PIENINY ULTRA TRAIL - PREMIA GÓRSKA
Organizator : Fundacja Strefa Przygód
Data : 2023-04-22
Miejsce : Szczawnica
Dystans : 0.5 km
Zgłoszonych : 2486
Wystartowało : 2256
Nie ukończyło : 96
Ukończyło : 2160
Na trasie : 96
Wyniki PDF :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | OPEN Kobiety | OPEN Mężczyźni
Klasyfikacja wg czasu netto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/M Dystans:Czas startuCzas
netto
0.5km
Czas
brutto
0.5km
Różnica
w czasie
Tempo
min/km
Tempo
km/h
         
1ŁOBODZIŃSKI Piotr 212brak sponsoraBIELSK PODLASKIOPEN Mężczyźni1M 1MPHardy Rolling 11 km16:17:4100:02:29.8016:20:11.10 4:5812.1 (100%)
2KUBICA Marcin 208BUFF/ Salomon BIELSKO-BIAŁAOPEN Mężczyźni2M 2MPHardy Rolling 11 km16:17:2900:02:38.2516:20:07.55+00:00:08 (5.3%)5:1611.4 (94.2%)
3OLEJNIK Michał 388WKS Grunwald PoznańHERMANÓWOPEN Mężczyźni3M 3MPHardy Rolling 11 km16:17:2500:02:38.3016:20:03.65+00:00:08 (5.4%)5:1611.4 (94.2%)
4KACZOR Jan 437WAŁBRZYCHOPEN Mężczyźni4M 4MPHardy Rolling 11 km16:18:4700:02:47.7516:21:34.75+00:00:17 (10.7%)5:3410.8 (89.3%)
5TABOR Dominik 210Hoka Garmin Team/SBG SALCOKRAKÓWOPEN Mężczyźni5M 5MPHardy Rolling 11 km16:18:0000:02:48.6516:20:48.85+00:00:18 (11.2%)5:3610.7 (88.4%)
6OGRODNIK Maciej 940DEVINITIPRZEMIŁÓWOPEN Mężczyźni6M 6Chyża Durbaszka 20 km08:42:1200:02:48.9508:45:01.15+00:00:19 (11.3%)5:3610.7 (88.4%)
7LEPIARZ Sylwester 211LKB RudnikRUDNIKOPEN Mężczyźni7M 7MPHardy Rolling 11 km16:17:4600:02:52.4516:20:38.90+00:00:22 (13.1%)5:4410.5 (86.8%)
8TARASEK Wojciech 939#AndrzejDlugoszTeamSTARA WIEŚOPEN Mężczyźni8M 8Chyża Durbaszka 20 km08:37:2100:02:59.9508:40:21.10+00:00:30 (16.8%)5:5810.1 (83.5%)
9ŻÓŁTEK Grzegorz 430TC Orzeł SpytkowiceSPYTKOWICEOPEN Mężczyźni9M 9Hardy Rolling 11 km16:20:2200:03:05.8016:23:28.60+00:00:36 (19.4%)6:109.7 (80.2%)
10DUDCZAK Michał 213The North Face RYTROOPEN Mężczyźni10M 10MPHardy Rolling 11 km16:18:3700:03:06.7516:21:44.00+00:00:36 (19.8%)6:129.7 (80.2%)
11SIWEK Michał 1907Niepołomice BiegająNIEPOŁOMICEOPEN Mężczyźni11M 11Wielka Prehyba 44 km12:11:4900:03:08.6512:14:57.70+00:00:38 (20.6%)6:169.6 (79.3%)
12BOROŃ Dariusz 463KRAKÓWOPEN Mężczyźni12M 12MPHardy Rolling 11 km16:19:5300:03:10.5516:23:03.95+00:00:40 (21.4%)6:209.5 (78.5%)
13CELIŃSKA Anna 201Byledobiec AninBIELSKO-BIAŁAOPEN Kobiety1K 1MPHardy Rolling 11 km16:20:5900:03:14.2016:24:14.00+00:00:44 (22.9%)6:289.3 (76.9%)
14BIERNAWSKI Piotr 1443Retired BastardsNOWY TARGOPEN Mężczyźni13M 13Żwawe Wierchy 34 km08:18:1300:03:15.5008:21:28.95+00:00:45 (23.4%)6:309.2 (76.0%)
15KUNZ Marcin 369Lacho TeamKRAKÓWOPEN Mężczyźni14M 14Hardy Rolling 11 km16:20:1400:03:17.9516:23:32.75+00:00:48 (24.3%)6:349.1 (75.2%)
16JANDURA Adrian 485Flisacy PienińscyKROŚCIENKO N/DOPEN Mężczyźni15M 15Hardy Rolling 11 km16:22:0800:03:21.8016:25:29.95+00:00:52 (25.8%)6:429 (74.4%)
17WINIECKI Tomasz 2133Iron House Triathlon WłocławekWŁOCŁAWEKOPEN Mężczyźni16M 16Wielka Prehyba 44 km15:04:3700:03:22.9515:08:00.75+00:00:53 (26.2%)6:448.9 (73.6%)
18WITEK Andrzej 1507140minut.plWROCŁAWOPEN Mężczyźni17M 17MPWielka Prehyba 44 km10:58:2100:03:24.8511:01:46.20+00:00:55 (26.9%)6:488.8 (72.7%)
18BROJ Marcel 378BROJ TEAM ŹLINICEŹLINICEOPEN Mężczyźni17M 17MPHardy Rolling 11 km16:20:2100:03:24.8516:23:46.60+00:00:55 (26.9%)6:488.8 (72.7%)
20MAZAN Beata 335Finisz RymanówKROSNOOPEN Kobiety2K 2MPHardy Rolling 11 km16:22:0100:03:24.9016:25:26.65+00:00:55 (26.9%)6:488.8 (72.7%)
21DUDA Sebastian 319MIKOLOWOPEN Mężczyźni19M 19MPHardy Rolling 11 km16:20:4400:03:26.0516:24:10.45+00:00:56 (27.3%)6:528.7 (71.9%)
22GABRYŚ Rafał 441MKL Brygada Beskidów Nowy SączSZCZAWAOPEN Mężczyźni20M 20MPHardy Rolling 11 km16:20:1100:03:26.1516:23:37.50+00:00:56 (27.3%)6:528.7 (71.9%)
23WAŚKO Paweł 334Centrum MasażuBIELSKO BIAŁAOPEN Mężczyźni21M 21Hardy Rolling 11 km16:21:5200:03:30.3516:25:23.05+00:01:00 (28.8%)7:008.6 (71.1%)
24BŁAŻ Mateusz 738KOMBORNIAOPEN Mężczyźni22M 22Chyża Durbaszka 20 km08:38:0500:03:31.0508:41:36.95+00:01:01 (29.0%)7:028.5 (70.2%)
25TARASEK Dariusz 1854Seven7NOWY SACZOPEN Mężczyźni23M 23Wielka Prehyba 44 km11:38:3600:03:31.5511:42:08.45+00:01:01 (29.2%)7:028.5 (70.2%)
26TRACZ Paulina 205RZESZÓWOPEN Kobiety3K 3MPHardy Rolling 11 km16:21:3100:03:31.9516:25:03.30+00:01:02 (29.3%)7:028.5 (70.2%)
27BUŹNIAK Arkadiusz 440MKL BRYGADA BESKIDÓWNOWY SĄCZOPEN Mężczyźni24M 24MPHardy Rolling 11 km16:21:5400:03:33.0016:25:27.20+00:01:03 (29.7%)7:068.5 (70.2%)
28BALIGA Cezary 2877Hoka Garmin TeamOLESNOOPEN Mężczyźni25M 25Chyża Durbaszka 20 km08:38:3900:03:33.1008:42:12.60+00:01:03 (29.7%)7:068.5 (70.2%)
29ŁUŻNY Bartłomiej 694Truda Boys 91KRAKÓWOPEN Mężczyźni26M 26Chyża Durbaszka 20 km08:39:2900:03:33.2008:43:02.45+00:01:03 (29.7%)7:068.5 (70.2%)
30TRACZ Łukasz 450www.treningfizjoterapia.plJAROSŁAWOPEN Mężczyźni27M 27Hardy Rolling 11 km16:22:0600:03:33.9516:25:40.90+00:01:04 (30.0%)7:068.5 (70.2%)
31FICNER Anna 203MKS SiechniceZŁOTORYJAOPEN Kobiety4K 4MPHardy Rolling 11 km16:22:4600:03:34.3016:26:20.50+00:01:04 (30.1%)7:088.4 (69.4%)
32BODURKA Krzysztof 1508Salomon TeamNIELEPICEOPEN Mężczyźni28M 28Wielka Prehyba 44 km11:04:5500:03:34.6511:08:29.95+00:01:04 (30.2%)7:088.4 (69.4%)
33FAVERO Alessandro 1905Duerocche AsdMONTEBELLUNAOPEN Mężczyźni29M 29Wielka Prehyba 44 km11:28:1200:03:38.0511:31:50.10+00:01:08 (31.3%)7:168.3 (68.6%)
33SKALSKA Anna 352Alpin Sport TeamBYTOMOPEN Kobiety5K 5MPHardy Rolling 11 km16:23:3300:03:38.0516:27:11.10+00:01:08 (31.3%)7:168.3 (68.6%)
35PRĄTNICKI Mariusz 1993Kujawscy RunnersGDYNIAOPEN Mężczyźni30M 30Wielka Prehyba 44 km10:02:0000:03:38.4510:05:38.45+00:01:08 (31.4%)7:168.3 (68.6%)
36CHŁANDA Sebastian 354Grupetto GorliceGORLICEOPEN Mężczyźni31M 31MPHardy Rolling 11 km16:21:1900:03:38.6516:24:58.15+00:01:08 (31.5%)7:168.3 (68.6%)
37KAPUSTA-SZYDŁAK Sylwia 325RZESZÓWOPEN Kobiety6K 6MPHardy Rolling 11 km16:22:0800:03:40.3516:25:49.25+00:01:10 (32.0%)7:208.2 (67.8%)
38KOZAK Tomasz 482KOTÓRZ WIELKIOPEN Mężczyźni32M 32Hardy Rolling 11 km16:25:0200:03:41.1516:28:43.25+00:01:11 (32.3%)7:228.1 (66.9%)
39KURZEJA Michał 487MyEnduranceTeamKAMIENICAOPEN Mężczyźni33M 33Hardy Rolling 11 km16:21:3200:03:41.4516:25:13.50+00:01:11 (32.4%)7:228.1 (66.9%)
40STANEK Patrycja 494CZARNY DUNAJECOPEN Kobiety7K 7MPHardy Rolling 11 km16:23:2600:03:42.7516:27:08.75+00:01:12 (32.7%)7:248.1 (66.9%)
41WRÓBEL Przemysław 322STRYSZÓWOPEN Mężczyźni34M 34Hardy Rolling 11 km16:22:1100:03:43.6516:25:54.85+00:01:13 (33.0%)7:268.1 (66.9%)
42ZAMIELSKI Pawel 768Przedwojewski TeamWAŁBRZYCHOPEN Mężczyźni35M 35Chyża Durbaszka 20 km08:39:3700:03:43.8008:43:21.10+00:01:14 (33.1%)7:268.1 (66.9%)
43MATENKA Kamil 414Pacman Running TeamWARSZAWAOPEN Mężczyźni36M 36Hardy Rolling 11 km16:23:0700:03:44.1516:26:52.05+00:01:14 (33.2%)7:288 (66.1%)
44FLISIŃSKI Łukasz 419ALPIN SPORT TEAMSOSNOWIECOPEN Mężczyźni37M 37Hardy Rolling 11 km16:22:1300:03:44.6516:25:57.75+00:01:14 (33.3%)7:288 (66.1%)
45ZBOROWSKI Krzysztof 477ZŁOTORYJAOPEN Mężczyźni38M 38Hardy Rolling 11 km16:24:0800:03:45.0016:27:53.80+00:01:15 (33.4%)7:308 (66.1%)
46RAJCA Michał 1513Hoka Garmin TeamWROCŁAWOPEN Mężczyźni39M 39MPWielka Prehyba 44 km11:02:5900:03:45.3011:06:44.80+00:01:15 (33.5%)7:308 (66.1%)
47GÓRSKI Jakub 1638Rapid Runners TeamTYCHYOPEN Mężczyźni40M 40Wielka Prehyba 44 km14:51:0300:03:46.2014:54:49.75+00:01:16 (33.8%)7:328 (66.1%)
48KOCIOŁEK Witold 361INŻYNIERIA BIEGANIA TEAMKRAKÓWOPEN Mężczyźni41M 41MPHardy Rolling 11 km16:22:4900:03:46.6016:26:35.75+00:01:16 (33.9%)7:328 (66.1%)
49MALEC Łukasz 420Niedzica TeamNIEDZICAOPEN Mężczyźni42M 42Hardy Rolling 11 km16:21:4000:03:46.7016:25:27.20+00:01:16 (33.9%)7:328 (66.1%)
50BORZĘCKI Kacper 457KS MurzasichleZAKOPANEOPEN Mężczyźni43M 43Hardy Rolling 11 km16:25:5500:03:46.7516:29:42.35+00:01:16 (33.9%)7:328 (66.1%)
51CHAJDAS Mateusz 674Rogelli TeamKATOWICEOPEN Mężczyźni44M 44Chyża Durbaszka 20 km08:43:4600:03:46.8008:47:32.85+00:01:17 (34.0%)7:328 (66.1%)
52KRUPA Kamil 307PRZEWORSKOPEN Mężczyźni45M 45Hardy Rolling 11 km16:31:1800:03:47.9516:35:06.15+00:01:18 (34.3%)7:347.9 (65.3%)
53DUL Karolina 462SBG SalcoJELENIA GÓRAOPEN Kobiety8K 8MPHardy Rolling 11 km16:23:2400:03:48.0516:27:12.35+00:01:18 (34.3%)7:367.9 (65.3%)
54MADEJSKI Sławomir 375Speleoklub Świętokrzyski KielceRADKOWICEOPEN Mężczyźni46M 46Hardy Rolling 11 km16:26:4200:03:48.2516:30:30.55+00:01:18 (34.4%)7:367.9 (65.3%)
55GUBAŁA Arkadiusz 371Grupetto GorliceGORLICEOPEN Mężczyźni47M 47Hardy Rolling 11 km16:23:0900:03:48.3516:26:57.35+00:01:18 (34.4%)7:367.9 (65.3%)
56KAŹMIERCZAK Marta 206TrenerBiegania.plWARSZAWAOPEN Kobiety9K 9MPHardy Rolling 11 km16:24:1400:03:49.5516:28:03.85+00:01:19 (34.7%)7:387.9 (65.3%)
57JURA Rafał 2161KMP KrakówKOZYOPEN Mężczyźni48M 48Żwawe Wierchy 34 km08:24:4900:03:50.1008:28:39.10+00:01:20 (34.9%)7:407.8 (64.5%)
58WIECZOREK Nina 446SBG Salco OLEŚNICAOPEN Kobiety10K 10MPHardy Rolling 11 km16:23:4200:03:50.2016:27:32.20+00:01:20 (34.9%)7:407.8 (64.5%)
59BAZUŁKA Aleksandra 202Hoka Garmin TeamKATOWICEOPEN Kobiety11K 11MPHardy Rolling 11 km16:23:2600:03:50.2516:27:17.10+00:01:20 (34.9%)7:407.8 (64.5%)
60KANTOR Martyna 1504Hoka Garmin TeamKRAKOWOPEN Kobiety12K 12MPWielka Prehyba 44 km11:28:5600:03:51.3511:32:48.25+00:01:21 (35.2%)7:427.8 (64.5%)
61DUDZIK Łukasz 2538Góral biegaKAMIENICAOPEN Mężczyźni49M 49Żwawe Wierchy 34 km08:29:3700:03:52.1008:33:29.35+00:01:22 (35.5%)7:447.8 (64.5%)
62ROMAŃCZYK Dominik 936SIOŁKOWAOPEN Mężczyźni50M 50Chyża Durbaszka 20 km09:04:3300:03:53.7509:08:26.90+00:01:23 (35.9%)7:467.7 (63.6%)
62GRZĄDZIEL Dominik 1514ATTIQ TEAMDZIEKANOWICEOPEN Mężczyźni50M 50Wielka Prehyba 44 km11:19:1200:03:53.7511:23:06.60+00:01:23 (35.9%)7:467.7 (63.6%)
64BOCZAR Bartłomiej 1221ORNONTOWICEOPEN Mężczyźni52M 52Żwawe Wierchy 34 km08:29:4600:03:53.8508:33:40.55+00:01:24 (35.9%)7:467.7 (63.6%)
65OGÓREK Rafał 443MKL BRYGADA BESKIDÓW NOWY SĄCZNOWY SĄCZOPEN Mężczyźni53M 53MPHardy Rolling 11 km16:21:3300:03:54.2516:25:27.60+00:01:24 (36.1%)7:487.7 (63.6%)
66MATUSZCZAK Rafal 1509LLKS Osowa SieńWSCHOWAOPEN Mężczyźni54M 54MPWielka Prehyba 44 km10:55:3300:03:54.3510:59:28.25+00:01:24 (36.1%)7:487.7 (63.6%)
67GUT Jacek 895Klub Morsa SłoneczkoHUCISKOOPEN Mężczyźni55M 55Chyża Durbaszka 20 km08:45:3500:03:54.9008:49:30.85+00:01:25 (36.2%)7:487.7 (63.6%)
68CHROBACZYŃSKI Rafał 229ŚWINIARSKOOPEN Mężczyźni56M 56Hardy Rolling 11 km16:23:0200:03:56.4516:26:59.20+00:01:26 (36.6%)7:527.6 (62.8%)
69FICOŃ Szymon 1210SopoTrailSOPOTNIA WIELKAOPEN Mężczyźni57M 57Żwawe Wierchy 34 km08:25:5100:03:56.6008:29:48.55+00:01:26 (36.7%)7:527.6 (62.8%)
70KRASULAK Daniel 389Wks Śląsk WrocławWROCŁAWOPEN Mężczyźni58M 58Hardy Rolling 11 km16:22:2000:03:56.9516:26:17.75+00:01:27 (36.8%)7:527.6 (62.8%)
71KARWACZYŃSKI Roger 1553AW-SZYBCIEJ-TEAMJELENIA GÓRAOPEN Mężczyźni59M 59Wielka Prehyba 44 km11:17:4200:03:58.2511:21:40.40+00:01:28 (37.1%)7:567.6 (62.8%)
72FIRLEJ Marek 232poWoli do celuRYCHWAŁDEKOPEN Mężczyźni60M 60Hardy Rolling 11 km16:24:1200:03:58.3516:28:11.05+00:01:28 (37.2%)7:567.6 (62.8%)
73KUBASZCZYK Kamil 667RAJCZAOPEN Mężczyźni61M 61Chyża Durbaszka 20 km08:42:3000:03:59.9008:46:30.05+00:01:30 (37.6%)7:587.5 (62.0%)
74PORĘBA Andrzej 860PLANYBIEGOWE PTASZKOWA OPEN Mężczyźni62M 62Chyża Durbaszka 20 km08:55:3100:04:00.6508:59:32.20+00:01:30 (37.8%)8:007.5 (62.0%)
75PACHUT Jerzy 215ASICS FrontRunner SŁOPNICEOPEN Mężczyźni63M 63MPHardy Rolling 11 km16:21:4700:04:01.0016:25:48.25+00:01:31 (37.8%)8:027.5 (62.0%)
76LUBOWIECKA Katarzyna 2171WARSZAWAOPEN Kobiety13K 13Hardy Rolling 11 km08:29:2400:04:01.1508:33:25.35+00:01:31 (37.9%)8:027.5 (62.0%)
77MAREK Dariusz 1001KRAKÓWOPEN Mężczyźni64M 64Żwawe Wierchy 34 km08:17:5900:04:01.5508:22:01.30+00:01:31 (38.0%)8:027.5 (62.0%)
78STOŃ Wojciech 291Pacman Running TeamKORZONEKOPEN Mężczyźni65M 65Hardy Rolling 11 km16:24:0300:04:01.7516:28:05.60+00:01:31 (38.0%)8:027.5 (62.0%)
79HAMERSKI Łukasz 506KROŚCIENKO NAD DUNAJCEMOPEN Mężczyźni66M 66Chyża Durbaszka 20 km08:54:5400:04:01.9008:58:56.80+00:01:32 (38.1%)8:027.5 (62.0%)
80SZUKAŁA Michał 803Hit The TrailKRAKÓWOPEN Mężczyźni67M 67Chyża Durbaszka 20 km08:45:0000:04:02.1008:49:02.60+00:01:32 (38.1%)8:047.4 (61.2%)
81FABIAN Marcel 1518SOCIOS SILESIAPYSKOWICEOPEN Mężczyźni68M 68MPWielka Prehyba 44 km11:07:4200:04:02.2511:11:44.95+00:01:32 (38.2%)8:047.4 (61.2%)
82BOLECHOWSKA Dominika 492Alpin sportRABKA-ZDRÓJOPEN Kobiety14K 14Hardy Rolling 11 km16:27:1500:04:04.0016:31:19.75+00:01:34 (38.6%)8:087.4 (61.2%)
83HARRIS Douglas 1196Truda Boys 91KRAKÓWOPEN Mężczyźni69M 69Żwawe Wierchy 34 km08:23:1800:04:05.5508:27:23.90+00:01:35 (39.0%)8:107.3 (60.3%)
84BŁASZYK Mateusz 899Betonowy WojtekPOZNAŃOPEN Mężczyźni70M 70Chyża Durbaszka 20 km08:49:3200:04:05.6008:53:37.90+00:01:35 (39.0%)8:107.3 (60.3%)
85WOSZCZEK Danuta 490UKS OLIMP KOZIENICEGOŁĄBOPEN Kobiety15K 15MPHardy Rolling 11 km16:24:3600:04:05.8016:28:42.50+00:01:36 (39.1%)8:107.3 (60.3%)
86ZAJĄC Marcin 875WARSZAWAOPEN Mężczyźni71M 71Chyża Durbaszka 20 km08:50:1800:04:06.3008:54:25.05+00:01:36 (39.2%)8:127.3 (60.3%)
87MIERNICZAK Bartlomiej 769Woodward RunnersKRAKÓWOPEN Mężczyźni72M 72Chyża Durbaszka 20 km08:52:0200:04:06.6508:56:09.55+00:01:36 (39.3%)8:127.3 (60.3%)
88JANDURA Norbert 417KROŚCIENKO NAD DUNAJCEMOPEN Mężczyźni73M 73Hardy Rolling 11 km16:24:5100:04:06.7016:28:58.50+00:01:36 (39.3%)8:127.3 (60.3%)
89POŻAK Grzegorz 1583LubartówLUBARTÓWOPEN Mężczyźni74M 74Wielka Prehyba 44 km12:29:0300:04:08.2012:33:12.10+00:01:38 (39.6%)8:167.3 (60.3%)
90PAŁKA Mariusz 424KB PARANTELALIMANOWAOPEN Mężczyźni75M 75Hardy Rolling 11 km16:24:2600:04:08.7016:28:35.55+00:01:38 (39.8%)8:167.3 (60.3%)
91KOREK Michał 1426MarcinŚwiercTEAMSOSNOWIECOPEN Mężczyźni76M 76Żwawe Wierchy 34 km08:23:1800:04:09.3508:27:27.95+00:01:39 (39.9%)8:187.2 (59.5%)
92STAŃCO Paweł 2533Przedwojewski TeamZWARDOŃOPEN Mężczyźni77M 77Chyża Durbaszka 20 km08:49:4500:04:10.1008:53:55.65+00:01:40 (40.1%)8:207.2 (59.5%)
93SKÓRA Tomasz 778Grupa Biegaczy Skórzec BiegaSKÓRZECOPEN Mężczyźni78M 78Chyża Durbaszka 20 km08:49:1200:04:10.4008:53:22.50+00:01:40 (40.2%)8:207.2 (59.5%)
94WILK Katarzyna 1501PLEŚNAOPEN Kobiety16K 16MPWielka Prehyba 44 km11:38:5100:04:10.4511:43:01.90+00:01:40 (40.2%)8:207.2 (59.5%)
95ŻUCHOWSKI Daniel 2110Hoka Runners PolandKRAKÓWOPEN Mężczyźni79M 79MPWielka Prehyba 44 km11:19:3400:04:10.7511:23:45.20+00:01:40 (40.3%)8:207.2 (59.5%)
96KOWAL Amadeusz 592Naprzód MłocinyLUBACZÓWOPEN Mężczyźni80M 80Chyża Durbaszka 20 km08:47:4000:04:11.0008:51:51.70+00:01:41 (40.3%)8:227.2 (59.5%)
97PEŁDIAK Mateusz 454KB Athletic Zręcin/ Pawko Runner TeamKROSNOOPEN Mężczyźni81M 81Hardy Rolling 11 km16:25:0900:04:11.1516:29:21.05+00:01:41 (40.4%)8:227.2 (59.5%)
98URYGA Jakub 2492Wolski Kolektyw BiegowyKRAKÓWOPEN Mężczyźni82M 82Dziki Groń 65 km 12:14:2100:04:12.6512:18:33.75+00:01:42 (40.7%)8:247.1 (58.7%)
99DZIOREK Tomasz 799Sprint GorzyceGORZYCEOPEN Mężczyźni83M 83Chyża Durbaszka 20 km08:53:1900:04:14.4008:57:34.15+00:01:44 (41.1%)8:287.1 (58.7%)
100STAMATEL Sebastian 927RUDA ŚLĄSKAOPEN Mężczyźni84M 84Chyża Durbaszka 20 km08:52:3700:04:14.4508:56:51.45+00:01:44 (41.1%)8:287.1 (58.7%)
101BORBALA Lantos 433Bükki Égbolt MTFELSŐTÁRKÁNYOPEN Kobiety17K 17Hardy Rolling 11 km16:25:1900:04:14.8516:29:34.20+00:01:45 (41.2%)8:287.1 (58.7%)
102ŁUKASIK Anna 444MKL Brygada BeskidówNOWY SĄCZOPEN Kobiety18K 18MPHardy Rolling 11 km16:27:2300:04:15.1516:31:38.60+00:01:45 (41.3%)8:307.1 (58.7%)
103PIĘKNIK Patryk 1406Trail is our wayRZESZÓWOPEN Mężczyźni85M 85Żwawe Wierchy 34 km08:37:1500:04:16.7508:41:32.35+00:01:46 (41.7%)8:327 (57.9%)
104 2871  1Niepokorny Mnich 95 km08:50:5000:04:16.8008:55:07.40+00:01:47 (41.7%)8:327 (57.9%)
105RAKOCZY Marcin 759Speleoklub Świętokrzyski w KielcachKIELCEOPEN Mężczyźni86M 86Chyża Durbaszka 20 km08:55:5400:04:16.9509:00:11.90+00:01:47 (41.7%)8:327 (57.9%)
106EIDUKS Karlis 2520Bergensbaneløpet NHHSBERGENOPEN Mężczyźni87M 87Dziki Groń 65 km 10:55:5200:04:20.9511:00:12.95+00:01:51 (42.6%)8:406.9 (57.0%)
107JARACZ Marcin 410DomowaEnergia.com.plKROSNOOPEN Mężczyźni88M 88Hardy Rolling 11 km16:42:4600:04:21.1516:47:07.90+00:01:51 (42.6%)8:426.9 (57.0%)
108WŁODARCZYK Jarosław 1110Team Darek Kruczkowski JELENIA GÓRAOPEN Mężczyźni89M 89Żwawe Wierchy 34 km08:40:1800:04:21.3508:44:39.65+00:01:51 (42.7%)8:426.9 (57.0%)
109PAPROCKA Urszula 2107Nowa Huta TeamKRAKÓWOPEN Kobiety19K 19MPWielka Prehyba 44 km11:42:3900:04:23.3511:47:02.35+00:01:53 (43.1%)8:466.8 (56.2%)
110GRUND Marek 1377Mafia TEAM LubliniecSTRZEBIŃOPEN Mężczyźni90M 90Żwawe Wierchy 34 km08:30:4900:04:23.8508:35:13.60+00:01:54 (43.2%)8:466.8 (56.2%)
111GÓRALIK Sylwia 341KS AZS AWF KrakówMYŚLENICEOPEN Kobiety20K 20Hardy Rolling 11 km16:26:3700:04:23.9516:31:01.35+00:01:54 (43.2%)8:466.8 (56.2%)
112WERNER Kamil 1593Dziki BiegWARSZAWAOPEN Mężczyźni91M 91Wielka Prehyba 44 km11:51:1400:04:24.6011:55:39.35+00:01:54 (43.4%)8:486.8 (56.2%)
112PIĘTKO Dariusz 2370ORANGE POLSKABIELSKO-BIAŁAOPEN Mężczyźni91M 91Dziki Groń 65 km 14:01:0300:04:24.6014:05:28.50+00:01:54 (43.4%)8:486.8 (56.2%)
114ALTEWĘGIER Jarosław 523AW - SZYBCIEJ - TeamKRAKÓWOPEN Mężczyźni93M 93Chyża Durbaszka 20 km08:53:3300:04:25.7508:57:58.95+00:01:55 (43.6%)8:506.8 (56.2%)
115LEŚNIAK Dawid 758LHOSANOKOPEN Mężczyźni94M 94Chyża Durbaszka 20 km08:50:5100:04:25.8508:55:17.20+00:01:56 (43.7%)8:506.8 (56.2%)
116SZKOŁUDA Miłosz 2015Biegolas KoszalinPOLANÓWOPEN Mężczyźni95M 95MPWielka Prehyba 44 km11:22:5900:04:26.6011:27:26.40+00:01:56 (43.8%)8:526.8 (56.2%)
117KIERUZALSKA Małgorzata 1891Chełm Biega22-100 CHEŁMOPEN Kobiety21K 21Wielka Prehyba 44 km15:00:5400:04:26.8015:05:21.25+00:01:57 (43.9%)8:526.8 (56.2%)
118TOMASIAK Natalia 1002Salomon Suunto TeamKRYNICA-ZDRÓJOPEN Kobiety22K 22Żwawe Wierchy 34 km08:37:0500:04:26.9508:41:32.65+00:01:57 (43.9%)8:526.8 (56.2%)
