PIENINY ULTRA TRAIL - PREMIA GÓRSKA
Organizator : Fundacja Strefa Przygód
Data : 2023-04-22
Miejsce : Szczawnica
Dystans : 0.5 km
Zgłoszonych : 2486
Wystartowało : 2256
Nie ukończyło : 96
Ukończyło : 2160
Na trasie : 96
Wyniki PDF :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | OPEN Kobiety | OPEN Mężczyźni
Klasyfikacja wg czasu netto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoria Dystans:Czas startu
    
1POLAŃSKI Franciszek 2845KRAKÓWOPEN MężczyźniNiepokorny Mnich 95 km00:00:00
2POPIS Tomasz 2701Ruch IzbicaIZBICAOPEN MężczyźniNiepokorny Mnich 95 km00:00:00
3SZAFRANIEC Tomasz 2666Międzyrzeckie GazeleMIĘDZYRZECZOPEN MężczyźniNiepokorny Mnich 95 km00:00:00
4GRZELAK Kamila 2822Męcina PanyMĘCINAOPEN KobietyNiepokorny Mnich 95 km00:00:00
5DROŹDZIEL Mariusz 2768WARSZAWAOPEN MężczyźniNiepokorny Mnich 95 km00:00:00
6ANTOŃCZAK Damian 2623Ruch IzbicaŻÓŁKIEWKAOPEN MężczyźniNiepokorny Mnich 95 km00:00:00
7GRZEGORCZYK Wojciech 2620KondycjaWARSZAWAOPEN MężczyźniNiepokorny Mnich 95 km00:00:00
8ORŁÓW Łukasz 2831KB MCKIS JaworznoJAWORZNOOPEN MężczyźniNiepokorny Mnich 95 km00:00:00
9GAŁKA Robert 2849GRLTeam74WROCŁAWOPEN MężczyźniNiepokorny Mnich 95 km00:00:00
10PLUTA Sebastian 2644Dzikie MustangiBRZEŹNICAOPEN MężczyźniNiepokorny Mnich 95 km00:00:00
11MIKOŁAJCZYK Jarosław 2675ŁÓDŹOPEN MężczyźniNiepokorny Mnich 95 km00:00:00
12DERSLEY Stephen 2807SMDPOZNANOPEN MężczyźniNiepokorny Mnich 95 km00:00:00
13BIEDA Maciej 933#GHKRAKÓWOPEN MężczyźniChyża Durbaszka 20 km00:00:00
14CZERNIAK Paweł 1511Black Hat ProSOSNÓWKAOPEN MężczyźniMPWielka Prehyba 44 km00:00:00
15MIŚKIEWICZ Mariusz 1515STAŃCZAK TEAM MNICHOPEN MężczyźniWielka Prehyba 44 km00:00:00
16GLIWKA Małgorzata 1619Sparta LublinLUBLINOPEN KobietyWielka Prehyba 44 km00:00:00
17SABAŃSKI Bogdan 255KRAKÓWOPEN MężczyźniHardy Rolling 11 km00:00:00
18PRZYJEMSKA Dorota 235PIGZAOPEN KobietyHardy Rolling 11 km00:00:00
19FEDOREK Michał 913FedorkiKIELCEOPEN MężczyźniChyża Durbaszka 20 km00:00:00
20KRYNICKI Dariusz 622MrKRAKOWOPEN MężczyźniChyża Durbaszka 20 km00:00:00
21JURCZAK Małgorzata 843KRAKÓWOPEN KobietyChyża Durbaszka 20 km00:00:00
22SERKSNAITE Zivile 787Wild SoulsVILNIUAOPEN KobietyChyża Durbaszka 20 km00:00:00
23SKIBA Katarzyna 918HighAltitudeCoupleKRAKÓWOPEN KobietyChyża Durbaszka 20 km00:00:00
24PITERA Anna 633WARSZAWAOPEN KobietyChyża Durbaszka 20 km00:00:00
25ŻŁOBIŃSKI Tomasz 142342k Pro TeamTYCHYOPEN MężczyźniŻwawe Wierchy 34 km00:00:00
26STACHYRA Andrzej 1081LSBLUBLINOPEN MężczyźniŻwawe Wierchy 34 km00:00:00
27STACHYRA Bartłomiej 1082LUBLINOPEN MężczyźniŻwawe Wierchy 34 km00:00:00
28PAWŁOWSKI Marcin 2691ZŁOTORYJAOPEN MężczyźniNiepokorny Mnich 95 km00:00:00
29MAJER Ewa 2865La Sportiva PolskaDOBCZYCEOPEN KobietyNiepokorny Mnich 95 km00:00:00
30PASTERNOK Marian 2752Reshape RunnersZABRZEOPEN MężczyźniNiepokorny Mnich 95 km00:00:00
31PALCZEWSKA-REMIŚ Agnieszka 2619runonline.plKRAKÓWOPEN KobietyNiepokorny Mnich 95 km00:00:00
32WOJNA Jacek 2758CHORZÓWOPEN MężczyźniNiepokorny Mnich 95 km00:00:00
33KOŁODZIEJ Roman 2214Perfekta KarlowiceKARŁOWICEOPEN MężczyźniDziki Groń 65 km 00:00:00
34KRÓTKI Stanisław 2852KRAKÓWOPEN MężczyźniNiepokorny Mnich 95 km00:00:00
35KARAŚ Michał 2721Podhale Nowy TargNOWY TARGOPEN MężczyźniNiepokorny Mnich 95 km00:00:00
36GIERLACH Grzegorz 2862JERZMANOWICEOPEN MężczyźniNiepokorny Mnich 95 km00:00:00
37BARDAN Michał 2446BBKS Ławeczka WilanówWARSZAWAOPEN MężczyźniDziki Groń 65 km 00:00:00
38HAŁABUZ Wojciech 2362Świńskie CyceWARSZAWAOPEN MężczyźniDziki Groń 65 km 00:00:00
39WĘGLARZ Piotr 2455WęglarzSZCZAWNICAOPEN MężczyźniDziki Groń 65 km 00:00:00
40ODOLCZYK Jerzy 2785ButalionyWARSZAWAOPEN MężczyźniNiepokorny Mnich 95 km00:00:00
41RUDNICKI Dariusz 2391projekt1000upPOGÓRZEOPEN MężczyźniDziki Groń 65 km 00:00:00
42JAROSZ Marcin 2294WARSZAWAOPEN MężczyźniDziki Groń 65 km 00:00:00
43ZIEMNIAK Marcin 2700WARSZAWAOPEN MężczyźniNiepokorny Mnich 95 km00:00:00
44WIECZOREK Ola 1018ZGORZELECOPEN KobietyŻwawe Wierchy 34 km00:00:00
45KWIATEK Weronika 2715RazJeszczeBIELSKO BIAŁAOPEN KobietyNiepokorny Mnich 95 km00:00:00
46REAUD Julien 2418FRAPOL RAZEM!WARSZAWAOPEN MężczyźniDziki Groń 65 km 00:00:00
47SCOLAS Etienne 2868LIÈGEOPEN MężczyźniNiepokorny Mnich 95 km00:00:00
48WALKOSZ Mateusz 1452#sobasteamSZAFLARYOPEN MężczyźniŻwawe Wierchy 34 km00:00:00
49ZDULSKI Bartosz 2523W4 Green TeamJÓZEFOSŁAWOPEN MężczyźniDziki Groń 65 km 00:00:00
50SZEREMETA Andrzej 2769PZU SPORT TEAMWARSZAWAOPEN MężczyźniNiepokorny Mnich 95 km00:00:00
51PARUSIŃSKI Konrad 2665WieRunszówWIERUSZÓWOPEN MężczyźniNiepokorny Mnich 95 km00:00:00
52TYSZKA Dariusz 2638AKS Polonia WarszawaWARSZAWAOPEN MężczyźniNiepokorny Mnich 95 km00:00:00
53PISARCZYK Grzegorz 2846POZNAŃOPEN MężczyźniNiepokorny Mnich 95 km00:00:00
54LEGASZEWSKI Roman 2609Team MX Skórcz SKÓRCZOPEN MężczyźniNiepokorny Mnich 95 km00:00:00
55MARCINKOWSKA-CHOLEWA Katarzyna 1433Góral z Mazur Running TeamKRAKÓWOPEN KobietyŻwawe Wierchy 34 km00:00:00
56SIKORSKI Krzysztof 2677Międzyrzeckie GazeleMIĘDZYRZECZOPEN MężczyźniNiepokorny Mnich 95 km00:00:00
57ŚLIWA Arkadiusz 1297.KRYNICA - ZDRÓJOPEN MężczyźniŻwawe Wierchy 34 km00:00:00
58LATUSEK Marek 2639Formacja ŚląskŁAZISKA GÓRNEOPEN MężczyźniNiepokorny Mnich 95 km00:00:00
59NIZIOLEK Marek 1404ZadyszkaZABORZEOPEN MężczyźniŻwawe Wierchy 34 km00:00:00
60LITEWKA Jacek 2787Orange PolskaKRAKÓWOPEN MężczyźniNiepokorny Mnich 95 km00:00:00
61KOCIOŁEK Andrzej 1151KRAKÓWOPEN MężczyźniŻwawe Wierchy 34 km00:00:00
62RURKA Grzegorz 2522SamBiegamWARSZAWAOPEN MężczyźniDziki Groń 65 km 00:00:00
63MIGDALSKI Krzysztof 2668WARSZAWAOPEN MężczyźniNiepokorny Mnich 95 km00:00:00
64BUTRYN Wojciech 2657KRAKÓWOPEN MężczyźniNiepokorny Mnich 95 km00:00:00
65NOWACKI Adam 2756STG WarszawaWARSZAWAOPEN MężczyźniNiepokorny Mnich 95 km00:00:00
66WAŚ Bartłomiej 2763STG WarszawaWARSZAWAOPEN MężczyźniNiepokorny Mnich 95 km00:00:00
67KOBIEROWSKI Edward 2748Ultras Team BytówBYTÓWOPEN MężczyźniNiepokorny Mnich 95 km00:00:00
68GAWLIK Sylwia 2667LUBLINOPEN KobietyNiepokorny Mnich 95 km00:00:00
69CHUCHAŁA Paweł 2789Markowi BiegaczeMARKIOPEN MężczyźniNiepokorny Mnich 95 km00:00:00
70PAPIERNIK Aneta 2774Markowi BiegaczeMARKIOPEN KobietyNiepokorny Mnich 95 km00:00:00
71LUCHOWSKI Rafał 2655Meta Nadarzyn / Spartanie Dzieciom NADARZYNOPEN MężczyźniNiepokorny Mnich 95 km00:00:00
72RUTKOWSKI Artur 2674WODZYMINOPEN MężczyźniNiepokorny Mnich 95 km00:00:00
73STAJNIAK Bartłomiej 2033NAMYSŁÓWOPEN MężczyźniMPWielka Prehyba 44 km00:00:00
74PYSZEL Florian 1512Piekielni WarszawaGDYNIAOPEN MężczyźniMPWielka Prehyba 44 km00:00:00
75KOBOS Tomasz 1517Metoda FeldenkraisaKRAKÓWOPEN MężczyźniMPWielka Prehyba 44 km00:00:00
76KACZYŃSKI Janusz 2649Aktywni KociewiacySKÓRCZOPEN MężczyźniNiepokorny Mnich 95 km00:00:00
77FALKOWSKI Michał 2866T.S. OpatrunkiWIELKIE RYCHNOWOOPEN MężczyźniNiepokorny Mnich 95 km00:00:00
78ZDANOWSKI Łukasz 2058WLKS NOWE IGANIESIEDLCEOPEN MężczyźniMPWielka Prehyba 44 km00:00:00
79SOCIŃSKI Artur 2716Szczyt za SzczytemWARSZAWAOPEN MężczyźniNiepokorny Mnich 95 km00:00:00
80KOZIK Adam 2102KROŚCIENKO NAD DUNAJCEMOPEN MężczyźniWielka Prehyba 44 km00:00:00
81SPYTKOWSKA Katarzyna 2779KRAKÓWOPEN KobietyNiepokorny Mnich 95 km00:00:00
82SPYTKOWSKI Patryk 2780KRAKÓWOPEN MężczyźniNiepokorny Mnich 95 km00:00:00
83BARAŃSKI Piotr 2681WARSZAWAOPEN MężczyźniNiepokorny Mnich 95 km00:00:00
84MILEWSKI Maciek 2635Samotny WilkLEGIONOWOOPEN MężczyźniNiepokorny Mnich 95 km00:00:00
85ZABOLSKI Mateusz 1779Zabol TeamWARSZAWAOPEN MężczyźniWielka Prehyba 44 km00:00:00
86GŁOWACKI Krzysztof 1577WIDZEW RUNNING TEAMŁÓDŹOPEN MężczyźniWielka Prehyba 44 km00:00:00
87PREGIEL Mateusz 2742Całe Życie na RedukcjiWROCŁAWOPEN MężczyźniNiepokorny Mnich 95 km00:00:00
88WÓJCIK Jacek 2016Finisz RymanówGWOŹNICA GÓRNAOPEN MężczyźniWielka Prehyba 44 km00:00:00
89PELA Dariusz 1913PurgaŁUBIANKAOPEN MężczyźniWielka Prehyba 44 km00:00:00
90MANJURA Tomasz 1924CSC Adventure AcademyCHORZÓWOPEN MężczyźniWielka Prehyba 44 km00:00:00
91ZAJĄC Robert 1643Orange PolskaZĄBKIOPEN MężczyźniWielka Prehyba 44 km00:00:00
92KOZON Krzysztof 1640WARSZAWAOPEN MężczyźniWielka Prehyba 44 km00:00:00
93JANICKI Patryk 2057Poranny patrolKRAKÓWOPEN MężczyźniWielka Prehyba 44 km00:00:00
94GÓRSKA Yvonne 1788ŁOMIANKIOPEN KobietyWielka Prehyba 44 km00:00:00
95KUJAWSKI Bartek 2126Grupetto GorliceGORLICEOPEN MężczyźniWielka Prehyba 44 km00:00:00
96KOCOT Magdalena 2643Meta NadarzynNADARZYNOPEN KobietyNiepokorny Mnich 95 km00:00:00
97MILEWSKI Mateusz 2358team kałdun / będzie dobrze albo niedobrzeMROZYOPEN MężczyźniDziki Groń 65 km 00:00:00
97MILEWSKI Mateusz 2358team kałdun / będzie dobrze albo niedobrzeMROZYOPEN MężczyźniDziki Groń 65 km 00:00:00
99WALAWENDER Patryk 2697Festiwal Biegowy KrynicaKRAKÓWOPEN MężczyźniNiepokorny Mnich 95 km00:00:00
100SŁONIEWSKA Aneta 400CHYNÓW, GRÓJECKI, MAZOWIECKIEOPEN KobietyHardy Rolling 11 km00:00:00
101KUROPATWA Gabriel 453SBG SalcoBIELSKO-BIAŁA OPEN MężczyźniMPHardy Rolling 11 km00:00:00
102MAREK Dariusz 1001KRAKÓWOPEN MężczyźniŻwawe Wierchy 34 km08:17:59
103BIERNAWSKI Piotr 1443Retired BastardsNOWY TARGOPEN MężczyźniŻwawe Wierchy 34 km08:18:13
104HARRIS Douglas 1196Truda Boys 91KRAKÓWOPEN MężczyźniŻwawe Wierchy 34 km08:23:18
105KOREK Michał 1426MarcinŚwiercTEAMSOSNOWIECOPEN MężczyźniŻwawe Wierchy 34 km08:23:18
106JURA Rafał 2161KMP KrakówKOZYOPEN MężczyźniŻwawe Wierchy 34 km08:24:49
107FICOŃ Szymon 1210SopoTrailSOPOTNIA WIELKAOPEN MężczyźniŻwawe Wierchy 34 km08:25:51
108LUBOWIECKA Katarzyna 2171WARSZAWAOPEN KobietyHardy Rolling 11 km08:29:24
109DUDZIK Łukasz 2538Góral biegaKAMIENICAOPEN MężczyźniŻwawe Wierchy 34 km08:29:37
110BOCZAR Bartłomiej 1221ORNONTOWICEOPEN MężczyźniŻwawe Wierchy 34 km08:29:46
111GRUND Marek 1377Mafia TEAM LubliniecSTRZEBIŃOPEN MężczyźniŻwawe Wierchy 34 km08:30:49
112FICOŃ Łukasz 1211SopoTrailSOPOTNIA WIELKAOPEN MężczyźniŻwawe Wierchy 34 km08:32:26
113FLOREK Sebastian 1341Przehyba TrailPTASZKOWAOPEN MężczyźniŻwawe Wierchy 34 km08:35:04
114SZAFRANEK Paweł 1396Stańczak TeamUSTROŃOPEN MężczyźniŻwawe Wierchy 34 km08:36:55
115DYBIŻBAŃSKI Wojciech 1011T&D TeamPOLICEOPEN MężczyźniŻwawe Wierchy 34 km08:37:03
116TOMASIAK Natalia 1002Salomon Suunto TeamKRYNICA-ZDRÓJOPEN KobietyŻwawe Wierchy 34 km08:37:05
117PIĘKNIK Patryk 1406Trail is our wayRZESZÓWOPEN MężczyźniŻwawe Wierchy 34 km08:37:15
118TARASEK Wojciech 939#AndrzejDlugoszTeamSTARA WIEŚOPEN MężczyźniChyża Durbaszka 20 km08:37:21
119PIĄTEK Mateusz 1158RMT Team KATOWICE OPEN MężczyźniŻwawe Wierchy 34 km08:37:38
120BŁAŻ Mateusz 738KOMBORNIAOPEN MężczyźniChyża Durbaszka 20 km08:38:05
121BALIGA Cezary 2877Hoka Garmin TeamOLESNOOPEN MężczyźniChyża Durbaszka 20 km08:38:39
122ŁUŻNY Bartłomiej 694Truda Boys 91KRAKÓWOPEN MężczyźniChyża Durbaszka 20 km08:39:29
123ZAMIELSKI Pawel 768Przedwojewski TeamWAŁBRZYCHOPEN MężczyźniChyża Durbaszka 20 km08:39:37
124WYSOKIŃSKI Konrad 1180Mesmerik Runners / BarunowcePIASECZNOOPEN MężczyźniŻwawe Wierchy 34 km08:39:47
125WŁODARCZYK Jarosław 1110Team Darek Kruczkowski JELENIA GÓRAOPEN MężczyźniŻwawe Wierchy 34 km08:40:18
126WASIEWICZ Adam 1104Nie mój cyrk, moje MałpyWARSZAWAOPEN MężczyźniŻwawe Wierchy 34 km08:40:27
127ZIECINA Mateusz 1048BRZESZCZEOPEN MężczyźniŻwawe Wierchy 34 km08:41:52
128ŁASKI Tomasz 1131PtasieRadioBrzozówBRZOZÓWOPEN MężczyźniŻwawe Wierchy 34 km08:41:56
129BARAN Piotr 1373Trail Is Our WayNOWY SĄCZOPEN MężczyźniŻwawe Wierchy 34 km08:42:08
130OGRODNIK Maciej 940DEVINITIPRZEMIŁÓWOPEN MężczyźniChyża Durbaszka 20 km08:42:12
131SKOTNICZNY Michał 1322KRAKÓWOPEN MężczyźniŻwawe Wierchy 34 km08:42:22
132KUBASZCZYK Kamil 667RAJCZAOPEN MężczyźniChyża Durbaszka 20 km08:42:30
133HALSKA Ania 1323Anna Halska Coaching CIESZYN OPEN KobietyŻwawe Wierchy 34 km08:43:10
134KOPCEWICZ Tomasz 2537STAWIGUDAOPEN MężczyźniŻwawe Wierchy 34 km08:43:17
135CHAJDAS Mateusz 674Rogelli TeamKATOWICEOPEN MężczyźniChyża Durbaszka 20 km08:43:46
136ŁOZA Mateusz 1450Zwiedzanie przez bieganieWIELICZKAOPEN MężczyźniŻwawe Wierchy 34 km08:44:25
137BEDNARCZYK Magdalena 1236Strzegomska DwunastkaSTRZEGOMOPEN KobietyŻwawe Wierchy 34 km08:44:28
138SZUKAŁA Michał 803Hit The TrailKRAKÓWOPEN MężczyźniChyża Durbaszka 20 km08:45:00
139GUT Jacek 895Klub Morsa SłoneczkoHUCISKOOPEN MężczyźniChyża Durbaszka 20 km08:45:35
140TESLUK Kuba 1328ŻORYOPEN MężczyźniŻwawe Wierchy 34 km08:46:12
141SZEWC Jonasz 1416Mocna Grupa CezaraŻERKÓWOPEN MężczyźniŻwawe Wierchy 34 km08:47:01
142KOWAL Amadeusz 592Naprzód MłocinyLUBACZÓWOPEN MężczyźniChyża Durbaszka 20 km08:47:40
143WOJCIECHOWSKI Mateusz 1117Którędy nad Morskie Oko?POZNAŃOPEN MężczyźniŻwawe Wierchy 34 km08:48:22
144SKÓRA Tomasz 778Grupa Biegaczy Skórzec BiegaSKÓRZECOPEN MężczyźniChyża Durbaszka 20 km08:49:12
145HAJTO Dominik 1385Stańczak TeamCHYBIEOPEN MężczyźniŻwawe Wierchy 34 km08:49:21
146BŁASZYK Mateusz 899Betonowy WojtekPOZNAŃOPEN MężczyźniChyża Durbaszka 20 km08:49:32
147STAŃCO Paweł 2533Przedwojewski TeamZWARDOŃOPEN MężczyźniChyża Durbaszka 20 km08:49:45
148ZAJĄC Marcin 875WARSZAWAOPEN MężczyźniChyża Durbaszka 20 km08:50:18
149 2871Niepokorny Mnich 95 km08:50:50
150LEŚNIAK Dawid 758LHOSANOKOPEN MężczyźniChyża Durbaszka 20 km08:50:51
151NOWORYTA Radosław 708Ultra Diabła Team LubrzaNOWA WIOSKAOPEN MężczyźniChyża Durbaszka 20 km08:51:09
152ANDREYEUSKI Pavel 1261Adidas Runners WarsawWARSAWOPEN MężczyźniŻwawe Wierchy 34 km08:51:26
153MIERNICZAK Bartlomiej 769Woodward RunnersKRAKÓWOPEN MężczyźniChyża Durbaszka 20 km08:52:02
154STAMATEL Sebastian 927RUDA ŚLĄSKAOPEN MężczyźniChyża Durbaszka 20 km08:52:37
155DZIOREK Tomasz 799Sprint GorzyceGORZYCEOPEN MężczyźniChyża Durbaszka 20 km08:53:19
156CHOWANIEC Luca 894RZYMOPEN MężczyźniChyża Durbaszka 20 km08:53:26
157ALTEWĘGIER Jarosław 523AW - SZYBCIEJ - TeamKRAKÓWOPEN MężczyźniChyża Durbaszka 20 km08:53:33
158CYTAWA Adrian 1130 Fizjo - Sport Łęczna 19 Chełmski Batalion Zmechanizowany ŁĘCZNAOPEN MężczyźniŻwawe Wierchy 34 km08:54:08
159JUDASZ Leszek 698NOWY TARGOPEN MężczyźniChyża Durbaszka 20 km08:54:14
160WŁODARCZYK Michał 1422EVErRUNŁÓDŹOPEN MężczyźniŻwawe Wierchy 34 km08:54:38
161TITTENBRUN Aleksander 1326Niezła KorbaWARSZAWAOPEN MężczyźniŻwawe Wierchy 34 km08:54:40
162HAMERSKI Łukasz 506KROŚCIENKO NAD DUNAJCEMOPEN MężczyźniChyża Durbaszka 20 km08:54:54
163BARTKOWIAK Michal 1069Tabata&DrinkTeamPOZNAŃOPEN MężczyźniŻwawe Wierchy 34 km08:54:58
164LEŚ Michał 529Wolski Kolektyw BiegowyKRAKÓWOPEN MężczyźniChyża Durbaszka 20 km08:55:01
165BANASIUK Maciej 870Biegacz z MarsaWARSZAWAOPEN MężczyźniChyża Durbaszka 20 km08:55:03
166WOWER Bartłomiej 1366CSC Adventure AcademyCHORZÓWOPEN MężczyźniŻwawe Wierchy 34 km08:55:06
167WYROŚLAK Józef 1092WROCŁAWOPEN MężczyźniŻwawe Wierchy 34 km08:55:07
168BOCHENEK Magdalena 689G.O.A.T. Team MichałowiceMICHAŁOWICEOPEN KobietyChyża Durbaszka 20 km08:55:09
169KURUC Maria 1435Stajniak TeamŁAPSZANKAOPEN KobietyŻwawe Wierchy 34 km08:55:17
170PORĘBA Andrzej 860PLANYBIEGOWE PTASZKOWA OPEN MężczyźniChyża Durbaszka 20 km08:55:31
171OBSTÓJ Karolina 938ON RUNNINGSZKLARSKA PORĘBAOPEN KobietyChyża Durbaszka 20 km08:55:31
172KOZA Janusz 1397SOK Z GÓRŁĄCKOOPEN MężczyźniŻwawe Wierchy 34 km08:55:49
173RAKOCZY Marcin 759Speleoklub Świętokrzyski w KielcachKIELCEOPEN MężczyźniChyża Durbaszka 20 km08:55:54
174JAKUBOWSKI Zbyszek 1044ŚWIERCZÓWOPEN MężczyźniŻwawe Wierchy 34 km08:56:43
175WISNIEWSKI Krzysztof 1415Dream RunWARSZAWAOPEN MężczyźniŻwawe Wierchy 34 km08:57:54
176PAPIERZ Konrad 551KW KrakówKRAKÓWOPEN MężczyźniChyża Durbaszka 20 km08:58:11
177SZLUFIK Bartłomiej 1400Dream Team Wokół Łysej GóryBIELINYOPEN MężczyźniŻwawe Wierchy 34 km08:58:15
178GAIK Natalia 791KIELCEOPEN KobietyChyża Durbaszka 20 km08:58:30
179CIENKOSZ Przemysław 874#zaliniametyteamNIWKAOPEN MężczyźniChyża Durbaszka 20 km08:58:31
180WRÓBLEWSKI Adrian 1014Zgrupka Promobil TeamKOMORNIKIOPEN MężczyźniŻwawe Wierchy 34 km08:58:34
181MROŻEK Katarzyna 695NOWY TARGOPEN KobietyChyża Durbaszka 20 km08:58:52
182STAL Katarzyna 1064Ks StaszewscyWARSZAWAOPEN KobietyŻwawe Wierchy 34 km08:58:53
183FIRLEJ Krzysztof 704Skazani Na ZwycięstwoOLKUSZOPEN MężczyźniChyża Durbaszka 20 km08:58:55
184ZĄBEK Łukasz 1388AW - Szybciej TeamWROCŁAWOPEN MężczyźniŻwawe Wierchy 34 km08:58:55
185ŻURAWSKI Sławomir 1005BaRUNowceWARSZAWAOPEN MężczyźniŻwawe Wierchy 34 km08:58:58
186PĘKALA Arkadiusz 1276BRZESZCZEOPEN MężczyźniŻwawe Wierchy 34 km08:59:28
187STAŃCZAK Szymon 1325STAŃCZAK TEAMPOGÓRZEOPEN MężczyźniŻwawe Wierchy 34 km08:59:39
188JAMA Damian 678TYLMANOWAOPEN MężczyźniChyża Durbaszka 20 km08:59:48
189HACZ Paweł 736KROSNOOPEN MężczyźniChyża Durbaszka 20 km08:59:52
190URBAŃSKI Leszek 573Poco Loco Adventure TeamKROBIAOPEN MężczyźniChyża Durbaszka 20 km08:59:54
191BEDNARZ Sebastian 822OTM.bOTMUCHÓWOPEN MężczyźniChyża Durbaszka 20 km08:59:58
192SAINTEMARIE Arnaud 1527Marcin Świerc TEAMKRAKOW/FONTAINEBLEAUOPEN MężczyźniWielka Prehyba 44 km09:00:03
