OSIELSKO - PUCHAR POLSKI NORDIC WALKING 2019 - 10 KM
PUCHAR POLSKI NORDIC WALKING 2019 | KLASYFIKACJE NORDIC WALKING
PUCHAR POLSKI NORDIC WALKING 2019 | KLASYFIKACJE NORDIC WALKING
Organizator : | Osielsko |
Data : | 2019-08-10 |
Miejsce : | Osielsko |
Dystans : | 10 km |
Zgłoszonych : | 135 |
Wystartowało : | 133 |
Nie ukończyło : | 0 |
Ukończyło : | 133 |
Na trasie : | 0 |
Klasyfikacja wg
czasu netto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Żół. kartki | Czer. kartki | Herk_All 5km |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | STILLER Karol | 496 | KABEX PODKOWA JANÓW | KUSIĘTA | M30-39 | 00:29:23 | |||
2 | WOJTOWICZ Tomasz | 591 | BIESZCZADZKI KLUB NORDIC WALKING / NWPL | WIDACZ | M18-29 | 00:30:28 | |||
3 | KUŹMICZ Adam | 1 | NWPL/POLIPACK TEAM GWE | MASZEWO | M30-39 | 00:30:41 | |||
4 | NIECHWIEJCZYK Piotr | 467 | UNIA MIAST | ŚWIĘTOCHŁOWICE | M40-49 | 00:31:10 | |||
5 | KLICZKA Kamil | 440 | SANPROBI SZCZECIN | SZCZECIN | M50-59 | 00:31:13 | |||
6 | KŁOS Maciej | 442 | NW WYSPA SOBIESZEWSKA | GDAŃSK | M30-39 | 00:31:23 | |||
7 | MACKIEWICZ Dariusz | 459 | AKTYWNY KODEŃ | KODEŃ | M40-49 | 00:31:28 | |||
8 | HELWICH Stefan | 427 | KS METRACO POLKOWICE | WIELEN | M60-69 | 00:31:30 | |||
9 | MIELECKA Agnieszka | 463 | KS IDMAR RACING TEAM | GĄSAWA | K50-59 | 00:31:34 | |||
10 | WOJTASIŃSKI Daniel | 514 | NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWA | CZĘSTOCHOWA | M40-49 | 00:31:37 | |||
11 | NAKONIECZNY Grzegorz | 384 | EKSPEDYCJA NORDIC TEAM SZCZECIN | SZCZECIN | M40-49 | 00:31:42 | |||
12 | POŁUBIAK Paweł | 476 | SIECI O | M30-39 | 00:31:55 | ||||
13 | JUREK Adam | 435 | KS METRACO POLKOWICE | LUBIN | M50-59 | 00:32:32 | |||
14 | KUBISZYN Małgorzata | 452 | KS METRACO POLKOWICE | LUBACZÓW | K30-39 | 00:32:50 | |||
15 | DREWA Marian | 414 | POLIPACK TEAM GWE | GOŚCICINO | M60-69 | 00:33:15 | |||
16 | WĘŻOWICZ Ewa | 510 | STADION ŚLĄSKI | SKRZYSZÓW | K40-49 | 00:33:15 | |||
17 | KLIMCZAK Adam | 441 | GOSADI NORDIC TEAM | WARSZAWA | M50-59 | 00:33:18 | |||
18 | JĘDRASIAK Renata | 434 | KS METRACO POLKOWICE | LUBIN | K50-59 | 00:33:21 | |||
19 | PIETRZYK Jarosław | 474 | NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWA | CZĘSTOCHOWA | M30-39 | 00:33:24 | |||
20 | KUŚMIEREK Jan | 338 | KLUB BŁĘKITNI NW DZIEMIANY | DZIEMIANY | M40-49 | 00:33:25 | |||
21 | KOBIELA Krzysztof | 443 | NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWA | BLACHOWNIA | M40-49 | 00:33:30 | |||
