OTWARTE GÓRSKIE MISTRZOSTWA POLSKI NORDIC WALKING - 5 KM
Otwarte Górskie Mistrzostwa Polski Nordic Walking - Polanica Zdrój 2021 | KLASYFIKACJE NORDIC WALKING
Otwarte Górskie Mistrzostwa Polski Nordic Walking - Polanica Zdrój 2021 | KLASYFIKACJE NORDIC WALKING
Organiser : | Fundacja Herkules All Sports |
Date : | 2021-07-10 |
Place : | Polanica Zdrój |
Distance : | 5 km |
Registered : | 241 |
Started : | 212 |
Not finished : | 3 |
Finished : | 209 |
On the track : | 2 |
Classifications acc. to categories:
All | Kobiety | Mężczyźni | K-Niepełnosprawni(A) | K-Niepełnosprawni(B) | M-Niepełnosprawni(A) | M-Niepełnosprawni(B) | Drużynowa | K-Mundurowi | M-Mundurowi | K-Dzieci | M-Dzieci | K-Jun. | M-Jun. | K18-29 | M18-29 | K30-39 | M30-39 | K40-44 | M40-44 | K45-49 | M45-49 | K50-54 | M50-54 | K55-59 | M55-59 | K60-64 | M60-64 | K65-69 | M65-69 | K70-74 | M70-74 | K75-79 | M75-79 | K80+ | M80+
Classification by
net time.
Unofficial results !!!
Place | Participant | Number | Club | City | NAT | Category | MCat | F/M | Żół. kartki | Czer. kartki | 2.5km | Net time 5km | Różnica w czasie | Pace min/km | Pace km/h |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | WILUSZ Erwina | 301 | VINGBERG POLSKA - PTG 'SOKÓŁ' RYMANÓW | IWONICZ- ZDRÓJ | K30-39 | 1 | K 1 | 00:17:21 | 00:31:49.95 | 6:21 | 9.4 (100%) | ||||
2 | KRAJEWSKA Hanna | 188 | NWPL | PIŁA | K18-29 | 1 | K 2 | 1 | 00:17:56 | 00:32:36.95 | +00:00:47 (2.4%) | 6:31 | 9.2 (97.9%) | ||
3 | ZACZYŃSKA-SKIBA Anna | 314 | MSPORT | LEGNICA | K40-44 | 1 | K 3 | 1 | 00:18:49 | 00:34:00.05 | +00:02:10 (6.4%) | 6:48 | 8.8 (93.6%) | ||
4 | UFEL Marcelina | 293 | MOSIR TKKF SATURN CZELADŹ | CZELADŹ | K-Jun. | 1 | K 4 | 00:19:08 | 00:35:10.00 | +00:03:20 (9.5%) | 7:02 | 8.5 (90.4%) | |||
5 | JÓŹWIAK Marianna | 174 | SERCE NORDICA WŁOCŁAWEK | WŁOCŁAWEK | K45-49 | 1 | K 5 | 00:19:45 | 00:35:28.55 | +00:03:38 (10.3%) | 7:05 | 8.5 (90.4%) | |||
6 | MAŚLANKA Iwona | 208 | MARSZ PO ZDROWIE | ŚMIGIEL | K50-54 | 1 | K 6 | 00:19:48 | 00:35:28.80 | +00:03:38 (10.3%) | 7:05 | 8.5 (90.4%) | |||
7 | BOCZAR Beata | 115 | ZIELONA GÓRA | K55-59 | 1 | K 7 | 00:19:39 | 00:35:36.40 | +00:03:46 (10.6%) | 7:07 | 8.4 (89.4%) | ||||
8 | PASIŃSKA - SKOWRON Sylwia | 237 | PRUSZYŃSKI SPORT TEAM | SZCZODRKOWICE | K40-44 | 2 | K 8 | 00:19:29 | 00:35:37.30 | +00:03:47 (10.6%) | 7:07 | 8.4 (89.4%) | |||
