OTWARTE GÓRSKIE MISTRZOSTWA POLSKI NORDIC WALKING - 5 KM
Otwarte Górskie Mistrzostwa Polski Nordic Walking - Polanica Zdrój 2021 | KLASYFIKACJE NORDIC WALKING
Otwarte Górskie Mistrzostwa Polski Nordic Walking - Polanica Zdrój 2021 | KLASYFIKACJE NORDIC WALKING
Organizator : | Fundacja Herkules All Sports |
Data : | 2021-07-10 |
Miejsce : | Polanica Zdrój |
Dystans : | 5 km |
Zgłoszonych : | 241 |
Wystartowało : | 212 |
Nie ukończyło : | 3 |
Ukończyło : | 209 |
Na trasie : | 2 |
Klasyfikacje wg kategorii:
Wszyscy | Kobiety | Mężczyźni | K-Niepełnosprawni(A) | K-Niepełnosprawni(B) | M-Niepełnosprawni(A) | M-Niepełnosprawni(B) | Drużynowa | K-Mundurowi | M-Mundurowi | K-Dzieci | M-Dzieci | K-Jun. | M-Jun. | K18-29 | M18-29 | K30-39 | M30-39 | K40-44 | M40-44 | K45-49 | M45-49 | K50-54 | M50-54 | K55-59 | M55-59 | K60-64 | M60-64 | K65-69 | M65-69 | K70-74 | M70-74 | K75-79 | M75-79 | K80+ | M80+
Klasyfikacja wg
czasu netto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Mkat | K/M | Żół. kartki | Czer. kartki | 2.5km | Czas netto 5km | Różnica w czasie | Tempo min/km | Tempo km/h |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ROSAK Marcin | 261 | TRENUJENORDICWALKING.PL | ZIELONA GÓRA | M40-44 | 1 | M 1 | 00:16:31 | 00:30:07.65 | 6:01 | 10 (100%) | ||||
2 | STĘPAK Piotr | 337 | M18-29 | 1 | M 2 | 00:16:54 | 00:30:22.25 | +00:00:14 (0.8%) | 6:04 | 9.9 (99.0%) | |||||
3 | WITUCKI Jacek | 303 | KS IDMAR RACING TEAM | POZNAŃ | M50-54 | 1 | M 3 | 00:16:34 | 00:30:30.70 | +00:00:23 (1.3%) | 6:06 | 9.8 (98.0%) | |||
4 | WOJTOWICZ Tomasz | 330 | M30-39 | 1 | M 4 | 1 | 00:17:00 | 00:30:57.80 | +00:00:50 (2.7%) | 6:11 | 9.7 (97.0%) | ||||
5 | ROMANOWSKI Daniel | 260 | KATOWICKI NORDIC WALKING | RYBNIK | M18-29 | 2 | M 5 | 1 | 00:17:33 | 00:32:30.45 | +00:02:22 (7.3%) | 6:30 | 9.2 (92.0%) | ||
6 | ROŻYNEK Miron | 263 | KGHM METRACO RUDNA | WROCŁAW | M55-59 | 1 | M 6 | 00:18:07 | 00:32:37.45 | +00:02:29 (7.7%) | 6:31 | 9.2 (92.0%) | |||
7 | KABATA Jarosław | 175 | NORDIC SPORT 2021 | TARNOWSKIE GÓRY | M50-54 | 2 | M 7 | 00:18:04 | 00:32:48.90 | +00:02:41 (8.2%) | 6:33 | 9.1 (91.0%) | |||
8 | WOJTASIŃSKI Daniel | 306 | NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWA | CZĘSTOCHOWA | M40-44 | 2 | M 8 | 00:18:01 | 00:32:49.30 | +00:02:41 (8.2%) | 6:33 | 9.1 (91.0%) | |||
