OTWARTE MISTRZOSTWA POLSKI PAR NORDIC WALKING - 21,1 KM
Otwarte Mistrzostwa Polski Par Nordic Walking
Organizator : Gmina Biały Bór, PZNW
Data : 2021-10-09
Miejsce : Biały Bór
Dystans : 21,1km km
Zgłoszonych : 27
Wystartowało : 27
Nie ukończyło : 0
Ukończyło : 27
Na trasie : 0
Pełne wyniki dla 5.3km :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 5.3km | 10.6km | 15.8km | Meta
Klasyfikacja wg czasu netto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaKategoriaMałżeństwa5.3km
    
1WOJTOWICZ Tomasz
NIEPOKÓJ Radosław
21GMINA MIEJSCE PIASTOWEWIDACZ / WROCANKAMęskaMęska00:32:05
2KNITTER Tomasz
KNITTER Michał
26BŁĘKITNI DZIEMIANYDZIEMIANYMęskaMęska00:32:51
3HELWICH Stefan
GAJEWSKI Eugeniusz
28KGHM METRACO RUDNAGORZÓW WIELKOPOLSKIMęska 60+Męska 60+00:32:56
4JĘDRASIAK Renata
SIWAK Piotr
27KGHM METRACO RUDNALUBINMieszanaMieszana00:34:46
5STACHOWICZ Joanna
STACHOWICZ Marcin
25BŁĘKITNI DZIEMIANYDZIEMIANYMieszanaMieszanaM00:35:16
6OKRZESIK-FRĄCKOWIAK Izabela
FRĄCKOWIAK Roman
14EKSPEDYCJA NORDIC TEAM SZCZECINWIELEŃMieszanaMieszanaM00:35:23
7SZYMSKA Małgorzata
KRAJEWSKA Hanna
37LUKI TEAM POLSKASZCZECINŻeńskaŻeńska00:36:11
8GODZIŃSKI Paweł
GODZIŃSKA Dorota
17BAŻANT NW ELBLĄGMILEJEWOMieszanaMieszanaM00:36:37
9JÓŹWIAK Marianna
JÓŹWIAK Łukasz
16SERCE NORDICA WŁOCŁAWEKWŁOCŁAWEKMieszanaMieszanaM00:36:49
10WIŚNIEWSKI Sławomir
KUŁAKOWSKA Halina
36FLUGGER / KATOWICKI NORDIC WALKINGGDAŃSKMieszanaMieszana00:37:42
11MARCZAK Krzysztof
WÓJCIK Barbara
32LUKI TEAM POLANDBEŁCHATÓWMieszana 60+Mieszana 60+00:37:53
12KURZAWSKA Jolanta
STAWNIAK Karol
23KGHM METRACO RUDNALUBINMieszana 60+Mieszana 60+00:38:18
13KRIGER Roman
DAROSZEWSKA Krystyna
34PAPOWO TORUŃSKIEMieszana 60+Mieszana 60+00:38:37
14KREFFT Barbara
POSTEK Danuta
30GRZECZNE DZIEWCZYNKIPOZNAŃŻeńskaŻeńska00:38:49
15ŁUKASIK Michał
ZAKRZEWSKA Iwona Katarzyna
69TORUŃ - IDZIEMY BEZ RYZYKATORUŃMieszanaMieszana00:39:00
16KRAWCZYK Dorota
RUSINOWICZ Andrzej
22DAJ RADOŚĆ NIEPEŁNOSPRAWNYMPIŁAMieszana 60+Mieszana 60+00:39:16
17KUŚMIEREK Beata
KUŚMIEREK Jan
24BŁĘKITNI DZIEMIANYDZIEMIANYMieszanaMieszanaM00:39:50
18GRABOWSKA Bożena
GRABOWSKI Jacek
35LKS ZANTYR SZTUMSZTUMMieszanaMieszanaM00:40:32
19SMARSZCZ Wiesław
SMARSZCZ Grażyna
18LĘBORSKIE LWYLĘBORKMieszana 60+Mieszana 60+M00:41:03
20TKACZYK Marzena
ADAMOWICZ Renata
68KOSZALINŻeńskaŻeńska00:42:02
21MIELCZAREK Monika
MICHALAK Anna
39WYCHODZĘ Z KIJAMIKOSZALINŻeńskaŻeńska00:43:05
22GABRIEL Wioleta
KORPAL Grażyna
31WYCHODZĘ Z KIJAMIKOSZALINŻeńskaŻeńska00:44:23
23LATOS Małgorzata
FORMALEWICZ Katarzyna
33WYCHODZĘ Z KIJAMIKOSZALINŻeńskaŻeńska00:44:59
24MAŁYSZEWICZ Teresa
MAŁYSZEWICZ Andrzej
29BIAŁY BÓRMieszanaMieszanaM00:45:24
25REHLIS Aleksander
DOBRZYŃSKI Adam
20WYCHODZĘ Z KIJAMIKOSZALINMęskaMęska00:45:37
26ANDRUSZKIEWICZ Grzegorz
ANDRUSZKIEWICZ Paweł
19SZCZECINEKMęskaMęska00:45:46
27PRACKA Katarzyna
PRACKI Zbigniew
15SERCE NORDICA WŁOCŁAWEKWŁOCŁAWEKMieszanaMieszanaM00:49:22
Znaleziono 27 wynik(ów)