9 | PUSZKARSKA Małgorzata | 255 | GOSADI NORDIC TEAM | WARSZAWA | K45-49 | 2 | K 9 | 00:19:49 | 00:35:56.65 | +00:04:06 (11.4%) | 7:11 | 8.3 (88.3%) | |||
10 | OKRZESIK-FRĄCKOWIAK Izabela | 225 | EKSPEDYCJA NORDIC TEAM SZCZECIN | WIELEŃ | K50-54 | 2 | K 10 | 00:19:48 | 00:35:58.50 | +00:04:08 (11.5%) | 7:11 | 8.3 (88.3%) | |||
11 | ZIĘBA Justyna | 321 | WROCŁAW | K30-39 | 2 | K 11 | 00:20:04 | 00:36:57.00 | +00:05:07 (13.8%) | 7:23 | 8.1 (86.2%) | ||||
12 | POKŁADOWSKA Joanna | 249 | WYCHODZĘ Z KIJAMI | KOSZALIN | K45-49 | 3 | K 12 | 00:20:05 | 00:37:02.35 | +00:05:12 (14.1%) | 7:24 | 8.1 (86.2%) | |||
13 | KOWACZ Agata | 186 | WAŁBRZYCH | K30-39 | 3 | K 13 | 00:20:42 | 00:37:36.30 | +00:05:46 (15.4%) | 7:31 | 8 (85.1%) | ||||
14 | GALICA-NIEPOKÓJ Agnieszka | 145 | BIESZCZADZKI KLUB NW/OSP WROCANKA | ŚREDNIE WIELKIE | K30-39 | 4 | K 14 | 1 | 00:20:38 | 00:37:52.70 | +00:06:02 (16.0%) | 7:34 | 7.9 (84.0%) | ||
15 | HRYCIUK Teresa | 166 | TKKF KRZNA BIAŁA PODLASKA | BIAŁA PODLASKA | K55-59 | 2 | K 15 | 00:21:09 | 00:38:10.75 | +00:06:20 (16.6%) | 7:38 | 7.9 (84.0%) | |||
16 | DAROSZEWSKA Krystyna | 133 | SERCE NORDICA WŁOCŁAWEK | WŁOCŁAWEK | K60-64 | 1 | K 16 | 00:20:44 | 00:38:14.35 | +00:06:24 (16.8%) | 7:38 | 7.8 (83.0%) | |||
17 | STYGA Krystyna | 278 | KOLBUSZOWSKI KLUB NORDIC WALKING | KOLBUSZOWA | K55-59 | 3 | K 17 | 00:21:16 | 00:38:17.75 | +00:06:27 (16.9%) | 7:39 | 7.8 (83.0%) | |||
18 | KOCOŃ Monika | 181 | OBORYGENI | OBORNIKI ŚLĄSKIE | K40-44 | 3 | K 18 | 00:20:55 | 00:38:24.00 | +00:06:34 (17.1%) | 7:40 | 7.8 (83.0%) | |||
19 | WITUCKA Karolina | 302 | POZNAŃ | K-Dzieci | 1 | K 19 | 1 | 00:20:56 | 00:38:38.75 | +00:06:48 (17.6%) | 7:43 | 7.8 (83.0%) | |||
20 | UFEL Milena | 292 | MOSIR TKKF SATURN CZELADŹ | CZELADŹ | K-Dzieci | 2 | K 20 | 1 | 00:20:56 | 00:38:38.85 | +00:06:48 (17.6%) | 7:43 | 7.8 (83.0%) | ||
21 | SZYBUT Weronika | 283 | POTĘGA NORDICA | POTĘGOWO | K-Dzieci | 3 | K 21 | 1 | 00:20:57 | 00:38:39.85 | +00:06:49 (17.7%) | 7:43 | 7.8 (83.0%) | ||
22 | LIBARDI-KŁYŚ Sylwia | 198 | GLIWICE | K60-64 | 2 | K 22 | 00:21:25 | 00:38:58.70 | +00:07:08 (18.3%) | 7:47 | 7.7 (81.9%) | ||||
23 | SZENDZIELORZ Ilona | 281 | MALINOWE GWIAZDY | RUDA ŚLĄSKA | K60-64 | 3 | K 23 | 00:21:26 | 00:39:01.85 | +00:07:11 (18.4%) | 7:48 | 7.7 (81.9%) | |||