9 | BRZOZOWSKI Piotr | 331 | AKTYWNI POSTOMINO | M30-39 | 2 | M 9 | 00:17:47 | 00:32:51.95 | +00:02:44 (8.3%) | 6:34 | 9.1 (91.0%) | ||||
10 | MICHALSKI Andrzej | 214 | SANOK | M60-64 | 1 | M 10 | 00:18:16 | 00:32:54.05 | +00:02:46 (8.4%) | 6:34 | 9.1 (91.0%) | ||||
11 | KŁYŚ Ryszard | 180 | GLIWICE | M60-64 | 2 | M 11 | 00:18:29 | 00:32:56.00 | +00:02:48 (8.5%) | 6:35 | 9.1 (91.0%) | ||||
12 | SOKOŁOWSKI Marek | 271 | VINGBERG POLSKA - PTG 'SOKÓŁ' RYMANÓW | RYMANÓW-ZDRÓJ | M55-59 | 2 | M 12 | 00:17:52 | 00:33:03.05 | +00:02:55 (8.8%) | 6:36 | 9.1 (91.0%) | |||
13 | FRĄCKOWIAK Roman | 144 | EKSPEDYCJA NORDIC TEAM SZCZECIN | WIELEŃ | M50-54 | 3 | M 13 | 00:18:38 | 00:33:06.00 | +00:02:58 (9.0%) | 6:37 | 9.1 (91.0%) | |||
14 | WOROCH Roman | 307 | KGHM METRACO RUDNA | DOPIEWO | M60-64 | 3 | M 14 | 00:18:24 | 00:33:07.20 | +00:02:59 (9.0%) | 6:37 | 9.1 (91.0%) | |||
15 | OLSZAŃSKI Karol | 228 | FEAR THE RETURN | KRAKÓW | M45-49 | 1 | M 15 | 1 | 00:18:14 | 00:33:10.40 | +00:03:02 (9.2%) | 6:38 | 9 (90.0%) | ||
16 | MARCZAK Tomasz | 207 | KS IDMAR RACING TEAM | ALEKSANDRIA I | M18-29 | 3 | M 16 | 1 | 00:17:52 | 00:33:24.15 | +00:03:16 (9.8%) | 6:40 | 9 (90.0%) | ||
17 | PARZYBUT Jan | 236 | POSTĘP PNIEWY TEAM | PNIEWY | M55-59 | 3 | M 17 | 1 | 00:18:44 | 00:33:55.85 | +00:03:48 (11.2%) | 6:47 | 8.8 (88.0%) | ||
18 | KRAKOWSKI Jerzy Piotr | 189 | PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC | MIELEC | M55-59 | 4 | M 18 | 00:18:38 | 00:33:56.55 | +00:03:48 (11.2%) | 6:47 | 8.8 (88.0%) | |||
19 | PRZYSTARZ Grzegorz | 254 | OBORYGENI | OBORNIKI ŚLĄSKIE | M50-54 | 4 | M 19 | 1 | 00:18:34 | 00:34:10.70 | +00:04:03 (11.9%) | 6:50 | 8.8 (88.0%) | ||
20 | BUL Dariusz | 117 | RUNNERSKI.PL | PRUDNIK | M45-49 | 2 | M 20 | 2 | 00:19:28 | 00:34:15.90 | +00:04:08 (12.1%) | 6:51 | 8.8 (88.0%) | ||
21 | HELWICH Stefan | 164 | KGHM METRACO RUDNA | WIELEN | M65-69 | 1 | M 21 | 00:19:02 | 00:34:26.40 | +00:04:18 (12.5%) | 6:53 | 8.7 (87.0%) | |||
22 | PASIERB Marek | 326 | M65-69 | 2 | M 22 | 00:18:52 | 00:34:33.05 | +00:04:25 (12.8%) | 6:54 | 8.7 (87.0%) | |||||
