Organizator : | Stowarzyszenie Pultovia |
Data : | 2019-05-03 |
Miejsce : | Pułtusk |
Dystans : | 20 km |
Zgłoszonych : | 105 |
Wystartowało : | 71 |
Nie ukończyło : | 14 |
Ukończyło : | 57 |
Na trasie : | 0 |
Klasyfikacje w punktach pomiarowych:
Bieg wokół najdłuższego rynku w Europie | Bieg Nocny śladami historii Pułtuska | Bieg Dwóch Wysp | Bursztynowy Bieg Po Puszczy Białej | Meta
Klasyfikacja wg
czasu netto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Mkat | K/M | Bieg wokół najdłuższego rynku w Europie | Bieg Nocny śladami historii Pułtuska | Bieg Dwóch Wysp | Bursztynowy Bieg Po Puszczy Białej | Czas netto 10km | Różnica w czasie | Tempo min/km | Tempo km/h |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | KOLOMIEC Kristina | 153 | WINNICA | K16-29 | 1 | K 1 | 00:05:32.05 | 00:12:55.95 | 00:20:00.10 | 00:40:28.25 | 01:18:56.35 | 3:56 | 15.2 (100%) | |||
2 | RUCHLEWICZ Natalia | 127 | SZTUM | K16-29 | 2 | K 2 | 00:05:45.45 | 00:13:11.60 | 00:20:07.10 | 00:40:42.15 | 01:19:46.30 | +00:00:49 (1.0%) | 3:59 | 15 (98.7%) | ||
3 | BONISŁAWSKA Kamila | 146 | GZY | K16-29 | 3 | K 3 | 00:05:48.45 | 00:13:25.80 | 00:21:03.70 | 00:42:09.80 | 01:22:27.75 | +00:03:31 (4.3%) | 4:07 | 14.6 (96.1%) | ||
4 | ROSIŃSKA Barbara | 126 | STO-nogi Milanówek | MILANÓWEK | K50+ | 1 | K 4 | 00:06:17.95 | 00:13:58.40 | 00:21:43.90 | 00:43:47.35 | 01:25:47.60 | +00:06:51 (8.0%) | 4:17 | 14 (92.1%) | |
5 | TRUSZKOWSKA Marta | 136 | WARSZAWA | K30-49 | 1 | K 5 | 00:06:21.45 | 00:14:21.55 | 00:22:40.65 | 00:45:13.45 | 01:28:37.10 | +00:09:40 (10.9%) | 4:25 | 13.5 (88.8%) | ||
6 | KWIATKOWSKA Renata | 120 | KB Ożarów Mazowiecki Biega | OŻARÓW MAZOWIECKI | K50+ | 2 | K 6 | 00:06:20.30 | 00:14:25.50 | 00:22:43.25 | 00:45:34.10 | 01:29:03.15 | +00:10:06 (11.4%) | 4:27 | 13.5 (88.8%) | |
7 | WRÓBEL Natalia | 139 | ŁÓDŹ | K30-49 | 2 | K 7 | 00:06:46.15 | 00:15:12.60 | 00:23:58.80 | 00:48:09.85 | 01:34:07.40 | +00:15:11 (16.1%) | 4:42 | 12.8 (84.2%) | ||
8 | ROSA Elżbieta | 159 | Bóbr Tłuszcz | TŁUSZCZ | K50+ | 3 | K 8 | 00:07:10.80 | 00:16:22.65 | 00:24:37.70 | 00:47:14.15 | 01:35:25.30 | +00:16:28 (17.3%) | 4:46 | 12.6 (82.9%) | |
9 | KLOS Barbara | 151 | SEROCK | K50+ | 4 | K 9 | 00:07:08.90 | 00:16:20.60 | 00:24:27.85 | 00:48:36.70 | 01:36:34.05 | +00:17:37 (18.3%) | 4:49 | 12.4 (81.6%) | ||
10 | GOLLNIK Daria | 149 | RozbiegaMy Nowy Dwór | NOWY DWÓR MAZOWIECKI | K30-49 | 3 | K 10 | 00:07:05.55 | 00:16:28.75 | 00:25:31.25 | 00:52:49.00 | 01:41:54.55 | +00:22:58 (22.5%) | 5:05 | 11.8 (77.6%) | |