24 | ZBYRYT Halina | 318 | AKTYWNA NOWA RUDA | NOWA RUDA | K45-49 | 4 | K 24 | 00:21:49 | 00:39:10.45 | +00:07:20 (18.7%) | 7:50 | 7.7 (81.9%) | |||
25 | BURZA Lidia | 118 | KGHM METRACO RUDNA | BRZEG GŁOGOWSKI | K40-44 | 4 | K 25 | 00:21:44 | 00:39:35.20 | +00:07:45 (19.6%) | 7:55 | 7.6 (80.9%) | |||
26 | SIENKIEWICZ Ewelina | 268 | AEROGIRLS | NOWOSZYCE | K30-39 | 5 | K 26 | 00:22:35 | 00:39:52.30 | +00:08:02 (20.2%) | 7:58 | 7.5 (79.8%) | |||
27 | ZAWIERUCHA Irena | 317 | AEROGIRLS | OLEŚNICA | K55-59 | 4 | K 27 | 00:22:38 | 00:40:06.75 | +00:08:16 (20.6%) | 8:01 | 7.5 (79.8%) | |||
28 | LEGOCKA Kinga | 197 | NORDIC WALKING KIEKRZ POLAND | SUCHY LAS | K45-49 | 5 | K 28 | 00:22:08 | 00:40:10.80 | +00:08:20 (20.8%) | 8:02 | 7.5 (79.8%) | |||
29 | WÓJCIK Barbara | 309 | REGIONALNE CENTRUM KRWIODAWSTWA I KRWIOLECZNICTWA WROCŁAW | OGRODNICA-35 | K50-54 | 3 | K 29 | 00:22:16 | 00:40:13.25 | +00:08:23 (20.9%) | 8:02 | 7.5 (79.8%) | |||
30 | KUCZYŃSKA Anna | 193 | NORDIC WALKING KIEKRZ POLAND | OBORNIKI | K60-64 | 4 | K 30 | 00:22:38 | 00:40:17.05 | +00:08:27 (21.0%) | 8:03 | 7.4 (78.7%) | |||
31 | NIEDŹWIECKA Małgorzata | 221 | NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWA | CZĘSTOCHOWA | K60-64 | 5 | K 31 | 00:22:29 | 00:40:21.50 | +00:08:31 (21.1%) | 8:04 | 7.4 (78.7%) | |||
32 | ROCHNIA Kasia | 258 | NORDICUS STRZYBNICA | ZBROSŁAWICE | K40-44 | 5 | K 32 | 00:22:20 | 00:40:26.35 | +00:08:36 (21.3%) | 8:05 | 7.4 (78.7%) | |||
33 | DYLEWICZ Weronika | 141 | EKSTREMUM | ŻAGAŃ | K18-29 | 2 | K 33 | 00:22:16 | 00:40:28.90 | +00:08:38 (21.4%) | 8:05 | 7.4 (78.7%) | |||
34 | KRUK- POPEK Katarzyna | 342 | K40-44 | 6 | K 34 | 00:22:09 | 00:40:31.15 | +00:08:41 (21.4%) | 8:06 | 7.4 (78.7%) | |||||
35 | SAPUŁA Wiktoria | 267 | LUBLIN | K18-29 | 3 | K 35 | 00:23:02 | 00:40:59.35 | +00:09:09 (22.3%) | 8:11 | 7.3 (77.7%) | ||||
36 | DUDEK Barbara | 136 | KUDOWA ZDRÓJ | K55-59 | 5 | K 36 | 00:22:32 | 00:41:05.25 | +00:09:15 (22.5%) | 8:13 | 7.3 (77.7%) | ||||
37 | ROGOWSKA Marta | 259 | NORDIC WALKING KIEKRZ POLAND | POZNAŃ | K50-54 | 4 | K 37 | 00:22:43 | 00:41:19.15 | +00:09:29 (23.0%) | 8:15 | 7.3 (77.7%) | |||
38 | GAŁKOWSKA Elżbieta | 146 | MARSZ PO ZDROWIE | TUCZNO | K65-69 | 1 | K 38 | 00:23:21 | 00:41:35.95 | +00:09:46 (23.5%) | 8:19 | 7.2 (76.6%) | |||