23 | ZAGAJA Janusz | 315 | WESOŁY BORSUK TEAM | PRUDNIK | M65-69 | 3 | M 23 | 1 | 00:19:18 | 00:34:35.90 | +00:04:28 (12.9%) | 6:55 | 8.7 (87.0%) | ||
24 | MISZTAL Grzegorz | 217 | NORDIC ARMY | SUŁKOWICE | M30-39 | 3 | M 24 | 1 | 00:18:32 | 00:34:41.30 | +00:04:33 (13.1%) | 6:56 | 8.6 (86.0%) | ||
25 | MAŁKA Marian | 203 | GLIWICE | M60-64 | 4 | M 25 | 00:19:23 | 00:34:44.00 | +00:04:36 (13.3%) | 6:56 | 8.6 (86.0%) | ||||
26 | RECZULSKI Mariusz | 344 | SMS EFEKT | M55-59 | 5 | M 26 | 00:19:09 | 00:34:58.55 | +00:04:50 (13.9%) | 6:59 | 8.6 (86.0%) | ||||
27 | PILARZ Tomasz | 244 | NORDICUS STRZYBNICA | ZBROSŁAWICE | M40-44 | 3 | M 27 | 00:19:05 | 00:35:18.40 | +00:05:10 (14.7%) | 7:03 | 8.5 (85.0%) | |||
28 | MROZIŃSKI Tadeusz | 218 | NORDICUS STRZYBNICA | TARNOWSKIE GÓRY | M55-59 | 6 | M 28 | 1 | 00:19:52 | 00:35:23.05 | +00:05:15 (14.9%) | 7:04 | 8.5 (85.0%) | ||
29 | CZEPCZAR Mariusz | 127 | HAGER SPORT TEAM | RADLIN | M40-44 | 4 | M 29 | 00:19:15 | 00:35:25.55 | +00:05:17 (15.0%) | 7:05 | 8.5 (85.0%) | |||
30 | CZŁAPSKI Krzysztof | 130 | NW CZŁAPSKI TEAM | WARSZAWA | M55-59 | 7 | M 30 | 00:19:36 | 00:35:28.20 | +00:05:20 (15.1%) | 7:05 | 8.5 (85.0%) | |||
31 | MATECKI Ryszard | 209 | KGHM METRACO RUDNA | KUDOWA ZDRÓJ | M70-74 | 1 | M 31 | 1 | 00:19:39 | 00:35:29.35 | +00:05:21 (15.1%) | 7:05 | 8.5 (85.0%) | ||
32 | CZMOCH Marian | 131 | PUKS ŁOSICE | ŁOSICE | M70-74 | 2 | M 32 | 00:19:41 | 00:36:00.35 | +00:05:52 (16.3%) | 7:12 | 8.3 (83.0%) | |||
33 | KRUGIOŁKA Grzegorz | 190 | AKTYWNIE W PNIEWACH | PNIEWY | M30-39 | 4 | M 33 | 1 | 00:19:50 | 00:36:10.95 | +00:06:03 (16.7%) | 7:14 | 8.3 (83.0%) | ||
34 | PALUDKIEWICZ Piotr | 233 | CZARNY LAS | M50-54 | 5 | M 34 | 00:19:41 | 00:36:17.30 | +00:06:09 (17.0%) | 7:15 | 8.3 (83.0%) | ||||
35 | KROMSKI Paweł | 41 | NORDIC WALKING KIEKRZ POLAND | KIEKRZ | M50-54 | 6 | M 35 | 00:20:21 | 00:36:54.55 | +00:06:46 (18.4%) | 7:22 | 8.1 (81.0%) | |||
36 | KASPRZAK Tadeusz | 177 | BRAK | OSIEK | M-Niepełnosprawni(A) | 1 | M 36 | 00:20:15 | 00:37:06.45 | +00:06:58 (18.8%) | 7:25 | 8.1 (81.0%) | |||
37 | ŚLUSARCZYK Grzegorz | 287 | WESOŁY BORSUK TEAM | PRUDNIK | M45-49 | 3 | M 37 | 00:20:40 | 00:37:24.75 | +00:07:17 (19.5%) | 7:28 | 8 (80.0%) | |||
