OTWARTE GÓRSKIE MISTRZOSTWA POLSKI NORDIC WALKING - 5 KM
Otwarte Górskie Mistrzostwa Polski Nordic Walking - Polanica Zdrój 2021 | KLASYFIKACJE NORDIC WALKING
Otwarte Górskie Mistrzostwa Polski Nordic Walking - Polanica Zdrój 2021 | KLASYFIKACJE NORDIC WALKING
Organizator : | Fundacja Herkules All Sports |
Data : | 2021-07-10 |
Miejsce : | Polanica Zdrój |
Dystans : | 5 km |
Zgłoszonych : | 241 |
Wystartowało : | 211 |
Nie ukończyło : | 2 |
Ukończyło : | 209 |
Na trasie : | 1 |
Klasyfikacje wg kategorii:
Wszyscy | Kobiety | Mężczyźni | K-Niepełnosprawni(A) | K-Niepełnosprawni(B) | M-Niepełnosprawni(A) | M-Niepełnosprawni(B) | Drużynowa | K-Mundurowi | M-Mundurowi | K-Dzieci | M-Dzieci | K-Jun. | M-Jun. | K18-29 | M18-29 | K30-39 | M30-39 | K40-44 | M40-44 | K45-49 | M45-49 | K50-54 | M50-54 | K55-59 | M55-59 | K60-64 | M60-64 | K65-69 | M65-69 | K70-74 | M70-74 | K75-79 | M75-79 | K80+ | M80+
Klasyfikacja wg
czasu netto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Żół. kartki | Czer. kartki | 2.5km |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | WITUCKI Jacek | 303 | KS IDMAR RACING TEAM | POZNAŃ | M50-54 | 00:16:34 | |||
2 | WOROCH Roman | 307 | KGHM METRACO RUDNA | DOPIEWO | M60-64 | 00:18:24 | |||
3 | PARZYBUT Jan | 236 | POSTĘP PNIEWY TEAM | PNIEWY | M55-59 | 1 | 00:18:44 | ||
4 | BRZOZOWSKI Piotr | 331 | AKTYWNI POSTOMINO | M30-39 | 00:17:47 | ||||
5 | FRĄCKOWIAK Roman | 144 | EKSPEDYCJA NORDIC TEAM SZCZECIN | WIELEŃ | M50-54 | 00:18:38 | |||
6 | KUREK Aleksander | 196 | KGHM METRACO RUDNA | KOŹLICE GM. RUDNA | M-Dzieci | 00:21:15 | |||
7 | PUSZKARSKI Adam | 256 | GOSADI NORDIC TEAM | WARSZAWA | M-Dzieci | 00:20:52 | |||
8 | ŚLUSARCZYK Błażej | 288 | WESOŁY BORSUK TEAM | PRUDNIK | M-Dzieci | 00:30:08 | |||
9 | CATUS Szymon | 338 | KGHM CUPRUM RUDNA | M-Dzieci | 00:26:51 | ||||
10 | ROMANOWSKI Daniel | 260 | KATOWICKI NORDIC WALKING | RYBNIK | M18-29 | 1 | 00:17:33 | ||
11 | STĘPAK Piotr | 337 | M18-29 | 00:16:54 | |||||
12 | GRUSZKA Michal | 157 | ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 1 IMIENIA ADAMA MICKIEWICZA | LUBLINIEC | M-Jun. | 00:20:55 | |||
13 | OLSZEWSKI Wiktor | 229 | SIERADZ | M18-29 | 00:28:13 | ||||
14 | JÓŹWIAK Dominik | 173 | SERCE NORDICA WŁOCŁAWEK | WŁOCŁAWEK | M18-29 | 00:32:07 | |||
15 | MARCZAK Tomasz | 207 | KS IDMAR RACING TEAM | ALEKSANDRIA I | M18-29 | 1 | 00:17:52 | ||