193ZAJĄC Stefan 1405BOGOTAOPEN MężczyźniŻwawe Wierchy 34 km09:00:03
194KOLANO Agnieszka 861Przedwojewski TeamWARSZAWAOPEN KobietyChyża Durbaszka 20 km09:00:07
195WYSŁUCH Izabela 840Evadict Trail TeamSKOCZÓWOPEN KobietyChyża Durbaszka 20 km09:00:11
196RYSULA Konrad 1332Road To Ultra ZĄBOPEN MężczyźniŻwawe Wierchy 34 km09:01:06
197SIMKA Kamil 802Forrest Gump TeamRZESZÓWOPEN MężczyźniChyża Durbaszka 20 km09:01:08
198STEUER Jan 604KW LubliniecMIKOŁÓWOPEN MężczyźniChyża Durbaszka 20 km09:01:10
199RYBARCZYK Kamil 1186Marmurowe dzikiŁÓDŹOPEN MężczyźniŻwawe Wierchy 34 km09:01:36
200DŁUGOSZ-STĘPNIAK Agnieszka 783LUBLINOPEN KobietyChyża Durbaszka 20 km09:01:57
201NOWAK Filip 921HighAltitudeCoupleKRAKÓWOPEN MężczyźniChyża Durbaszka 20 km09:02:05
202HORNICZAK Grzegorz 672GRYWAŁDOPEN MężczyźniChyża Durbaszka 20 km09:02:06
203ZĄBKIEWICZ Szymon 535KRAKÓWOPEN MężczyźniChyża Durbaszka 20 km09:02:09
204KLUZ Marcin 1140PRO-RUN WrocławWROCŁAWOPEN MężczyźniŻwawe Wierchy 34 km09:02:18
205GAJEWSKI Maciej 935Hit The Trail Tomasz KliszCZANIECOPEN MężczyźniChyża Durbaszka 20 km09:02:43
206ŁUCKA Artur 1278KRAKÓWOPEN MężczyźniŻwawe Wierchy 34 km09:02:53
207KLAPPHOLZ Adriana 1455Biegiem przez ChybieCIESZYNOPEN KobietyŻwawe Wierchy 34 km09:03:24
208GOLA Magda 763Trail Is Our WayGLIWICEOPEN KobietyChyża Durbaszka 20 km09:03:26
209PYTKA Konrad 583Naprzód MłocinyWARSZAWAOPEN MężczyźniChyża Durbaszka 20 km09:03:46
210FRĄCKIEWICZ Mateusz 745BIAŁKAOPEN MężczyźniChyża Durbaszka 20 km09:03:52
211SZEJKA Leszek 801Runprogress.pl TeamGLIWICEOPEN MężczyźniChyża Durbaszka 20 km09:03:57
212GOLA Daniel 1263GLIWICEOPEN MężczyźniŻwawe Wierchy 34 km09:03:59
213BRASSE Krystian 1273KRAKÓWOPEN MężczyźniŻwawe Wierchy 34 km09:04:06
214RAINKO Jerzy 706BIAŁYSTOKOPEN MężczyźniChyża Durbaszka 20 km09:04:07
215WARECKI Radosław 1217Przeworska Grupa BiegowaPRZEWORSKOPEN MężczyźniŻwawe Wierchy 34 km09:04:07
216SZYMUSIUK Szymon 777KRAKÓWOPEN MężczyźniChyża Durbaszka 20 km09:04:08
217DEJNECKA Martyna 1336LUBARTÓWOPEN KobietyŻwawe Wierchy 34 km09:04:14
218KRUPA Roman 1335DZIANISZOPEN MężczyźniŻwawe Wierchy 34 km09:04:27
219SZARAPANOWSKI Marcin 1142Ultra Diabły Team LubrzaSZCZECINOPEN MężczyźniŻwawe Wierchy 34 km09:04:27
220ROMAŃCZYK Dominik 936SIOŁKOWAOPEN MężczyźniChyża Durbaszka 20 km09:04:33
221FIRLEJ Grzegorz 533Skazani na zwycięstwoBIELSKO-BIAŁAOPEN MężczyźniChyża Durbaszka 20 km09:04:37
222JASIURKOWSKI Daniel 558IGEKAŁĄCKOOPEN MężczyźniChyża Durbaszka 20 km09:04:40
223KAMYK Jakub 835SWORDS ATHLETICS / #KubaPiechTeamKRAKÓWOPEN MężczyźniChyża Durbaszka 20 km09:04:42
224SZTORC Joanna 502KRAKÓWOPEN KobietyChyża Durbaszka 20 km09:04:50
225STACH Tomasz 731My Endurance TeamPIEKIEŁKOOPEN MężczyźniChyża Durbaszka 20 km09:05:09
226LIGAS Andrzej 559SprinterJAZOWSKOOPEN MężczyźniChyża Durbaszka 20 km09:05:16
227KALISZUK Przemysław 810Banda GrudniaLUBLINOPEN MężczyźniChyża Durbaszka 20 km09:05:19
228SARNA Tomasz 734LIDINGÖOPEN MężczyźniChyża Durbaszka 20 km09:05:30
229ŻUREK Kamil 798KRAKÓWOPEN MężczyźniChyża Durbaszka 20 km09:05:34
230TOPORKIEWICZ Bartosz 603Trail Is Our WayKRAKÓWOPEN MężczyźniChyża Durbaszka 20 km09:05:53
231BRZUSZKIEWICZ Michał 1199Dream RunWARSZAWAOPEN MężczyźniŻwawe Wierchy 34 km09:05:54
232KRUK Magdalena 581KRAKÓWOPEN KobietyChyża Durbaszka 20 km09:06:01
233PYTEL Sergiusz 681SerowyTYCHYOPEN MężczyźniChyża Durbaszka 20 km09:06:10
234BERNÍK Peter 1454PopradSVITOPEN MężczyźniŻwawe Wierchy 34 km09:06:31
235AUGUST Kajetan 824KS Sprint Bielsko-BiałaBIELSKO-BIAŁAOPEN MężczyźniChyża Durbaszka 20 km09:06:44
236DZIEDZIC Grzegorz 781NOWY TARGOPEN MężczyźniChyża Durbaszka 20 km09:06:53
237SKOWRON Antoni 582BALICEOPEN MężczyźniChyża Durbaszka 20 km09:06:57
238FRYSIAK Artur 1183Wieluń Ultra i nie tylkoWIELUŃOPEN MężczyźniŻwawe Wierchy 34 km09:07:01
239PLEWA Rafał 845JADOWNIKIOPEN MężczyźniChyża Durbaszka 20 km09:07:02
240LATOSZEK Gabriela 817SRS Kondycja PiasecznoWARSZAWAOPEN KobietyChyża Durbaszka 20 km09:07:04
241SKORUPKA Leszek 598Grupa biegaczy Skórzec biegaSIEDLCEOPEN MężczyźniChyża Durbaszka 20 km09:07:30
242WINTER Piotr 1361Night RunnersPOZNAŃOPEN MężczyźniŻwawe Wierchy 34 km09:08:03
243BIENIAS Łukasz 1309BlackHatUltraDZIERŻONIÓWOPEN MężczyźniŻwawe Wierchy 34 km09:08:06
244GRODZKI Sebastian 1161KRAKÓWOPEN MężczyźniŻwawe Wierchy 34 km09:08:36
245STACHOŃ Radosław 1291Run 4 FunBOCHNIAOPEN MężczyźniŻwawe Wierchy 34 km09:08:46
246DZIKOWSKI Michal 1181WARSZAWAOPEN MężczyźniŻwawe Wierchy 34 km09:08:52
247MICHALAK Witold 552#NoLimitsLUBLINOPEN MężczyźniChyża Durbaszka 20 km09:09:01
248KONIK Diana 871OŚWIĘCIMOPEN KobietyChyża Durbaszka 20 km09:09:07
249GÓRKA Piotr 864RZESZÓWOPEN MężczyźniChyża Durbaszka 20 km09:09:09
250NADERA Łukasz 528IndywidualnieKALISZOPEN MężczyźniChyża Durbaszka 20 km09:09:09
251KOWALSKI Mariusz 740WARSZAWAOPEN MężczyźniChyża Durbaszka 20 km09:09:14
252GNIEWEK Justyna 1394RZESZÓWOPEN KobietyŻwawe Wierchy 34 km09:09:18
253JACHYMSKI Krzysztof 1414Vege RunnersWARSZAWAOPEN MężczyźniŻwawe Wierchy 34 km09:09:29
254WOSKOWICZ Mateusz 793DĘBICAOPEN MężczyźniChyża Durbaszka 20 km09:09:33
255JACNIAK Ewa 776Ewa Jacniak NOLIMITSLUBLINOPEN KobietyChyża Durbaszka 20 km09:09:58
256PIETRZAK Jacek 889SZCZAWNICAOPEN MężczyźniChyża Durbaszka 20 km09:10:04
257JARACZ Marcin 856DomowaEnergia.com.plKROSNOOPEN MężczyźniChyża Durbaszka 20 km09:10:22
258FLORIAN Adam 859KADCZAOPEN MężczyźniChyża Durbaszka 20 km09:10:39
259KOWALCZYK Artur 1213bh teamKLUSZKOWCEOPEN MężczyźniŻwawe Wierchy 34 km09:10:46
260SOLARZ Robert 842KRAKÓWOPEN MężczyźniChyża Durbaszka 20 km09:10:48
261OSTAFIL Mateusz 849FMT TarnówTARNÓWOPEN MężczyźniChyża Durbaszka 20 km09:11:00
262HURAS Monika 760ITMBW KrakówKRAKÓWOPEN KobietyChyża Durbaszka 20 km09:11:11
263WOŹNIAK Sebastian 1015Inka TeamPOZNAŃOPEN MężczyźniŻwawe Wierchy 34 km09:11:20
264DYBAŁ Patryk 930Tomica CoachingCZANIECOPEN MężczyźniChyża Durbaszka 20 km09:11:33
265WISSUWA Jędrzej 2875Dream RunWARSZAWAOPEN MężczyźniChyża Durbaszka 20 km09:11:36
266KRASOŃ Marcin 905Smashing Pąpkins / NBR Team / OLXSYGNECZÓWOPEN MężczyźniChyża Durbaszka 20 km09:11:54
267KARCZ Grzegorz 1350Będuska Brygada BiegowaMYSZKÓWOPEN MężczyźniŻwawe Wierchy 34 km09:12:15
268ZIĘBA Paweł 797TYCHYOPEN MężczyźniChyża Durbaszka 20 km09:12:28
269BŁASZCZAK Marek 1099Mocna Grupa CezaraWROCŁAWOPEN MężczyźniŻwawe Wierchy 34 km09:12:37
270MOSIOŁEK Monika 1054Naprzód MłocinyBiegnę,żeby Bartek mógł biegaćSKARŻYSKO-KAMIENNAOPEN KobietyŻwawe Wierchy 34 km09:12:43
271SIECZKA Anna 753KRAKÓWOPEN KobietyChyża Durbaszka 20 km09:12:51
272WOŹNIAK Karolina 501Inka TeamPOZNAŃOPEN KobietyChyża Durbaszka 20 km09:12:52
273CIECIOROWSKA Aleksandra 1407OFF-ROAD RUNNERSKOŃSKIEOPEN KobietyŻwawe Wierchy 34 km09:12:56
274KNAPIK Przemyslaw 1279HEINEKEN Krakow / TriwiseKRAKÓWOPEN MężczyźniŻwawe Wierchy 34 km09:13:25
275GRZEGRZÓŁKA Adam 937WARSZAWAOPEN MężczyźniChyża Durbaszka 20 km09:13:40
276SITKO Krzysztof 518SKPB KatowiceMIKOŁÓWOPEN MężczyźniChyża Durbaszka 20 km09:13:47
277WOŹNIAK Janusz 522Usługowy Zakład Instalatorstwa Elektrycznego PORMAT" Jedlicze ul. Topolowa 28"SKOŁYSZYNOPEN MężczyźniChyża Durbaszka 20 km09:13:50
278JAKUS Michał 924Otm.bNYSAOPEN MężczyźniChyża Durbaszka 20 km09:13:52
279CYRAN Wojtek 1214WARSZAWAOPEN MężczyźniŻwawe Wierchy 34 km09:14:55
280KAPAŁKA Kamil 747Gromnik Run TeamGROMNIKOPEN MężczyźniChyża Durbaszka 20 km09:15:17
281BUDNY Kamil 664ATAK TEAMSTRZELINOPEN MężczyźniChyża Durbaszka 20 km09:15:28
282GAWLIKOWSKA Agnieszka 833KATOWICEOPEN KobietyChyża Durbaszka 20 km09:15:30
283BRZOZOWSKA Joanna 1417Team Elita z NizinWARSZAWAOPEN KobietyŻwawe Wierchy 34 km09:15:45
284STYŁA-STYLIŃSKI Norbert 841Twoja StaraKRAKÓWOPEN MężczyźniChyża Durbaszka 20 km09:15:48
285PAPCIAK Karol 880WOLAOPEN MężczyźniChyża Durbaszka 20 km09:15:55
286MICHALIK Jacek 563Słońca JuryOLSZTYNOPEN MężczyźniChyża Durbaszka 20 km09:16:01
287ÖRDÖG Ditta 837TINNYEOPEN KobietyChyża Durbaszka 20 km09:16:07
288GNIADKOWSKA Martyna 614OdjechaniSYGNECZÓWOPEN KobietyChyża Durbaszka 20 km09:16:17
289KOZŁOWSKI Jerzy 1281BRZEGOPEN MężczyźniŻwawe Wierchy 34 km09:16:26
290STANISZEWSKA Joanna 749SPCTORUŃOPEN KobietyChyża Durbaszka 20 km09:16:28
291MOLITORYS Marek 659KACWINOPEN MężczyźniChyża Durbaszka 20 km09:16:35
292PROCHNO Piotr 1269Trail is Our WayWŁOCŁAWEKOPEN MężczyźniŻwawe Wierchy 34 km09:17:56
293REDKIEWICZ Agnieszka 1427Black Hat TeamWARSZAWAOPEN KobietyŻwawe Wierchy 34 km09:17:57
294CIEŚLIŃSKA Karolina 1132STG WARSZAWAWARSZAWAOPEN KobietyŻwawe Wierchy 34 km09:17:57
295KACZMARCZYK Marta 902KRAKÓWOPEN KobietyChyża Durbaszka 20 km09:18:02
296STOLARZ Grzegorz 2873Niepołomice BiegająZABAWAOPEN MężczyźniChyża Durbaszka 20 km09:18:03
297KOSIŃSKI Rafał 594Biegnij z ProServiceOŻARÓW MAZOWIECKIOPEN MężczyźniChyża Durbaszka 20 km09:18:18
298TOFIL Dominik 561CHSBDBYTOMOPEN MężczyźniChyża Durbaszka 20 km09:18:24
299PTAK Patryk 618ChSBD W Ruchu""CHORZÓWOPEN MężczyźniChyża Durbaszka 20 km09:18:30
300HACZ Marta 737KROSNOOPEN KobietyChyża Durbaszka 20 km09:18:41
301HAJDUK Tomasz 610Yulo Run Team SiedlceSIEDLCEOPEN MężczyźniChyża Durbaszka 20 km09:19:01
302RAKOCZY Krzysztof 1225BOCHNIAOPEN MężczyźniŻwawe Wierchy 34 km09:19:03
303LIGĘZA Witold 514SmashingPĄpkinsKRAKÓWOPEN MężczyźniChyża Durbaszka 20 km09:19:35
304MICHAŁEK Emil 774KB harcownik jelcz-laskowiceJELCZ-LASKOWICEOPEN MężczyźniChyża Durbaszka 20 km09:19:39
305STALKA Krzysztof 932Stanwex IIJÓZEFÓWOPEN MężczyźniChyża Durbaszka 20 km09:19:41
306SIWAK Natalia 858SKAWINAOPEN KobietyChyża Durbaszka 20 km09:19:45
307GARLICKI Marek 1173STG WarszawaWARSZAWAOPEN MężczyźniŻwawe Wierchy 34 km09:19:46
308FEDOREK Vojtech 847KIELCEOPEN MężczyźniChyża Durbaszka 20 km09:19:48
309PRZYBYLSKI Mariusz 616Biegnij z ProServiceZĄBKIOPEN MężczyźniChyża Durbaszka 20 km09:19:54
310CZARNOCKI Paweł 684grupa biegaczy skórzec biegaSKÓRZECOPEN MężczyźniChyża Durbaszka 20 km09:19:59
311KOZŁOWSKI Piotr 571WŁOSZAKOWICEOPEN MężczyźniChyża Durbaszka 20 km09:20:01
312BUŁAWKA Łukasz 1313KW KrakówKRAKOWOPEN MężczyźniŻwawe Wierchy 34 km09:20:03
313PACE Daniel 910BERNOPEN MężczyźniChyża Durbaszka 20 km09:20:08
314STĘSIK Tomasz 1262Wolsztyńska Akademia BiegowaNOWE TŁOKIOPEN MężczyźniŻwawe Wierchy 34 km09:20:20
315HAJDA Justyna 1380MAFIA TEAM LUBLINIECRADZIONKÓWOPEN KobietyŻwawe Wierchy 34 km09:20:21
316NIEMCZYK Dominik 1019Euroclear Running TeamKRAKÓWOPEN MężczyźniŻwawe Wierchy 34 km09:20:24
317GRUSZCZYŃSKI Stanisław 1327GLIWICEOPEN MężczyźniŻwawe Wierchy 34 km09:20:28
318ŚWIERK Przemek 1209Ultra Diabły TeamŚWIEBODZINOPEN MężczyźniŻwawe Wierchy 34 km09:20:28
319NOWIK Kamil 1215Ultra Diabły Team LubrzaSWIEBODZINOPEN MężczyźniŻwawe Wierchy 34 km09:20:28
320SARNA Jolanta 735LIDINGÖOPEN KobietyChyża Durbaszka 20 km09:20:35
321STANISŁAWSKI Michał 1121UKS Free Sports Bielsko-BiałaBIELSKO-BIAŁAOPEN MężczyźniŻwawe Wierchy 34 km09:21:09
322BUJNIAK Sławomir 623JAWORZNOOPEN MężczyźniChyża Durbaszka 20 km09:21:25
323BAŁA Marcin 712CHELM SLASKIOPEN MężczyźniChyża Durbaszka 20 km09:21:34
324MAREK Sławomir 691KRAKÓWOPEN MężczyźniChyża Durbaszka 20 km09:21:57
325ALEKSA Irena 750WARSZAWAOPEN KobietyChyża Durbaszka 20 km09:22:01
326NIKLEWSKI Michał 673RADOMOPEN MężczyźniChyża Durbaszka 20 km09:22:22
327KLIMCZAK Bogdan 907Sprinter.ŁĄCKOOPEN MężczyźniChyża Durbaszka 20 km09:22:29
328PIEKARCZYK Grzegorz 1030Nowotarski Klub KolarskiBAŃSKA WYŻNAOPEN MężczyźniŻwawe Wierchy 34 km09:22:32
329KRAUZE-PYRGIEL Kamila 651Dynamic ŁódźŁÓDŹOPEN KobietyChyża Durbaszka 20 km09:22:48
330WEWIÓR Przemysław 607WARSZAWAOPEN MężczyźniChyża Durbaszka 20 km09:22:50
331CHOŁODY Łukasz 814Sprint GorzyceGORZYCEOPEN MężczyźniChyża Durbaszka 20 km09:22:58
332KUCIAK Bartosz 1100KROSNOOPEN MężczyźniŻwawe Wierchy 34 km09:23:04
333NIKLEWSKI Paweł 676RADOMOPEN MężczyźniChyża Durbaszka 20 km09:23:05
334IWANOWICZ Paweł 764Sztywne MordyWARSZAWAOPEN MężczyźniChyża Durbaszka 20 km09:23:10
335FILAK Lukasz 503PulpetKRAKOWOPEN MężczyźniChyża Durbaszka 20 km09:23:17
336SKOCZYLAS Karolina 1034Stay Insane | SkoczyliwlasyŚWIDNIKOPEN KobietyŻwawe Wierchy 34 km09:23:22
337JANUSZ Paweł 795JAZOWSKOOPEN MężczyźniChyża Durbaszka 20 km09:23:23
338KUMOR Anna 775KRAKÓWOPEN KobietyChyża Durbaszka 20 km09:24:03
339ŚMIETANKA Łukasz 762ZGŁOBICEOPEN MężczyźniChyża Durbaszka 20 km09:24:09
340CELEK Katarzyna 931 Rzeszowskie G&GRZESZÓWOPEN KobietyChyża Durbaszka 20 km09:24:27
341GILOWSKI Kamil 1122Biegam Żeby Żreć Więcej CiastkówBIELSKO-BIAŁAOPEN MężczyźniŻwawe Wierchy 34 km09:24:45
342KRAJEWSKI Marcin 1185WROCŁAWOPEN MężczyźniŻwawe Wierchy 34 km09:24:46
343MEUS Martyna 893KRAKÓWOPEN KobietyChyża Durbaszka 20 km09:24:48
344WOŹNIAK Jakub 1425SPRINT GorzyceGORZYCEOPEN MężczyźniŻwawe Wierchy 34 km09:24:49
345MATYSZCZAK Krzysztof 565KENKOWARSZAWAOPEN MężczyźniChyża Durbaszka 20 km09:24:50
346BEDNARZ Małgorzata 823OTM.bOTMUCHÓWOPEN KobietyChyża Durbaszka 20 km09:24:58
347ZYCHOWICZ Paweł 728OTM.bOTMUCHÓWOPEN MężczyźniChyża Durbaszka 20 km09:24:59
348ORĘZIAK Maciej 709STALOWA WOLAOPEN MężczyźniChyża Durbaszka 20 km09:25:16
349PASZYNA Dawid 560RZESZÓWOPEN MężczyźniChyża Durbaszka 20 km09:25:28
350WERBIŃSKI Tomasz 679WARSZAWAOPEN MężczyźniChyża Durbaszka 20 km09:25:43
351GAJEWSKI Marek 1439WARSZAWAOPEN MężczyźniŻwawe Wierchy 34 km09:26:06
352STANEK Tomasz 829ŁAPSZE NIŻNEOPEN MężczyźniChyża Durbaszka 20 km09:26:08
353MOTYKA Jakub 1353The HOE CompanyTRZEBINIAOPEN MężczyźniŻwawe Wierchy 34 km09:26:18
354SZYMAŃSKI Grzegorz 897KATOWICEOPEN MężczyźniChyża Durbaszka 20 km09:26:19
355MATYSIK Mateusz 660OLKUSZOPEN MężczyźniChyża Durbaszka 20 km09:26:21
356NAPORA Adam 884PIOTRKÓW TRYBUNALSKIOPEN MężczyźniChyża Durbaszka 20 km09:27:20
357RADECKI Wojciech 826Niepołomice BiegająSUŁKÓWOPEN MężczyźniChyża Durbaszka 20 km09:27:27
358TADROWSKI Tomasz 619INOWROCŁAWOPEN MężczyźniChyża Durbaszka 20 km09:27:52
359WISZNIOWSKI Marek 891WARSZAWAOPEN MężczyźniChyża Durbaszka 20 km09:28:00
360SANECKI Rafał 839Chyże wyżłyKRAKÓWOPEN MężczyźniChyża Durbaszka 20 km09:28:04
361UCHEREK Kazimierz 555kazimierz ucherekŻORYOPEN MężczyźniChyża Durbaszka 20 km09:28:20
362BAŃDUR Marta 885RZESZÓWOPEN KobietyChyża Durbaszka 20 km09:28:31
363SŁUPSKI Maciej 630KRAKÓWOPEN MężczyźniChyża Durbaszka 20 km09:28:36
364STELMACH-TOFIL Ewa 692#NoLimitsTURKAOPEN KobietyChyża Durbaszka 20 km09:28:37
365MILCZAREK Kinga 686KOŹMIN WIELKOPOLSKIOPEN KobietyChyża Durbaszka 20 km09:28:44
366PIĄTKIEWICZ Łukasz 1193MarcinŚwiercTeamKRAKÓWOPEN MężczyźniŻwawe Wierchy 34 km09:28:47
367SZELĄGIEWICZ Magdalena 700SZCZECINOPEN KobietyChyża Durbaszka 20 km09:28:55
368ŁAŻEŃSKI Łukasz 1346ŚLEDZIEJOWICEOPEN MężczyźniŻwawe Wierchy 34 km09:28:55
369TWARDOWSKI Bartosz 1354IWIERZYCEOPEN MężczyźniŻwawe Wierchy 34 km09:29:00
370FILAS Witold 1058KRYNICA-ZDRÓJOPEN MężczyźniŻwawe Wierchy 34 km09:29:06
371TRYBALSKA-LIPSKA Martyna 808Go Aptiv!KRAKÓWOPEN KobietyChyża Durbaszka 20 km09:29:14
372LIPSKI Dawid 809KRAKÓWOPEN MężczyźniChyża Durbaszka 20 km09:29:17
373TRZCINSKI Maciej 1334WARSZAWAOPEN MężczyźniŻwawe Wierchy 34 km09:29:30
374ROŻEK Janusz 733KB WartkoPRZYJMAOPEN MężczyźniChyża Durbaszka 20 km09:29:31
375BAJAK Wojciech 1125Ekstraklasa.orgNISKOOPEN MężczyźniŻwawe Wierchy 34 km09:29:34
376POTAPOWICZ Gabriela 1235KATOWICEOPEN KobietyŻwawe Wierchy 34 km09:29:44
377LEWANDOWSKI Paweł 2605LUBOŃOPEN MężczyźniNiepokorny Mnich 95 km09:29:45
378ALBRECHT Grzegorz 1223WARSZAWAOPEN MężczyźniŻwawe Wierchy 34 km09:29:46
379KITA Anna 815TORUŃOPEN KobietyChyża Durbaszka 20 km09:29:49
380ZYCHOWICZ Tomasz 928WARSZAWAOPEN MężczyźniChyża Durbaszka 20 km09:29:51
381APOSTOLSKI Przemysław 602Zabierzów BiegaKRAKÓWOPEN MężczyźniChyża Durbaszka 20 km09:29:55
382SATAŁA Michał 516SimplyRunnerNIEPOLOMICEOPEN MężczyźniChyża Durbaszka 20 km09:30:00
383DOŁĘGA-KOZIEROWSKI Jan 1222WARSZAWAOPEN MężczyźniŻwawe Wierchy 34 km09:30:00
384NOWAK Michal 789Tooploox average runnersLEGNICAOPEN MężczyźniChyża Durbaszka 20 km09:30:04
385PIĘKOŚ Monika 780Hunters OCR TeamTARNÓWOPEN KobietyChyża Durbaszka 20 km09:30:06
386MUSIAŁEK Karol 699Niepołomice BiegająNIEPOŁOMICEOPEN MężczyźniChyża Durbaszka 20 km09:30:07
387MILC Szymon 811Ultra Wyjadacze Wydział ZamiejscowyJÓZEFÓWOPEN MężczyźniChyża Durbaszka 20 km09:30:10
388CZAJKA Tomasz 588OSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKIOPEN MężczyźniChyża Durbaszka 20 km09:30:15
389TOKARCZYK Tomasz 1097NONEJAWORZEOPEN MężczyźniŻwawe Wierchy 34 km09:30:21
390FRANEK Agata 620GET RUNWODZISŁAW ŚLĄSKIOPEN KobietyChyża Durbaszka 20 km09:30:29
391PŁUSA Aleksandra 782LUBLINOPEN KobietyChyża Durbaszka 20 km09:30:40
392FRĄCKOWIAK Krzysztof 1115Pro-Run WrocławWROCŁAWOPEN MężczyźniŻwawe Wierchy 34 km09:30:56
393POCIEJEWSKA Justyna 606Nationale Nederlanden Running TeamWARSZAWAOPEN KobietyChyża Durbaszka 20 km09:30:58
394ŠERKŠNAITĖ Odeta 818Wild SoulsKAUNASOPEN KobietyChyża Durbaszka 20 km09:31:07