22 | ŚWISŁOCKI Bogdan | 502 | FACE NORDIC WALKING TEAM | MIKOSZEWO | M50-59 | 00:33:38 | |||
23 | JAGUSIAK Grzegorz | 430 | PABIANICE | M40-49 | 1 | 00:33:41 | |||
24 | KOZAKOWSKA Małgorzata | 448 | KS SOKÓŁ GĄSAWA | ROGOWO | K40-49 | 00:33:42 | |||
25 | SANIUK Edward | 488 | FACE NORDIC WALKING TEAM | GDAŃSK | M70+ | 1 | 00:33:44 | ||
26 | WILUSZ Erwina | 353 | PTG SOKÓŁ RYMANÓW | IWONICZ-ZDRÓJ | K30-39 | 00:33:55 | |||
27 | ROSADZIŃSKI Sławomir | 484 | LESZNO :) | LESZNO | M50-59 | 00:34:15 | |||
28 | HRYCIUK Waldemar | 428 | TKKF KRZNA BIAŁA PODLASKA | BIAŁA PODLASKA | M60-69 | 1 | 00:34:31 | ||
29 | ADAMCZYK Adam | 401 | PASJA NORDIC WALKING | WARSZAWA | M70+ | 00:34:31 | |||
30 | KRÓLIKOWSKA Krystyna | 449 | POLIPACK TEAM GWE | KRĘPA KASZUBSKA | K40-49 | 00:34:32 | |||
31 | RUDAWSKI Piotr | 486 | WALK & RUN TEAM OBORNIKI | TRZCIEL | M30-39 | 00:34:37 | |||
32 | HRYNDIO Jerzy | 429 | STADION ŚLĄSKI | KATOWICE | M60-69 | 00:34:42 | |||
33 | NETKOWSKI Wojciech | 466 | PASJA NORDIC WALKING | WARSZAWA | M60-69 | 00:34:42 | |||
34 | SMARSZCZ Wiesław | 492 | LĘBORSKIE LWY | LĘBORK | M60-69 | 00:34:46 | |||
35 | KOŃCZEWSKA Bożena | 445 | BIESZCZADZKI KLUB NORDIC WALKING / KLUB BIEGACZA USTRZYKIDOLNE | USTRZYKI DOLNE | K50-59 | 00:34:51 | |||
36 | WARUSZEWSKI Karol | 507 | BIEGAJĄCY TCZEW | TCZEW | M40-49 | 00:35:08 | |||
37 | POSIM Dariusz | 478 | WATAHA | DUBIEL | M50-59 | 00:35:21 | |||
38 | OSTROCHALSKA Aleksandra | 470 | POLIPACK TEAM GWE | LĘBORK | K40-49 | 00:35:22 | |||
39 | CZAJKA Urszula | 411 | FACE NORDIC WALKING TEAM | RUMIA | K60-69 | 00:35:24 | |||
40 | RAJEK Magdalena | 482 | NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWA | CZĘSTOCHOWA | K40-49 | 00:35:30 | |||
41 | BOCZAR Beata | 365 | GREEK TEAM | ZIELONA GÓRA | K50-59 | 00:35:30 | |||
42 | MUSIATOWICZ Aleksandra | 465 | PASJA NORDIC WALKING | WARSZAWA | K40-49 | 00:35:42 | |||
43 | DUSIEL Ewa | 417 | NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWA | CZĘSTOCHOWA | K50-59 | 00:35:43 | |||
44 | BADECKI Ryszard | 522 | KS METRACO POLKOWICE | NIESZCZYCE | M50-59 | 00:35:44 | |||
45 | STAWNIAK Karol | 494 | KS METRACO POLKOWICE | ŻNIN | M70+ | 00:35:50 | |||
46 | CHMIELEWSKI Antoni | 406 | FUNDACJA W TE PĘDY | MIĘDZYRZEC PODLASKI | M70+ | 00:35:55 | |||
47 | PRZYBYŁEK Marysia | 480 | ŚMIGIEL | K40-49 | 00:36:02 | ||||