38 | GRUSZKA Michal | 157 | ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 1 IMIENIA ADAMA MICKIEWICZA | LUBLINIEC | M-Jun. | 1 | M 38 | 00:20:55 | 00:37:25.90 | +00:07:18 (19.5%) | 7:29 | 8 (80.0%) | |||
39 | WALCZAK Grzegorz | 296 | NORDIC WALKING KIEKRZ POLAND | SUCHY LAS | M45-49 | 4 | M 39 | 1 | 00:20:39 | 00:37:28.15 | +00:07:20 (19.6%) | 7:29 | 8 (80.0%) | ||
40 | CIEŚLUK Marcin | 123 | NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWA | CZĘSTOCHOWA | M-Niepełnosprawni(A) | 2 | M 40 | 00:20:52 | 00:37:42.50 | +00:07:34 (20.1%) | 7:32 | 8 (80.0%) | |||
41 | POLAK Łukasz | 250 | OBORYGENI | OBORNIKI ŚLĄSKIE | M40-44 | 5 | M 41 | 00:20:15 | 00:37:46.20 | +00:07:38 (20.2%) | 7:33 | 7.9 (79.0%) | |||
42 | ZBYRYT Marek | 319 | AKTYWNA NOWA RUDA | NOWA RUDA | M55-59 | 8 | M 42 | 00:20:10 | 00:37:51.55 | +00:07:43 (20.4%) | 7:34 | 7.9 (79.0%) | |||
43 | DUSZEŃKO Zygmunt | 139 | KGHM METRACO RUDNA | LUBIN | M-Niepełnosprawni(A) | 3 | M 43 | 00:21:01 | 00:37:53.75 | +00:07:46 (20.5%) | 7:34 | 7.9 (79.0%) | |||
44 | ROMANIUK Grzegorz | 343 | KKNW KOLBUSZOWA | M-Niepełnosprawni(A) | 4 | M 44 | 00:20:59 | 00:38:26.40 | +00:08:18 (21.6%) | 7:41 | 7.8 (78.0%) | ||||
45 | MACIEJEWSKI Robert | 334 | M40-44 | 6 | M 45 | 1 | 00:20:21 | 00:38:35.65 | +00:08:28 (21.9%) | 7:43 | 7.8 (78.0%) | ||||
46 | PINTAK Artur | 246 | KOLNOWICE | M40-44 | 7 | M 46 | 00:21:09 | 00:38:41.30 | +00:08:33 (22.1%) | 7:44 | 7.8 (78.0%) | ||||
47 | MARCHEWKA Andrzej | 206 | 13 ŚLĄSKA BRYGADA OT KATOWICE | PRECZÓW | M60-64 | 5 | M 47 | 1 | 00:21:21 | 00:38:43.35 | +00:08:35 (22.2%) | 7:44 | 7.7 (77.0%) | ||
48 | GRYGOROWICZ Bogdan | 158 | KGHM METRACO RUDNA | LUBIN | M-Niepełnosprawni(B) | 1 | M 48 | 00:21:56 | 00:38:53.85 | +00:08:46 (22.5%) | 7:46 | 7.7 (77.0%) | |||
49 | PUSZKARSKI Adam | 256 | GOSADI NORDIC TEAM | WARSZAWA | M-Dzieci | 1 | M 49 | 00:20:52 | 00:39:02.35 | +00:08:54 (22.8%) | 7:48 | 7.7 (77.0%) | |||
50 | CIESIELSKI Krzysztof | 122 | FAST WALKER | GNIEZNO | M65-69 | 4 | M 50 | 00:21:38 | 00:39:04.20 | +00:08:56 (22.9%) | 7:48 | 7.7 (77.0%) | |||
51 | STANISŁAWSKI Jan | 274 | MARSZ PO ZDROWIE | POZNAN | M60-64 | 6 | M 51 | 00:21:54 | 00:39:08.70 | +00:09:01 (23.0%) | 7:49 | 7.7 (77.0%) | |||
52 | ZIĘBA Mariusz | 322 | WROCŁAW | M30-39 | 5 | M 52 | 1 | 00:21:48 | 00:39:12.15 | +00:09:04 (23.1%) | 7:50 | 7.7 (77.0%) | |||