39 | CZUBASIEWICZ Monika | 132 | NORDICUS STRZYBNICA | ZBROSŁAWICE | K50-54 | 5 | K 39 | 00:23:23 | 00:41:57.10 | +00:10:07 (24.1%) | 8:23 | 7.2 (76.6%) | |||
40 | DYBEŁ Agnieszka | 140 | NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWA | CZĘSTOCHOWA | K-Niepełnosprawni(A) | 1 | K 40 | 00:23:22 | 00:41:58.60 | +00:10:08 (24.2%) | 8:23 | 7.1 (75.5%) | |||
41 | ROSAK Weronika | 262 | TRENUJENORDICWALKING.PL | ZIELONA GÓRA | K30-39 | 6 | K 41 | 00:23:34 | 00:42:01.55 | +00:10:11 (24.3%) | 8:24 | 7.1 (75.5%) | |||
42 | SOMIAK Marta | 272 | NORDICUS STRZYBNICA | TARNOWSKIE | K40-44 | 7 | K 42 | 00:23:37 | 00:42:03.45 | +00:10:13 (24.3%) | 8:24 | 7.1 (75.5%) | |||
43 | PIETRZYK Anna | 242 | KALISZ POMORSKI | K-Niepełnosprawni(A) | 2 | K 43 | 00:23:24 | 00:42:06.05 | +00:10:16 (24.4%) | 8:25 | 7.1 (75.5%) | ||||
44 | BARCZYK Jolanta | 114 | ZABIEGANI CZĘSTOCHOWA | CZĘSTOCHOWA | K60-64 | 6 | K 44 | 00:23:21 | 00:42:06.15 | +00:10:16 (24.4%) | 8:25 | 7.1 (75.5%) | |||
45 | ŚLUSARCZYK Karolina | 290 | WESOŁY BORSUK TEAM | PRUDNIK | K-Jun. | 2 | K 45 | 00:23:19 | 00:42:06.60 | +00:10:16 (24.4%) | 8:25 | 7.1 (75.5%) | |||
46 | CZEMPIK Kornelia | 126 | MALINOWE GWIAZDY | CHORZÓW | K55-59 | 6 | K 46 | 00:24:09 | 00:42:08.55 | +00:10:18 (24.5%) | 8:25 | 7.1 (75.5%) | |||
47 | OKULSKA Beata | 226 | KUDOWA-ZDRÓJ | K50-54 | 6 | K 47 | 00:23:21 | 00:42:10.45 | +00:10:20 (24.5%) | 8:26 | 7.1 (75.5%) | ||||
48 | OLSZAŃSKA Jolka | 1 | FEAR THE RETURN | KRAKÓW | K45-49 | 6 | K 48 | 00:23:17 | 00:42:20.80 | +00:10:30 (24.8%) | 8:28 | 7.1 (75.5%) | |||
49 | PRZYSTARZ Anna | 253 | OBORYGENI | OBORNIKI ŚLĄSKIE | K45-49 | 7 | K 49 | 00:24:04 | 00:42:30.60 | +00:10:40 (25.1%) | 8:30 | 7.1 (75.5%) | |||
50 | HADACZEK Karolina | 162 | NORDIC WALKING KIEKRZ POLAND | SUCHY LAS | K50-54 | 7 | K 50 | 00:23:24 | 00:42:34.30 | +00:10:44 (25.2%) | 8:30 | 7 (74.5%) | |||
51 | GRYGOROWICZ Teresa | 159 | KGHM METRACO RUDNA | LUBIN | K65-69 | 2 | K 51 | 00:23:38 | 00:42:36.50 | +00:10:46 (25.3%) | 8:31 | 7 (74.5%) | |||
52 | GUTOWSKA Magdalena | 160 | PAUL TEAM | MALBORK | K45-49 | 8 | K 52 | 00:23:07 | 00:42:39.55 | +00:10:49 (25.4%) | 8:31 | 7 (74.5%) | |||
53 | HANUS Joanna | 163 | PASJONAUCI KROSNO | KROSNO | K-Niepełnosprawni(B) | 1 | K 53 | 00:23:26 | 00:42:41.70 | +00:10:51 (25.4%) | 8:32 | 7 (74.5%) | |||