119KASZUBA Michał 2513Grupa NomaxPIEKARY ŚLĄSKIEOPEN Mężczyźni96M 96Dziki Groń 65 km 10:55:4300:04:27.2011:00:11.00+00:01:57 (43.9%)8:546.7 (55.4%)
120JAMA Damian 678TYLMANOWAOPEN Mężczyźni97M 97Chyża Durbaszka 20 km08:59:4800:04:27.3009:04:15.65+00:01:57 (44.0%)8:546.7 (55.4%)
121NOWORYTA Radosław 708Ultra Diabła Team LubrzaNOWA WIOSKAOPEN Mężczyźni98M 98Chyża Durbaszka 20 km08:51:0900:04:27.4008:55:37.20+00:01:57 (44.0%)8:546.7 (55.4%)
122BANASIUK Maciej 870Biegacz z MarsaWARSZAWAOPEN Mężczyźni99M 99Chyża Durbaszka 20 km08:55:0300:04:27.6008:59:31.45+00:01:57 (44.0%)8:546.7 (55.4%)
123HALSKA Ania 1323Anna Halska Coaching CIESZYN OPEN Kobiety23K 23Żwawe Wierchy 34 km08:43:1000:04:27.9008:47:38.30+00:01:58 (44.1%)8:546.7 (55.4%)
124ORDZOWIAŁY Piotr 429SKL Sucha BeskidzkaOSIELECOPEN Mężczyźni100M 100MPHardy Rolling 11 km16:25:2200:04:27.9516:29:50.10+00:01:58 (44.1%)8:546.7 (55.4%)
125FICOŃ Łukasz 1211SopoTrailSOPOTNIA WIELKAOPEN Mężczyźni101M 101Żwawe Wierchy 34 km08:32:2600:04:28.0008:36:54.50+00:01:58 (44.1%)8:566.7 (55.4%)
126JACHYMIAK Robert 1971Specjalistyczny gabinet rehabilitacji dzieciNOWY TARGOPEN Mężczyźni102M 102Wielka Prehyba 44 km11:35:2800:04:29.4011:39:58.20+00:01:59 (44.4%)8:586.7 (55.4%)
127GAŁUSZKA Dawid 2416ŚWIĘTOCHŁOWICEOPEN Mężczyźni103M 103Dziki Groń 65 km 11:18:5600:04:29.5011:23:25.55+00:01:59 (44.4%)8:586.7 (55.4%)
128SOLIŃSKA Katarzyna 1503On Running Polska DRAGANOWAOPEN Kobiety24K 24MPWielka Prehyba 44 km11:35:1700:04:30.2011:39:47.30+00:02:00 (44.6%)9:006.7 (55.4%)
129PAPIERZ Konrad 551KW KrakówKRAKÓWOPEN Mężczyźni104M 104Chyża Durbaszka 20 km08:58:1100:04:30.3009:02:41.95+00:02:00 (44.6%)9:006.7 (55.4%)
129MAZAN Piotr 1537Finisz RymanówKROSNOOPEN Mężczyźni104M 104Wielka Prehyba 44 km11:35:4500:04:30.3011:40:15.75+00:02:00 (44.6%)9:006.7 (55.4%)
131PIĄTEK Mateusz 1158RMT Team KATOWICE OPEN Mężczyźni106M 106Żwawe Wierchy 34 km08:37:3800:04:30.6008:42:08.85+00:02:00 (44.6%)9:006.7 (55.4%)
132SIOŁA Karol 2201GRYWAŁDOPEN Mężczyźni107M 107Dziki Groń 65 km 10:48:0800:04:30.6510:52:38.85+00:02:00 (44.7%)9:006.7 (55.4%)
133TELKA Paweł 412UKSM Ekipa BielachyKIELCEOPEN Mężczyźni108M 108MPHardy Rolling 11 km16:24:4200:04:30.7516:29:13.60+00:02:00 (44.7%)9:006.7 (55.4%)
134MAZUR Paweł 2864ŁĄCKOOPEN Mężczyźni109M 109Niepokorny Mnich 95 km13:02:3400:04:31.9513:07:06.10+00:02:02 (44.9%)9:026.6 (54.5%)
135BIELECKA Patrycja 489UKS Achilles LesznoLESZNOOPEN Kobiety25K 25MPHardy Rolling 11 km16:26:3500:04:32.3016:31:08.05+00:02:02 (45.0%)9:046.6 (54.5%)
136GOC Paweł 1524RMT TeamBOCHNIAOPEN Mężczyźni110M 110Wielka Prehyba 44 km11:40:1500:04:33.1511:44:49.05+00:02:03 (45.2%)9:066.6 (54.5%)
137MICHAŁEK Katarzyna 357JELCZ-LASKOWICEOPEN Kobiety26K 26Hardy Rolling 11 km16:29:3100:04:33.2516:34:04.55+00:02:03 (45.2%)9:066.6 (54.5%)
138MATYJASZCZYK Kamil 2392Łęczna BiegaŁĘCZNAOPEN Mężczyźni111M 111Dziki Groń 65 km 13:01:5200:04:33.3013:06:25.30+00:02:03 (45.2%)9:066.6 (54.5%)
139KOPCEWICZ Tomasz 2537STAWIGUDAOPEN Mężczyźni112M 112Żwawe Wierchy 34 km08:43:1700:04:34.3008:47:51.75+00:02:04 (45.4%)9:086.6 (54.5%)
140FLOREK Sebastian 1341Przehyba TrailPTASZKOWAOPEN Mężczyźni113M 113Żwawe Wierchy 34 km08:35:0400:04:34.6008:39:39.25+00:02:04 (45.4%)9:086.6 (54.5%)
140WYGONOWSKI Jacek 252Dzikur CrewWARSZAWAOPEN Mężczyźni113M 113Hardy Rolling 11 km16:30:4700:04:34.6016:35:21.75+00:02:04 (45.4%)9:086.6 (54.5%)
142JUDASZ Leszek 698NOWY TARGOPEN Mężczyźni115M 115Chyża Durbaszka 20 km08:54:1400:04:35.7008:58:49.90+00:02:05 (45.7%)9:106.5 (53.7%)
143CHOWANIEC Luca 894RZYMOPEN Mężczyźni116M 116Chyża Durbaszka 20 km08:53:2600:04:35.8508:58:02.20+00:02:06 (45.7%)9:106.5 (53.7%)
144WYROŚLAK Józef 1092WROCŁAWOPEN Mężczyźni117M 117Żwawe Wierchy 34 km08:55:0700:04:35.9008:59:43.60+00:02:06 (45.7%)9:106.5 (53.7%)
145KOCZWARA Tomek 2526Marcin Świerc TeamRADOMYŚL WIELKIOPEN Mężczyźni118M 118Dziki Groń 65 km 10:57:2100:04:36.6011:01:57.70+00:02:06 (45.8%)9:126.5 (53.7%)
146TITTENBRUN Aleksander 1326Niezła KorbaWARSZAWAOPEN Mężczyźni119M 119Żwawe Wierchy 34 km08:54:4000:04:36.9008:59:17.70+00:02:07 (45.9%)9:126.5 (53.7%)
146DROZDEK Marcelina 358AZS AWF WarszawaWARSZAWAOPEN Kobiety27K 27MPHardy Rolling 11 km16:27:2900:04:36.9016:32:06.10+00:02:07 (45.9%)9:126.5 (53.7%)
148WOŹNIAK Oskar 473CKS Budowlani CzęstochowaKATOWICEOPEN Mężczyźni120M 120MPHardy Rolling 11 km16:28:1000:04:36.9516:32:47.15+00:02:07 (45.9%)9:126.5 (53.7%)
149MATYSSEK Karol 2515OdziezDlaMedyka.plKATOWICEOPEN Mężczyźni121M 121Dziki Groń 65 km 10:30:3200:04:37.0510:35:09.85+00:02:07 (45.9%)9:146.5 (53.7%)
150GIERS Michał 1900MIŃSK MAZOWIECKIOPEN Mężczyźni122M 122Wielka Prehyba 44 km12:31:0000:04:37.1012:35:37.35+00:02:07 (45.9%)9:146.5 (53.7%)
151OBSTÓJ Karolina 938ON RUNNINGSZKLARSKA PORĘBAOPEN Kobiety28K 28Chyża Durbaszka 20 km08:55:3100:04:37.2009:00:08.20+00:02:07 (46.0%)9:146.5 (53.7%)
151DYBIŻBAŃSKI Wojciech 1011T&D TeamPOLICEOPEN Mężczyźni123M 123Żwawe Wierchy 34 km08:37:0300:04:37.2008:41:41.05+00:02:07 (46.0%)9:146.5 (53.7%)
153PARZNIEWSKI Maciej 1347Towarzystwo Turystyczne AKS Polonia WarszawaNOWY DWÓR MAZOWIECKIOPEN Mężczyźni124M 124Żwawe Wierchy 34 km09:59:0000:04:38.4010:03:38.65+00:02:08 (46.2%)9:166.5 (53.7%)
154HAJTO Dominik 1385Stańczak TeamCHYBIEOPEN Mężczyźni125M 125Żwawe Wierchy 34 km08:49:2100:04:38.5508:54:00.45+00:02:08 (46.2%)9:166.5 (53.7%)
155ANDREYEUSKI Pavel 1261Adidas Runners WarsawWARSAWOPEN Mężczyźni126M 126Żwawe Wierchy 34 km08:51:2600:04:38.6008:56:05.30+00:02:08 (46.2%)9:166.5 (53.7%)
156GÓRNA Monika 447Niepołomice BiegająZABIERZÓW BOCHEŃSKIOPEN Kobiety29K 29Hardy Rolling 11 km16:28:0400:04:39.0516:32:43.40+00:02:09 (46.3%)9:186.5 (53.7%)
157CIENKOSZ Przemysław 874#zaliniametyteamNIWKAOPEN Mężczyźni127M 127Chyża Durbaszka 20 km08:58:3100:04:39.5509:03:11.50+00:02:09 (46.4%)9:186.5 (53.7%)
158KLAPPHOLZ Adriana 1455Biegiem przez ChybieCIESZYNOPEN Kobiety30K 30Żwawe Wierchy 34 km09:03:2400:04:39.7009:08:04.55+00:02:09 (46.4%)9:186.5 (53.7%)
159CYTAWA Adrian 1130 Fizjo - Sport Łęczna 19 Chełmski Batalion Zmechanizowany ŁĘCZNAOPEN Mężczyźni128M 128Żwawe Wierchy 34 km08:54:0800:04:41.2508:58:49.75+00:02:11 (46.7%)9:226.4 (52.9%)
159MICHNA Kuba 416WARSZAWAOPEN Mężczyźni128M 128Hardy Rolling 11 km16:29:5800:04:41.2516:34:39.35+00:02:11 (46.7%)9:226.4 (52.9%)
161MATUŁA Natalia 379MKL BRYGADA BESKIDÓWOŚWIĘCIMOPEN Kobiety31K 31MPHardy Rolling 11 km16:28:0300:04:42.0516:32:45.05+00:02:12 (46.9%)9:246.4 (52.9%)
162FILAS Witold 1058KRYNICA-ZDRÓJOPEN Mężczyźni130M 130Żwawe Wierchy 34 km09:29:0600:04:42.4509:33:48.60+00:02:12 (47.0%)9:246.4 (52.9%)
163KAROLCZAK Aleksander 2840WARSZAWAOPEN Mężczyźni131M 131Niepokorny Mnich 95 km14:37:5200:04:42.7514:42:35.40+00:02:12 (47.0%)9:246.4 (52.9%)
164FICEK Roman 2800Hoka Team PolandSKAWICAOPEN Mężczyźni132M 132Niepokorny Mnich 95 km09:47:5800:04:42.9009:52:41.15+00:02:13 (47.0%)9:246.4 (52.9%)
165BODURKA Anna 362KS AZS AWF KrakówKRAKÓWOPEN Kobiety32K 32Hardy Rolling 11 km16:27:2300:04:43.2016:32:07.00+00:02:13 (47.1%)9:266.4 (52.9%)
166GAIK Natalia 791KIELCEOPEN Kobiety33K 33Chyża Durbaszka 20 km08:58:3000:04:43.3509:03:14.25+00:02:13 (47.1%)9:266.4 (52.9%)
167SENDOR Piotr 1890KRAKOWOPEN Mężczyźni133M 133Wielka Prehyba 44 km11:45:2400:04:43.5511:50:08.35+00:02:13 (47.2%)9:266.4 (52.9%)
168PASIK Tomasz 1922Wolsztyński Klub Biegowy JUGÓW OPEN Mężczyźni134M 134MPWielka Prehyba 44 km11:22:4800:04:43.7511:27:31.75+00:02:13 (47.2%)9:266.4 (52.9%)
169SKUPIEŃ Tomasz 1510SKAWINKIOPEN Mężczyźni135M 135MPWielka Prehyba 44 km11:10:1100:04:43.9011:14:55.50+00:02:14 (47.2%)9:266.4 (52.9%)
169WOWER Bartłomiej 1366CSC Adventure AcademyCHORZÓWOPEN Mężczyźni135M 135Żwawe Wierchy 34 km08:55:0600:04:43.9008:59:50.75+00:02:14 (47.2%)9:266.4 (52.9%)
171SAINTEMARIE Arnaud 1527Marcin Świerc TEAMKRAKOW/FONTAINEBLEAUOPEN Mężczyźni137M 137Wielka Prehyba 44 km09:00:0300:04:44.3009:04:48.25+00:02:14 (47.3%)9:286.3 (52.1%)
172ŁUCKA Artur 1278KRAKÓWOPEN Mężczyźni138M 138Żwawe Wierchy 34 km09:02:5300:04:45.1009:07:38.35+00:02:15 (47.5%)9:306.3 (52.1%)
173ANDRUSZEK Krystian 350ZAMOŚĆOPEN Mężczyźni139M 139Hardy Rolling 11 km16:28:2200:04:45.2516:33:07.95+00:02:15 (47.5%)9:306.3 (52.1%)
174SZAFRANEK Paweł 1396Stańczak TeamUSTROŃOPEN Mężczyźni140M 140Żwawe Wierchy 34 km08:36:5500:04:45.6008:41:40.70+00:02:15 (47.5%)9:306.3 (52.1%)
174JAKUBOWSKI Zbyszek 1044ŚWIERCZÓWOPEN Mężczyźni140M 140Żwawe Wierchy 34 km08:56:4300:04:45.6009:01:28.75+00:02:15 (47.5%)9:306.3 (52.1%)
174SELKE Radosław 1910MORT!WARSZAWAOPEN Mężczyźni140M 140MPWielka Prehyba 44 km11:55:2900:04:45.6012:00:14.75+00:02:15 (47.5%)9:306.3 (52.1%)
177OCHREMIAK Michał 1582MokoBiegaczeWARSZAWAOPEN Mężczyźni143M 143Wielka Prehyba 44 km15:21:0300:04:45.8515:25:49.50+00:02:16 (47.6%)9:306.3 (52.1%)
178OSTAFIL Mateusz 849FMT TarnówTARNÓWOPEN Mężczyźni144M 144Chyża Durbaszka 20 km09:11:0000:04:46.0009:15:46.10+00:02:16 (47.6%)9:326.3 (52.1%)
179CHMIELOWIEC Daniel 2078Gorlicka Grupa BiegowaSZYMBARKOPEN Mężczyźni145M 145Wielka Prehyba 44 km12:00:4100:04:46.6512:05:28.25+00:02:16 (47.7%)9:326.3 (52.1%)
180WASIEWICZ Adam 1104Nie mój cyrk, moje MałpyWARSZAWAOPEN Mężczyźni146M 146Żwawe Wierchy 34 km08:40:2700:04:46.7008:45:14.05+00:02:16 (47.8%)9:326.3 (52.1%)
181ZAPAŁA Piotr 1933DreamRunLESZNOWOLAOPEN Mężczyźni147M 147Wielka Prehyba 44 km12:37:2700:04:46.9512:42:14.10+00:02:17 (47.8%)9:326.3 (52.1%)
181BAHRANOWSKA-KILIAN Maria 459Kantor Running TeamKRAKÓWOPEN Kobiety34K 34MPHardy Rolling 11 km16:25:4700:04:46.9516:30:34.70+00:02:17 (47.8%)9:326.3 (52.1%)
183LEŚ Michał 529Wolski Kolektyw BiegowyKRAKÓWOPEN Mężczyźni148M 148Chyża Durbaszka 20 km08:55:0100:04:47.2508:59:48.30+00:02:17 (47.9%)9:346.3 (52.1%)
184GOLA Daniel 1263GLIWICEOPEN Mężczyźni149M 149Żwawe Wierchy 34 km09:03:5900:04:47.3009:08:46.40+00:02:17 (47.9%)9:346.3 (52.1%)
185BEDNARCZYK Magdalena 1236Strzegomska DwunastkaSTRZEGOMOPEN Kobiety35K 35Żwawe Wierchy 34 km08:44:2800:04:47.4008:49:15.50+00:02:17 (47.9%)9:346.3 (52.1%)
186ŚWIRGOŃ Adam 2108TrenerBiegania.plWARSZAWAOPEN Mężczyźni150M 150MPWielka Prehyba 44 km11:34:4700:04:48.1511:39:36.00+00:02:18 (48.0%)9:366.3 (52.1%)
187SKOTNICZNY Michał 1322KRAKÓWOPEN Mężczyźni151M 151Żwawe Wierchy 34 km08:42:2200:04:48.2508:47:11.00+00:02:18 (48.0%)9:366.3 (52.1%)
188KWIATKOWSKI Michał 2233Świńskie CyceWARSZAWAOPEN Mężczyźni152M 152Dziki Groń 65 km 14:29:3400:04:48.3514:34:22.85+00:02:18 (48.0%)9:366.3 (52.1%)
189MROŻEK Katarzyna 695NOWY TARGOPEN Kobiety36K 36Chyża Durbaszka 20 km08:58:5200:04:48.6509:03:41.25+00:02:18 (48.1%)9:366.3 (52.1%)
190GOLA Magda 763Trail Is Our WayGLIWICEOPEN Kobiety37K 37Chyża Durbaszka 20 km09:03:2600:04:48.7009:08:15.50+00:02:18 (48.1%)9:366.3 (52.1%)
191ZAŁĘSKI Julian 283Ostatnie TchnienieCZĘSTOCHOWAOPEN Mężczyźni153M 153Hardy Rolling 11 km16:32:1300:04:49.3516:37:02.85+00:02:19 (48.2%)9:386.2 (51.2%)
192ŁASKI Tomasz 1131PtasieRadioBrzozówBRZOZÓWOPEN Mężczyźni154M 154Żwawe Wierchy 34 km08:41:5600:04:49.4008:46:45.85+00:02:19 (48.2%)9:386.2 (51.2%)
193RUTKOWSKI Dawid 2035GrizzlyTeam/140minut.plLUBINOPEN Mężczyźni155M 155Wielka Prehyba 44 km11:48:0800:04:49.6011:52:57.60+00:02:19 (48.3%)9:386.2 (51.2%)
194JAZUREK Paweł 324Pacman Running TeamWARSZAWAOPEN Mężczyźni156M 156Hardy Rolling 11 km16:29:5900:04:50.2016:34:49.65+00:02:20 (48.4%)9:406.2 (51.2%)
195KANSY Sebastian 2001KATOWICEOPEN Mężczyźni157M 157Wielka Prehyba 44 km11:44:0300:04:50.3011:48:54.25+00:02:20 (48.4%)9:406.2 (51.2%)
196KOLANO Agnieszka 861Przedwojewski TeamWARSZAWAOPEN Kobiety38K 38Chyża Durbaszka 20 km09:00:0700:04:50.5509:04:57.55+00:02:20 (48.4%)9:406.2 (51.2%)
197CIECIOROWSKI Andrzej 741OFF-ROAD RUNNERSKOŃSKIEOPEN Mężczyźni158M 158Chyża Durbaszka 20 km16:32:3400:04:50.6016:37:24.95+00:02:20 (48.5%)9:406.2 (51.2%)
198KARPIEL Mateusz 442MKL BRYGADA BESKIDÓWNOWY SĄCZOPEN Mężczyźni159M 159Hardy Rolling 11 km16:28:5500:04:50.7516:33:46.45+00:02:20 (48.5%)9:406.2 (51.2%)
199GAJEWSKI Maciej 935Hit The Trail Tomasz KliszCZANIECOPEN Mężczyźni160M 160Chyża Durbaszka 20 km09:02:4300:04:51.0009:07:34.25+00:02:21 (48.5%)9:426.2 (51.2%)
200KAMYK Jakub 835SWORDS ATHLETICS / #KubaPiechTeamKRAKÓWOPEN Mężczyźni161M 161Chyża Durbaszka 20 km09:04:4200:04:51.4509:09:33.85+00:02:21 (48.6%)9:426.2 (51.2%)
201NIEMIEC Kamil 338CHEŁMIECOPEN Mężczyźni162M 162Hardy Rolling 11 km16:34:4200:04:52.4016:39:34.85+00:02:22 (48.8%)9:446.2 (51.2%)
202BOCHENEK Magdalena 689G.O.A.T. Team MichałowiceMICHAŁOWICEOPEN Kobiety39K 39Chyża Durbaszka 20 km08:55:0900:04:52.5509:00:01.55+00:02:22 (48.8%)9:446.2 (51.2%)
203JABŁOŃSKI Bartosz 2805WARSZAWAOPEN Mężczyźni163M 163Niepokorny Mnich 95 km16:46:3300:04:52.6016:51:26.35+00:02:22 (48.8%)9:446.2 (51.2%)
204GAŁDYN Kamil 1897Gorący Potok / SalmingSZAFLARYOPEN Mężczyźni164M 164Wielka Prehyba 44 km11:38:1400:04:52.8011:43:07.25+00:02:23 (48.8%)9:446.2 (51.2%)
205KUSIAK Maciej 2090ZAKLICZYNOPEN Mężczyźni165M 165Wielka Prehyba 44 km12:22:2000:04:53.1012:27:13.15+00:02:23 (48.9%)9:466.1 (50.4%)
206BARAN Piotr 1373Trail Is Our WayNOWY SĄCZOPEN Mężczyźni166M 166Żwawe Wierchy 34 km08:42:0800:04:53.4508:47:02.25+00:02:23 (49.0%)9:466.1 (50.4%)
206SZLUFIK Bartłomiej 1400Dream Team Wokół Łysej GóryBIELINYOPEN Mężczyźni166M 166Żwawe Wierchy 34 km08:58:1500:04:53.4509:03:09.35+00:02:23 (49.0%)9:466.1 (50.4%)
206BOSAKIEWICZ Tomasz 1761ZŁOTORYJAOPEN Mężczyźni166M 166Wielka Prehyba 44 km12:17:1100:04:53.4512:22:05.00+00:02:23 (49.0%)9:466.1 (50.4%)
209KLAG Patryk 2452KRAKÓWOPEN Mężczyźni169M 169Dziki Groń 65 km 11:22:2100:04:53.7511:27:15.70+00:02:23 (49.0%)9:466.1 (50.4%)
210SZEWC Jonasz 1416Mocna Grupa CezaraŻERKÓWOPEN Mężczyźni170M 170Żwawe Wierchy 34 km08:47:0100:04:53.9008:51:55.05+00:02:24 (49.0%)9:466.1 (50.4%)
211JUREK Michał 2627WROCŁAWOPEN Mężczyźni171M 171Niepokorny Mnich 95 km09:56:2800:04:54.0510:01:22.25+00:02:24 (49.1%)9:486.1 (50.4%)
212WYSOKIŃSKI Konrad 1180Mesmerik Runners / BarunowcePIASECZNOOPEN Mężczyźni172M 172Żwawe Wierchy 34 km08:39:4700:04:54.5508:44:42.25+00:02:24 (49.1%)9:486.1 (50.4%)
213ŚLIWKA Paweł 1704RunprogressWARSZAWAOPEN Mężczyźni173M 173MPWielka Prehyba 44 km11:36:0900:04:55.4511:41:05.35+00:02:25 (49.3%)9:506.1 (50.4%)
214TRZASKA Wojciech 1559Fuchs Oil TeamSIEMIANOWICE ŚLĄSKIEOPEN Mężczyźni174M 174Wielka Prehyba 44 km12:02:5600:04:55.6512:07:52.55+00:02:25 (49.3%)9:506.1 (50.4%)
215ŁOZA Mateusz 1450Zwiedzanie przez bieganieWIELICZKAOPEN Mężczyźni175M 175Żwawe Wierchy 34 km08:44:2500:04:55.7508:49:21.70+00:02:25 (49.3%)9:506.1 (50.4%)
216BEDNARZ Sebastian 822OTM.bOTMUCHÓWOPEN Mężczyźni176M 176Chyża Durbaszka 20 km08:59:5800:04:55.8009:04:54.40+00:02:26 (49.4%)9:506.1 (50.4%)
217RYBARCZYK Kamil 1186Marmurowe dzikiŁÓDŹOPEN Mężczyźni177M 177Żwawe Wierchy 34 km09:01:3600:04:56.0009:06:32.95+00:02:26 (49.4%)9:526.1 (50.4%)
218RUSEK Marcin 2421Bartosz Gorczyca TeamBOCHNIAOPEN Mężczyźni178M 178Dziki Groń 65 km 11:22:2200:04:56.0511:27:18.45+00:02:26 (49.4%)9:526.1 (50.4%)
219WLAZŁOWSKI Radosław 2053GDAŃSKOPEN Mężczyźni179M 179Wielka Prehyba 44 km13:24:3400:04:56.8013:29:31.45+00:02:27 (49.5%)9:526.1 (50.4%)
220BERNÍK Peter 1454PopradSVITOPEN Mężczyźni180M 180Żwawe Wierchy 34 km09:06:3100:04:56.9009:11:28.55+00:02:27 (49.5%)9:526.1 (50.4%)
221DŁUGOSZ-STĘPNIAK Agnieszka 783LUBLINOPEN Kobiety40K 40Chyża Durbaszka 20 km09:01:5700:04:57.1009:06:54.50+00:02:27 (49.6%)9:546.1 (50.4%)
222HORNICZAK Grzegorz 672GRYWAŁDOPEN Mężczyźni181M 181Chyża Durbaszka 20 km09:02:0600:04:57.2009:07:03.75+00:02:27 (49.6%)9:546.1 (50.4%)
223WRÓBLEWSKI Adrian 1014Zgrupka Promobil TeamKOMORNIKIOPEN Mężczyźni182M 182Żwawe Wierchy 34 km08:58:3400:04:57.4009:03:31.60+00:02:27 (49.6%)9:546.1 (50.4%)
224JACHYMSKI Krzysztof 1414Vege RunnersWARSZAWAOPEN Mężczyźni183M 183Żwawe Wierchy 34 km09:09:2900:04:57.4509:14:26.45+00:02:27 (49.6%)9:546.1 (50.4%)
225DEJNECKA Martyna 1336LUBARTÓWOPEN Kobiety41K 41Żwawe Wierchy 34 km09:04:1400:04:57.5009:09:12.35+00:02:27 (49.6%)9:546.1 (50.4%)
226KOZA Janusz 1397SOK Z GÓRŁĄCKOOPEN Mężczyźni184M 184Żwawe Wierchy 34 km08:55:4900:04:57.7009:00:47.65+00:02:27 (49.7%)9:546.1 (50.4%)
227SIMKA Kamil 802Forrest Gump TeamRZESZÓWOPEN Mężczyźni185M 185Chyża Durbaszka 20 km09:01:0800:04:57.8009:06:06.05+00:02:28 (49.7%)9:546.1 (50.4%)
228GUTRAL Magdalena 1726WKB Maratończyk WłocławekWŁOCŁAWEKOPEN Kobiety42K 42Wielka Prehyba 44 km12:31:0700:04:58.2512:36:06.00+00:02:28 (49.8%)9:566 (49.6%)
229CHROBAK Agnieszka 346#ROCHOTNICA DOLNAOPEN Kobiety43K 43Hardy Rolling 11 km16:30:1500:04:58.3016:35:13.50+00:02:28 (49.8%)9:566 (49.6%)
230ZĄBKIEWICZ Szymon 535KRAKÓWOPEN Mężczyźni186M 186Chyża Durbaszka 20 km09:02:0900:04:58.4509:07:07.50+00:02:28 (49.8%)9:566 (49.6%)
231HARAŃ Krzysztof 258ChwilaMomentTeamWARSZAWAOPEN Mężczyźni187M 187Hardy Rolling 11 km16:36:1100:04:58.9016:41:10.85+00:02:29 (49.9%)9:566 (49.6%)
232WOJTUŃ Dawid 1109STAWNICAOPEN Mężczyźni188M 188Żwawe Wierchy 34 km10:14:3900:04:59.1510:19:38.40+00:02:29 (49.9%)9:586 (49.6%)
233PILARSKI Tomasz 2130MKS Szerszeń BogatyniaBOGATYNIAOPEN Mężczyźni189M 189MPWielka Prehyba 44 km11:41:0400:04:59.3011:46:03.75+00:02:29 (49.9%)9:586 (49.6%)
234NOWAK Filip 921HighAltitudeCoupleKRAKÓWOPEN Mężczyźni190M 190Chyża Durbaszka 20 km09:02:0500:04:59.3509:07:04.90+00:02:29 (50.0%)9:586 (49.6%)
235SARNOWSKA Karolina 238ProRunning PromotionWARSZAWAOPEN Kobiety44K 44Hardy Rolling 11 km16:32:0900:04:59.5016:37:08.75+00:02:29 (50.0%)9:586 (49.6%)
236NOWAK Janusz 315RZESZÓWOPEN Mężczyźni191M 191Hardy Rolling 11 km16:33:4200:04:59.6016:38:42.10+00:02:29 (50.0%)9:586 (49.6%)
237WITEK Adrian 2793KNURÓWOPEN Mężczyźni192M 192Niepokorny Mnich 95 km11:50:4800:04:59.7011:55:47.75+00:02:29 (50.0%)9:586 (49.6%)
