Organizator : | Stowarzyszenie Pultovia |
Data : | 2019-05-03 |
Miejsce : | Pułtusk |
Dystans : | 20 km |
Zgłoszonych : | 105 |
Wystartowało : | 71 |
Nie ukończyło : | 14 |
Ukończyło : | 57 |
Na trasie : | 0 |
Klasyfikacje w punktach pomiarowych:
Bieg wokół najdłuższego rynku w Europie | Bieg Nocny śladami historii Pułtuska | Bieg Dwóch Wysp | Bursztynowy Bieg Po Puszczy Białej | Meta
Klasyfikacja wg
czasu netto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Mkat | K/M | Bieg wokół najdłuższego rynku w Europie | Bieg Nocny śladami historii Pułtuska | Bieg Dwóch Wysp | Bursztynowy Bieg Po Puszczy Białej | Czas netto 10km | Różnica w czasie | Tempo min/km | Tempo km/h |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | OBUCHOWSKI Oleksii | 125 | WINNICA | M16-29 | 1 | M 1 | 00:04:20.70 | 00:09:47.75 | 00:15:23.65 | 00:31:29.20 | 01:01:01.30 | 3:03 | 19.7 (100%) | |||
2 | DĄBROWSKI Przemysław | 166 | AGRO-METAL OSTROŁĘKA | RZEKUŃ | M30-49 | 1 | M 2 | 00:04:27.15 | 00:10:12.85 | 00:16:25.00 | 00:33:27.30 | 01:04:32.30 | +00:03:31 (5.4%) | 3:13 | 18.6 (94.4%) | |
3 | MARYNICZ Witalii | 123 | OSTROW WLKP | M30-49 | 2 | M 3 | 00:04:20.50 | 00:10:49.20 | 00:16:58.45 | 00:34:13.95 | 01:06:22.10 | +00:05:20 (8.1%) | 3:19 | 18.1 (91.9%) | ||
4 | TABER Konrad | 135 | Active Prosperia/STO-nogi Milanówek | BRWINÓW | M16-29 | 2 | M 4 | 00:04:50.75 | 00:10:57.70 | 00:17:05.45 | 00:34:30.30 | 01:07:24.20 | +00:06:22 (9.5%) | 3:22 | 17.8 (90.4%) | |
5 | DZIĘGIELEWSKI Marek | 147 | KB im.P.Sękowskiego w Płońsku | DŁUŻNIEWO | M50+ | 1 | M 5 | 00:04:59.50 | 00:11:15.80 | 00:17:18.65 | 00:34:14.60 | 01:07:48.55 | +00:06:47 (10.0%) | 3:23 | 17.7 (89.8%) | |
6 | ŚWIERCZYŃSKI Norbert | 134 | RaceFighter GOSIR Dębe WLK. | DĘBE WIELKIE | M16-29 | 3 | M 6 | 00:04:44.15 | 00:10:55.00 | 00:17:15.10 | 00:36:05.20 | 01:08:59.45 | +00:07:58 (11.6%) | 3:26 | 17.4 (88.3%) | |
7 | ZAKOWICZ Paweł | 162 | Piechotą po schodach - Łódź | HALINÓW | M30-49 | 3 | M 7 | 00:04:52.25 | 00:11:28.60 | 00:17:36.20 | 00:36:04.75 | 01:10:01.80 | +00:09:00 (12.9%) | 3:30 | 17.1 (86.8%) | |
8 | CHRABAŁOWSKI Jarosław | 351 | Lengoshop.pl | WARSZAWA | M30-49 | 4 | M 8 | 00:04:50.50 | 00:11:18.35 | 00:17:35.60 | 00:37:38.05 | 01:11:22.50 | +00:10:21 (14.5%) | 3:34 | 16.8 (85.3%) | |