53 | ZAWADZKI Krzysztof | 316 | WETERAN | ZIELONA GÓRA | M65-69 | 5 | M 53 | 00:21:59 | 00:39:40.45 | +00:09:32 (24.1%) | 7:56 | 7.6 (76.0%) | |||
54 | WÓJCIK Jacek | 312 | STĘSZEW TEAM | STĘSZEW | M55-59 | 9 | M 54 | 1 | 00:21:42 | 00:39:41.90 | +00:09:34 (24.1%) | 7:56 | 7.6 (76.0%) | ||
55 | RYBAŁTOWSKI Paweł | 264 | OBORYGENI | OBORNIKI ŚLĄSKIE | M75-79 | 1 | M 55 | 1 | 00:22:30 | 00:39:44.25 | +00:09:36 (24.2%) | 7:56 | 7.6 (76.0%) | ||
56 | PASZKOWSKI Leszek | 239 | KGHM METRACO RUDNA | KOŹLICE GM. RUDNA | M40-44 | 8 | M 56 | 00:21:43 | 00:39:45.85 | +00:09:38 (24.2%) | 7:57 | 7.5 (75.0%) | |||
57 | KRYŚ Artur | 191 | WAŁBRZYCH | M50-54 | 7 | M 57 | 00:21:24 | 00:39:58.50 | +00:09:50 (24.6%) | 7:59 | 7.5 (75.0%) | ||||
58 | GÓRAL Andrzej | 153 | KGHM METRACO RUDNA | BYDGOSZCZ | M-Niepełnosprawni(A) | 5 | M 58 | 00:22:01 | 00:40:07.40 | +00:09:59 (24.9%) | 8:01 | 7.5 (75.0%) | |||
59 | KUREK Aleksander | 196 | KGHM METRACO RUDNA | KOŹLICE GM. RUDNA | M-Dzieci | 2 | M 59 | 00:21:15 | 00:40:29.15 | +00:10:21 (25.6%) | 8:05 | 7.4 (74.0%) | |||
60 | CZEREBA Wiesław | 128 | PRUDNIK | M40-44 | 9 | M 60 | 00:22:33 | 00:40:55.95 | +00:10:48 (26.4%) | 8:11 | 7.3 (73.0%) | ||||
61 | PALUCH Paweł | 232 | AVOCADO WELLNESS CLUB | WARSZAWA | M55-59 | 10 | M 61 | 00:22:26 | 00:41:11.75 | +00:11:04 (26.9%) | 8:14 | 7.3 (73.0%) | |||
62 | KĘPA Andrzej | 36 | FAMILY TEAM KĘPA SPORT | KOSZALIN | M70-74 | 3 | M 62 | 00:23:08 | 00:41:17.35 | +00:11:09 (27.0%) | 8:15 | 7.3 (73.0%) | |||
63 | STONCEL Mieczysław | 275 | GRUPA BIEGOWA DZIKOWIEC I NORDIC WALKING | BOGUSZÓW-GORCE | M55-59 | 11 | M 63 | 00:21:54 | 00:41:22.95 | +00:11:15 (27.2%) | 8:16 | 7.3 (73.0%) | |||
64 | PIĄTKOWSKI Józef | 241 | KGHM METRACO.RUDNA | POLKOWICE | M75-79 | 2 | M 64 | 00:23:31 | 00:41:27.35 | +00:11:19 (27.3%) | 8:17 | 7.2 (72.0%) | |||
65 | FRANCZAK Dariusz | 143 | NW CZŁAPSKI TEAM | WARSZAWA | M55-59 | 12 | M 65 | 00:23:02 | 00:41:35.70 | +00:11:28 (27.6%) | 8:19 | 7.2 (72.0%) | |||
66 | DUDEK Leszek | 19 | KGHM METRACO RUDNA | GŁOGÓW | M70-74 | 4 | M 66 | 00:23:56 | 00:41:38.65 | +00:11:31 (27.7%) | 8:19 | 7.2 (72.0%) | |||