16 | KRUGIOŁKA Grzegorz | 190 | AKTYWNIE W PNIEWACH | PNIEWY | M30-39 | 1 | 00:19:50 | ||
Niesklasyfikowani | |||||||||
DNC | WILAMOWSKI Michał | 298 | OBORYGENI | OBORNIKI ŚLĄSKIE | M30-39 | ||||
18 | ZIĘBA Mariusz | 322 | WROCŁAW | M30-39 | 1 | 00:21:48 | |||
19 | MISZTAL Grzegorz | 217 | NORDIC ARMY | SUŁKOWICE | M30-39 | 1 | 00:18:32 | ||
20 | WOJTOWICZ Tomasz | 330 | M30-39 | 1 | 00:17:00 | ||||
21 | ROSAK Marcin | 261 | TRENUJENORDICWALKING.PL | ZIELONA GÓRA | M40-44 | 00:16:31 | |||
22 | PASZKOWSKI Leszek | 239 | KGHM METRACO RUDNA | KOŹLICE GM. RUDNA | M40-44 | 00:21:43 | |||
23 | PILARZ Tomasz | 244 | NORDICUS STRZYBNICA | ZBROSŁAWICE | M40-44 | 00:19:05 | |||
24 | WOJTASIŃSKI Daniel | 306 | NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWA | CZĘSTOCHOWA | M40-44 | 00:18:01 | |||
25 | MACIEJEWSKI Robert | 334 | M40-44 | 1 | 00:20:21 | ||||
26 | PINTAK Artur | 246 | KOLNOWICE | M40-44 | 00:21:09 | ||||
27 | POLAK Łukasz | 250 | OBORYGENI | OBORNIKI ŚLĄSKIE | M40-44 | 00:20:15 | |||
28 | CZEPCZAR Mariusz | 127 | HAGER SPORT TEAM | RADLIN | M40-44 | 00:19:15 | |||
29 | CZEREBA Wiesław | 128 | PRUDNIK | M40-44 | 00:22:33 | ||||
30 | BUL Dariusz | 117 | RUNNERSKI.PL | PRUDNIK | M45-49 | 2 | 00:19:28 | ||
31 | GRUSZKA Michal | 156 | ETHOSENERGY POLANDS.A. | LUBLINIEC | M45-49 | 00:23:03 | |||
32 | OLSZAŃSKI Karol | 228 | FEAR THE RETURN | KRAKÓW | M45-49 | 1 | 00:18:14 | ||
33 | CIEŚLUK Marcin | 123 | NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWA | CZĘSTOCHOWA | M-Niepełnosprawni(A) | 00:20:52 | |||
34 | ŚLUSARCZYK Grzegorz | 287 | WESOŁY BORSUK TEAM | PRUDNIK | M45-49 | 00:20:40 | |||
35 | WALCZAK Grzegorz | 296 | NORDIC WALKING KIEKRZ POLAND | SUCHY LAS | M45-49 | 1 | 00:20:39 | ||
36 | KROMSKI Paweł | 41 | NORDIC WALKING KIEKRZ POLAND | KIEKRZ | M50-54 | 00:20:21 | |||
37 | KRYŚ Artur | 191 | WAŁBRZYCH | M50-54 | 00:21:24 | ||||
38 | KABATA Jarosław | 175 | NORDIC SPORT 2021 | TARNOWSKIE GÓRY | M50-54 | 00:18:04 | |||
39 | PALUDKIEWICZ Piotr | 233 | CZARNY LAS | M50-54 | 00:19:41 | ||||
40 | KOMOROWSKI Maciej | 328 | M50-54 | 00:21:55 | |||||
41 | PRZYSTARZ Grzegorz | 254 | OBORYGENI | OBORNIKI ŚLĄSKIE | M50-54 | 1 | 00:18:34 | ||
42 | MIKOŁAJCZYK Arkadiusz | 215 | PREDATORS WAŁBRZYCH | WAŁBRZYCH | M50-54 | 00:25:52 | |||
43 | CZŁAPSKI Krzysztof | 130 | NW CZŁAPSKI TEAM | WARSZAWA | M55-59 | 00:19:36 | |||