48 | SZCZĘŚNIAK Zbigniew | 499 | NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWA | BLACHOWNIA | M50-59 | 00:36:04 | |||
49 | KACZMAREK Maja | 436 | POLIPACK TEAM GWE | WEJHEROWO | K30-39 | 00:36:12 | |||
50 | WOJDANOWSKA Małgorzata | 513 | LECYMY DURŚ | TARNOWSKIE GÓRY | K30-39 | 00:36:13 | |||
51 | PYTEC Anna | 374 | PROMNICE | K40-49 | 00:36:14 | ||||
52 | RASZEWSKA Izabela | 483 | FORMA NA PIĄTKĘ NW | PABIANICE | K40-49 | 00:36:20 | |||
53 | WEINER Jakub | 509 | CKZIU MECHANIK NYSA | PRUDNIK | M18-29 | 00:36:21 | |||
54 | ŚLUSARCZYK Andrzej | 501 | WESOŁY BORSUK TEAM | PRUDNIK | M60-69 | 00:36:30 | |||
55 | PALIWODA Kasia | 383 | EKSPEDYCJA NORDIC TEAM SZCZECIN | SZCZECIN | K40-49 | 00:36:36 | |||
56 | SZARSZUNOWICZ Anna | 498 | KRAMTEAM | PASŁĘK | K30-39 | 00:36:42 | |||
57 | RUDAWSKI Maciej | 485 | WALK & RUN TEAM OBORNIKI | TRZCIEL | M30-39 | 00:36:54 | |||
58 | LENER Sławomir | 375 | EKSPEDYCJA NORDIC TEAM SZCZECIN | SZCZECIN | M60-69 | 00:36:54 | |||
59 | BRYLIŃSKI Piotr | 364 | SŁUPSK | M40-49 | 00:36:56 | ||||
60 | GWAREK Anita | 424 | PASJA NORDIC WALKING | WARSZAWA | K40-49 | 00:37:02 | |||
61 | ŁOPIŃSKI Aleksy | 457 | DAJ RADOŚĆ NIEPWŁNOSPRAWNYM | PIŁA | M70+ | 00:37:14 | |||
62 | KURZAWSKA Jolanta | 453 | KS METRACO POLKOWICE | LUBIN | K70+ | 00:37:19 | |||
63 | PALUDKIEWICZ Piotr | 472 | CZARNY LAS | M50-59 | 00:37:21 | ||||
64 | KOBIELA Magdalena | 444 | NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWA | BLACHOWNIA | K40-49 | 00:37:37 | |||
65 | ZACHARCZUK Zofia | 515 | NOWI SIEDLCE - NW WSCHÓD | SIEDLCE | K60-69 | 00:37:44 | |||
66 | HAŁAS Ewa | 426 | KIJKOWA KCYNIA | KCYNIA | K30-39 | 00:37:56 | |||
67 | NAWROCKA Jolanta | 373 | K.B. KATORZNIK MUROWANA GOŚLINA | MUROWANA GOŚLINA | K60-69 | 00:38:11 | |||
68 | FRYDRYCH Krzysztof | 420 | WESOŁY BORSUK TEAM | PRUDNIK | M40-49 | 00:38:13 | |||
69 | GAŁOWSKA Agnieszka | 421 | INPOWER | WĄGROWIEC | K40-49 | 00:38:13 | |||
70 | CONTUCCI Ewa | 410 | NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWA | BLACHOWNIA | K40-49 | 00:38:14 | |||
71 | PONKA Radosław | 351 | POLIPACK TEAM GWE | WEJHEROWO | M40-49 | 00:38:17 | |||
72 | MROZIK Aleksandra | 464 | BYDGOSZCZ | K40-49 | 00:38:20 | ||||
73 | SĘDZIK Katarzyna | 489 | LECYMY DURŚ | BYTOM | K40-49 | 00:38:20 | |||
74 | OLECH Marcin | 378 | GDAŃSK | M40-49 | 00:38:29 | ||||
75 | BIAŁK Roman | 404 | GDAŃSK | M60-69 | 00:38:29 | ||||
