OTWARTE MISTRZOSTWA POLSKI PAR NORDIC WALKING - 21,1 KM
Otwarte Mistrzostwa Polski Par Nordic Walking
Organizator : Gmina Biały Bór, PZNW
Data : 2021-10-09
Miejsce : Biały Bór
Dystans : 21,1km km
Zgłoszonych : 27
Wystartowało : 27
Nie ukończyło : 0
Ukończyło : 27
Na trasie : 0
Pełne wyniki dla 10.6km :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 5.3km | 10.6km | 15.8km | Meta
Klasyfikacja wg czasu netto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaKategoriaMałżeństwa5.3km10.6km
     
1WOJTOWICZ Tomasz
NIEPOKÓJ Radosław
21GMINA MIEJSCE PIASTOWEWIDACZ / WROCANKAMęskaMęska00:32:0501:03:56
2KNITTER Tomasz
KNITTER Michał
26BŁĘKITNI DZIEMIANYDZIEMIANYMęskaMęska00:32:5101:04:55
3HELWICH Stefan
GAJEWSKI Eugeniusz
28KGHM METRACO RUDNAGORZÓW WIELKOPOLSKIMęska 60+Męska 60+00:32:5601:07:21
4OKRZESIK-FRĄCKOWIAK Izabela
FRĄCKOWIAK Roman
14EKSPEDYCJA NORDIC TEAM SZCZECINWIELEŃMieszanaMieszanaM00:35:2301:09:00
5JĘDRASIAK Renata
SIWAK Piotr
27KGHM METRACO RUDNALUBINMieszanaMieszana00:34:4601:09:23
6SZYMSKA Małgorzata
KRAJEWSKA Hanna
37LUKI TEAM POLSKASZCZECINŻeńskaŻeńska00:36:1101:09:53
7WIŚNIEWSKI Sławomir
KUŁAKOWSKA Halina
36FLUGGER / KATOWICKI NORDIC WALKINGGDAŃSKMieszanaMieszana00:37:4201:12:11
8STACHOWICZ Joanna
STACHOWICZ Marcin
25BŁĘKITNI DZIEMIANYDZIEMIANYMieszanaMieszanaM00:35:1601:12:16
9MARCZAK Krzysztof
WÓJCIK Barbara
32LUKI TEAM POLANDBEŁCHATÓWMieszana 60+Mieszana 60+00:37:5301:12:58
10KUŚMIEREK Beata
KUŚMIEREK Jan
24BŁĘKITNI DZIEMIANYDZIEMIANYMieszanaMieszanaM00:39:5001:13:18
11GODZIŃSKI Paweł
GODZIŃSKA Dorota
17BAŻANT NW ELBLĄGMILEJEWOMieszanaMieszanaM00:36:3701:13:40
12KRIGER Roman
DAROSZEWSKA Krystyna
34PAPOWO TORUŃSKIEMieszana 60+Mieszana 60+00:38:3701:16:03
13GRABOWSKA Bożena
GRABOWSKI Jacek
35LKS ZANTYR SZTUMSZTUMMieszanaMieszanaM00:40:3201:16:23
14KURZAWSKA Jolanta
STAWNIAK Karol
23KGHM METRACO RUDNALUBINMieszana 60+Mieszana 60+00:38:1801:16:38
15ŁUKASIK Michał
ZAKRZEWSKA Iwona Katarzyna
69TORUŃ - IDZIEMY BEZ RYZYKATORUŃMieszanaMieszana00:39:0001:16:48
16KREFFT Barbara
POSTEK Danuta
30GRZECZNE DZIEWCZYNKIPOZNAŃŻeńskaŻeńska00:38:4901:18:14
17KRAWCZYK Dorota
RUSINOWICZ Andrzej
22DAJ RADOŚĆ NIEPEŁNOSPRAWNYMPIŁAMieszana 60+Mieszana 60+00:39:1601:18:35
18SMARSZCZ Wiesław
SMARSZCZ Grażyna
18LĘBORSKIE LWYLĘBORKMieszana 60+Mieszana 60+M00:41:0301:18:42
19JÓŹWIAK Marianna
JÓŹWIAK Łukasz
16SERCE NORDICA WŁOCŁAWEKWŁOCŁAWEKMieszanaMieszanaM00:36:4901:20:16
20MAŁYSZEWICZ Teresa
MAŁYSZEWICZ Andrzej
29BIAŁY BÓRMieszanaMieszanaM00:45:2401:26:32
21MIELCZAREK Monika
MICHALAK Anna
39WYCHODZĘ Z KIJAMIKOSZALINŻeńskaŻeńska00:43:0501:26:57
22ANDRUSZKIEWICZ Grzegorz
ANDRUSZKIEWICZ Paweł
19SZCZECINEKMęskaMęska00:45:4601:27:03
23TKACZYK Marzena
ADAMOWICZ Renata
68KOSZALINŻeńskaŻeńska00:42:0201:27:04
24LATOS Małgorzata
FORMALEWICZ Katarzyna
33WYCHODZĘ Z KIJAMIKOSZALINŻeńskaŻeńska00:44:5901:28:59
25GABRIEL Wioleta
KORPAL Grażyna
31WYCHODZĘ Z KIJAMIKOSZALINŻeńskaŻeńska00:44:2301:29:23
26REHLIS Aleksander
DOBRZYŃSKI Adam
20WYCHODZĘ Z KIJAMIKOSZALINMęskaMęska00:45:3701:30:17
27PRACKA Katarzyna
PRACKI Zbigniew
15SERCE NORDICA WŁOCŁAWEKWŁOCŁAWEKMieszanaMieszanaM00:49:2201:32:46
Znaleziono 27 wynik(ów)