OTWARTE SZTAFETOWE MISTRZOSTWA POLSKI NORDIC WALKING W PÓŁMARATONIE
Mistrzostwa Polski Nordic Walking w Półmaratonie | KLASYFIKACJE NORDIC WALKING
Mistrzostwa Polski Nordic Walking w Półmaratonie | KLASYFIKACJE NORDIC WALKING
Organizator : | Urząd Miasta Tarnowskie Góry |
Data : | 2021-09-05 |
Miejsce : | Tarnowskie Góry / Strzybnica |
Dystans : | 21.1 km |
Zgłoszonych : | 38 |
Wystartowało : | 38 |
Nie ukończyło : | 0 |
Ukończyło : | 38 |
Na trasie : | 0 |
Klasyfikacja wg
czasu netto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Mkat | K/M | Żół. kartki | Czer. kartki | Rodzaj sztafety | 7.03km | 14.07km | Czas netto 21.1km | Różnica w czasie | Tempo min/km | Tempo km/h |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | CYRUS Bogdan STĘPAK Piotr STILLER Karol | 10 | BOB-KAM TEAM | STRZEBIŃ | Męska | 1 | M 1 | 1 | Męska | 00:45:14 | 01:28:00 | 02:10:06.22 | 6:09 | 9.7 (100%) | |||
2 | RAJEWSKI Sebastian MARCZAK Tomasz WITUCKI Jacek | 16 | KS IDMAR RACING TEAM | PIŁA | Męska | 2 | M 2 | Męska | 00:44:45 | 01:27:48 | 02:10:30.38 | +00:00:24 (0.3%) | 6:11 | 9.7 (100%) | |||
3 | KUSTAL Marcin WOJTASIŃSKI Daniel DĘBSKI Bartłomiej | 31 | NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWA | CZĘSTOCHOWA | Męska | 3 | M 3 | Męska | 00:46:57 | 01:32:29 | 02:18:13.58 | +00:08:07 (5.9%) | 6:33 | 9.2 (94.8%) | |||
4 | NIEDBAŁ Adam BUL Dariusz BARCZYK Bogdan | 24 | ZABIEGANI CZĘSTOCHOWA | SIEWIERZ | Męska | 4 | M 4 | 1 | Męska | 00:48:25 | 01:34:57 | 02:19:44.35 | +00:09:38 (6.9%) | 6:37 | 9.1 (93.8%) | ||
5 | KABATA Jarosław CHYRA Janusz BREWKA Joachim | 26 | NORDIC SPORT 2021 | TARNOWSKIE GÓRY ¸ LUBLINIEC | Męska | 5 | M 5 | Męska | 00:45:18 | 01:33:52 | 02:22:58.69 | +00:12:52 (9.0%) | 6:46 | 8.9 (91.8%) | |||
6 | SKURNICA Marcin GAJDA Tomasz MARCZAK Krzysztof | 30 | KS NORDIC WALKING BEŁCHATÓW | BEŁCHATÓW | Męska | 6 | M 6 | Męska | 00:47:35 | 01:36:48 | 02:24:29.68 | +00:14:23 (10.0%) | 6:50 | 8.8 (90.7%) | |||
7 | SOMIAK Piotr PANCHYRZ Piotr PILARZ Tomasz | 15 | NORDICUS STRZYBNICA | TARNOWSKIE GÓRY | Męska | 7 | M 7 | Męska | 00:50:37 | 01:41:15 | 02:32:13.97 | +00:22:07 (14.5%) | 7:12 | 8.3 (85.6%) | |||
8 | SZCZĘŚNIAK Zbigniew CIEŚLUK Marcin RAJEK Tomasz | 33 | NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWA | CZĘSTOCHOWA | Męska | 8 | M 8 | Męska | 00:51:19 | 01:42:13 | 02:33:43.53 | +00:23:37 (15.4%) | 7:17 | 8.2 (84.5%) | |||
9 | BANASZKIEWICZ Arkadiusz SZADKOWSKI Mariusz SZPERNA Krzysztof | 13 | BOLĄCE PISZCZELE BEŁCHATÓW GRUPA NORDIC WALKING | BEŁCHATÓW | Męska | 9 | M 9 | Męska | 00:47:54 | 01:42:00 | 02:34:28.96 | +00:24:22 (15.8%) | 7:19 | 8.2 (84.5%) | |||
10 | ŚLUSARCZYK Marcin ŚLUSARCZYK Andrzej ŚLUSARCZYK Grzegorz | 32 | WESOŁY BORSUK TEAM | PRUDNIK | Męska | 10 | M 10 | 1 | Męska | 00:50:57 | 01:45:14 | 02:35:29.13 | +00:25:22 (16.3%) | 7:22 | 8.1 (83.5%) | ||
11 | KOLON Mariusz TKOCZ Adam MIKA Tomasz | 38 | EKIPA NA KIJACH | RUDA ŚLĄSKA | Męska | 11 | M 12 | 1 | Męska | 00:56:15 | 01:48:08 | 02:41:55.48 | +00:31:49 (19.7%) | 7:40 | 7.8 (80.4%) | ||
12 | ŁOSIK Wiktor DUTKIEWICZ Wojciech SOBCZAK Robert | 25 | NORDICUS STRZYBNICA | TARNOWSKIE GÓRY | Męska | 12 | M 13 | Męska | 00:57:50 | 01:54:53 | 02:52:03.32 | +00:41:57 (24.4%) | 8:09 | 7.4 (76.3%) | |||
13 | NIEMCZYK Stanisław MIGAS Mateusz KULESZYŃSKI Mikołaj | 8 | SUMŚUNG WHITE | GLIWICE | Męska | 13 | M 15 | 1 | Męska | 01:09:03 | 02:04:28 | 03:04:08.58 | +00:54:02 (29.3%) | 8:43 | 6.9 (71.1%) | ||
14 | ORAWCZAK Łukasz MOSZCZYŃSKI Kamil NIEMCZYK Wojciech | 9 | WILD WEST WALKING | GLIWICE | Męska | 14 | M 16 | 1 | Męska | 01:08:59 | 02:04:17 | 03:04:23.14 | +00:54:16 (29.4%) | 8:44 | 6.9 (71.1%) |
Znaleziono 14 wynik(ów)