9 | KUCIEJCZYK Henryk | 119 | Tempo Mława | SZYDLOWO | M50+ | 2 | M 9 | 00:05:25.85 | 00:12:24.95 | 00:18:44.35 | 00:37:27.75 | 01:14:02.90 | +00:13:01 (17.6%) | 3:42 | 16.2 (82.2%) | |
10 | TOMCZAK Marcin | 174 | Koci Pazur | CIECHANÓW | M30-49 | 5 | M 10 | 00:05:17.00 | 00:12:10.95 | 00:18:51.65 | 00:38:10.65 | 01:14:30.25 | +00:13:28 (18.1%) | 3:43 | 16.1 (81.7%) | |
11 | WRÓBEL Marcin | 140 | ŁÓDŹ | M30-49 | 6 | M 11 | 00:05:07.60 | 00:12:01.55 | 00:19:12.30 | 00:39:18.05 | 01:15:39.50 | +00:14:38 (19.3%) | 3:46 | 15.9 (80.7%) | ||
12 | MALINOWSKI Łukasz | 122 | Nasielsk Baszta Team | STUDZIANKI | M16-29 | 4 | M 12 | 00:05:23.90 | 00:12:21.75 | 00:19:33.50 | 00:40:23.20 | 01:17:42.35 | +00:16:41 (21.5%) | 3:53 | 15.4 (78.2%) | |
13 | KŁOSIŃSKI Rafał | 152 | RaceFighter GOSiR Dębe Wlk. | DĘBE WIELKIE | M30-49 | 7 | M 13 | 00:05:29.85 | 00:12:45.80 | 00:19:58.20 | 00:40:09.80 | 01:18:23.65 | +00:17:22 (22.2%) | 3:55 | 15.3 (77.7%) | |
14 | ZALEWSKI Marcin | 142 | INOBE | PUŁTUSK | M30-49 | 8 | M 14 | 00:05:34.45 | 00:12:57.10 | 00:20:03.75 | 00:41:59.45 | 01:20:34.75 | +00:19:33 (24.3%) | 4:01 | 14.9 (75.6%) | |
15 | GOLLNIK Adam | 148 | RozbiegaMy Nowy Dwór | NOWY DWÓR MAZOWIECKI | M30-49 | 9 | M 15 | 00:05:20.30 | 00:12:41.55 | 00:19:46.95 | 00:43:39.65 | 01:21:28.45 | +00:20:27 (25.1%) | 4:04 | 14.7 (74.6%) | |
16 | SARZAŁA Dariusz | 160 | Koci Pazur | PUŁTUSK | M50+ | 3 | M 16 | 00:05:53.70 | 00:13:51.15 | 00:20:47.50 | 00:41:53.20 | 01:22:25.55 | +00:21:24 (26.0%) | 4:07 | 14.6 (74.1%) | |
17 | KOMENDA Lech | 117 | KB TKKF Promyk Ciechanów | CIECHANÓW | M30-49 | 10 | M 17 | 00:05:41.55 | 00:13:23.15 | 00:21:12.10 | 00:43:05.10 | 01:23:21.90 | +00:22:20 (26.8%) | 4:10 | 14.4 (73.1%) | |
18 | ŚWIERCZ Andrzej | 363 | KB Im. Piotra Sękowskiego | PŁOŃSK | M50+ | 4 | M 18 | 00:06:06.20 | 00:14:35.35 | 00:21:48.65 | 00:43:24.10 | 01:25:54.30 | +00:24:53 (29.0%) | 4:17 | 14 (71.1%) | |
19 | TABER Jerzy | 364 | Active Prosperia/STO-nogi Milanówek | BRWINÓW | M50+ | 5 | M 19 | 00:06:21.30 | 00:14:09.65 | 00:22:00.45 | 00:43:40.15 | 01:26:11.55 | +00:25:10 (29.2%) | 4:18 | 13.9 (70.6%) | |
20 | KARASIEWICZ Paweł | 114 | Lider Winnica | WINNICA | M16-29 | 5 | M 20 | 00:06:06.60 | 00:14:06.55 | 00:21:42.80 | 00:44:19.65 | 01:26:15.60 | +00:25:14 (29.3%) | 4:18 | 13.9 (70.6%) | |
