OSIELSKO - MISTRZOSTWA POLSKI NW - MARATON
Organizator : PFNW
Data : 2015-04-11
Miejsce : Osielsko
Dystans : 42,195 km
Zgłoszonych : 76
Wystartowało : 74
Nie ukończyło : 5
Ukończyło : 69
Na trasie : 5
Pełne wyniki dla 21.098km :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 4.22km | 8.439km | 12.659km | 16.878km | 21.098km | 25.317km | 29.537km | 33.756km | 37.976km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K18-29 | M18-29 | K30-39 | M30-39 | K40-49 | M40-49 | K50-59 | M50-59 | K60+ | M60-64 | M65+
Klasyfikacja wg czasu netto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaCzas startu4.22km8.439km12.659km16.878km21.098km
       
1MICHALEC Marcin 122KKB MOSIR KROSNOKROSNOM18-2900:00:0100:27:0700:54:3001:21:4401:49:0302:16:29
2DOŁĘGOWSKI Marek 145Bks Maniak WOLINKOLCZEWOM40-4900:00:0400:28:3800:56:5101:25:2301:53:5702:23:02
3WALENDZIAK Ryszard 174Pochodzę z Malborka/22.BLT MalborkMALBORKM40-4900:00:0400:28:5200:57:5501:26:3601:55:1702:25:40
4KANIGOWSKI Grzegorz 144A GDAŃSKM30-3900:00:0100:28:1700:57:1301:26:3901:55:5102:27:12
5BOGACKI Sławomir 100BRZOZÓWKA K. TORUNIAM40-4900:00:0300:28:4900:57:5701:26:3501:55:4802:29:19
6KOŁODZIEJCZAK Beata 154Socho TeamSOCHACZEWK40-4900:02:1200:29:0600:58:3901:28:2901:58:5702:29:59
7LENZ Andrzej 104altomGNIEZNOM50-5900:00:0700:30:2101:00:2401:30:1802:00:5302:31:22
8NIEDBAŁ Adam 152Silesia Nordic TeamSIEWIERZM30-3900:00:0200:30:2501:00:2901:30:2302:00:5902:31:27
9CYRUS Bogdan 153Silesia Nordic TeamSTRZEBIŃM40-4900:00:0300:30:1501:00:2801:30:2202:00:5902:31:32
10WEŁNICKI Waldemar 164Gosir Nordic Development Osielsko/ ŻółtkiOSIELSKOM40-4900:00:0600:31:0401:01:1301:31:1002:01:1802:32:09
11WETOSZKA Piotr 121Kb Biała BiegaBIAŁA PODLASKAM18-2900:00:0100:29:3901:00:0001:30:3802:01:2602:32:38
12ANTOSZEWSKI Piotr 125Krok King GnieznoGNIEZNOM40-4900:00:0700:31:0301:01:1101:31:0902:01:3602:33:18
13KOLASA Wojciech 113FIZJO-PLUS TEAMŁÓDŹM40-4900:00:0500:31:2101:01:5301:32:0202:02:3902:33:21
14STUPNOWICZ Przemek 116Forever Young ŁódźŁÓDŹM18-2900:00:0100:31:2401:01:5701:32:0602:02:4302:33:24
15WARUSZEWSKI Karol 105Biegający TczewTCZEWM30-3900:00:0200:31:2701:02:0301:32:1602:02:4602:33:51
16SZCZEBAK Jacek 136TARNÓWTARNÓWM40-4900:00:0300:30:2601:00:3701:31:0002:02:1502:34:14
17KOWALCZYK Mariusz 118GREEN TEAM ZIELONA GÓRAZIELONA GÓRAM40-4900:00:0500:30:3001:00:5101:31:4102:03:2602:36:32
18SOBKOWSKI Janusz 133Silesia Nordic WalkingŁODYGOWICEM60-6400:00:0600:31:4701:03:0001:34:1802:05:5002:38:02
19ZAMRZYCKI Leszek 106GORZÓW WIELKOPOLSKIM50-5900:00:0900:31:5301:03:1201:34:0702:05:3402:38:04
20KOCIMSKI Jan 123KM AKTYWNI SochaczewSOCHACZEWM65+00:00:0400:31:3201:02:5801:34:2602:06:0002:38:18
