWA | CZĘSTOCHOWA | K45-49 | 17 | K 145 | 00:43:12.10 | +00:08:39 (20.1%) | 8:38 | 6.9 (79.3%) | |||
18 | STACHOWIAK Beata | 324 | UNIA MIAST | KATOWICE | K45-49 | 18 | K 154 | 00:43:40.65 | +00:09:08 (20.9%) | 8:44 | 6.9 (79.3%) | |||
19 | ŚLIWIŃSKA Ewa | 360 | KLUB NW PATYCZAKI GRUDZIĄDZ | GRUDZIĄDZ | K45-49 | 19 | K 155 | 00:43:42.90 | +00:09:10 (21.0%) | 8:44 | 6.9 (79.3%) | |||
20 | ŚCIESIŃSKA Justyna | 186 | GOSIR OSIELSKO | OSIELSKO | K45-49 | 20 | K 164 | 00:44:45.75 | +00:10:13 (22.8%) | 8:57 | 6.7 (77.0%) |
Znaleziono 20 wynik(ów)