54 | MRULA Ewa | 219 | EKM LUBUSKIE MORSY | ZIELONA GÓRA | K45-49 | 9 | K 54 | 00:22:53 | 00:42:43.90 | +00:10:53 (25.5%) | 8:32 | 7 (74.5%) | |||
55 | WROTECKA Agata | 313 | NORDIC WALKING KIEKRZ POLAND | POZNAŃ | K40-44 | 8 | K 55 | 00:23:38 | 00:42:54.70 | +00:11:04 (25.8%) | 8:34 | 7 (74.5%) | |||
56 | KOCOŃ Sylwia | 182 | SIEMIANICE | K40-44 | 9 | K 56 | 00:23:48 | 00:43:11.30 | +00:11:21 (26.3%) | 8:38 | 6.9 (73.4%) | ||||
57 | CZEREBA Joanna | 129 | PRUDNIK | K40-44 | 10 | K 57 | 00:24:20 | 00:43:29.95 | +00:11:40 (26.8%) | 8:41 | 6.9 (73.4%) | ||||
58 | LUDWICZAK Lena | 201 | EKSPEDYCJA NORDIC TEAM SZCZECIN | SZCZECIN | K-Dzieci | 4 | K 58 | 00:23:27 | 00:43:34.25 | +00:11:44 (26.9%) | 8:42 | 6.9 (73.4%) | |||
59 | SZYMAŃSKA KOZIOŁ Monika | 285 | EKM LUBUSKIE MORSY | ZIELONA GÓRA | K40-44 | 11 | K 59 | 00:24:26 | 00:44:01.00 | +00:12:11 (27.7%) | 8:48 | 6.8 (72.3%) | |||
60 | WŁODARCZYK Aneta | 304 | KUDOWA-ZDRÓJ | K45-49 | 10 | K 60 | 00:24:25 | 00:44:05.85 | +00:12:15 (27.8%) | 8:49 | 6.8 (72.3%) | ||||
61 | MIKOŁAJEWICZ Wioletta | 216 | ZIELONA GÓRA | K45-49 | 11 | K 61 | 00:24:04 | 00:44:25.35 | +00:12:35 (28.3%) | 8:53 | 6.8 (72.3%) | ||||
62 | PASZKOWSKA Maria | 238 | KGHM METRACO RUDNA | KOŹLICE (GM. RUDNA) | K40-44 | 12 | K 62 | 00:24:57 | 00:44:26.35 | +00:12:36 (28.4%) | 8:53 | 6.8 (72.3%) | |||
63 | HILGNER Katarzyna | 165 | NORDICUS STRZYBNICA | TARNOWSKIE GÓRY | K50-54 | 8 | K 63 | 00:25:28 | 00:44:29.20 | +00:12:39 (28.4%) | 8:53 | 6.7 (71.3%) | |||
64 | STACHERA Ewa | 273 | OBORYGENI | OBORNIKI ŚLĄSKIE | K45-49 | 12 | K 64 | 00:24:22 | 00:44:31.75 | +00:12:41 (28.5%) | 8:54 | 6.7 (71.3%) | |||
65 | KUREK Aleksandra | 195 | KGHM METRACO RUDNA | KOŹLICE GM. RUDNA | K30-39 | 7 | K 65 | 00:24:46 | 00:44:50.10 | +00:13:00 (29.0%) | 8:58 | 6.7 (71.3%) | |||
66 | STONCEL Barbara | 276 | GRUPA BIEGOWA DZIKOWIEC I NORDIC WALKING | BOGUSZÓW-GORCE | K45-49 | 13 | K 66 | 00:25:19 | 00:44:57.15 | +00:13:07 (29.2%) | 8:59 | 6.7 (71.3%) | |||
67 | LUBAŃSKA Leokadia | 199 | SERCE NORDICA WŁOCŁAWEK | WŁOCŁAWEK | K-Niepełnosprawni(A) | 3 | K 67 | 00:24:48 | 00:45:04.60 | +00:13:14 (29.4%) | 9:00 | 6.7 (71.3%) | |||
68 | SZWED Dorota | 87 | WALIM | K-Niepełnosprawni(A) | 4 | K 68 | 00:25:17 | 00:45:27.55 | +00:13:37 (30.0%) | 9:05 | 6.6 (70.2%) | ||||