21 | KIELAN Damian | 116 | TOMASZÓW MAZOWIECKI | M16-29 | 6 | M 21 | 00:05:32.90 | 00:14:52.60 | 00:21:14.50 | 00:46:00.65 | 01:27:40.65 | +00:26:39 (30.4%) | 4:23 | 13.7 (69.5%) | ||
22 | KAMIŃSKI Wiesław | 113 | NASIELSK BASZTA TEAM | WARSZAWA | M50+ | 6 | M 22 | 00:05:47.35 | 00:13:47.35 | 00:22:03.05 | 00:46:12.25 | 01:27:50.00 | +00:26:48 (30.5%) | 4:23 | 13.7 (69.5%) | |
23 | ŚRUTKOWSKI Sylwester | 133 | SZTUM | M16-29 | 7 | M 23 | 00:06:08.35 | 00:14:22.60 | 00:23:00.65 | 00:45:38.40 | 01:29:10.00 | +00:28:08 (31.6%) | 4:27 | 13.5 (68.5%) | ||
24 | SADOWSKI Krzysztof | 130 | WARSZAWA | M50+ | 7 | M 24 | 00:05:59.10 | 00:14:13.25 | 00:23:02.05 | 00:47:40.65 | 01:30:55.05 | +00:29:53 (32.9%) | 4:32 | 13.2 (67.0%) | ||
25 | PIOTROWSKI Artur | 157 | NASIELSK BASZTATEAM | NASIELSK | M30-49 | 11 | M 25 | 00:06:19.20 | 00:14:18.00 | 00:22:30.80 | 00:48:10.60 | 01:31:18.60 | +00:30:17 (33.2%) | 4:33 | 13.1 (66.5%) | |
26 | OLEKSII Pohrebniak | 156 | LWOW | M30-49 | 12 | M 26 | 00:06:29.25 | 00:15:00.40 | 00:23:51.20 | 00:46:42.60 | 01:32:03.45 | +00:31:02 (33.7%) | 4:36 | 13 (66.0%) | ||
27 | SAVA Oleksandr | 132 | TERNOPOL | M30-49 | 13 | M 27 | 00:06:21.45 | 00:15:27.90 | 00:23:51.05 | 00:47:13.30 | 01:32:53.70 | +00:31:52 (34.3%) | 4:38 | 12.9 (65.5%) | ||
28 | SALWIN Sławomir | 131 | Wieliszew Heron Team | WIELISZEW | M50+ | 8 | M 28 | 00:06:13.10 | 00:14:54.15 | 00:23:01.85 | 00:49:04.00 | 01:33:13.10 | +00:32:11 (34.5%) | 4:39 | 12.9 (65.5%) | |
29 | GŁOWACKI Andrzej | 107 | Młody vs Stary | LEGIONOWO | M30-49 | 14 | M 29 | 00:06:54.95 | 00:15:50.55 | 00:23:31.40 | 00:47:42.80 | 01:33:59.70 | +00:32:58 (35.1%) | 4:41 | 12.8 (65.0%) | |
30 | GAJEWSKI Mariusz | 105 | PUŁTUSK | M30-49 | 15 | M 30 | 00:06:32.65 | 00:15:44.55 | 00:24:15.25 | 00:50:13.10 | 01:36:45.55 | +00:35:44 (36.9%) | 4:50 | 12.4 (62.9%) | ||
31 | ŚWIERCZYŃSKI Jakub | 177 | DĘBE WIELKIE | M16-29 | 8 | M 31 | 00:06:13.20 | 00:16:01.10 | 00:24:08.45 | 00:51:36.15 | 01:37:58.90 | +00:36:57 (37.7%) | 4:53 | 12.2 (61.9%) | ||
32 | BALCERZAK Paweł | 100 | PUŁTUSK | M30-49 | 16 | M 32 | 00:06:49.55 | 00:16:14.40 | 00:25:34.95 | 00:52:23.25 | 01:41:02.15 | +00:40:00 (39.6%) | 5:03 | 11.9 (60.4%) | ||
33 | KOŁODZIEJCZYK Krzysztof | 178 | NASIELSK | M30-49 | 17 | M 33 | 00:07:14.70 | 00:15:27.10 | 00:24:25.65 | 00:54:28.30 | 01:41:35.75 | +00:40:34 (39.9%) | 5:04 | 11.8 (59.9%) | ||
