OSIELSKO - MISTRZOSTWA POLSKI NW - MARATON
Organizator : PFNW
Data : 2015-04-11
Miejsce : Osielsko
Dystans : 42,195 km
Zgłoszonych : 76
Wystartowało : 74
Nie ukończyło : 5
Ukończyło : 69
Na trasie : 5
Pełne wyniki dla 4.22km :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 4.22km | 8.439km | 12.659km | 16.878km | 21.098km | 25.317km | 29.537km | 33.756km | 37.976km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K18-29 | M18-29 | K30-39 | M30-39 | K40-49 | M40-49 | K50-59 | M50-59 | K60+ | M60-64 | M65+
Klasyfikacja wg czasu netto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaCzas startu4.22km
   
1MICHALEC Marcin 122KKB MOSIR KROSNOKROSNOM18-2900:00:0100:27:07
2KANIGOWSKI Grzegorz 144A GDAŃSKM30-3900:00:0100:28:17
3DOŁĘGOWSKI Marek 145Bks Maniak WOLINKOLCZEWOM40-4900:00:0400:28:38
4BOGACKI Sławomir 100BRZOZÓWKA K. TORUNIAM40-4900:00:0300:28:49
5WALENDZIAK Ryszard 174Pochodzę z Malborka/22.BLT MalborkMALBORKM40-4900:00:0400:28:52
6KOŁODZIEJCZAK Beata 154Socho TeamSOCHACZEWK40-4900:02:1200:29:06
7WETOSZKA Piotr 121Kb Biała BiegaBIAŁA PODLASKAM18-2900:00:0100:29:39
8CYRUS Bogdan 153Silesia Nordic TeamSTRZEBIŃM40-4900:00:0300:30:15
9LENZ Andrzej 104altomGNIEZNOM50-5900:00:0700:30:21
10NIEDBAŁ Adam 152Silesia Nordic TeamSIEWIERZM30-3900:00:0200:30:25
11SZCZEBAK Jacek 136TARNÓWTARNÓWM40-4900:00:0300:30:26
12KOWALCZYK Mariusz 118GREEN TEAM ZIELONA GÓRAZIELONA GÓRAM40-4900:00:0500:30:30
13ANTOSZEWSKI Piotr 125Krok King GnieznoGNIEZNOM40-4900:00:0700:31:03
14WEŁNICKI Waldemar 164Gosir Nordic Development Osielsko/ ŻółtkiOSIELSKOM40-4900:00:0600:31:04
15KOLASA Wojciech 113FIZJO-PLUS TEAMŁÓDŹM40-4900:00:0500:31:21
16STUPNOWICZ Przemek 116Forever Young ŁódźŁÓDŹM18-2900:00:0100:31:24
17WESOŁOWSKI Wojciech 117GnieznoGNIEZNOM60-6400:00:0900:31:26
18WARUSZEWSKI Karol 105Biegający TczewTCZEWM30-3900:00:0200:31:27
19KOCIMSKI Jan 123KM AKTYWNI SochaczewSOCHACZEWM65+00:00:0400:31:32
20STOPA Joanna 143\"BŁĘKITNI\"" NW DZIEMIANY"DZIEMIANYK18-2900:02:1200:31:39
21SZPILMAN Marta 1033city teamGDYNIAK18-2900:02:1200:31:39
22GALIŃSKA Tatiana 119Jurajski Klub Nordic Walking Lider Support TeamPARKOSZOWICEK40-4900:02:1300:31:46
23SOBKOWSKI Janusz 133Silesia Nordic WalkingŁODYGOWICEM60-6400:00:0600:31:47
24ŚLUSARCZYK Marcin 155Wesoły Borsuk TeamPRUDNIKM30-3900:00:0300:31:49
25MOTYLSKA Aleksa 162Drużyna SzpikuMOGILNOK18-2900:02:1200:31:51
26JÓŹWIAK Marianna 156WTW WłocławekWŁOCŁAWEKK40-4900:02:1300:31:52
27ZAMRZYCKI Leszek 106GORZÓW WIELKOPOLSKIM50-5900:00:0900:31:53
28MITURA-ZIELONKA Paweł 132Silesia Nordic Team / SpacermistrzRYBNIKM30-3900:00:0200:31:55
29STAWNIAK Karol 138UTW ŻninŻNINM65+00:00:1000:32:04
30BAJER Piotr 135FROMBORKM50-5900:00:0500:32:12
31UKLEJEWSKI Przemysław 163Gosir Nordic Development OsielskoPOLSKAM40-4900:00:0400:32:16