238GOŁDYN Michał 327Projekt1000upOCHOTNICA |DOLNAOPEN Mężczyźni193M 193Hardy Rolling 11 km16:28:2800:04:59.8016:33:28.00+00:02:30 (50.0%)9:586 (49.6%)
239KURUC Maria 1435Stajniak TeamŁAPSZANKAOPEN Kobiety45K 45Żwawe Wierchy 34 km08:55:1700:05:00.1509:00:17.50+00:02:30 (50.1%)10:006 (49.6%)
239APOLINARSKA Natalia 716ApolloWROCŁAWOPEN Kobiety45K 45Chyża Durbaszka 20 km16:29:0200:05:00.1516:34:02.65+00:02:30 (50.1%)10:006 (49.6%)
241WOŹNIAK Jakub 1425SPRINT GorzyceGORZYCEOPEN Mężczyźni194M 194Żwawe Wierchy 34 km09:24:4900:05:00.3509:29:50.25+00:02:30 (50.1%)10:006 (49.6%)
242PYTKA Konrad 583Naprzód MłocinyWARSZAWAOPEN Mężczyźni195M 195Chyża Durbaszka 20 km09:03:4600:05:00.7009:08:47.15+00:02:30 (50.2%)10:006 (49.6%)
243BARTKOWIAK Michal 1069Tabata&DrinkTeamPOZNAŃOPEN Mężczyźni196M 196Żwawe Wierchy 34 km08:54:5800:05:01.2008:59:59.60+00:02:31 (50.3%)10:026 (49.6%)
244STACHACZ Adrian 434Underground AthleticWARSZAWOPEN Mężczyźni197M 197Hardy Rolling 11 km16:29:3100:05:01.5516:34:33.35+00:02:31 (50.3%)10:026 (49.6%)
245DOMBROWSKI Maciej 1519ON runningDRAGANOWAOPEN Mężczyźni198M 198MPWielka Prehyba 44 km11:36:3200:05:02.1511:41:34.95+00:02:32 (50.4%)10:046 (49.6%)
246KACZMAREK Tomasz 1984Niepołomice BiegająWIELICZKAOPEN Mężczyźni199M 199Wielka Prehyba 44 km12:11:5100:05:02.4512:16:53.65+00:02:32 (50.5%)10:046 (49.6%)
247STEC Paweł 467KRAKÓWOPEN Mężczyźni200M 200Hardy Rolling 11 km16:31:4200:05:02.9016:36:45.25+00:02:33 (50.5%)10:046 (49.6%)
248ORĘZIAK Tomasz 1826STALOWA WOLAOPEN Mężczyźni201M 201Wielka Prehyba 44 km12:28:0700:05:03.3012:33:10.95+00:02:33 (50.6%)10:065.9 (48.8%)
249CHOCHLA Marcin 266Monia teamNOWY SĄCZOPEN Mężczyźni202M 202Hardy Rolling 11 km16:29:3900:05:03.8016:34:43.75+00:02:34 (50.7%)10:065.9 (48.8%)
250GRUSZCZYŃSKI Stanisław 1327GLIWICEOPEN Mężczyźni203M 203Żwawe Wierchy 34 km09:20:2800:05:04.0009:25:32.35+00:02:34 (50.7%)10:085.9 (48.8%)
251SZYMUSIUK Szymon 777KRAKÓWOPEN Mężczyźni204M 204Chyża Durbaszka 20 km09:04:0800:05:04.5009:09:12.85+00:02:34 (50.8%)10:085.9 (48.8%)
252PERZ Marzenna 294NKBBUKOWIECOPEN Kobiety47K 47Hardy Rolling 11 km16:31:3200:05:04.6016:36:36.65+00:02:34 (50.8%)10:085.9 (48.8%)
253BULENDA Bartosz 1588PiździcaRACIBÓRZOPEN Mężczyźni205M 205Wielka Prehyba 44 km12:28:5900:05:04.7512:34:04.10+00:02:34 (50.8%)10:085.9 (48.8%)
254BRZOSTOWSKA Kama 250WARSZAWAOPEN Kobiety48K 48Hardy Rolling 11 km16:31:0200:05:05.1516:36:08.10+00:02:35 (50.9%)10:105.9 (48.8%)
255ŽLABYS Vaidas 2820Wild SoulsVILNIUSOPEN Mężczyźni206M 206Niepokorny Mnich 95 km10:26:2800:05:05.2510:31:33.70+00:02:35 (50.9%)10:105.9 (48.8%)
256CZAJKOWSKI Adam 1965Black Hat TeamWARSZAWAOPEN Mężczyźni207M 207Wielka Prehyba 44 km13:46:4300:05:05.3513:51:48.90+00:02:35 (50.9%)10:105.9 (48.8%)
257KWIATKOWSKA Kinga 2017Hoka Garmin TeamRADKÓWOPEN Kobiety49K 49MPWielka Prehyba 44 km11:58:1700:05:05.8012:03:23.25+00:02:36 (51.0%)10:105.9 (48.8%)
258BADOWSKI Aleksander 1968AW - SZYBCIEJ - TeamWARSZAWAOPEN Mężczyźni208M 208MPWielka Prehyba 44 km11:36:0200:05:06.9011:41:09.85+00:02:37 (51.2%)10:125.9 (48.8%)
259WŁODARCZYK Michał 1422EVErRUNŁÓDŹOPEN Mężczyźni209M 209Żwawe Wierchy 34 km08:54:3800:05:08.0008:59:46.05+00:02:38 (51.4%)10:165.8 (47.9%)
260WYSŁUCH Izabela 840Evadict Trail TeamSKOCZÓWOPEN Kobiety50K 50Chyża Durbaszka 20 km09:00:1100:05:08.4009:05:20.30+00:02:38 (51.4%)10:165.8 (47.9%)
261STEUER Jan 604KW LubliniecMIKOŁÓWOPEN Mężczyźni210M 210Chyża Durbaszka 20 km09:01:1000:05:08.6009:06:19.10+00:02:38 (51.5%)10:165.8 (47.9%)
262MORAWSKA Jaga 217KRAKÓWOPEN Kobiety51K 51Hardy Rolling 11 km16:34:1100:05:09.0016:39:20.20+00:02:39 (51.5%)10:185.8 (47.9%)
263SZCZEPANIAK Wojciech 275SZCZAWNICAOPEN Mężczyźni211M 211Hardy Rolling 11 km16:33:3500:05:09.8516:38:45.50+00:02:40 (51.7%)10:185.8 (47.9%)
264KRUK Magdalena 581KRAKÓWOPEN Kobiety52K 52Chyża Durbaszka 20 km09:06:0100:05:09.9009:11:11.15+00:02:40 (51.7%)10:185.8 (47.9%)
265STACH Tomasz 731My Endurance TeamPIEKIEŁKOOPEN Mężczyźni212M 212Chyża Durbaszka 20 km09:05:0900:05:09.9509:10:19.35+00:02:40 (51.7%)10:185.8 (47.9%)
266WOCHNIK Marek 1728Rapid Runners TeamKATOWICEOPEN Mężczyźni213M 213Wielka Prehyba 44 km14:50:5600:05:10.0514:56:06.10+00:02:40 (51.7%)10:205.8 (47.9%)
267NOWOSIELSKA Wioleta 287Yulo Run Team SiedlceSIEDLCEOPEN Kobiety53K 53Hardy Rolling 11 km16:31:1200:05:10.8516:36:23.60+00:02:41 (51.8%)10:205.8 (47.9%)
268JAGIELSKI Łukasz 2236Lesz NO Limits RunnersLESZNOOPEN Mężczyźni214M 214Dziki Groń 65 km 11:38:0600:05:11.3011:43:17.95+00:02:41 (51.9%)10:225.8 (47.9%)
268DOVALA Tomas 2499RunningProBRATISLAVAOPEN Mężczyźni214M 214Dziki Groń 65 km 11:55:3300:05:11.3012:00:44.60+00:02:41 (51.9%)10:225.8 (47.9%)
270HOŁUBIEC Paweł 1188Yulo Run Team SiedlceSIEDLCEOPEN Mężczyźni216M 216Żwawe Wierchy 34 km09:43:5900:05:11.7009:49:11.15+00:02:41 (51.9%)10:225.8 (47.9%)
271SZEJKA Leszek 801Runprogress.pl TeamGLIWICEOPEN Mężczyźni217M 217Chyża Durbaszka 20 km09:03:5700:05:11.9509:09:09.80+00:02:42 (52.0%)10:225.8 (47.9%)
272PIĄTEK Jakub 484TARNÓWOPEN Mężczyźni218M 218Hardy Rolling 11 km16:33:0800:05:12.3016:38:20.65+00:02:42 (52.0%)10:245.8 (47.9%)
273KALISZUK Przemysław 810Banda GrudniaLUBLINOPEN Mężczyźni219M 219Chyża Durbaszka 20 km09:05:1900:05:12.9009:10:31.95+00:02:43 (52.1%)10:245.8 (47.9%)
274STAŃCZAK Szymon 1325STAŃCZAK TEAMPOGÓRZEOPEN Mężczyźni220M 220Żwawe Wierchy 34 km08:59:3900:05:13.5009:04:53.30+00:02:43 (52.2%)10:265.8 (47.9%)
275FRĄCKIEWICZ Mateusz 745BIAŁKAOPEN Mężczyźni221M 221Chyża Durbaszka 20 km09:03:5200:05:13.8009:09:06.35+00:02:44 (52.3%)10:265.8 (47.9%)
275ZIECINA Mateusz 1048BRZESZCZEOPEN Mężczyźni221M 221Żwawe Wierchy 34 km08:41:5200:05:13.8008:47:06.35+00:02:44 (52.3%)10:265.8 (47.9%)
277FIRLEJ Grzegorz 533Skazani na zwycięstwoBIELSKO-BIAŁAOPEN Mężczyźni223M 223Chyża Durbaszka 20 km09:04:3700:05:14.2009:09:51.85+00:02:44 (52.3%)10:285.7 (47.1%)
278SMAGA Antoni 806BORZECHÓWOPEN Mężczyźni224M 224Chyża Durbaszka 20 km09:42:3300:05:14.4509:47:47.80+00:02:44 (52.4%)10:285.7 (47.1%)
279GNIEWEK Justyna 1394RZESZÓWOPEN Kobiety54K 54Żwawe Wierchy 34 km09:09:1800:05:14.5509:14:32.60+00:02:44 (52.4%)10:285.7 (47.1%)
280NIEDŹWIADEK Kamil 1522Niedźwiadki Running TeamWARSZAWAOPEN Mężczyźni225M 225MPWielka Prehyba 44 km11:52:1100:05:14.8011:57:26.75+00:02:45 (52.4%)10:285.7 (47.1%)
281BRASSE Krystian 1273KRAKÓWOPEN Mężczyźni226M 226Żwawe Wierchy 34 km09:04:0600:05:14.9009:09:20.90+00:02:45 (52.4%)10:285.7 (47.1%)
282SZTORC Joanna 502KRAKÓWOPEN Kobiety55K 55Chyża Durbaszka 20 km09:04:5000:05:15.4509:10:06.35+00:02:45 (52.5%)10:305.7 (47.1%)
282MĘCIK Adrianna 257ŁAZYOPEN Kobiety55K 55Hardy Rolling 11 km16:31:2300:05:15.4516:36:38.80+00:02:45 (52.5%)10:305.7 (47.1%)
284SOLARZ Robert 842KRAKÓWOPEN Mężczyźni227M 227Chyża Durbaszka 20 km09:10:4800:05:15.7509:16:04.55+00:02:45 (52.6%)10:305.7 (47.1%)
285MOCZULSKA Małgorzata 2798ŻARÓWOPEN Kobiety57K 57Niepokorny Mnich 95 km11:19:3800:05:15.9011:24:54.00+00:02:46 (52.6%)10:305.7 (47.1%)
286SKWIRA Piotr 256ChwilaMomentTeamWARSZAWAOPEN Mężczyźni228M 228Hardy Rolling 11 km16:36:1100:05:16.0016:41:27.05+00:02:46 (52.6%)10:325.7 (47.1%)
287PERZ Emilia 297Wolsztyńska Akademia BiegowaBUKOWIECOPEN Kobiety58K 58Hardy Rolling 11 km16:31:2100:05:16.1016:36:37.95+00:02:46 (52.6%)10:325.7 (47.1%)
288MAKUCHOWSKA Paulina 405KRAKÓWOPEN Kobiety59K 59Hardy Rolling 11 km16:34:0600:05:16.5016:39:23.05+00:02:46 (52.7%)10:325.7 (47.1%)
289BŁASZCZAK Marek 1099Mocna Grupa CezaraWROCŁAWOPEN Mężczyźni229M 229Żwawe Wierchy 34 km09:12:3700:05:16.6509:17:53.95+00:02:46 (52.7%)10:325.7 (47.1%)
289MUCOWSKI Jaromir 1935Emeryci i RencisciBOROWIECOPEN Mężczyźni229M 229Wielka Prehyba 44 km13:11:2200:05:16.6513:16:39.00+00:02:46 (52.7%)10:325.7 (47.1%)
291BARAN Artur 2601DOBRAOPEN Mężczyźni231M 231Niepokorny Mnich 95 km10:17:4700:05:16.9010:23:04.60+00:02:47 (52.7%)10:325.7 (47.1%)
292IWANEK Przemysław 1926PLANYBIEGOWE.PL / Black Hat TeamBISKUPICEOPEN Mężczyźni232M 232Wielka Prehyba 44 km13:08:2600:05:17.0513:13:43.40+00:02:47 (52.8%)10:345.7 (47.1%)
293LATOSZEK Gabriela 817SRS Kondycja PiasecznoWARSZAWAOPEN Kobiety60K 60Chyża Durbaszka 20 km09:07:0400:05:17.2509:12:22.20+00:02:47 (52.8%)10:345.7 (47.1%)
294JAROSŁAWSKI Piotr 2263CIACHORADZYMINOPEN Mężczyźni233M 233Dziki Groń 65 km 17:08:3500:05:17.3517:13:52.35+00:02:47 (52.8%)10:345.7 (47.1%)
295WACH Robert 428WachSROMOWCE WYŻNEOPEN Mężczyźni234M 234Hardy Rolling 11 km16:30:4500:05:17.5516:36:02.70+00:02:47 (52.8%)10:345.7 (47.1%)
296WŁODARCZYK Paweł 233PRUDNIKOPEN Mężczyźni235M 235Hardy Rolling 11 km16:35:4400:05:17.6516:41:02.60+00:02:47 (52.8%)10:345.7 (47.1%)
297PĘKALA Arkadiusz 1276BRZESZCZEOPEN Mężczyźni236M 236Żwawe Wierchy 34 km08:59:2800:05:18.0509:04:46.40+00:02:48 (52.9%)10:365.7 (47.1%)
297GDULA Agata 234POZNAŃOPEN Kobiety61K 61Hardy Rolling 11 km16:38:2400:05:18.0516:43:42.55+00:02:48 (52.9%)10:365.7 (47.1%)
299JASIURKOWSKI Daniel 558IGEKAŁĄCKOOPEN Mężczyźni237M 237Chyża Durbaszka 20 km09:04:4000:05:18.4509:09:58.55+00:02:48 (53.0%)10:365.7 (47.1%)
300BIELICKI Filip 339KW KrakówKRAKÓWOPEN Mężczyźni238M 238Hardy Rolling 11 km16:35:2400:05:18.5016:40:42.80+00:02:48 (53.0%)10:365.7 (47.1%)
301MAZUREK Robert 2383LUBELAKY Running TeamLUBLINOPEN Mężczyźni239M 239Dziki Groń 65 km 12:51:5300:05:18.8512:57:12.40+00:02:49 (53.0%)10:365.7 (47.1%)
301KUROWSLA Monika 452KRAKÓWOPEN Kobiety62K 62Hardy Rolling 11 km16:31:5100:05:18.8516:37:10.10+00:02:49 (53.0%)10:365.7 (47.1%)
303MIKOLAJCZYK Lukasz 472CZELADŹOPEN Mężczyźni240M 240Hardy Rolling 11 km16:32:4200:05:19.1516:38:01.40+00:02:49 (53.1%)10:385.6 (46.3%)
304MICHALAK Witold 552#NoLimitsLUBLINOPEN Mężczyźni241M 241Chyża Durbaszka 20 km09:09:0100:05:19.2009:14:20.55+00:02:49 (53.1%)10:385.6 (46.3%)
305BIAŁOBŁOCKA Alicja 2042WROCŁAWOPEN Kobiety63K 63Wielka Prehyba 44 km12:07:0600:05:19.3012:12:25.50+00:02:49 (53.1%)10:385.6 (46.3%)
306SKORUPKA Leszek 598Grupa biegaczy Skórzec biegaSIEDLCEOPEN Mężczyźni242M 242Chyża Durbaszka 20 km09:07:3000:05:19.4509:12:49.60+00:02:49 (53.1%)10:385.6 (46.3%)
307MALSKI Tomasz 1947Wolski Kolektyw BiegowyKRAKÓWOPEN Mężczyźni243M 243Wielka Prehyba 44 km12:25:0700:05:20.0512:30:27.50+00:02:50 (53.2%)10:405.6 (46.3%)
308WOJCIECHOWSKI Mateusz 1117Którędy nad Morskie Oko?POZNAŃOPEN Mężczyźni244M 244Żwawe Wierchy 34 km08:48:2200:05:20.1508:53:43.05+00:02:50 (53.2%)10:405.6 (46.3%)
309URBAŃSKI Leszek 573Poco Loco Adventure TeamKROBIAOPEN Mężczyźni245M 245Chyża Durbaszka 20 km08:59:5400:05:20.2509:05:14.85+00:02:50 (53.2%)10:405.6 (46.3%)
310WIĘCŁAW Paweł 1840Wolski Kolektyw BiegowyKRAKÓWOPEN Mężczyźni246M 246Wielka Prehyba 44 km12:25:0700:05:20.3012:30:27.35+00:02:50 (53.2%)10:405.6 (46.3%)
311PYTEL Sergiusz 681SerowyTYCHYOPEN Mężczyźni247M 247Chyża Durbaszka 20 km09:06:1000:05:21.0009:11:31.45+00:02:51 (53.3%)10:425.6 (46.3%)
312KRYSA Roman 2654Wolski Kolektyw BiegowyKRAKÓWOPEN Mężczyźni248M 248Niepokorny Mnich 95 km13:50:5100:05:21.2513:56:13.20+00:02:51 (53.4%)10:425.6 (46.3%)
313STRĄK Robert 381KRAŚNIKOPEN Mężczyźni249M 249Hardy Rolling 11 km16:34:2300:05:21.3516:39:44.35+00:02:51 (53.4%)10:425.6 (46.3%)
314REDKIEWICZ Agnieszka 1427Black Hat TeamWARSZAWAOPEN Kobiety64K 64Żwawe Wierchy 34 km09:17:5700:05:21.6509:23:19.00+00:02:51 (53.4%)10:425.6 (46.3%)
315SZARAPANOWSKI Marcin 1142Ultra Diabły Team LubrzaSZCZECINOPEN Mężczyźni250M 250Żwawe Wierchy 34 km09:04:2700:05:21.9509:09:49.25+00:02:52 (53.5%)10:425.6 (46.3%)
315DZIKOWSKI Michal 1181WARSZAWAOPEN Mężczyźni250M 250Żwawe Wierchy 34 km09:08:5200:05:21.9509:14:14.25+00:02:52 (53.5%)10:425.6 (46.3%)
317DROCHOMIRECKI Piotr 2746DEBNOOPEN Mężczyźni252M 252Niepokorny Mnich 95 km15:45:1300:05:22.4015:50:35.55+00:02:52 (53.5%)10:445.6 (46.3%)
317KARASEK Mariusz 244LUBLINOPEN Mężczyźni252M 252Hardy Rolling 11 km16:38:0100:05:22.4016:43:24.15+00:02:52 (53.5%)10:445.6 (46.3%)
319STACHYRA Bartłomiej 242LUBLINOPEN Mężczyźni254M 254Hardy Rolling 11 km16:38:0100:05:22.5516:43:23.70+00:02:52 (53.6%)10:445.6 (46.3%)
320WOSKOWICZ Mateusz 793DĘBICAOPEN Mężczyźni255M 255Chyża Durbaszka 20 km09:09:3300:05:22.6009:14:56.05+00:02:52 (53.6%)10:445.6 (46.3%)
321KITA Anna 815TORUŃOPEN Kobiety65K 65Chyża Durbaszka 20 km09:29:4900:05:22.8009:35:11.80+00:02:53 (53.6%)10:445.6 (46.3%)
322URMANSKI Marek 344GDAŃSKOPEN Mężczyźni256M 256Hardy Rolling 11 km16:30:5100:05:22.9516:36:14.25+00:02:53 (53.6%)10:445.6 (46.3%)
323VELKO Maryna 288KIJÓWOPEN Kobiety66K 66Hardy Rolling 11 km16:34:1400:05:23.0016:39:37.90+00:02:53 (53.6%)10:465.6 (46.3%)
324STANKIEWICZ Tomasz 1612PLANYBIEGOWE.PLSREBRNA GÓRAOPEN Mężczyźni257M 257MPWielka Prehyba 44 km11:59:4300:05:23.1012:05:06.45+00:02:53 (53.6%)10:465.6 (46.3%)
324POŁUBOK Maurycy 474TYCHYOPEN Mężczyźni257M 257Hardy Rolling 11 km16:33:4400:05:23.1016:39:07.45+00:02:53 (53.6%)10:465.6 (46.3%)
326PAPIERZ Marta 1592MYŚLENICEOPEN Kobiety67K 67Wielka Prehyba 44 km12:20:1100:05:23.1512:25:34.75+00:02:53 (53.6%)10:465.6 (46.3%)
327ZYCH Katarzyna 2256Bonnie&ClydeTARNÓWOPEN Kobiety68K 68Dziki Groń 65 km 12:22:0100:05:23.3012:27:25.10+00:02:53 (53.7%)10:465.6 (46.3%)
328ŻAK Adam 1956KB Lupus OleśnicaDOBROSZYCEOPEN Mężczyźni259M 259Wielka Prehyba 44 km12:17:5000:05:23.4512:23:13.50+00:02:53 (53.7%)10:465.6 (46.3%)
329ZIĘBA Paweł 797TYCHYOPEN Mężczyźni260M 260Chyża Durbaszka 20 km09:12:2800:05:23.6009:17:52.05+00:02:53 (53.7%)10:465.6 (46.3%)
330PIEKARCZYK Grzegorz 1030Nowotarski Klub KolarskiBAŃSKA WYŻNAOPEN Mężczyźni261M 261Żwawe Wierchy 34 km09:22:3200:05:24.0509:27:56.65+00:02:54 (53.8%)10:485.6 (46.3%)
331KLUZ Marcin 1140PRO-RUN WrocławWROCŁAWOPEN Mężczyźni262M 262Żwawe Wierchy 34 km09:02:1800:05:24.3009:07:43.25+00:02:54 (53.8%)10:485.6 (46.3%)
332LUDYNIA Aleksandra 274STG WarszawaWARSZAWAOPEN Kobiety69K 69Hardy Rolling 11 km16:31:0800:05:24.4016:36:32.80+00:02:54 (53.8%)10:485.6 (46.3%)
333POCIĘGIEL Michał 1282Skawina BiegaRADZISZÓWOPEN Mężczyźni263M 263Żwawe Wierchy 34 km10:17:2200:05:24.5010:22:46.55+00:02:54 (53.8%)10:485.6 (46.3%)
334PUDŁO Marcin 289Pacman Running TeamRYKIOPEN Mężczyźni264M 264Hardy Rolling 11 km16:31:3700:05:24.6016:37:02.35+00:02:54 (53.9%)10:485.6 (46.3%)
335WOLEK Marcin 331TYCHYOPEN Mężczyźni265M 265Hardy Rolling 11 km16:35:4000:05:24.6516:41:05.50+00:02:54 (53.9%)10:485.6 (46.3%)
336GRABSKI Michał 1908Kombo KurczakiGLIWICEOPEN Mężczyźni266M 266Wielka Prehyba 44 km12:50:5200:05:24.7012:56:16.85+00:02:54 (53.9%)10:485.6 (46.3%)
337CZARNOCKI Paweł 684grupa biegaczy skórzec biegaSKÓRZECOPEN Mężczyźni267M 267Chyża Durbaszka 20 km09:19:5900:05:25.1509:25:24.95+00:02:55 (53.9%)10:505.5 (45.5%)
338BIENIAS Łukasz 1309BlackHatUltraDZIERŻONIÓWOPEN Mężczyźni268M 268Żwawe Wierchy 34 km09:08:0600:05:25.2009:13:32.05+00:02:55 (53.9%)10:505.5 (45.5%)
339PASTUSZAK Justyna 2096KOŚCIELISKOOPEN Kobiety70K 70Wielka Prehyba 44 km12:27:5800:05:25.2512:33:23.90+00:02:55 (53.9%)10:505.5 (45.5%)
340MATYSZKOWICZ Janusz 2481GOnimyKĘTYOPEN Mężczyźni269M 269Dziki Groń 65 km 17:48:0200:05:25.4517:53:27.55+00:02:55 (54.0%)10:505.5 (45.5%)
341WAGNER Lenka 2738Bobowska Grupa BiegowaBOBOWAOPEN Kobiety71K 71Niepokorny Mnich 95 km13:42:2100:05:25.6513:47:46.85+00:02:55 (54.0%)10:505.5 (45.5%)
342KURA Patryk 2519BĘDZINOPEN Mężczyźni270M 270Dziki Groń 65 km 11:33:3700:05:26.2011:39:03.65+00:02:56 (54.1%)10:525.5 (45.5%)
343STAL Katarzyna 1064Ks StaszewscyWARSZAWAOPEN Kobiety72K 72Żwawe Wierchy 34 km08:58:5300:05:26.3509:04:20.10+00:02:56 (54.1%)10:525.5 (45.5%)
344SKOWRON Antoni 582BALICEOPEN Mężczyźni271M 271Chyża Durbaszka 20 km09:06:5700:05:26.9009:12:24.00+00:02:57 (54.2%)10:525.5 (45.5%)
344KORPAK Piotr 1821WILKOWICEOPEN Mężczyźni271M 271Wielka Prehyba 44 km14:00:4300:05:26.9014:06:10.00+00:02:57 (54.2%)10:525.5 (45.5%)
346WIERZCHOWIAK Karolina 1506Trail Is Our WayKROSNOOPEN Kobiety73K 73MPWielka Prehyba 44 km12:21:1700:05:27.0512:26:44.10+00:02:57 (54.2%)10:545.5 (45.5%)
347TESLUK Kuba 1328ŻORYOPEN Mężczyźni273M 273Żwawe Wierchy 34 km08:46:1200:05:27.2508:51:40.05+00:02:57 (54.2%)10:545.5 (45.5%)
347PACIOREK Roksana 445SKAWINAOPEN Kobiety74K 74Hardy Rolling 11 km16:33:4700:05:27.2516:39:15.15+00:02:57 (54.2%)10:545.5 (45.5%)
349PARWA Michał 1683Magazyn Na SzczycieDZIEKANOWICEOPEN Mężczyźni274M 274Wielka Prehyba 44 km12:41:4700:05:27.4512:47:15.20+00:02:57 (54.3%)10:545.5 (45.5%)
350DRAS Marcin 2680Ruch IzbicaKRASNYSTAWOPEN Mężczyźni275M 275Niepokorny Mnich 95 km14:52:0000:05:27.5014:57:28.35+00:02:57 (54.3%)10:545.5 (45.5%)
351FIRLEJ Krzysztof 704Skazani Na ZwycięstwoOLKUSZOPEN Mężczyźni276M 276Chyża Durbaszka 20 km08:58:5500:05:27.5509:04:22.85+00:02:57 (54.3%)10:545.5 (45.5%)
352BRZOZOWSKA Joanna 1417Team Elita z NizinWARSZAWAOPEN Kobiety75K 75Żwawe Wierchy 34 km09:15:4500:05:27.6509:21:13.40+00:02:57 (54.3%)10:545.5 (45.5%)
352JAŚKOWIEC Michał 316PRUDNIKOPEN Mężczyźni277M 277Hardy Rolling 11 km16:35:5800:05:27.6516:41:25.85+00:02:57 (54.3%)10:545.5 (45.5%)
354MANDZIUK Grzegorz 2289ORT ŁomiankiŁOMIANKIOPEN Mężczyźni278M 278Dziki Groń 65 km 13:03:1500:05:28.1513:08:43.65+00:02:58 (54.4%)10:565.5 (45.5%)
355ZAJĄC Stefan 1405BOGOTAOPEN Mężczyźni279M 279Żwawe Wierchy 34 km09:00:0300:05:28.7009:05:32.05+00:02:58 (54.4%)10:565.5 (45.5%)
355RURAŃSKI Rafał 439NAKŁO ŚLĄSKIEOPEN Mężczyźni279M 279Hardy Rolling 11 km16:33:4600:05:28.7016:39:14.85+00:02:58 (54.4%)10:565.5 (45.5%)
357MOSIOŁEK Monika 1054Naprzód MłocinyBiegnę,żeby Bartek mógł biegaćSKARŻYSKO-KAMIENNAOPEN Kobiety76K 76Żwawe Wierchy 34 km09:12:4300:05:28.8009:18:12.25+00:02:59 (54.4%)10:565.5 (45.5%)
358MARCZAK Krzysztof 1852Stare Babice BiegająSTARE BABICEOPEN Mężczyźni281M 281Wielka Prehyba 44 km13:12:4900:05:28.9013:18:18.60+00:02:59 (54.5%)10:565.5 (45.5%)
359MRÓZ Artur 702Pędzące LeniwceSOKOŁÓW PODLASKIOPEN Mężczyźni282M 282Chyża Durbaszka 20 km09:48:1300:05:29.2509:53:42.35+00:02:59 (54.5%)10:585.5 (45.5%)