69 | WŁODARCZYK Małgorzata | 305 | PRECZÓW | K50-54 | 9 | K 69 | 00:25:54 | 00:45:30.65 | +00:13:40 (30.1%) | 9:06 | 6.6 (70.2%) | ||||
70 | MAŁKA Irena | 204 | GLIWICE | K65-69 | 3 | K 70 | 00:25:25 | 00:46:12.25 | +00:14:22 (31.1%) | 9:14 | 6.5 (69.1%) | ||||
71 | MATUKIN-PAKUSZYŃSKA Anna | 210 | OPOLE | K45-49 | 14 | K 71 | 00:26:30 | 00:46:28.60 | +00:14:38 (31.5%) | 9:17 | 6.5 (69.1%) | ||||
72 | SZAŁAJ Anna | 280 | KGHM MERTACO RUDNA | LUBIN | K-Niepełnosprawni(B) | 2 | K 72 | 1 | 00:25:59 | 00:46:48.40 | +00:14:58 (32.0%) | 9:21 | 6.4 (68.1%) | ||
73 | PILARZ Zuzanna | 243 | NORDICUS STRZYBNICA | ZBROSŁAWICE | K30-39 | 8 | K 73 | 00:25:56 | 00:47:00.85 | +00:15:10 (32.3%) | 9:24 | 6.4 (68.1%) | |||
74 | SZYMAŃSKA Lucyna | 284 | XV KOŁO POLSKIEGO ZWIĄZKU EMERYTÓW W DYWITACH | KIEŹLINY | K70-74 | 1 | K 74 | 00:26:16 | 00:47:16.50 | +00:15:26 (32.7%) | 9:27 | 6.3 (67.0%) | |||
75 | ARTYMICZ Maria | 113 | GLOGOW | K65-69 | 4 | K 75 | 00:27:12 | 00:47:44.55 | +00:15:54 (33.3%) | 9:32 | 6.3 (67.0%) | ||||
76 | PNIEWSKA Grażyna | 248 | REGIONALNE CENTRUM KRWIODAWSTWA I KRWIOLECZNICTWA WROCŁAW | WROCŁAW | K50-54 | 10 | K 76 | 00:25:47 | 00:47:52.30 | +00:16:02 (33.5%) | 9:34 | 6.3 (67.0%) | |||
77 | ADAMIAK Anna | 111 | NW CZŁAPSKI TEAM | WARSZAWA | K40-44 | 13 | K 77 | 00:26:37 | 00:47:53.25 | +00:16:03 (33.5%) | 9:34 | 6.3 (67.0%) | |||
78 | WIŚNIEWKA Iwona | 327 | K45-49 | 15 | K 78 | 00:27:23 | 00:48:04.10 | +00:16:14 (33.8%) | 9:36 | 6.2 (66.0%) | |||||
79 | JASIK Beata | 171 | ŁĄCZNIK | K40-44 | 14 | K 79 | 00:28:32 | 00:48:50.80 | +00:17:00 (34.8%) | 9:46 | 6.1 (64.9%) | ||||
80 | IGRAS Leokadia | 167 | NYSA | K55-59 | 7 | K 80 | 00:26:58 | 00:49:13.70 | +00:17:23 (35.3%) | 9:50 | 6.1 (64.9%) | ||||
81 | ZIELSKA Justyna | 320 | PRUDNIK | K30-39 | 9 | K 81 | 00:28:07 | 00:49:19.60 | +00:17:29 (35.5%) | 9:51 | 6.1 (64.9%) | ||||
82 | BREGUŁA Ewa | 116 | NORDICUS STRZYBNICA | TARNOWSKIE GÓRY | K50-54 | 11 | K 82 | 00:26:52 | 00:49:30.25 | +00:17:40 (35.7%) | 9:54 | 6.1 (64.9%) | |||
83 | PILARZ Dominika | 245 | NORDICUS STRZYBNICA | ZBROSŁAWICE | K-Dzieci | 5 | K 83 | 00:26:39 | 00:49:36.00 | +00:17:46 (35.8%) | 9:55 | 6 (63.8%) | |||
84 | WOŹNY Aleksandra | 308 | STRZELIN | K45-49 | 16 | K 84 | 00:28:49 | 00:50:04.85 | +00:18:14 (36.4%) | 10:00 | 6 (63.8%) | ||||