395ŻUREK Marcin 621OŚWIĘCIMOPEN MężczyźniChyża Durbaszka 20 km09:31:10
396FRYSIAK Barbara 670WieluńWIELUŃOPEN KobietyChyża Durbaszka 20 km09:31:11
397ZBORUCKI Jan 1071Przedwojewski TeamKATOWICEOPEN MężczyźniŻwawe Wierchy 34 km09:31:20
398KAMIŃSKI Łukasz 2879PIASECZNOOPEN MężczyźniChyża Durbaszka 20 km09:31:21
399HARASIMOWICZ Aleksandra 1256Przedwojewski TeamWARSZAWAOPEN KobietyŻwawe Wierchy 34 km09:31:22
400BRUSASCA Aleksandra 512Matner Running TeamWROCŁAWOPEN KobietyChyża Durbaszka 20 km09:31:27
401RACHWALSKA Oliwia 1224SIEDLECOPEN KobietyŻwawe Wierchy 34 km09:31:33
402URBAN Iwona 137942k Pro TeamTYCHYOPEN KobietyŻwawe Wierchy 34 km09:31:33
403GROCHOWSKI Piotr 869WARSZAWAOPEN MężczyźniChyża Durbaszka 20 km09:31:40
404NYCZ Sławomir 1105STRZYŻÓWOPEN MężczyźniŻwawe Wierchy 34 km09:31:46
405HRAPKOWICZ Marek 1441Czanieckie MakaronyKĘTYOPEN MężczyźniŻwawe Wierchy 34 km09:31:57
406RYBKOWSKI Hubert 1226KtórędyNadMorskieOkoŻYCHLINOPEN MężczyźniŻwawe Wierchy 34 km09:32:05
407KROSZKA Krzysztof 644StepStone Running TeamWARSZAWAOPEN MężczyźniChyża Durbaszka 20 km09:32:11
408WOJTALA Bartłomiej 1246Uwaga na DziadaKRAKÓWOPEN MężczyźniŻwawe Wierchy 34 km09:32:13
409CZAJKA Sylwia 587OSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKIOPEN KobietyChyża Durbaszka 20 km09:32:26
410PAWELCZYK Krzysztof 1357SobasTeamKIELCEOPEN MężczyźniŻwawe Wierchy 34 km09:32:30
411ANDRZEJEWSKA Anna 819Aktywnie UzależniamyPIASECZNOOPEN KobietyChyża Durbaszka 20 km09:32:37
412KLIMOWSKA Bernadetta 739JUSZCZYNOPEN KobietyChyża Durbaszka 20 km09:32:44
413WATARZYSZYN Marzena 540KRAKÓWOPEN KobietyChyża Durbaszka 20 km09:32:45
414ZYCH Jaromir 701BRZESKOOPEN MężczyźniChyża Durbaszka 20 km09:32:46
415KOZERA Katarzyna 1023BUSHIDOWARSZAWAOPEN KobietyŻwawe Wierchy 34 km09:32:46
416SOSIN Dawid 914ACCENTUREKRAKÓWOPEN MężczyźniChyża Durbaszka 20 km09:32:47
417ŻUREK-KUCHARSKA Urszula 650M.I.L.A.NOWA IWICZNAOPEN KobietyChyża Durbaszka 20 km09:32:50
418PTAK Dorota 530Piątkowo na BiegowoPOZNAŃOPEN KobietyChyża Durbaszka 20 km09:33:00
419KOWALIK Grzegorz 590Runowo RangersMARIEWOPEN MężczyźniChyża Durbaszka 20 km09:33:03
420ŻUREK Kazimierz 1164NOWA IWICZNAOPEN MężczyźniŻwawe Wierchy 34 km09:33:13
421SIMKUS Aidas 1300Wild SoulsVILNIUSOPEN MężczyźniŻwawe Wierchy 34 km09:33:14
422ŻAK Barbara 2164Jura TeamPRZEGINIAOPEN KobietyŻwawe Wierchy 34 km09:33:37
423WOLEK Jerzy 836TYCHYOPEN MężczyźniChyża Durbaszka 20 km09:33:39
424GALEK Michał 638TRAWNIKIOPEN MężczyźniChyża Durbaszka 20 km09:34:04
425BARTASUN Patryk 596Biegacze Specjalnej TroskiWARSZAWAOPEN MężczyźniChyża Durbaszka 20 km09:34:06
426KORZONEK Karol 2534SPRINT GorzyceMOTYCZE SZLACHECKIEOPEN MężczyźniŻwawe Wierchy 34 km09:34:10
427MAJKOWSKI Tomasz 929Aktywni KociewiacySKÓRCZOPEN MężczyźniChyża Durbaszka 20 km09:34:19
428MYKOWSKI Tadeusz 605Aktywni KociewiacySKÓRCZOPEN MężczyźniChyża Durbaszka 20 km09:34:20
429WENARSKI Grzegorz 2168Stay InsaneLUBLINOPEN MężczyźniChyża Durbaszka 20 km09:34:24
430MARCHEWKA Grzegorz 724WARKAOPEN MężczyźniChyża Durbaszka 20 km09:34:27
431MYSZKA Ewelina 597WARSZAWAOPEN KobietyChyża Durbaszka 20 km09:34:53
432BARAMBAS Oliwia 647Aktywni KociewiacySKÓRCZOPEN KobietyChyża Durbaszka 20 km09:35:00
433ISKRZYNSKA Aleksandra 693BASELOPEN KobietyChyża Durbaszka 20 km09:35:04
434KUŹNIAK Martyna 751WARSZAWAOPEN KobietyChyża Durbaszka 20 km09:35:05
435HAMERA Łukasz 545NIEMCEOPEN MężczyźniChyża Durbaszka 20 km09:35:21
436KĄDZIELA Marcin 544NIEMCEOPEN MężczyźniChyża Durbaszka 20 km09:35:21
437HENDEL Magda 1413AZS AWF Kraków Masters SZCZAWNICAOPEN KobietyŻwawe Wierchy 34 km09:35:24
438ANDRUSZKÓW Piotr 761WROCŁAWOPEN MężczyźniChyża Durbaszka 20 km09:35:25
439GECOW Marcin 765WARSZAWAOPEN MężczyźniChyża Durbaszka 20 km09:35:47
440WOŁYNIEC Paweł 705Biegacze Specjalnej TroskiŚWIDNIKOPEN MężczyźniChyża Durbaszka 20 km09:35:50
441VAIČAITYTĖ Raimonda 1358Wild SoulsVILNIUSOPEN KobietyŻwawe Wierchy 34 km09:35:52
442BOSS Oskar 1448Dream RunWARSZAWAOPEN MężczyźniŻwawe Wierchy 34 km09:36:05
443KRALIK Sylwia 536WARSZAWAOPEN KobietyChyża Durbaszka 20 km09:36:11
444GROCHOWICZ Robert 746SUTTONOPEN MężczyźniChyża Durbaszka 20 km09:36:22
445JĘDRASZEK Alicja 1305Trail Is Our WayPABIANICEOPEN KobietyŻwawe Wierchy 34 km09:36:22
446MIHOK Imrich 925O5 BK Furčča KošiceBIDOVCEOPEN MężczyźniChyża Durbaszka 20 km09:36:26
447KRUPCZAK Zuzanna 617Z górki i pod górkęBYDGOSZCZOPEN KobietyChyża Durbaszka 20 km09:36:29
448CIECKIEWICZ Tomasz 1227CIESZANÓWOPEN MężczyźniŻwawe Wierchy 34 km09:36:53
449SZELĄGIEWICZ Patrycja 654SZCZECINOPEN KobietyChyża Durbaszka 20 km09:36:59
450CIENKOSZ Anna 873#zaliniametyteamNIWKAOPEN KobietyChyża Durbaszka 20 km09:37:00
451FUTA Grzegorz 677LUBLINOPEN MężczyźniChyża Durbaszka 20 km09:37:03
452PRZYBYLSKI Paweł 1203AnatomiaBieganiaWROCLAWOPEN MężczyźniŻwawe Wierchy 34 km09:37:09
453KUBIK Tymoteusz 1204KRAŚNIKOPEN MężczyźniŻwawe Wierchy 34 km09:37:12
454MAKOWSKI Marcin 574WARSZAWAOPEN MężczyźniChyża Durbaszka 20 km09:37:17
455DARŁAK Joanna 828Naprzód MłocinyLUBACZÓWOPEN KobietyChyża Durbaszka 20 km09:37:19
456LIGĘZA Joasia 517Smashing PĄpkinsKRAKÓWOPEN KobietyChyża Durbaszka 20 km09:37:21
457MICHALSKI Mateusz 557Słońca JuryOLSZTYNOPEN MężczyźniChyża Durbaszka 20 km09:37:28
458KIEPIEL Agata 687Adidas Runners WarsawWARSZAWAOPEN KobietyChyża Durbaszka 20 km09:37:31
459WOJNAR Paweł 1780WARSZAWAOPEN MężczyźniWielka Prehyba 44 km09:37:34
460WIECHETEK Artur 1136STG WarszawaWARSZAWAOPEN MężczyźniŻwawe Wierchy 34 km09:37:36
461BONDAR Paweł 631BIELSKO-BIAŁAOPEN MężczyźniChyża Durbaszka 20 km09:37:44
462PIEKIELNA Angelika 668CZASTARYOPEN KobietyChyża Durbaszka 20 km09:37:53
463KANCERSKI Krzysztof 1333ŁÓDZOPEN MężczyźniŻwawe Wierchy 34 km09:37:57
464MROCZKOWSKI Zygmunt 653TYCHYOPEN MężczyźniChyża Durbaszka 20 km09:38:11
465KIEDROWSKI Bartosz 1059Lubię klopsyPOZNAŃOPEN MężczyźniŻwawe Wierchy 34 km09:38:11
466KOZIAR Michał 922WARSZAWAOPEN MężczyźniChyża Durbaszka 20 km09:38:15
467SZTYLKO Michał 1112WARSZAWAOPEN MężczyźniŻwawe Wierchy 34 km09:38:21
468DROZD Grzegorz 1268GLIWICEOPEN MężczyźniŻwawe Wierchy 34 km09:38:28
469MISIŃSKI Paweł 685GLIWICEOPEN MężczyźniChyża Durbaszka 20 km09:38:56
470GAIK Andrzej 2876BRAKGLIWICEOPEN MężczyźniChyża Durbaszka 20 km09:38:57
471WIATRÓW Marcin 754WARSZAWAOPEN MężczyźniChyża Durbaszka 20 km09:39:02
472SZUBRYT Andrzej 680GLIWICEOPEN MężczyźniChyża Durbaszka 20 km09:39:07
473KOWALSKA Agnieszka 1266KRAKÓWOPEN KobietyŻwawe Wierchy 34 km09:39:09
474MAGDA Łukasz 14033xlGUZÓWOPEN MężczyźniŻwawe Wierchy 34 km09:39:11
475LISOWSKA Izabela 827ŁOMNICA ZDRÓJOPEN KobietyChyża Durbaszka 20 km09:39:12
476CISZEK Olga 726WARSZAWAOPEN KobietyChyża Durbaszka 20 km09:39:13
477FORTAK Rafał 1265ŁÓDŹOPEN MężczyźniŻwawe Wierchy 34 km09:39:14
478CIEŚLIŃSKA Elżbieta 766ŁÓDŹOPEN KobietyChyża Durbaszka 20 km09:39:16
479KORGA Maria 511BYDGOSZCZOPEN KobietyChyża Durbaszka 20 km09:39:27
480SEMPRUCH Witold 725POZNAŃOPEN MężczyźniChyża Durbaszka 20 km09:39:30
481COFUR Rafal 1165KRAKOWOPEN MężczyźniŻwawe Wierchy 34 km09:39:30
482ŁUCZAK Michał 851rak'n'rollMARIANÓWOPEN MężczyźniChyża Durbaszka 20 km09:39:53
483KSIĄŻEK-WOŁYNIEC Magdalena 912ŚWIDNIKOPEN KobietyChyża Durbaszka 20 km09:40:01
484SZCZODRZYŃSKA Kasia 834POZNAŃOPEN KobietyChyża Durbaszka 20 km09:40:06
485KUŁAKOWSKI Grzegorz 779DĄBROWA GÓRNICZAOPEN MężczyźniChyża Durbaszka 20 km09:41:07
486CZUCHRYTA Iwona 892SWIDNIKOPEN KobietyChyża Durbaszka 20 km09:41:20
487GIERAŁT Urszula 632KRAKÓWOPEN KobietyChyża Durbaszka 20 km09:41:34
488KOCZARA Marta 876WARSZAWAOPEN KobietyChyża Durbaszka 20 km09:41:52
489HEJMEJ Kamila 504NOWY SĄCZOPEN KobietyChyża Durbaszka 20 km09:42:09
490BIENIAS Rafał 568.MIĘDZYRZECZOPEN MężczyźniChyża Durbaszka 20 km09:42:27
491SMAGA Antoni 806BORZECHÓWOPEN MężczyźniChyża Durbaszka 20 km09:42:33
492CHĄDZYŃSKI Marcin 509Naprzód MłocinyWARSZAWAOPEN MężczyźniChyża Durbaszka 20 km09:42:41
493FRĄCZEK Marcin 635IGTWARSZAWAOPEN MężczyźniChyża Durbaszka 20 km09:42:48
494MIREK Elżbieta 883RADLNAOPEN KobietyChyża Durbaszka 20 km09:43:17
495MIZGAŁA Paulina 566Stowarzyszenie Sportowe Słońca JuryOLSZTYN OPEN KobietyChyża Durbaszka 20 km09:43:21
496MASZKOWSKA Anna 904LUBLINOPEN KobietyChyża Durbaszka 20 km09:43:28
497CZYCZ Mateusz 1174Carpathian RunnersRZESZÓWOPEN MężczyźniŻwawe Wierchy 34 km09:43:31
498PIĘTA Łukasz 1434Infinity-GymPROSZOWICEOPEN MężczyźniŻwawe Wierchy 34 km09:43:34
499JASTRZĘBSKA Karolina 878CSC Adventure AcademyCHORZÓWOPEN KobietyChyża Durbaszka 20 km09:43:37
500GRZESZCZYK Michał 757EkobiegiWARSZAWAOPEN MężczyźniChyża Durbaszka 20 km09:43:40
501KUBASZEWSKA Zofia 666WARSZAWAOPEN KobietyChyża Durbaszka 20 km09:43:42
502DRAGUŁA-LIS Andżelika 886RZESZÓWOPEN KobietyChyża Durbaszka 20 km09:43:46
503PÓŁGĘSEK Bartosz 1259Harpagan RunnersBYDGOSZCZOPEN MężczyźniŻwawe Wierchy 34 km09:43:46
504SITEK Dariusz 825TARNOWSKIE GÓRYOPEN MężczyźniChyża Durbaszka 20 km09:43:49
505MAJDYŚ Wojciech 784KRAKÓWOPEN MężczyźniChyża Durbaszka 20 km09:43:52
506BACHURSKA Ewa 665KB Harcownik Jelcz-LaskowiceMIŁOSZYCEOPEN KobietyChyża Durbaszka 20 km09:43:58
507HOŁUBIEC Paweł 1188Yulo Run Team SiedlceSIEDLCEOPEN MężczyźniŻwawe Wierchy 34 km09:43:59
508ULIKOWSKA Martyna 1043Załoga GórskaGOŚCINOOPEN KobietyŻwawe Wierchy 34 km09:44:02
509PIECHOWIAK Mateusz 1006Z górki i pod górkęBYDGOSZCZOPEN MężczyźniŻwawe Wierchy 34 km09:44:05
510SOKOŁOWSKA Małgorzata 539Rozchodniaczek TeamMIELECOPEN KobietyChyża Durbaszka 20 km09:44:24
511SOKOŁOWSKI Piotr 541MIELECOPEN MężczyźniChyża Durbaszka 20 km09:44:25
512SZCZYGIEŁ Joanna 742KOBYŁKAOPEN KobietyChyża Durbaszka 20 km09:44:26
513POLCZYK Bartosz 532TARNÓWOPEN MężczyźniChyża Durbaszka 20 km09:44:35
514SURLAS Izabela 1292Przedwojewski TeamWROCŁAWOPEN KobietyŻwawe Wierchy 34 km09:44:44
515MORAWIEC Krzysztof 1451Hunters OCR TeamTARNÓWOPEN MężczyźniŻwawe Wierchy 34 km09:44:49
516PIĘTKA Marta 1360WARSZAWAOPEN KobietyŻwawe Wierchy 34 km09:45:08
517MAŁKOWSKI Tomasz 1166Grupa Biegowa 65GDAŃSKOPEN MężczyźniŻwawe Wierchy 34 km09:45:11
518KLAMBOROWSKA Magdalena 713WARSZAWAOPEN KobietyChyża Durbaszka 20 km09:45:16
519KLAMBOROWSKI Artur 715WARSZAWAOPEN MężczyźniChyża Durbaszka 20 km09:45:18
520CEGLARSKA GRONEK Agnieszka 580KOBYŁKAOPEN KobietyChyża Durbaszka 20 km09:45:20
521CHERVET Cedric 542RZESZÓWOPEN MężczyźniChyża Durbaszka 20 km09:45:33
522SIWADŁO Augustyn 521TENCZYNEKOPEN MężczyźniChyża Durbaszka 20 km09:45:37
523NEUMANN Piotr 2169GLIWICEOPEN MężczyźniChyża Durbaszka 20 km09:45:57
524PAWLIK Wojciech 711KATOWICEOPEN MężczyźniChyża Durbaszka 20 km09:45:58
525ZWOLIŃSKI Łukasz 1432WOLA MOSZCZENICKAOPEN MężczyźniŻwawe Wierchy 34 km09:46:01
526AUGUSTYNOWICZ Andrzej 697RCI BydgoszczBYDGOSZCZOPEN MężczyźniChyża Durbaszka 20 km09:46:19
527AUGUSTYNOWICZ Aurelia 696RCI BydgoszczBYDGOSZCZOPEN KobietyChyża Durbaszka 20 km09:46:19
528SZCZECH Łukasz 1147BraciakiSquadWARSZAWAOPEN MężczyźniŻwawe Wierchy 34 km09:46:22
529SIENKIEL Bartłomiej 1157Bełżyce i okolice biegajaBEŁŻYCEOPEN MężczyźniŻwawe Wierchy 34 km09:46:23
530KULKA Sergiusz 804GŁOSKÓWOPEN MężczyźniChyża Durbaszka 20 km09:46:34
531ZAPAŚNIK Michał 786WARSZAWAOPEN MężczyźniChyża Durbaszka 20 km09:46:40
532LOSKA Tomasz 2882#zaliniametyteamŁAZISKA GÓRNEOPEN MężczyźniŻwawe Wierchy 34 km09:47:01
533BIELECKI Tomasz 2170Stowarzyszenie Sportowe Słońca JuryCZĘSTOCHOWAOPEN MężczyźniChyża Durbaszka 20 km09:47:04
534GRZELAK Anna 1162Marmurowe DzikiŁÓDŹOPEN KobietyŻwawe Wierchy 34 km09:47:06
535BAKALARSKA Urszula 646KRAKÓWOPEN KobietyChyża Durbaszka 20 km09:47:18
536KROSZKA Beata 643Team ZabieganeDniWARSZAWAOPEN KobietyChyża Durbaszka 20 km09:47:28
537RZESZOTARSKI Tomasz 1447KtórędyNadMorskieOkoKONINOPEN MężczyźniŻwawe Wierchy 34 km09:47:30
538SAMBORSKA Aneta 575KRAKÓWOPEN KobietyChyża Durbaszka 20 km09:47:37
539SAMBORSKI Marcin 576KRAKÓWOPEN MężczyźniChyża Durbaszka 20 km09:47:38
540BALNER Sebastian 898Czarna tęczaJAWORZNOOPEN MężczyźniChyża Durbaszka 20 km09:47:50
541FICEK Roman 2800Hoka Team PolandSKAWICAOPEN MężczyźniNiepokorny Mnich 95 km09:47:58
542KOŁODZIEJ Justyna 669RYBNIKOPEN KobietyChyża Durbaszka 20 km09:47:59
543PARA Aleksandra 1243PodiumRZESZÓWOPEN KobietyŻwawe Wierchy 34 km09:48:02
544OBERSZTYN Marcin 718WARSZAWAOPEN MężczyźniChyża Durbaszka 20 km09:48:11
545MRÓZ Artur 702Pędzące LeniwceSOKOŁÓW PODLASKIOPEN MężczyźniChyża Durbaszka 20 km09:48:13
546MICHALAK Jacek 1352OVIME RUNWARSZAWAOPEN MężczyźniŻwawe Wierchy 34 km09:48:19
547STAL Waldemar 790tooploox average runnersWROCŁAWOPEN MężczyźniChyża Durbaszka 20 km09:48:31
548KRAWCZYK Monika 531RASZYNOPEN KobietyChyża Durbaszka 20 km09:48:52
549MACIASZ Sylwia 794POŁOM MAŁYOPEN KobietyChyża Durbaszka 20 km09:48:57
550DZIEDZIC Andrzej 1342Road to UltraBANSKA NIZNAOPEN MężczyźniŻwawe Wierchy 34 km09:49:01
551NIEMASZ Aleksandra 1395100lejkaKRYNICA ZDRÓJOPEN KobietyŻwawe Wierchy 34 km09:49:03
552WASIEWICZ Jolanta 2163WARSZAWAOPEN KobietyŻwawe Wierchy 34 km09:49:08
553SEROCZYŃSKI Piotr 1237ŁÓDŹOPEN MężczyźniŻwawe Wierchy 34 km09:49:15
554STASZCZYK Michał 882BRZESKOOPEN MężczyźniChyża Durbaszka 20 km09:49:26
555STASZCZYK Ania 881BRZESKOOPEN KobietyChyża Durbaszka 20 km09:49:28
556PEC Arkadiusz 1144Naprzód MłocinyWARSZAWAOPEN MężczyźniŻwawe Wierchy 34 km09:49:34
557ŚWIERC Barbara 1330MarcinSwiercTEAMKRAKÓWOPEN KobietyŻwawe Wierchy 34 km09:49:37
558KONIECKIEWICZ Adam 1149Slow Jogging SiedlceSIEDLCEOPEN MężczyźniŻwawe Wierchy 34 km09:49:37
559KARLIŃSKA Katarzyna 832Dradura&FourTriSquadŁÓDŹOPEN KobietyChyża Durbaszka 20 km09:49:40
560TYLMAN Radosław 546WARSZAWAOPEN MężczyźniChyża Durbaszka 20 km09:50:09
561OSTROWSKA Dorota 624Yulo Run Team SiedlceSIEDLCEOPEN KobietyChyża Durbaszka 20 km09:50:24
562KIES Iwona 520MIKOŁÓWOPEN KobietyChyża Durbaszka 20 km09:50:26
563JUZASZEK Maciej 688KRAKÓWOPEN MężczyźniChyża Durbaszka 20 km09:50:27
564BOJARCZUK Jolanta 601Ruch IzbicaSIENNICA NADOLNA (GMINA: KRASNYSTAW)OPEN KobietyChyża Durbaszka 20 km09:50:54
565ŚLUSARCZYK Tomek 1630PIASEKOPEN MężczyźniWielka Prehyba 44 km09:51:04
566KRÓLICKI Konrad 1056STG WARSZAWAWARSZAWAOPEN MężczyźniŻwawe Wierchy 34 km09:51:13
567PRĘGOWSKI Michał 1139Stare Babice Biegają / Vege RunnersKLAUDYNOPEN MężczyźniŻwawe Wierchy 34 km09:51:16
568RATAJCZAK Łukasz 1363Night RunnersMOSINAOPEN MężczyźniŻwawe Wierchy 34 km09:51:18
569GONCERZEWICZ Anna 1421Asics FrontRunner/Stare Babice BiegająKWIRYNÓWOPEN KobietyŻwawe Wierchy 34 km09:51:18
570NOWACZEK Ewa 553#NOLIMITSLUBLINOPEN KobietyChyża Durbaszka 20 km09:51:31
571FLEJSZAR Marcin 1039GDYNIAOPEN MężczyźniŻwawe Wierchy 34 km09:51:38
572GRZYB Beata 570Kobiety BiegająPOZNAŃOPEN KobietyChyża Durbaszka 20 km09:51:47
573GALEWSKI Adrian 1233WARSZAWAOPEN MężczyźniŻwawe Wierchy 34 km09:51:50
574PERLAN Robert 547Leszno TeamLESZNOOPEN MężczyźniChyża Durbaszka 20 km09:51:53
575DOBIECH Dominik 800Słońca JuryOLSZTYNOPEN MężczyźniChyża Durbaszka 20 km09:52:08
576KACPEROWSKI Marcin 1242PLOCKOPEN MężczyźniŻwawe Wierchy 34 km09:52:22
577GARCZYK Agnieszka 556KB Galopujące ŚlimakiKOZIEGŁOWYOPEN KobietyChyża Durbaszka 20 km09:52:30
578SALIŃSKI Bartosz 1169AugusTeamKATOWICEOPEN MężczyźniŻwawe Wierchy 34 km09:52:37
579SIKORA Grzegorz 2881McBiegaczeKSIĄŻENICEOPEN MężczyźniChyża Durbaszka 20 km09:52:48
580TYLIŃSKI Jacek 1086Słońce JuryPRZYMILOWICEOPEN MężczyźniŻwawe Wierchy 34 km09:52:59
581MIZGAŁA Łukasz 1084Stowarzyszenie Sportowe Słońca JuryOLSZTYNOPEN MężczyźniŻwawe Wierchy 34 km09:53:01
582ŚLEMP Małgorzata 729Ultra WyjadaczeRZESZÓWOPEN KobietyChyża Durbaszka 20 km09:53:25
583CIRILLO Saverio 1411KRAKÒWOPEN MężczyźniŻwawe Wierchy 34 km09:53:34
584RADŁOWSKI Szymon 564MICHAŁOWICEOPEN MężczyźniChyża Durbaszka 20 km09:53:51
585LASZCZYK Anna 1408WARSZAWAOPEN KobietyŻwawe Wierchy 34 km09:53:55
586SOŁTAN Jan 1310WARSZAWAOPEN MężczyźniŻwawe Wierchy 34 km09:53:57
587STAŃCZYK Łukasz 656SIEMIANOWICE ŚLĄSKIEOPEN MężczyźniChyża Durbaszka 20 km09:54:21
588ŻARNICKA Anna 785LUBLINOPEN KobietyChyża Durbaszka 20 km09:54:26
589KRAWIEC Dominik 1245KROSNOOPEN MężczyźniŻwawe Wierchy 34 km09:54:28
590TROJNAR Daniel 1089LUBLINOPEN MężczyźniŻwawe Wierchy 34 km09:54:34
591OSTROWSKI Rafał 1248Aktywnie - UzależniamyPŁOCKOPEN MężczyźniŻwawe Wierchy 34 km09:54:45
592CABAJ Paweł 1013Nationale Nederlanden Runing TeamWARSZAWAOPEN MężczyźniŻwawe Wierchy 34 km09:54:50
593BARTOSIEWICZ Małgorzata 732CHOLERZYNOPEN KobietyChyża Durbaszka 20 km09:54:58
594KORDYSZEWSKI Marek 1232MGRWARSZAWAOPEN MężczyźniŻwawe Wierchy 34 km09:54:59
595NOWOSIELSKA Agnieszka 770WARSAWOPEN KobietyChyża Durbaszka 20 km09:55:15
596MENDYGRAŁ Emilia 767Biegowy Wariat Running TeamDZIAŁKIOPEN KobietyChyża Durbaszka 20 km09:55:16
597BOROŃ Magdalena 572KIEŁCZÓWOPEN KobietyChyża Durbaszka 20 km09:55:18
598WIDŁAK Krzysztof 1066Biegam bez klubuWARSZAWAOPEN MężczyźniŻwawe Wierchy 34 km09:55:20
599BARANOWSKI Robert 1410WROCŁAWOPEN MężczyźniŻwawe Wierchy 34 km09:55:21
600WOŹNIAK Lidia 526PORMAT JEDLICZE BIEGASKOŁYSZYNOPEN KobietyChyża Durbaszka 20 km09:55:33