67 | GRUSZKA Michal | 156 | ETHOSENERGY POLANDS.A. | LUBLINIEC | M45-49 | 5 | M 67 | 00:23:03 | 00:41:44.50 | +00:11:36 (27.8%) | 8:20 | 7.2 (72.0%) | |||
68 | SZYMAŃSKI Stefan | 286 | SERCE NORDICA WŁOCŁAWEK | KIEŹLINY | M70-74 | 5 | M 68 | 00:23:14 | 00:41:59.85 | +00:11:52 (28.3%) | 8:23 | 7.1 (71.0%) | |||
69 | ADAMOWICZ Andrzej | 112 | ŁÓDŹ | M75-79 | 3 | M 69 | 00:24:13 | 00:43:10.10 | +00:13:02 (30.2%) | 8:38 | 6.9 (69.0%) | ||||
70 | NIESŁONY Ryszard | 222 | MALINOWE GWIAZDY | CHORZÓW | M60-64 | 7 | M 70 | 00:24:34 | 00:43:22.95 | +00:13:15 (30.6%) | 8:40 | 6.9 (69.0%) | |||
71 | REMISZEWSKI Adam | 257 | UTW OLEŚNICA | OLEŚNICA | M75-79 | 4 | M 71 | 00:24:08 | 00:43:24.05 | +00:13:16 (30.6%) | 8:40 | 6.9 (69.0%) | |||
72 | JÓŹWIAK Łukasz | 172 | SERCE NORDICA WŁOCŁAWEK | WŁOCŁAWEK | M-Niepełnosprawni(B) | 2 | M 72 | 1 | 00:25:17 | 00:43:43.05 | +00:13:35 (31.1%) | 8:44 | 6.9 (69.0%) | ||
73 | PRZYBYLAK Stanisław | 70 | PRZYBYLAK TEAM | POZNAŃ | M75-79 | 5 | M 73 | 00:25:09 | 00:44:43.75 | +00:14:36 (32.6%) | 8:56 | 6.7 (67.0%) | |||
74 | GÓRSKI Henryk | 155 | UTW OLEŚNICA | OLEŚNICA | M70-74 | 6 | M 74 | 00:24:47 | 00:44:51.80 | +00:14:44 (32.8%) | 8:58 | 6.7 (67.0%) | |||
75 | JAGODZIŃSKI Andrzej | 168 | WROCŁAW | M60-64 | 8 | M 75 | 00:24:40 | 00:44:58.90 | +00:14:51 (33.0%) | 8:59 | 6.7 (67.0%) | ||||
76 | LUBAŃSKI Tomasz | 200 | SERCE NORDICA WŁOCŁAWEK | WŁOCŁAWEK | M60-64 | 9 | M 76 | 00:25:32 | 00:45:15.75 | +00:15:08 (33.4%) | 9:03 | 6.6 (66.0%) | |||
77 | GUTOWSKI Paweł | 161 | PAUL TEAM | MALBORK | M-Niepełnosprawni(A) | 6 | M 77 | 00:26:43 | 00:46:15.00 | +00:16:07 (34.9%) | 9:15 | 6.5 (65.0%) | |||
78 | MIKOŁAJCZYK Arkadiusz | 215 | PREDATORS WAŁBRZYCH | WAŁBRZYCH | M50-54 | 8 | M 78 | 00:25:52 | 00:46:16.75 | +00:16:09 (34.9%) | 9:15 | 6.5 (65.0%) | |||
79 | NOGA Boleslaw | 57 | ZESPÓŁ NIESPOKOJNYCH NÓG | ŻÓRAWINA | M65-69 | 6 | M 79 | 00:47:33.00 | +00:17:25 (36.6%) | 9:30 | 6.3 (63.0%) | ||||
80 | KUCZYŃSKI Włodzimierz | 194 | NORDIC WALKING KIEKRZ POLAND | OBORNIKI | M60-64 | 10 | M 80 | 00:25:58 | 00:47:37.50 | +00:17:29 (36.7%) | 9:31 | 6.3 (63.0%) | |||
81 | PAWLACZYK Marian | 269 | M80+ | 1 | M 81 | 00:27:09 | 00:48:02.55 | +00:17:54 (37.3%) | 9:36 | 6.2 (62.0%) | |||||