360KRUPA Roman 1335DZIANISZOPEN Mężczyźni283M 283Żwawe Wierchy 34 km09:04:2700:05:29.3509:09:57.05+00:02:59 (54.5%)10:585.5 (45.5%)
361HACZ Paweł 736KROSNOOPEN Mężczyźni284M 284Chyża Durbaszka 20 km08:59:5200:05:29.4009:05:22.05+00:02:59 (54.5%)10:585.5 (45.5%)
362ROGOWSKA Anna 2486Rzeszowskie Gazele i GepardyRZESZÓWOPEN Kobiety77K 77Dziki Groń 65 km 12:54:5300:05:29.4513:00:22.60+00:02:59 (54.5%)10:585.5 (45.5%)
363VAIČAITYTĖ Raimonda 1358Wild SoulsVILNIUSOPEN Kobiety78K 78Żwawe Wierchy 34 km09:35:5200:05:29.5009:41:21.75+00:02:59 (54.5%)10:585.5 (45.5%)
364PĄCZEK Albert 321WARSZAWAOPEN Mężczyźni285M 285Hardy Rolling 11 km16:31:2600:05:29.7016:36:56.55+00:02:59 (54.6%)10:585.5 (45.5%)
365MACH Olek 451KRAKÓWOPEN Mężczyźni286M 286Hardy Rolling 11 km16:29:5300:05:30.0516:35:23.70+00:03:00 (54.6%)11:005.5 (45.5%)
366RAKOCZY Krzysztof 1225BOCHNIAOPEN Mężczyźni287M 287Żwawe Wierchy 34 km09:19:0300:05:30.4009:24:34.05+00:03:00 (54.7%)11:005.5 (45.5%)
367GÓRKA Piotr 864RZESZÓWOPEN Mężczyźni288M 288Chyża Durbaszka 20 km09:09:0900:05:30.5009:14:39.90+00:03:00 (54.7%)11:005.5 (45.5%)
367CIECIOROWSKA Aleksandra 1407OFF-ROAD RUNNERSKOŃSKIEOPEN Kobiety79K 79Żwawe Wierchy 34 km09:12:5600:05:30.5009:18:26.95+00:03:00 (54.7%)11:005.5 (45.5%)
369JÓZEFKO Arkadiusz 2348MarcinSwiercTeamGDYNIAOPEN Mężczyźni289M 289Dziki Groń 65 km 11:50:3700:05:30.9011:56:08.35+00:03:01 (54.7%)11:005.5 (45.5%)
369KUCIAK Bartosz 1100KROSNOOPEN Mężczyźni289M 289Żwawe Wierchy 34 km09:23:0400:05:30.9009:28:35.35+00:03:01 (54.7%)11:005.5 (45.5%)
371ŻUREK Kamil 798KRAKÓWOPEN Mężczyźni291M 291Chyża Durbaszka 20 km09:05:3400:05:31.0509:11:05.65+00:03:01 (54.8%)11:025.4 (44.6%)
372KOLASA Przemysław 2157WADOWICEOPEN Mężczyźni292M 292Wielka Prehyba 44 km12:30:4100:05:31.2012:36:12.65+00:03:01 (54.8%)11:025.4 (44.6%)
373KOWALCZYK Aleksander 2765DZIERĄŻNIAOPEN Mężczyźni293M 293Niepokorny Mnich 95 km14:50:4400:05:31.3514:56:15.80+00:03:01 (54.8%)11:025.4 (44.6%)
374FRANUSIAK Marek 1909CZESTOCHOWAOPEN Mężczyźni294M 294Wielka Prehyba 44 km12:27:1700:05:31.4512:32:49.25+00:03:01 (54.8%)11:025.4 (44.6%)
375KOWALCZYK Mateusz 2101Minutka Trail / Przeworska Grupa BiegowaSTUDZIANOPEN Mężczyźni295M 295Wielka Prehyba 44 km13:24:0900:05:31.6513:29:41.30+00:03:01 (54.8%)11:025.4 (44.6%)
375KOWALSKI Jakub 1647Team ZabieganeDniWARSZAWAOPEN Mężczyźni295M 295Wielka Prehyba 44 km13:42:3700:05:31.6513:48:08.75+00:03:01 (54.8%)11:025.4 (44.6%)
377PAROL Rafal 1877Adidas RunnersWARSZAWAOPEN Mężczyźni297M 297Wielka Prehyba 44 km11:49:3700:05:31.7011:55:08.80+00:03:01 (54.8%)11:025.4 (44.6%)
378OSTROWSKI Sławomir 1694Biegający ŚwidnikŚWIDNIKOPEN Mężczyźni298M 298Wielka Prehyba 44 km14:41:3700:05:31.9014:47:09.70+00:03:02 (54.9%)11:025.4 (44.6%)
379WIECHETEK Artur 1136STG WarszawaWARSZAWAOPEN Mężczyźni299M 299Żwawe Wierchy 34 km09:37:3600:05:32.1009:43:08.55+00:03:02 (54.9%)11:045.4 (44.6%)
380FRYSIAK Artur 1183Wieluń Ultra i nie tylkoWIELUŃOPEN Mężczyźni300M 300Żwawe Wierchy 34 km09:07:0100:05:32.3009:12:33.65+00:03:02 (54.9%)11:045.4 (44.6%)
381JAKUS Michał 924Otm.bNYSAOPEN Mężczyźni301M 301Chyża Durbaszka 20 km09:13:5200:05:32.5009:19:25.35+00:03:02 (54.9%)11:045.4 (44.6%)
381KRZEMIŃSKI Marcin 2010SPRINT GorzyceGORZYCEOPEN Mężczyźni301M 301Wielka Prehyba 44 km12:33:0200:05:32.5012:38:35.20+00:03:02 (54.9%)11:045.4 (44.6%)
383HAJDA Justyna 1380MAFIA TEAM LUBLINIECRADZIONKÓWOPEN Kobiety80K 80Żwawe Wierchy 34 km09:20:2100:05:32.6009:25:54.35+00:03:02 (55.0%)11:045.4 (44.6%)
384RAINKO Jerzy 706BIAŁYSTOKOPEN Mężczyźni303M 303Chyża Durbaszka 20 km09:04:0700:05:32.6509:09:40.60+00:03:02 (55.0%)11:045.4 (44.6%)
385JANUSZ Jakub 1938NOWY SĄCZOPEN Mężczyźni304M 304Wielka Prehyba 44 km12:14:4300:05:32.8012:20:16.00+00:03:03 (55.0%)11:045.4 (44.6%)
385WRÓBEL Barbara 1695Biegający ŚwidnikŚWIDNIKOPEN Kobiety81K 81Wielka Prehyba 44 km14:41:3700:05:32.8014:47:10.60+00:03:03 (55.0%)11:045.4 (44.6%)
387WOLEK Szymon 2636TYCHYOPEN Mężczyźni305M 305Niepokorny Mnich 95 km10:03:5500:05:33.1510:09:28.65+00:03:03 (55.0%)11:065.4 (44.6%)
388FEDOREK Dawid 2028KIELCEOPEN Mężczyźni306M 306Wielka Prehyba 44 km13:34:4300:05:33.3513:40:16.40+00:03:03 (55.1%)11:065.4 (44.6%)
389URBAN Iwona 137942k Pro TeamTYCHYOPEN Kobiety82K 82Żwawe Wierchy 34 km09:31:3300:05:33.4509:37:06.45+00:03:03 (55.1%)11:065.4 (44.6%)
389GILOWSKI Kamil 1122Biegam Żeby Żreć Więcej CiastkówBIELSKO-BIAŁAOPEN Mężczyźni307M 307Żwawe Wierchy 34 km09:24:4500:05:33.4509:30:19.35+00:03:03 (55.1%)11:065.4 (44.6%)
391STANISŁAWSKI Michał 1121UKS Free Sports Bielsko-BiałaBIELSKO-BIAŁAOPEN Mężczyźni308M 308Żwawe Wierchy 34 km09:21:0900:05:33.5509:26:43.30+00:03:03 (55.1%)11:065.4 (44.6%)
392KARCZ Grzegorz 1350Będuska Brygada BiegowaMYSZKÓWOPEN Mężczyźni309M 309Żwawe Wierchy 34 km09:12:1500:05:34.0009:17:49.40+00:03:04 (55.1%)11:085.4 (44.6%)
392TURCHAN Łukasz 1667CHORZÓWOPEN Mężczyźni309M 309Wielka Prehyba 44 km12:30:1400:05:34.0012:35:48.65+00:03:04 (55.1%)11:085.4 (44.6%)
394BANIAK Marcin 2321G.O.A.T. Team MichałowiceZERWANAOPEN Mężczyźni311M 311Dziki Groń 65 km 11:51:5000:05:34.1511:57:24.45+00:03:04 (55.2%)11:085.4 (44.6%)
395AUGUST Kajetan 824KS Sprint Bielsko-BiałaBIELSKO-BIAŁAOPEN Mężczyźni312M 312Chyża Durbaszka 20 km09:06:4400:05:34.2509:12:18.90+00:03:04 (55.2%)11:085.4 (44.6%)
395MOŻEJKO Artur 1959Niepołomice BiegająNIEPOŁOMICEOPEN Mężczyźni312M 312Wielka Prehyba 44 km12:21:4400:05:34.2512:27:19.15+00:03:04 (55.2%)11:085.4 (44.6%)
397MILEWSKI Dominik 1516Rykowisko TeamPŁOCKOPEN Mężczyźni314M 314MPWielka Prehyba 44 km11:31:5000:05:34.5511:37:25.15+00:03:04 (55.2%)11:085.4 (44.6%)
398SMYKOWSKA Magdalena 2678RYKOWISKOPŁOCKOPEN Kobiety83K 83Niepokorny Mnich 95 km14:46:2100:05:34.6514:51:56.45+00:03:04 (55.2%)11:085.4 (44.6%)
399KOWALSKI Mariusz 740WARSZAWAOPEN Mężczyźni315M 315Chyża Durbaszka 20 km09:09:1400:05:34.7009:14:49.35+00:03:04 (55.2%)11:085.4 (44.6%)
400SENKOWSKI Jakub 2371KBTR STRUKTKRAKÓWOPEN Mężczyźni316M 316Dziki Groń 65 km 12:07:0700:05:34.7512:12:41.90+00:03:04 (55.3%)11:085.4 (44.6%)
401SIWAK Natalia 858SKAWINAOPEN Kobiety84K 84Chyża Durbaszka 20 km09:19:4500:05:34.8009:25:20.25+00:03:05 (55.3%)11:085.4 (44.6%)
402TOKARSKI Szymon 2151NOWY SĄCZOPEN Mężczyźni317M 317Wielka Prehyba 44 km12:35:4000:05:35.0012:41:15.70+00:03:05 (55.3%)11:105.4 (44.6%)
403MADAJ Zuzanna 2368Mad&GoldPOZNAŃOPEN Kobiety85K 85Dziki Groń 65 km 12:14:4500:05:35.1012:20:20.20+00:03:05 (55.3%)11:105.4 (44.6%)
404WIECZERZAK Magdalena 1551Zabiegani Mielec / Magdy RulezMIELECOPEN Kobiety86K 86Wielka Prehyba 44 km12:46:0900:05:35.3012:51:44.30+00:03:05 (55.3%)11:105.4 (44.6%)
405SARNA Tomasz 734LIDINGÖOPEN Mężczyźni318M 318Chyża Durbaszka 20 km09:05:3000:05:35.4009:11:05.90+00:03:05 (55.3%)11:105.4 (44.6%)
405ŻURAWSKI Sławomir 1005BaRUNowceWARSZAWAOPEN Mężczyźni318M 318Żwawe Wierchy 34 km08:58:5800:05:35.4009:04:34.05+00:03:05 (55.3%)11:105.4 (44.6%)
407MICHAŁEK Emil 774KB harcownik jelcz-laskowiceJELCZ-LASKOWICEOPEN Mężczyźni320M 320Chyża Durbaszka 20 km09:19:3900:05:35.4509:25:15.35+00:03:05 (55.3%)11:105.4 (44.6%)
408URACZ Beata 1841Bartosz Gorczyca TeamSIEMIANOWICE ŚLĄSKIEOPEN Kobiety87K 87Wielka Prehyba 44 km12:30:5600:05:35.8512:36:32.70+00:03:06 (55.4%)11:105.4 (44.6%)
409CZARNECKA Katarzyna 267KRAKÓWOPEN Kobiety88K 88Hardy Rolling 11 km16:33:2900:05:36.0516:39:05.90+00:03:06 (55.4%)11:125.4 (44.6%)
410PIETRZAK Jacek 889SZCZAWNICAOPEN Mężczyźni321M 321Chyża Durbaszka 20 km09:10:0400:05:36.1509:15:41.05+00:03:06 (55.4%)11:125.4 (44.6%)
411DZIEDZIC Grzegorz 781NOWY TARGOPEN Mężczyźni322M 322Chyża Durbaszka 20 km09:06:5300:05:36.2009:12:29.85+00:03:06 (55.4%)11:125.4 (44.6%)
412PIEKIELNY Mariusz 2773CzastaryCZASTARYOPEN Mężczyźni323M 323Niepokorny Mnich 95 km11:30:5600:05:36.2511:36:33.15+00:03:06 (55.4%)11:125.4 (44.6%)
413ŁUKASIEWICZ Ewa 1642140minutZŁOTORYJAOPEN Kobiety89K 89Wielka Prehyba 44 km12:27:3600:05:36.5012:33:13.35+00:03:06 (55.5%)11:125.4 (44.6%)
414DYBAŁ Patryk 930Tomica CoachingCZANIECOPEN Mężczyźni324M 324Chyża Durbaszka 20 km09:11:3300:05:36.7009:17:09.95+00:03:06 (55.5%)11:125.4 (44.6%)
415JARACZ Marcin 856DomowaEnergia.com.plKROSNOOPEN Mężczyźni325M 325Chyża Durbaszka 20 km09:10:2200:05:36.8509:15:59.35+00:03:07 (55.5%)11:125.4 (44.6%)
416RACHWALSKA Oliwia 1224SIEDLECOPEN Kobiety90K 90Żwawe Wierchy 34 km09:31:3300:05:37.2009:37:11.15+00:03:07 (55.6%)11:145.3 (43.8%)
417RYSULA Konrad 1332Road To Ultra ZĄBOPEN Mężczyźni326M 326Żwawe Wierchy 34 km09:01:0600:05:37.4509:06:43.80+00:03:07 (55.6%)11:145.3 (43.8%)
418KEPOWICZ Marcin 2786Pasieka KempiŻABIA WOLAOPEN Mężczyźni327M 327Niepokorny Mnich 95 km12:27:5000:05:37.6012:33:28.00+00:03:07 (55.6%)11:145.3 (43.8%)
419KONIECKIEWICZ Adam 1149Slow Jogging SiedlceSIEDLCEOPEN Mężczyźni328M 328Żwawe Wierchy 34 km09:49:3700:05:37.6509:55:14.75+00:03:07 (55.6%)11:145.3 (43.8%)
420CHLIPAŁA Ewelina 495TYLMANOWAOPEN Kobiety91K 91Hardy Rolling 11 km16:33:4000:05:38.0516:39:19.00+00:03:08 (55.7%)11:165.3 (43.8%)
421PYCHA Piotr 2260Brygada RRRADZYMINOPEN Mężczyźni329M 329Dziki Groń 65 km 14:22:3300:05:38.3014:28:11.55+00:03:08 (55.7%)11:165.3 (43.8%)
422SEROCZYŃSKA Ewa 312ŁÓDŹOPEN Kobiety92K 92Hardy Rolling 11 km16:50:0200:05:38.6516:55:40.70+00:03:08 (55.8%)11:165.3 (43.8%)
423ZĄBEK Łukasz 1388AW - Szybciej TeamWROCŁAWOPEN Mężczyźni330M 330Żwawe Wierchy 34 km08:58:5500:05:38.7509:04:34.55+00:03:08 (55.8%)11:165.3 (43.8%)
424LEWANDOWSKA Milena 1669GO APTIVKRAKÓWOPEN Kobiety93K 93Wielka Prehyba 44 km12:59:2900:05:39.2513:05:08.35+00:03:09 (55.8%)11:185.3 (43.8%)
425CIEŚLIŃSKA Karolina 1132STG WARSZAWAWARSZAWAOPEN Kobiety94K 94Żwawe Wierchy 34 km09:17:5700:05:39.6009:23:37.25+00:03:09 (55.9%)11:185.3 (43.8%)
426DOŁĘGA-KOZIEROWSKI Jan 1222WARSZAWAOPEN Mężczyźni331M 331Żwawe Wierchy 34 km09:30:0000:05:39.7009:35:39.75+00:03:09 (55.9%)11:185.3 (43.8%)
427WINTER Piotr 1361Night RunnersPOZNAŃOPEN Mężczyźni332M 332Żwawe Wierchy 34 km09:08:0300:05:40.4509:13:43.50+00:03:10 (56.0%)11:205.3 (43.8%)
427GRANEK Kacper 435WARSZAWAOPEN Mężczyźni332M 332Hardy Rolling 11 km16:34:3400:05:40.4516:40:15.35+00:03:10 (56.0%)11:205.3 (43.8%)
427JURCZAK Ryszard 377Arcelor MittalSOSNOWIECOPEN Mężczyźni332M 332Hardy Rolling 11 km16:41:0300:05:40.4516:46:43.50+00:03:10 (56.0%)11:205.3 (43.8%)
430TOPORKIEWICZ Bartosz 603Trail Is Our WayKRAKÓWOPEN Mężczyźni335M 335Chyża Durbaszka 20 km09:05:5300:05:40.6509:11:33.95+00:03:10 (56.0%)11:205.3 (43.8%)
431RATAJEWICZ Maciek 1800SKPB WarszawaWARSZAWAOPEN Mężczyźni336M 336Wielka Prehyba 44 km13:11:5700:05:41.0513:17:38.75+00:03:11 (56.1%)11:225.3 (43.8%)
432SKULIMA Szymon 448WROCŁAWOPEN Mężczyźni337M 337Hardy Rolling 11 km16:34:5500:05:41.2016:40:36.90+00:03:11 (56.1%)11:225.3 (43.8%)
433FĄFROWICZ Joanna 383ZAKOPANEOPEN Kobiety95K 95Hardy Rolling 11 km16:34:3000:05:41.3516:40:12.15+00:03:11 (56.1%)11:225.3 (43.8%)
434KASICA Arkadiusz 1584Międzyrzeckie GazeleMIĘDZYRZECZOPEN Mężczyźni338M 338Wielka Prehyba 44 km12:42:2700:05:41.4512:48:08.60+00:03:11 (56.1%)11:225.3 (43.8%)
435HAJDUK Tomasz 610Yulo Run Team SiedlceSIEDLCEOPEN Mężczyźni339M 339Chyża Durbaszka 20 km09:19:0100:05:41.7009:24:43.35+00:03:11 (56.2%)11:225.3 (43.8%)
436KOZIEŁ Tadeusz 1570Szczęściarz BiegaRZESZÓWOPEN Mężczyźni340M 340Wielka Prehyba 44 km15:14:0200:05:41.7515:19:43.85+00:03:11 (56.2%)11:225.3 (43.8%)
437KORZENIEWSKI Piotr 366NOWY DWÓR MAZOWIECKIOPEN Mężczyźni341M 341Hardy Rolling 11 km16:38:4400:05:41.8016:44:26.65+00:03:12 (56.2%)11:225.3 (43.8%)
438WOŹNIAK Janusz 522Usługowy Zakład Instalatorstwa Elektrycznego PORMAT" Jedlicze ul. Topolowa 28"SKOŁYSZYNOPEN Mężczyźni342M 342Chyża Durbaszka 20 km09:13:5000:05:42.0009:19:32.60+00:03:12 (56.2%)11:245.3 (43.8%)
439BEDNARZ Małgorzata 823OTM.bOTMUCHÓWOPEN Kobiety96K 96Chyża Durbaszka 20 km09:24:5800:05:42.3009:30:40.65+00:03:12 (56.2%)11:245.3 (43.8%)
439KLIMKOWSKI Tomasz 2778BYTOMOPEN Mężczyźni343M 343Niepokorny Mnich 95 km16:06:0800:05:42.3016:11:50.80+00:03:12 (56.2%)11:245.3 (43.8%)
441CYBA Rafał 1367Rafki snow&rockCHORZÓWOPEN Mężczyźni344M 344Żwawe Wierchy 34 km10:20:1800:05:42.4010:26:01.15+00:03:12 (56.3%)11:245.3 (43.8%)
441PALUCH Daniel 2322Stajnia BalonaDĄBROWA GÓRNICZAOPEN Mężczyźni344M 344Dziki Groń 65 km 13:16:2800:05:42.4013:22:10.65+00:03:12 (56.3%)11:245.3 (43.8%)
443PACE Daniel 910BERNOPEN Mężczyźni346M 346Chyża Durbaszka 20 km09:20:0800:05:42.6509:25:51.00+00:03:12 (56.3%)11:245.3 (43.8%)
444MYSZKA Ewelina 597WARSZAWAOPEN Kobiety97K 97Chyża Durbaszka 20 km09:34:5300:05:42.8009:40:36.30+00:03:13 (56.3%)11:245.3 (43.8%)
444ZOŃ Arkadiusz 1936SUWAŁKIOPEN Mężczyźni347M 347Wielka Prehyba 44 km12:14:3100:05:42.8012:20:13.85+00:03:13 (56.3%)11:245.3 (43.8%)
444MARKOWSKI Tomasz 2761RYKOWISKOPŁOCKOPEN Mężczyźni347M 347Niepokorny Mnich 95 km14:46:2000:05:42.8014:52:03.25+00:03:13 (56.3%)11:245.3 (43.8%)
447KAPKOWSKA Joanna 425WARSZAWAOPEN Kobiety98K 98Hardy Rolling 11 km16:34:4300:05:43.0016:40:26.20+00:03:13 (56.3%)11:265.2 (43.0%)
448NOWAK Kamil 2536Lydenti TeamMILÓWKAOPEN Mężczyźni349M 349Żwawe Wierchy 34 km10:45:0100:05:43.0510:50:44.35+00:03:13 (56.3%)11:265.2 (43.0%)
448RAINER Iwona 421ACS StalPYSZNICAOPEN Kobiety99K 99Hardy Rolling 11 km16:36:0900:05:43.0516:41:52.55+00:03:13 (56.3%)11:265.2 (43.0%)
450SIWIŃSKA Gosia 272TYCHYOPEN Kobiety100K 100Hardy Rolling 11 km16:36:4500:05:43.2016:42:28.20+00:03:13 (56.4%)11:265.2 (43.0%)
451POLAKIEWICZ Paulina 821Wichrowe SkaliskoTRZYCIĄŻOPEN Kobiety101K 101Chyża Durbaszka 20 km12:23:4900:05:43.3512:29:32.90+00:03:13 (56.4%)11:265.2 (43.0%)
452POTAPOWICZ Gabriela 1235KATOWICEOPEN Kobiety102K 102Żwawe Wierchy 34 km09:29:4400:05:43.6009:35:28.20+00:03:13 (56.4%)11:265.2 (43.0%)
452CHMIELEWSKA Agata 241CHORZÓWOPEN Kobiety102K 102Hardy Rolling 11 km16:39:0500:05:43.6016:44:49.30+00:03:13 (56.4%)11:265.2 (43.0%)
454SZOSTAK Robert 2271Team ZabieganeDniWARSZAWAOPEN Mężczyźni350M 350Dziki Groń 65 km 14:11:5900:05:43.7014:17:43.10+00:03:13 (56.4%)11:265.2 (43.0%)
455JACNIAK Ewa 776Ewa Jacniak NOLIMITSLUBLINOPEN Kobiety104K 104Chyża Durbaszka 20 km09:09:5800:05:43.9509:15:42.90+00:03:14 (56.4%)11:265.2 (43.0%)
456MITIS Marek 1271KRAKÓWOPEN Mężczyźni351M 351Żwawe Wierchy 34 km10:03:2500:05:44.2010:09:09.40+00:03:14 (56.5%)11:285.2 (43.0%)
456SIECZKA Kazimiera 382ZAKOPANEOPEN Kobiety105K 105Hardy Rolling 11 km16:34:1600:05:44.2016:40:01.15+00:03:14 (56.5%)11:285.2 (43.0%)
458GARBACZ Adrian 468NOWY TARGOPEN Mężczyźni352M 352Hardy Rolling 11 km16:37:1800:05:44.3016:43:02.30+00:03:14 (56.5%)11:285.2 (43.0%)
458ZARADNA Paulina 240KATOWICEOPEN Kobiety106K 106Hardy Rolling 11 km16:39:0400:05:44.3016:44:49.15+00:03:14 (56.5%)11:285.2 (43.0%)
460TOBIASZ Sebastian 284Ostatnie TchnienieCZĘSTOCHOWAOPEN Mężczyźni353M 353Hardy Rolling 11 km16:33:2300:05:44.3516:39:08.30+00:03:14 (56.5%)11:285.2 (43.0%)
461STALKA Krzysztof 932Stanwex IIJÓZEFÓWOPEN Mężczyźni354M 354Chyża Durbaszka 20 km09:19:4100:05:44.4009:25:25.80+00:03:14 (56.5%)11:285.2 (43.0%)
461STOLARZ Grzegorz 2873Niepołomice BiegająZABAWAOPEN Mężczyźni354M 354Chyża Durbaszka 20 km09:18:0300:05:44.4009:23:48.25+00:03:14 (56.5%)11:285.2 (43.0%)
463LEWANDOWSKI Paweł 2605LUBOŃOPEN Mężczyźni356M 356Niepokorny Mnich 95 km09:29:4500:05:44.4509:35:30.25+00:03:14 (56.5%)11:285.2 (43.0%)
464STARZAK Paweł 2316Zlo$nikBiegaSKAWINAOPEN Mężczyźni357M 357Dziki Groń 65 km 12:51:2300:05:44.5012:57:08.40+00:03:14 (56.5%)11:285.2 (43.0%)
465KIDAWA Aleksander 2823JAWORZNOOPEN Mężczyźni358M 358Niepokorny Mnich 95 km11:44:0200:05:44.7011:49:47.40+00:03:14 (56.5%)11:285.2 (43.0%)
466BAREIKIS Dziugas 2503Wild SoulsVILNIUSOPEN Mężczyźni359M 359Dziki Groń 65 km 12:07:5500:05:45.3512:13:40.80+00:03:15 (56.6%)11:305.2 (43.0%)
466MASZKOWSKI Jakub 348AZS UMCS LublinLUBLINOPEN Mężczyźni359M 359Hardy Rolling 11 km16:34:4900:05:45.3516:40:34.50+00:03:15 (56.6%)11:305.2 (43.0%)
468ZAKRZEWSKA Anna 2848JÓZEFOSŁAWOPEN Kobiety107K 107Niepokorny Mnich 95 km12:01:5700:05:45.4512:07:42.60+00:03:15 (56.6%)11:305.2 (43.0%)
469HORNIK Patryk 418CZARNY DUNAJECOPEN Mężczyźni361M 361Hardy Rolling 11 km16:37:1700:05:45.5016:43:02.80+00:03:15 (56.6%)11:305.2 (43.0%)
470WOJNAROWSKI Piotr 2853WOLA KOSOWAOPEN Mężczyźni362M 362Niepokorny Mnich 95 km10:18:3800:05:45.7510:24:23.80+00:03:15 (56.7%)11:305.2 (43.0%)
470BRESLLER Izabela 471KATOWICEOPEN Kobiety108K 108Hardy Rolling 11 km16:32:1400:05:45.7516:38:00.60+00:03:15 (56.7%)11:305.2 (43.0%)
472MALINOWSKI Łukasz 423Żubry Race TeamWOLA RADZISZOWSKAOPEN Mężczyźni363M 363Hardy Rolling 11 km16:32:2700:05:45.8016:38:13.15+00:03:16 (56.7%)11:305.2 (43.0%)
473LIŚKIEWICZ Hubert 2048My Endurance CoachingMICHAŁÓWOPEN Mężczyźni364M 364Wielka Prehyba 44 km12:25:1400:05:45.8512:31:00.15+00:03:16 (56.7%)11:305.2 (43.0%)
474LIGAS Andrzej 559SprinterJAZOWSKOOPEN Mężczyźni365M 365Chyża Durbaszka 20 km09:05:1600:05:45.9009:11:02.00+00:03:16 (56.7%)11:305.2 (43.0%)
475GOLONKA Pawel 2308KS FORREST LIMANOWA JAWORZNAOPEN Mężczyźni366M 366Dziki Groń 65 km 11:53:1900:05:46.0511:59:05.55+00:03:16 (56.7%)11:325.2 (43.0%)
476BAŃDUR Marta 885RZESZÓWOPEN Kobiety109K 109Chyża Durbaszka 20 km09:28:3100:05:46.2009:34:17.50+00:03:16 (56.7%)11:325.2 (43.0%)
477NICIEJA Anna 2388Dzikie fokiKRAKOWOPEN Kobiety110K 110Dziki Groń 65 km 14:33:2000:05:46.4514:39:06.60+00:03:16 (56.8%)11:325.2 (43.0%)
477SENDER Andrzej 285Triathlon Lublin TeamLUBLINOPEN Mężczyźni367M 367Hardy Rolling 11 km16:32:4000:05:46.4516:38:27.00+00:03:16 (56.8%)11:325.2 (43.0%)
479PROCHNO Piotr 1269Trail is Our WayWŁOCŁAWEKOPEN Mężczyźni368M 368Żwawe Wierchy 34 km09:17:5600:05:46.6009:23:43.00+00:03:16 (56.8%)11:325.2 (43.0%)
480GAWRON Przemysław 1655Słońca JuryTURÓWOPEN Mężczyźni369M 369Wielka Prehyba 44 km12:21:5600:05:46.7012:27:43.45+00:03:16 (56.8%)11:325.2 (43.0%)