34 | CZYŻ Dominik | 103 | Grupa Biegowa CHTMO | SEROCK | M30-49 | 18 | M 34 | 00:07:36.25 | 00:17:03.00 | 00:26:02.65 | 00:53:39.35 | 01:44:21.25 | +00:43:19 (41.5%) | 5:13 | 11.5 (58.4%) | |
35 | GRZYBOWSKI Mikołaj | 110 | PUŁTUSK | M50+ | 9 | M 35 | 00:07:36.55 | 00:17:58.55 | 00:27:04.10 | 00:54:05.60 | 01:46:44.80 | +00:45:43 (42.8%) | 5:20 | 11.2 (56.9%) | ||
36 | BORKOWSKI Jacek | 101 | WARSZAWA | M30-49 | 19 | M 36 | 00:07:21.90 | 00:17:18.15 | 00:27:18.75 | 00:55:19.30 | 01:47:18.10 | +00:46:16 (43.1%) | 5:21 | 11.2 (56.9%) | ||
37 | ROSA Leszek | 158 | Bóbr Tłuszcz | TŁUSZCZ | M50+ | 10 | M 37 | 00:07:32.40 | 00:17:34.80 | 00:27:14.30 | 00:58:57.40 | 01:51:18.90 | +00:50:17 (45.2%) | 5:33 | 10.8 (54.8%) | |
38 | JAROS Arkadiusz | 112 | Run Vegan | BRWINÓW | M50+ | 11 | M 38 | 00:08:16.70 | 00:18:46.90 | 00:29:18.30 | 00:58:34.20 | 01:54:56.10 | +00:53:54 (46.9%) | 5:44 | 10.4 (52.8%) | |
39 | RUCIŃSKI Jarosław | 129 | Nasielsk Baszta Team | NASIELSK | M30-49 | 20 | M 39 | 00:08:40.15 | 00:20:45.20 | 00:31:48.65 | 01:09:10.40 | 02:10:24.40 | +01:09:23 (53.2%) | 6:31 | 9.2 (46.7%) | |
Niesklasyfikowani | ||||||||||||||||
WITKOWSKI Łukasz | 138 | Nasielsk Baszta Team | NASIELSK | M30-49 | 00:07:49.90 DNF | 00:16:26.15 DNF | 00:00:00.00 DNF | 00:00:00.00 DNF | DNF | - | - (0.0%) | |||||
KUKLA Marcin | 355 | Rysik Runners | WARSZAWA | M50+ | 00:00:00.00 DNF | 00:00:00.00 DNF | 00:00:00.00 DNF | 00:40:24.35 DNF | DNF | - | - (0.0%) | |||||
MIĘTEK Jarosław | 124 | SEROCK | M50+ | 00:06:09.10 DNF | 00:15:02.90 DNF | 00:23:01.20 DNF | 00:00:00.00 DNF | DNF | - | - (0.0%) | ||||||
MUZYKA Marek | 357 | Wieliszew Heron Team | WIELISZEW | M30-49 | 00:06:32.45 DNF | 00:16:13.75 DNF | 00:24:23.75 DNF | 00:00:00.00 DNF | DNF | - | - (0.0%) | |||||
GREGAJTYS Jacek | 108 | PUŁTUSK | M30-49 | 00:07:00.95 DNF | 00:17:33.35 DNF | 00:27:03.75 DNF | 00:00:00.00 DNF | DNF | - | - (0.0%) | ||||||
MACIOŁEK Szymon | 121 | Yulo Run Team Siedlce | SIEDLCE | M30-49 | 00:07:11.45 DNF | 00:18:21.00 DNF | 00:26:42.10 DNF | 00:00:00.00 DNF | DNF | - | - (0.0%) | |||||
GRZĄDZIEL Paweł | 150 | WARSZAWA | M50+ | 00:00:00.00 DNF | 00:00:00.00 DNF | 00:23:36.85 DNF | 00:49:23.05 DNF | DNF | - | - (0.0%) |
Znaleziono 46 wynik(ów)