Organizator : | Polska Federacja Nordic Walking |
Data : | 2018-08-04 |
Miejsce : | Osielsko |
Dystans : | 5 km |
Zgłoszonych : | 475 |
Wystartowało : | 428 |
Nie ukończyło : | 5 |
Ukończyło : | 423 |
Na trasie : | 3 |
Klasyfikacje wg kategorii:
Wszyscy | Kobiety | Mężczyźni | K-Niepełnosprawni(A) | K-Niepełnosprawni(B) | M-Niepełnosprawni(A) | M-Niepełnosprawni(B) | K-Dzieci | M-Dzieci | K-Junior | M-Junior | K18-29 | M18-29 | K30-39 | M30-39 | K30-34-P.EUR. | M30-34-P.EUR. | K35-39-P.EUR. | M35-39-P.EUR. | K40-44 | M40-44 | K45-49 | M45-49 | K50-54 | M50-54 | K55-59 | M55-59 | K60-64 | M60-64 | K65-69 | M65-69 | K70+ | M70+ | K70-74-P.EUR. | M70-74-P.EUR. | K75-79-P.EUR. | M75-79-P.EUR. | K80+-P.EUR. | M80+-P.EUR.
Klasyfikacja wg
czasu netto.
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Mkat | K/M | Żół. kartki | Czer. kartki | Czas netto 5km | Różnica w czasie | Tempo min/km | Tempo km/h |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | WALECKA Romualda | 388 | SPORT I REKREACJA START CHEŁMNO | CHEŁMNO | K60-64 | 1 | K 44 | 00:37:08.85 | 7:25 | 8.1 (100%) | ||||
2 | GAPIŃSKA Janina | 76 | WESOŁY BORSUK TEAM | TRZEBINA | K60-64 | 2 | K 46 | 00:37:23.05 | +00:00:14 (0.6%) | 7:28 | 8 (98.8%) | |||
3 | SUNTINGER Karin | 337 | TEAM KÄRNTEN BLEIBURGER WALKER AUSTRIA | BLEIBURG | K60-64 | 3 | K 47 | 00:37:25.90 | +00:00:17 (0.8%) | 7:29 | 8 (98.8%) | |||
4 | SZENDZIELORZ Ilona | 343 | STADION ŚLĄSKI | RUDA ŚLĄSKA | K60-64 | 4 | K 53 | 00:37:36.60 | +00:00:27 (1.2%) | 7:31 | 8 (98.8%) | |||
5 | KRAWCZYK Dorota | 162 | CZARNE PANTERY | PIŁA | K60-64 | 5 | K 75 | 00:39:08.50 | +00:01:59 (5.1%) | 7:49 | 7.7 (95.1%) | |||
6 | TURZYŃSKA-STOPA Maria | 374 | BŁĘKITNI NW DZIEMIANY | DZIEMIANY | K60-64 | 6 | K 93 | 00:40:29.50 | +00:03:20 (8.3%) | 8:05 | 7.4 (91.4%) | |||
7 | KOSIŃSKA Maria | 157 | MOSIR RYPIN | RYPIN | K60-64 | 7 | K 100 | 00:40:49.65 | +00:03:40 (9.0%) | 8:10 | 7.3 (90.1%) | |||
8 | KULIG Bożena | 177 | KS ELBLĄSKIE-WŁÓCZY-KIJE | ELBLĄG | K60-64 | 8 | K 102 | 00:41:05.70 | +00:03:56 (9.6%) | 8:13 | 7.3 (90.1%) | |||
9 | SZNAJDER Teresa | 345 | UNIA MIAST | RYBNIK | K60-64 | 9 | K 128 | 00:42:13.85 | +00:05:05 (12.0%) | 8:26 | 7.1 (87.7%) | |||
10 | KRÓLIKOWSKA-ŁOSKOT Danuta | 166 | UNIA MIAST | KATOWICE | K60-64 | 10 | K 156 | 00:44:11.00 | +00:07:02 (15.9%) | 8:50 | 6.8 (84.0%) | |||
11 | KRAWCZYKOWSKA Barbara | 163 | LKS ZANTYR SZTUM | SZTUM | K60-64 | 11 | K 157 | 00:44:11.95 | +00:07:03 (16.0%) | 8:50 | 6.8 (84.0%) | |||
12 | ŻYWICKA Irena | 721 | BŁĘKITNI NW DZIEMIANY | DZIEMIANY | K60-64 | 12 | K 158 | 00:44:12.75 | +00:07:03 (16.0%) | 8:50 | 6.8 (84.0%) | |||
13 | JASIŃSKA Bogumiła | 112 | KS ELBLĄSKIE-WŁÓCZY-KIJE | ELBLĄG | K60-64 | 13 | K 160 | 00:44:26.80 | +00:07:17 (16.4%) | 8:53 | 6.7 (82.7%) | |||
14 | REZMER Maria | 300 | TUCHOLA | K60-64 | 14 | K 163 | 00:44:45.70 | +00:07:36 (17.0%) | 8:57 | 6.7 (82.7%) | ||||
15 | STEFAŃSKA Helena | 330 | LKS ZANTYR SZTUM | CZERNIN | K60-64 | 15 | K 165 | 00:44:45.75 | +00:07:36 (17.0%) | 8:57 | 6.7 (82.7%) | |||
16 | TAPER Ewa | 363 | STOWARZYSZENIE 'JESTEM AKTYWNA' | OSIELSKO | K60-64 | 16 | K 175 | 00:45:22.80 | +00:08:13 (18.1%) | 9:04 | 6.6 (81.5%) | |||
17 | ZARAKO-ZARAKOWSKA Jadwiga | 718 | NW CZŁAPSKI TEAM | PŁOŃSK | K60-64 | 17 | K 182 | 00:46:11.95 | +00:09:03 (19.6%) | 9:14 | 6.5 (80.2%) | |||
18 | GRZEMPA Krystyna | 94 | STOWARZYSZENIE WSPARCIA AKTYWNOŚĆ I PRZEDSIĘBIORCZOŚCI KOBIET 'JESTEM AKTYWNA' | OSIELSKO | K60-64 | 18 | K 190 | 00:46:49.50 | +00:09:40 (20.7%) | 9:21 | 6.4 (79.0%) | |||
19 | LESZCZYŃSKA Kazimiera | 189 | GOSIR OSIELSKO | OSIELSKO | K60-64 | 19 | K 195 | 00:47:13.45 | +00:10:04 (21.3%) | 9:26 | 6.4 (79.0%) | |||
20 | KAMIŃSKA Maria | 126 | NW CZŁAPSKI TEAM | PŁOŃSK | K60-64 | 20 | K 207 | 00:48:31.05 | +00:11:22 (23.4%) | 9:42 | 6.2 (76.5%) |
Znaleziono 20 wynik(ów)