44 | FRANCZAK Dariusz | 143 | NW CZŁAPSKI TEAM | WARSZAWA | M55-59 | 00:23:02 | |||
45 | MROZIŃSKI Tadeusz | 218 | NORDICUS STRZYBNICA | TARNOWSKIE GÓRY | M55-59 | 1 | 00:19:52 | ||
46 | SOKOŁOWSKI Marek | 271 | VINGBERG POLSKA - PTG 'SOKÓŁ' RYMANÓW | RYMANÓW-ZDRÓJ | M55-59 | 00:17:52 | |||
47 | KRAKOWSKI Jerzy Piotr | 189 | PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC | MIELEC | M55-59 | 00:18:38 | |||
48 | PALUCH Paweł | 232 | AVOCADO WELLNESS CLUB | WARSZAWA | M55-59 | 00:22:26 | |||
49 | STONCEL Mieczysław | 275 | GRUPA BIEGOWA DZIKOWIEC I NORDIC WALKING | BOGUSZÓW-GORCE | M55-59 | 00:21:54 | |||
50 | ZBYRYT Marek | 319 | AKTYWNA NOWA RUDA | NOWA RUDA | M55-59 | 00:20:10 | |||
51 | WÓJCIK Jacek | 312 | STĘSZEW TEAM | STĘSZEW | M55-59 | 1 | 00:21:42 | ||
52 | ROŻYNEK Miron | 263 | KGHM METRACO RUDNA | WROCŁAW | M55-59 | 00:18:07 | |||
53 | RECZULSKI Mariusz | 344 | SMS EFEKT | M55-59 | 00:19:09 | ||||
54 | MAŁKA Marian | 203 | GLIWICE | M60-64 | 00:19:23 | ||||
55 | MARCHEWKA Andrzej | 206 | 13 ŚLĄSKA BRYGADA OT KATOWICE | PRECZÓW | M60-64 | 1 | 00:21:21 | ||
56 | MICHALSKI Andrzej | 214 | SANOK | M60-64 | 00:18:16 | ||||
57 | STANISŁAWSKI Jan | 274 | MARSZ PO ZDROWIE | POZNAN | M60-64 | 00:21:54 | |||
58 | KŁYŚ Ryszard | 180 | GLIWICE | M60-64 | 00:18:29 | ||||
59 | JAGODZIŃSKI Andrzej | 168 | WROCŁAW | M60-64 | 00:24:40 | ||||
60 | NIESŁONY Ryszard | 222 | MALINOWE GWIAZDY | CHORZÓW | M60-64 | 00:24:34 | |||
61 | IGRAS Mieczysław | 27 | RUNNERS TEAM NYSA | NYSA | M60-64 | 00:33:55 | |||
62 | KUCZYŃSKI Włodzimierz | 194 | NORDIC WALKING KIEKRZ POLAND | OBORNIKI | M60-64 | 00:25:58 | |||
63 | LUBAŃSKI Tomasz | 200 | SERCE NORDICA WŁOCŁAWEK | WŁOCŁAWEK | M60-64 | 00:25:32 | |||
64 | CIESIELSKI Krzysztof | 122 | FAST WALKER | GNIEZNO | M65-69 | 00:21:38 | |||
65 | ZAGAJA Janusz | 315 | WESOŁY BORSUK TEAM | PRUDNIK | M65-69 | 1 | 00:19:18 | ||
66 | HELWICH Stefan | 164 | KGHM METRACO RUDNA | WIELEN | M65-69 | 00:19:02 | |||
67 | MĘDRAK Józef | 213 | WROCŁAW | M65-69 | 00:29:03 | ||||
68 | ZAWADZKI Krzysztof | 316 | WETERAN | ZIELONA GÓRA | M65-69 | 00:21:59 | |||
69 | NOGA Boleslaw | 57 | ZESPÓŁ NIESPOKOJNYCH NÓG | ŻÓRAWINA | M65-69 | ||||
70 | PASIERB Marek | 326 | M65-69 | 00:18:52 | |||||
71 | DRYNDA Franciszek | 135 | NORDICUS STRZYBNICA | TARNOWSKIE GÓRY | M70-74 | 00:28:30 | |||
72 | GÓRSKI Henryk | 155 | UTW OLEŚNICA | OLEŚNICA | M70-74 | 00:24:47 | |||
