OSIELSKO - MISTRZOSTWA POLSKI NW - MARATON
Organizator : PFNW
Data : 2015-04-11
Miejsce : Osielsko
Dystans : 42,195 km
Zgłoszonych : 76
Wystartowało : 74
Nie ukończyło : 5
Ukończyło : 69
Na trasie : 5
Pełne wyniki dla 12.659km :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 4.22km | 8.439km | 12.659km | 16.878km | 21.098km | 25.317km | 29.537km | 33.756km | 37.976km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K18-29 | M18-29 | K30-39 | M30-39 | K40-49 | M40-49 | K50-59 | M50-59 | K60+ | M60-64 | M65+
Klasyfikacja wg czasu netto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaCzas startu4.22km8.439km12.659km
     
1MICHALEC Marcin 122KKB MOSIR KROSNOKROSNOM18-2900:00:0100:27:0700:54:3001:21:44
2DOŁĘGOWSKI Marek 145Bks Maniak WOLINKOLCZEWOM40-4900:00:0400:28:3800:56:5101:25:23
3BOGACKI Sławomir 100BRZOZÓWKA K. TORUNIAM40-4900:00:0300:28:4900:57:5701:26:35
4WALENDZIAK Ryszard 174Pochodzę z Malborka/22.BLT MalborkMALBORKM40-4900:00:0400:28:5200:57:5501:26:36
5KANIGOWSKI Grzegorz 144A GDAŃSKM30-3900:00:0100:28:1700:57:1301:26:39
6KOŁODZIEJCZAK Beata 154Socho TeamSOCHACZEWK40-4900:02:1200:29:0600:58:3901:28:29
7LENZ Andrzej 104altomGNIEZNOM50-5900:00:0700:30:2101:00:2401:30:18
8CYRUS Bogdan 153Silesia Nordic TeamSTRZEBIŃM40-4900:00:0300:30:1501:00:2801:30:22
9NIEDBAŁ Adam 152Silesia Nordic TeamSIEWIERZM30-3900:00:0200:30:2501:00:2901:30:23
10WETOSZKA Piotr 121Kb Biała BiegaBIAŁA PODLASKAM18-2900:00:0100:29:3901:00:0001:30:38
11SZCZEBAK Jacek 136TARNÓWTARNÓWM40-4900:00:0300:30:2601:00:3701:31:00
12ANTOSZEWSKI Piotr 125Krok King GnieznoGNIEZNOM40-4900:00:0700:31:0301:01:1101:31:09
13WEŁNICKI Waldemar 164Gosir Nordic Development Osielsko/ ŻółtkiOSIELSKOM40-4900:00:0600:31:0401:01:1301:31:10
14KOWALCZYK Mariusz 118GREEN TEAM ZIELONA GÓRAZIELONA GÓRAM40-4900:00:0500:30:3001:00:5101:31:41
15KOLASA Wojciech 113FIZJO-PLUS TEAMŁÓDŹM40-4900:00:0500:31:2101:01:5301:32:02
16STUPNOWICZ Przemek 116Forever Young ŁódźŁÓDŹM18-2900:00:0100:31:2401:01:5701:32:06
17WARUSZEWSKI Karol 105Biegający TczewTCZEWM30-3900:00:0200:31:2701:02:0301:32:16
18WESOŁOWSKI Wojciech 117GnieznoGNIEZNOM60-6400:00:0900:31:2601:02:1501:33:59
19MITURA-ZIELONKA Paweł 132Silesia Nordic Team / SpacermistrzRYBNIKM30-3900:00:0200:31:5501:03:0401:34:04
20ZAMRZYCKI Leszek 106GORZÓW WIELKOPOLSKIM50-5900:00:0900:31:5301:03:1201:34:07
21ŚLUSARCZYK Marcin 155Wesoły Borsuk TeamPRUDNIKM30-3900:00:0300:31:4901:03:1001:34:12
22SOBKOWSKI Janusz 133Silesia Nordic WalkingŁODYGOWICEM60-6400:00:0600:31:4701:03:0001:34:18
23KOCIMSKI Jan 123KM AKTYWNI SochaczewSOCHACZEWM65+00:00:0400:31:3201:02:5801:34:26
24MOTYLSKA Aleksa 162Drużyna SzpikuMOGILNOK18-2900:02:1200:31:5101:03:1901:35:08
25STAWNIAK Karol 138UTW ŻninŻNINM65+00:00:1000:32:0401:04:0401:35:38
26KACPRZAK Sławek 127LZS JustynówJUSTYNÓWM40-4900:00:0600:32:4201:04:0601:35:41
27BAJER Piotr 135FROMBORKM50-5900:00:0500:32:1201:04:1001:35:44
28STOPA Joanna 143\"BŁĘKITNI\"" NW DZIEMIANY"DZIEMIANYK18-2900:02:1200:31:3901:03:2601:35:49
29SZPILMAN Marta 1033city teamGDYNIAK18-2900:02:1200:31:3901:03:2601:35:49
30AUGUŚCIK Mariusz 167niezrzeszonyMYSIADŁOM50-5900:00:1000:32:2001:04:3801:36:39
31WIERCHANOWSKI Bogdan 160BKS MANIAK WOLINGOLCZEWOM50-5900:00:0800:32:3301:05:1201:37:13
32KOMAJDA Jarosław 165Gosir Nordic Development Osielsko/ ŻółtkiOSIELSKOM50-5900:00:0600:32:4301:05:1301:37:14