82 | WÓJCIK Henryk | 311 | UTW OLEŚNICA | OLEŚNICA | M80+ | 2 | M 82 | 00:28:35 | 00:50:10.05 | +00:20:02 (39.9%) | 10:02 | 6 (60.0%) | |||
83 | OLSZEWSKI Wiktor | 229 | SIERADZ | M18-29 | 4 | M 83 | 00:28:13 | 00:50:22.40 | +00:20:14 (40.2%) | 10:04 | 6 (60.0%) | ||||
84 | MĘDRAK Józef | 213 | WROCŁAW | M65-69 | 7 | M 84 | 00:29:03 | 00:50:30.75 | +00:20:23 (40.4%) | 10:06 | 5.9 (59.0%) | ||||
85 | DRYNDA Franciszek | 135 | NORDICUS STRZYBNICA | TARNOWSKIE GÓRY | M70-74 | 7 | M 85 | 00:28:30 | 00:51:40.40 | +00:21:32 (41.7%) | 10:20 | 5.8 (58.0%) | |||
86 | WALCZAK Henryk | 295 | NORDIC WALKING KIEKRZ POLAND | POZNAŃ | M80+ | 3 | M 86 | 00:28:59 | 00:51:41.35 | +00:21:33 (41.7%) | 10:20 | 5.8 (58.0%) | |||
87 | CATUS Szymon | 338 | KGHM CUPRUM RUDNA | M-Dzieci | 3 | M 87 | 00:26:51 | 00:52:27.75 | +00:22:20 (42.6%) | 10:29 | 5.7 (57.0%) | ||||
88 | PAJĘCKI Adam | 231 | PARAKULOS KOWAL | KOWAL | M-Niepełnosprawni(B) | 3 | M 88 | 1 | 00:30:02 | 00:53:00.00 | +00:22:52 (43.2%) | 10:36 | 5.7 (57.0%) | ||
89 | IGRAS Mieczysław | 27 | RUNNERS TEAM NYSA | NYSA | M60-64 | 11 | M 89 | 00:33:55 | 00:56:11.35 | +00:26:03 (46.4%) | 11:14 | 5.3 (53.0%) | |||
90 | STUDNICKI Ryszard | 339 | M75-79 | 6 | M 90 | 00:31:21 | 00:56:37.45 | +00:26:29 (46.8%) | 11:19 | 5.3 (53.0%) | |||||
91 | ŚLUSARCZYK Błażej | 288 | WESOŁY BORSUK TEAM | PRUDNIK | M-Dzieci | 4 | M 91 | 00:30:08 | 00:57:37.20 | +00:27:29 (47.7%) | 11:31 | 5.2 (52.0%) | |||
92 | MACHAJEK Krzysztof | 202 | STOWARZYSZENIE TRANSPLANTACJI SERCA | POLKOWICE | M-Niepełnosprawni(A) | 7 | M 92 | 00:31:55 | 00:57:55.90 | +00:27:48 (48.0%) | 11:35 | 5.2 (52.0%) | |||
93 | JÓŹWIAK Dominik | 173 | SERCE NORDICA WŁOCŁAWEK | WŁOCŁAWEK | M18-29 | 5 | M 93 | 00:32:07 | 00:58:21.95 | +00:28:14 (48.4%) | 11:40 | 5.1 (51.0%) | |||
94 | KOMOROWSKI Maciej | 328 | M50-54 | 9 | M 94 | 00:21:55 | +00:05:24 | 8:46 | 6.8 (68.0%) | ||||||
Niesklasyfikowani | |||||||||||||||
DQ | WALCZAK Ryszard | 294 | ZIELONA GÓRA | M70-74 | 1 | 00:19:44 DQ | 00:35:33.05 DQ | 0:00 | 8.4 (84.0%) | ||||||
DQ | ŻBIKOWSKI Wacław | 324 | KOWALÓWKA 17 | M70-74 | 1 | 00:20:51 DQ | 00:38:54.10 DQ | 0:00 | 7.7 (77.0%) | ||||||
DNC | WILAMOWSKI Michał | 298 | OBORYGENI | OBORNIKI ŚLĄSKIE | M30-39 | (0.0%) |
Znaleziono 97 wynik(ów)