OTWARTE MISTRZOSTWA POLSKI PAR NORDIC WALKING - 10,6 KM
Otwarte Mistrzostwa Polski Par Nordic Walking
Organizator : Gmina Biały Bór, PZNW
Data : 2021-10-09
Miejsce : Biały Bór
Dystans : 10,6km km
Zgłoszonych : 34
Wystartowało : 29
Nie ukończyło : 0
Ukończyło : 29
Na trasie : 0
Pełne wyniki dla 5.3km :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 5.3km | Meta
Klasyfikacja wg czasu netto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaKategoria5.3km
   
1SOKOLOWSKI Marek
WILUSZ Erwina
5VINGBERG POLSKA - PTG 'SOKÓŁ' RYMANÓWRYMANÓW-ZDRÓJMieszaneMieszana00:33:22
2LUDWICZAK Andżelika
LUDWICZAK Dariusz
57EKSPEDYCJA NORDIC TEAM SZCZECINSZCZECINMieszaneMieszana00:33:26
3ROŻYNEK Miron
JUREK Adam
13KGHM METRACO RUDNAWROCŁAWMęskaMęska00:33:33
4BRZOZOWSKI Piotr
KOPCZEWSKI Dariusz
67DRUŻYNA STRZAŁKISŁAWNOMęskaMęska00:34:49
5GIERSZEWSKI Arkadiusz
TURZYŃSKA-STOPA Maria
70BŁĘKITNI DZIEMIANYDZIEMIANYMieszaneMieszana00:35:06
6POKŁADOWSKA Joanna
WIECZORKOWSKA Dagmara
38WYCHODZĘ Z KIJAMIKOSZALINŻeńskaŻeńska00:37:27
7GUTOWSKA Magda
JURCZYSZYN Zyta
51PAUL TEAM / CZAPELKI Z CZAPLINKAMALBORKŻeńskaŻeńska00:39:00
8REJMAK Marek
ŁĘCKI Jan
63WŁÓCZYKIJE GDYNIAGDYNIANiepełnosprawność gr. BMęska00:39:06
9BARTOSIEWICZ Włodzimierz
BARTOSIEWICZ Łukasz
65FACE NORDIC WALKING TEAMGDAŃSKMęskaMęska00:39:22
10SZYMAŃSKI Michał
SZYMAŃSKA Anna
43TORUŃ - IDZIEMY BEZ RYZYKAUWAGA !!! PARA MAŁŻEŃSKATORUŃMieszaneMieszana00:40:38
11WOROCH Roman
WOROCH Jolanta
52KGHM METRACO RUDNADOPIEWOMieszaneMieszana00:41:25
12GRYGOROWICZ Teresa
GRYGOROWICZ Bogdan
66KGHM METRACO RUDNALUBINMieszana 60+Mieszana 60+00:41:30
13PLUTO PRĄDZYŃSKA Klaudia
MALKIEWICZ Małgorzata
56WIERSZYNOŻeńskaŻeńska00:41:39
14SZYCKO Radosław
SZYCKO Oliwia
45KOBYLNICAMieszaneMieszana00:42:03
15SULEJA Joanna
PIĄTEK Władysława
55NW STARGARDSTARGARDŻeńska 60+Żeńska 60+00:42:12
16KROMSKI Paweł
EWERTOWSKA Ewa
60NORDIC WALKING KIEKRZ POLANDKIEKRZMieszaneMieszana00:42:27
17PIETRZYK Anna
KASPRZAK Tadeusz
47KALISZ POMORSKINiepełnosprawność gr. AMieszana00:42:43
18WIŚNIK Agnieszka
MICHALSKA Małgorzata
58KIJKIŻANKI SZCZECINEKSZCZECINEKŻeńskaŻeńska00:43:05
19TOMCZYK Edward
ANGIELCZYK Małgorzata
50MARSZ PO ZDROWIEPOZNAŃMieszana 60+Mieszana 60+00:43:08
20KOSTRZEWA Maciek
KOSTRZEWA Ela
46NW CZŁAPSKI TEAMWARSZAWAMieszaneMieszana00:43:32
21STACHOWIAK Magdalena
STACHOWIAK Tomasz
53STĘSZEW TEAMKONARZEWOMieszaneMieszana00:43:35
22WYCISŁO Agata
WYCISŁO Romuald
72DAJ RADOŚĆ NIEPEŁNOSPRAWNYMPIŁANiepełnosprawność gr. BMieszana00:43:48
23CETERA Janusz
LINHARD Bożena
62DZIWNÓWEK ¸ DOBRZANYMieszana 60+Mieszana 60+00:44:14
24GUTOWSKI Paweł
PAJĘCKI Adam
41PAUL TEAMMALBORKNiepełnosprawność gr. AMęska00:44:31
25ŁOPIŃSKI Aleksy
SKOWROŃSKA - ŁOPIŃSKA Genowefa
48DAJ RADOŚĆ NIEPEŁNOSPRAWNYMOIŁAMieszana 60+Mieszana 60+00:44:57
26SAPA Dariusz
SAPA Stefania
40BYDGOSKIE ŻÓŁWIEBYDGOSZCZMieszaneMieszana00:46:57
27JANOWICZ Alina
TORSKA-SZABAŁOWSKA Iwona
59KIJKIŻANKISZCZECINEKŻeńska 60+Żeńska 60+00:47:41
28PRZYBORKIEWICZ Kriss
PRZYBORKIEWICZ Gosia
64PIERNIKI TORUŃTORUŃMieszaneMieszana00:47:48
29CHOLEWKA Jolanta
OWCZAREK Henryka
49MARSZ PO ZDROWIEPOZNAŃŻeńska 60+Żeńska 60+00:50:12
Znaleziono 29 wynik(ów)