601RZĘDZIAN Marcin 1038WITANIÓWOPEN MężczyźniŻwawe Wierchy 34 km09:55:34
602MIROWSKA Agnieszka 855Fundacja Rak'n'RollWARSZAWAOPEN KobietyChyża Durbaszka 20 km09:55:42
603BARANOWSKI Szymon 1096NOWY TOMYŚLOPEN MężczyźniŻwawe Wierchy 34 km09:55:58
604PRZESMYCKI Krzysztof 1374LUBLINOPEN MężczyźniŻwawe Wierchy 34 km09:56:16
605WICINSKA-REUS Dominika 1391PGE Obrót RunŁÓDŹOPEN KobietyŻwawe Wierchy 34 km09:56:24
606JUREK Michał 2627WROCŁAWOPEN MężczyźniNiepokorny Mnich 95 km09:56:28
607LASOTA Arkadiusz 1027SOSNOWIECOPEN MężczyźniŻwawe Wierchy 34 km09:56:29
608GRZYMALA Sebastian 1134KB RtvEuroAgd/Biegaj z DymkiemPLOCKOPEN MężczyźniŻwawe Wierchy 34 km09:56:32
609GINTER Grzegorz 1401AZS Collegium Medicum UJKRAKÓWOPEN MężczyźniŻwawe Wierchy 34 km09:56:49
610PENCONEK Agata 1020WARSZAWAOPEN KobietyŻwawe Wierchy 34 km09:56:55
611ZAŃ Marcin 862BIŁGORAJOPEN MężczyźniChyża Durbaszka 20 km09:56:57
612MIRKOWSKA Monika 613WARSZAWAOPEN KobietyChyża Durbaszka 20 km09:57:01
613ADAMKIEWICZ Łukasz 612WARSZAWAOPEN MężczyźniChyża Durbaszka 20 km09:57:07
614WOLSKA Monika 888Sekcja Biegowa Ruch IzbicaTURKAOPEN KobietyChyża Durbaszka 20 km09:57:11
615KARCZYŃSKA Joanna 796Bieganie =Pomaganie OLEŚNICAOPEN KobietyChyża Durbaszka 20 km09:57:12
616PELCZAR Joanna 1444Trail is our way teamODRZYKOŃOPEN KobietyŻwawe Wierchy 34 km09:57:16
617BAKIERA Kamil 1022TURKAOPEN MężczyźniŻwawe Wierchy 34 km09:57:42
618OTREBNIK Artur 831LUBSZAOPEN MężczyźniChyża Durbaszka 20 km09:57:43
619BRZEŚKIEWICZ Dorota 657MKB DreptakMIŃSK MAZOWIECKIOPEN KobietyChyża Durbaszka 20 km09:58:08
620GASIK Wiola 926Stowarzyszenie Sportowe Słońca JuryOLSZTYNOPEN KobietyChyża Durbaszka 20 km09:58:24
621ROSŁON Cezary 2165RADZYMINOPEN MężczyźniŻwawe Wierchy 34 km09:58:32
622ŁĄCZ Małgorzata 1258.MIELECOPEN KobietyŻwawe Wierchy 34 km09:58:35
623CZARNECKI Bartlomiej 1304Uwaga na DziadaRĄCZNAOPEN MężczyźniŻwawe Wierchy 34 km09:58:54
624PARZNIEWSKI Maciej 1347Towarzystwo Turystyczne AKS Polonia WarszawaNOWY DWÓR MAZOWIECKIOPEN MężczyźniŻwawe Wierchy 34 km09:59:00
625NOWOSADZKA Beata 548SZCZEPAŃCOWAOPEN KobietyChyża Durbaszka 20 km09:59:01
626BACZUK Jakub 1045WARSZAWAOPEN MężczyźniŻwawe Wierchy 34 km09:59:11
627MAKÓWKA Justyna 2166KRAKÓWOPEN KobietyŻwawe Wierchy 34 km09:59:29
628NIEPORECKA Sylwia 755WARSZAWAOPEN KobietyChyża Durbaszka 20 km09:59:41
629SKUBISZ Katarzyna 710WARSZAWAOPEN KobietyChyża Durbaszka 20 km09:59:52
630SŁOWIŃSKA Małgorzata 671Jeleni SusWARSZAWAOPEN KobietyChyża Durbaszka 20 km10:00:14
631POŹNIAK-STYCZYŃSKA Maja 906DDCPUŁAWYOPEN KobietyChyża Durbaszka 20 km10:00:27
632RZĘDZIAN Beata 524Łęczna biegaŁĘCZNAOPEN KobietyChyża Durbaszka 20 km10:00:41
633ŚLĘCZKA Anna 567Aktywna PszczynaOŚWIĘCIMOPEN KobietyChyża Durbaszka 20 km10:00:52
634NAWRAT Joanna 675GLIWICEOPEN KobietyChyża Durbaszka 20 km10:00:54
635ORIOLAS Edgaras 1299VILNIUSOPEN MężczyźniŻwawe Wierchy 34 km10:00:58
636PAUZAITE Juste 1286Wild SoulsVILNIUSOPEN KobietyŻwawe Wierchy 34 km10:01:02
637KALITOWSKI Maciej 730MROKÓWOPEN MężczyźniChyża Durbaszka 20 km10:01:12
638DOBRUT Krzysztof 1419MIG ŚlimakiKRAKÓWOPEN MężczyźniŻwawe Wierchy 34 km10:01:23
639ZWIERZCHOWSKI Maciej 934Kuźnia TriathlonuWARSZAWAOPEN MężczyźniChyża Durbaszka 20 km10:01:24
640STRZELCZYK Aleksandra 628Klub biegacza RTV euro AGDWARSZAWAOPEN KobietyChyża Durbaszka 20 km10:01:26
641STRZELCZYK Paweł 838CC 1916WARSZAWAOPEN MężczyźniChyża Durbaszka 20 km10:01:27
642PĄZIK Sławomir 717KATOWICEOPEN MężczyźniChyża Durbaszka 20 km10:01:32
643DULIBAN Tomasz 1148Biegaj z UrsusemWARSZAWAOPEN MężczyźniŻwawe Wierchy 34 km10:01:37
644AVERIN Pavel 1150WARSZAWAOPEN MężczyźniŻwawe Wierchy 34 km10:01:37
645PYTKA Monika 584Naprzód MłocinyWARSZAWAOPEN KobietyChyża Durbaszka 20 km10:01:38
646LUTOSTAŃSKI Adam 600BOBOWICKOOPEN MężczyźniChyża Durbaszka 20 km10:01:39
647GAWRYŁKOWICZ Marcin 527MIĘDZYRZECZOPEN MężczyźniChyża Durbaszka 20 km10:01:40
648KAŹMIERCZAK Krzysztof 1431MOSZCZENICAOPEN MężczyźniŻwawe Wierchy 34 km10:01:41
649KSIĄŻKIEWICZ Jacek 1108CITY TRAIL TeamWĄGROWIECOPEN MężczyźniŻwawe Wierchy 34 km10:01:41
650PIETKIEWICZ Adam 850WARSZAWAOPEN MężczyźniChyża Durbaszka 20 km10:01:44
651MAZUR Tomasz 1339Fartlek GOGORZYCEOPEN MężczyźniŻwawe Wierchy 34 km10:01:52
652WIERCHOŁA Joanna 2167LUBLINOPEN KobietyChyża Durbaszka 20 km10:01:56
653PRĄTNICKI Mariusz 1993Kujawscy RunnersGDYNIAOPEN MężczyźniWielka Prehyba 44 km10:02:00
654WEGNER Patrycja 1007POZNAŃOPEN KobietyŻwawe Wierchy 34 km10:02:14
655ZAGAJEWSKI Przemysław 813Kujawscy RunnersPIERWOSZYNOOPEN MężczyźniChyża Durbaszka 20 km10:02:31
656MAJERSKI Michał 683KRAKÓWOPEN MężczyźniChyża Durbaszka 20 km10:02:41
657MAGOCSY Helena 682KRAKÓWOPEN KobietyChyża Durbaszka 20 km10:02:45
658SZCZEPANIAK Michał 1124KRAKÓWOPEN MężczyźniŻwawe Wierchy 34 km10:03:09
659MITIS Marek 1271KRAKÓWOPEN MężczyźniŻwawe Wierchy 34 km10:03:25
660JELEŃ Tomasz 1135TriWise Triathlon Team/AZS AWF KrakówKRAKÓWOPEN MężczyźniŻwawe Wierchy 34 km10:03:26
661JASEK Zofia 1091TWARDORZECZKAOPEN KobietyŻwawe Wierchy 34 km10:03:34
662CZAJKOWSKI Krzysztof 1090Naprzód MłocinyBIAŁYSTOKOPEN MężczyźniŻwawe Wierchy 34 km10:03:44
663WOLEK Szymon 2636TYCHYOPEN MężczyźniNiepokorny Mnich 95 km10:03:55
664MARCINKOWSKA Martyna 1436TYCHYOPEN KobietyŻwawe Wierchy 34 km10:03:57
665TRZYNA Paula 773Polskie Towarzystwo Stwardnienia RozsianegoCZĘSTOCHOWAOPEN KobietyChyża Durbaszka 20 km10:04:04
666RAC Tomasz 1449WODZISŁAW ŚLĄSKIOPEN MężczyźniŻwawe Wierchy 34 km10:04:11
667FRANCUZ Patrycja 2878Wielka Wieś BiegaSZYCEOPEN KobietyChyża Durbaszka 20 km10:04:56
668ŁĘKAWA Sebastian 1362AW - SZYBCIEJ TeamWROCŁAWOPEN MężczyźniŻwawe Wierchy 34 km10:05:13
669POGORZELSKI Adam 752WAŁBRZYCHOPEN MężczyźniChyża Durbaszka 20 km10:05:19
670SZELĄGIEWICZ Małgorzata 655SZCZECINOPEN KobietyChyża Durbaszka 20 km10:06:00
671TOMASZEWSKI Tymon 703Ślęzak TeamGDAŃSKOPEN MężczyźniChyża Durbaszka 20 km10:06:04
672BRZESKA Edyta 714Łomiankowska Grupa BiegowaŁOMIANKIOPEN KobietyChyża Durbaszka 20 km10:06:14
673BOJUR Renata 1298CZĘSTOCHOWAOPEN KobietyŻwawe Wierchy 34 km10:06:24
674GARCZYK Przemysław 1077KB Galopujące ŚlimakiKOZIEGŁOWYOPEN MężczyźniŻwawe Wierchy 34 km10:06:40
675CĘCELEWSKI Jarosław 2414WARSZAWAOPEN MężczyźniDziki Groń 65 km 10:06:41
676KORNEK Łukasz 1272BIAŁOBRZEGIOPEN MężczyźniŻwawe Wierchy 34 km10:07:01
677TWARDOWSKI Wojciech 543RUN BydgoszczBYDGOSZCZOPEN MężczyźniChyża Durbaszka 20 km10:07:08
678PIĄTEK Joanna 1902KATOWICEOPEN KobietyWielka Prehyba 44 km10:07:13
679DOMAGAŁA Anna 748BALICEOPEN KobietyChyża Durbaszka 20 km10:07:17
680SZALSKA Elżbieta 846WĄGROWIECOPEN KobietyChyża Durbaszka 20 km10:07:36
681KRAWCZYK-DANAK Marta 1234KOSTRZYN NAD ODRAOPEN KobietyŻwawe Wierchy 34 km10:07:43
682CUDZIŁO Joanna 919PKO Bank PolskiRZESZÓWOPEN KobietyChyża Durbaszka 20 km10:07:47
683STRAMEK Łukasz 916Husky w PaskiTORUŃOPEN MężczyźniChyża Durbaszka 20 km10:08:22
684MIECHOWIECKA Maja 923Husky w paskiTORUŃOPEN KobietyChyża Durbaszka 20 km10:08:27
685WOJCIECHOWSKI Tadeusz 1293LULINEKLULINEKOPEN MężczyźniŻwawe Wierchy 34 km10:08:45
686SKOCZEK Tomasz 1359KIELCEOPEN MężczyźniŻwawe Wierchy 34 km10:08:46
687DOBOSZ Daniel 1392AzymutGLIWICEOPEN MężczyźniŻwawe Wierchy 34 km10:08:50
688BALCER Anna 537Międzyrzeckie GazeleMIĘDZYRZECZOPEN KobietyChyża Durbaszka 20 km10:08:57
689TKACZYK - GAWRYŁKOWICZ Agnieszka 525Międzyrzeckie GazeleMIĘDZYRZECZOPEN KobietyChyża Durbaszka 20 km10:09:09
690KIBART Antoni 1167WARSZAWAOPEN MężczyźniŻwawe Wierchy 34 km10:09:22
691KIBART Robert 1175WARSZAWAOPEN MężczyźniŻwawe Wierchy 34 km10:09:22
692BACZYŃSKI Robert 1062SIEDLCEOPEN MężczyźniŻwawe Wierchy 34 km10:09:39
693CZERNIEJEWSKA Żaneta 805New4You TeamKOŁOOPEN KobietyChyża Durbaszka 20 km10:09:41
694DĄBROWSKA Daria 807New4you TeamKOŁOOPEN KobietyChyża Durbaszka 20 km10:09:42
695BEDNAREK Remigiusz 1160STG WarszawaWARSZAWAOPEN MężczyźniŻwawe Wierchy 34 km10:09:54
696SZYMECZKO Jolanta 589runonline.plZABORZEOPEN KobietyChyża Durbaszka 20 km10:10:00
697OSIPOWICZ Kamil 920WARSZAWAOPEN MężczyźniChyża Durbaszka 20 km10:10:15
698GŁADYSZ Jadwiga 1102AdRhAMIELECOPEN KobietyŻwawe Wierchy 34 km10:10:56
699ISKRZYCKI Andrzej 1393RZESZÓWOPEN MężczyźniŻwawe Wierchy 34 km10:11:48
700PARANDYK Krystian 2874Nadarzyn Biega / McBiegaczeSTARA WIEŚOPEN MężczyźniChyża Durbaszka 20 km10:11:49
701KRAJCZYŃSKI Jakub 1182PKO Bank PolskiŁOMIANKIOPEN MężczyźniŻwawe Wierchy 34 km10:11:55
702BRZESKA Agata 1208Łomiankowska Grupa BiegowaŁOMIANKIOPEN KobietyŻwawe Wierchy 34 km10:11:55
703WÓJCICKI Marcin 1446Łęczna BiegaŁĘCZNAOPEN MężczyźniŻwawe Wierchy 34 km10:12:02
704ZACHWIEJA Katarzyna 1368KRAKÓWOPEN KobietyŻwawe Wierchy 34 km10:12:16
705WÓJCIK Bernard 1430tętno pulsuKRAKÓWOPEN MężczyźniŻwawe Wierchy 34 km10:12:39
706BARANYI Zsuzsi 1306Zsuzs Running TeamPÉCSOPEN KobietyŻwawe Wierchy 34 km10:12:41
707KURAS Olga 1200NUNEK SPITFIREKRAKÓWOPEN KobietyŻwawe Wierchy 34 km10:12:51
708LUDWIAK Michal 1337T-Mobile Sport TeamŻYRARDÓWOPEN MężczyźniŻwawe Wierchy 34 km10:13:22
709RAMA Andrzej 1338TATOKUPASULEJÓWEKOPEN MężczyźniŻwawe Wierchy 34 km10:13:28
710FRANKOWSKA Weronika 788BYDGOSZCZOPEN KobietyChyża Durbaszka 20 km10:13:47
711CENTNAR Pawel 1244Salos KrakówKRAKÓWOPEN MężczyźniŻwawe Wierchy 34 km10:14:04
712STARZYŃSKI Stefan 1085Perfect Runner LublinLUBLINOPEN MężczyźniŻwawe Wierchy 34 km10:14:19
713BRZEZIŃSKA Agnieszka 639GDAŃSKOPEN KobietyChyża Durbaszka 20 km10:14:29
714WOJTUŃ Dawid 1109STAWNICAOPEN MężczyźniŻwawe Wierchy 34 km10:14:39
715FILIPOWSKA Teresa 854Rak'n'RollWARSZAWAOPEN KobietyChyża Durbaszka 20 km10:14:40
716GREŃ Krzysztof 1257BŁONIEOPEN MężczyźniŻwawe Wierchy 34 km10:14:51
717NOWAK Michał 1047Klub Leniwych BiegaczyBIELSKO-BIAŁAOPEN MężczyźniŻwawe Wierchy 34 km10:14:54
718ENDER Małgorzata 863Naprzód MłocinyWARSZAWAOPEN KobietyChyża Durbaszka 20 km10:15:00
719ŁUJ Joanna 744SOSNOWIECOPEN KobietyChyża Durbaszka 20 km10:15:17
720ŁUJ Michał 743SOSNOWIECOPEN MężczyźniChyża Durbaszka 20 km10:15:17
721ZAJDEL Szczepan 1106SWARZĘDZOPEN MężczyźniŻwawe Wierchy 34 km10:16:04
722WIĘSEK Natalia 1329KOSZALINOPEN KobietyŻwawe Wierchy 34 km10:16:09
723NOWORYTA Eliza 707Ultra Diabły Team LubrzaNOWA WIOSKAOPEN KobietyChyża Durbaszka 20 km10:16:13
724LESZCZYNSKI Bartlomiej 1098Lasy WawerskieWARSZAWAOPEN MężczyźniŻwawe Wierchy 34 km10:16:31
725KREJA Justyna 648Aktywni KociewiacySKÓRCZOPEN KobietyChyża Durbaszka 20 km10:16:33
726DĄBKOWSKI Tomasz 1295Aktywnie UzależniamyPŁOCKOPEN MężczyźniŻwawe Wierchy 34 km10:16:37
727SIKORA Małgorzata 690ZABORÓWOPEN KobietyChyża Durbaszka 20 km10:17:02
728MŁODECKA Sylwia 903WARSZAWAOPEN KobietyChyża Durbaszka 20 km10:17:05
729URBASZEWSKI Sławomir 1126Biegam bo lubieCHORZENICEOPEN MężczyźniŻwawe Wierchy 34 km10:17:12
730POCIĘGIEL Michał 1282Skawina BiegaRADZISZÓWOPEN MężczyźniŻwawe Wierchy 34 km10:17:22
731ZIOMBKA Kuba 1101WawrzynteamSIECHNICEOPEN MężczyźniŻwawe Wierchy 34 km10:17:26
732JELEŃ Bartłomiej 1029PĘDZĄCY JELEŃNIEPOŁOMICEOPEN MężczyźniŻwawe Wierchy 34 km10:17:31
733BARAN Artur 2601DOBRAOPEN MężczyźniNiepokorny Mnich 95 km10:17:47
734KULA Damian 1040SKPB KatowiceJAWORZNOOPEN MężczyźniŻwawe Wierchy 34 km10:18:00
735JAROSZ Krzysztof 1254WARSZAWAOPEN MężczyźniŻwawe Wierchy 34 km10:18:30
736WOJNAROWSKI Piotr 2853WOLA KOSOWAOPEN MężczyźniNiepokorny Mnich 95 km10:18:38
737WIELICZKO Regina 513RZESZÓWOPEN KobietyChyża Durbaszka 20 km10:18:45
738KOZACZUK Katarzyna 652Pędzące LeniwceSOKOŁÓW PODLASKIOPEN KobietyChyża Durbaszka 20 km10:18:46
739WILARY Robert 1371Szwagry TeamPŁOCKOPEN MężczyźniŻwawe Wierchy 34 km10:18:53
740KOZA Marta 909KOZYOPEN KobietyChyża Durbaszka 20 km10:19:30
741ZALEWSKI Cezary 625PĘDZĄCE LENIWCESOKOŁÓW PODLASKIOPEN MężczyźniChyża Durbaszka 20 km10:19:30
742NAMACZYŃSKI-KAPAŁA Brunon 1239KRAKÓWOPEN MężczyźniŻwawe Wierchy 34 km10:19:51
743CYBA Piotr 1163CHORZÓWOPEN MężczyźniŻwawe Wierchy 34 km10:20:17
744CYBA Rafał 1367Rafki snow&rockCHORZÓWOPEN MężczyźniŻwawe Wierchy 34 km10:20:18
745OWCZAREK Yvonne 848WARSZAWAOPEN KobietyChyża Durbaszka 20 km10:20:22
746PAŹDZIERNIK Michał 299MYSŁOWICEOPEN MężczyźniHardy Rolling 11 km10:20:34
747KARASEK Mariusz 1083LUBLINOPEN MężczyźniŻwawe Wierchy 34 km10:20:36
748ZAWADA Damian 1370LIDZBARK WARMINSKIOPEN MężczyźniŻwawe Wierchy 34 km10:20:51
749ZIMECKI Michał 1156GRODKÓWOPEN MężczyźniŻwawe Wierchy 34 km10:20:55
750BIEL Kinga 1288STARY SĄCZOPEN KobietyŻwawe Wierchy 34 km10:20:58
751GWÓŹDŹ Paweł 1241Siemianowice i Przyjaciele BiegająSIEMIANOWICE ŚLĄSKIEOPEN MężczyźniŻwawe Wierchy 34 km10:21:20
752MATYSIAK Jakub 1141STG WarszawaWARSZAWAOPEN MężczyźniŻwawe Wierchy 34 km10:22:00
753MALUHA Anna 538JZDLOSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKIOPEN KobietyChyża Durbaszka 20 km10:22:19
754CHMIELAK Agata 1409GRODZISK MAZOWIECKIOPEN KobietyŻwawe Wierchy 34 km10:23:32
755ADAMCZYK Łukasz 12513XLCZERWONA NIWA-PARCELOPEN MężczyźniŻwawe Wierchy 34 km10:23:41
756WISZNIOWSKA Małgorzata 852WARSZAWAOPEN KobietyChyża Durbaszka 20 km10:23:47
757MAŃKOWSKA Natalia 727WARSZAWAOPEN KobietyChyża Durbaszka 20 km10:23:47
758ZASADNI Andrzej 1088SZLACHTOWAOPEN MężczyźniŻwawe Wierchy 34 km10:23:57
759OTRĘBA-SZKLARCZYK Agnieszka 1078FuRBSKRAKÓWOPEN KobietyŻwawe Wierchy 34 km10:24:34
760KUNA Aleksandra 1355WARSZAWAOPEN KobietyŻwawe Wierchy 34 km10:25:08
761SWAT Damian 1318MODLNICZKAOPEN MężczyźniŻwawe Wierchy 34 km10:25:09
762SZCZOTKA Katarzyna 1095NOWY TOMYŚLOPEN KobietyŻwawe Wierchy 34 km10:25:19
763DUBIECKA Agnieszka 901Bizuteriasportowa.comWARSZAWAOPEN KobietyChyża Durbaszka 20 km10:25:55
764JUSZKO Aleksandra 550WARSZAWAOPEN KobietyChyża Durbaszka 20 km10:25:59
765KOŁACIŃSKA Ewelina 917Leśne SzychyWARSZAWAOPEN KobietyChyża Durbaszka 20 km10:26:06
766JUSZKO Monika 510WARSZAWAOPEN KobietyChyża Durbaszka 20 km10:26:23
767RADZIWANOWSKI Agata 1402ŁOBEZOPEN KobietyŻwawe Wierchy 34 km10:26:25
768ŽLABYS Vaidas 2820Wild SoulsVILNIUSOPEN MężczyźniNiepokorny Mnich 95 km10:26:28
769STACHURSKI Paweł 1050Królowie ŻyciaKIEŁCZÓWOPEN MężczyźniŻwawe Wierchy 34 km10:26:30
770 2532Dziki Groń 65 km 10:26:45
771ZAWADZKI Piotr 1042WARSZAWAOPEN MężczyźniŻwawe Wierchy 34 km10:27:41
772SYPNIEWSKA-LEWANDOWSKA Aleksandra 1107Tridea TeamKOLECZKOWOOPEN KobietyŻwawe Wierchy 34 km10:28:06
773ISKIERKO Michał 1143TrideaŁOMIANKIOPEN MężczyźniŻwawe Wierchy 34 km10:28:12
774TRUSKOLAWSKA Ola 1159Tridea TeamGDYNIAOPEN KobietyŻwawe Wierchy 34 km10:28:12
775NAWROCKA Natalia 1031PUSZCZYKOWOOPEN KobietyŻwawe Wierchy 34 km10:28:16
776WRÓBEL Grzegorz 1073Byle do metyWARSZAWAOPEN MężczyźniŻwawe Wierchy 34 km10:28:19
777BARYCZA Bogumił 1312WARSZAWAOPEN MężczyźniŻwawe Wierchy 34 km10:28:27
778GODEK Tomasz 1212ZAMOŚĆOPEN MężczyźniŻwawe Wierchy 34 km10:28:51
779SZLACHCIC Tomasz 1429Tętno PulsuNOWY SĄCZOPEN MężczyźniŻwawe Wierchy 34 km10:28:55
780BRODZIK Małgorzata 649Naprzód MłocinyWARSZAWAOPEN KobietyChyża Durbaszka 20 km10:29:40
781KUTYŁA Stanisław 1344Orange PolskaNIEPOŁOMICEOPEN MężczyźniŻwawe Wierchy 34 km10:30:08
782KUTYŁA Agnieszka 1345Niepołomice BiegająNIEPOŁOMICEOPEN KobietyŻwawe Wierchy 34 km10:30:08
783PARTYKA Agnieszka 756KB Harcownik Jelcz-LaskowiceJELCZ-LASKOWICEOPEN KobietyChyża Durbaszka 20 km10:30:19
784KACZOR Damian 1218KRAKÓWOPEN MężczyźniŻwawe Wierchy 34 km10:30:25
785MATYSSEK Karol 2515OdziezDlaMedyka.plKATOWICEOPEN MężczyźniDziki Groń 65 km 10:30:32
786WRONA Kamila 1343LUBLINOPEN KobietyŻwawe Wierchy 34 km10:30:36
787SZUSZKIEWICZ Marzena 1154WARSZAWAOPEN KobietyŻwawe Wierchy 34 km10:31:02
788GLINKA Agnieszka 1302Bravehearts LegionowoLEGIONOWOOPEN KobietyŻwawe Wierchy 34 km10:31:02
789MICHALCZYK Anna 1202Naprzód MłocinyWARSZAWAOPEN KobietyŻwawe Wierchy 34 km10:31:10
790JONCZAK Radosław 1046Aktywnie UzależniamyPŁOCKOPEN MężczyźniŻwawe Wierchy 34 km10:32:29
791KOZŁOWSKI Szymon 1320WĄGROWIECOPEN MężczyźniŻwawe Wierchy 34 km10:32:31
792PAŁKA Łukasz 12523XLŻYRARDÓWOPEN MężczyźniŻwawe Wierchy 34 km10:32:32
793SEROCZYNSKI Marek 1240WARSZAWAOPEN MężczyźniŻwawe Wierchy 34 km10:32:41
794KIFNER Hubert 1178Biegiem po WinoWARSZAWAOPEN MężczyźniŻwawe Wierchy 34 km10:32:44
795JĘDRZEJCZYK Agnieszka 1995WARSZAWAOPEN KobietyWielka Prehyba 44 km10:32:50
796AUGUŚCIK Mariusz 1456WARSZAWAOPEN MężczyźniŻwawe Wierchy 34 km10:32:53
797ŁYSKAWA Agnieszka 577PIŁAOPEN KobietyChyża Durbaszka 20 km10:32:59
798WÓJCICKA Agnieszka 1133Łęczna BiegaŁĘCZNAOPEN KobietyŻwawe Wierchy 34 km10:33:06
799KOŁODZIEJCZYK Marta 1003Łęczna BiegaŁĘCZNAOPEN KobietyŻwawe Wierchy 34 km10:33:06
800PASTUSZAK Ewa 1424Łęczna BiegaŁĘCZNAOPEN KobietyŻwawe Wierchy 34 km10:33:07
801FABISIAK Ewa 1321Rozbiegany SulejówekSULEJÓWEKOPEN KobietyŻwawe Wierchy 34 km10:33:18
802ŚCIUBA Anita 579AmatoRUNkaPIŁAOPEN KobietyChyża Durbaszka 20 km10:33:22
803PODLEWSKI Wojciech 1008KS SportivaTARNÓWOPEN MężczyźniŻwawe Wierchy 34 km10:33:34
804KRYJAK Tomasz 1194KRAKÓWOPEN MężczyźniŻwawe Wierchy 34 km10:34:12