33KAZIÓW Ryszard 173Stopa SłupskSŁUPSKM60-6400:00:0800:32:3301:05:1301:37:20
34GALIŃSKA Tatiana 119Jurajski Klub Nordic Walking Lider Support TeamPARKOSZOWICEK40-4900:02:1300:31:4601:04:5901:37:58
35UKLEJEWSKI Przemysław 163Gosir Nordic Development OsielskoPOLSKAM40-4900:00:0400:32:1601:05:0701:38:34
36KOŁPAK Jan 126LKS Zantyr Sztum-SZTUMM65+00:00:1100:32:5001:05:4301:38:59
37ŚLIWKA Wanda 130CZEPINOK50-5900:02:1600:32:4001:05:3401:38:59
38DOMERACKI Tomasz 169TUCHOLA NW TEAMTUCHOLAM40-4900:00:0200:32:2401:05:3201:39:20
39JÓŹWIAK Marianna 156WTW WłocławekWŁOCŁAWEKK40-4900:02:1300:31:5201:05:3701:40:03
40GALIŃSKI Rafał 120Jurajski Klub Nordic Walking Lider Support TeamPARKOSZOWICEM40-4900:00:0400:33:5601:07:0901:40:09
41PIERNICKA Krystyna 124KPCHWASZCZYNOK50-5900:02:1500:32:4201:05:3701:40:35
42POKORNIECKA Monika 102Damy radeKOŁOBRZEGK40-4900:02:1300:33:0301:06:3001:41:00
43JANKOWSKA Katarzyna 128MOSiRRYPINK50-5900:02:1700:33:3701:06:5601:41:08
44SZULC Alicja 129MOSiR MławaMŁAWAK30-3900:02:1400:32:3301:06:2701:41:32
45KUPIBIDA Boguslawa 134Silesia Nordik TeamKATOWICEK50-5900:02:1700:34:2501:08:2001:42:31
46JASIŃSKI Marianna 172ELBLĄGM65+00:00:0800:33:0001:08:5101:42:40
47DANA Andrzej 151KLUB NW \"PATYCZAKI\"""GRUDZIĄDZM65+00:00:0700:33:2801:08:2001:42:58
48BURDANOWSKI Andrzej 166Gosir Nordic Development Osielsko/ ŻółtkiOSIELSKOM30-3900:00:0300:34:3501:08:4701:43:12
49KARASIEWICZ Irena 146BRANIEWOK50-5900:02:1400:33:3801:07:5001:43:14
50ANTCZAK-KRETKOWSKA Maria 161WRZEŚNIAK50-5900:02:1500:33:3801:07:5001:43:14
51JÓŹWIAK Łukasz 158WTW WłocławekWŁOCŁAWEKM40-4900:00:0500:34:0601:08:0701:43:23
52WIDERKIEWICZ Krzysztof 157# gruGRUDZIĄDZM50-5900:00:0900:34:1501:08:3701:43:24
53UBYCH Marcin 112FIZJO-PLUSŁÓDŹM30-3900:00:0500:34:1901:08:4001:43:27
54MARONDEL Katarzyna 168Silesia Nordic TeamBYTOMK18-2900:02:1200:33:5801:08:3501:43:47
55APPEL Jerzy 149GOSIR OSIELSKOBYDGOSZCZM65+00:00:0800:33:2701:08:1901:44:07
56ŚCIBISZ Bogdan 137TKKF Saturn CzeladzSOSNOWIECM65+00:00:0700:33:2401:08:2201:44:40
57KACZMAREK Elżbieta 107STARE MIASTOK50-5900:02:1500:34:2701:09:3901:44:44
58DANA Kazimiera 150KLUB NW \"PATYCZAKI\"""GRUDZIĄDZK60+00:02:1800:35:1401:10:3401:45:38
59CEGŁA Zbyszko 131PIASECZNOM60-6400:00:1000:35:0401:10:5001:47:25
60WOLNIEWICZ Izabela 110Fabrika NordikaRUDA ŚLĄSKAK18-2900:02:1300:35:3201:12:1601:48:37
61POTRYKUS Małgorzata 101BOJANOK50-5900:02:1600:36:2901:13:0201:48:48
62WOLNIEWICZ Katarzyna 111FabrikaNordikaRUDA ŚLASKAK40-4900:02:1400:36:3001:13:0201:48:50
63BYTNIEWSKI Mieczysław 139BIAŁA PODLASKAM65+00:00:1000:36:3401:13:0501:48:57
64KULKA Maciej 109Drużyna SzpikuPOZNAŃM50-5900:00:0900:37:2501:14:2201:51:06
65ROZMUS Jolanta 108chodzezkijamiGDYNIAK60+00:02:1700:36:3601:13:4101:51:22
66WĘSIERSKA Barbara 142GRUDZIĄDZK60+00:02:1800:37:3501:14:4501:51:35
67NESSEL Katarzyna 140GRUDZIĄDZK40-4900:02:1500:37:3901:14:5201:51:48
68KORDALSKA Agata 141GRUDZIĄDZK40-4900:02:1600:37:3801:14:4601:52:12
69STUPNOWICZ Joanna 115Forever Young ŁódźŁÓDŹK40-4900:02:1400:36:5901:14:2701:52:57
70KOŁODZIEJCZAK Radosław 170Socho teamSOCHACZEWM30-3900:00:0400:37:4801:16:3801:55:08
71ŚWIDERSKA-MĄDRY Ewa 159REDAK50-5900:02:1600:36:4301:14:4101:55:12
72LEWANDOWSKA Monika 176OLSZTYNK18-2900:02:1300:36:4501:14:4601:55:50
73ZINKIEWICZ Filip 175M18-2900:00:0800:38:5101:16:5101:57:54
74CIESIELSKI Jerzy 171Fundacja KrwinkaŁÓDŹM60-6400:00:1000:41:4401:23:5702:05:29
Znaleziono 74 wynik(ów)