85 | GOSPODARCZYK Natalia | 152 | AZS ŚUM KATOWICE | ZABRZE | K18-29 | 4 | K 85 | 00:27:22 | 00:50:07.00 | +00:18:17 (36.5%) | 10:01 | 6 (63.8%) | |||
86 | MANSFELD Dorota | 205 | NORDICUS STRZYBNICA | TARNOWSKIE GORY | K45-49 | 17 | K 86 | 00:27:31 | 00:50:07.80 | +00:18:17 (36.5%) | 10:01 | 6 (63.8%) | |||
87 | TORENC Małgorzata | 291 | EKM LUBUSKIE MORSY | ZIELONA GÓRA | K-Niepełnosprawni(A) | 5 | K 87 | 00:28:23 | 00:50:19.45 | +00:18:29 (36.7%) | 10:03 | 6 (63.8%) | |||
88 | ŚLUSARCZYK Danuta | 289 | WESOŁY BORSUK TEAM | PRUDNIK | K65-69 | 5 | K 88 | 00:28:12 | 00:50:26.15 | +00:18:36 (36.9%) | 10:05 | 5.9 (62.8%) | |||
89 | PISARSKA Barbara | 247 | NORDICUS STRZYBNICA | TARNOWSKIE GÓRY | K50-54 | 12 | K 89 | 00:28:54 | 00:50:41.15 | +00:18:51 (37.2%) | 10:08 | 5.9 (62.8%) | |||
90 | KOCZUR Dorota | 183 | KOLBUSZOWSKI KLUB NORDIC WALKING | KOLBUSZOWA | K65-69 | 6 | K 90 | 00:29:07 | 00:51:34.90 | +00:19:44 (38.3%) | 10:18 | 5.8 (61.7%) | |||
91 | MĘDRAK Alicja | 212 | WROCŁAW | K60-64 | 7 | K 91 | 00:29:35 | 00:51:39.90 | +00:19:49 (38.4%) | 10:19 | 5.8 (61.7%) | ||||
92 | KASIŃSKA-MACHAJEK Krystyna | 176 | STOWARZYSZENIE TRANSPLANTACJI SERCA | POLKOWICE | K60-64 | 8 | K 92 | 00:28:13 | 00:51:42.50 | +00:19:52 (38.4%) | 10:20 | 5.8 (61.7%) | |||
93 | PROSZOWSKA Aleksandra | 252 | NORDICUS STRZYBNICA | TARNOWSKIE GÓRY | K40-44 | 15 | K 93 | 00:30:11 | 00:51:57.90 | +00:20:07 (38.7%) | 10:23 | 5.8 (61.7%) | |||
94 | ZYGMUNT Sylwana | 323 | REGIONALNE CENTRUM KRWIODAWSTWA I KRWIOLECZNICTWA WROCŁAW | WROCŁAW | K50-54 | 13 | K 94 | 00:28:10 | 00:52:00.00 | +00:20:10 (38.8%) | 10:24 | 5.8 (61.7%) | |||
95 | KOZAK Teresa | 187 | KOLBUSZOWSKI KLUB NORDIC WALKING | KOLBUSZOWA | K60-64 | 9 | K 95 | 00:28:34 | 00:52:28.15 | +00:20:38 (39.3%) | 10:29 | 5.7 (60.6%) | |||
96 | SZYBUT Roma | 282 | POTĘGA NORDICA | POTĘGOWO | K30-39 | 10 | K 96 | 00:29:55 | 00:53:25.05 | +00:21:35 (40.4%) | 10:41 | 5.6 (59.6%) | |||
97 | PANKIEWICZ-DMOWSKA Cecylia | 235 | GOWINO | K70-74 | 2 | K 97 | 00:29:39 | 00:53:48.05 | +00:21:58 (40.8%) | 10:45 | 5.6 (59.6%) | ||||
98 | SMOCZYŃSKA OGŁUDEK Katarzyna | 270 | NYSA | K-Niepełnosprawni(A) | 6 | K 98 | 00:28:57 | 00:53:51.20 | +00:22:01 (40.9%) | 10:46 | 5.6 (59.6%) | ||||