805HOLIK Iwona 1399GGBBIECZOPEN KobietyŻwawe Wierchy 34 km10:34:19
806ZAJĄC Aga 125377CATS_UltraJÓZEFOSŁAWOPEN KobietyŻwawe Wierchy 34 km10:34:20
807ŻYLIŃSKA Urszula 1207WARSZAWAOPEN KobietyŻwawe Wierchy 34 km10:34:45
808GOLEBIOWSKI Michal 1280Team ZabieganeDniWARSZAWAOPEN MężczyźniŻwawe Wierchy 34 km10:34:46
809ZIAJKO Zuza 1340WARSZAWAOPEN KobietyŻwawe Wierchy 34 km10:34:48
810BUJNOWSKA Eliza 1250WARSZAWAOPEN KobietyŻwawe Wierchy 34 km10:34:50
811WOLNIEWICZ Joanna 636BRODEX TEAM SWARZĘDZ / MORSY SWARZĘDZPOZNAŃOPEN KobietyChyża Durbaszka 20 km10:34:55
812SKUBISZA Andrzej 637POZNAŃOPEN MężczyźniChyża Durbaszka 20 km10:34:55
813TOMASIAK Adam 1192Kb HarcownikJELCZ-LASKOWICEOPEN MężczyźniŻwawe Wierchy 34 km10:35:37
814BAJNO Marta 853WARSZAWAOPEN KobietyChyża Durbaszka 20 km10:36:03
815SZCZEŚNIAK Agnieszka 1420SB SOBOLEWARSZAWAOPEN KobietyŻwawe Wierchy 34 km10:38:41
816AKONOM Aleksandra 900SKARBIMIERZOPEN KobietyChyża Durbaszka 20 km10:38:59
817SOBULSKI Karol 1418SB SOBOLEPIASECZNOOPEN MężczyźniŻwawe Wierchy 34 km10:39:11
818RADŁOWSKA Mariola 1012#proseccoteamMICHAŁOWICEOPEN KobietyŻwawe Wierchy 34 km10:39:18
819ŚWIERZOWSKA Magdalena 2531Fizjoterapia Biegacza POZNAŃOPEN KobietyDziki Groń 65 km 10:39:21
820ADAMCZAK Hanna 1171KB Supermaratończyk KaliszBRZEGOPEN KobietyŻwawe Wierchy 34 km10:39:24
821ADAMCZAK Damian 1170XBRZEGOPEN MężczyźniŻwawe Wierchy 34 km10:39:25
822LARWA Paweł 1079WARSZAWA, POW. WARSZAWAOPEN MężczyźniŻwawe Wierchy 34 km10:39:29
823GRUDZIŃSKA Agnieszka 877Grupa Biegaczy Skórzec BiegaSIEDLCEOPEN KobietyChyża Durbaszka 20 km10:40:40
824OLĘDZKA-KULIK Monia 879Grupa Biegaczy Skórzec BiegaSIEDLCEOPEN KobietyChyża Durbaszka 20 km10:41:31
825BACZA Agnieszka 1128Łęczna BiegaŁĘCZNAOPEN KobietyŻwawe Wierchy 34 km10:42:08
826WIERBIŁOWICZ Dariusz 1190WARSZAWAOPEN MężczyźniŻwawe Wierchy 34 km10:42:09
827ZARĘBA Jarosław 1187WARSZAWAOPEN MężczyźniŻwawe Wierchy 34 km10:42:10
828KRÓL Przemysław 1067FenomenRYBNIKOPEN MężczyźniŻwawe Wierchy 34 km10:43:33
829SZALEWICZ Ewa 1184Łomiankowska Grupa BiegowaŁOMIANKIOPEN KobietyŻwawe Wierchy 34 km10:44:42
830ZDUNEK Małgorzata 1119#NoLimitsLUBLINOPEN KobietyŻwawe Wierchy 34 km10:44:54
831NOWAK Kamil 2536Lydenti TeamMILÓWKAOPEN MężczyźniŻwawe Wierchy 34 km10:45:01
832CHOMA Grażyna 1168PędząceLeniwceREPKIOPEN KobietyŻwawe Wierchy 34 km10:45:10
833SZYDŁOWSKA Agata 12162rowery.com.plKRAKÓWOPEN KobietyŻwawe Wierchy 34 km10:45:16
834KADZIDŁOWSKA Aleksandra 1290ŁÓDŹOPEN KobietyŻwawe Wierchy 34 km10:45:31
835BALCERZAK Krysia 1277Droga Do Ultra / Szakale Bałut ŁódźŁÓDŹOPEN KobietyŻwawe Wierchy 34 km10:45:31
836MARONKA Agnieszka 2369KRAKÓWOPEN KobietyDziki Groń 65 km 10:45:38
837WOJTKOWIAK Dorota 593NSH RunnersRADONIEOPEN KobietyChyża Durbaszka 20 km10:45:47
838TUREK Paweł 1051Prin-sNOWA IWICZNAOPEN MężczyźniŻwawe Wierchy 34 km10:46:34
839WYCECH Paweł 1198WARSZAWAOPEN MężczyźniŻwawe Wierchy 34 km10:46:35
840GZULA Beata 1094Team Parszczyńskich WARSZAWAOPEN KobietyŻwawe Wierchy 34 km10:47:00
841STUDZIŃSKI Dawid 1303POZNAŃOPEN MężczyźniŻwawe Wierchy 34 km10:47:33
842ŻERKO Marcin 1036OBORNIKIOPEN MężczyźniŻwawe Wierchy 34 km10:47:44
843SIOŁA Karol 2201GRYWAŁDOPEN MężczyźniDziki Groń 65 km 10:48:08
844ROGÓZ Michał 1331Tętno PulsuKRAKÓWOPEN MężczyźniŻwawe Wierchy 34 km10:49:12
845JASZEWSKI Tomasz 2162BYTÓWOPEN MężczyźniŻwawe Wierchy 34 km10:50:09
846CIEŚLAK Aleksandra 1189SKPG KrakówKRAKÓWOPEN KobietyŻwawe Wierchy 34 km10:50:12
847BREMER Helena 1197WARSZAWAOPEN KobietyŻwawe Wierchy 34 km10:50:22
848MILCZAREK Marta 1129GRÓJECOPEN KobietyŻwawe Wierchy 34 km10:51:17
849PIATKOWSKI Michał 1270CROSSFIT MOKOTÓWBRONISLAWOWOPEN MężczyźniŻwawe Wierchy 34 km10:51:21
850TOKARZ Jerzy 1138BiegamBoLubięKRAKÓWOPEN MężczyźniŻwawe Wierchy 34 km10:52:15
851GAŁKOWSKI Marcin 1275Lumberjacks Cross GarageKOSZALINOPEN MężczyźniŻwawe Wierchy 34 km10:52:21
852ROCZNIAK Grzegorz 1219FizjoAktiVa/BBL KrakówSANOKOPEN MężczyźniŻwawe Wierchy 34 km10:52:49
853BIENIAS Joanna 1103Międzyrzeckie GazeleMIĘDZYRZECZOPEN KobietyŻwawe Wierchy 34 km10:52:56
854GANDECKA Beata 1072Międzyrzeckie GazeleMIĘDZYRZECZOPEN KobietyŻwawe Wierchy 34 km10:52:56
855SIKORSKA Izabela 1021Międzyrzeckie GazeleMIĘDZYRZECZOPEN KobietyŻwawe Wierchy 34 km10:53:38
856ZWIERZCHOWSKA Katarzyna 1398WARSZAWAOPEN KobietyŻwawe Wierchy 34 km10:53:50
857ZAJĄC Anna 1123GLIWICEOPEN KobietyŻwawe Wierchy 34 km10:53:59
858CIEPLIŃSKA Wioletta 1025Naprzód MłocinyWARSZAWAOPEN KobietyŻwawe Wierchy 34 km10:54:18
859KRZECZKOWSKI Roman 1127Biegowa Świdnica/Cudo Kombucha TeamŚWIDNICAOPEN MężczyźniŻwawe Wierchy 34 km10:54:51
860MATUSZCZAK Rafal 1509LLKS Osowa SieńWSCHOWAOPEN MężczyźniMPWielka Prehyba 44 km10:55:33
861KSIĄŻEK Tomasz 1114RUDA ŚLĄSKAOPEN MężczyźniŻwawe Wierchy 34 km10:55:36
862KSIĄŻEK Danuta 1113RUDA ŚLĄSKAOPEN KobietyŻwawe Wierchy 34 km10:55:37
863KASZUBA Michał 2513Grupa NomaxPIEKARY ŚLĄSKIEOPEN MężczyźniDziki Groń 65 km 10:55:43
864EIDUKS Karlis 2520Bergensbaneløpet NHHSBERGENOPEN MężczyźniDziki Groń 65 km 10:55:52
865KOCZWARA Tomek 2526Marcin Świerc TeamRADOMYŚL WIELKIOPEN MężczyźniDziki Groń 65 km 10:57:21
866SIECZKOWSKA Małgorzata 629Klub Biegacza RTV Euro AgdWARSZAWAOPEN KobietyChyża Durbaszka 20 km10:57:48
867WODAŁA Jolanta 626Klub Biegacza RTV Euro AGDRADYMNOOPEN KobietyChyża Durbaszka 20 km10:57:49
868WITEK Andrzej 1507140minut.plWROCŁAWOPEN MężczyźniMPWielka Prehyba 44 km10:58:21
869LUBSZCZYK Adrian 1348ŻORYOPEN MężczyźniŻwawe Wierchy 34 km10:58:47
870PEC Monika 615Naprzód MłocinyWARSZAWAOPEN KobietyChyża Durbaszka 20 km11:00:48
871STARZYŃSKA Marta 1060Perfect Runner LublinLUBLINOPEN KobietyŻwawe Wierchy 34 km11:00:55
872JODKO Magda 1301GRUDZIĄDZOPEN KobietyŻwawe Wierchy 34 km11:02:23
873BALLEK Vladimir 599NW Prešov - SkaliteSKALITEOPEN MężczyźniChyża Durbaszka 20 km11:02:47
874KULLA Milan 585LK Metropol KošiceZEMPLINSKA TEPLICAOPEN MężczyźniChyża Durbaszka 20 km11:02:52
875RAJCA Michał 1513Hoka Garmin TeamWROCŁAWOPEN MężczyźniMPWielka Prehyba 44 km11:02:59
876SPRINGER Marta 1314Night RunnersPOZNAŃOPEN KobietyŻwawe Wierchy 34 km11:03:07
877TARGOSZ Justyna 1152UNICORN BBBIELSKO-BIAŁAOPEN KobietyŻwawe Wierchy 34 km11:03:44
878WIERTELORZ Paweł 1195UNICORN BBBIELSKO-BIAŁAOPEN MężczyźniŻwawe Wierchy 34 km11:03:45
879HAWLENA Marcin 1075Lubię Burpees'ySOSNOWIECOPEN MężczyźniŻwawe Wierchy 34 km11:03:53
880KAPAŁKA Krzysztof 1068Gromnik Run TeamGROMNIKOPEN MężczyźniŻwawe Wierchy 34 km11:04:11
881BODURKA Krzysztof 1508Salomon TeamNIELEPICEOPEN MężczyźniWielka Prehyba 44 km11:04:55
882JASIŃSKI Jarosław 1076Słońca JuryOLSZTYNOPEN MężczyźniŻwawe Wierchy 34 km11:05:33
883HETEL Beata 1445BYDGOSZCZOPEN KobietyŻwawe Wierchy 34 km11:06:39
884SULIGA Wioletta 1172AugusTeamSOSNOWIECOPEN KobietyŻwawe Wierchy 34 km11:07:07
885ZUWAŁA Robert 1004RAGNAR TEAMSOSNOWIECOPEN MężczyźniŻwawe Wierchy 34 km11:07:12
886ZUWAŁA Anna 1009RAGNAR TEAMSOSNOWIECOPEN KobietyŻwawe Wierchy 34 km11:07:12
887FABIAN Marcel 1518SOCIOS SILESIAPYSKOWICEOPEN MężczyźniMPWielka Prehyba 44 km11:07:42
888BERNAT Sebastian 1049Stare WilkiWARSZAWAOPEN MężczyźniŻwawe Wierchy 34 km11:09:07
889SREBRO Przemysław 1389SIETARTARNÓWOPEN MężczyźniŻwawe Wierchy 34 km11:09:35
890SKUPIEŃ Tomasz 1510SKAWINKIOPEN MężczyźniMPWielka Prehyba 44 km11:10:11
891OLEKSY Jarosław 2331KS Limanowa ForrestTYMBARKOPEN MężczyźniDziki Groń 65 km 11:10:30
892NIZIOŁ Marian 634PIASECZNOOPEN MężczyźniChyża Durbaszka 20 km11:10:34
893SZAPORÓW Łukasz 2745Infinity-GymPROSZOWICEOPEN MężczyźniNiepokorny Mnich 95 km11:11:04
894MISIOROWSKI Marcin 1052Stare WilkiWARSZAWAOPEN MężczyźniŻwawe Wierchy 34 km11:11:17
895ŚLIWOWSKI Marcin 1057Stare WilkiZIELONKAOPEN MężczyźniŻwawe Wierchy 34 km11:11:18
896SKRZYPEK Robert 1093BIEGNIJ Z PROSERVICEPIASECZNOOPEN MężczyźniŻwawe Wierchy 34 km11:12:03
897SKOCZYLAS Adrian 2634ŚWIDNIKOPEN MężczyźniNiepokorny Mnich 95 km11:12:12
898TOKARSKI Rafał 1372KRAKÓWOPEN MężczyźniŻwawe Wierchy 34 km11:12:14
899POŁEĆ Grzegorz 1074PRZYGOŃOPEN MężczyźniŻwawe Wierchy 34 km11:13:41
900DRATWICKA Agnieszka 59112tri.plWARSZAWAOPEN KobietyChyża Durbaszka 20 km11:14:18
901FIREK Rafał 1365BrakKRAKÓWOPEN MężczyźniŻwawe Wierchy 34 km11:17:31
902KARWACZYŃSKI Roger 1553AW-SZYBCIEJ-TEAMJELENIA GÓRAOPEN MężczyźniWielka Prehyba 44 km11:17:42
903KUCHNO Tadeusz 1384KW KrakówKRAKÓWOPEN MężczyźniŻwawe Wierchy 34 km11:17:54
904GONCZARENKO Jarek 2755ŻYWIECOPEN MężczyźniNiepokorny Mnich 95 km11:18:28
905BOCIĄGA Andrzej 1316CZĘSTOCHOWAOPEN MężczyźniŻwawe Wierchy 34 km11:18:38
906WOROSZYŁO Monika 1229RYKOWISKOPŁOCKOPEN KobietyŻwawe Wierchy 34 km11:18:40
907GAŁUSZKA Dawid 2416ŚWIĘTOCHŁOWICEOPEN MężczyźniDziki Groń 65 km 11:18:56
908ŁYJAK Błażej 2819WROCŁAWOPEN MężczyźniNiepokorny Mnich 95 km11:19:07
909GRZĄDZIEL Dominik 1514ATTIQ TEAMDZIEKANOWICEOPEN MężczyźniWielka Prehyba 44 km11:19:12
910ŻUCHOWSKI Daniel 2110Hoka Runners PolandKRAKÓWOPEN MężczyźniMPWielka Prehyba 44 km11:19:34
911MOCZULSKA Małgorzata 2798ŻARÓWOPEN KobietyNiepokorny Mnich 95 km11:19:38
912DOBRZYŃSKI Marek 1024Run ForrestLEGIONOWOOPEN MężczyźniŻwawe Wierchy 34 km11:19:48
913WRÓBLEWSKI Borys 1087WARSZAWAOPEN MężczyźniŻwawe Wierchy 34 km11:19:53
914JĘDRAS Łukasz 1063KRAKÓWOPEN MężczyźniŻwawe Wierchy 34 km11:20:32
915MALEC Basia 1032Sparta LublinLUBLINOPEN KobietyŻwawe Wierchy 34 km11:21:44
916WARDA Agnieszka 1028Sparta LublinLUBLINOPEN KobietyŻwawe Wierchy 34 km11:21:45
917KOSTRZEWA Wojciech 2339Zadyszka Oświęcim/OSTR StaffOŚWIĘCIMOPEN MężczyźniDziki Groń 65 km 11:22:20
918KLAG Patryk 2452KRAKÓWOPEN MężczyźniDziki Groń 65 km 11:22:21
919KASTELIK Mariusz 1205Zadyszka OświęcimOŚWIĘCIMOPEN MężczyźniŻwawe Wierchy 34 km11:22:21
920RUSEK Marcin 2421Bartosz Gorczyca TeamBOCHNIAOPEN MężczyźniDziki Groń 65 km 11:22:22
921PASIK Tomasz 1922Wolsztyński Klub Biegowy JUGÓW OPEN MężczyźniMPWielka Prehyba 44 km11:22:48
922SZKOŁUDA Miłosz 2015Biegolas KoszalinPOLANÓWOPEN MężczyźniMPWielka Prehyba 44 km11:22:59
923ZYGMUNT Monika 1191GIEDLAROWAOPEN KobietyŻwawe Wierchy 34 km11:23:46
924DOMINIAK-LESZCZYŃSKA Elżbieta 1118LASY WAWERSKIEWARSZAWAOPEN KobietyŻwawe Wierchy 34 km11:26:25
925RYMON-LIPIŃSKI Robert 1153Lubię ChruścikiPIŁAOPEN MężczyźniŻwawe Wierchy 34 km11:26:45
926FAVERO Alessandro 1905Duerocche AsdMONTEBELLUNAOPEN MężczyźniWielka Prehyba 44 km11:28:12
927KANTOR Martyna 1504Hoka Garmin TeamKRAKOWOPEN KobietyMPWielka Prehyba 44 km11:28:56
928PERKOWSKI Tomasz 1412EurocashWARSZAWAOPEN MężczyźniŻwawe Wierchy 34 km11:29:13
929BIAŁOKOS Anna 1428WARSZAWAOPEN KobietyŻwawe Wierchy 34 km11:29:15
930PIEKIELNY Mariusz 2773CzastaryCZASTARYOPEN MężczyźniNiepokorny Mnich 95 km11:30:56
931FLORCZAK Zdzisław 1369Mocna Grupa CezaraWROCŁAWOPEN MężczyźniŻwawe Wierchy 34 km11:31:07
932FRAIS-LIGAJ Agnieszka 1264NoLimitsLUBLINOPEN KobietyŻwawe Wierchy 34 km11:31:14
933KAZANTSEV Alexandre 2685tropdenergieGRENOBLEOPEN MężczyźniNiepokorny Mnich 95 km11:31:40
934JANEK Piotr 1308POZNAŃOPEN MężczyźniŻwawe Wierchy 34 km11:31:46
935WOJTKOWIAK Łukasz 1146BiegaczAmatorPOZNAŃOPEN MężczyźniŻwawe Wierchy 34 km11:31:48
936MILEWSKI Dominik 1516Rykowisko TeamPŁOCKOPEN MężczyźniMPWielka Prehyba 44 km11:31:50
937WYLEŻAŁEK Alina 2836Inżynieria Biegania GLIWICEOPEN KobietyNiepokorny Mnich 95 km11:32:06
938KURA Patryk 2519BĘDZINOPEN MężczyźniDziki Groń 65 km 11:33:37
939ŚWIRGOŃ Adam 2108TrenerBiegania.plWARSZAWAOPEN MężczyźniMPWielka Prehyba 44 km11:34:47
940SOLIŃSKA Katarzyna 1503On Running Polska DRAGANOWAOPEN KobietyMPWielka Prehyba 44 km11:35:17
941JACHYMIAK Robert 1971Specjalistyczny gabinet rehabilitacji dzieciNOWY TARGOPEN MężczyźniWielka Prehyba 44 km11:35:28
942MAZAN Piotr 1537Finisz RymanówKROSNOOPEN MężczyźniWielka Prehyba 44 km11:35:45
943BADOWSKI Aleksander 1968AW - SZYBCIEJ - TeamWARSZAWAOPEN MężczyźniMPWielka Prehyba 44 km11:36:02
944ŚLIWKA Paweł 1704RunprogressWARSZAWAOPEN MężczyźniMPWielka Prehyba 44 km11:36:09
945DOMBROWSKI Maciej 1519ON runningDRAGANOWAOPEN MężczyźniMPWielka Prehyba 44 km11:36:32
946KRÓL Natalia 1285KitowcyTARNÓWOPEN KobietyŻwawe Wierchy 34 km11:37:06
947HRONOWSKI Piotr 1284KitowcyOKOCIMOPEN MężczyźniŻwawe Wierchy 34 km11:37:08
948JAGIELSKI Łukasz 2236Lesz NO Limits RunnersLESZNOOPEN MężczyźniDziki Groń 65 km 11:38:06
949GAŁDYN Kamil 1897Gorący Potok / SalmingSZAFLARYOPEN MężczyźniWielka Prehyba 44 km11:38:14
950ADLER Lukasz 2711Lesz-No Limits RunersWILKOWICEOPEN MężczyźniNiepokorny Mnich 95 km11:38:26
951TARASEK Dariusz 1854Seven7NOWY SACZOPEN MężczyźniWielka Prehyba 44 km11:38:36
952WILK Katarzyna 1501PLEŚNAOPEN KobietyMPWielka Prehyba 44 km11:38:51
953DROSIO Katarzyna 1037WARSZAWAOPEN KobietyŻwawe Wierchy 34 km11:38:54
954STACHANCZYK Wojciech 1070Matner Running TeamWROCLAWOPEN MężczyźniŻwawe Wierchy 34 km11:38:55
955KULAWIŃSKI Marek 1274KOŁOBRZEGOPEN MężczyźniŻwawe Wierchy 34 km11:39:31
956GOC Paweł 1524RMT TeamBOCHNIAOPEN MężczyźniWielka Prehyba 44 km11:40:15
957PILARSKI Tomasz 2130MKS Szerszeń BogatyniaBOGATYNIAOPEN MężczyźniMPWielka Prehyba 44 km11:41:04
958PAPROCKA Urszula 2107Nowa Huta TeamKRAKÓWOPEN KobietyMPWielka Prehyba 44 km11:42:39
959KRYŚ Agata 857WARSZAWAOPEN KobietyChyża Durbaszka 20 km11:42:45
960KIDAWA Aleksander 2823JAWORZNOOPEN MężczyźniNiepokorny Mnich 95 km11:44:02
961KANSY Sebastian 2001KATOWICEOPEN MężczyźniWielka Prehyba 44 km11:44:03
962GREC Klaudia 1440Husaria Race TeamWARSZAWAOPEN KobietyŻwawe Wierchy 34 km11:44:25
963SENDOR Piotr 1890KRAKOWOPEN MężczyźniWielka Prehyba 44 km11:45:24
964KNUTELSKI Błażej 2131Podhalańskie DzikiGRYWAŁDOPEN MężczyźniWielka Prehyba 44 km11:47:29
965RUTKOWSKI Dawid 2035GrizzlyTeam/140minut.plLUBINOPEN MężczyźniWielka Prehyba 44 km11:48:08
966SEPP Leivo 2803Team HOKATALLINNOPEN MężczyźniNiepokorny Mnich 95 km11:48:30
967PAWLIKOWSKI Michał 2037GLICZARÓW DOLNYOPEN MężczyźniWielka Prehyba 44 km11:48:30
968KOMRAUS Krzysztof 2734PressGlass - Biegamy i WspieramyŁĄKAOPEN MężczyźniNiepokorny Mnich 95 km11:48:31
969KONCA Beata 1351KB OŻARÓW MAZOWIECKI BIEGAOŻARÓW MAZOWIECKIOPEN KobietyŻwawe Wierchy 34 km11:48:58
970PAROL Rafal 1877Adidas RunnersWARSZAWAOPEN MężczyźniWielka Prehyba 44 km11:49:37
971KAPAŁKA Bożena 1041Gromnik Run TeamGROMNIKOPEN KobietyŻwawe Wierchy 34 km11:49:52
972JÓZEFKO Arkadiusz 2348MarcinSwiercTeamGDYNIAOPEN MężczyźniDziki Groń 65 km 11:50:37
973WITEK Adrian 2793KNURÓWOPEN MężczyźniNiepokorny Mnich 95 km11:50:48
974WERNER Kamil 1593Dziki BiegWARSZAWAOPEN MężczyźniWielka Prehyba 44 km11:51:14
975RÓŻAŃSKA Renata 1017WARSZAWAOPEN KobietyŻwawe Wierchy 34 km11:51:19
976LEWANDOWSKA Monika 1035WARSZAWAOPEN KobietyŻwawe Wierchy 34 km11:51:23
977SZWARC Anna 1255WARSZAWAOPEN KobietyŻwawe Wierchy 34 km11:51:35
978WALASEK Przemysław 1381TOMASZÓW MAZ.OPEN MężczyźniŻwawe Wierchy 34 km11:51:46
979BANIAK Marcin 2321G.O.A.T. Team MichałowiceZERWANAOPEN MężczyźniDziki Groń 65 km 11:51:50
980NIEDŹWIADEK Kamil 1522Niedźwiadki Running TeamWARSZAWAOPEN MężczyźniMPWielka Prehyba 44 km11:52:11
981GOLONKA Pawel 2308KS FORREST LIMANOWA JAWORZNAOPEN MężczyźniDziki Groń 65 km 11:53:19
982SELKE Radosław 1910MORT!WARSZAWAOPEN MężczyźniMPWielka Prehyba 44 km11:55:29
983DOVALA Tomas 2499RunningProBRATISLAVAOPEN MężczyźniDziki Groń 65 km 11:55:33
984OBERLAN-MAROŃ Joanna 2507TORUŃOPEN KobietyDziki Groń 65 km 11:56:44
985TATAREK-KONIK Agnieszka 2662CZELADŹOPEN KobietyNiepokorny Mnich 95 km11:57:34
986KWIATKOWSKA Kinga 2017Hoka Garmin TeamRADKÓWOPEN KobietyMPWielka Prehyba 44 km11:58:17
987ZAKRZYŃSKI Paweł 1930NOWY TARGOPEN MężczyźniWielka Prehyba 44 km11:59:16
988STANKIEWICZ Tomasz 1612PLANYBIEGOWE.PLSREBRNA GÓRAOPEN MężczyźniMPWielka Prehyba 44 km11:59:43
989CHMIELOWIEC Daniel 2078Gorlicka Grupa BiegowaSZYMBARKOPEN MężczyźniWielka Prehyba 44 km12:00:41
990ZAKRZEWSKA Anna 2848JÓZEFOSŁAWOPEN KobietyNiepokorny Mnich 95 km12:01:57
991TRZASKA Wojciech 1559Fuchs Oil TeamSIEMIANOWICE ŚLĄSKIEOPEN MężczyźniWielka Prehyba 44 km12:02:56
992SZKOŁA Paweł 1809Tlenowa Radość TeamBOCHNIAOPEN MężczyźniWielka Prehyba 44 km12:03:09
993PASTERNAK Joanna 872PZU Sport TeamWARSZAWAOPEN KobietyChyża Durbaszka 20 km12:04:30
994ZYGMUNT Tomasz 2040GIEDLAROWAOPEN MężczyźniWielka Prehyba 44 km12:04:31
995VOROBJOV Raimond 2443WILD SOULSVILNIUSOPEN MężczyźniDziki Groń 65 km 12:04:37
996BEDNARZ Jakub 1961ZAKOPANEOPEN MężczyźniWielka Prehyba 44 km12:05:24
997ZIĘTAK Andrzej 2334TKKF Kolejarz BydgoszczBRZOZAOPEN MężczyźniDziki Groń 65 km 12:05:26
998BIAŁOBŁOCKA Alicja 2042WROCŁAWOPEN KobietyWielka Prehyba 44 km12:07:06
999SENKOWSKI Jakub 2371KBTR STRUKTKRAKÓWOPEN MężczyźniDziki Groń 65 km 12:07:07
1000BAREIKIS Dziugas 2503Wild SoulsVILNIUSOPEN MężczyźniDziki Groń 65 km 12:07:55
1001PAZDAN Piotr 1557KOWARYOPEN MężczyźniWielka Prehyba 44 km12:08:14
1002PUŁKOWSKI Jakub 1963#Pyzanagigancie Team | Camelbak Polska | TORQ PolskaMYŚLENICEOPEN MężczyźniWielka Prehyba 44 km12:10:12
1003SIWEK Michał 1907Niepołomice BiegająNIEPOŁOMICEOPEN MężczyźniWielka Prehyba 44 km12:11:49