481WÓJCIK Łukasz 1672Szybciej Nie Dam RadyLUBLINOPEN Mężczyźni370M 370Wielka Prehyba 44 km12:27:3300:05:46.8012:33:20.65+00:03:17 (56.8%)11:325.2 (43.0%)
482RYBKOWSKI Hubert 1226KtórędyNadMorskieOkoŻYCHLINOPEN Mężczyźni371M 371Żwawe Wierchy 34 km09:32:0500:05:46.9009:37:52.20+00:03:17 (56.8%)11:325.2 (43.0%)
483ÖRDÖG Ditta 837TINNYEOPEN Kobiety111K 111Chyża Durbaszka 20 km09:16:0700:05:47.1509:21:54.85+00:03:17 (56.8%)11:345.2 (43.0%)
484LASOTA Arkadiusz 1027SOSNOWIECOPEN Mężczyźni372M 372Żwawe Wierchy 34 km09:56:2900:05:47.2010:02:16.90+00:03:17 (56.9%)11:345.2 (43.0%)
484PERKOWSKI Piotr 2069Monk Sandals TeamKAMPINOSOPEN Mężczyźni372M 372Wielka Prehyba 44 km12:33:2100:05:47.2012:39:08.90+00:03:17 (56.9%)11:345.2 (43.0%)
486KRAJEWSKI Marcin 1185WROCŁAWOPEN Mężczyźni374M 374Żwawe Wierchy 34 km09:24:4600:05:47.2509:30:34.05+00:03:17 (56.9%)11:345.2 (43.0%)
487KSIĄŻEK Ilona 1792Ultra RakietaZAMIENIEOPEN Kobiety112K 112Wielka Prehyba 44 km12:58:2800:05:47.3013:04:16.15+00:03:17 (56.9%)11:345.2 (43.0%)
488KRASOŃ Marcin 905Smashing Pąpkins / NBR Team / OLXSYGNECZÓWOPEN Mężczyźni375M 375Chyża Durbaszka 20 km09:11:5400:05:47.3509:17:42.00+00:03:17 (56.9%)11:345.2 (43.0%)
489FEDORCZAK Jacek 2349Jacek FedorczakKRAKÓWOPEN Mężczyźni376M 376Dziki Groń 65 km 12:32:5400:05:47.8012:38:42.65+00:03:18 (56.9%)11:345.2 (43.0%)
490MAJ Marek 2064WARSZAWAOPEN Mężczyźni377M 377Wielka Prehyba 44 km13:11:3000:05:47.8513:17:18.55+00:03:18 (56.9%)11:345.2 (43.0%)
491SIATKA Krzesimir 2602lubelskibiegacz.pl teamLUBLINOPEN Mężczyźni378M 378Niepokorny Mnich 95 km13:50:0200:05:48.0513:55:50.60+00:03:18 (57.0%)11:365.2 (43.0%)
492PIETRUCHA Jakub 2762STG WarszawaWARSZAWAOPEN Mężczyźni379M 379Niepokorny Mnich 95 km17:27:0700:05:48.2517:32:55.55+00:03:18 (57.0%)11:365.2 (43.0%)
493SOBIERAJ Krzysztof 505SB SobolePUSZCZYKOWOOPEN Mężczyźni380M 380Chyża Durbaszka 20 km16:39:1600:05:48.3016:45:04.30+00:03:18 (57.0%)11:365.2 (43.0%)
494LIPSKI Dawid 809KRAKÓWOPEN Mężczyźni381M 381Chyża Durbaszka 20 km09:29:1700:05:48.4509:35:06.00+00:03:18 (57.0%)11:365.2 (43.0%)
495PAWELCZYK Krzysztof 1357SobasTeamKIELCEOPEN Mężczyźni382M 382Żwawe Wierchy 34 km09:32:3000:05:48.6009:38:19.35+00:03:18 (57.0%)11:365.2 (43.0%)
496GRZEGRZÓŁKA Adam 937WARSZAWAOPEN Mężczyźni383M 383Chyża Durbaszka 20 km09:13:4000:05:48.7509:19:28.95+00:03:18 (57.0%)11:365.2 (43.0%)
497TRUSKOLAWSKA Ola 1159Tridea TeamGDYNIAOPEN Kobiety113K 113Żwawe Wierchy 34 km10:28:1200:05:48.8010:34:01.25+00:03:19 (57.1%)11:365.2 (43.0%)
497SOWA Grzegorz 2244Żubry Race TeamŚWIDNIKOPEN Mężczyźni384M 384Dziki Groń 65 km 12:34:3400:05:48.8012:40:22.95+00:03:19 (57.1%)11:365.2 (43.0%)
499PÓŁGĘSEK Bartosz 1259Harpagan RunnersBYDGOSZCZOPEN Mężczyźni385M 385Żwawe Wierchy 34 km09:43:4600:05:48.8509:49:35.60+00:03:19 (57.1%)11:365.2 (43.0%)
500ŚMIETANKA Łukasz 762ZGŁOBICEOPEN Mężczyźni386M 386Chyża Durbaszka 20 km09:24:0900:05:48.9509:29:58.75+00:03:19 (57.1%)11:365.2 (43.0%)
500SZELĄGIEWICZ Magdalena 700SZCZECINOPEN Kobiety114K 114Chyża Durbaszka 20 km09:28:5500:05:48.9509:34:44.15+00:03:19 (57.1%)11:365.2 (43.0%)
502BYRSKA Sylwia 1505WMTriselfWADOWICEOPEN Kobiety115K 115MPWielka Prehyba 44 km12:16:0200:05:49.2512:21:51.65+00:03:19 (57.1%)11:385.2 (43.0%)
503ISKIERKO Michał 1143TrideaŁOMIANKIOPEN Mężczyźni387M 387Żwawe Wierchy 34 km10:28:1200:05:49.7010:34:02.65+00:03:19 (57.2%)11:385.2 (43.0%)
503JAREMA Maciej 1843Lokomotiv MajdanCISNAOPEN Mężczyźni387M 387Wielka Prehyba 44 km12:44:5700:05:49.7012:50:46.90+00:03:19 (57.2%)11:385.2 (43.0%)
505SANECKI Rafał 839Chyże wyżłyKRAKÓWOPEN Mężczyźni389M 389Chyża Durbaszka 20 km09:28:0400:05:49.7509:33:54.05+00:03:19 (57.2%)11:385.2 (43.0%)
505DYDEK Kamil 1896Albo Grubo Albo WcaleWARSZAWAOPEN Mężczyźni389M 389Wielka Prehyba 44 km12:51:5700:05:49.7512:57:47.00+00:03:19 (57.2%)11:385.2 (43.0%)
507ALBRECHT Grzegorz 1223WARSZAWAOPEN Mężczyźni391M 391Żwawe Wierchy 34 km09:29:4600:05:49.8509:35:36.55+00:03:20 (57.2%)11:385.2 (43.0%)
507STASZELIS Krzysztof 2084Poco Loco AdventurePOZNAŃOPEN Mężczyźni391M 391Wielka Prehyba 44 km12:24:5100:05:49.8512:30:41.70+00:03:20 (57.2%)11:385.2 (43.0%)
509KURAS Janusz 2327Zadyszka OświęcimCHEŁMEKOPEN Mężczyźni393M 393Dziki Groń 65 km 12:49:2000:05:50.4012:55:11.05+00:03:20 (57.2%)11:405.1 (42.1%)
509KOROLCZUK Mateusz 2482KATOWICEOPEN Mężczyźni393M 393Dziki Groń 65 km 13:12:3300:05:50.4013:18:23.70+00:03:20 (57.2%)11:405.1 (42.1%)
511MARZEC Pamela 222Mountain Touch SZCZAWNICAOPEN Kobiety116K 116Hardy Rolling 11 km16:39:1400:05:50.5016:45:05.35+00:03:20 (57.3%)11:405.1 (42.1%)
512BRZUSZKIEWICZ Michał 1199Dream RunWARSZAWAOPEN Mężczyźni395M 395Żwawe Wierchy 34 km09:05:5400:05:50.6009:11:45.05+00:03:20 (57.3%)11:405.1 (42.1%)
513SYPNIEWSKA-LEWANDOWSKA Aleksandra 1107Tridea TeamKOLECZKOWOOPEN Kobiety117K 117Żwawe Wierchy 34 km10:28:0600:05:50.6510:33:57.55+00:03:20 (57.3%)11:405.1 (42.1%)
514BEDNARZ Jakub 1961ZAKOPANEOPEN Mężczyźni396M 396Wielka Prehyba 44 km12:05:2400:05:50.7012:11:15.55+00:03:20 (57.3%)11:405.1 (42.1%)
514UBYCH Mariusz 1712Fizjo Plus activeŁÓDŹOPEN Mężczyźni396M 396Wielka Prehyba 44 km13:01:3100:05:50.7013:07:22.15+00:03:20 (57.3%)11:405.1 (42.1%)
514KUCZYŃSKI Rafał 2375Lubińskie CharakteryLUBINOPEN Mężczyźni396M 396Dziki Groń 65 km 13:42:2200:05:50.7013:48:13.25+00:03:20 (57.3%)11:405.1 (42.1%)
517NAMACZYŃSKI-KAPAŁA Brunon 1239KRAKÓWOPEN Mężczyźni399M 399Żwawe Wierchy 34 km10:19:5100:05:50.7510:25:41.95+00:03:20 (57.3%)11:405.1 (42.1%)
518FEDOREK Weronika 376KIELCEOPEN Kobiety118K 118Hardy Rolling 11 km16:38:0700:05:50.8016:43:58.05+00:03:21 (57.3%)11:405.1 (42.1%)
519AMBICKI Miłosz 1794---RZESZÓWOPEN Mężczyźni400M 400Wielka Prehyba 44 km14:12:5300:05:51.1014:18:44.15+00:03:21 (57.3%)11:425.1 (42.1%)
520CIESIELSKI Michał 2724Adidas Runners WarsawWARSZAWAOPEN Mężczyźni401M 401Niepokorny Mnich 95 km12:13:5100:05:51.3512:19:42.65+00:03:21 (57.4%)11:425.1 (42.1%)
521RZEŹNICZEK Anna 2330Stowarzyszenie Działamy RazemKOWALEWO POMORSKIEOPEN Kobiety119K 119Dziki Groń 65 km 12:45:0300:05:51.4012:50:55.15+00:03:21 (57.4%)11:425.1 (42.1%)
522LACHOR Krzysztof 2047RUNNING TEAM nastopy.plKŁODNEOPEN Mężczyźni402M 402Wielka Prehyba 44 km12:26:0700:05:51.5512:31:58.55+00:03:21 (57.4%)11:425.1 (42.1%)
523KSIĄŻEK Tomasz 1114RUDA ŚLĄSKAOPEN Mężczyźni403M 403Żwawe Wierchy 34 km10:55:3600:05:51.9011:01:28.40+00:03:22 (57.4%)11:425.1 (42.1%)
524MANCZENKO Eugeniusz 2723Markowi BiegaczeWARSZAWAOPEN Mężczyźni404M 404Niepokorny Mnich 95 km17:26:5300:05:52.0017:32:45.55+00:03:22 (57.4%)11:445.1 (42.1%)
525TRYBALSKA-LIPSKA Martyna 808Go Aptiv!KRAKÓWOPEN Kobiety120K 120Chyża Durbaszka 20 km09:29:1400:05:52.1509:35:06.90+00:03:22 (57.5%)11:445.1 (42.1%)
526KSIĄŻEK Danuta 1113RUDA ŚLĄSKAOPEN Kobiety121K 121Żwawe Wierchy 34 km10:55:3700:05:52.2511:01:29.70+00:03:22 (57.5%)11:445.1 (42.1%)
527GAWLIKOWSKA Agnieszka 833KATOWICEOPEN Kobiety122K 122Chyża Durbaszka 20 km09:15:3000:05:52.3009:21:22.70+00:03:22 (57.5%)11:445.1 (42.1%)
528KSIĄŻKIEWICZ Magdalena 426RysioteamŁÓDŹOPEN Kobiety123K 123Hardy Rolling 11 km16:38:0300:05:52.3516:43:56.20+00:03:22 (57.5%)11:445.1 (42.1%)
529ŚMICHURSKI Krzysztof 2311Fizjoterapia Biegacza / WLKP Mountains UltraCEREKWICAOPEN Mężczyźni405M 405Dziki Groń 65 km 12:32:5400:05:52.6012:38:46.70+00:03:22 (57.5%)11:445.1 (42.1%)
530PODSTAWSKA Renata 2008KATOWICEOPEN Kobiety124K 124Wielka Prehyba 44 km14:29:0300:05:52.7014:34:55.75+00:03:22 (57.5%)11:445.1 (42.1%)
531WIDŁAK Krzysztof 1066Biegam bez klubuWARSZAWAOPEN Mężczyźni406M 406Żwawe Wierchy 34 km09:55:2000:05:52.8010:01:13.45+00:03:23 (57.5%)11:445.1 (42.1%)
532CYRAN Wojtek 1214WARSZAWAOPEN Mężczyźni407M 407Żwawe Wierchy 34 km09:14:5500:05:52.9509:20:48.30+00:03:23 (57.6%)11:445.1 (42.1%)
532REIMUS Maciej 2159Aktywni KociewiacySKÓRCZOPEN Mężczyźni407M 407Wielka Prehyba 44 km12:59:5900:05:52.9513:05:52.15+00:03:23 (57.6%)11:445.1 (42.1%)
534NARWOJSZ Arkadiusz 2315Inżynieria Biegania RYBNIKOPEN Mężczyźni409M 409Dziki Groń 65 km 12:19:4600:05:53.0512:25:39.45+00:03:23 (57.6%)11:465.1 (42.1%)
534DARCHUK Oleksandr 2673trifamily.plWĘGRZCEOPEN Mężczyźni409M 409Niepokorny Mnich 95 km13:15:5300:05:53.0513:21:46.70+00:03:23 (57.6%)11:465.1 (42.1%)
536GNIADKOWSKA Martyna 614OdjechaniSYGNECZÓWOPEN Kobiety125K 125Chyża Durbaszka 20 km09:16:1700:05:53.1009:22:11.05+00:03:23 (57.6%)11:465.1 (42.1%)
537KUCHARZYK Grzegorz 2757skilsLUBLINOPEN Mężczyźni411M 411Niepokorny Mnich 95 km17:16:1000:05:53.5017:22:04.45+00:03:23 (57.6%)11:465.1 (42.1%)
538MATYSZCZAK Krzysztof 565KENKOWARSZAWAOPEN Mężczyźni412M 412Chyża Durbaszka 20 km09:24:5000:05:53.7009:30:43.70+00:03:23 (57.6%)11:465.1 (42.1%)
538DOROSZ Robert 2266Team ZabieganeDniLIPOWOOPEN Mężczyźni412M 412Dziki Groń 65 km 14:11:5900:05:53.7014:17:53.55+00:03:23 (57.6%)11:465.1 (42.1%)
540RZYSZKIEWICZ Małgorzata 286Pędzące LeniwceSOKOŁÓW PODLASKIOPEN Kobiety126K 126Hardy Rolling 11 km16:54:1500:05:53.7517:00:09.10+00:03:23 (57.7%)11:465.1 (42.1%)
541SZYMAŃSKI Grzegorz 897KATOWICEOPEN Mężczyźni414M 414Chyża Durbaszka 20 km09:26:1900:05:53.8009:32:13.55+00:03:24 (57.7%)11:465.1 (42.1%)
541STĘSIK Tomasz 1262Wolsztyńska Akademia BiegowaNOWE TŁOKIOPEN Mężczyźni414M 414Żwawe Wierchy 34 km09:20:2000:05:53.8009:26:14.65+00:03:24 (57.7%)11:465.1 (42.1%)
543OBERLAN-MAROŃ Joanna 2507TORUŃOPEN Kobiety127K 127Dziki Groń 65 km 11:56:4400:05:53.8512:02:37.90+00:03:24 (57.7%)11:465.1 (42.1%)
544WILK Jacek 2488WARSZAWAOPEN Mężczyźni416M 416Dziki Groń 65 km 12:42:3900:05:54.0512:48:33.65+00:03:24 (57.7%)11:485.1 (42.1%)
545KOZAKIEWICZ Tomek 2707Całe Życie Na RedukcjiWROCŁAWOPEN Mężczyźni417M 417Niepokorny Mnich 95 km14:30:5600:05:54.3014:36:51.15+00:03:24 (57.7%)11:485.1 (42.1%)
546PAWLIK Michał 290Pacman Running TeamDĘBLINOPEN Mężczyźni418M 418Hardy Rolling 11 km16:36:2800:05:54.3516:42:22.90+00:03:24 (57.7%)11:485.1 (42.1%)
547FABISIAK Andrzej 1966STANWEX IISULEJÓWEKOPEN Mężczyźni419M 419Wielka Prehyba 44 km13:11:2300:05:54.4513:17:17.55+00:03:24 (57.7%)11:485.1 (42.1%)
548SKOMORUCHA Paweł 2802Rozchodniaczek TeamWARSZAWAOPEN Mężczyźni420M 420Niepokorny Mnich 95 km15:11:0600:05:54.5015:17:00.90+00:03:24 (57.7%)11:485.1 (42.1%)
549FEDOREK Vojtech 847KIELCEOPEN Mężczyźni421M 421Chyża Durbaszka 20 km09:19:4800:05:54.5509:25:43.05+00:03:24 (57.7%)11:485.1 (42.1%)
549SADOWSKI Cezary 2247WARSZAWAOPEN Mężczyźni421M 421Dziki Groń 65 km 15:14:4200:05:54.5515:20:36.65+00:03:24 (57.7%)11:485.1 (42.1%)
551PASTERNAK Joanna 872PZU Sport TeamWARSZAWAOPEN Kobiety128K 128Chyża Durbaszka 20 km12:04:3000:05:54.6012:10:25.45+00:03:24 (57.8%)11:485.1 (42.1%)
552ZIELIŃSKA Malwina 2025Za linią metyCHORZÓWOPEN Kobiety129K 129Wielka Prehyba 44 km12:44:4500:05:54.9012:50:40.55+00:03:25 (57.8%)11:485.1 (42.1%)
553BAŁA Marcin 712CHELM SLASKIOPEN Mężczyźni423M 423Chyża Durbaszka 20 km09:21:3400:05:54.9509:27:29.65+00:03:25 (57.8%)11:485.1 (42.1%)
554WRÓBEL Krzysztof 1724Biegający ŚwidnikŚWIDNIKOPEN Mężczyźni424M 424Wielka Prehyba 44 km13:05:3800:05:55.0013:11:33.10+00:03:25 (57.8%)11:505.1 (42.1%)
555SIMKUS Aidas 1300Wild SoulsVILNIUSOPEN Mężczyźni425M 425Żwawe Wierchy 34 km09:33:1400:05:55.2009:39:09.65+00:03:25 (57.8%)11:505.1 (42.1%)
556MAGDA Łukasz 14033xlGUZÓWOPEN Mężczyźni426M 426Żwawe Wierchy 34 km09:39:1100:05:55.2509:45:07.05+00:03:25 (57.8%)11:505.1 (42.1%)
557NIEMCZYK Dominik 1019Euroclear Running TeamKRAKÓWOPEN Mężczyźni427M 427Żwawe Wierchy 34 km09:20:2400:05:55.5509:26:19.75+00:03:25 (57.9%)11:505.1 (42.1%)
558CIECIOROWSKA Alicja 318OFF-ROAD RUNNERSKOŃSKIEOPEN Kobiety130K 130Hardy Rolling 11 km16:35:3800:05:55.7516:41:34.60+00:03:25 (57.9%)11:505.1 (42.1%)
559DULIBAN Tomasz 1148Biegaj z UrsusemWARSZAWAOPEN Mężczyźni428M 428Żwawe Wierchy 34 km10:01:3700:05:55.8510:07:33.45+00:03:26 (57.9%)11:505.1 (42.1%)
559WYKA Mariusz 2430LegiaJAWORZNOOPEN Mężczyźni428M 428Dziki Groń 65 km 14:11:0800:05:55.8514:17:04.05+00:03:26 (57.9%)11:505.1 (42.1%)
561BAJAK Wojciech 1125Ekstraklasa.orgNISKOOPEN Mężczyźni430M 430Żwawe Wierchy 34 km09:29:3400:05:55.9009:35:30.55+00:03:26 (57.9%)11:505.1 (42.1%)
562SIECZKA Anna 753KRAKÓWOPEN Kobiety131K 131Chyża Durbaszka 20 km09:12:5100:05:56.0009:18:47.15+00:03:26 (57.9%)11:525.1 (42.1%)
563AVERIN Pavel 1150WARSZAWAOPEN Mężczyźni431M 431Żwawe Wierchy 34 km10:01:3700:05:56.1010:07:33.45+00:03:26 (57.9%)11:525.1 (42.1%)
564KUMOR Anna 775KRAKÓWOPEN Kobiety132K 132Chyża Durbaszka 20 km09:24:0300:05:56.1509:30:00.05+00:03:26 (57.9%)11:525.1 (42.1%)
565SZYMAŃSKI Cezary 2248OTWOCKOPEN Mężczyźni432M 432Dziki Groń 65 km 15:14:4100:05:56.5015:20:37.90+00:03:26 (58.0%)11:525.1 (42.1%)
566KOCHANOWSKA Anna 380Jest Lepiej Run TeamCZĘSTOCHOWAOPEN Kobiety133K 133Hardy Rolling 11 km16:38:3800:05:56.7516:44:34.75+00:03:26 (58.0%)11:525.1 (42.1%)
567KNUTELSKI Błażej 2131Podhalańskie DzikiGRYWAŁDOPEN Mężczyźni433M 433Wielka Prehyba 44 km11:47:2900:05:56.8011:53:26.40+00:03:27 (58.0%)11:525.1 (42.1%)
568PTAK Patryk 618ChSBD W Ruchu""CHORZÓWOPEN Mężczyźni434M 434Chyża Durbaszka 20 km09:18:3000:05:56.9509:24:27.40+00:03:27 (58.0%)11:525.1 (42.1%)
568POSTUPALSKI Michał 1980runpassion.pl TEAMGDYNIAOPEN Mężczyźni434M 434Wielka Prehyba 44 km12:59:4000:05:56.9513:05:37.05+00:03:27 (58.0%)11:525.1 (42.1%)
570BIERNAT Mateusz 1736KATOWICEOPEN Mężczyźni436M 436Wielka Prehyba 44 km13:00:4100:05:57.0013:06:38.00+00:03:27 (58.0%)11:545 (41.3%)
570PTAK Adam 2632Piątkowo na BiegowoPOZNAŃOPEN Mężczyźni436M 436Niepokorny Mnich 95 km16:33:3200:05:57.0016:39:29.55+00:03:27 (58.0%)11:545 (41.3%)
572SZYSZ Alina 317Grupa Biegaczy Skórzec BiegaSIEDLCEOPEN Kobiety134K 134Hardy Rolling 11 km16:37:3200:05:57.1516:43:29.40+00:03:27 (58.1%)11:545 (41.3%)
573SKOCZEWSKI Marek 218Naprzód MłocinyWARSZAWAOPEN Mężczyźni438M 438Hardy Rolling 11 km16:40:3200:05:57.2516:46:29.55+00:03:27 (58.1%)11:545 (41.3%)
574ORIOLAS Edgaras 1299VILNIUSOPEN Mężczyźni439M 439Żwawe Wierchy 34 km10:00:5800:05:57.3010:06:55.35+00:03:27 (58.1%)11:545 (41.3%)
575STAŃCZAK Łukasz 1892Naprzód MłocinyWARSZAWAOPEN Mężczyźni440M 440Wielka Prehyba 44 km12:46:2800:05:57.4512:52:25.70+00:03:27 (58.1%)11:545 (41.3%)
576HACZ Marta 737KROSNOOPEN Kobiety135K 135Chyża Durbaszka 20 km09:18:4100:05:57.5009:24:38.65+00:03:27 (58.1%)11:545 (41.3%)
576MAREK Sławomir 691KRAKÓWOPEN Mężczyźni441M 441Chyża Durbaszka 20 km09:21:5700:05:57.5009:27:54.50+00:03:27 (58.1%)11:545 (41.3%)
578TRZCINSKI Maciej 1334WARSZAWAOPEN Mężczyźni442M 442Żwawe Wierchy 34 km09:29:3000:05:57.7009:35:27.70+00:03:27 (58.1%)11:545 (41.3%)
579GRĘDZIAK Kamil 326CHEŁMIECOPEN Mężczyźni443M 443Hardy Rolling 11 km16:35:5200:05:57.7516:41:50.30+00:03:27 (58.1%)11:545 (41.3%)
579URBAN Mateusz 373NOWY SĄCZOPEN Mężczyźni443M 443Hardy Rolling 11 km16:35:5200:05:57.7516:41:50.50+00:03:27 (58.1%)11:545 (41.3%)
581DROZD Grzegorz 1268GLIWICEOPEN Mężczyźni445M 445Żwawe Wierchy 34 km09:38:2800:05:57.9009:44:26.85+00:03:28 (58.1%)11:545 (41.3%)
581BRZUSKA Leslaw 1623LODZOPEN Mężczyźni445M 445Wielka Prehyba 44 km13:09:5000:05:57.9013:15:48.25+00:03:28 (58.1%)11:545 (41.3%)
583ORĘZIAK Maciej 709STALOWA WOLAOPEN Mężczyźni447M 447Chyża Durbaszka 20 km09:25:1600:05:58.1009:31:14.55+00:03:28 (58.2%)11:565 (41.3%)
584SOJA Tomek 302tomeksoja08@wp.plMIELECOPEN Mężczyźni448M 448Hardy Rolling 11 km16:37:2200:05:58.3516:43:20.75+00:03:28 (58.2%)11:565 (41.3%)
585SZOLC Sebastian 2647GLIWICEOPEN Mężczyźni449M 449Niepokorny Mnich 95 km12:56:4800:05:59.0513:02:47.95+00:03:29 (58.3%)11:585 (41.3%)
586SZCZEPAŃSKI Jakub 1920KRAKÓWOPEN Mężczyźni450M 450Wielka Prehyba 44 km13:06:5100:05:59.1513:12:50.75+00:03:29 (58.3%)11:585 (41.3%)
586ZAJĄC Mateusz 2747GLIWICEOPEN Mężczyźni450M 450Niepokorny Mnich 95 km13:36:2700:05:59.1513:42:27.05+00:03:29 (58.3%)11:585 (41.3%)
588FLEJSZAR Marcin 1039GDYNIAOPEN Mężczyźni452M 452Żwawe Wierchy 34 km09:51:3800:05:59.2009:57:37.35+00:03:29 (58.3%)11:585 (41.3%)
588PAŹDZIERNIK Michał 299MYSŁOWICEOPEN Mężczyźni452M 452Hardy Rolling 11 km10:20:3400:05:59.2010:26:33.55+00:03:29 (58.3%)11:585 (41.3%)
590CZAJKA Sylwia 587OSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKIOPEN Kobiety136K 136Chyża Durbaszka 20 km09:32:2600:05:59.3509:38:25.70+00:03:29 (58.3%)11:585 (41.3%)
591DUCH Rafał 1719GRÓJECOPEN Mężczyźni454M 454Wielka Prehyba 44 km13:09:5500:05:59.8013:15:55.70+00:03:30 (58.4%)11:585 (41.3%)
592DAUKSZO Maciej 1530WARSZAWAOPEN Mężczyźni455M 455Wielka Prehyba 44 km12:24:1500:05:59.9512:30:15.40+00:03:30 (58.4%)11:585 (41.3%)
593DITTMAR Bartosz 1875KRAKÓWOPEN Mężczyźni456M 456Wielka Prehyba 44 km13:04:5000:06:00.1013:10:50.35+00:03:30 (58.4%)12:005 (41.3%)
594LUDYNIA Krzysztof 280WARSZAWAOPEN Mężczyźni457M 457Hardy Rolling 11 km16:39:0800:06:00.2516:45:09.00+00:03:30 (58.4%)12:005 (41.3%)
595WOLEK Maks 343TYCHYOPEN Mężczyźni458M 458Hardy Rolling 11 km16:37:1600:06:00.3016:43:16.50+00:03:30 (58.4%)12:005 (41.3%)
596CZERNECKI Jacek 1987Carbon Silesia SportKATOWICEOPEN Mężczyźni459M 459Wielka Prehyba 44 km13:21:5500:06:00.3513:27:56.05+00:03:30 (58.4%)12:005 (41.3%)
596TUNDAK Zuzanna 1725Sztywne KulasyPOZNAŃOPEN Kobiety137K 137Wielka Prehyba 44 km13:28:4000:06:00.3513:34:40.80+00:03:30 (58.4%)12:005 (41.3%)
596KOPCZYŃSKA Dominika 251Dzikur CrewWARSZAWAOPEN Kobiety137K 137Hardy Rolling 11 km16:37:2100:06:00.3516:43:21.55+00:03:30 (58.4%)12:005 (41.3%)
599MICHALIK Jacek 563Słońca JuryOLSZTYNOPEN Mężczyźni460M 460Chyża Durbaszka 20 km09:16:0100:06:00.4509:22:01.85+00:03:30 (58.4%)12:005 (41.3%)
599KACZMARCZYK Marta 902KRAKÓWOPEN Kobiety139K 139Chyża Durbaszka 20 km09:18:0200:06:00.4509:24:03.20+00:03:30 (58.4%)12:005 (41.3%)
601TWARDOWSKI Bartosz 1354IWIERZYCEOPEN Mężczyźni461M 461Żwawe Wierchy 34 km09:29:0000:06:00.6509:35:01.10+00:03:30 (58.5%)12:005 (41.3%)