73 | DUDEK Leszek | 19 | KGHM METRACO RUDNA | GŁOGÓW | M70-74 | 00:23:56 | |||
74 | CZMOCH Marian | 131 | PUKS ŁOSICE | ŁOSICE | M70-74 | 00:19:41 | |||
75 | KĘPA Andrzej | 36 | FAMILY TEAM KĘPA SPORT | KOSZALIN | M70-74 | 00:23:08 | |||
76 | SZYMAŃSKI Stefan | 286 | SERCE NORDICA WŁOCŁAWEK | KIEŹLINY | M70-74 | 00:23:14 | |||
77 | MATECKI Ryszard | 209 | KGHM METRACO RUDNA | KUDOWA ZDRÓJ | M70-74 | 1 | 00:19:39 | ||
78 | ADAMOWICZ Andrzej | 112 | ŁÓDŹ | M75-79 | 00:24:13 | ||||
79 | RYBAŁTOWSKI Paweł | 264 | OBORYGENI | OBORNIKI ŚLĄSKIE | M75-79 | 1 | 00:22:30 | ||
80 | REMISZEWSKI Adam | 257 | UTW OLEŚNICA | OLEŚNICA | M75-79 | 00:24:08 | |||
81 | PRZYBYLAK Stanisław | 70 | PRZYBYLAK TEAM | POZNAŃ | M75-79 | 00:25:09 | |||
82 | STUDNICKI Ryszard | 339 | M75-79 | 00:31:21 | |||||
83 | PIĄTKOWSKI Józef | 241 | KGHM METRACO.RUDNA | POLKOWICE | M75-79 | 00:23:31 | |||
84 | WALCZAK Henryk | 295 | NORDIC WALKING KIEKRZ POLAND | POZNAŃ | M80+ | 00:28:59 | |||
85 | WÓJCIK Henryk | 311 | UTW OLEŚNICA | OLEŚNICA | M80+ | 00:28:35 | |||
86 | GÓRAL Andrzej | 153 | KGHM METRACO RUDNA | BYDGOSZCZ | M-Niepełnosprawni(A) | 00:22:01 | |||
87 | KASPRZAK Tadeusz | 177 | BRAK | OSIEK | M-Niepełnosprawni(A) | 00:20:15 | |||
88 | GUTOWSKI Paweł | 161 | PAUL TEAM | MALBORK | M-Niepełnosprawni(A) | 00:26:43 | |||
89 | DUSZEŃKO Zygmunt | 139 | KGHM METRACO RUDNA | LUBIN | M-Niepełnosprawni(A) | 00:21:01 | |||
90 | MACHAJEK Krzysztof | 202 | STOWARZYSZENIE TRANSPLANTACJI SERCA | POLKOWICE | M-Niepełnosprawni(A) | 00:31:55 | |||
91 | ROMANIUK Grzegorz | 343 | KKNW KOLBUSZOWA | M-Niepełnosprawni(A) | 00:20:59 | ||||
92 | GRYGOROWICZ Bogdan | 158 | KGHM METRACO RUDNA | LUBIN | M-Niepełnosprawni(B) | 00:21:56 | |||
93 | JÓŹWIAK Łukasz | 172 | SERCE NORDICA WŁOCŁAWEK | WŁOCŁAWEK | M-Niepełnosprawni(B) | 1 | 00:25:17 | ||
94 | PAJĘCKI Adam | 231 | PARAKULOS KOWAL | KOWAL | M-Niepełnosprawni(B) | 1 | 00:30:02 | ||
95 | MAŚLANKA Iwona | 208 | MARSZ PO ZDROWIE | ŚMIGIEL | K50-54 | 00:19:48 | |||
96 | OKRZESIK-FRĄCKOWIAK Izabela | 225 | EKSPEDYCJA NORDIC TEAM SZCZECIN | WIELEŃ | K50-54 | 00:19:48 | |||
97 | JÓŹWIAK Marianna | 174 | SERCE NORDICA WŁOCŁAWEK | WŁOCŁAWEK | K45-49 | 00:19:45 | |||
98 | KRAJEWSKA Hanna | 188 | NWPL | PIŁA | K18-29 | 1 | 00:17:56 | ||
99 | PUSZKARSKA Małgorzata | 255 | GOSADI NORDIC TEAM | WARSZAWA | K45-49 | 00:19:49 | |||