1004KACZMAREK Tomasz 1984Niepołomice BiegająWIELICZKAOPEN MężczyźniWielka Prehyba 44 km12:11:51
1005MIKA Tomasz 2607LABOSPORT TeamWARSZAWAOPEN MężczyźniNiepokorny Mnich 95 km12:12:04
1006CZYŻKOWSKI Rafał 2356Chłopaki z nizinWARSZAWAOPEN MężczyźniDziki Groń 65 km 12:12:38
1007CIESIELSKI Michał 2724Adidas Runners WarsawWARSZAWAOPEN MężczyźniNiepokorny Mnich 95 km12:13:51
1008POŁUBOK Kajetan 1600TYCHYOPEN MężczyźniWielka Prehyba 44 km12:14:04
1009URYGA Jakub 2492Wolski Kolektyw BiegowyKRAKÓWOPEN MężczyźniDziki Groń 65 km 12:14:21
1010ZOŃ Arkadiusz 1936SUWAŁKIOPEN MężczyźniWielka Prehyba 44 km12:14:31
1011BIEŃ Przemysław 2250KS Ryglice-Sekcja BiegowaJONINYOPEN MężczyźniDziki Groń 65 km 12:14:35
1012JANUSZ Jakub 1938NOWY SĄCZOPEN MężczyźniWielka Prehyba 44 km12:14:43
1013MADAJ Zuzanna 2368Mad&GoldPOZNAŃOPEN KobietyDziki Groń 65 km 12:14:45
1014WOJTAS Maciej 2501KRAKÓWOPEN MężczyźniDziki Groń 65 km 12:15:17
1015BŁASZCZYK Magdalena 1378Kuźnia TriathlonuWARSZAWAOPEN KobietyŻwawe Wierchy 34 km12:15:55
1016BYRSKA Sylwia 1505WMTriselfWADOWICEOPEN KobietyMPWielka Prehyba 44 km12:16:02
1017PLOSKONKA Jakub 2387Trail is our wayBIELSKO-BIAŁĄOPEN MężczyźniDziki Groń 65 km 12:16:47
1018BOSAKIEWICZ Tomasz 1761ZŁOTORYJAOPEN MężczyźniWielka Prehyba 44 km12:17:11
1019ŻAK Adam 1956KB Lupus OleśnicaDOBROSZYCEOPEN MężczyźniWielka Prehyba 44 km12:17:50
1020NARWOJSZ Arkadiusz 2315Inżynieria Biegania RYBNIKOPEN MężczyźniDziki Groń 65 km 12:19:46
1021ŁUKASZEWSKI Mateusz 1645WARSZAWAOPEN MężczyźniWielka Prehyba 44 km12:19:46
1022RUSIN Krzysztof 1889JUSZCZYNOPEN MężczyźniWielka Prehyba 44 km12:20:07
1023PAPIERZ Marta 1592MYŚLENICEOPEN KobietyWielka Prehyba 44 km12:20:11
1024MALECKA-LEŃ Patrycja 2360Stajnia Balona/CWKS Resovia RZESZÓWOPEN KobietyDziki Groń 65 km 12:20:20
1025WIERZCHOWIAK Karolina 1506Trail Is Our WayKROSNOOPEN KobietyMPWielka Prehyba 44 km12:21:17
1026MOŻEJKO Artur 1959Niepołomice BiegająNIEPOŁOMICEOPEN MężczyźniWielka Prehyba 44 km12:21:44
1027GAWRON Przemysław 1655Słońca JuryTURÓWOPEN MężczyźniWielka Prehyba 44 km12:21:56
1028ZYCH Katarzyna 2256Bonnie&ClydeTARNÓWOPEN KobietyDziki Groń 65 km 12:22:01
1029KUSIAK Maciej 2090ZAKLICZYNOPEN MężczyźniWielka Prehyba 44 km12:22:20
1030POLAKIEWICZ Paulina 821Wichrowe SkaliskoTRZYCIĄŻOPEN KobietyChyża Durbaszka 20 km12:23:49
1031OBERWAN Marek 2029panfotograf.euKRAKÓWOPEN MężczyźniWielka Prehyba 44 km12:24:11
1032TOPORKIEWICZ Anna 1973KRAKOWOPEN KobietyWielka Prehyba 44 km12:24:12
1033DAUKSZO Maciej 1530WARSZAWAOPEN MężczyźniWielka Prehyba 44 km12:24:15
1034STASZELIS Krzysztof 2084Poco Loco AdventurePOZNAŃOPEN MężczyźniWielka Prehyba 44 km12:24:51
1035WIĘCŁAW Paweł 1840Wolski Kolektyw BiegowyKRAKÓWOPEN MężczyźniWielka Prehyba 44 km12:25:07
1036MALSKI Tomasz 1947Wolski Kolektyw BiegowyKRAKÓWOPEN MężczyźniWielka Prehyba 44 km12:25:07
1037LIŚKIEWICZ Hubert 2048My Endurance CoachingMICHAŁÓWOPEN MężczyźniWielka Prehyba 44 km12:25:14
1038LACHOR Krzysztof 2047RUNNING TEAM nastopy.plKŁODNEOPEN MężczyźniWielka Prehyba 44 km12:26:07
1039HUBNER Antoni 1914Hubner TeamWARSZAWAOPEN MężczyźniWielka Prehyba 44 km12:26:30
1040SWOBODA Sebastian 1982Trail is our WayKRAKÓWOPEN MężczyźniWielka Prehyba 44 km12:26:30
1041FRANUSIAK Marek 1909CZESTOCHOWAOPEN MężczyźniWielka Prehyba 44 km12:27:17
1042PIETRUCHA Artur 2472Sportowa KrynicaKRYNICA-ZDRÓJOPEN MężczyźniDziki Groń 65 km 12:27:25
1043WÓJCIK Łukasz 1672Szybciej Nie Dam RadyLUBLINOPEN MężczyźniWielka Prehyba 44 km12:27:33
1044ZOŁA Piotr 1541PioDzo ExtremeKRAKÓWOPEN MężczyźniWielka Prehyba 44 km12:27:36
1045ŁUKASIEWICZ Ewa 1642140minutZŁOTORYJAOPEN KobietyWielka Prehyba 44 km12:27:36
1046PAWLUŚ Mirosław 2736JSC JasłoJASŁOOPEN MężczyźniNiepokorny Mnich 95 km12:27:43
1047KEPOWICZ Marcin 2786Pasieka KempiŻABIA WOLAOPEN MężczyźniNiepokorny Mnich 95 km12:27:50
1048ŁACIAK Marcin 2378BarunowceWARSZAWAOPEN MężczyźniDziki Groń 65 km 12:27:57
1049PASTUSZAK Justyna 2096KOŚCIELISKOOPEN KobietyWielka Prehyba 44 km12:27:58
1050ORĘZIAK Tomasz 1826STALOWA WOLAOPEN MężczyźniWielka Prehyba 44 km12:28:07
1051PALUCH Tobiasz 2306KS RYGLICE RYGLICEOPEN MężczyźniDziki Groń 65 km 12:28:19
1052FILIP Paweł 2127Mocna Grupa CezaraWROCŁAWOPEN MężczyźniWielka Prehyba 44 km12:28:39
1053KUBACZ Norbert 2002Biegam NaturalnieWARSZAWAOPEN MężczyźniWielka Prehyba 44 km12:28:54
1054BULENDA Bartosz 1588PiździcaRACIBÓRZOPEN MężczyźniWielka Prehyba 44 km12:28:59
1055POŻAK Grzegorz 1583LubartówLUBARTÓWOPEN MężczyźniWielka Prehyba 44 km12:29:03
1056GIERSZEWSKI Jarosław 1560ZAŁOGA GCIECHOCINEKOPEN MężczyźniWielka Prehyba 44 km12:29:46
1057TURCHAN Łukasz 1667CHORZÓWOPEN MężczyźniWielka Prehyba 44 km12:30:14
1058BOROWCZYK Jacek 2020Antek TeamTOMASZÓW MAZ.OPEN MężczyźniWielka Prehyba 44 km12:30:39
1059KOLASA Przemysław 2157WADOWICEOPEN MężczyźniWielka Prehyba 44 km12:30:41
1060URACZ Beata 1841Bartosz Gorczyca TeamSIEMIANOWICE ŚLĄSKIEOPEN KobietyWielka Prehyba 44 km12:30:56
1061GIERS Michał 1900MIŃSK MAZOWIECKIOPEN MężczyźniWielka Prehyba 44 km12:31:00
1062GUTRAL Magdalena 1726WKB Maratończyk WłocławekWŁOCŁAWEKOPEN KobietyWielka Prehyba 44 km12:31:07
1063ŚMICHURSKI Krzysztof 2311Fizjoterapia Biegacza / WLKP Mountains UltraCEREKWICAOPEN MężczyźniDziki Groń 65 km 12:32:54
1064FEDORCZAK Jacek 2349Jacek FedorczakKRAKÓWOPEN MężczyźniDziki Groń 65 km 12:32:54
1065KRZEMIŃSKI Marcin 2010SPRINT GorzyceGORZYCEOPEN MężczyźniWielka Prehyba 44 km12:33:02
1066PERKOWSKI Piotr 2069Monk Sandals TeamKAMPINOSOPEN MężczyźniWielka Prehyba 44 km12:33:21
1067BIENIEK Patryk 1532TREC TEAMPOZNAŃOPEN MężczyźniWielka Prehyba 44 km12:33:38
1068PERUCKA Kamila 2111UKS Romer Rabka-ZdrójRABKA-ZDRÓJOPEN KobietyMPWielka Prehyba 44 km12:33:54
1069GRYGIEL Marek 2317JACEKBIEGA RUNNING TEAMKRAKÓWOPEN MężczyźniDziki Groń 65 km 12:34:06
1070NOWAK Mariusz 2493BIELSKO-BIAŁAOPEN MężczyźniDziki Groń 65 km 12:34:06
1071SOWA Grzegorz 2244Żubry Race TeamŚWIDNIKOPEN MężczyźniDziki Groń 65 km 12:34:34
1072SOLIŃSKI Olaf 2304WÓLKA KŁUCKAOPEN MężczyźniDziki Groń 65 km 12:34:55
1073TOKARSKI Szymon 2151NOWY SĄCZOPEN MężczyźniWielka Prehyba 44 km12:35:40
1074NIERADA Marcin 2044KATOWICEOPEN MężczyźniWielka Prehyba 44 km12:36:17
1075GOCZAŁ Mateusz 1648HoliClinicŁÓDŹOPEN MężczyźniWielka Prehyba 44 km12:36:22
1076DĄBROWSKI Michał 1992CinclusŚWIĘTOCHŁOWICEOPEN MężczyźniWielka Prehyba 44 km12:36:32
1077TRĄBICKI Adam 1949SPREE - CZAPKA Z GŁOWĄWARSZAWAOPEN MężczyźniWielka Prehyba 44 km12:36:55
1078ZAPAŁA Piotr 1933DreamRunLESZNOWOLAOPEN MężczyźniWielka Prehyba 44 km12:37:27
1079WNĘK Marek 1820KRAKÓWOPEN MężczyźniWielka Prehyba 44 km12:37:48
1080STOJAK Ireneusz 1529CHRZANÓWOPEN MężczyźniWielka Prehyba 44 km12:38:38
1081PŁAZA Radosław 2074BarunowceWARSZAWAOPEN MężczyźniWielka Prehyba 44 km12:38:40
1082KURA Piotr 1813Przedwojewski TeamLUBLINOPEN MężczyźniWielka Prehyba 44 km12:39:05
1083DYŚ Paweł 2243LUBLINOPEN MężczyźniDziki Groń 65 km 12:39:08
1084ROSIK Robert 1864KOSZALINOPEN MężczyźniWielka Prehyba 44 km12:39:54
1085POSADOWSKI Szymon 1544AW Szybciej Team ZŁOTORYJAOPEN MężczyźniWielka Prehyba 44 km12:40:50
1086IGNACZAK Marcin 1964TRITON KoninŻYCHLINOPEN MężczyźniWielka Prehyba 44 km12:41:11
1087MILANOWSKA-ZABEL Kaja 1940#CodeAgainstCancer, Biegiem przez życieMYŚLENICEOPEN KobietyMPWielka Prehyba 44 km12:41:14
1088PODBIELSKI Krystian 2669KAJA TeamWARSZAWAOPEN MężczyźniNiepokorny Mnich 95 km12:41:26
1089PARWA Michał 1683Magazyn Na SzczycieDZIEKANOWICEOPEN MężczyźniWielka Prehyba 44 km12:41:47
1090KRAWCZYK Dariusz 1742PORAŻOPEN MężczyźniWielka Prehyba 44 km12:42:05
1091KASICA Arkadiusz 1584Międzyrzeckie GazeleMIĘDZYRZECZOPEN MężczyźniWielka Prehyba 44 km12:42:27
1092WILK Jacek 2488WARSZAWAOPEN MężczyźniDziki Groń 65 km 12:42:39
1093MAJCHRZAK Maciej 2213AW - SZYBCIEJ - TeamWROCŁAWOPEN MężczyźniDziki Groń 65 km 12:43:12
1094ZIELIŃSKA Malwina 2025Za linią metyCHORZÓWOPEN KobietyWielka Prehyba 44 km12:44:45
1095PROKULEWICZ Tomasz 2143WIELICZKAOPEN MężczyźniWielka Prehyba 44 km12:44:50
1096JAREMA Maciej 1843Lokomotiv MajdanCISNAOPEN MężczyźniWielka Prehyba 44 km12:44:57
1097SZNAJDER Jarosław 2050runprogressteam.pl teamDOBCZYCEOPEN MężczyźniWielka Prehyba 44 km12:45:02
1098RZEŹNICZEK Anna 2330Stowarzyszenie Działamy RazemKOWALEWO POMORSKIEOPEN KobietyDziki Groń 65 km 12:45:03
1099LEŚNIAK Anna 2275Salt Runners BochniaBOCHNIAOPEN KobietyDziki Groń 65 km 12:45:19
1100KŁOŚ Artur 2080Stay InsaneLUBLINOPEN MężczyźniWielka Prehyba 44 km12:45:32
1101JANIAK Norbert 1528ŁÓDŹOPEN MężczyźniWielka Prehyba 44 km12:45:35
1102SARKA Bartłomiej 1989RABKA ZDRÓJOPEN MężczyźniWielka Prehyba 44 km12:45:37
1103WIECZERZAK Magdalena 1551Zabiegani Mielec / Magdy RulezMIELECOPEN KobietyWielka Prehyba 44 km12:46:09
1104STAŃCZAK Łukasz 1892Naprzód MłocinyWARSZAWAOPEN MężczyźniWielka Prehyba 44 km12:46:28
1105GIL Maciej 1656140minutWARSZAWAOPEN MężczyźniWielka Prehyba 44 km12:47:29
1106LEŚKÓW Joanna 1981SCI Górscy EntuzjaściCIESZYNOPEN KobietyWielka Prehyba 44 km12:47:46
1107MOSKALIK Tomasz 2495ULTRASzSzczawnicySZCZAWNICAOPEN MężczyźniDziki Groń 65 km 12:47:48
1108SMACZNY Bartłomiej 2269MIELECOPEN MężczyźniDziki Groń 65 km 12:47:59
1109BRUŚ Marcin 1603SaskaWARSZAWAOPEN MężczyźniWielka Prehyba 44 km12:48:13
1110WARZECHA Kamil 2023RMT TeamJAWORZNOOPEN MężczyźniWielka Prehyba 44 km12:48:33
1111BUROKAS Tomas 1382Wild SoulsVILNIUSOPEN MężczyźniŻwawe Wierchy 34 km12:48:52
1112KRAWIEC Sławomir 2005Saint-Gobain Squad/ Infinity-GymBIÓRKÓW MAŁYOPEN MężczyźniWielka Prehyba 44 km12:48:54
1113STAŃCZYK Marek 2268K.S.RYGLICERYGLICEOPEN MężczyźniDziki Groń 65 km 12:49:18
1114KURAS Janusz 2327Zadyszka OświęcimCHEŁMEKOPEN MężczyźniDziki Groń 65 km 12:49:20
1115NOSALIK Marek 2704MTAŻYWIECOPEN MężczyźniNiepokorny Mnich 95 km12:49:51
1116MUCHA Grzegorz 2146Synowie Rozgardiaszu / Sport GenerationZABIERZÓWOPEN MężczyźniWielka Prehyba 44 km12:50:11
1117TOMIK Małgorzata 2858La Sportiva PolskaKRAKÓWOPEN KobietyNiepokorny Mnich 95 km12:50:50
1118GRYGIEREK Roman 2699Klub Biegacza FartlekGORZYCZKIOPEN MężczyźniNiepokorny Mnich 95 km12:50:51
1119GRABSKI Michał 1908Kombo KurczakiGLIWICEOPEN MężczyźniWielka Prehyba 44 km12:50:52
1120STARZAK Paweł 2316Zlo$nikBiegaSKAWINAOPEN MężczyźniDziki Groń 65 km 12:51:23
1121MAZUREK Robert 2383LUBELAKY Running TeamLUBLINOPEN MężczyźniDziki Groń 65 km 12:51:53
1122DYDEK Kamil 1896Albo Grubo Albo WcaleWARSZAWAOPEN MężczyźniWielka Prehyba 44 km12:51:57
1123FUKS Szymon 1783McBiegaczeWARSZAWAOPEN MężczyźniWielka Prehyba 44 km12:51:57
1124ROGALA Kystian 2045MIASTKOOPEN MężczyźniWielka Prehyba 44 km12:52:12
1125ŚLIWIŃSKI Rafał 2300PROSZOWAOPEN MężczyźniDziki Groń 65 km 12:52:18
1126FIEDOROWICZ Asia 2415SKLEP BIEGACZA RUNNING TEAMOLSZTYNOPEN KobietyDziki Groń 65 km 12:52:19
1127FIJAŁKOWSKI Sebastian 2521ZIELONA GÓRAOPEN MężczyźniDziki Groń 65 km 12:52:23
1128MRÓZ Rafał 2087TARNÓWOPEN MężczyźniWielka Prehyba 44 km12:52:50
1129ZAMBRZYCKI Maciej 1943ReShape RunnersGLIWICEOPEN MężczyźniWielka Prehyba 44 km12:54:30
1130GACEK Michał 1759CHOLERZYNOPEN MężczyźniWielka Prehyba 44 km12:54:40
1131ROGOWSKA Anna 2486Rzeszowskie Gazele i GepardyRZESZÓWOPEN KobietyDziki Groń 65 km 12:54:53
1132BUĆKO Marcin 1602Roman stawia piwoJASTRZĘBIE-ZDRÓJOPEN MężczyźniWielka Prehyba 44 km12:55:15
1133ŚWIDZIŃSKI Tomasz 1849Lokomotiv MajdanKRAKÓWOPEN MężczyźniWielka Prehyba 44 km12:55:18
1134KUNZ Tomasz 1665KRAKÓWOPEN MężczyźniWielka Prehyba 44 km12:55:27
1135GDULA Jakub 1586Kamil Leśniak Fanpage TeamPOZNAŃOPEN MężczyźniWielka Prehyba 44 km12:56:38
1136PIETRAS Ryszard 2076Biegam z absLUBLINOPEN MężczyźniWielka Prehyba 44 km12:56:44
1137SZOLC Sebastian 2647GLIWICEOPEN MężczyźniNiepokorny Mnich 95 km12:56:48
1138ANDRZEJEWSKI Lukasz 1786FTI RACE TEAMPOZNANOPEN MężczyźniWielka Prehyba 44 km12:56:53
1139WANAT Mateusz 1957Przedwojewski TeamWROCŁAWOPEN MężczyźniWielka Prehyba 44 km12:57:07
1140WOCHOWSKI Tomasz 1718PŁOCKOPEN MężczyźniWielka Prehyba 44 km12:57:09
1141GONDOR Jarosław 1772UKS LiderLIBERTÓWOPEN MężczyźniWielka Prehyba 44 km12:57:35
1142KSIĄŻEK Ilona 1792Ultra RakietaZAMIENIEOPEN KobietyWielka Prehyba 44 km12:58:28
1143BASHFORD Marcus 1540JESÓWKAOPEN MężczyźniWielka Prehyba 44 km12:58:39
1144RAJNER Krzysztof 1944ULTRA KoszalinKOSZALINOPEN MężczyźniWielka Prehyba 44 km12:59:00
1145SOBIESZEK Sylwia 1928ZWOLEŃOPEN KobietyWielka Prehyba 44 km12:59:13
1146LEWANDOWSKA Milena 1669GO APTIVKRAKÓWOPEN KobietyWielka Prehyba 44 km12:59:29
1147KNAP Tomasz 1760CHOLERZYNOPEN MężczyźniWielka Prehyba 44 km12:59:33
1148POSTUPALSKI Michał 1980runpassion.pl TEAMGDYNIAOPEN MężczyźniWielka Prehyba 44 km12:59:40
1149REIMUS Maciej 2159Aktywni KociewiacySKÓRCZOPEN MężczyźniWielka Prehyba 44 km12:59:59
1150PIWOWAR Dawid 1802KROSNOOPEN MężczyźniWielka Prehyba 44 km13:00:06
1151KLIMEK Marek 1904adidas Runners WarsawWARSZAWAOPEN MężczyźniWielka Prehyba 44 km13:00:33
1152BARTECKI Tomasz 1610WROCŁAWOPEN MężczyźniWielka Prehyba 44 km13:00:37
1153BIERNAT Mateusz 1736KATOWICEOPEN MężczyźniWielka Prehyba 44 km13:00:41
1154KARCZYNSKI Dariusz 2442Bieganie=Pomaganie OLEŚNICAOPEN MężczyźniDziki Groń 65 km 13:00:43
1155KOZŁOWSKI Paweł 1629ŁAZYOPEN MężczyźniWielka Prehyba 44 km13:01:12
1156MATECKI Tomasz 1604BIELSKO-BIAŁAOPEN MężczyźniWielka Prehyba 44 km13:01:21
1157UBYCH Mariusz 1712Fizjo Plus activeŁÓDŹOPEN MężczyźniWielka Prehyba 44 km13:01:31
1158SZKODZIAK Mateusz 1862CZERWIONKAOPEN MężczyźniWielka Prehyba 44 km13:01:47
1159MATYJASZCZYK Kamil 2392Łęczna BiegaŁĘCZNAOPEN MężczyźniDziki Groń 65 km 13:01:52
1160PAROL Piotr 2633MIŃSK MAZOWIECKIOPEN MężczyźniNiepokorny Mnich 95 km13:02:33
1161MAZUR Paweł 2864ŁĄCKOOPEN MężczyźniNiepokorny Mnich 95 km13:02:34
1162SZAFRAŃSKI Dominik 1701Obornicki Klub LekkoatletycznyOBORNIKIOPEN MężczyźniWielka Prehyba 44 km13:02:43
1163TOPA Mateusz 2141SIEDLCEOPEN MężczyźniWielka Prehyba 44 km13:03:05
1164MANDZIUK Grzegorz 2289ORT ŁomiankiŁOMIANKIOPEN MężczyźniDziki Groń 65 km 13:03:15
1165BARAN Kamil 1599JAROSLAWOPEN MężczyźniWielka Prehyba 44 km13:03:25
1166DUDEK Adam 2384Electric Runners TeamWYZNEOPEN MężczyźniDziki Groń 65 km 13:03:43
1167KWIECIEŃ Marek 2427Markowi BiegaczeMARKIOPEN MężczyźniDziki Groń 65 km 13:03:45
1168CIEPŁY Maciej 1707WROCŁAWOPEN MężczyźniWielka Prehyba 44 km13:03:54
1169DYBALSKI Mariusz 2026BEŁCHATÓWOPEN MężczyźniWielka Prehyba 44 km13:03:55
1170HOJAN Łukasz 1614Fehlau Run TeamPOZNAŃ (POZNAŃ-GRUNWALD)OPEN MężczyźniWielka Prehyba 44 km13:03:58
1171JANKOWSKI Dawid 1698SUSZECOPEN MężczyźniWielka Prehyba 44 km13:04:09
1172BAGSIK Łukasz 2071QteamKATOWICEOPEN MężczyźniWielka Prehyba 44 km13:04:25
1173DITTMAR Bartosz 1875KRAKÓWOPEN MężczyźniWielka Prehyba 44 km13:04:50
1174KOSMALA Przemek 2202MarcinSwiercTeamKRAKÓWOPEN MężczyźniDziki Groń 65 km 13:05:04
1175JANOWSKI Mariusz 2262Akademia Biegania GrudziądzGRUDZIĄDZOPEN MężczyźniDziki Groń 65 km 13:05:31
1176WRÓBEL Krzysztof 1724Biegający ŚwidnikŚWIDNIKOPEN MężczyźniWielka Prehyba 44 km13:05:38
1177KOLONKO Stanisław 1720GÓRKITYCHYOPEN MężczyźniWielka Prehyba 44 km13:06:25
1178MITAN Kamil 1825PCIMOPEN MężczyźniWielka Prehyba 44 km13:06:33
1179NIEDŹWIEDŹ Tomasz 2004SobasTeamŚWIDNIKOPEN MężczyźniWielka Prehyba 44 km13:06:48
1180SZCZEPAŃSKI Jakub 1920KRAKÓWOPEN MężczyźniWielka Prehyba 44 km13:06:51
1181KOZŁOWSKI Leszek 2725LeszNo Limits RunnersLESZNOOPEN MężczyźniNiepokorny Mnich 95 km13:07:31
1182MAZUREK Dariusz 2434Rzeszowskie Gazele i GepardySTALOWA WOLAOPEN MężczyźniDziki Groń 65 km 13:07:36
1183RYBAK Łukasz 2142ZABAWAOPEN MężczyźniWielka Prehyba 44 km13:07:53
1184IWANEK Przemysław 1926PLANYBIEGOWE.PL / Black Hat TeamBISKUPICEOPEN MężczyźniWielka Prehyba 44 km13:08:26
1185GALA Grzegorz 1886SCHENKER TECHNOLOGY CENTER RUNNERSSOCHACZEWOPEN MężczyźniWielka Prehyba 44 km13:08:38
1186KRUGLIAKOVAS Povilas 2377KAUNASOPEN MężczyźniDziki Groń 65 km 13:08:47
1187PAJĄK Andrzej 1833Biegam z ABSPRZYBYSŁAWICEOPEN MężczyźniWielka Prehyba 44 km13:09:28
1188BRZUSKA Leslaw 1623LODZOPEN MężczyźniWielka Prehyba 44 km13:09:50
1189DUCH Rafał 1719GRÓJECOPEN MężczyźniWielka Prehyba 44 km13:09:55
1190SZKLARCZYK Dariusz 1668My Endurance CoachingKRAKÓWOPEN MężczyźniWielka Prehyba 44 km13:10:19
1191RÓŻYCKI Marcin 1690TYCHYOPEN MężczyźniWielka Prehyba 44 km13:10:23
1192GOŁĘBIEWSKA Oliwia 2099PŁOCKOPEN KobietyWielka Prehyba 44 km13:10:37
1193KOTARBA Wojciech 2764ULTRAWAY.PLKIELCEOPEN MężczyźniNiepokorny Mnich 95 km13:10:41
1194MACHNIK Justyna 1819MASZYCEOPEN KobietyWielka Prehyba 44 km13:10:50
1195ZABRZEWSKI Patryk 1722Klub Wysokogórski Jastrzębie ZdrójŻORYOPEN MężczyźniWielka Prehyba 44 km13:11:18
1196MUCOWSKI Jaromir 1935Emeryci i RencisciBOROWIECOPEN MężczyźniWielka Prehyba 44 km13:11:22
1197FABISIAK Andrzej 1966STANWEX IISULEJÓWEKOPEN MężczyźniWielka Prehyba 44 km13:11:23
1198MAJ Marek 2064WARSZAWAOPEN MężczyźniWielka Prehyba 44 km13:11:30
1199SZAMOCKI Dominik 2257ŚLIWICEOPEN MężczyźniDziki Groń 65 km 13:11:32