602ZIMECKI Michał 1156GRODKÓWOPEN Mężczyźni462M 462Żwawe Wierchy 34 km10:20:5500:06:00.7510:26:56.45+00:03:30 (58.5%)12:005 (41.3%)
603NIERADA Marcin 2044KATOWICEOPEN Mężczyźni463M 463Wielka Prehyba 44 km12:36:1700:06:00.8012:42:18.55+00:03:31 (58.5%)12:005 (41.3%)
603SZAMOCKI Dominik 2257ŚLIWICEOPEN Mężczyźni463M 463Dziki Groń 65 km 13:11:3200:06:00.8013:17:33.45+00:03:31 (58.5%)12:005 (41.3%)
605WOCHOWSKI Tomasz 1718PŁOCKOPEN Mężczyźni465M 465Wielka Prehyba 44 km12:57:0900:06:00.9013:03:10.15+00:03:31 (58.5%)12:005 (41.3%)
606BOROWCZYK Jacek 2020Antek TeamTOMASZÓW MAZ.OPEN Mężczyźni466M 466Wielka Prehyba 44 km12:30:3900:06:01.0512:36:40.35+00:03:31 (58.5%)12:025 (41.3%)
607TOKARCZYK Tomasz 1097NONEJAWORZEOPEN Mężczyźni467M 467Żwawe Wierchy 34 km09:30:2100:06:01.1509:36:22.75+00:03:31 (58.5%)12:025 (41.3%)
607SURANSKY Tomas 2104MOHELNICEOPEN Mężczyźni467M 467Wielka Prehyba 44 km14:54:3400:06:01.1515:00:35.75+00:03:31 (58.5%)12:025 (41.3%)
609MIREK Elżbieta 883RADLNAOPEN Kobiety140K 140Chyża Durbaszka 20 km09:43:1700:06:01.2509:49:19.10+00:03:31 (58.5%)12:025 (41.3%)
610ŁACIAK Marcin 2378BarunowceWARSZAWAOPEN Mężczyźni469M 469Dziki Groń 65 km 12:27:5700:06:01.3512:33:58.95+00:03:31 (58.5%)12:025 (41.3%)
611BARTASUN Patryk 596Biegacze Specjalnej TroskiWARSZAWAOPEN Mężczyźni470M 470Chyża Durbaszka 20 km09:34:0600:06:01.6509:40:08.05+00:03:31 (58.6%)12:025 (41.3%)
612SZKODZIAK Mateusz 1862CZERWIONKAOPEN Mężczyźni471M 471Wielka Prehyba 44 km13:01:4700:06:01.7013:07:49.35+00:03:31 (58.6%)12:025 (41.3%)
613STANISZEWSKA Joanna 749SPCTORUŃOPEN Kobiety141K 141Chyża Durbaszka 20 km09:16:2800:06:01.7509:22:30.55+00:03:31 (58.6%)12:025 (41.3%)
613PIOTROWIAK Tomasz 1887ENTOPI.plRAWICZOPEN Mężczyźni472M 472Wielka Prehyba 44 km14:32:0200:06:01.7514:38:04.45+00:03:31 (58.6%)12:025 (41.3%)
615SARNA Jolanta 735LIDINGÖOPEN Kobiety142K 142Chyża Durbaszka 20 km09:20:3500:06:01.8009:26:37.05+00:03:32 (58.6%)12:025 (41.3%)
615MARCHEWKA Grzegorz 724WARKAOPEN Mężczyźni473M 473Chyża Durbaszka 20 km09:34:2700:06:01.8009:40:29.25+00:03:32 (58.6%)12:025 (41.3%)
617KALECINSKI Piotr 2376BRWINÓWOPEN Mężczyźni474M 474Dziki Groń 65 km 13:18:1400:06:01.8513:24:16.30+00:03:32 (58.6%)12:025 (41.3%)
618GRYGIEL Marek 2317JACEKBIEGA RUNNING TEAMKRAKÓWOPEN Mężczyźni475M 475Dziki Groń 65 km 12:34:0600:06:01.9012:40:08.45+00:03:32 (58.6%)12:025 (41.3%)
619MARCZEWSKA Agata 273ŁÓDŹOPEN Kobiety143K 143Hardy Rolling 11 km16:33:0600:06:02.0016:39:08.90+00:03:32 (58.6%)12:045 (41.3%)
620ROŻEK Janusz 733KB WartkoPRZYJMAOPEN Mężczyźni476M 476Chyża Durbaszka 20 km09:29:3100:06:02.0509:35:33.80+00:03:32 (58.6%)12:045 (41.3%)
620SIOREK Katarzyna 469Piękne i BrodaczeRZESZÓWOPEN Kobiety144K 144Hardy Rolling 11 km16:38:0400:06:02.0516:44:06.30+00:03:32 (58.6%)12:045 (41.3%)
622GONDOR Jarosław 1772UKS LiderLIBERTÓWOPEN Mężczyźni477M 477Wielka Prehyba 44 km12:57:3500:06:02.1013:03:37.55+00:03:32 (58.6%)12:045 (41.3%)
622NOWOROLNIK Paweł 2696Pędzące MisieGLIWICE/TYLMANOWAOPEN Mężczyźni477M 477Niepokorny Mnich 95 km14:51:5800:06:02.1014:58:00.25+00:03:32 (58.6%)12:045 (41.3%)
624WISSUWA Jędrzej 2875Dream RunWARSZAWAOPEN Mężczyźni479M 479Chyża Durbaszka 20 km09:11:3600:06:02.1509:17:38.40+00:03:32 (58.6%)12:045 (41.3%)
625KSIĄŻEK-WOŁYNIEC Magdalena 912ŚWIDNIKOPEN Kobiety145K 145Chyża Durbaszka 20 km09:40:0100:06:02.2509:46:04.20+00:03:32 (58.6%)12:045 (41.3%)
626NOWAK Mariusz 2806HirschvogelGLIWICEOPEN Mężczyźni480M 480Niepokorny Mnich 95 km16:04:5200:06:02.3016:10:55.00+00:03:32 (58.7%)12:045 (41.3%)
627BODZIOCH Grzegorz 1621Gorlicka Grupa BiegowaGORLICEOPEN Mężczyźni481M 481Wielka Prehyba 44 km13:31:5900:06:02.3513:38:01.45+00:03:32 (58.7%)12:045 (41.3%)
628ŁAŻEŃSKI Łukasz 1346ŚLEDZIEJOWICEOPEN Mężczyźni482M 482Żwawe Wierchy 34 km09:28:5500:06:02.4509:34:57.95+00:03:32 (58.7%)12:045 (41.3%)
629BOSS Oskar 1448Dream RunWARSZAWAOPEN Mężczyźni483M 483Żwawe Wierchy 34 km09:36:0500:06:02.5009:42:07.85+00:03:32 (58.7%)12:045 (41.3%)
630DZISZKIEWICZ Grzegorz 2827BIELSKO BIAŁAOPEN Mężczyźni484M 484Niepokorny Mnich 95 km16:55:3200:06:02.6517:01:34.90+00:03:32 (58.7%)12:045 (41.3%)
631STOJAK Ireneusz 1529CHRZANÓWOPEN Mężczyźni485M 485Wielka Prehyba 44 km12:38:3800:06:02.9012:44:41.65+00:03:33 (58.7%)12:045 (41.3%)
632SZTYLKO Michał 1112WARSZAWAOPEN Mężczyźni486M 486Żwawe Wierchy 34 km09:38:2100:06:03.0509:44:24.10+00:03:33 (58.7%)12:065 (41.3%)
632WRUK Remigiusz 1954OPOLEOPEN Mężczyźni486M 486Wielka Prehyba 44 km14:34:3500:06:03.0514:40:38.75+00:03:33 (58.7%)12:065 (41.3%)
634GAJEWSKI Rafał 2462KROSNOOPEN Mężczyźni488M 488Dziki Groń 65 km 13:12:3700:06:03.1513:18:40.55+00:03:33 (58.7%)12:065 (41.3%)
634PŁUDOWSKI Bartosz 2781Chodzieskie Towarzystwo RoweroweCHODZIEŻOPEN Mężczyźni488M 488Niepokorny Mnich 95 km16:35:4300:06:03.1516:41:47.00+00:03:33 (58.7%)12:065 (41.3%)
636KRAWIEC Dominik 1245KROSNOOPEN Mężczyźni490M 490Żwawe Wierchy 34 km09:54:2800:06:03.2510:00:31.35+00:03:33 (58.8%)12:065 (41.3%)
637HRAPKOWICZ Marek 1441Czanieckie MakaronyKĘTYOPEN Mężczyźni491M 491Żwawe Wierchy 34 km09:31:5700:06:03.3009:38:00.30+00:03:33 (58.8%)12:065 (41.3%)
637DZIEDZIC Andrzej 1342Road to UltraBANSKA NIZNAOPEN Mężczyźni491M 491Żwawe Wierchy 34 km09:49:0100:06:03.3009:55:04.40+00:03:33 (58.8%)12:065 (41.3%)
639ANDRZEJEWSKI Lukasz 1786FTI RACE TEAMPOZNANOPEN Mężczyźni493M 493Wielka Prehyba 44 km12:56:5300:06:03.4013:02:57.15+00:03:33 (58.8%)12:065 (41.3%)
640MIKA Tomasz 2607LABOSPORT TeamWARSZAWAOPEN Mężczyźni494M 494Niepokorny Mnich 95 km12:12:0400:06:03.5512:18:08.40+00:03:33 (58.8%)12:065 (41.3%)
641PRZYBYLSKI Paweł 1203AnatomiaBieganiaWROCLAWOPEN Mężczyźni495M 495Żwawe Wierchy 34 km09:37:0900:06:03.7009:43:13.35+00:03:33 (58.8%)12:065 (41.3%)
641HARASIMOWICZ Aleksandra 1256Przedwojewski TeamWARSZAWAOPEN Kobiety146K 146Żwawe Wierchy 34 km09:31:2200:06:03.7009:37:26.45+00:03:33 (58.8%)12:065 (41.3%)
643MALECKA-LEŃ Patrycja 2360Stajnia Balona/CWKS Resovia RZESZÓWOPEN Kobiety147K 147Dziki Groń 65 km 12:20:2000:06:04.0012:26:24.05+00:03:34 (58.8%)12:084.9 (40.5%)
643MITAN Kamil 1825PCIMOPEN Mężczyźni496M 496Wielka Prehyba 44 km13:06:3300:06:04.0013:12:37.45+00:03:34 (58.8%)12:084.9 (40.5%)
645TOFIL Dominik 561CHSBDBYTOMOPEN Mężczyźni497M 497Chyża Durbaszka 20 km09:18:2400:06:04.2009:24:28.55+00:03:34 (58.9%)12:084.9 (40.5%)
645STOŁOWSKI Robert 2215WIELEŃOPEN Mężczyźni497M 497Dziki Groń 65 km 15:34:0800:06:04.2015:40:12.40+00:03:34 (58.9%)12:084.9 (40.5%)
647BARAMBAS Oliwia 647Aktywni KociewiacySKÓRCZOPEN Kobiety148K 148Chyża Durbaszka 20 km09:35:0000:06:04.2509:41:04.90+00:03:34 (58.9%)12:084.9 (40.5%)
647ZASŁONKA Paweł 1571WARSZAWAOPEN Mężczyźni499M 499Wielka Prehyba 44 km15:13:5600:06:04.2515:20:00.45+00:03:34 (58.9%)12:084.9 (40.5%)
649ZBORUCKI Jan 1071Przedwojewski TeamKATOWICEOPEN Mężczyźni500M 500Żwawe Wierchy 34 km09:31:2000:06:04.3509:37:24.45+00:03:34 (58.9%)12:084.9 (40.5%)
649GACEK Michał 1759CHOLERZYNOPEN Mężczyźni500M 500Wielka Prehyba 44 km12:54:4000:06:04.3513:00:44.50+00:03:34 (58.9%)12:084.9 (40.5%)
651MOTYKA Jakub 1353The HOE CompanyTRZEBINIAOPEN Mężczyźni502M 502Żwawe Wierchy 34 km09:26:1800:06:04.5509:32:23.40+00:03:34 (58.9%)12:084.9 (40.5%)
652FIJAŁKOWSKI Sebastian 2521ZIELONA GÓRAOPEN Mężczyźni503M 503Dziki Groń 65 km 12:52:2300:06:04.6512:58:28.15+00:03:34 (58.9%)12:084.9 (40.5%)
653LEŚKÓW Joanna 1981SCI Górscy EntuzjaściCIESZYNOPEN Kobiety149K 149Wielka Prehyba 44 km12:47:4600:06:04.7512:53:50.85+00:03:34 (58.9%)12:084.9 (40.5%)
654PODBIELSKI Krystian 2669KAJA TeamWARSZAWAOPEN Mężczyźni504M 504Niepokorny Mnich 95 km12:41:2600:06:04.8512:47:31.55+00:03:35 (58.9%)12:084.9 (40.5%)
655WEWIÓR Przemysław 607WARSZAWAOPEN Mężczyźni505M 505Chyża Durbaszka 20 km09:22:5000:06:04.9509:28:55.15+00:03:35 (59.0%)12:084.9 (40.5%)
656SIENKIEL Bartłomiej 1157Bełżyce i okolice biegajaBEŁŻYCEOPEN Mężczyźni506M 506Żwawe Wierchy 34 km09:46:2300:06:05.1509:52:28.60+00:03:35 (59.0%)12:104.9 (40.5%)
657PARA Aleksandra 1243PodiumRZESZÓWOPEN Kobiety150K 150Żwawe Wierchy 34 km09:48:0200:06:05.3509:54:07.55+00:03:35 (59.0%)12:104.9 (40.5%)
658OBERWAN Marek 2029panfotograf.euKRAKÓWOPEN Mężczyźni507M 507Wielka Prehyba 44 km12:24:1100:06:05.4012:30:17.00+00:03:35 (59.0%)12:104.9 (40.5%)
659KIBART Antoni 1167WARSZAWAOPEN Mężczyźni508M 508Żwawe Wierchy 34 km10:09:2200:06:05.5010:15:27.85+00:03:35 (59.0%)12:104.9 (40.5%)
660SZCZECH Łukasz 1147BraciakiSquadWARSZAWAOPEN Mężczyźni509M 509Żwawe Wierchy 34 km09:46:2200:06:05.6009:52:28.45+00:03:35 (59.0%)12:104.9 (40.5%)
661MARCINIAK Maciej 1996SZRENIAWAOPEN Mężczyźni510M 510Wielka Prehyba 44 km13:37:0900:06:05.7513:43:14.95+00:03:35 (59.0%)12:104.9 (40.5%)
662PAROL Piotr 2633MIŃSK MAZOWIECKIOPEN Mężczyźni511M 511Niepokorny Mnich 95 km13:02:3300:06:05.8513:08:39.80+00:03:36 (59.1%)12:104.9 (40.5%)
663PAWLIKOWSKI Michał 2037GLICZARÓW DOLNYOPEN Mężczyźni512M 512Wielka Prehyba 44 km11:48:3000:06:05.9511:54:36.55+00:03:36 (59.1%)12:104.9 (40.5%)
664BRUŚ Marcin 1603SaskaWARSZAWAOPEN Mężczyźni513M 513Wielka Prehyba 44 km12:48:1300:06:06.1012:54:19.65+00:03:36 (59.1%)12:124.9 (40.5%)
665NOWAK Wiktor 2687Spartanie DzieciomWARSZAWAOPEN Mężczyźni514M 514Niepokorny Mnich 95 km16:52:0100:06:06.3516:58:08.25+00:03:36 (59.1%)12:124.9 (40.5%)
666SKOCZYLAS Adrian 2634ŚWIDNIKOPEN Mężczyźni515M 515Niepokorny Mnich 95 km11:12:1200:06:06.4511:18:19.05+00:03:36 (59.1%)12:124.9 (40.5%)
667KOSIŃSKI Rafał 594Biegnij z ProServiceOŻARÓW MAZOWIECKIOPEN Mężczyźni516M 516Chyża Durbaszka 20 km09:18:1800:06:06.5509:24:25.10+00:03:36 (59.1%)12:124.9 (40.5%)
668STACHOŃ Radosław 1291Run 4 FunBOCHNIAOPEN Mężczyźni517M 517Żwawe Wierchy 34 km09:08:4600:06:06.9009:14:53.25+00:03:37 (59.2%)12:124.9 (40.5%)
669LOSKA Tomasz 2882#zaliniametyteamŁAZISKA GÓRNEOPEN Mężczyźni518M 518Żwawe Wierchy 34 km09:47:0100:06:07.0009:53:08.35+00:03:37 (59.2%)12:144.9 (40.5%)
670KUREK Tomasz 1998Opalenicki klub biegaczaPORAŻYNOPEN Mężczyźni519M 519Wielka Prehyba 44 km13:37:0800:06:07.0513:43:16.00+00:03:37 (59.2%)12:144.9 (40.5%)
671TKACZYK Michał 2121Obstacle Center TeamWARSZAWAOPEN Mężczyźni520M 520Wielka Prehyba 44 km13:27:4800:06:07.2013:33:55.85+00:03:37 (59.2%)12:144.9 (40.5%)
672KUBIK Tymoteusz 1204KRAŚNIKOPEN Mężczyźni521M 521Żwawe Wierchy 34 km09:37:1200:06:07.2509:43:19.50+00:03:37 (59.2%)12:144.9 (40.5%)
672KRAWCZYK Dariusz 1742PORAŻOPEN Mężczyźni521M 521Wielka Prehyba 44 km12:42:0500:06:07.2512:48:13.00+00:03:37 (59.2%)12:144.9 (40.5%)
674STANEK Tomasz 829ŁAPSZE NIŻNEOPEN Mężczyźni523M 523Chyża Durbaszka 20 km09:26:0800:06:07.4009:32:15.55+00:03:37 (59.2%)12:144.9 (40.5%)
674WATARZYSZYN Marzena 540KRAKÓWOPEN Kobiety151K 151Chyża Durbaszka 20 km09:32:4500:06:07.4009:38:52.40+00:03:37 (59.2%)12:144.9 (40.5%)
676TOPORKIEWICZ Anna 1973KRAKOWOPEN Kobiety152K 152Wielka Prehyba 44 km12:24:1200:06:07.4512:30:19.80+00:03:37 (59.2%)12:144.9 (40.5%)
676GOCZAŁ Mateusz 1648HoliClinicŁÓDŹOPEN Mężczyźni524M 524Wielka Prehyba 44 km12:36:2200:06:07.4512:42:30.15+00:03:37 (59.2%)12:144.9 (40.5%)
676POSADOWSKI Szymon 1544AW Szybciej Team ZŁOTORYJAOPEN Mężczyźni524M 524Wielka Prehyba 44 km12:40:5000:06:07.4512:46:58.10+00:03:37 (59.2%)12:144.9 (40.5%)
676KARCZYNSKI Dariusz 2442Bieganie=Pomaganie OLEŚNICAOPEN Mężczyźni524M 524Dziki Groń 65 km 13:00:4300:06:07.4513:06:50.80+00:03:37 (59.2%)12:144.9 (40.5%)
680KROSZKA Krzysztof 644StepStone Running TeamWARSZAWAOPEN Mężczyźni527M 527Chyża Durbaszka 20 km09:32:1100:06:07.5009:38:18.60+00:03:37 (59.2%)12:144.9 (40.5%)
680BASTER Krzysztof 1634Matner Running TeamWROCŁAWOPEN Mężczyźni527M 527Wielka Prehyba 44 km14:11:1900:06:07.5014:17:27.00+00:03:37 (59.2%)12:144.9 (40.5%)
682KWARCIAK Mariusz 2352Biegnę, żeby Bartek mógł biegaćKIELCEOPEN Mężczyźni529M 529Dziki Groń 65 km 14:11:3200:06:07.5514:17:39.70+00:03:37 (59.2%)12:144.9 (40.5%)
683SWOBODA Sebastian 1982Trail is our WayKRAKÓWOPEN Mężczyźni530M 530Wielka Prehyba 44 km12:26:3000:06:07.6512:32:38.05+00:03:37 (59.3%)12:144.9 (40.5%)
684KOWALCZYK Artur 1213bh teamKLUSZKOWCEOPEN Mężczyźni531M 531Żwawe Wierchy 34 km09:10:4600:06:07.7009:16:53.85+00:03:37 (59.3%)12:144.9 (40.5%)
684SZCZUREK Jakub 1929CHEŁMEKOPEN Mężczyźni531M 531Wielka Prehyba 44 km13:26:2600:06:07.7013:32:34.30+00:03:37 (59.3%)12:144.9 (40.5%)
686BANAK-SOŁTAN Agnieszka 337TEAM Biegaj Pod Okiem TreneraWARSZAWAOPEN Kobiety153K 153Hardy Rolling 11 km16:42:2600:06:07.8016:48:34.60+00:03:38 (59.3%)12:144.9 (40.5%)
687GZULA Beata 1094Team Parszczyńskich WARSZAWAOPEN Kobiety154K 154Żwawe Wierchy 34 km10:47:0000:06:07.8510:53:08.25+00:03:38 (59.3%)12:144.9 (40.5%)
688WNĘK Marek 1820KRAKÓWOPEN Mężczyźni533M 533Wielka Prehyba 44 km12:37:4800:06:07.9012:43:56.30+00:03:38 (59.3%)12:144.9 (40.5%)
689NOWAK Michal 789Tooploox average runnersLEGNICAOPEN Mężczyźni534M 534Chyża Durbaszka 20 km09:30:0400:06:08.1009:36:12.95+00:03:38 (59.3%)12:164.9 (40.5%)
689KRAJEWSKI Łukasz 2267WARSZAWAOPEN Mężczyźni534M 534Dziki Groń 65 km 14:12:1200:06:08.1014:18:20.75+00:03:38 (59.3%)12:164.9 (40.5%)
691JANOWSKI Mariusz 2262Akademia Biegania GrudziądzGRUDZIĄDZOPEN Mężczyźni536M 536Dziki Groń 65 km 13:05:3100:06:08.1513:11:39.85+00:03:38 (59.3%)12:164.9 (40.5%)
692BANAK Aleksandra 336WARSZAWAOPEN Kobiety155K 155Hardy Rolling 11 km16:42:2700:06:08.3016:48:35.40+00:03:38 (59.3%)12:164.9 (40.5%)
693KRUPCZAK Zuzanna 617Z górki i pod górkęBYDGOSZCZOPEN Kobiety156K 156Chyża Durbaszka 20 km09:36:2900:06:08.3509:42:38.05+00:03:38 (59.3%)12:164.9 (40.5%)
693BIELECKI Robert 2212KEEN ON RUNNINGBIAŁA PODLASKAOPEN Mężczyźni537M 537Dziki Groń 65 km 13:41:4600:06:08.3513:47:54.75+00:03:38 (59.3%)12:164.9 (40.5%)
695SPECJALSKI Przemysław 2231GDAŃSKOPEN Mężczyźni538M 538Dziki Groń 65 km 14:06:1800:06:08.5014:12:26.95+00:03:38 (59.3%)12:164.9 (40.5%)
696CIEŚLIŃSKA Elżbieta 766ŁÓDŹOPEN Kobiety157K 157Chyża Durbaszka 20 km09:39:1600:06:08.6509:45:25.35+00:03:38 (59.4%)12:164.9 (40.5%)
696GIL Maciej 1656140minutWARSZAWAOPEN Mężczyźni539M 539Wielka Prehyba 44 km12:47:2900:06:08.6512:53:38.35+00:03:38 (59.4%)12:164.9 (40.5%)
698LEŚNIAK Anna 2275Salt Runners BochniaBOCHNIAOPEN Kobiety158K 158Dziki Groń 65 km 12:45:1900:06:08.7512:51:27.90+00:03:38 (59.4%)12:164.9 (40.5%)
699KLIMCZAK Bogdan 907Sprinter.ŁĄCKOOPEN Mężczyźni540M 540Chyża Durbaszka 20 km09:22:2900:06:08.9009:28:38.55+00:03:39 (59.4%)12:164.9 (40.5%)
700WOŹNIAK Karolina 501Inka TeamPOZNAŃOPEN Kobiety159K 159Chyża Durbaszka 20 km09:12:5200:06:09.1009:19:01.15+00:03:39 (59.4%)12:184.9 (40.5%)
700CYTACKI Dawid 2394RYKOwisko Team/SG SquadPŁOCKOPEN Mężczyźni541M 541Dziki Groń 65 km 13:11:5100:06:09.1013:18:00.65+00:03:39 (59.4%)12:184.9 (40.5%)
702PAZDAN Piotr 1557KOWARYOPEN Mężczyźni542M 542Wielka Prehyba 44 km12:08:1400:06:09.2012:14:23.20+00:03:39 (59.4%)12:184.9 (40.5%)
703KIEDROWSKI Bartosz 1059Lubię klopsyPOZNAŃOPEN Mężczyźni543M 543Żwawe Wierchy 34 km09:38:1100:06:09.3009:44:20.55+00:03:39 (59.4%)12:184.9 (40.5%)
704WOJTALA Bartłomiej 1246Uwaga na DziadaKRAKÓWOPEN Mężczyźni544M 544Żwawe Wierchy 34 km09:32:1300:06:09.3509:38:22.85+00:03:39 (59.4%)12:184.9 (40.5%)
705WARECKI Radosław 1217Przeworska Grupa BiegowaPRZEWORSKOPEN Mężczyźni545M 545Żwawe Wierchy 34 km09:04:0700:06:09.4509:10:16.85+00:03:39 (59.5%)12:184.9 (40.5%)
705ZAMBRZYCKA Ewa 2093PIASECZNOOPEN Kobiety160K 160Wielka Prehyba 44 km14:26:2600:06:09.4514:32:36.30+00:03:39 (59.5%)12:184.9 (40.5%)
707RYCYK Grzegoorz 2622Ruch IzbicaKRASNYSTAWOPEN Mężczyźni546M 546Niepokorny Mnich 95 km17:41:4700:06:09.5517:47:56.55+00:03:39 (59.5%)12:184.9 (40.5%)
708HOJAN Łukasz 1614Fehlau Run TeamPOZNAŃ (POZNAŃ-GRUNWALD)OPEN Mężczyźni547M 547Wielka Prehyba 44 km13:03:5800:06:09.7513:10:07.95+00:03:39 (59.5%)12:184.9 (40.5%)
708KWIECIEŃ Marek 2427Markowi BiegaczeMARKIOPEN Mężczyźni547M 547Dziki Groń 65 km 13:03:4500:06:09.7513:09:54.75+00:03:39 (59.5%)12:184.9 (40.5%)
710SITKO Krzysztof 518SKPB KatowiceMIKOŁÓWOPEN Mężczyźni549M 549Chyża Durbaszka 20 km09:13:4700:06:09.8009:19:56.90+00:03:40 (59.5%)12:184.9 (40.5%)
711RAC Tomasz 1449WODZISŁAW ŚLĄSKIOPEN Mężczyźni550M 550Żwawe Wierchy 34 km10:04:1100:06:09.8510:10:21.10+00:03:40 (59.5%)12:184.9 (40.5%)
711NIEDŹWIEDŹ Tomasz 2004SobasTeamŚWIDNIKOPEN Mężczyźni550M 550Wielka Prehyba 44 km13:06:4800:06:09.8513:12:58.25+00:03:40 (59.5%)12:184.9 (40.5%)
713ZIĘTAK Andrzej 2334TKKF Kolejarz BydgoszczBRZOZAOPEN Mężczyźni552M 552Dziki Groń 65 km 12:05:2600:06:10.2012:11:36.80+00:03:40 (59.5%)12:204.9 (40.5%)
714BAGSIK Łukasz 2071QteamKATOWICEOPEN Mężczyźni553M 553Wielka Prehyba 44 km13:04:2500:06:10.4013:10:35.95+00:03:40 (59.6%)12:204.9 (40.5%)
715WICINSKA-REUS Dominika 1391PGE Obrót RunŁÓDŹOPEN Kobiety161K 161Żwawe Wierchy 34 km09:56:2400:06:10.5010:02:35.45+00:03:40 (59.6%)12:204.9 (40.5%)
716BASHFORD Marcus 1540JESÓWKAOPEN Mężczyźni554M 554Wielka Prehyba 44 km12:58:3900:06:10.5513:04:49.80+00:03:40 (59.6%)12:204.9 (40.5%)
716SZMIDT Karol 2089Szmidt i SynSLESINOPEN Mężczyźni554M 554Wielka Prehyba 44 km13:18:2200:06:10.5513:24:33.00+00:03:40 (59.6%)12:204.9 (40.5%)
718SOSIN Dawid 914ACCENTUREKRAKÓWOPEN Mężczyźni556M 556Chyża Durbaszka 20 km09:32:4700:06:10.6009:38:58.10+00:03:40 (59.6%)12:204.9 (40.5%)
718CIECKIEWICZ Tomasz 1227CIESZANÓWOPEN Mężczyźni556M 556Żwawe Wierchy 34 km09:36:5300:06:10.6009:43:04.45+00:03:40 (59.6%)12:204.9 (40.5%)
720BRUSASCA Aleksandra 512Matner Running TeamWROCŁAWOPEN Kobiety162K 162Chyża Durbaszka 20 km09:31:2700:06:10.6509:37:37.80+00:03:40 (59.6%)12:204.9 (40.5%)
721PRZYBYSŁAWSKI Dariusz 2727PSZÓWOPEN Mężczyźni558M 558Niepokorny Mnich 95 km15:29:1700:06:10.7015:35:28.10+00:03:40 (59.6%)12:204.9 (40.5%)
722GARLICKI Marek 1173STG WarszawaWARSZAWAOPEN Mężczyźni559M 559Żwawe Wierchy 34 km09:19:4600:06:10.8009:25:56.95+00:03:41 (59.6%)12:204.9 (40.5%)