99 | OWCZAREK Henryka | 230 | MARSZ PO ZDROWIE | POZNAŃ | K75-79 | 1 | K 99 | 00:31:01 | 00:54:21.60 | +00:22:31 (41.4%) | 10:52 | 5.5 (58.5%) | |||
100 | MAZURKIEWICZ Krystyna | 211 | KOLBUSZOWSKI KLUB NORDIC WALKING | KOLBUSZOWA | K65-69 | 7 | K 100 | 00:31:48 | 00:54:48.35 | +00:22:58 (41.9%) | 10:57 | 5.5 (58.5%) | |||
101 | DURDA Józefa | 138 | REGIONALNE CENTRUM KRWIODAWSTWA I KRWIOLECZNICTWA WROCŁAW | ŚRODA ŚLĄSKA | K55-59 | 8 | K 101 | 00:30:51 | 00:54:51.45 | +00:23:01 (42.0%) | 10:58 | 5.5 (58.5%) | |||
102 | KOŁODZIEJ Halina | 184 | KOLBUSZOWSKI KLUB NORDIC WALKING | KOLBUSZOWA | K70-74 | 3 | K 102 | 00:31:31 | 00:55:03.35 | +00:23:13 (42.2%) | 11:00 | 5.4 (57.4%) | |||
103 | NOWAK Zofia | 224 | STRZELIN | K60-64 | 10 | K 103 | 00:29:32 | 00:55:16.70 | +00:23:26 (42.4%) | 11:03 | 5.4 (57.4%) | ||||
104 | JAGODZŃSKA Bożena | 169 | WROCŁAW | K60-64 | 11 | K 104 | 00:31:27 | 00:55:29.05 | +00:23:39 (42.6%) | 11:05 | 5.4 (57.4%) | ||||
105 | CZAPLIŃSKA-HOWIS Ewa | 125 | REGIONALNE CENTRUM KRWIODAWSTWA I KRWIOLECZNICTWA WROCŁAW | WROCŁAW | K50-54 | 14 | K 105 | 00:31:33 | 00:56:15.45 | +00:24:25 (43.4%) | 11:15 | 5.3 (56.4%) | |||
106 | RYDZEWSKA Beata | 265 | STRZELIN | K45-49 | 18 | K 106 | 00:31:30 | 00:57:13.55 | +00:25:23 (44.4%) | 11:26 | 5.2 (55.3%) | ||||
107 | BARABACH Danuta | 2 | PRZEWORNO | K65-69 | 8 | K 107 | 00:33:48 | 00:58:16.50 | +00:26:26 (45.4%) | 11:39 | 5.1 (54.3%) | ||||
108 | WÓJCIK Irena | 310 | UTW OLEŚNICA | OLEŚNICA | K75-79 | 2 | K 108 | 00:34:34 | 00:58:36.90 | +00:26:46 (45.7%) | 11:43 | 5.1 (54.3%) | |||
109 | GÓRSKA Małgorzata | 154 | UTW OLEŚNICA | OLEŚNICA | K65-69 | 9 | K 109 | 00:34:04 | 00:59:01.00 | +00:27:11 (46.1%) | 11:48 | 5.1 (54.3%) | |||
110 | JAKIMIUK Marzena | 170 | WROCŁAW | K60-64 | 12 | K 110 | 00:34:15 | 00:59:01.10 | +00:27:11 (46.1%) | 11:48 | 5.1 (54.3%) | ||||
111 | ŁUSZCZKI Karolina | 348 | K30-39 | 11 | K 111 | 01:24:05.10 | +00:52:15 (62.1%) | 16:49 | 3.6 (38.3%) | ||||||
112 | WIWNICKA Agata | 349 | K30-39 | 12 | K 112 | 01:24:05.35 | +00:52:15 (62.1%) | 16:49 | 3.6 (38.3%) | ||||||
113 | PANTERAŁKA Urszula | 345 | K45-49 | 19 | K 113 | 01:24:06.40 | +00:52:16 (62.2%) | 16:49 | 3.6 (38.3%) | ||||||
114 | WITAS Halina | 347 | K70-74 | 4 | K 114 | 01:24:07.30 | +00:52:17 (62.2%) | 16:49 | 3.6 (38.3%) |
Total 114 results.