76 | PANEK Elwira | 473 | LĘBORSKIE LWY | LĘBORK | K50-59 | 00:38:35 | |||
77 | GOLUS Agnieszka | 423 | FORMA NA PIĄTKĘ NW | HUTA DŁUTOWSKA | K40-49 | 00:38:39 | |||
78 | GOLUS Urszula | 382 | EKSPEDYCJA NORDIC TEAM SZCZECIN | K60-69 | 00:38:41 | ||||
79 | GABERT Beata | 381 | EKSPEDYCJA NORDIC TEAM SZCZECIN | SZCZECIN | K40-49 | 00:39:02 | |||
80 | FORYŚ Katarzyna | 419 | WATAHA | KWIDZYN | K30-39 | 00:39:03 | |||
81 | CIESIELSKA Renata | 409 | TORUŃ - IDZIEMY BEZ RYZYKA | TORUŃ | K40-49 | 00:39:04 | |||
82 | WNEK Ewa | 512 | DOIIB | KŁODZKO | K60-69 | 00:39:06 | |||
83 | CHYRA Janusz | 408 | UNIA MIAST | LUBLINIEC | M40-49 | 00:39:23 | |||
84 | BACHANEK Katarzyna | 403 | TORUŃ - IDZIEMY BEZ RYZYKA | TORUŃ | K50-59 | 00:39:26 | |||
85 | CZEMPIK Aniela | 412 | STADION ŚLĄSKI | CHORZÓW | K60-69 | 00:39:26 | |||
86 | LABUDDA Katarzyna | 455 | FACE NORDIC WALKING TEAM | WEJHEROWO | K30-39 | 00:39:35 | |||
87 | PINIS Michał | 475 | NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWA | BLACHOWNIA | M30-39 | 00:39:42 | |||
88 | PILARSKA Beata | 431 | MAKSYMILIANOWO | K40-49 | 00:40:01 | ||||
89 | STANKOWSKA Marzena | 493 | KIJKOWE TRZEMESZNO | TRZEMESZNO | K40-49 | 00:40:06 | |||
90 | KOWAL Kamil | 110 | AZS SUM | GDYNIA | M18-29 | 00:40:12 | |||
91 | KIDAWA Bożena | 505 | SANTANDER CONSUMER BANK | GLIWICE | K60-69 | 00:40:17 | |||
92 | CZEMPIK Kornelia | 413 | STADION ŚLĄSKI | CHORZÓW | K50-59 | 00:40:18 | |||
93 | BOŻYK Krystyna | 367 | K60-69 | 00:40:21 | |||||
94 | KOMAJDA Jarosław | 518 | GOSIR OSIELSKO | SOLEC KUJAWSKI | M50-59 | 00:40:22 | |||
95 | KIDAWA Marian | 366 | SANTANDER CONSUMER BANK | GLIWICE | M60-69 | 00:40:23 | |||
96 | TURZYŃSKA-STOPA Maria | 340 | KLUB BŁĘKITNI NW DZIEMIANY | DZIEMIANY | K60-69 | 00:40:27 | |||
97 | SMEJA Justyna | 454 | MAKSYMILIANOWO | K40-49 | 00:40:28 | ||||
98 | POPIELARZ Karolina | 477 | ŁABISZYN RUNNERS | ŁABISZYN | K30-39 | 00:40:36 | |||
99 | WYSOCKA Bernadeta | 337 | KLUB BŁĘKITNI NW DZIEMIANY | DZIEMIANY | K40-49 | 00:40:47 | |||
100 | WĄTROBA Sebastian | 508 | VITADIET ŁÓDŹ | WARSZAWA | M40-49 | 00:40:51 | |||
101 | NOWASTOWSKI Janusz | 446 | M60-69 | 00:41:01 | |||||
102 | FOLWARSKA Małgorzata | 418 | FACE NORDIC WALKING TEAM | GDAŃSK | K60-69 | 00:41:12 | |||
103 | OMARSKA Grażyna | 469 | PASJA NORDIC WALKING | WARSZAWA | K60-69 | 00:41:21 | |||
104 | THOMALLA Bogdan | 504 | STADION ŚLĄSKI | ZABRZE | M70+ | 00:41:24 | |||