1200CYTACKI Dawid 2394RYKOwisko Team/SG SquadPŁOCKOPEN MężczyźniDziki Groń 65 km 13:11:51
1201RATAJEWICZ Maciek 1800SKPB WarszawaWARSZAWAOPEN MężczyźniWielka Prehyba 44 km13:11:57
1202VERHEYEN Kurt 1738WIELICZKAOPEN MężczyźniWielka Prehyba 44 km13:12:01
1203KOROLCZUK Mateusz 2482KATOWICEOPEN MężczyźniDziki Groń 65 km 13:12:33
1204GAJEWSKI Rafał 2462KROSNOOPEN MężczyźniDziki Groń 65 km 13:12:37
1205MARCZAK Krzysztof 1852Stare Babice BiegająSTARE BABICEOPEN MężczyźniWielka Prehyba 44 km13:12:49
1206BACHURSKI Tomasz 1732140minut/KB HarcownikMIŁOSZYCEOPEN MężczyźniWielka Prehyba 44 km13:12:52
1207WESOŁOWSKI Krzysztof 1590Laskowe LudkiKRAKÓWOPEN MężczyźniWielka Prehyba 44 km13:14:01
1208DASZKOWSKA Olga 1937Błękitna XVII-tkaKRAKÓWOPEN KobietyWielka Prehyba 44 km13:14:23
1209LESZCZAK Grzegorz 1775DĄBROWA GÓRNICZAOPEN MężczyźniWielka Prehyba 44 km13:14:30
1210SZATKOWSKI Michał 1597MarcinŚwiercTeamKRYNICA-ZDRÓJOPEN MężczyźniWielka Prehyba 44 km13:14:33
1211SZYMULA Mariusz 1850Szymula Runners Ryczów/KrakówKRAKOWOPEN MężczyźniWielka Prehyba 44 km13:14:41
1212MYCIELSKI Mariusz 1692W DrodzeŚWIERKLANIECOPEN MężczyźniWielka Prehyba 44 km13:14:48
1213CIOSEK Marta 1572WARSZAWAOPEN KobietyWielka Prehyba 44 km13:14:59
1214DARCHUK Oleksandr 2673trifamily.plWĘGRZCEOPEN MężczyźniNiepokorny Mnich 95 km13:15:53
1215KRZYŻOWSKI Hubert 1865MSZANA DOLNAOPEN MężczyźniWielka Prehyba 44 km13:15:56
1216PALUCH Daniel 2322Stajnia BalonaDĄBROWA GÓRNICZAOPEN MężczyźniDziki Groń 65 km 13:16:28
1217ZABOROWSKI Łukasz 2516ULTRASzSzczawnicySZCZAWNICAOPEN MężczyźniDziki Groń 65 km 13:16:35
1218ROKITA Paweł 2346Rakieta_Biega_TeamMIŃSK MAZOWIECKIOPEN MężczyźniDziki Groń 65 km 13:16:50
1219KUŁAKOWSKA Monika 1797W pogoni za duchemDĄBROWA GÓRNICZAOPEN KobietyWielka Prehyba 44 km13:17:04
1220CZERNIAK Wioleta 2485Team Podgórzyn-Podgórzyn Gmina Przyjazna z NaturySOSNÓWKAOPEN KobietyDziki Groń 65 km 13:17:11
1221TURZYŃSKI Wojciech 2476Tlenowa Radość TeamŁÓDŹOPEN MężczyźniDziki Groń 65 km 13:17:22
1222LISAK Tomasz 1985KS RYGLICE SEKCJA BIEGOWARYGLICEOPEN MężczyźniWielka Prehyba 44 km13:17:31
1223ROJEK Maciej 1899KRAKÓWOPEN MężczyźniWielka Prehyba 44 km13:17:34
1224NOWAK Filip 1680CZERWIONKA-LESZCZYNYOPEN MężczyźniWielka Prehyba 44 km13:17:46
1225JEGER Piotr 2144SKLEP BIEGACZA RUNNING TEAMOLSZTYNOPEN MężczyźniWielka Prehyba 44 km13:17:59
1226ADAMUS Jakub 1615CZĘSTOCHOWAOPEN MężczyźniWielka Prehyba 44 km13:18:04
1227MILIAN Kamil 1650Forza MilanTYCHYOPEN MężczyźniWielka Prehyba 44 km13:18:05
1228KALECINSKI Piotr 2376BRWINÓWOPEN MężczyźniDziki Groń 65 km 13:18:14
1229SZMIDT Karol 2089Szmidt i SynSLESINOPEN MężczyźniWielka Prehyba 44 km13:18:22
1230HETMANCZYK Jakub 2031KATOWICEOPEN MężczyźniWielka Prehyba 44 km13:19:09
1231KOLANKO Sylwia 1739PFR SANYSAOPEN KobietyWielka Prehyba 44 km13:19:12
1232KOCJAN Paweł 1727Kids Run TeamPOZNAŃOPEN MężczyźniWielka Prehyba 44 km13:19:22
1233MATAK Paweł 1906ŁASUCHRADZYMINOPEN MężczyźniWielka Prehyba 44 km13:19:33
1234STRZELECKI Robert 2100Team ZabieganeDniWARSZAWAOPEN MężczyźniWielka Prehyba 44 km13:19:43
1235RATKOWSKI Karol 2154Warjoty z Dziewiczej GóryPOZNAŃOPEN MężczyźniWielka Prehyba 44 km13:19:44
1236GRADZIK-BOROWSKA Inga 1988KRAKÓWOPEN KobietyWielka Prehyba 44 km13:19:45
1237OPOZDA Michal 2009GDAŃSKOPEN MężczyźniWielka Prehyba 44 km13:19:52
1238WALCZYŃSKI Robert 2399Forest Run GdyniaGDYNIAOPEN MężczyźniDziki Groń 65 km 13:20:00
1239GACHOWSKI Łukasz 1627WROCŁAWOPEN MężczyźniWielka Prehyba 44 km13:21:24
1240FEODORÓW Wojciech 2137Reshape RunnersZABRZEOPEN MężczyźniWielka Prehyba 44 km13:21:36
1241BOGUMIŁOW Marcin 2422Dzik ze SłupskaSŁUPSKOPEN MężczyźniDziki Groń 65 km 13:21:39
1242JEZIORSKI Zbyszek 2221KRAKÓWOPEN MężczyźniDziki Groń 65 km 13:21:40
1243KURCZ Magdalena 1845KRAKÓWOPEN KobietyWielka Prehyba 44 km13:21:46
1244DZIOB Grzegorz 1769Niepołomice BiegająMAŁA WIEŚOPEN MężczyźniWielka Prehyba 44 km13:21:52
1245CZERNECKI Jacek 1987Carbon Silesia SportKATOWICEOPEN MężczyźniWielka Prehyba 44 km13:21:55
1246LEWKOWSKI Aleksander 1756WARSZAWAOPEN MężczyźniWielka Prehyba 44 km13:21:57
1247PAPRZYCKI Romuald 2034Norbullo Team biega naturalnieWARSZAWAOPEN MężczyźniWielka Prehyba 44 km13:21:58
1248PAŁYSA Robert 2124Stanwex IIJÓZEFÓWOPEN MężczyźniWielka Prehyba 44 km13:23:04
1249NOWAK Tomasz 1750BW Biegacze WymiataczeKRAKÓWOPEN MężczyźniWielka Prehyba 44 km13:23:29
1250GIERSZEWSKI Maciek 1587Załoga GWARSZAWAOPEN MężczyźniWielka Prehyba 44 km13:23:35
1251KOWALCZYK Mateusz 2101Minutka Trail / Przeworska Grupa BiegowaSTUDZIANOPEN MężczyźniWielka Prehyba 44 km13:24:09
1252WLAZŁOWSKI Radosław 2053GDAŃSKOPEN MężczyźniWielka Prehyba 44 km13:24:34
1253HRONOWSKI Jakub 1567MYŚLENICEOPEN MężczyźniWielka Prehyba 44 km13:24:56
1254GAJDECKI Tomek 1911AccentureWARSZAWAOPEN MężczyźniWielka Prehyba 44 km13:24:58
1255PIETRASZKO Barbara 2320Team ZabieganeDniWARSZAWAOPEN KobietyDziki Groń 65 km 13:24:59
1256WIEDRO Małgorzata 1356wkurw-team/Biegnę ,żeby Bartek mógł biegaćZAGNAŃSKOPEN KobietyŻwawe Wierchy 34 km13:25:14
1257NOWOSADZKI Wojciech 1609Trail Is Our Way TeamSZCZEPAŃCOWAOPEN MężczyźniWielka Prehyba 44 km13:25:16
1258TURLEJ Dariusz 2319bez KondycjiWARSZAWAOPEN MężczyźniDziki Groń 65 km 13:25:45
1259MALAKAUSKIS Paulius 2457WildSoulsKLAIPĖDAOPEN MężczyźniDziki Groń 65 km 13:26:06
1260DESSAUER Wioletta 1585LubartówLUBARTÓWOPEN KobietyWielka Prehyba 44 km13:26:07
1261SŁOMCZYŃSKA Karolina 1663WARSZAWAOPEN KobietyWielka Prehyba 44 km13:26:13
1262SZCZUREK Jakub 1929CHEŁMEKOPEN MężczyźniWielka Prehyba 44 km13:26:26
1263WYSPIAŃSKI Tomasz 1700Kostera TeamRADOSTOWICEOPEN MężczyźniWielka Prehyba 44 km13:26:30
1264KOKOSZKA Wojciech 1986Slow Jogging SiedlceSIEDLCEOPEN MężczyźniWielka Prehyba 44 km13:26:46
1265PIETRZAK Michał 18573GRÓJECOPEN MężczyźniWielka Prehyba 44 km13:27:11
1266LIPIŃSKI Oskar 2079WARSZAWAOPEN MężczyźniWielka Prehyba 44 km13:27:17
1267BARWICKI Marcin 2082WARSZAWAOPEN MężczyźniWielka Prehyba 44 km13:27:19
1268KAPŁON Piotr 2437KLIMONTÓWOPEN MężczyźniDziki Groń 65 km 13:27:33
1269KAPŁON Anna 2345Infinity-GymKLIMONTÓWOPEN KobietyDziki Groń 65 km 13:27:42
1270KACPRZAK Marcin 2024BEŁCHATÓWOPEN MężczyźniWielka Prehyba 44 km13:27:44
1271TKACZYK Michał 2121Obstacle Center TeamWARSZAWAOPEN MężczyźniWielka Prehyba 44 km13:27:48
1272KARDASZEWSKI Tomasz 1711WARSZAWAOPEN MężczyźniWielka Prehyba 44 km13:27:49
1273KOZŁOWSKA Iwona 2278Leszno Limits RunnersLESZNOOPEN KobietyDziki Groń 65 km 13:27:50
1274BIJATOWSKI Adrian 1873MADA RunnersMÜNCHENOPEN MężczyźniWielka Prehyba 44 km13:28:00
1275ZWOLIŃSKI Tomasz 2272MOSTYOPEN MężczyźniDziki Groń 65 km 13:28:03
1276SZYMKIEWICZ Robert 2098REAKTYWACJA MIEDZYRZECZMIĘDZYRZECZOPEN MężczyźniWielka Prehyba 44 km13:28:06
1277MNICH Zbigniew 2051LIPOWOOPEN MężczyźniWielka Prehyba 44 km13:28:26
1278RĘKAWEK Paulina 2052Team ZabieganeDniLIPOWOOPEN KobietyWielka Prehyba 44 km13:28:26
1279GRABOWSKI Mariusz 1874Klub Fanów Super ZuziPOZNAŃOPEN MężczyźniWielka Prehyba 44 km13:28:39
1280TUNDAK Zuzanna 1725Sztywne KulasyPOZNAŃOPEN KobietyWielka Prehyba 44 km13:28:40
1281SIWIEC Ewa 1753RaceFighter GOSiR Dębe Wlk.DĘBE WIELKIEOPEN KobietyWielka Prehyba 44 km13:29:02
1282KONSEK Jacek 1608RYBNIKOPEN MężczyźniWielka Prehyba 44 km13:29:14
1283KORDECKI Łukasz 2828WCHSZTBRZESKOOPEN MężczyźniNiepokorny Mnich 95 km13:29:46
1284ŻACZEK Łukasz 1654JZDLOSTROWIEC ŚW.OPEN MężczyźniWielka Prehyba 44 km13:29:48
1285POLAKIEWICZ Dariusz 2460SagittariusTRZYCIĄŻOPEN MężczyźniDziki Groń 65 km 13:30:27
1286PYTEL Waldek 2039Yulo Run Team SiedlceSIEDLCEOPEN MężczyźniWielka Prehyba 44 km13:30:35
1287LUBAS Grzegorz 2478DzikitimRZESZÓWOPEN MężczyźniDziki Groń 65 km 13:30:37
1288PIETRZYK Tomasz 1543Lanie na ŚlężyŚWIDNICAOPEN MężczyźniWielka Prehyba 44 km13:30:42
1289MICHAŁOWSKI Piotr 1523WARSZAWAOPEN MężczyźniWielka Prehyba 44 km13:31:32
1290BODZIOCH Grzegorz 1621Gorlicka Grupa BiegowaGORLICEOPEN MężczyźniWielka Prehyba 44 km13:31:59
1291PUZIO Bartłomiej 2512KRAKÓWOPEN MężczyźniDziki Groń 65 km 13:32:00
1292NOCOŃ Jakub 2777ZAŁĘŻE OPEN MężczyźniNiepokorny Mnich 95 km13:32:02
1293SYCHOWSKI Dawid 1675TOMASZÓW BOLESŁAWIECKIOPEN MężczyźniWielka Prehyba 44 km13:32:03
1294HABRAT Maciej 2000Habrat teamKROSNOOPEN MężczyźniWielka Prehyba 44 km13:32:05
1295GADOMSKA Anna 2070PZU SPORT TEAMWARSZAWAOPEN KobietyWielka Prehyba 44 km13:32:13
1296RADZIWANOWSKI Leszek 2027LOBEZOPEN MężczyźniWielka Prehyba 44 km13:32:18
1297KAMIŃSKI Marcin 2504ZAWADÓWKAOPEN MężczyźniDziki Groń 65 km 13:32:22
1298LOSONC Timea 2450Salomon Team HungaryBUDAPESTOPEN KobietyDziki Groń 65 km 13:32:31
1299SZUMIŃSKI Artur 1573PIELGRZYMKAOPEN MężczyźniWielka Prehyba 44 km13:32:42
1300HAMUDA Jakub 2398Global Natureon Bochnia biega teamBOCHNIAOPEN MężczyźniDziki Groń 65 km 13:33:18
1301ŻARNIEWSKI Wojciech 2374Góral z Mazur Running TeamBRWINÓWOPEN MężczyźniDziki Groń 65 km 13:34:23
1302ZYGMUNT Paweł 1818GIEDLAROWAOPEN MężczyźniWielka Prehyba 44 km13:34:27
1303NOWOTKA Krzysztof 1548Rykowisko TeamPŁOCKOPEN MężczyźniWielka Prehyba 44 km13:34:31
1304WIŚNIEWSKI Piotr 2055Aktywni KociewicySKÓRCZOPEN MężczyźniWielka Prehyba 44 km13:34:38
1305FEDOREK Dawid 2028KIELCEOPEN MężczyźniWielka Prehyba 44 km13:34:43
1306MAŁEK Adam 1830ORZESZEOPEN MężczyźniWielka Prehyba 44 km13:35:04
1307SITKO Tomasz 1376Fundacja RaknRollBRZESKOOPEN MężczyźniŻwawe Wierchy 34 km13:35:16
1308MOTYKA Marcin 1735Rakoń WarriorsKRAKÓWOPEN MężczyźniWielka Prehyba 44 km13:35:18
1309SIWIEC Stanisław 2506RZESZÓWOPEN MężczyźniDziki Groń 65 km 13:35:34
1310GAWEŁ Julia 2128Crossfit MokotówWARSZAWAOPEN KobietyWielka Prehyba 44 km13:35:37
1311ZAJĄC Mateusz 2747GLIWICEOPEN MężczyźniNiepokorny Mnich 95 km13:36:27
1312DUDUŚ Marek 2441KB Maniac PoznańSŁAWA WIELKOPOLSKAOPEN MężczyźniDziki Groń 65 km 13:36:59
1313PADUCH Joanna 1866WARSZAWAOPEN KobietyWielka Prehyba 44 km13:37:00
1314SKLORZ Paweł 2390KATOWICEOPEN MężczyźniDziki Groń 65 km 13:37:04
1315KUREK Tomasz 1998Opalenicki klub biegaczaPORAŻYNOPEN MężczyźniWielka Prehyba 44 km13:37:08
1316MARCINIAK Maciej 1996SZRENIAWAOPEN MężczyźniWielka Prehyba 44 km13:37:09
1317TUCHOŁKA Marta 2097Loja do tata AndréKRAKÓWOPEN KobietyWielka Prehyba 44 km13:37:20
1318BUŁAWA Filip 2730GDAŃSKOPEN MężczyźniNiepokorny Mnich 95 km13:37:23
1319ZALESKA Aneta 1179Łomiankowska Grupa BiegowaŁOMIANKIOPEN KobietyŻwawe Wierchy 34 km13:37:35
1320KOPEĆ Renata 1617Trail Is Our WayWARSZAWAOPEN KobietyWielka Prehyba 44 km13:37:42
1321KARCZMARCZYK Tomasz 1878WARSZAWAOPEN MężczyźniWielka Prehyba 44 km13:38:22
1322KOROSTYŃSKI Damian 1666KRAKÓWOPEN MężczyźniWielka Prehyba 44 km13:38:24
1323STELMACH Patrycja 1651Cb163BYDGOSZCZOPEN KobietyWielka Prehyba 44 km13:38:29
1324RAMS Dariusz 2152CastaNOWY SĄCZOPEN MężczyźniWielka Prehyba 44 km13:38:53
1325DANAK Przemek 2500KOSTRZYN NAD ODRĄOPEN MężczyźniDziki Groń 65 km 13:39:18
1326GRABKOWSKI Rafał 2310Dogoń Grodzisk MazowieckiODRANO-WOLAOPEN MężczyźniDziki Groń 65 km 13:39:21
1327POMORSKA Karolina 2125WARSZAWAOPEN KobietyWielka Prehyba 44 km13:40:00
1328KAZEKO Ivan 2155MUENCHENOPEN MężczyźniWielka Prehyba 44 km13:40:04
1329KINOWSKA Katarzyna 2329Ultra Way TeamGDAŃSKOPEN KobietyDziki Groń 65 km 13:40:21
1330CHOLEWA Tomasz 2022CHRZANÓWOPEN MężczyźniWielka Prehyba 44 km13:40:22
1331KACZMAREK Jędrzej 2839KP PSP MILICZPLESZEWOPEN MężczyźniNiepokorny Mnich 95 km13:40:54
1332KOSZCZUK Łukasz 1689Nationale-Nederlanden Running TeamWARSZAWAOPEN MężczyźniWielka Prehyba 44 km13:41:10
1333PRUTA Rafał 2465Fatboys sprintWARSZAWAOPEN MężczyźniDziki Groń 65 km 13:41:18
1334NOWAK Łukasz 2140MILÓWKAOPEN MężczyźniWielka Prehyba 44 km13:41:26
1335BIELECKI Robert 2212KEEN ON RUNNINGBIAŁA PODLASKAOPEN MężczyźniDziki Groń 65 km 13:41:46
1336KISIECKI Damian 1699Huragan LigotaTYCHYOPEN MężczyźniWielka Prehyba 44 km13:41:54
1337FETISOVA Ekaterina 2766Adidas Runners WarsawWARSZAWAOPEN KobietyNiepokorny Mnich 95 km13:42:01
1338TUSZYŃSKI Mateusz 2423SIEMIANOWICE ŚLĄSKIEOPEN MężczyźniDziki Groń 65 km 13:42:03
1339LISIK Wojciech 1812KS WINORĄBIEŃ ABOPEN MężczyźniWielka Prehyba 44 km13:42:08
1340KOZERA Bartłomiej 1708ZABIERZÓWOPEN MężczyźniWielka Prehyba 44 km13:42:11
1341ŁABĘCKA Agata 1765Klub Biegacza RTV EURO AGDWARSZAWAOPEN KobietyWielka Prehyba 44 km13:42:13
1342WAGNER Lenka 2738Bobowska Grupa BiegowaBOBOWAOPEN KobietyNiepokorny Mnich 95 km13:42:21
1343KUCZYŃSKI Rafał 2375Lubińskie CharakteryLUBINOPEN MężczyźniDziki Groń 65 km 13:42:22
1344KOWALSKI Jakub 1647Team ZabieganeDniWARSZAWAOPEN MężczyźniWielka Prehyba 44 km13:42:37
1345GRZĘBSKA-BUJA Małgorzata 1660gosia.sie.bujaWŁADYSŁAWOWOOPEN KobietyWielka Prehyba 44 km13:42:50
1346KOEHLER Ola 2145KRAKÓWOPEN KobietyWielka Prehyba 44 km13:43:06
1347OLSZEWSKI Marcin 2471BBM KielceKIELCEOPEN MężczyźniDziki Groń 65 km 13:43:49
1348KAZUBOWSKA Aleksandra 2409GORZÓW WLKPOPEN KobietyDziki Groń 65 km 13:43:49
1349GAJEWSKI Jacek 2086DOGOŃ Grodzisk MazowieckiGRODZISK MAZOWIECKIOPEN MężczyźniWielka Prehyba 44 km13:43:53
1350JÓZEFCZYK Justyna 2120POZNAŃOPEN KobietyWielka Prehyba 44 km13:44:39
1351SZCZEPEK Łukasz 2379RZESZÓWOPEN MężczyźniDziki Groń 65 km 13:44:49
1352GAJ Grzegorz 2795Stajnia BalonaBIAŁOBRZEGIOPEN MężczyźniNiepokorny Mnich 95 km13:45:06
1353MLAK Dariusz 2011TARNOWSKIE GORYOPEN MężczyźniWielka Prehyba 44 km13:45:09
1354GRZELAK Jakub 2344Marmurowe DzikiŁÓDŹOPEN MężczyźniDziki Groń 65 km 13:45:26
1355CHEŁCHOWSKI Norbert 2296SOCHACZEWOPEN MężczyźniDziki Groń 65 km 13:45:43
1356ZAJĄC Daria 2065*WARSZAWAOPEN KobietyWielka Prehyba 44 km13:45:49
1357TEODOROWICZ Sylwester 1534WARSZAWAOPEN MężczyźniWielka Prehyba 44 km13:46:06
1358SZMIGIEL Agnieszka 1952KRAKÓWOPEN KobietyWielka Prehyba 44 km13:46:07
1359MAJDA Maciej 2088MKL Brygada Beskidów NOWY SĄCZOPEN MężczyźniWielka Prehyba 44 km13:46:20
1360JĘDRZEJCZYK Agnieszka 2056Rzeszowskie Gazele i GepardyRZESZÓWOPEN KobietyWielka Prehyba 44 km13:46:27
1361CZAJKOWSKI Adam 1965Black Hat TeamWARSZAWAOPEN MężczyźniWielka Prehyba 44 km13:46:43
1362GROMEK Edyta 1664Szybciej nie dam radyLUBLINOPEN KobietyWielka Prehyba 44 km13:46:43
1363ŁATWIŃSKI Mateusz 1716Mocna Grupa CezaraPIETRZYKOWICEOPEN MężczyźniWielka Prehyba 44 km13:46:47
1364PAWLAK Agnieszka 1591OBORNIKIOPEN KobietyWielka Prehyba 44 km13:46:49
1365PAWLAK Milena 1607PRZECŁAWOPEN KobietyWielka Prehyba 44 km13:46:49
1366KOŁODZIEJ Marcin 1605krulowie zyciaTOMASZÓW MAZOWIECKIOPEN MężczyźniWielka Prehyba 44 km13:46:53
1367GOLASZ Marek 1817ŚWIĘTOCHŁOWICEOPEN MężczyźniWielka Prehyba 44 km13:47:02
1368DĄBROWSKI Andrzej 2382ŁOMIANKIOPEN MężczyźniDziki Groń 65 km 13:47:17
1369LIKA Michał 1884WIELOWIEŚOPEN MężczyźniWielka Prehyba 44 km13:47:28
1370BUJNOWSKI Rafał 1901Pędzące KapcieWARSZAWAOPEN MężczyźniWielka Prehyba 44 km13:47:32
1371MIREK Sławomir 2054RADLNAOPEN MężczyźniWielka Prehyba 44 km13:47:34
1372MILIK Dagmara 2115CHORZÓWOPEN KobietyWielka Prehyba 44 km13:47:36
1373PLEBAN Małgorzata 2116SKPB WarszawaGŁOSKÓWOPEN KobietyWielka Prehyba 44 km13:47:39
1374BŁAUT Alicja 1844Smashing PąpkinsWARSZAWAOPEN KobietyWielka Prehyba 44 km13:47:52
1375PIEŃKOSZ Wojciech 2153PGE Energetic Running/PODIUMRZESZÓWOPEN MężczyźniWielka Prehyba 44 km13:48:21
1376UCIŃSKI Grzegorz 1555ŁÓDŹOPEN MężczyźniWielka Prehyba 44 km13:48:30
1377WINIAREK Leszek 2494#TeamDKMSWARSZAWAOPEN MężczyźniDziki Groń 65 km 13:48:50
1378ŚCIĘGOSZ Daniel 1997STANWEX IIJÓZEFÓWOPEN MężczyźniWielka Prehyba 44 km13:48:58
1379SZYMULA Janusz 1916KRAKÓWOPEN MężczyźniWielka Prehyba 44 km13:49:06
1380HABRAT Dorota 1999Habrat teamKROSNOOPEN KobietyWielka Prehyba 44 km13:49:33
1381CZERWIK Monika 1927#RÓBSWOJECZARNA WIEŚOPEN KobietyWielka Prehyba 44 km13:49:39
1382GAWLIK Tomasz 1636OPOLEOPEN MężczyźniWielka Prehyba 44 km13:49:42
1383SIATKA Piotr 2610lubelskibiegacz.pl TEAMKRAKÓWOPEN MężczyźniNiepokorny Mnich 95 km13:50:00
1384SIATKA Krzesimir 2602lubelskibiegacz.pl teamLUBLINOPEN MężczyźniNiepokorny Mnich 95 km13:50:02
1385KALANDYK Wojciech 2400Podkarpacka Izba Inżynierów BudownictwaRZESZÓWOPEN MężczyźniDziki Groń 65 km 13:50:07
1386DOMARADZKA-KASZUBOWICZ Wiktoria 2043SANOKOPEN KobietyWielka Prehyba 44 km13:50:24
1387ILKOVIC Matus 1781MALY LIPNIKOPEN MężczyźniWielka Prehyba 44 km13:50:44
1388KRYSA Roman 2654Wolski Kolektyw BiegowyKRAKÓWOPEN MężczyźniNiepokorny Mnich 95 km13:50:51
1389PODKOWSKA Karolina 1717Silver WolfsLUBINOPEN KobietyWielka Prehyba 44 km13:50:54
1390KIELAR Łukasz 1576SŁAWNOOPEN MężczyźniWielka Prehyba 44 km13:51:25
1391WITEK Justyna 2794KNURÓWOPEN KobietyNiepokorny Mnich 95 km13:51:27
1392BARAŃSKI Ernest 1851WARSZAWAOPEN MężczyźniWielka Prehyba 44 km13:51:47
1393DADAŚ Janusz 1696BP Running Team Gliwice GLIWICEOPEN MężczyźniWielka Prehyba 44 km13:51:56
1394NYKIEL Rafał 2077Ultra Diabły Team LubrzaNOWA WIOSKAOPEN MężczyźniWielka Prehyba 44 km13:51:58
1395SADOWSKA Jagoda 2624KRAKÓWOPEN KobietyNiepokorny Mnich 95 km13:52:03
1396KONS Katarzyna 2134KRAKOWOPEN KobietyWielka Prehyba 44 km13:52:07