100 | POKŁADOWSKA Joanna | 249 | WYCHODZĘ Z KIJAMI | KOSZALIN | K45-49 | 00:20:05 | |||
101 | UFEL Marcelina | 293 | MOSIR TKKF SATURN CZELADŹ | CZELADŹ | K-Jun. | 00:19:08 | |||
102 | LUDWICZAK Lena | 201 | EKSPEDYCJA NORDIC TEAM SZCZECIN | SZCZECIN | K-Dzieci | 00:23:27 | |||
103 | SZYBUT Weronika | 283 | POTĘGA NORDICA | POTĘGOWO | K-Dzieci | 1 | 00:20:57 | ||
104 | UFEL Milena | 292 | MOSIR TKKF SATURN CZELADŹ | CZELADŹ | K-Dzieci | 1 | 00:20:56 | ||
105 | PILARZ Dominika | 245 | NORDICUS STRZYBNICA | ZBROSŁAWICE | K-Dzieci | 00:26:39 | |||
106 | WITUCKA Karolina | 302 | POZNAŃ | K-Dzieci | 1 | 00:20:56 | |||
107 | GOSPODARCZYK Natalia | 152 | AZS ŚUM KATOWICE | ZABRZE | K18-29 | 00:27:22 | |||
108 | ŚLUSARCZYK Karolina | 290 | WESOŁY BORSUK TEAM | PRUDNIK | K-Jun. | 00:23:19 | |||
109 | DYLEWICZ Weronika | 141 | EKSTREMUM | ŻAGAŃ | K18-29 | 00:22:16 | |||
110 | SAPUŁA Wiktoria | 267 | LUBLIN | K18-29 | 00:23:02 | ||||
111 | ROSAK Weronika | 262 | TRENUJENORDICWALKING.PL | ZIELONA GÓRA | K30-39 | 00:23:34 | |||
112 | WILUSZ Erwina | 301 | VINGBERG POLSKA - PTG 'SOKÓŁ' RYMANÓW | IWONICZ- ZDRÓJ | K30-39 | 00:17:21 | |||
113 | GALICA-NIEPOKÓJ Agnieszka | 145 | BIESZCZADZKI KLUB NW/OSP WROCANKA | ŚREDNIE WIELKIE | K30-39 | 1 | 00:20:38 | ||
114 | KOWACZ Agata | 186 | WAŁBRZYCH | K30-39 | 00:20:42 | ||||
115 | SIENKIEWICZ Ewelina | 268 | AEROGIRLS | NOWOSZYCE | K30-39 | 00:22:35 | |||
116 | ZIĘBA Justyna | 321 | WROCŁAW | K30-39 | 00:20:04 | ||||
117 | KUREK Aleksandra | 195 | KGHM METRACO RUDNA | KOŹLICE GM. RUDNA | K30-39 | 00:24:46 | |||
118 | SZYBUT Roma | 282 | POTĘGA NORDICA | POTĘGOWO | K30-39 | 00:29:55 | |||
119 | ZIELSKA Justyna | 320 | PRUDNIK | K30-39 | 00:28:07 | ||||
120 | PILARZ Zuzanna | 243 | NORDICUS STRZYBNICA | ZBROSŁAWICE | K30-39 | 00:25:56 | |||
121 | ADAMIAK Anna | 111 | NW CZŁAPSKI TEAM | WARSZAWA | K40-44 | 00:26:37 | |||
122 | CZEREBA Joanna | 129 | PRUDNIK | K40-44 | 00:24:20 | ||||
123 | PASIŃSKA - SKOWRON Sylwia | 237 | PRUSZYŃSKI SPORT TEAM | SZCZODRKOWICE | K40-44 | 00:19:29 | |||
124 | ZACZYŃSKA-SKIBA Anna | 314 | MSPORT | LEGNICA | K40-44 | 1 | 00:18:49 | ||
125 | BURZA Lidia | 118 | KGHM METRACO RUDNA | BRZEG GŁOGOWSKI | K40-44 | 00:21:44 | |||
126 | SZYMAŃSKA KOZIOŁ Monika | 285 | EKM LUBUSKIE MORSY | ZIELONA GÓRA | K40-44 | 00:24:26 | |||
127 | WROTECKA Agata | 313 | NORDIC WALKING KIEKRZ POLAND | POZNAŃ | K40-44 | 00:23:38 | |||