723ŁASKI Radosław 1575FourTriSquadŁÓDŹOPEN Mężczyźni560M 560Wielka Prehyba 44 km14:35:2800:06:10.9014:41:39.75+00:03:41 (59.6%)12:204.9 (40.5%)
724GARCZYŃSKI Darek 2301KATOWICEOPEN Mężczyźni561M 561Dziki Groń 65 km 14:28:4300:06:10.9514:34:54.50+00:03:41 (59.6%)12:204.9 (40.5%)
725MILANOWSKA-ZABEL Kaja 1940#CodeAgainstCancer, Biegiem przez życieMYŚLENICEOPEN Kobiety163K 163MPWielka Prehyba 44 km12:41:1400:06:11.1512:47:25.80+00:03:41 (59.6%)12:224.9 (40.5%)
725LISAK Tomasz 1985KS RYGLICE SEKCJA BIEGOWARYGLICEOPEN Mężczyźni562M 562Wielka Prehyba 44 km13:17:3100:06:11.1513:23:43.00+00:03:41 (59.6%)12:224.9 (40.5%)
727RUSIN Krzysztof 1889JUSZCZYNOPEN Mężczyźni563M 563Wielka Prehyba 44 km12:20:0700:06:11.4012:26:18.45+00:03:41 (59.7%)12:224.9 (40.5%)
728ŚWIDZIŃSKI Tomasz 1849Lokomotiv MajdanKRAKÓWOPEN Mężczyźni564M 564Wielka Prehyba 44 km12:55:1800:06:11.5513:01:29.80+00:03:41 (59.7%)12:224.9 (40.5%)
729ULIKOWSKA Martyna 1043Załoga GórskaGOŚCINOOPEN Kobiety164K 164Żwawe Wierchy 34 km09:44:0200:06:11.7009:50:13.95+00:03:41 (59.7%)12:224.9 (40.5%)
730SIATKA Piotr 2610lubelskibiegacz.pl TEAMKRAKÓWOPEN Mężczyźni565M 565Niepokorny Mnich 95 km13:50:0000:06:11.8513:56:12.35+00:03:42 (59.7%)12:224.9 (40.5%)
731KIERYSCH Paul 219SZCZAWNICAOPEN Mężczyźni566M 566Hardy Rolling 11 km16:40:1600:06:12.0016:46:28.75+00:03:42 (59.7%)12:244.8 (39.7%)
732CHMIELEWSKA Karolina 328LEGIONOWOOPEN Kobiety165K 165Hardy Rolling 11 km16:44:4900:06:12.0516:51:01.95+00:03:42 (59.7%)12:244.8 (39.7%)
733KACZMAREK Jędrzej 2839KP PSP MILICZPLESZEWOPEN Mężczyźni567M 567Niepokorny Mnich 95 km13:40:5400:06:12.1013:47:06.50+00:03:42 (59.7%)12:244.8 (39.7%)
734KAMYCZEK Grzegorz 488BOCHNIAOPEN Mężczyźni568M 568Hardy Rolling 11 km16:39:1900:06:12.2016:45:32.10+00:03:42 (59.8%)12:244.8 (39.7%)
735DAWIDZIUK Adrian 2333Projekt 1000upRUMIAOPEN Mężczyźni569M 569Dziki Groń 65 km 15:21:3300:06:12.2515:27:45.30+00:03:42 (59.8%)12:244.8 (39.7%)
736ISKRZYNSKA Aleksandra 693BASELOPEN Kobiety166K 166Chyża Durbaszka 20 km09:35:0400:06:12.3009:41:16.50+00:03:42 (59.8%)12:244.8 (39.7%)
737NIEMASZ Aleksandra 1395100lejkaKRYNICA ZDRÓJOPEN Kobiety167K 167Żwawe Wierchy 34 km09:49:0300:06:12.3509:55:16.30+00:03:42 (59.8%)12:244.8 (39.7%)
737KUCIA Łukasz 2530NOWY SĄCZOPEN Mężczyźni570M 570Dziki Groń 65 km 16:04:3500:06:12.3516:10:47.65+00:03:42 (59.8%)12:244.8 (39.7%)
739CIRILLO Saverio 1411KRAKÒWOPEN Mężczyźni571M 571Żwawe Wierchy 34 km09:53:3400:06:12.4509:59:47.00+00:03:42 (59.8%)12:244.8 (39.7%)
740PALUCH Tobiasz 2306KS RYGLICE RYGLICEOPEN Mężczyźni572M 572Dziki Groń 65 km 12:28:1900:06:12.5012:34:32.20+00:03:42 (59.8%)12:244.8 (39.7%)
741KOSMALA Przemek 2202MarcinSwiercTeamKRAKÓWOPEN Mężczyźni573M 573Dziki Groń 65 km 13:05:0400:06:12.6513:11:17.10+00:03:42 (59.8%)12:244.8 (39.7%)
742DUDEK Paweł 2072Ruch IzbicaKRASNYSTAWOPEN Mężczyźni574M 574Wielka Prehyba 44 km14:06:5000:06:12.8014:13:03.50+00:03:43 (59.8%)12:244.8 (39.7%)
743MLAK Dariusz 2011TARNOWSKIE GORYOPEN Mężczyźni575M 575Wielka Prehyba 44 km13:45:0900:06:13.0513:51:22.80+00:03:43 (59.8%)12:264.8 (39.7%)
744PIĄTKIEWICZ Łukasz 1193MarcinŚwiercTeamKRAKÓWOPEN Mężczyźni576M 576Żwawe Wierchy 34 km09:28:4700:06:13.1509:35:00.90+00:03:43 (59.9%)12:264.8 (39.7%)
745ŁYCZKO Anna 2760Strefa FitRZESZÓWOPEN Kobiety168K 168Niepokorny Mnich 95 km15:36:3400:06:13.2015:42:47.50+00:03:43 (59.9%)12:264.8 (39.7%)
746KRAUZE-PYRGIEL Kamila 651Dynamic ŁódźŁÓDŹOPEN Kobiety169K 169Chyża Durbaszka 20 km09:22:4800:06:13.3009:29:02.10+00:03:43 (59.9%)12:264.8 (39.7%)
747LIGĘZA Witold 514SmashingPĄpkinsKRAKÓWOPEN Mężczyźni577M 577Chyża Durbaszka 20 km09:19:3500:06:13.4009:25:49.05+00:03:43 (59.9%)12:264.8 (39.7%)
748DUDEK Michał 1791KRAKÓWOPEN Mężczyźni578M 578Wielka Prehyba 44 km14:02:2600:06:13.9514:08:40.40+00:03:44 (59.9%)12:264.8 (39.7%)
749TURZYŃSKI Wojciech 2476Tlenowa Radość TeamŁÓDŹOPEN Mężczyźni579M 579Dziki Groń 65 km 13:17:2200:06:14.0013:23:36.85+00:03:44 (59.9%)12:284.8 (39.7%)
750KOZŁOWSKI Piotr 571WŁOSZAKOWICEOPEN Mężczyźni580M 580Chyża Durbaszka 20 km09:20:0100:06:14.1509:26:15.90+00:03:44 (60.0%)12:284.8 (39.7%)
750KOZŁOWSKI Leszek 2725LeszNo Limits RunnersLESZNOOPEN Mężczyźni580M 580Niepokorny Mnich 95 km13:07:3100:06:14.1513:13:45.85+00:03:44 (60.0%)12:284.8 (39.7%)
752BUĆKO Marcin 1602Roman stawia piwoJASTRZĘBIE-ZDRÓJOPEN Mężczyźni582M 582Wielka Prehyba 44 km12:55:1500:06:14.2013:01:29.20+00:03:44 (60.0%)12:284.8 (39.7%)
753TOPA Mateusz 2141SIEDLCEOPEN Mężczyźni583M 583Wielka Prehyba 44 km13:03:0500:06:14.3013:09:19.60+00:03:44 (60.0%)12:284.8 (39.7%)
753CHEŁCHOWSKI Norbert 2296SOCHACZEWOPEN Mężczyźni583M 583Dziki Groń 65 km 13:45:4300:06:14.3013:51:57.30+00:03:44 (60.0%)12:284.8 (39.7%)
755GOŁĘBIEWSKA Oliwia 2099PŁOCKOPEN Kobiety170K 170Wielka Prehyba 44 km13:10:3700:06:14.3513:16:52.10+00:03:44 (60.0%)12:284.8 (39.7%)
756SKOCZEK Tomasz 1359KIELCEOPEN Mężczyźni585M 585Żwawe Wierchy 34 km10:08:4600:06:14.4010:15:00.65+00:03:44 (60.0%)12:284.8 (39.7%)
756 2872  2Niepokorny Mnich 95 km16:40:3900:06:14.4016:46:54.35+00:03:44 (60.0%)12:284.8 (39.7%)
758PAUZAITE Juste 1286Wild SoulsVILNIUSOPEN Kobiety171K 171Żwawe Wierchy 34 km10:01:0200:06:14.4510:07:17.25+00:03:44 (60.0%)12:284.8 (39.7%)
758SZKLARCZYK Dariusz 1668My Endurance CoachingKRAKÓWOPEN Mężczyźni586M 586Wielka Prehyba 44 km13:10:1900:06:14.4513:16:33.65+00:03:44 (60.0%)12:284.8 (39.7%)
760KUREK Michał 2694KRAKÓWOPEN Mężczyźni587M 587Niepokorny Mnich 95 km13:55:2100:06:14.5014:01:36.10+00:03:44 (60.0%)12:284.8 (39.7%)
761NAPORA Adam 884PIOTRKÓW TRYBUNALSKIOPEN Mężczyźni588M 588Chyża Durbaszka 20 km09:27:2000:06:14.6509:33:34.95+00:03:44 (60.0%)12:284.8 (39.7%)
761KOTARBA Wojciech 2764ULTRAWAY.PLKIELCEOPEN Mężczyźni588M 588Niepokorny Mnich 95 km13:10:4100:06:14.6513:16:55.75+00:03:44 (60.0%)12:284.8 (39.7%)
761MOTYKA Marcin 1735Rakoń WarriorsKRAKÓWOPEN Mężczyźni588M 588Wielka Prehyba 44 km13:35:1800:06:14.6513:41:32.70+00:03:44 (60.0%)12:284.8 (39.7%)
764IWANOWICZ Paweł 764Sztywne MordyWARSZAWAOPEN Mężczyźni591M 591Chyża Durbaszka 20 km09:23:1000:06:14.8509:29:25.75+00:03:45 (60.0%)12:284.8 (39.7%)
764ŚWIERK Przemek 1209Ultra Diabły TeamŚWIEBODZINOPEN Mężczyźni591M 591Żwawe Wierchy 34 km09:20:2800:06:14.8509:26:43.70+00:03:45 (60.0%)12:284.8 (39.7%)
766NOGA Krystian 2775DKS Dwuosobowy Klub SportowyWODZISŁAW ŚLĄSKIOPEN Mężczyźni593M 593Niepokorny Mnich 95 km15:12:1000:06:14.9515:18:25.55+00:03:45 (60.0%)12:284.8 (39.7%)
767WERBIŃSKI Tomasz 679WARSZAWAOPEN Mężczyźni594M 594Chyża Durbaszka 20 km09:25:4300:06:15.0009:31:58.15+00:03:45 (60.1%)12:304.8 (39.7%)
767GROCHOWICZ Robert 746SUTTONOPEN Mężczyźni594M 594Chyża Durbaszka 20 km09:36:2200:06:15.0009:42:37.40+00:03:45 (60.1%)12:304.8 (39.7%)
767PLOSKONKA Jakub 2387Trail is our wayBIELSKO-BIAŁĄOPEN Mężczyźni594M 594Dziki Groń 65 km 12:16:4700:06:15.0012:23:02.15+00:03:45 (60.1%)12:304.8 (39.7%)
770ZAPAŚNIK Michał 786WARSZAWAOPEN Mężczyźni597M 597Chyża Durbaszka 20 km09:46:4000:06:15.2009:52:55.95+00:03:45 (60.1%)12:304.8 (39.7%)
771FORTAK Rafał 1265ŁÓDŹOPEN Mężczyźni598M 598Żwawe Wierchy 34 km09:39:1400:06:15.4509:45:30.25+00:03:45 (60.1%)12:304.8 (39.7%)
772WYLEŻAŁEK Alina 2836Inżynieria Biegania GLIWICEOPEN Kobiety172K 172Niepokorny Mnich 95 km11:32:0600:06:15.5011:38:22.45+00:03:45 (60.1%)12:304.8 (39.7%)
773HERSZFELD Karol 2220Świńskie CyceWARSZAWAOPEN Mężczyźni599M 599Dziki Groń 65 km 14:29:3500:06:15.5514:35:50.75+00:03:45 (60.1%)12:304.8 (39.7%)
774MOŻEJKO Jadwiga 1960Niepołomice BiegająNIEPOŁOMICEOPEN Kobiety173K 173Wielka Prehyba 44 km14:28:2500:06:15.7014:34:41.65+00:03:45 (60.1%)12:304.8 (39.7%)
775MRÓZ Rafał 2087TARNÓWOPEN Mężczyźni600M 600Wielka Prehyba 44 km12:52:5000:06:15.9012:59:06.60+00:03:46 (60.1%)12:304.8 (39.7%)
776KAPAŁKA Kamil 747Gromnik Run TeamGROMNIKOPEN Mężczyźni601M 601Chyża Durbaszka 20 km09:15:1700:06:15.9509:21:33.85+00:03:46 (60.2%)12:304.8 (39.7%)
777FRĄCKOWIAK Krzysztof 1115Pro-Run WrocławWROCŁAWOPEN Mężczyźni602M 602Żwawe Wierchy 34 km09:30:5600:06:16.0009:37:12.55+00:03:46 (60.2%)12:324.8 (39.7%)
778LASZCZYK Anna 1408WARSZAWAOPEN Kobiety174K 174Żwawe Wierchy 34 km09:53:5500:06:16.0510:00:11.55+00:03:46 (60.2%)12:324.8 (39.7%)
778BARTECKI Tomasz 1610WROCŁAWOPEN Mężczyźni603M 603Wielka Prehyba 44 km13:00:3700:06:16.0513:06:53.10+00:03:46 (60.2%)12:324.8 (39.7%)
780KARPIEISUK Adam 1525Aktywnie UzależniamyPŁOCKOPEN Mężczyźni604M 604Wielka Prehyba 44 km13:59:2800:06:16.1014:05:44.95+00:03:46 (60.2%)12:324.8 (39.7%)
781FLORIAN Adam 859KADCZAOPEN Mężczyźni605M 605Chyża Durbaszka 20 km09:10:3900:06:16.1509:16:55.95+00:03:46 (60.2%)12:324.8 (39.7%)
782TYLIŃSKI Jacek 1086Słońce JuryPRZYMILOWICEOPEN Mężczyźni606M 606Żwawe Wierchy 34 km09:52:5900:06:16.2509:59:15.60+00:03:46 (60.2%)12:324.8 (39.7%)
783CYBA Piotr 1163CHORZÓWOPEN Mężczyźni607M 607Żwawe Wierchy 34 km10:20:1700:06:16.3510:26:34.15+00:03:46 (60.2%)12:324.8 (39.7%)
784ADAMUS Jakub 1615CZĘSTOCHOWAOPEN Mężczyźni608M 608Wielka Prehyba 44 km13:18:0400:06:16.4013:24:20.80+00:03:46 (60.2%)12:324.8 (39.7%)
785PETROVÁ Jana 364Autoservis ErikaKOŠICEOPEN Kobiety175K 175Hardy Rolling 11 km16:38:2900:06:16.5016:44:46.05+00:03:46 (60.2%)12:324.8 (39.7%)
785CYGANIK Hanna 261WARSZAWAOPEN Kobiety175K 175Hardy Rolling 11 km16:39:4600:06:16.5016:46:02.85+00:03:46 (60.2%)12:324.8 (39.7%)
787ADLER Lukasz 2711Lesz-No Limits RunersWILKOWICEOPEN Mężczyźni609M 609Niepokorny Mnich 95 km11:38:2600:06:16.5511:44:43.25+00:03:46 (60.2%)12:324.8 (39.7%)
787CZYŻKOWSKI Rafał 2356Chłopaki z nizinWARSZAWAOPEN Mężczyźni609M 609Dziki Groń 65 km 12:12:3800:06:16.5512:18:55.00+00:03:46 (60.2%)12:324.8 (39.7%)
789NOWIK Kamil 1215Ultra Diabły Team LubrzaSWIEBODZINOPEN Mężczyźni611M 611Żwawe Wierchy 34 km09:20:2800:06:16.8009:26:44.95+00:03:47 (60.2%)12:324.8 (39.7%)
790ZELENÁK Kamil 340Zamagurskí bežciKOŠICEOPEN Mężczyźni612M 612Hardy Rolling 11 km16:38:2900:06:16.8516:44:46.20+00:03:47 (60.2%)12:324.8 (39.7%)
791CABAJ Paweł 1013Nationale Nederlanden Runing TeamWARSZAWAOPEN Mężczyźni613M 613Żwawe Wierchy 34 km09:54:5000:06:16.9510:01:07.45+00:03:47 (60.3%)12:324.8 (39.7%)
791PAWLAK Agnieszka 1591OBORNIKIOPEN Kobiety177K 177Wielka Prehyba 44 km13:46:4900:06:16.9513:53:06.45+00:03:47 (60.3%)12:324.8 (39.7%)
793NADERA Łukasz 528IndywidualnieKALISZOPEN Mężczyźni614M 614Chyża Durbaszka 20 km09:09:0900:06:17.0009:15:26.90+00:03:47 (60.3%)12:344.8 (39.7%)
794ALEKSA Irena 750WARSZAWAOPEN Kobiety178K 178Chyża Durbaszka 20 km09:22:0100:06:17.1009:28:18.25+00:03:47 (60.3%)12:344.8 (39.7%)
795SMACZNY Bartłomiej 2269MIELECOPEN Mężczyźni615M 615Dziki Groń 65 km 12:47:5900:06:17.1512:54:16.55+00:03:47 (60.3%)12:344.8 (39.7%)
796MIZGAŁA Łukasz 1084Stowarzyszenie Sportowe Słońca JuryOLSZTYNOPEN Mężczyźni616M 616Żwawe Wierchy 34 km09:53:0100:06:17.2009:59:18.45+00:03:47 (60.3%)12:344.8 (39.7%)
797SOŁTAN Jan 1310WARSZAWAOPEN Mężczyźni617M 617Żwawe Wierchy 34 km09:53:5700:06:17.4010:00:15.00+00:03:47 (60.3%)12:344.8 (39.7%)
798ŠERKŠNAITĖ Odeta 818Wild SoulsKAUNASOPEN Kobiety179K 179Chyża Durbaszka 20 km09:31:0700:06:17.5009:37:24.95+00:03:47 (60.3%)12:344.8 (39.7%)
799SEROCZYŃSKI Piotr 1237ŁÓDŹOPEN Mężczyźni618M 618Żwawe Wierchy 34 km09:49:1500:06:17.7009:55:33.45+00:03:47 (60.3%)12:344.8 (39.7%)
800GIERSZEWSKI Jarosław 1560ZAŁOGA GCIECHOCINEKOPEN Mężczyźni619M 619Wielka Prehyba 44 km12:29:4600:06:17.9012:36:04.00+00:03:48 (60.4%)12:344.8 (39.7%)
800KOKOSZKA Wojciech 1986Slow Jogging SiedlceSIEDLCEOPEN Mężczyźni619M 619Wielka Prehyba 44 km13:26:4600:06:17.9013:33:04.25+00:03:48 (60.4%)12:344.8 (39.7%)
800PAWLAK Milena 1607PRZECŁAWOPEN Kobiety180K 180Wielka Prehyba 44 km13:46:4900:06:17.9013:53:06.95+00:03:48 (60.4%)12:344.8 (39.7%)
803HURAS Monika 760ITMBW KrakówKRAKÓWOPEN Kobiety181K 181Chyża Durbaszka 20 km09:11:1100:06:17.9509:17:29.10+00:03:48 (60.4%)12:344.8 (39.7%)
803DZIEWA Agata 351Lubelska Grupa TriathlonuLUBLINOPEN Kobiety181K 181Hardy Rolling 11 km16:41:1800:06:17.9516:47:36.40+00:03:48 (60.4%)12:344.8 (39.7%)
805WIATRÓW Marcin 754WARSZAWAOPEN Mężczyźni621M 621Chyża Durbaszka 20 km09:39:0200:06:18.0009:45:20.45+00:03:48 (60.4%)12:364.8 (39.7%)
806NOWAK Filip 1680CZERWIONKA-LESZCZYNYOPEN Mężczyźni622M 622Wielka Prehyba 44 km13:17:4600:06:18.1013:24:04.25+00:03:48 (60.4%)12:364.8 (39.7%)
807ROŻYK Magdalena 2367Biegamyrazem.pl, run-passion.plGDYNIAOPEN Kobiety183K 183Dziki Groń 65 km 15:21:3200:06:18.1515:27:50.50+00:03:48 (60.4%)12:364.8 (39.7%)
808PUŁKOWSKI Jakub 1963#Pyzanagigancie Team | Camelbak Polska | TORQ PolskaMYŚLENICEOPEN Mężczyźni623M 623Wielka Prehyba 44 km12:10:1200:06:18.3012:16:31.25+00:03:48 (60.4%)12:364.8 (39.7%)
809OLSZAK Zenon 2617WARSZAWAOPEN Mężczyźni624M 624Niepokorny Mnich 95 km17:10:4100:06:18.3517:17:00.30+00:03:48 (60.4%)12:364.8 (39.7%)
810KAPŁON Anna 2345Infinity-GymKLIMONTÓWOPEN Kobiety184K 184Dziki Groń 65 km 13:27:4200:06:18.6513:34:01.35+00:03:48 (60.4%)12:364.8 (39.7%)
811GAJ Grzegorz 2795Stajnia BalonaBIAŁOBRZEGIOPEN Mężczyźni625M 625Niepokorny Mnich 95 km13:45:0600:06:18.7513:51:25.15+00:03:48 (60.4%)12:364.8 (39.7%)
812WISNIEWSKI Krzysztof 1415Dream RunWARSZAWAOPEN Mężczyźni626M 626Żwawe Wierchy 34 km08:57:5400:06:18.9509:04:12.95+00:03:49 (60.5%)12:364.8 (39.7%)
813PODKOWSKA Karolina 1717Silver WolfsLUBINOPEN Kobiety185K 185Wielka Prehyba 44 km13:50:5400:06:19.0013:57:13.85+00:03:49 (60.5%)12:384.7 (38.8%)
814ŻAK Barbara 2164Jura TeamPRZEGINIAOPEN Kobiety186K 186Żwawe Wierchy 34 km09:33:3700:06:19.1509:39:56.60+00:03:49 (60.5%)12:384.7 (38.8%)
815SITEK Dariusz 825TARNOWSKIE GÓRYOPEN Mężczyźni627M 627Chyża Durbaszka 20 km09:43:4900:06:19.2009:50:08.25+00:03:49 (60.5%)12:384.7 (38.8%)
816FALISZEWSKI Sebastian 1876ŁÓDŹOPEN Mężczyźni628M 628Wielka Prehyba 44 km14:15:2700:06:19.2514:21:46.85+00:03:49 (60.5%)12:384.7 (38.8%)
817SKŁODOWSKI Piotr 2261RADZYMINOPEN Mężczyźni629M 629Dziki Groń 65 km 13:55:0500:06:19.3514:01:25.05+00:03:49 (60.5%)12:384.7 (38.8%)
818KONDRACKA Emilia 333ZABRZEOPEN Kobiety187K 187Hardy Rolling 11 km16:40:2900:06:19.4016:46:49.25+00:03:49 (60.5%)12:384.7 (38.8%)
819KALISZ Renata 231GORLICEOPEN Kobiety188K 188Hardy Rolling 11 km16:45:0300:06:19.5516:51:23.05+00:03:49 (60.5%)12:384.7 (38.8%)
819SEKUŁA Mateusz 2497Stare Babice BiegająTRUSKAWOPEN Mężczyźni630M 630Dziki Groń 65 km 17:47:5100:06:19.5517:54:11.00+00:03:49 (60.5%)12:384.7 (38.8%)
821JĘDRASZEK Alicja 1305Trail Is Our WayPABIANICEOPEN Kobiety189K 189Żwawe Wierchy 34 km09:36:2200:06:19.6009:42:42.30+00:03:49 (60.5%)12:384.7 (38.8%)
821RATKOWSKI Karol 2154Warjoty z Dziewiczej GóryPOZNAŃOPEN Mężczyźni631M 631Wielka Prehyba 44 km13:19:4400:06:19.6013:26:04.55+00:03:49 (60.5%)12:384.7 (38.8%)
821BRZOZOWSKI Karol 2637ORT ŁomiankiŁOMIANKI DOLNEOPEN Mężczyźni631M 631Niepokorny Mnich 95 km15:46:0300:06:19.6015:52:23.40+00:03:49 (60.5%)12:384.7 (38.8%)
824FILAK Lukasz 503PulpetKRAKOWOPEN Mężczyźni633M 633Chyża Durbaszka 20 km09:23:1700:06:19.7509:29:36.80+00:03:49 (60.6%)12:384.7 (38.8%)
825STAŃCZAK Dominika 216Team ZabieganeDniWARSZAWAOPEN Kobiety190K 190Hardy Rolling 11 km16:38:0400:06:19.8016:44:24.65+00:03:50 (60.6%)12:384.7 (38.8%)
826TATAREK-KONIK Agnieszka 2662CZELADŹOPEN Kobiety191K 191Niepokorny Mnich 95 km11:57:3400:06:19.8512:03:54.30+00:03:50 (60.6%)12:384.7 (38.8%)
826KOPACZ Mirosław 2799POZNAŃOPEN Mężczyźni634M 634Niepokorny Mnich 95 km16:04:1600:06:19.8516:10:36.10+00:03:50 (60.6%)12:384.7 (38.8%)
828BIERNACKA Agnieszka 1793Yulo Run Team SiedlceSIEDLCEOPEN Kobiety192K 192Wielka Prehyba 44 km13:54:5800:06:20.1014:01:18.45+00:03:50 (60.6%)12:404.7 (38.8%)
829FOGEL Janusz 2254ŁĘKAWICA 13AOPEN Mężczyźni635M 635Dziki Groń 65 km 14:18:0000:06:20.1514:24:21.05+00:03:50 (60.6%)12:404.7 (38.8%)
830BARYCZA Bogumił 1312WARSZAWAOPEN Mężczyźni636M 636Żwawe Wierchy 34 km10:28:2700:06:20.2510:34:48.00+00:03:50 (60.6%)12:404.7 (38.8%)
831KAZANTSEV Alexandre 2685tropdenergieGRENOBLEOPEN Mężczyźni637M 637Niepokorny Mnich 95 km11:31:4000:06:20.3511:38:00.90+00:03:50 (60.6%)12:404.7 (38.8%)
831KAWIK Janusz 1703ZEBRZYDOWICEOPEN Mężczyźni637M 637Wielka Prehyba 44 km14:40:0600:06:20.3514:46:26.45+00:03:50 (60.6%)12:404.7 (38.8%)
833BIEŃ Przemysław 2250KS Ryglice-Sekcja BiegowaJONINYOPEN Mężczyźni639M 639Dziki Groń 65 km 12:14:3500:06:20.5012:20:55.60+00:03:50 (60.6%)12:404.7 (38.8%)
834ZABRZEWSKI Patryk 1722Klub Wysokogórski Jastrzębie ZdrójŻORYOPEN Mężczyźni640M 640Wielka Prehyba 44 km13:11:1800:06:20.7513:17:39.45+00:03:50 (60.7%)12:404.7 (38.8%)
835DUDEK Adam 2384Electric Runners TeamWYZNEOPEN Mężczyźni641M 641Dziki Groń 65 km 13:03:4300:06:20.8013:10:04.65+00:03:51 (60.7%)12:404.7 (38.8%)
836ŻARNIEWSKI Wojciech 2374Góral z Mazur Running TeamBRWINÓWOPEN Mężczyźni642M 642Dziki Groń 65 km 13:34:2300:06:21.0013:40:44.65+00:03:51 (60.7%)12:424.7 (38.8%)
837KONSEK Jacek 1608RYBNIKOPEN Mężczyźni643M 643Wielka Prehyba 44 km13:29:1400:06:21.1013:35:35.25+00:03:51 (60.7%)12:424.7 (38.8%)
838ROSIK Robert 1864KOSZALINOPEN Mężczyźni644M 644Wielka Prehyba 44 km12:39:5400:06:21.1512:46:16.10+00:03:51 (60.7%)12:424.7 (38.8%)
839RAMS Dariusz 2152CastaNOWY SĄCZOPEN Mężczyźni645M 645Wielka Prehyba 44 km13:38:5300:06:21.3013:45:14.80+00:03:51 (60.7%)12:424.7 (38.8%)
839ANTKOWIAK Mirosław 1580Biegam bo chcę Krosno OdrzańskieKROSNO ODRZAŃSKIEOPEN Mężczyźni645M 645Wielka Prehyba 44 km14:48:0100:06:21.3014:54:22.35+00:03:51 (60.7%)12:424.7 (38.8%)
841FIREK Rafał 1365BrakKRAKÓWOPEN Mężczyźni647M 647Żwawe Wierchy 34 km11:17:3100:06:21.3511:23:53.20+00:03:51 (60.7%)12:424.7 (38.8%)
842KNAPIK Przemyslaw 1279HEINEKEN Krakow / TriwiseKRAKÓWOPEN Mężczyźni648M 648Żwawe Wierchy 34 km09:13:2500:06:21.4009:19:46.40+00:03:51 (60.7%)12:424.7 (38.8%)