1397BARTULA Jan 1784parkrun ChrzanówLIBIĄŻOPEN MężczyźniWielka Prehyba 44 km13:52:22
1398JAROS Mirek 1903ZIMNICE MAŁEOPEN MężczyźniWielka Prehyba 44 km13:52:54
1399KRÓL Łukasz 1918KONSTANCIN-JEZIORNAOPEN MężczyźniWielka Prehyba 44 km13:53:11
1400BORYCKI Artur 2112DĄBROWA TARNOWSKAOPEN MężczyźniWielka Prehyba 44 km13:53:20
1401KAPALA Oskar 2857AKS Polonia WarszawaPRUSZKÓWOPEN MężczyźniNiepokorny Mnich 95 km13:54:49
1402BIERNACKA Agnieszka 1793Yulo Run Team SiedlceSIEDLCEOPEN KobietyWielka Prehyba 44 km13:54:58
1403SKŁODOWSKI Piotr 2261RADZYMINOPEN MężczyźniDziki Groń 65 km 13:55:05
1404LEGUTKO Bartłomiej 1531KRAKÓWOPEN MężczyźniWielka Prehyba 44 km13:55:09
1405HOŁUBIEC Agnieszka 1828Yulo Run Team SiedlceSIEDLCEOPEN KobietyWielka Prehyba 44 km13:55:20
1406KUREK Michał 2694KRAKÓWOPEN MężczyźniNiepokorny Mnich 95 km13:55:21
1407TYLIŃSKI Arkadiusz 2285Lesz No Limits RunnersLESZNOOPEN MężczyźniDziki Groń 65 km 13:55:24
1408ZDAŃSKI Paweł 1837KATOWICEOPEN MężczyźniWielka Prehyba 44 km13:55:48
1409ZAPALSKA Aleksandra 1856Tatra GangGRÓJECOPEN KobietyWielka Prehyba 44 km13:55:59
1410JAKÓBCZAK Sylwia 1744Łódź Kocha SportŁÓDŹOPEN KobietyWielka Prehyba 44 km13:56:11
1411PIETRUSZEWSKA Ewa 1881Biegiem po piwoŁÓDŹOPEN KobietyWielka Prehyba 44 km13:56:11
1412KRUPA Natalia 1770ChSBD W RuchuCHORZÓWOPEN KobietyWielka Prehyba 44 km13:56:30
1413SZARAPANOWSKI Damian 2393ULTRA DIABŁY TEAM LUBRZANOWA WIOSKAOPEN MężczyźniDziki Groń 65 km 13:57:23
1414OSTRZYCKI Damian 2428WKB Maratończyk WłocławekWŁOCŁAWEKOPEN MężczyźniDziki Groń 65 km 13:57:23
1415RATAJ Artur 2470Mors Hubertus MysłowiceMYSŁOWICEOPEN MężczyźniDziki Groń 65 km 13:57:36
1416KUCIA Łukasz 2147KB Maraton TurekTUREKOPEN MężczyźniWielka Prehyba 44 km13:57:40
1417ŁUCZAK Marcin 2149***** ***TUREKOPEN MężczyźniWielka Prehyba 44 km13:57:45
1418SMURA Rafał 1919TUREKOPEN MężczyźniWielka Prehyba 44 km13:57:49
1419KORPAK Adam 1747PLOTWISEWARSZAWAOPEN MężczyźniWielka Prehyba 44 km13:57:51
1420BOŁDYS Paweł 1934Trener Biegaczy runonline.plTYCHYOPEN MężczyźniWielka Prehyba 44 km13:57:53
1421WOJTKOWIAK Paweł 2068NSH Sp. z o.o.RADONIEOPEN MężczyźniWielka Prehyba 44 km13:58:11
1422SZYDŁOWSKI Bogdan 18582rowery.com.plKRAKÓWOPEN MężczyźniWielka Prehyba 44 km13:58:33
1423PRZYJEMSKI Artur 2449PIGŻAOPEN MężczyźniDziki Groń 65 km 13:58:40
1424CHOMA Marek 1795Pędzace LeniwceREPKIOPEN MężczyźniWielka Prehyba 44 km13:59:01
1425RZYSZKIEWICZ Tomasz 1796Pędzące LeniwceSOKOŁÓW PODLASKIOPEN MężczyźniWielka Prehyba 44 km13:59:02
1426SYDOR Piotr 1921WROCŁAWOPEN MężczyźniWielka Prehyba 44 km13:59:05
1427BERGIER Paweł 2073BiegamBoMuszę Xfit ultraGLIWICEOPEN MężczyźniWielka Prehyba 44 km13:59:07
1428SYGIET Andrzej 1917GLIWICEOPEN MężczyźniWielka Prehyba 44 km13:59:17
1429KARPIEISUK Adam 1525Aktywnie UzależniamyPŁOCKOPEN MężczyźniWielka Prehyba 44 km13:59:28
1430WERESZCZYŃSKI Tomasz 1554Aktywnie UzależniamyPŁOCKOPEN MężczyźniWielka Prehyba 44 km13:59:37
1431TOKARZEWSKI Dariusz 1990OTWOCKOPEN MężczyźniWielka Prehyba 44 km13:59:43
1432FIRA-KREMPA Edyta 2049JÓZEFÓWOPEN KobietyWielka Prehyba 44 km14:00:07
1433ZAJKOWSKI Mariusz 2092Stajnia BalonaWARSZAWAOPEN MężczyźniWielka Prehyba 44 km14:00:19
1434GĄGOR Sebastian 1628NOWY SĄCZOPEN MężczyźniWielka Prehyba 44 km14:00:25
1435KORPAK Piotr 1821WILKOWICEOPEN MężczyźniWielka Prehyba 44 km14:00:43
1436PAKULSKA Dorota 1730SUCHY LASOPEN KobietyWielka Prehyba 44 km14:00:57
1437PIĘTKO Dariusz 2370ORANGE POLSKABIELSKO-BIAŁAOPEN MężczyźniDziki Groń 65 km 14:01:03
1438ROMANIUK Anna 1801WARSZAWAOPEN KobietyWielka Prehyba 44 km14:01:14
1439PRĘDKI Mirosław 1870JASŁOOPEN MężczyźniWielka Prehyba 44 km14:01:26
1440WIĘCH Kinga 2036SKRZYSZÓWOPEN KobietyWielka Prehyba 44 km14:01:27
1441SYNOWIEC Grzegorz 1611WROCŁAWOPEN MężczyźniWielka Prehyba 44 km14:01:57
1442SKÓRA Wojciech 2113GAŁKÓW MAŁYOPEN MężczyźniWielka Prehyba 44 km14:02:23
1443TABIS-HUBKA Rafal 2444ReshapRunnersZABRZEOPEN MężczyźniDziki Groń 65 km 14:02:26
1444DUDEK Michał 1791KRAKÓWOPEN MężczyźniWielka Prehyba 44 km14:02:26
1445TERESIŃSKI Tomasz 2012Przedwojewski TeamCZĘSTOCHOWAOPEN MężczyźniWielka Prehyba 44 km14:02:33
1446KLIMEK Przemysław 2468Klub Biegacza AZS UEKKRAKÓWOPEN MężczyźniDziki Groń 65 km 14:02:59
1447GOLARA Mariusz 2283Nowa Huta TeamKRAKÓWOPEN MężczyźniDziki Groń 65 km 14:03:13
1448KUDUK Piotr 2380WÓLKA NIEDŹWIEDZKAOPEN MężczyźniDziki Groń 65 km 14:04:13
1449SOBCZAK Karolina 1754KRAKÓWOPEN KobietyWielka Prehyba 44 km14:04:16
1450RĄCZKOWSKI Adam 1815MYKKWARSZAWAOPEN MężczyźniWielka Prehyba 44 km14:04:24
1451KOŚCIUCZUK Łukasz 2041Fundacja Rak'n'RollWARSZAWAOPEN MężczyźniWielka Prehyba 44 km14:04:44
1452WÓJCIK Monika 2030Adidas Runners WarsawWARSZAWAOPEN KobietyWielka Prehyba 44 km14:05:04
1453ZEMBATY Marek 1777KAMIENIEC WROCŁAWSKIOPEN MężczyźniWielka Prehyba 44 km14:05:05
1454PRUCHNIEWSKA Agnieszka 1601Rokietnica biegaROKIETNICAOPEN KobietyMPWielka Prehyba 44 km14:05:23
1455NAPIERAŁA Marcin 2123#KOZIEGŁOWYOPEN MężczyźniWielka Prehyba 44 km14:05:23
1456PAŚNIK Paweł 1693Lupus_GOWARSZAWAOPEN MężczyźniWielka Prehyba 44 km14:05:37
1457JANEK Noémi 2629ESZTERGOMOPEN KobietyNiepokorny Mnich 95 km14:05:57
1458PRZEPERSKI Krzysztof 1836WIELBRANDOWOOPEN MężczyźniWielka Prehyba 44 km14:05:59
1459GASIK Leszek 2816SŁONCA JURYOLSZTYN JURAJSKIOPEN MężczyźniNiepokorny Mnich 95 km14:06:01
1460JAKUBISIAK Renata 1810Biegam na TarchominieWARSZAWA (BIAŁOŁĘKA)OPEN KobietyWielka Prehyba 44 km14:06:09
1461SPECJALSKI Przemysław 2231GDAŃSKOPEN MężczyźniDziki Groń 65 km 14:06:18
1462SZEJKA Katarzyna 1546JOZEFOWOPEN KobietyWielka Prehyba 44 km14:06:19
1463KĘDZIORA Aleksandra 1589GT RATWROCŁAWOPEN KobietyWielka Prehyba 44 km14:06:23
1464MENDYK Maciej 2401DĄBRÓWKAOPEN MężczyźniDziki Groń 65 km 14:06:28
1465LICHACZ Ania 1678GT RatSMOLECOPEN KobietyWielka Prehyba 44 km14:06:33
1466WOŹNIAK Paweł 2276Lesz No Limits RunnersDĘBOWA ŁĘKAOPEN MężczyźniDziki Groń 65 km 14:06:35
1467ŻYTKOWIAK Maciej 2426Czarny Biały WiewiórkaPOZNAŃOPEN MężczyźniDziki Groń 65 km 14:06:37
1468URACZ Łukasz 2783Bartosz Gorczyca TeamSIEMIANOWICE ŚLĄSKIEOPEN MężczyźniNiepokorny Mnich 95 km14:06:45
1469DUDEK Paweł 2072Ruch IzbicaKRASNYSTAWOPEN MężczyźniWielka Prehyba 44 km14:06:50
1470WALCZAK Agnieszka 2337PKO Bank PolskiBOLESŁAWOPEN KobietyDziki Groń 65 km 14:07:01
1471SMAGA Krzysztof 2448KS ŁopiennikŁOPIENNIKOPEN MężczyźniDziki Groń 65 km 14:07:36
1472MICHALCZYK Tomasz 2510Naprzód MłocinyWARSZAWAOPEN MężczyźniDziki Groń 65 km 14:07:51
1473MACIEJEWSKA Karolina 1816WROCŁAWOPEN KobietyWielka Prehyba 44 km14:08:08
1474ODOLCZYK Joanna 1710WARSZAWAOPEN KobietyWielka Prehyba 44 km14:08:12
1475MOĆKO Anita 1676Markowi BiegaczeMARKIOPEN KobietyWielka Prehyba 44 km14:08:32
1476MIKOŁAJEWSKA Zofia 1653ORTWARSZAWAOPEN KobietyWielka Prehyba 44 km14:08:44
1477TADLA Izabela 2075#NoLimitsLUBLINOPEN KobietyWielka Prehyba 44 km14:08:48
1478KOCHAJ Wojciech 2695LUBLINOPEN MężczyźniNiepokorny Mnich 95 km14:09:04
1479URBAŃCZYK Dariusz 2525WARSZAWAOPEN MężczyźniDziki Groń 65 km 14:09:11
1480KOZIŃSKI Wojciech 1723POZNAŃOPEN MężczyźniWielka Prehyba 44 km14:10:15
1481BARCIK Witold 1958Biegam Żeby Żreć Więcej CiastkówSZCZAWNICAOPEN MężczyźniWielka Prehyba 44 km14:10:15
1482ŚLIWA Szymon 2818Volenti Non Fit IniuriaKRAKÓWOPEN MężczyźniNiepokorny Mnich 95 km14:10:41
1483WANTUCH Marcin 2645Brak klubuCHOJNIKOPEN MężczyźniNiepokorny Mnich 95 km14:10:41
1484ANTOLIK Arkadiusz 2354WARSZAWAOPEN MężczyźniDziki Groń 65 km 14:10:49
1485GAWROŃSKI Adrian 1970Zabieganymi CzęstochowaCZĘSTOCHOWAOPEN MężczyźniWielka Prehyba 44 km14:10:59
1486WYKA Mariusz 2430LegiaJAWORZNOOPEN MężczyźniDziki Groń 65 km 14:11:08
1487MATUSZAK Grzesiek 2205KALISZOPEN MężczyźniDziki Groń 65 km 14:11:13
1488DRÓŻDŻ Tomasz 2841Czewarun TiMMIEDŹNOOPEN MężczyźniNiepokorny Mnich 95 km14:11:15
1489KLOS Daniel 1871Kapitan KlossWARSZAWAOPEN MężczyźniWielka Prehyba 44 km14:11:16
1490PACEK Katarzyna 1814LUBLINOPEN KobietyWielka Prehyba 44 km14:11:18
1491BASTER Krzysztof 1634Matner Running TeamWROCŁAWOPEN MężczyźniWielka Prehyba 44 km14:11:19
1492WOJTCZAK Michał 1839WARSZAWAOPEN MężczyźniWielka Prehyba 44 km14:11:30
1493KWARCIAK Mariusz 2352Biegnę, żeby Bartek mógł biegaćKIELCEOPEN MężczyźniDziki Groń 65 km 14:11:32
1494BEDNAREK Anna 2759STG WarszawaWARSZAWAOPEN KobietyNiepokorny Mnich 95 km14:11:36
1495KORZENIOWSKA Małgorzata 1842WARSZAWAOPEN KobietyWielka Prehyba 44 km14:11:38
1496WILMAN Andrzej 1950ŁÓDŹOPEN MężczyźniWielka Prehyba 44 km14:11:40
1497DOROSZ Robert 2266Team ZabieganeDniLIPOWOOPEN MężczyźniDziki Groń 65 km 14:11:59
1498SZOSTAK Robert 2271Team ZabieganeDniWARSZAWAOPEN MężczyźniDziki Groń 65 km 14:11:59
1499RAJTAR Robert 1955Brygada RRGORZÓW WLKPOPEN MężczyźniWielka Prehyba 44 km14:12:00
1500KRAJEWSKI Łukasz 2267WARSZAWAOPEN MężczyźniDziki Groń 65 km 14:12:12
1501CHRAPLEWSKA Karolina 2432WLKP Mountains UltraPOZNAŃOPEN KobietyDziki Groń 65 km 14:12:31
1502ZARZECZNY Radosław 1888KRAKOWOPEN MężczyźniWielka Prehyba 44 km14:12:47
1503AMBICKI Miłosz 1794---RZESZÓWOPEN MężczyźniWielka Prehyba 44 km14:12:53
1504GRADKOWSKA Gosia 2341BRWINÓWOPEN KobietyDziki Groń 65 km 14:12:54
1505SZCZEPAŃSKI Grzegorz 2528Majster Sport TeamRZESZÓWOPEN MężczyźniDziki Groń 65 km 14:13:02
1506GOŁOWICZ Rafał 2291WARSZAWAOPEN MężczyźniDziki Groń 65 km 14:13:08
1507KOŁCZ Sara 2517podiumRZESZÓWOPEN KobietyDziki Groń 65 km 14:13:36
1508KURASIEWICZ Mariusz 2469SULIKÓWOPEN MężczyźniDziki Groń 65 km 14:13:54
1509PIOTROWICZ Małgorzata 1945Infinity-GymPROSZOWICEOPEN KobietyWielka Prehyba 44 km14:14:04
1510NALEPA Paweł 1885Chillout CrewBIAŁA NIŻNAOPEN MężczyźniWielka Prehyba 44 km14:14:59
1511PODRAZA Klaudia 2412Pędzące ŚlimakiDĘBICA OPEN KobietyDziki Groń 65 km 14:15:13
1512BOCIĄGA Paweł 1953ŁÓDŹOPEN MężczyźniWielka Prehyba 44 km14:15:20
1513DRABIŃSKI Adrian 1743BeerSpiritWARSZAWAOPEN MężczyźniWielka Prehyba 44 km14:15:25
1514OBŁUDKA Adam 1749BeerSpiritZĄBKIOPEN MężczyźniWielka Prehyba 44 km14:15:26
1515FALISZEWSKI Sebastian 1876ŁÓDŹOPEN MężczyźniWielka Prehyba 44 km14:15:27
1516KRAJEWSKA-PALUCH Ewa 1983DĄBROWA GÓRNICZAOPEN KobietyWielka Prehyba 44 km14:15:28
1517LEŚNIAK Marcin 1967STANWEX IISULEJÓWEKOPEN MężczyźniWielka Prehyba 44 km14:15:46
1518BRATKOWSKA Agnieszka 1822GDYNIAOPEN KobietyWielka Prehyba 44 km14:16:01
1519NOWACKI Janusz 2810GDAŃSKOPEN MężczyźniNiepokorny Mnich 95 km14:16:08
1520JUCHA Michał 2733Biegiem po piwoŁÓDŹOPEN MężczyźniNiepokorny Mnich 95 km14:16:19
1521ŁUKASZEWICZ Dawid 2018Z górki i pod górkęBYDGOSZCZOPEN MężczyźniWielka Prehyba 44 km14:16:27
1522TUCHOWSKI Janusz 1798DĘBICAOPEN MężczyźniWielka Prehyba 44 km14:17:24
1523SZCZEPANIAK Jakub 1785ŁĘCZNAOPEN MężczyźniWielka Prehyba 44 km14:17:33
1524BŁACHNIO Jakub 2386Dogoń Grodzisk MazowieckiGRODZISK MAZOWIECKIOPEN MężczyźniDziki Groń 65 km 14:17:37
1525PARTYKA Gabriel 1834KRAKÓWOPEN MężczyźniWielka Prehyba 44 km14:17:38
1526ADAMOWICZ Agnieszka 1941Zwoleńnicy bieganiaCIEPIELÓWOPEN KobietyWielka Prehyba 44 km14:17:49
1527PURGAL Magdalena 1883Słońca JurySROCKOOPEN KobietyWielka Prehyba 44 km14:17:51
1528FOGEL Janusz 2254ŁĘKAWICA 13AOPEN MężczyźniDziki Groń 65 km 14:18:00
1529FOGEL Wiktor 1880WarsawEliteRunnersWARSZAWAOPEN MężczyźniWielka Prehyba 44 km14:18:01
1530ŁATKOWSKA Monika 2013Grupa Biegowa CHTMOCHOTOMÓWOPEN KobietyWielka Prehyba 44 km14:18:02
1531ŁATKOWSKI Łukasz 201401llatkowski@gmail.comCHOTOMÓWOPEN MężczyźniWielka Prehyba 44 km14:18:03
1532BALUTA Paweł 2132Bezpieczny KazbekWARSZAWAOPEN MężczyźniWielka Prehyba 44 km14:18:15
1533MATOGA Przemysław 1962MYŚLENICEOPEN MężczyźniWielka Prehyba 44 km14:18:33
1534PIECH Adam 2021Poranny PatrolKRAKÓWOPEN MężczyźniWielka Prehyba 44 km14:18:50
1535MITER Damian 1898RunnersiKLUCZEWSKOOPEN MężczyźniWielka Prehyba 44 km14:19:11
1536KOŚCIOŁEK Mariusz 1925RunnersiWOLA WIŚNIOWAOPEN MężczyźniWielka Prehyba 44 km14:19:11
1537STASZEWSKI Pawel 2117Bartosz Gorczyca TeamRADZYMINOPEN MężczyźniWielka Prehyba 44 km14:19:12
1538RAKOWSKI Krzysztof 1939RunnersiWŁOSZCZOWAOPEN MężczyźniWielka Prehyba 44 km14:19:12
1539KOWALSKI Krzysztof 2066STS BIEGATONMIKOŁÓWOPEN MężczyźniWielka Prehyba 44 km14:19:17
1540SAINTEMARIE Bernard 1946Marche Nordique Perigord VertAUGIGNAC OPEN MężczyźniWielka Prehyba 44 km14:19:20
1541BURZYŃSKA Ewelina 2239Natura BiedruskoBIEDRUSKOOPEN KobietyDziki Groń 65 km 14:19:49
1542ZAWADKA Darek 2502WÓLKA MIŃSKAOPEN MężczyźniDziki Groń 65 km 14:20:04
1543GUSZCZA Ewa 1737Markowi BiegaczeMARKIOPEN KobietyWielka Prehyba 44 km14:20:09
1544SZYMANIK Paweł 2404WARSZAWAOPEN MężczyźniDziki Groń 65 km 14:20:16
1545KOZIELEC Tomasz 1556Pędzące MisieGLIWICE/KLESZCZÓW OPEN MężczyźniWielka Prehyba 44 km14:20:24
1546WIŚNIEWSKI Wojciech 2242BYDGOSZCZOPEN MężczyźniDziki Groń 65 km 14:20:48
1547GRZESZCZUK Wojciech 2253WARSZAWAOPEN MężczyźniDziki Groń 65 km 14:21:10
1548LEŚNOWOLSKI Piotr 1762Klub Biegacza RTV EURO AGDWARSZAWAOPEN MężczyźniWielka Prehyba 44 km14:21:14
1549SANIAK Przemysław 1767LUBLINOPEN MężczyźniWielka Prehyba 44 km14:21:23
1550KULAS Katarzyna 1787Sztywne KulasyPOZNAŃOPEN KobietyWielka Prehyba 44 km14:21:26
1551WIĄCEK Marcin 2411JSC JasłoJASŁOOPEN MężczyźniDziki Groń 65 km 14:21:53
1552PYCHA Piotr 2260Brygada RRRADZYMINOPEN MężczyźniDziki Groń 65 km 14:22:33
1553NASTAZIAK Andrzej 2091Zabiegany WołominKOBYŁKAOPEN MężczyźniWielka Prehyba 44 km14:22:37
1554JANOWSKA Urszula 1618GRUDZIĄDZOPEN KobietyWielka Prehyba 44 km14:22:44
1555KIERSZNIKIEWICZ Łukasz 1598WEJHEROWOOPEN MężczyźniWielka Prehyba 44 km14:23:59
1556SZYMEROWSKI Łukasz 1872WEJHEROWOOPEN MężczyźniWielka Prehyba 44 km14:24:01
1557KORECKI Andrzej 2832Łochowo Trail TeamMUROWANIECOPEN MężczyźniNiepokorny Mnich 95 km14:24:11
1558SKOWRON Magdalena 2287BALICEOPEN KobietyDziki Groń 65 km 14:24:36
1559PIETRZAK Agnieszka 1774Czarne OwcePŁOCKOPEN KobietyWielka Prehyba 44 km14:24:49
1560KAMIŃSKI Piotr 1670SOSNOWIECOPEN MężczyźniWielka Prehyba 44 km14:25:11
1561PIŁAT Tomasz 2433POZNAŃOPEN MężczyźniDziki Groń 65 km 14:25:28
1562NAWROT Łukasz 1969Bieg z ChrystusemŚWIĘTOCHŁOWICEOPEN MężczyźniWielka Prehyba 44 km14:25:50
1563NOWAK Ewelina 2109Gromnik Run TeamGROMNIKOPEN KobietyWielka Prehyba 44 km14:26:21
1564TRZOSIŃSKA Katarzyna 2129Stajnia BalonaBIAŁOBRZEGIOPEN KobietyWielka Prehyba 44 km14:26:22
1565ZAMBRZYCKA Ewa 2093PIASECZNOOPEN KobietyWielka Prehyba 44 km14:26:26
1566ROZNER Artur 2038rozner.artur@gmail.comPIASECZNOOPEN MężczyźniWielka Prehyba 44 km14:26:28
1567DZIADOŃ Łukasz 2509Bitka za zivotKRAKÓWOPEN MężczyźniDziki Groń 65 km 14:26:35
1568ZIELIŃSKI Michał 1626Dzikie Życie Run TeamLUBLINOPEN MężczyźniWielka Prehyba 44 km14:27:01
1569WAWRZYNIAK Ilona 1688Norbullo TeamWARSZAWAOPEN KobietyWielka Prehyba 44 km14:27:02
1570WRÓBEL Tomasz 1782POZNAŃOPEN MężczyźniWielka Prehyba 44 km14:27:22
1571SOWIŃSKI Kamil 2603BRZEG DOLNYOPEN MężczyźniNiepokorny Mnich 95 km14:28:01
1572ANTOŃCZAK Marek 2641Ruch IzbicaŻÓŁKIEWKAOPEN MężczyźniNiepokorny Mnich 95 km14:28:08
1573MOŻEJKO Jadwiga 1960Niepołomice BiegająNIEPOŁOMICEOPEN KobietyWielka Prehyba 44 km14:28:25
1574GARCZYŃSKI Darek 2301KATOWICEOPEN MężczyźniDziki Groń 65 km 14:28:43
1575ŁÓJ-KONIECZNA Edyta 1748Infinity-GymPROSZOWICEOPEN KobietyWielka Prehyba 44 km14:29:00
1576PODSTAWSKA Renata 2008KATOWICEOPEN KobietyWielka Prehyba 44 km14:29:03
1577KUJAWSKA-FREJLICH Joanna 2626GDYNIAOPEN KobietyNiepokorny Mnich 95 km14:29:34
1578KWIATKOWSKI Michał 2233Świńskie CyceWARSZAWAOPEN MężczyźniDziki Groń 65 km 14:29:34
1579HERSZFELD Karol 2220Świńskie CyceWARSZAWAOPEN MężczyźniDziki Groń 65 km 14:29:35
1580FURICH Dariusz 1972Siemianowice i Przyjaciele BiegająSIEMIANOWICE ŚLĄSKIEOPEN MężczyźniWielka Prehyba 44 km14:30:01
1581KORCZYŃSKI Daniel 2106KOŃSKIEOPEN MężczyźniWielka Prehyba 44 km14:30:01
1582WOJSŁAW Krystyna 2094NOWY SĄCZOPEN KobietyWielka Prehyba 44 km14:30:05
1583CHMURA Łukasz 1778Naprzód Młociny-BATWARSZAWAOPEN MężczyźniWielka Prehyba 44 km14:30:16
1584RÓŻAK-RUKUSZEWICZ Magdalena 1882Dzikie Grubasy SzatanaWARSZAWAOPEN KobietyWielka Prehyba 44 km14:30:18
1585GENDVILAITĖ Sonata 2046WildSoulsVILNIUSOPEN KobietyWielka Prehyba 44 km14:30:31
1586DYCZKOWSKI Adadm 1773WARSZAWAOPEN MężczyźniWielka Prehyba 44 km14:30:41
1587DYCZKOWSKI Andrzej 1758Tygryski Kubusia PuchatkaWARSZAWAOPEN MężczyźniWielka Prehyba 44 km14:30:43
1588KARDASZ Jacek 1533attylaZAMOŚĆOPEN MężczyźniWielka Prehyba 44 km14:30:49
1589PRZYSIWEK Patryk 2703POZNAŃOPEN MężczyźniNiepokorny Mnich 95 km14:30:50
1590KOZAKIEWICZ Tomek 2707Całe Życie Na RedukcjiWROCŁAWOPEN MężczyźniNiepokorny Mnich 95 km14:30:56
1591JUSZKO Krzysztof 2217WARSZAWAOPEN MężczyźniDziki Groń 65 km 14:31:20
1592KUŁACH Maciej 2210Misia Chata ZakopaneZAKOPANEOPEN MężczyźniDziki Groń 65 km 14:31:24
1593WIETRZYCKI Marcin 1624WARSZAWAOPEN MężczyźniWielka Prehyba 44 km14:31:48
1594PIOTROWIAK Tomasz 1887ENTOPI.plRAWICZOPEN MężczyźniWielka Prehyba 44 km14:32:02
1595ZIĘTEK Mariusz 2496LUBLIN