105 | MARSZAŁEK Anna | 461 | BYDGOSZCZ | K40-49 | 00:41:25 | ||||
106 | JANCY Anita | 226 | TORUŃ - IDZIEMY BEZ RYZYKA | CZARNE BŁOTO | K40-49 | 00:41:31 | |||
107 | ZWIERZCHOWSKA Żaneta | 295 | SPORT I REKREACJA START CHEŁMNO | CHEŁMNO | K50-59 | 00:42:19 | |||
108 | KISZKA-MAZIARCZUK Berenika | 439 | LECYMY DURŚ | CHORZÓW | K30-39 | 00:42:24 | |||
109 | DUDEK Sandra | 416 | LECYMY DURŚ | PIEKARY ŚLĄSKIE | K18-29 | 00:42:40 | |||
110 | MACIŃSKA Estera | 458 | LECYMY DURŚ | PIEKARY ŚLĄSKIE | K18-29 | 00:42:40 | |||
111 | SZELIGA Justyna | 500 | LIDER GRODZISK MAZOWIECKI | GRODZISK MAZOWIECKI | K40-49 | 00:42:46 | |||
112 | WANDEL Agnieszka | 506 | FACE NORDIC WALKING TEAM | POZNAŃ | K40-49 | 00:43:05 | |||
113 | KRYGIEL Maria | 299 | GOSiR OSIELSKO | OSIELSKO | K50-59 | 00:43:14 | |||
114 | SZYBUT Roma | 376 | POTĘGOWO | K30-39 | 00:43:16 | ||||
115 | POSIM Bogumiła | 479 | WATAHA | DUBIEL | K50-59 | 00:43:21 | |||
116 | JASIULEWICZ Marek | 432 | BYDGOSZCZ | M60-69 | 00:43:46 | ||||
117 | DROZD Krystyna | 415 | CIDRY LOTAJOM | BYTOM | K50-59 | 00:43:48 | |||
118 | NOWICKA Iwona | 468 | GOSIR OSIELSKO | BYDGOSZCZ | K50-59 | 00:43:52 | |||
119 | STEFANIAK Bożena | 495 | BIAŁYSTOK | K60-69 | 00:43:55 | ||||
120 | SIWCZYK Grażyna | 491 | LECYMY DURŚ | PIEKARY ŚLĄSKIE | K60-69 | 00:44:22 | |||
121 | KRÓLIKOWSKA-ŁOSKOT Danuta | 450 | STADION ŚLĄSKI | KATOWICE | K60-69 | 00:44:28 | |||
122 | GRZĄDKA Mariola | 70 | GMINA PRUSZCZ | MIROWICE | K50-59 | 00:44:52 | |||
123 | KIEŁPIŃSKA Gabriela | 437 | KIEŁPINTEAM | NIEMCZ | K40-49 | 00:45:04 | |||
124 | WŁOCHOWICZ Olga | 511 | LECYMY DURŚ | PIEKARY ŚLĄSKIE | K30-39 | 00:45:05 | |||
125 | SZCZUKOWSKA Agnieszka | 247 | GMINA PRUSZCZ | PRUSZCZ | K40-49 | 00:45:10 | |||
126 | FLISAK Joanna | 45 | GMINA PRUSZCZ | PRUSZCZ | K40-49 | 00:45:11 | |||
127 | ZIĘBA Julia | 516 | STADION ŚLĄSKI | KATOWICE | K70+ | 00:45:54 | |||
128 | OWCZAREK Henryka | 471 | MARSZ PO ZDROWIE | POZNAŃ | K70+ | 00:45:59 | |||
129 | BACDORF Alicja | 402 | LIDER GRODZISK MAZOWIECKI | GRODZISK MAZOWIECKI | K60-69 | 00:46:08 | |||
130 | KIEŁPIŃSKI Maciej | 438 | KIEŁPINTEAM | NIEMCZ | M40-49 | 00:46:59 | |||
131 | JÓŹWIAK Dominik | 86 | SERCE NORDICA WŁOCŁAWEK | WŁOCŁAWEK | M18-29 | 00:47:18 | |||
132 | RYBKA Magdalena | 487 | DĄBROWA CHEŁMIŃSKA | K30-39 | 00:47:25 | ||||
133 | KRYGIEL Irena | 451 | GOSIR OSIELSKO | MAKSYMILIANOWO | K50-59 | 00:49:05 |
Znaleziono 133 wynik(ów)