21WESOŁOWSKI Wojciech 117GnieznoGNIEZNOM60-6400:00:0900:31:2601:02:1501:33:5902:06:1202:38:50
22ŚLUSARCZYK Marcin 155Wesoły Borsuk TeamPRUDNIKM30-3900:00:0300:31:4901:03:1001:34:1202:06:1702:39:35
23STAWNIAK Karol 138UTW ŻninŻNINM65+00:00:1000:32:0401:04:0401:35:3802:07:2102:40:08
24KACPRZAK Sławek 127LZS JustynówJUSTYNÓWM40-4900:00:0600:32:4201:04:0601:35:4102:07:2202:40:09
25BAJER Piotr 135FROMBORKM50-5900:00:0500:32:1201:04:1001:35:4402:07:2502:40:12
26MOTYLSKA Aleksa 162Drużyna SzpikuMOGILNOK18-2900:02:1200:31:5101:03:1901:35:0802:07:4502:40:58
27STOPA Joanna 143\"BŁĘKITNI\"" NW DZIEMIANY"DZIEMIANYK18-2900:02:1200:31:3901:03:2601:35:4902:08:1602:41:30
28SZPILMAN Marta 1033city teamGDYNIAK18-2900:02:1200:31:3901:03:2601:35:4902:08:1602:41:31
29MITURA-ZIELONKA Paweł 132Silesia Nordic Team / SpacermistrzRYBNIKM30-3900:00:0200:31:5501:03:0401:34:0402:06:4602:41:33
30AUGUŚCIK Mariusz 167niezrzeszonyMYSIADŁOM50-5900:00:1000:32:2001:04:3801:36:3902:08:4902:42:17
31KOMAJDA Jarosław 165Gosir Nordic Development Osielsko/ ŻółtkiOSIELSKOM50-5900:00:0600:32:4301:05:1301:37:1402:09:3002:42:56
32WIERCHANOWSKI Bogdan 160BKS MANIAK WOLINGOLCZEWOM50-5900:00:0800:32:3301:05:1201:37:1302:09:5202:44:42
33GALIŃSKA Tatiana 119Jurajski Klub Nordic Walking Lider Support TeamPARKOSZOWICEK40-4900:02:1300:31:4601:04:5901:37:5802:11:5902:45:15
34KOŁPAK Jan 126LKS Zantyr Sztum-SZTUMM65+00:00:1100:32:5001:05:4301:38:5902:12:4102:46:56
35GALIŃSKI Rafał 120Jurajski Klub Nordic Walking Lider Support TeamPARKOSZOWICEM40-4900:00:0400:33:5601:07:0901:40:0902:14:0902:47:25
36ŚLIWKA Wanda 130CZEPINOK50-5900:02:1600:32:4001:05:3401:38:5902:13:2102:48:29
37DOMERACKI Tomasz 169TUCHOLA NW TEAMTUCHOLAM40-4900:00:0200:32:2401:05:3201:39:2002:13:2502:48:33
38UKLEJEWSKI Przemysław 163Gosir Nordic Development OsielskoPOLSKAM40-4900:00:0400:32:1601:05:0701:38:3402:12:5202:48:59
39JANKOWSKA Katarzyna 128MOSiRRYPINK50-5900:02:1700:33:3701:06:5601:41:0802:15:3002:50:38
40KUPIBIDA Boguslawa 134Silesia Nordik TeamKATOWICEK50-5900:02:1700:34:2501:08:2001:42:3102:17:0402:51:42
41KAZIÓW Ryszard 173Stopa SłupskSŁUPSKM60-6400:00:0800:32:3301:05:1301:37:2002:13:0002:52:09
42BURDANOWSKI Andrzej 166Gosir Nordic Development Osielsko/ ŻółtkiOSIELSKOM30-3900:00:0300:34:3501:08:4701:43:1202:17:5602:52:45
43DANA Andrzej 151KLUB NW \"PATYCZAKI\"""GRUDZIĄDZM65+00:00:0700:33:2801:08:2001:42:5802:17:5102:53:14
44UBYCH Marcin 112FIZJO-PLUSŁÓDŹM30-3900:00:0500:34:1901:08:4001:43:2702:18:0502:53:30
45POKORNIECKA Monika 102Damy radeKOŁOBRZEGK40-4900:02:1300:33:0301:06:3001:41:0002:16:0102:54:01
46WIDERKIEWICZ Krzysztof 157# gruGRUDZIĄDZM50-5900:00:0900:34:1501:08:3701:43:2402:18:0802:54:19
