OTWARTE GÓRSKIE MISTRZOSTWA POLSKI NW - 10 KM
Otwarte Górskie Mistrzostwa Polski Nordic Walking - Polanica Zdrój 2021 | KLASYFIKACJE NORDIC WALKING
Otwarte Górskie Mistrzostwa Polski Nordic Walking - Polanica Zdrój 2021 | KLASYFIKACJE NORDIC WALKING
Organizator : | Fundacja Herkules All Sports |
Data : | 2021-07-10 |
Miejsce : | Polanica Zdrój |
Dystans : | 10 km |
Zgłoszonych : | 106 |
Wystartowało : | 97 |
Nie ukończyło : | 0 |
Ukończyło : | 97 |
Na trasie : | 0 |
Klasyfikacja wg
czasu netto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Żół. kartki | Czer. kartki | 2.5km |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | KOŁODZIEJ Joanna | 38 | MALINOWE GWIAZDY | RUDA 6 | K50-59 | 1 | 00:18:29 | ||
2 | ZACZYŃSKA-SKIBA Anna | 98 | MSPORT | LEGNICA | K40-49 | 00:18:32 | |||
3 | SIEMIEŃSKA Marta | 77 | GORZESZÓW | K30-39 | 00:18:50 | ||||
4 | KRAWĘTEK Agnieszka | 332 | NW PL BEŁCHATÓW | K40-49 | 00:19:40 | ||||
5 | JĘDRASIAK Renata | 30 | KGHM METRACO RUDNA | LUBIN | K50-59 | 00:19:42 | |||
6 | LUDWICZAK Andżelika | 45 | EKSPEDYCJA NORDIC TEAM SZCZECIN | SZCZECIN | K40-49 | 00:19:52 | |||
7 | SZEGLOWSKA Justyna | 86 | MOCNA GRUPA CEZARA/CAŁA OLEŚNICA BIEGA | PĘGÓW | K30-39 | 2 | 00:19:52 | ||
8 | KUŁAKOWSKA Halina | 43 | KATOWICKI NORDIC WALKING | OLKUSZ | K40-49 | 2 | 00:20:01 | ||
9 | STANKOWSKA Justyna | 82 | KIJKOWE TRZEMESZNO | TRZEMESZNO | K40-49 | 00:20:25 | |||
10 | CZAJKA Urszula | 12 | RUMIA | K60-69 | 00:20:44 | ||||
11 | DYLEWICZ Weronika | 20 | EKSTREMUM | ŻAGAŃ | K18-29 | 1 | 00:20:51 | ||
12 | CHRZANOWSKA Daria | 9 | WROCŁAWSKIE STOWARZYSZENIE NORDIC WALKING | WROCŁAW | K30-39 | 00:20:51 | |||
13 | JUZOF Iwona | 33 | IWONA JUZOF INSTRUKTOR NORDIC WALKING | POGWIZDÓW | K40-49 | 00:20:53 | |||
14 | WITALEC Anna | 95 | BOGUCHWAŁA | K30-39 | 1 | 00:20:56 | |||
15 | FRANCZAK Małgorzata | 21 | NW CZŁAPSKI TEAM | WARSZAWA | K18-29 | 00:21:26 | |||
16 | WÓJCIK Barbara | 97 | NWPL/LUKITEAM | KRZCZONÓW | K60-69 | 00:21:30 | |||
17 | JARUGA Beata | 29 | OŁAWA | K40-49 | 00:21:47 | ||||
18 | KURZEJA Marlena | 105 | K50-59 | 00:21:49 | |||||
19 | MIŚKOWICZ Anna | 52 | NESSI TIME BIAŁA | GŁOGÓWEK | K60-69 | 1 | 00:21:52 | ||
20 | KURZAWSKA Jolanta | 44 | KGHM METRACO RUDNA | LUBIN | K70+ | 00:22:23 | |||
21 | POSTEK Danuta | 69 | MARSZ PO ZDROWIE | POZNAŃ | K50-59 | 00:22:28 | |||
22 | WNEK Ewa | 96 | RNB POLANICA ZDRÓJ | KŁODZKO | K60-69 | 00:22:39 | |||
23 | TUCHULSKA Ewa | 333 | K30-39 | 00:23:08 | |||||
24 | PUZICHOWSKA Małgorzata | 72 | STOWARZYSZENIE NORDIC WALKING NORDIKI | JELCZ-LASKOWICE | K50-59 | 00:23:11 | |||
25 | CZERWINSKA Anna | 14 | NW CZŁAPSKI TEAM | WARSZAWA | K60-69 | 00:23:18 | |||
26 | GENDERA Ewa | 109 | DRUŻYNA OD SERCA | K40-49 | 00:23:20 | ||||
27 | JANKOWSKA Anna | 28 | OŁAWA | K40-49 | 00:23:29 | ||||
28 | PIETRUSZYŃSKA Dorota | 62 | PRUDNIK | K50-59 | 00:23:56 | ||||
29 | POHL Anna | 66 | NESSI TIME BIAŁA | BIAŁA | K50-59 | 00:23:58 | |||
30 | GENDERA Ewa- Evita | 108 | DRUŻYNA OD SERCA | K50-59 | 00:24:00 | ||||
31 | MORAWIEC Marzena | 53 | NORDICUS STRZYBNICA | TARNOWSKIE GÓRY | K40-49 | 00:24:07 | |||
32 | FRANCZAK Anna | 23 | NW CZŁAPSKI TEAM | WARSZAWA | K50-59 | 00:24:14 | |||
33 | ZAWADZKA Maria | 99 | KGHM METRACO RUDNA | LUBIN | K70+ | 00:24:16 | |||
34 | NIEPOROWSKA Beata | 56 | ZIELONA GÓRA | K50-59 | 00:24:25 | ||||
35 | MAŁGORZATA Bzdyra | 104 | DZIKI OSIOŁ | K40-49 | 00:24:48 | ||||
36 | CHOLEWKA Jolanta | 8 | MARSZ PO ZDROWIE POZNAŃ | KOSTRZYN WLKP | K60-69 | 00:24:57 | |||
37 | JANOWSKA Emilia | 110 | TEATR ZDROJOWY | K30-39 | 00:25:06 | ||||
38 | PIÓRKOWSKA Elwira | 64 | JANIKÓW | K40-49 | 00:25:10 | ||||
39 | NOGALSKA Halina | 223 | NORDICUS STRZYBNICA | TARNOWSKIE GÓRY | K60-69 | 00:25:14 | |||
40 | STANKOWSKA Marzena | 83 | KIJKOWE TRZEMESZNO | TRZEMESZNO | K40-49 | 00:25:15 | |||
41 | DOBROWOLSKA Bozena | 17 | SPORTOWI EMERYCI JELENIA GÓRA | JELENIA GORA | K60-69 | 00:26:04 | |||
42 | NOWICKA Ewa | 58 | GŁUSZYCA | K50-59 | 1 | 00:29:07 |
Znaleziono 42 wynik(ów)