OSIELSKO - MISTRZOSTWA POLSKI NW - MARATON
Organizator : PFNW
Data : 2015-04-11
Miejsce : Osielsko
Dystans : 42,195 km
Zgłoszonych : 76
Wystartowało : 74
Nie ukończyło : 5
Ukończyło : 69
Na trasie : 5
Pełne wyniki dla 8.439km :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 4.22km | 8.439km | 12.659km | 16.878km | 21.098km | 25.317km | 29.537km | 33.756km | 37.976km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K18-29 | M18-29 | K30-39 | M30-39 | K40-49 | M40-49 | K50-59 | M50-59 | K60+ | M60-64 | M65+
Klasyfikacja wg czasu netto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaCzas startu4.22km8.439km
    
1MICHALEC Marcin 122KKB MOSIR KROSNOKROSNOM18-2900:00:0100:27:0700:54:30
2DOŁĘGOWSKI Marek 145Bks Maniak WOLINKOLCZEWOM40-4900:00:0400:28:3800:56:51
3KANIGOWSKI Grzegorz 144A GDAŃSKM30-3900:00:0100:28:1700:57:13
4WALENDZIAK Ryszard 174Pochodzę z Malborka/22.BLT MalborkMALBORKM40-4900:00:0400:28:5200:57:55
5BOGACKI Sławomir 100BRZOZÓWKA K. TORUNIAM40-4900:00:0300:28:4900:57:57
6KOŁODZIEJCZAK Beata 154Socho TeamSOCHACZEWK40-4900:02:1200:29:0600:58:39
7WETOSZKA Piotr 121Kb Biała BiegaBIAŁA PODLASKAM18-2900:00:0100:29:3901:00:00
8LENZ Andrzej 104altomGNIEZNOM50-5900:00:0700:30:2101:00:24
9CYRUS Bogdan 153Silesia Nordic TeamSTRZEBIŃM40-4900:00:0300:30:1501:00:28
10NIEDBAŁ Adam 152Silesia Nordic TeamSIEWIERZM30-3900:00:0200:30:2501:00:29
11SZCZEBAK Jacek 136TARNÓWTARNÓWM40-4900:00:0300:30:2601:00:37
12KOWALCZYK Mariusz 118GREEN TEAM ZIELONA GÓRAZIELONA GÓRAM40-4900:00:0500:30:3001:00:51
13ANTOSZEWSKI Piotr 125Krok King GnieznoGNIEZNOM40-4900:00:0700:31:0301:01:11
14WEŁNICKI Waldemar 164Gosir Nordic Development Osielsko/ ŻółtkiOSIELSKOM40-4900:00:0600:31:0401:01:13
15KOLASA Wojciech 113FIZJO-PLUS TEAMŁÓDŹM40-4900:00:0500:31:2101:01:53
16STUPNOWICZ Przemek 116Forever Young ŁódźŁÓDŹM18-2900:00:0100:31:2401:01:57
17WARUSZEWSKI Karol 105Biegający TczewTCZEWM30-3900:00:0200:31:2701:02:03
18WESOŁOWSKI Wojciech 117GnieznoGNIEZNOM60-6400:00:0900:31:2601:02:15
19KOCIMSKI Jan 123KM AKTYWNI SochaczewSOCHACZEWM65+00:00:0400:31:3201:02:58
20SOBKOWSKI Janusz 133Silesia Nordic WalkingŁODYGOWICEM60-6400:00:0600:31:4701:03:00
21MITURA-ZIELONKA Paweł 132Silesia Nordic Team / SpacermistrzRYBNIKM30-3900:00:0200:31:5501:03:04
22ŚLUSARCZYK Marcin 155Wesoły Borsuk TeamPRUDNIKM30-3900:00:0300:31:4901:03:10
23ZAMRZYCKI Leszek 106GORZÓW WIELKOPOLSKIM50-5900:00:0900:31:5301:03:12
24MOTYLSKA Aleksa 162Drużyna SzpikuMOGILNOK18-2900:02:1200:31:5101:03:19
25STOPA Joanna 143\"BŁĘKITNI\"" NW DZIEMIANY"DZIEMIANYK18-2900:02:1200:31:3901:03:26
26SZPILMAN Marta 1033city teamGDYNIAK18-2900:02:1200:31:3901:03:26
27STAWNIAK Karol 138UTW ŻninŻNINM65+00:00:1000:32:0401:04:04
28KACPRZAK Sławek 127LZS JustynówJUSTYNÓWM40-4900:00:0600:32:4201:04:06
29BAJER Piotr 135FROMBORKM50-5900:00:0500:32:1201:04:10
30AUGUŚCIK Mariusz 167niezrzeszonyMYSIADŁOM50-5900:00:1000:32:2001:04:38
31GALIŃSKA Tatiana 119Jurajski Klub Nordic Walking Lider Support TeamPARKOSZOWICEK40-4900:02:1300:31:4601:04:59
32UKLEJEWSKI Przemysław 163Gosir Nordic Development OsielskoPOLSKAM40-4900:00:0400:32:1601:05:07