47JASIŃSKI Marianna 172ELBLĄGM65+00:00:0800:33:0001:08:5101:42:4002:18:2502:55:11
48JÓŹWIAK Marianna 156WTW WłocławekWŁOCŁAWEKK40-4900:02:1300:31:5201:05:3701:40:0302:17:4702:55:29
49PIERNICKA Krystyna 124KPCHWASZCZYNOK50-5900:02:1500:32:4201:05:3701:40:3502:17:2202:55:34
50KACZMAREK Elżbieta 107STARE MIASTOK50-5900:02:1500:34:2701:09:3901:44:4402:19:5102:56:02
51MARONDEL Katarzyna 168Silesia Nordic TeamBYTOMK18-2900:02:1200:33:5801:08:3501:43:4702:19:1902:56:04
52ANTCZAK-KRETKOWSKA Maria 161WRZEŚNIAK50-5900:02:1500:33:3801:07:5001:43:1402:20:2702:57:24
53JÓŹWIAK Łukasz 158WTW WłocławekWŁOCŁAWEKM40-4900:00:0500:34:0601:08:0701:43:2302:20:2802:57:30
54KARASIEWICZ Irena 146BRANIEWOK50-5900:02:1400:33:3801:07:5001:43:1402:20:2702:57:37
55SZULC Alicja 129MOSiR MławaMŁAWAK30-3900:02:1400:32:3301:06:2701:41:3202:18:3802:57:46
56DANA Kazimiera 150KLUB NW \"PATYCZAKI\"""GRUDZIĄDZK60+00:02:1800:35:1401:10:3401:45:3802:21:1302:57:53
57APPEL Jerzy 149GOSIR OSIELSKOBYDGOSZCZM65+00:00:0800:33:2701:08:1901:44:0702:21:2902:59:41
58BYTNIEWSKI Mieczysław 139BIAŁA PODLASKAM65+00:00:1000:36:3401:13:0501:48:5702:25:0803:00:55
59WOLNIEWICZ Izabela 110Fabrika NordikaRUDA ŚLĄSKAK18-2900:02:1300:35:3201:12:1601:48:3702:24:5403:01:02
60POTRYKUS Małgorzata 101BOJANOK50-5900:02:1600:36:2901:13:0201:48:4802:24:5403:01:08
61WOLNIEWICZ Katarzyna 111FabrikaNordikaRUDA ŚLASKAK40-4900:02:1400:36:3001:13:0201:48:5002:24:5603:01:09
62KULKA Maciej 109Drużyna SzpikuPOZNAŃM50-5900:00:0900:37:2501:14:2201:51:0602:27:4503:04:41
63CEGŁA Zbyszko 131PIASECZNOM60-6400:00:1000:35:0401:10:5001:47:2502:25:1603:07:56
64WĘSIERSKA Barbara 142GRUDZIĄDZK60+00:02:1800:37:3501:14:4501:51:3502:29:2403:08:07
65KORDALSKA Agata 141GRUDZIĄDZK40-4900:02:1600:37:3801:14:4601:52:1202:30:2903:08:11
66NESSEL Katarzyna 140GRUDZIĄDZK40-4900:02:1500:37:3901:14:5201:51:4802:29:4803:08:12
67ROZMUS Jolanta 108chodzezkijamiGDYNIAK60+00:02:1700:36:3601:13:4101:51:2202:29:4103:09:02
68STUPNOWICZ Joanna 115Forever Young ŁódźŁÓDŹK40-4900:02:1400:36:5901:14:2701:52:5702:32:0903:12:01
69KOŁODZIEJCZAK Radosław 170Socho teamSOCHACZEWM30-3900:00:0400:37:4801:16:3801:55:0802:34:2003:14:12
70ŚWIDERSKA-MĄDRY Ewa 159REDAK50-5900:02:1600:36:4301:14:4101:55:1202:36:3903:19:42
71LEWANDOWSKA Monika 176OLSZTYNK18-2900:02:1300:36:4501:14:4601:55:5002:38:2803:25:48
72ZINKIEWICZ Filip 175M18-2900:00:0800:38:5101:16:5101:57:5402:40:3303:27:52
73CIESIELSKI Jerzy 171Fundacja KrwinkaŁÓDŹM60-6400:00:1000:41:4401:23:5702:05:2902:48:4203:33:37
74ŚCIBISZ Bogdan 137TKKF Saturn CzeladzSOSNOWIECM65+00:00:0700:33:2401:08:2201:44:4002:25:37
Znaleziono 74 wynik(ów)