128 | KRUK- POPEK Katarzyna | 342 | K40-44 | 00:22:09 | |||||
129 | KOCOŃ Monika | 181 | OBORYGENI | OBORNIKI ŚLĄSKIE | K40-44 | 00:20:55 | |||
130 | KOCOŃ Sylwia | 182 | SIEMIANICE | K40-44 | 00:23:48 | ||||
131 | PASZKOWSKA Maria | 238 | KGHM METRACO RUDNA | KOŹLICE (GM. RUDNA) | K40-44 | 00:24:57 | |||
132 | JASIK Beata | 171 | ŁĄCZNIK | K40-44 | 00:28:32 | ||||
133 | SOMIAK Marta | 272 | NORDICUS STRZYBNICA | TARNOWSKIE | K40-44 | 00:23:37 | |||
134 | ROCHNIA Kasia | 258 | NORDICUS STRZYBNICA | ZBROSŁAWICE | K40-44 | 00:22:20 | |||
135 | WÓJCIK Barbara | 309 | REGIONALNE CENTRUM KRWIODAWSTWA I KRWIOLECZNICTWA WROCŁAW | OGRODNICA-35 | K50-54 | 00:22:16 | |||
136 | LEGOCKA Kinga | 197 | NORDIC WALKING KIEKRZ POLAND | SUCHY LAS | K45-49 | 00:22:08 | |||
137 | STONCEL Barbara | 276 | GRUPA BIEGOWA DZIKOWIEC I NORDIC WALKING | BOGUSZÓW-GORCE | K45-49 | 00:25:19 | |||
138 | ZBYRYT Halina | 318 | AKTYWNA NOWA RUDA | NOWA RUDA | K45-49 | 00:21:49 | |||
139 | OLSZAŃSKA Jolka | 1 | FEAR THE RETURN | KRAKÓW | K45-49 | 00:23:17 | |||
140 | MIKOŁAJEWICZ Wioletta | 216 | ZIELONA GÓRA | K45-49 | 00:24:04 | ||||
141 | MRULA Ewa | 219 | EKM LUBUSKIE MORSY | ZIELONA GÓRA | K45-49 | 00:22:53 | |||
142 | PRZYSTARZ Anna | 253 | OBORYGENI | OBORNIKI ŚLĄSKIE | K45-49 | 00:24:04 | |||
143 | RYDZEWSKA Beata | 265 | STRZELIN | K45-49 | 00:31:30 | ||||
144 | WŁODARCZYK Aneta | 304 | KUDOWA-ZDRÓJ | K45-49 | 00:24:25 | ||||
145 | WOŹNY Aleksandra | 308 | STRZELIN | K45-49 | 00:28:49 | ||||
146 | WIŚNIEWKA Iwona | 327 | K45-49 | 00:27:23 | |||||
147 | GUTOWSKA Magdalena | 160 | PAUL TEAM | MALBORK | K45-49 | 00:23:07 | |||
148 | PROSZOWSKA Aleksandra | 252 | NORDICUS STRZYBNICA | TARNOWSKIE GÓRY | K40-44 | 00:30:11 | |||
149 | MANSFELD Dorota | 205 | NORDICUS STRZYBNICA | TARNOWSKIE GORY | K45-49 | 00:27:31 | |||
150 | PNIEWSKA Grażyna | 248 | REGIONALNE CENTRUM KRWIODAWSTWA I KRWIOLECZNICTWA WROCŁAW | WROCŁAW | K50-54 | 00:25:47 | |||
151 | STACHERA Ewa | 273 | OBORYGENI | OBORNIKI ŚLĄSKIE | K45-49 | 00:24:22 | |||
152 | ZYGMUNT Sylwana | 323 | REGIONALNE CENTRUM KRWIODAWSTWA I KRWIOLECZNICTWA WROCŁAW | WROCŁAW | K50-54 | 00:28:10 | |||
153 | MATUKIN-PAKUSZYŃSKA Anna | 210 | OPOLE | K45-49 | 00:26:30 | ||||
154 | HADACZEK Karolina | 162 | NORDIC WALKING KIEKRZ POLAND | SUCHY LAS | K50-54 | 00:23:24 | |||
155 | ROGOWSKA Marta | 259 | NORDIC WALKING KIEKRZ POLAND | POZNAŃ | K50-54 | 00:22:43 | |||