33WIERCHANOWSKI Bogdan 160BKS MANIAK WOLINGOLCZEWOM50-5900:00:0800:32:3301:05:12
34KOMAJDA Jarosław 165Gosir Nordic Development Osielsko/ ŻółtkiOSIELSKOM50-5900:00:0600:32:4301:05:13
35KAZIÓW Ryszard 173Stopa SłupskSŁUPSKM60-6400:00:0800:32:3301:05:13
36DOMERACKI Tomasz 169TUCHOLA NW TEAMTUCHOLAM40-4900:00:0200:32:2401:05:32
37ŚLIWKA Wanda 130CZEPINOK50-5900:02:1600:32:4001:05:34
38JÓŹWIAK Marianna 156WTW WłocławekWŁOCŁAWEKK40-4900:02:1300:31:5201:05:37
39PIERNICKA Krystyna 124KPCHWASZCZYNOK50-5900:02:1500:32:4201:05:37
40KOŁPAK Jan 126LKS Zantyr Sztum-SZTUMM65+00:00:1100:32:5001:05:43
41SZULC Alicja 129MOSiR MławaMŁAWAK30-3900:02:1400:32:3301:06:27
42POKORNIECKA Monika 102Damy radeKOŁOBRZEGK40-4900:02:1300:33:0301:06:30
43JANKOWSKA Katarzyna 128MOSiRRYPINK50-5900:02:1700:33:3701:06:56
44GALIŃSKI Rafał 120Jurajski Klub Nordic Walking Lider Support TeamPARKOSZOWICEM40-4900:00:0400:33:5601:07:09
45KARASIEWICZ Irena 146BRANIEWOK50-5900:02:1400:33:3801:07:50
46ANTCZAK-KRETKOWSKA Maria 161WRZEŚNIAK50-5900:02:1500:33:3801:07:50
47JÓŹWIAK Łukasz 158WTW WłocławekWŁOCŁAWEKM40-4900:00:0500:34:0601:08:07
48APPEL Jerzy 149GOSIR OSIELSKOBYDGOSZCZM65+00:00:0800:33:2701:08:19
49DANA Andrzej 151KLUB NW \"PATYCZAKI\"""GRUDZIĄDZM65+00:00:0700:33:2801:08:20
50KUPIBIDA Boguslawa 134Silesia Nordik TeamKATOWICEK50-5900:02:1700:34:2501:08:20
51ŚCIBISZ Bogdan 137TKKF Saturn CzeladzSOSNOWIECM65+00:00:0700:33:2401:08:22
52MARONDEL Katarzyna 168Silesia Nordic TeamBYTOMK18-2900:02:1200:33:5801:08:35
53WIDERKIEWICZ Krzysztof 157# gruGRUDZIĄDZM50-5900:00:0900:34:1501:08:37
54UBYCH Marcin 112FIZJO-PLUSŁÓDŹM30-3900:00:0500:34:1901:08:40
55BURDANOWSKI Andrzej 166Gosir Nordic Development Osielsko/ ŻółtkiOSIELSKOM30-3900:00:0300:34:3501:08:47
56JASIŃSKI Marianna 172ELBLĄGM65+00:00:0800:33:0001:08:51
57KACZMAREK Elżbieta 107STARE MIASTOK50-5900:02:1500:34:2701:09:39
58DANA Kazimiera 150KLUB NW \"PATYCZAKI\"""GRUDZIĄDZK60+00:02:1800:35:1401:10:34
59CEGŁA Zbyszko 131PIASECZNOM60-6400:00:1000:35:0401:10:50
60WOLNIEWICZ Izabela 110Fabrika NordikaRUDA ŚLĄSKAK18-2900:02:1300:35:3201:12:16
61WOLNIEWICZ Katarzyna 111FabrikaNordikaRUDA ŚLASKAK40-4900:02:1400:36:3001:13:02
62POTRYKUS Małgorzata 101BOJANOK50-5900:02:1600:36:2901:13:02
63BYTNIEWSKI Mieczysław 139BIAŁA PODLASKAM65+00:00:1000:36:3401:13:05
64ROZMUS Jolanta 108chodzezkijamiGDYNIAK60+00:02:1700:36:3601:13:41
65KULKA Maciej 109Drużyna SzpikuPOZNAŃM50-5900:00:0900:37:2501:14:22
66STUPNOWICZ Joanna 115Forever Young ŁódźŁÓDŹK40-4900:02:1400:36:5901:14:27
67ŚWIDERSKA-MĄDRY Ewa 159REDAK50-5900:02:1600:36:4301:14:41
68WĘSIERSKA Barbara 142GRUDZIĄDZK60+00:02:1800:37:3501:14:45
69LEWANDOWSKA Monika 176OLSZTYNK18-2900:02:1300:36:4501:14:46
70KORDALSKA Agata 141GRUDZIĄDZK40-4900:02:1600:37:3801:14:46
71NESSEL Katarzyna 140GRUDZIĄDZK40-4900:02:1500:37:3901:14:52
72KOŁODZIEJCZAK Radosław 170Socho teamSOCHACZEWM30-3900:00:0400:37:4801:16:38
73ZINKIEWICZ Filip 175M18-2900:00:0800:38:5101:16:51
74CIESIELSKI Jerzy 171Fundacja KrwinkaŁÓDŹM60-6400:00:1000:41:4401:23:57
Znaleziono 74 wynik(ów)