32AUGUŚCIK Mariusz 167niezrzeszonyMYSIADŁOM50-5900:00:1000:32:20
33DOMERACKI Tomasz 169TUCHOLA NW TEAMTUCHOLAM40-4900:00:0200:32:24
34WIERCHANOWSKI Bogdan 160BKS MANIAK WOLINGOLCZEWOM50-5900:00:0800:32:33
35KAZIÓW Ryszard 173Stopa SłupskSŁUPSKM60-6400:00:0800:32:33
36SZULC Alicja 129MOSiR MławaMŁAWAK30-3900:02:1400:32:33
37ŚLIWKA Wanda 130CZEPINOK50-5900:02:1600:32:40
38KACPRZAK Sławek 127LZS JustynówJUSTYNÓWM40-4900:00:0600:32:42
39PIERNICKA Krystyna 124KPCHWASZCZYNOK50-5900:02:1500:32:42
40KOMAJDA Jarosław 165Gosir Nordic Development Osielsko/ ŻółtkiOSIELSKOM50-5900:00:0600:32:43
41KOŁPAK Jan 126LKS Zantyr Sztum-SZTUMM65+00:00:1100:32:50
42JASIŃSKI Marianna 172ELBLĄGM65+00:00:0800:33:00
43POKORNIECKA Monika 102Damy radeKOŁOBRZEGK40-4900:02:1300:33:03
44ŚCIBISZ Bogdan 137TKKF Saturn CzeladzSOSNOWIECM65+00:00:0700:33:24
45APPEL Jerzy 149GOSIR OSIELSKOBYDGOSZCZM65+00:00:0800:33:27
46DANA Andrzej 151KLUB NW \"PATYCZAKI\"""GRUDZIĄDZM65+00:00:0700:33:28
47JANKOWSKA Katarzyna 128MOSiRRYPINK50-5900:02:1700:33:37
48KARASIEWICZ Irena 146BRANIEWOK50-5900:02:1400:33:38
49ANTCZAK-KRETKOWSKA Maria 161WRZEŚNIAK50-5900:02:1500:33:38
50GALIŃSKI Rafał 120Jurajski Klub Nordic Walking Lider Support TeamPARKOSZOWICEM40-4900:00:0400:33:56
51MARONDEL Katarzyna 168Silesia Nordic TeamBYTOMK18-2900:02:1200:33:58
52JÓŹWIAK Łukasz 158WTW WłocławekWŁOCŁAWEKM40-4900:00:0500:34:06
53WIDERKIEWICZ Krzysztof 157# gruGRUDZIĄDZM50-5900:00:0900:34:15
54UBYCH Marcin 112FIZJO-PLUSŁÓDŹM30-3900:00:0500:34:19
55KUPIBIDA Boguslawa 134Silesia Nordik TeamKATOWICEK50-5900:02:1700:34:25
56KACZMAREK Elżbieta 107STARE MIASTOK50-5900:02:1500:34:27
57BURDANOWSKI Andrzej 166Gosir Nordic Development Osielsko/ ŻółtkiOSIELSKOM30-3900:00:0300:34:35
58CEGŁA Zbyszko 131PIASECZNOM60-6400:00:1000:35:04
59DANA Kazimiera 150KLUB NW \"PATYCZAKI\"""GRUDZIĄDZK60+00:02:1800:35:14
60WOLNIEWICZ Izabela 110Fabrika NordikaRUDA ŚLĄSKAK18-2900:02:1300:35:32
61POTRYKUS Małgorzata 101BOJANOK50-5900:02:1600:36:29
62WOLNIEWICZ Katarzyna 111FabrikaNordikaRUDA ŚLASKAK40-4900:02:1400:36:30
63BYTNIEWSKI Mieczysław 139BIAŁA PODLASKAM65+00:00:1000:36:34
64ROZMUS Jolanta 108chodzezkijamiGDYNIAK60+00:02:1700:36:36
65ŚWIDERSKA-MĄDRY Ewa 159REDAK50-5900:02:1600:36:43
66LEWANDOWSKA Monika 176OLSZTYNK18-2900:02:1300:36:45
67STUPNOWICZ Joanna 115Forever Young ŁódźŁÓDŹK40-4900:02:1400:36:59
68KULKA Maciej 109Drużyna SzpikuPOZNAŃM50-5900:00:0900:37:25
69WĘSIERSKA Barbara 142GRUDZIĄDZK60+00:02:1800:37:35
70KORDALSKA Agata 141GRUDZIĄDZK40-4900:02:1600:37:38
71NESSEL Katarzyna 140GRUDZIĄDZK40-4900:02:1500:37:39
72KOŁODZIEJCZAK Radosław 170Socho teamSOCHACZEWM30-3900:00:0400:37:48
73ZINKIEWICZ Filip 175M18-2900:00:0800:38:51
74CIESIELSKI Jerzy 171Fundacja KrwinkaŁÓDŹM60-6400:00:1000:41:44
Znaleziono 74 wynik(ów)