156 | CZUBASIEWICZ Monika | 132 | NORDICUS STRZYBNICA | ZBROSŁAWICE | K50-54 | 00:23:23 | |||
157 | HILGNER Katarzyna | 165 | NORDICUS STRZYBNICA | TARNOWSKIE GÓRY | K50-54 | 00:25:28 | |||
158 | OKULSKA Beata | 226 | KUDOWA-ZDRÓJ | K50-54 | 00:23:21 | ||||
159 | CZAPLIŃSKA-HOWIS Ewa | 125 | REGIONALNE CENTRUM KRWIODAWSTWA I KRWIOLECZNICTWA WROCŁAW | WROCŁAW | K50-54 | 00:31:33 | |||
160 | BREGUŁA Ewa | 116 | NORDICUS STRZYBNICA | TARNOWSKIE GÓRY | K50-54 | 00:26:52 | |||
161 | WŁODARCZYK Małgorzata | 305 | PRECZÓW | K50-54 | 00:25:54 | ||||
162 | DURDA Józefa | 138 | REGIONALNE CENTRUM KRWIODAWSTWA I KRWIOLECZNICTWA WROCŁAW | ŚRODA ŚLĄSKA | K55-59 | 00:30:51 | |||
163 | PISARSKA Barbara | 247 | NORDICUS STRZYBNICA | TARNOWSKIE GÓRY | K50-54 | 00:28:54 | |||
164 | DUDEK Barbara | 136 | KUDOWA ZDRÓJ | K55-59 | 00:22:32 | ||||
165 | HRYCIUK Teresa | 166 | TKKF KRZNA BIAŁA PODLASKA | BIAŁA PODLASKA | K55-59 | 00:21:09 | |||
166 | STYGA Krystyna | 278 | KOLBUSZOWSKI KLUB NORDIC WALKING | KOLBUSZOWA | K55-59 | 00:21:16 | |||
167 | BOCZAR Beata | 115 | ZIELONA GÓRA | K55-59 | 00:19:39 | ||||
168 | CZEMPIK Kornelia | 126 | MALINOWE GWIAZDY | CHORZÓW | K55-59 | 00:24:09 | |||
169 | IGRAS Leokadia | 167 | NYSA | K55-59 | 00:26:58 | ||||
170 | ZAWIERUCHA Irena | 317 | AEROGIRLS | OLEŚNICA | K55-59 | 00:22:38 | |||
171 | KOZAK Teresa | 187 | KOLBUSZOWSKI KLUB NORDIC WALKING | KOLBUSZOWA | K60-64 | 00:28:34 | |||
172 | KUCZYŃSKA Anna | 193 | NORDIC WALKING KIEKRZ POLAND | OBORNIKI | K60-64 | 00:22:38 | |||
173 | NIEDŹWIECKA Małgorzata | 221 | NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWA | CZĘSTOCHOWA | K60-64 | 00:22:29 | |||
174 | BARCZYK Jolanta | 114 | ZABIEGANI CZĘSTOCHOWA | CZĘSTOCHOWA | K60-64 | 00:23:21 | |||
175 | JAGODZŃSKA Bożena | 169 | WROCŁAW | K60-64 | 00:31:27 | ||||
176 | LIBARDI-KŁYŚ Sylwia | 198 | GLIWICE | K60-64 | 00:21:25 | ||||
177 | SZENDZIELORZ Ilona | 281 | MALINOWE GWIAZDY | RUDA ŚLĄSKA | K60-64 | 00:21:26 | |||
178 | DAROSZEWSKA Krystyna | 133 | SERCE NORDICA WŁOCŁAWEK | WŁOCŁAWEK | K60-64 | 00:20:44 | |||
179 | KASIŃSKA-MACHAJEK Krystyna | 176 | STOWARZYSZENIE TRANSPLANTACJI SERCA | POLKOWICE | K60-64 | 00:28:13 | |||
180 | NOWAK Zofia | 224 | STRZELIN | K60-64 | 00:29:32 | ||||
181 | JAKIMIUK Marzena | 170 | WROCŁAW | K60-64 | 00:34:15 | ||||
182 | MĘDRAK Alicja | 212 | WROCŁAW | K60-64 | 00:29:35 | ||||
