OTWARTE MISTRZOSTWA POLSKI PAR NORDIC WALKING - 21,1 KM
Otwarte Mistrzostwa Polski Par Nordic Walking
Organizator : Gmina Biały Bór, PZNW
Data : 2021-10-09
Miejsce : Biały Bór
Dystans : 21,1km km
Zgłoszonych : 27
Wystartowało : 27
Nie ukończyło : 0
Ukończyło : 27
Na trasie : 0
Pełne wyniki dla 15.8km :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 5.3km | 10.6km | 15.8km | Meta
Klasyfikacja wg czasu netto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaKategoriaMałżeństwa5.3km10.6km15.8km
      
1WOJTOWICZ Tomasz
NIEPOKÓJ Radosław
21GMINA MIEJSCE PIASTOWEWIDACZ / WROCANKAMęskaMęska00:32:0501:03:5601:36:10
2KNITTER Tomasz
KNITTER Michał
26BŁĘKITNI DZIEMIANYDZIEMIANYMęskaMęska00:32:5101:04:5501:39:38
3HELWICH Stefan
GAJEWSKI Eugeniusz
28KGHM METRACO RUDNAGORZÓW WIELKOPOLSKIMęska 60+Męska 60+00:32:5601:07:2101:40:23
4JĘDRASIAK Renata
SIWAK Piotr
27KGHM METRACO RUDNALUBINMieszanaMieszana00:34:4601:09:2301:43:37
5SZYMSKA Małgorzata
KRAJEWSKA Hanna
37LUKI TEAM POLSKASZCZECINŻeńskaŻeńska00:36:1101:09:5301:46:07
6OKRZESIK-FRĄCKOWIAK Izabela
FRĄCKOWIAK Roman
14EKSPEDYCJA NORDIC TEAM SZCZECINWIELEŃMieszanaMieszanaM00:35:2301:09:0001:46:15
7STACHOWICZ Joanna
STACHOWICZ Marcin
25BŁĘKITNI DZIEMIANYDZIEMIANYMieszanaMieszanaM00:35:1601:12:1601:48:38
8WIŚNIEWSKI Sławomir
KUŁAKOWSKA Halina
36FLUGGER / KATOWICKI NORDIC WALKINGGDAŃSKMieszanaMieszana00:37:4201:12:1101:50:11
9MARCZAK Krzysztof
WÓJCIK Barbara
32LUKI TEAM POLANDBEŁCHATÓWMieszana 60+Mieszana 60+00:37:5301:12:5801:51:16
10GODZIŃSKI Paweł
GODZIŃSKA Dorota
17BAŻANT NW ELBLĄGMILEJEWOMieszanaMieszanaM00:36:3701:13:4001:51:36
11KUŚMIEREK Beata
KUŚMIEREK Jan
24BŁĘKITNI DZIEMIANYDZIEMIANYMieszanaMieszanaM00:39:5001:13:1801:52:37
12KRIGER Roman
DAROSZEWSKA Krystyna
34PAPOWO TORUŃSKIEMieszana 60+Mieszana 60+00:38:3701:16:0301:55:56
13ŁUKASIK Michał
ZAKRZEWSKA Iwona Katarzyna
69TORUŃ - IDZIEMY BEZ RYZYKATORUŃMieszanaMieszana00:39:0001:16:4801:56:41
14KURZAWSKA Jolanta
STAWNIAK Karol
23KGHM METRACO RUDNALUBINMieszana 60+Mieszana 60+00:38:1801:16:3801:57:14
15KREFFT Barbara
POSTEK Danuta
30GRZECZNE DZIEWCZYNKIPOZNAŃŻeńskaŻeńska00:38:4901:18:1401:57:36
16GRABOWSKA Bożena
GRABOWSKI Jacek
35LKS ZANTYR SZTUMSZTUMMieszanaMieszanaM00:40:3201:16:2301:58:22
17KRAWCZYK Dorota
RUSINOWICZ Andrzej
22DAJ RADOŚĆ NIEPEŁNOSPRAWNYMPIŁAMieszana 60+Mieszana 60+00:39:1601:18:3501:59:17
18JÓŹWIAK Marianna
JÓŹWIAK Łukasz
16SERCE NORDICA WŁOCŁAWEKWŁOCŁAWEKMieszanaMieszanaM00:36:4901:20:1601:59:57
19SMARSZCZ Wiesław
SMARSZCZ Grażyna
18LĘBORSKIE LWYLĘBORKMieszana 60+Mieszana 60+M00:41:0301:18:4201:59:59
20ANDRUSZKIEWICZ Grzegorz
ANDRUSZKIEWICZ Paweł
19SZCZECINEKMęskaMęska00:45:4601:27:0302:07:09
21TKACZYK Marzena
ADAMOWICZ Renata
68KOSZALINŻeńskaŻeńska00:42:0201:27:0402:09:10
22MIELCZAREK Monika
MICHALAK Anna
39WYCHODZĘ Z KIJAMIKOSZALINŻeńskaŻeńska00:43:0501:26:5702:09:18
23MAŁYSZEWICZ Teresa
MAŁYSZEWICZ Andrzej
29BIAŁY BÓRMieszanaMieszanaM00:45:2401:26:3202:10:26
24GABRIEL Wioleta
KORPAL Grażyna
31WYCHODZĘ Z KIJAMIKOSZALINŻeńskaŻeńska00:44:2301:29:2302:13:49
25LATOS Małgorzata
FORMALEWICZ Katarzyna
33WYCHODZĘ Z KIJAMIKOSZALINŻeńskaŻeńska00:44:5901:28:5902:14:01
26REHLIS Aleksander
DOBRZYŃSKI Adam
20WYCHODZĘ Z KIJAMIKOSZALINMęskaMęska00:45:3701:30:1702:19:39
27PRACKA Katarzyna
PRACKI Zbigniew
15SERCE NORDICA WŁOCŁAWEKWŁOCŁAWEKMieszanaMieszanaM00:49:2201:32:4602:21:37
Znaleziono 27 wynik(ów)