11 | JANKOWSKA Agnieszka | 111 | Nasielsk Baszta Team | NASIELSK | K30-49 | 4 | K 11 | 00:07:13.35 | 00:16:13.25 | 00:25:57.80 | 00:52:34.05 | 01:41:58.45 | +00:23:02 (22.6%) | 5:05 | 11.8 (77.6%) | |
12 | WYSMYK Ada | 141 | TOMASZÓW MAZOWIECKI | K16-29 | 4 | K 12 | 00:07:03.75 | 00:18:22.90 | 00:25:33.35 | 00:52:55.40 | 01:43:55.40 | +00:24:59 (24.0%) | 5:11 | 11.5 (75.7%) | ||
13 | CZARNOTA Dorota | 102 | Bravehearts Legionowo | LEGIONOWO | K30-49 | 5 | K 13 | 00:08:27.55 | 00:21:56.65 | 00:25:59.05 | 00:51:31.30 | 01:47:54.55 | +00:28:58 (26.8%) | 5:23 | 11.1 (73.0%) | |
14 | WITKOWSKA Eliza | 137 | Nasielsk Baszta Team | NASIELSK | K30-49 | 6 | K 14 | 00:07:50.50 | 00:18:33.95 | 00:27:49.35 | 00:54:29.10 | 01:48:42.90 | +00:29:46 (27.4%) | 5:26 | 11 (72.4%) | |
15 | KARŁOWICZ Aleksandra | 115 | ZATORY | K16-29 | 5 | K 15 | 00:07:39.15 | 00:17:58.15 | 00:28:16.25 | 00:57:19.40 | 01:51:12.95 | +00:32:16 (29.0%) | 5:33 | 10.8 (71.1%) | ||
16 | BARANOWSKA Marta | 145 | LESZCZYDÓŁ NOWINY | K30-49 | 7 | K 16 | 00:07:48.00 | 00:18:14.75 | 00:29:53.90 | 00:59:57.75 | 01:55:54.40 | +00:36:58 (31.9%) | 5:47 | 10.4 (68.4%) | ||
17 | GŁOWACKA Aleksandra | 106 | Młody vs Stary | LEGIONOWO | K30-49 | 8 | K 17 | 00:09:09.55 | 00:20:29.35 | 00:31:55.55 | 01:01:49.25 | 02:03:23.70 | +00:44:27 (36.0%) | 6:10 | 9.7 (63.8%) | |
18 | RUCIŃSKA Jolanta | 128 | Nasielsk Baszta Team | NASIELSK | K30-49 | 9 | K 18 | 00:08:16.35 | 00:19:17.45 | 00:30:37.35 | 01:09:10.00 | 02:07:21.15 | +00:48:24 (38.0%) | 6:22 | 9.4 (61.8%) | |
Niesklasyfikowani | ||||||||||||||||
GREGAJTYS Aleksandra | 109 | PUŁTUSK | K16-29 | 00:06:56.75 DNF | 00:17:26.80 DNF | 00:00:00.00 DNF | 00:00:00.00 DNF | DNF | - | - (0.0%) | ||||||
WOJCIECHOWSKA Wioletta | 161 | NOWY DWÓR MAZOWIECKI | K50+ | 00:08:31.10 DNF | 00:20:04.85 DNF | 00:00:00.00 DNF | 00:00:00.00 DNF | DNF | - | - (0.0%) | ||||||
MASTALERZ Karolina | 155 | 1980 | WROCŁAW | K30-49 | 00:00:00.00 DNF | 00:00:00.00 DNF | 00:28:54.00 DNF | 00:00:00.00 DNF | DNF | - | - (0.0%) | |||||
ZIELIŃSKA Dorota | 143 | WARSZAWA | K16-29 | 00:07:06.15 DNF | 00:17:28.65 DNF | 00:29:10.45 DNF | 00:00:00.00 DNF | DNF | - | - (0.0%) | ||||||
KOWALCZYK Ewelina | 154 | Lider Winnica | WINNICA | K16-29 | 00:07:50.50 DNF | 00:18:33.50 DNF | 00:29:09.85 DNF | 00:00:00.00 DNF | DNF | - | - (0.0%) | |||||
KRZYCZKOWSKA Sylwia | 176 | NASIELSK | K30-49 | 00:08:26.90 DNF | 00:20:06.45 DNF | 00:30:43.95 DNF | 00:00:00.00 DNF | DNF | - | - (0.0%) |
Znaleziono 24 wynik(ów)