183 | GRYGOROWICZ Teresa | 159 | KGHM METRACO RUDNA | LUBIN | K65-69 | 00:23:38 | |||
184 | BARABACH Danuta | 2 | PRZEWORNO | K65-69 | 00:33:48 | ||||
185 | GAŁKOWSKA Elżbieta | 146 | MARSZ PO ZDROWIE | TUCZNO | K65-69 | 00:23:21 | |||
186 | MAŁKA Irena | 204 | GLIWICE | K65-69 | 00:25:25 | ||||
187 | ŚLUSARCZYK Danuta | 289 | WESOŁY BORSUK TEAM | PRUDNIK | K65-69 | 00:28:12 | |||
188 | ARTYMICZ Maria | 113 | GLOGOW | K65-69 | 00:27:12 | ||||
189 | GÓRSKA Małgorzata | 154 | UTW OLEŚNICA | OLEŚNICA | K65-69 | 00:34:04 | |||
190 | KOCZUR Dorota | 183 | KOLBUSZOWSKI KLUB NORDIC WALKING | KOLBUSZOWA | K65-69 | 00:29:07 | |||
191 | MAZURKIEWICZ Krystyna | 211 | KOLBUSZOWSKI KLUB NORDIC WALKING | KOLBUSZOWA | K65-69 | 00:31:48 | |||
192 | KOŁODZIEJ Halina | 184 | KOLBUSZOWSKI KLUB NORDIC WALKING | KOLBUSZOWA | K70-74 | 00:31:31 | |||
193 | PANKIEWICZ-DMOWSKA Cecylia | 235 | GOWINO | K70-74 | 00:29:39 | ||||
194 | SZYMAŃSKA Lucyna | 284 | XV KOŁO POLSKIEGO ZWIĄZKU EMERYTÓW W DYWITACH | KIEŹLINY | K70-74 | 00:26:16 | |||
195 | OWCZAREK Henryka | 230 | MARSZ PO ZDROWIE | POZNAŃ | K75-79 | 00:31:01 | |||
196 | WÓJCIK Irena | 310 | UTW OLEŚNICA | OLEŚNICA | K75-79 | 00:34:34 | |||
197 | DYBEŁ Agnieszka | 140 | NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWA | CZĘSTOCHOWA | K-Niepełnosprawni(A) | 00:23:22 | |||
198 | LUBAŃSKA Leokadia | 199 | SERCE NORDICA WŁOCŁAWEK | WŁOCŁAWEK | K-Niepełnosprawni(A) | 00:24:48 | |||
199 | PIETRZYK Anna | 242 | KALISZ POMORSKI | K-Niepełnosprawni(A) | 00:23:24 | ||||
200 | SMOCZYŃSKA OGŁUDEK Katarzyna | 270 | NYSA | K-Niepełnosprawni(A) | 00:28:57 | ||||
201 | TORENC Małgorzata | 291 | EKM LUBUSKIE MORSY | ZIELONA GÓRA | K-Niepełnosprawni(A) | 00:28:23 | |||
202 | SZWED Dorota | 87 | WALIM | K-Niepełnosprawni(A) | 00:25:17 | ||||
203 | HANUS Joanna | 163 | PASJONAUCI KROSNO | KROSNO | K-Niepełnosprawni(B) | 00:23:26 | |||
204 | SZAŁAJ Anna | 280 | KGHM MERTACO RUDNA | LUBIN | K-Niepełnosprawni(B) | 1 | 00:25:59 | ||
205 | ŁUSZCZKI Karolina | 348 | K30-39 | ||||||
206 | WIWNICKA Agata | 349 | K30-39 | ||||||
207 | PANTERAŁKA Urszula | 345 | K45-49 | ||||||
208 | WITAS Halina | 347 | K70-74 | ||||||
209 | PAWLACZYK Marian | 269 | M80+ | 00:27:09 | |||||
DQ | WALCZAK Ryszard | 294 | ZIELONA GÓRA | M70-74 | 1 | 00:19:44 DQ | |||
DQ | ŻBIKOWSKI Wacław | 324 | KOWALÓWKA 17 | M70-74 | 1 | 00:20:51 DQ |
Znaleziono 211 wynik(ów)