843BARWICKI Marcin 2082WARSZAWAOPEN Mężczyźni649M 649Wielka Prehyba 44 km13:27:1900:06:21.5013:33:41.10+00:03:51 (60.7%)12:424.7 (38.8%)
843FURICH Dariusz 1972Siemianowice i Przyjaciele BiegająSIEMIANOWICE ŚLĄSKIEOPEN Mężczyźni649M 649Wielka Prehyba 44 km14:30:0100:06:21.5014:36:22.65+00:03:51 (60.7%)12:424.7 (38.8%)
845FOGEL Wiktor 1880WarsawEliteRunnersWARSZAWAOPEN Mężczyźni651M 651Wielka Prehyba 44 km14:18:0100:06:21.5514:24:22.60+00:03:51 (60.7%)12:424.7 (38.8%)
846PAJĄK Andrzej 1833Biegam z ABSPRZYBYSŁAWICEOPEN Mężczyźni652M 652Wielka Prehyba 44 km13:09:2800:06:21.6513:15:50.05+00:03:51 (60.7%)12:424.7 (38.8%)
847LENART Artur 2808Zadyszka OświęcimCHEŁMEKOPEN Mężczyźni653M 653Niepokorny Mnich 95 km16:44:3900:06:21.7516:51:01.60+00:03:51 (60.8%)12:424.7 (38.8%)
848PAWELEC Magdalena 408RaknrollKRAKÓWOPEN Kobiety193K 193Hardy Rolling 11 km16:39:3500:06:21.8016:45:56.85+00:03:52 (60.8%)12:424.7 (38.8%)
849KOZERA Katarzyna 1023BUSHIDOWARSZAWAOPEN Kobiety194K 194Żwawe Wierchy 34 km09:32:4600:06:21.8509:39:08.20+00:03:52 (60.8%)12:424.7 (38.8%)
850CHOMA Marek 1795Pędzace LeniwceREPKIOPEN Mężczyźni654M 654Wielka Prehyba 44 km13:59:0100:06:21.9014:05:23.30+00:03:52 (60.8%)12:424.7 (38.8%)
851ZIELIŃSKI Radosław 359BASSET ROLLING TEAMLATCHORZEWOPEN Mężczyźni655M 655Hardy Rolling 11 km16:38:0300:06:22.1016:44:25.45+00:03:52 (60.8%)12:444.7 (38.8%)
852MOLITORYS Marek 659KACWINOPEN Mężczyźni656M 656Chyża Durbaszka 20 km09:16:3500:06:22.4009:22:57.90+00:03:52 (60.8%)12:444.7 (38.8%)
853GAWEŁ Julia 2128Crossfit MokotówWARSZAWAOPEN Kobiety195K 195Wielka Prehyba 44 km13:35:3700:06:22.5513:42:00.30+00:03:52 (60.8%)12:444.7 (38.8%)
854NOWORYTA Eliza 707Ultra Diabły Team LubrzaNOWA WIOSKAOPEN Kobiety196K 196Chyża Durbaszka 20 km10:16:1300:06:22.6510:22:36.30+00:03:52 (60.9%)12:444.7 (38.8%)
855BIENIAS Rafał 568.MIĘDZYRZECZOPEN Mężczyźni657M 657Chyża Durbaszka 20 km09:42:2700:06:22.8009:48:49.95+00:03:53 (60.9%)12:444.7 (38.8%)
856RÓŻYCKI Marcin 1690TYCHYOPEN Mężczyźni658M 658Wielka Prehyba 44 km13:10:2300:06:22.8513:16:46.35+00:03:53 (60.9%)12:444.7 (38.8%)
857PAPCIAK Karol 880WOLAOPEN Mężczyźni659M 659Chyża Durbaszka 20 km09:15:5500:06:22.9009:22:18.75+00:03:53 (60.9%)12:444.7 (38.8%)
857RĘKAWEK Paulina 2052Team ZabieganeDniLIPOWOOPEN Kobiety197K 197Wielka Prehyba 44 km13:28:2600:06:22.9013:34:49.00+00:03:53 (60.9%)12:444.7 (38.8%)
859CHOŁODY Łukasz 814Sprint GorzyceGORZYCEOPEN Mężczyźni660M 660Chyża Durbaszka 20 km09:22:5800:06:23.0509:29:21.95+00:03:53 (60.9%)12:464.7 (38.8%)
860KLIMOWSKA Bernadetta 739JUSZCZYNOPEN Kobiety198K 198Chyża Durbaszka 20 km09:32:4400:06:23.1509:39:07.20+00:03:53 (60.9%)12:464.7 (38.8%)
861MNICH Zbigniew 2051LIPOWOOPEN Mężczyźni661M 661Wielka Prehyba 44 km13:28:2600:06:23.2013:34:49.75+00:03:53 (60.9%)12:464.7 (38.8%)
861KIJEK Andrzej 2771POGORZYCEOPEN Mężczyźni661M 661Niepokorny Mnich 95 km14:46:0700:06:23.2014:52:30.35+00:03:53 (60.9%)12:464.7 (38.8%)
863RZYSZKIEWICZ Tomasz 1796Pędzące LeniwceSOKOŁÓW PODLASKIOPEN Mężczyźni663M 663Wielka Prehyba 44 km13:59:0200:06:23.4514:05:25.95+00:03:53 (60.9%)12:464.7 (38.8%)
864PASZYNA Dawid 560RZESZÓWOPEN Mężczyźni664M 664Chyża Durbaszka 20 km09:25:2800:06:23.7509:31:52.45+00:03:53 (61.0%)12:464.7 (38.8%)
864KAPŁON Piotr 2437KLIMONTÓWOPEN Mężczyźni664M 664Dziki Groń 65 km 13:27:3300:06:23.7513:33:57.10+00:03:53 (61.0%)12:464.7 (38.8%)
866ZADYKOWICZ-DAWIDZIUK Katarzyna 2350Projekt 1000upRUMIAOPEN Kobiety199K 199Dziki Groń 65 km 15:21:3400:06:23.9015:27:58.45+00:03:54 (61.0%)12:464.7 (38.8%)
867GRZELAK Anna 1162Marmurowe DzikiŁÓDŹOPEN Kobiety200K 200Żwawe Wierchy 34 km09:47:0600:06:24.2509:53:31.10+00:03:54 (61.0%)12:484.7 (38.8%)
868ŻUREK-KUCHARSKA Urszula 650M.I.L.A.NOWA IWICZNAOPEN Kobiety201K 201Chyża Durbaszka 20 km09:32:5000:06:24.3009:39:14.55+00:03:54 (61.0%)12:484.7 (38.8%)
869WALCZYŃSKI Robert 2399Forest Run GdyniaGDYNIAOPEN Mężczyźni666M 666Dziki Groń 65 km 13:20:0000:06:24.3513:26:24.90+00:03:54 (61.0%)12:484.7 (38.8%)
869BURZYŃSKA Ewelina 2239Natura BiedruskoBIEDRUSKOOPEN Kobiety202K 202Dziki Groń 65 km 14:19:4900:06:24.3514:26:14.25+00:03:54 (61.0%)12:484.7 (38.8%)
871MARCINKOWSKA Martyna 1436TYCHYOPEN Kobiety203K 203Żwawe Wierchy 34 km10:03:5700:06:24.4510:10:21.85+00:03:54 (61.0%)12:484.7 (38.8%)
872KURCZ Magdalena 1845KRAKÓWOPEN Kobiety204K 204Wielka Prehyba 44 km13:21:4600:06:24.5013:28:10.55+00:03:54 (61.0%)12:484.7 (38.8%)
873BARAN Kamil 1599JAROSLAWOPEN Mężczyźni667M 667Wielka Prehyba 44 km13:03:2500:06:24.7013:09:49.80+00:03:54 (61.1%)12:484.7 (38.8%)
874MAKARENKOV Sergii 2303Dogon Grodzisk MazowieckiMILANÓWEKOPEN Mężczyźni668M 668Dziki Groń 65 km 15:21:3100:06:24.7515:27:55.90+00:03:54 (61.1%)12:484.7 (38.8%)
875POCIEJEWSKA Justyna 606Nationale Nederlanden Running TeamWARSZAWAOPEN Kobiety205K 205Chyża Durbaszka 20 km09:30:5800:06:24.8009:37:23.40+00:03:55 (61.1%)12:484.7 (38.8%)
875KIELAR Łukasz 1576SŁAWNOOPEN Mężczyźni669M 669Wielka Prehyba 44 km13:51:2500:06:24.8013:57:50.65+00:03:55 (61.1%)12:484.7 (38.8%)
877GALEWSKI Adrian 1233WARSZAWAOPEN Mężczyźni670M 670Żwawe Wierchy 34 km09:51:5000:06:24.8509:58:15.00+00:03:55 (61.1%)12:484.7 (38.8%)
878ZABOROWSKI Łukasz 2516ULTRASzSzczawnicySZCZAWNICAOPEN Mężczyźni671M 671Dziki Groń 65 km 13:16:3500:06:24.9013:22:59.90+00:03:55 (61.1%)12:484.7 (38.8%)
879SZAŁKOWSKI Dawid 2791Markowi BiegaczeWARSZAWAOPEN Mężczyźni672M 672Niepokorny Mnich 95 km17:26:2800:06:24.9517:32:53.35+00:03:55 (61.1%)12:484.7 (38.8%)
880PIĘTA Łukasz 1434Infinity-GymPROSZOWICEOPEN Mężczyźni673M 673Żwawe Wierchy 34 km09:43:3400:06:25.1009:49:59.55+00:03:55 (61.1%)12:504.7 (38.8%)
881WOLEK Jerzy 836TYCHYOPEN Mężczyźni674M 674Chyża Durbaszka 20 km09:33:3900:06:25.2009:40:04.45+00:03:55 (61.1%)12:504.7 (38.8%)
882BŁASZCZAK Wojciech 260ChwilaMoment TeamWARSZAWAOPEN Mężczyźni675M 675Hardy Rolling 11 km16:39:2700:06:25.3516:45:53.00+00:03:55 (61.1%)12:504.7 (38.8%)
883PŁUSA Aleksandra 782LUBLINOPEN Kobiety206K 206Chyża Durbaszka 20 km09:30:4000:06:25.4009:37:05.85+00:03:55 (61.1%)12:504.7 (38.8%)
884SALIŃSKI Bartosz 1169AugusTeamKATOWICEOPEN Mężczyźni676M 676Żwawe Wierchy 34 km09:52:3700:06:25.4509:59:03.15+00:03:55 (61.1%)12:504.7 (38.8%)
885VERHEYEN Kurt 1738WIELICZKAOPEN Mężczyźni677M 677Wielka Prehyba 44 km13:12:0100:06:25.5513:18:27.05+00:03:55 (61.1%)12:504.7 (38.8%)
886KAŁUZIŃSKI Dominik 2245Zabiegany WołominWOŁOMINOPEN Mężczyźni678M 678Dziki Groń 65 km 16:05:1400:06:25.6516:11:40.30+00:03:55 (61.2%)12:504.7 (38.8%)
887BLICHARZ Artur 2856KS SportivaŻUROWAOPEN Mężczyźni679M 679Niepokorny Mnich 95 km15:23:2700:06:25.8515:29:53.70+00:03:56 (61.2%)12:504.7 (38.8%)
888BASIŃSKI Hubert 2451Biegacz AmatorPOZNAŃOPEN Mężczyźni680M 680Dziki Groń 65 km 16:33:0700:06:25.9516:39:33.05+00:03:56 (61.2%)12:504.7 (38.8%)
889UCHEREK Kazimierz 555kazimierz ucherekŻORYOPEN Mężczyźni681M 681Chyża Durbaszka 20 km09:28:2000:06:26.0509:34:46.70+00:03:56 (61.2%)12:524.7 (38.8%)
890PRZYBYLSKI Mariusz 616Biegnij z ProServiceZĄBKIOPEN Mężczyźni682M 682Chyża Durbaszka 20 km09:19:5400:06:26.1009:26:20.45+00:03:56 (61.2%)12:524.7 (38.8%)
891KISIECKI Damian 1699Huragan LigotaTYCHYOPEN Mężczyźni683M 683Wielka Prehyba 44 km13:41:5400:06:26.3513:48:20.80+00:03:56 (61.2%)12:524.7 (38.8%)
891MOCHOCKI Marcin 2364KIELCEOPEN Mężczyźni683M 683Dziki Groń 65 km 15:19:4300:06:26.3515:26:09.60+00:03:56 (61.2%)12:524.7 (38.8%)
893NOSALIK Marek 2704MTAŻYWIECOPEN Mężczyźni685M 685Niepokorny Mnich 95 km12:49:5100:06:26.4012:56:18.05+00:03:56 (61.2%)12:524.7 (38.8%)
894ŚLIWIŃSKI Rafał 2300PROSZOWAOPEN Mężczyźni686M 686Dziki Groń 65 km 12:52:1800:06:26.4512:58:44.75+00:03:56 (61.2%)12:524.7 (38.8%)
894KUŁAKOWSKA Monika 1797W pogoni za duchemDĄBROWA GÓRNICZAOPEN Kobiety207K 207Wielka Prehyba 44 km13:17:0400:06:26.4513:23:31.35+00:03:56 (61.2%)12:524.7 (38.8%)
896WOJTAS Maciej 2501KRAKÓWOPEN Mężczyźni687M 687Dziki Groń 65 km 12:15:1700:06:26.7012:21:44.35+00:03:56 (61.3%)12:524.7 (38.8%)
896KOZŁOWSKI Paweł 1629ŁAZYOPEN Mężczyźni687M 687Wielka Prehyba 44 km13:01:1200:06:26.7013:07:38.80+00:03:56 (61.3%)12:524.7 (38.8%)
896WERESZCZYŃSKI Tomasz 1554Aktywnie UzależniamyPŁOCKOPEN Mężczyźni687M 687Wielka Prehyba 44 km13:59:3700:06:26.7014:06:04.20+00:03:56 (61.3%)12:524.7 (38.8%)
899RAMA Andrzej 1338TATOKUPASULEJÓWEKOPEN Mężczyźni690M 690Żwawe Wierchy 34 km10:13:2800:06:26.8510:19:55.20+00:03:57 (61.3%)12:524.7 (38.8%)
900HOŁUBIEC Agnieszka 1828Yulo Run Team SiedlceSIEDLCEOPEN Kobiety208K 208Wielka Prehyba 44 km13:55:2000:06:27.1514:01:47.70+00:03:57 (61.3%)12:544.7 (38.8%)
901MUCHA Grzegorz 2146Synowie Rozgardiaszu / Sport GenerationZABIERZÓWOPEN Mężczyźni691M 691Wielka Prehyba 44 km12:50:1100:06:27.2012:56:38.75+00:03:57 (61.3%)12:544.7 (38.8%)
902MATAK Paweł 1906ŁASUCHRADZYMINOPEN Mężczyźni692M 692Wielka Prehyba 44 km13:19:3300:06:27.3513:26:00.75+00:03:57 (61.3%)12:544.7 (38.8%)
903LUDWIAK Michal 1337T-Mobile Sport TeamŻYRARDÓWOPEN Mężczyźni693M 693Żwawe Wierchy 34 km10:13:2200:06:27.5010:19:50.35+00:03:57 (61.3%)12:544.7 (38.8%)
903UCHEREK Kinga 239ŻORYOPEN Kobiety209K 209Hardy Rolling 11 km16:40:4900:06:27.5016:47:16.55+00:03:57 (61.3%)12:544.7 (38.8%)
905CEGLARSKA GRONEK Agnieszka 580KOBYŁKAOPEN Kobiety210K 210Chyża Durbaszka 20 km09:45:2000:06:27.6509:51:48.40+00:03:57 (61.4%)12:544.7 (38.8%)
905TOKARZEWSKI Dariusz 1990OTWOCKOPEN Mężczyźni694M 694Wielka Prehyba 44 km13:59:4300:06:27.6514:06:11.25+00:03:57 (61.4%)12:544.7 (38.8%)
907KRUGLIAKOVAS Povilas 2377KAUNASOPEN Mężczyźni695M 695Dziki Groń 65 km 13:08:4700:06:27.7013:15:15.20+00:03:57 (61.4%)12:544.7 (38.8%)
908RZESZOTARSKI Tomasz 1447KtórędyNadMorskieOkoKONINOPEN Mężczyźni696M 696Żwawe Wierchy 34 km09:47:3000:06:27.8509:53:58.55+00:03:58 (61.4%)12:544.7 (38.8%)
909ZAMBRZYCKI Maciej 1943ReShape RunnersGLIWICEOPEN Mężczyźni697M 697Wielka Prehyba 44 km12:54:3000:06:27.9513:00:58.50+00:03:58 (61.4%)12:544.7 (38.8%)
910SŁUPSKI Maciej 630KRAKÓWOPEN Mężczyźni698M 698Chyża Durbaszka 20 km09:28:3600:06:28.0009:35:04.85+00:03:58 (61.4%)12:564.6 (38.0%)
911ŁUKASZEWSKI Mateusz 1645WARSZAWAOPEN Mężczyźni699M 699Wielka Prehyba 44 km12:19:4600:06:28.0512:26:14.05+00:03:58 (61.4%)12:564.6 (38.0%)
912NYCZ Sławomir 1105STRZYŻÓWOPEN Mężczyźni700M 700Żwawe Wierchy 34 km09:31:4600:06:28.1509:38:14.75+00:03:58 (61.4%)12:564.6 (38.0%)
912TOFIL Aleksandra 253BYTOMOPEN Kobiety211K 211Hardy Rolling 11 km16:41:3300:06:28.1516:48:01.45+00:03:58 (61.4%)12:564.6 (38.0%)
914KOZŁOWSKI Jerzy 1281BRZEGOPEN Mężczyźni701M 701Żwawe Wierchy 34 km09:16:2600:06:28.2009:22:54.40+00:03:58 (61.4%)12:564.6 (38.0%)
915GONCERZEWICZ Anna 1421Asics FrontRunner/Stare Babice BiegająKWIRYNÓWOPEN Kobiety212K 212Żwawe Wierchy 34 km09:51:1800:06:28.3509:57:46.70+00:03:58 (61.4%)12:564.6 (38.0%)
915ZIĘTEK Waldemar 2833Fitness Trzy Korony Nowy SączNOWY SĄCZOPEN Mężczyźni702M 702Niepokorny Mnich 95 km15:45:1200:06:28.3515:51:40.35+00:03:58 (61.4%)12:564.6 (38.0%)
917APOSTOLSKI Przemysław 602Zabierzów BiegaKRAKÓWOPEN Mężczyźni703M 703Chyża Durbaszka 20 km09:29:5500:06:28.4009:36:24.00+00:03:58 (61.4%)12:564.6 (38.0%)
917KOZŁOWSKI Szymon 1320WĄGROWIECOPEN Mężczyźni703M 703Żwawe Wierchy 34 km10:32:3100:06:28.4010:39:00.10+00:03:58 (61.4%)12:564.6 (38.0%)
919KUBASZEWSKA Zofia 666WARSZAWAOPEN Kobiety213K 213Chyża Durbaszka 20 km09:43:4200:06:28.4509:50:10.55+00:03:58 (61.4%)12:564.6 (38.0%)
920BARANOWSKI Robert 1410WROCŁAWOPEN Mężczyźni705M 705Żwawe Wierchy 34 km09:55:2100:06:28.5010:01:50.45+00:03:58 (61.4%)12:564.6 (38.0%)
920GALA Grzegorz 1886SCHENKER TECHNOLOGY CENTER RUNNERSSOCHACZEWOPEN Mężczyźni705M 705Wielka Prehyba 44 km13:08:3800:06:28.5013:15:06.70+00:03:58 (61.4%)12:564.6 (38.0%)
920HETMANCZYK Jakub 2031KATOWICEOPEN Mężczyźni705M 705Wielka Prehyba 44 km13:19:0900:06:28.5013:25:38.15+00:03:58 (61.4%)12:564.6 (38.0%)
923KOCJAN Paweł 1727Kids Run TeamPOZNAŃOPEN Mężczyźni708M 708Wielka Prehyba 44 km13:19:2200:06:28.5513:25:50.65+00:03:58 (61.4%)12:564.6 (38.0%)
924BUJNIAK Sławomir 623JAWORZNOOPEN Mężczyźni709M 709Chyża Durbaszka 20 km09:21:2500:06:28.8009:27:54.20+00:03:59 (61.5%)12:564.6 (38.0%)
925MAJDYŚ Wojciech 784KRAKÓWOPEN Mężczyźni710M 710Chyża Durbaszka 20 km09:43:5200:06:28.8509:50:21.65+00:03:59 (61.5%)12:564.6 (38.0%)
926PIWOWAR Dawid 1802KROSNOOPEN Mężczyźni711M 711Wielka Prehyba 44 km13:00:0600:06:28.9013:06:35.05+00:03:59 (61.5%)12:564.6 (38.0%)
927PRĘGOWSKI Michał 1139Stare Babice Biegają / Vege RunnersKLAUDYNOPEN Mężczyźni712M 712Żwawe Wierchy 34 km09:51:1600:06:29.1509:57:45.25+00:03:59 (61.5%)12:584.6 (38.0%)
927KLIMEK Marek 1904adidas Runners WarsawWARSZAWAOPEN Mężczyźni712M 712Wielka Prehyba 44 km13:00:3300:06:29.1513:07:02.15+00:03:59 (61.5%)12:584.6 (38.0%)
927GRABKOWSKI Rafał 2310Dogoń Grodzisk MazowieckiODRANO-WOLAOPEN Mężczyźni712M 712Dziki Groń 65 km 13:39:2100:06:29.1513:45:51.10+00:03:59 (61.5%)12:584.6 (38.0%)
930FIEDOROWICZ Asia 2415SKLEP BIEGACZA RUNNING TEAMOLSZTYNOPEN Kobiety214K 214Dziki Groń 65 km 12:52:1900:06:29.6012:58:48.65+00:03:59 (61.6%)12:584.6 (38.0%)
931KARASEK Mariusz 1083LUBLINOPEN Mężczyźni715M 715Żwawe Wierchy 34 km10:20:3600:06:29.6510:27:06.10+00:03:59 (61.6%)12:584.6 (38.0%)
931KOLONKO Stanisław 1720GÓRKITYCHYOPEN Mężczyźni715M 715Wielka Prehyba 44 km13:06:2500:06:29.6513:12:54.85+00:03:59 (61.6%)12:584.6 (38.0%)
933KOZIAR Michał 922WARSZAWAOPEN Mężczyźni717M 717Chyża Durbaszka 20 km09:38:1500:06:29.8509:44:45.65+00:04:00 (61.6%)12:584.6 (38.0%)
934WALCZAK Witold 2796KUTNOOPEN Mężczyźni718M 718Niepokorny Mnich 95 km15:16:5100:06:29.9015:23:21.05+00:04:00 (61.6%)12:584.6 (38.0%)
934KLIGLICH Paweł 2663Ultra Trail Stare LipinySTARE LIPINYOPEN Mężczyźni718M 718Niepokorny Mnich 95 km16:05:1200:06:29.9016:11:42.65+00:04:00 (61.6%)12:584.6 (38.0%)
936TURLEJ Dariusz 2319bez KondycjiWARSZAWAOPEN Mężczyźni720M 720Dziki Groń 65 km 13:25:4500:06:29.9513:32:14.95+00:04:00 (61.6%)12:584.6 (38.0%)
936SOWIŃSKI Kamil 2603BRZEG DOLNYOPEN Mężczyźni720M 720Niepokorny Mnich 95 km14:28:0100:06:29.9514:34:31.15+00:04:00 (61.6%)12:584.6 (38.0%)
938PŁAZA Radosław 2074BarunowceWARSZAWAOPEN Mężczyźni722M 722Wielka Prehyba 44 km12:38:4000:06:30.0012:45:10.80+00:04:00 (61.6%)13:004.6 (38.0%)
938ROKITA Paweł 2346Rakieta_Biega_TeamMIŃSK MAZOWIECKIOPEN Mężczyźni722M 722Dziki Groń 65 km 13:16:5000:06:30.0013:23:20.55+00:04:00 (61.6%)13:004.6 (38.0%)
940BUDNY Kamil 664ATAK TEAMSTRZELINOPEN Mężczyźni724M 724Chyża Durbaszka 20 km09:15:2800:06:30.0509:21:58.65+00:04:00 (61.6%)13:004.6 (38.0%)
941RZĘDZIAN Marcin 1038WITANIÓWOPEN Mężczyźni725M 725Żwawe Wierchy 34 km09:55:3400:06:30.3510:02:04.60+00:04:00 (61.6%)13:004.6 (38.0%)
941SZCZEPEK Łukasz 2379RZESZÓWOPEN Mężczyźni725M 725Dziki Groń 65 km 13:44:4900:06:30.3513:51:19.85+00:04:00 (61.6%)13:004.6 (38.0%)
941TUSZYŃSKI Mateusz 2423SIEMIANOWICE ŚLĄSKIEOPEN Mężczyźni725M 725Dziki Groń 65 km 13:42:0300:06:30.3513:48:34.05+00:04:00 (61.6%)13:004.6 (38.0%)
944CIEPŁY Maciej 1707WROCŁAWOPEN Mężczyźni728M 728Wielka Prehyba 44 km13:03:5400:06:30.4013:10:25.15+00:04:00 (61.6%)13:004.6 (38.0%)
945ISKRZYCKI Andrzej 1393RZESZÓWOPEN Mężczyźni729M 729Żwawe Wierchy 34 km10:11:4800:06:30.5510:18:19.10+00:04:00 (61.6%)13:004.6 (38.0%)
946KOWALSKA Agnieszka 1266KRAKÓWOPEN Kobiety215K 215Żwawe Wierchy 34 km09:39:0900:06:30.6009:45:39.75+00:04:00 (61.6%)13:004.6 (38.0%)
946SARKA Bartłomiej 1989RABKA ZDRÓJOPEN Mężczyźni730M 730Wielka Prehyba 44 km12:45:3700:06:30.6012:52:08.55+00:04:00 (61.6%)13:004.6 (38.0%)
948TADROWSKI Tomasz 619INOWROCŁAWOPEN Mężczyźni731M 731Chyża Durbaszka 20 km09:27:5200:06:30.6509:34:23.55+00:04:00 (61.7%)13:004.6 (38.0%)
948TOCHA Zbigniew 2309Aktywni KociewiacySKÓRCZOPEN Mężczyźni731M 731Dziki Groń 65 km 15:27:0700:06:30.6515:33:38.60+00:04:00 (61.7%)13:004.6 (38.0%)
950CIEŚLAK Aleksandra 1189SKPG KrakówKRAKÓWOPEN Kobiety216K 216Żwawe Wierchy 34 km10:50:1200:06:30.9010:56:43.45+00:04:01 (61.7%)13:004.6 (38.0%)
951WISZNIOWSKI Marek 891WARSZAWAOPEN Mężczyźni733M 733Chyża Durbaszka 20 km09:28:0000:06:31.0509:34:31.50+00:04:01 (61.7%)13:024.6 (38.0%)
952SOKOŁOWSKA Anna 363OCHOTNICA DOLNAOPEN Kobiety217K 217Hardy Rolling 11 km16:39:3500:06:31.1516:46:07.05+00:04:01 (61.7%)13:024.6 (38.0%)
953SKWIERCZYŃSKI Sylwester 2204WARSZAWAOPEN Mężczyźni734M 734Dziki Groń 65 km 15:27:0700:06:31.2515:33:38.70+00:04:01 (61.7%)13:024.6 (38.0%)
954AUGUSTYNOWICZ Andrzej 697RCI BydgoszczBYDGOSZCZOPEN Mężczyźni735M 735Chyża Durbaszka 20 km09:46:1900:06:31.3009:52:50.45+00:04:01 (61.7%)13:024.6 (38.0%)
955JANKOWSKI Dawid 1698SUSZECOPEN Mężczyźni736M 736Wielka Prehyba 44 km13:04:0900:06:31.3513:10:40.35+00:04:01 (61.7%)13:024.6 (38.0%)
956WOŁYNIEC Paweł 705Biegacze Specjalnej TroskiŚWIDNIKOPEN Mężczyźni737M 737Chyża Durbaszka 20 km09:35:5000:06:31.5009:42:21.65+00:04:01 (61.7%)13:024.6 (38.0%)
956KACPEROWSKI Marcin 1242PLOCKOPEN Mężczyźni737M 737Żwawe Wierchy 34 km09:52:2200:06:31.5009:58:54.00+00:04:01 (61.7%)13:024.6 (38.0%)
956IGNACZAK Marcin 1964TRITON KoninŻYCHLINOPEN Mężczyźni737M 737Wielka Prehyba 44 km12:41:1100:06:31.5012:47:43.05+00:04:01 (61.7%)13:024.6 (38.0%)
959PIETRUCHA Artur 2472Sportowa KrynicaKRYNICA-ZDRÓJOPEN Mężczyźni740M 740Dziki Groń 65 km 12:27:2500:06:31.5512:33:57.30+00:04:01 (61.7%)13:024.6 (38.0%)
960ŁĘTOWSKA Marlena 422DomowaEnergia.com.plKROSNOOPEN Kobiety218K 218Hardy Rolling 11 km16:42:4800:06:31.6516:49:20.60+00:04:01 (61.8%)13:024.6 (38.0%)
961PIETRUSZEWSKI Bartek 1804WARSZAWAOPEN Mężczyźni741M 741Wielka Prehyba 44 km14:51:0900:06:31.8014:57:41.60+00:04:02 (61.8%)13:024.6 (38.0%)
962ZIELIŃSKI Paweł 2614Ruch IzbicaKRASNYSTAWOPEN Mężczyźni742M 742Niepokorny Mnich 95 km14:33:5200:06:32.0014:40:24.85+00:04:02 (61.8%)13:044.6 (38.0%)
963SZUMIŃSKI Artur 1573PIELGRZYMKAOPEN Mężczyźni743M 743Wielka Prehyba 44 km13:32:4200:06:32.0513:39:14.35+00:04:02 (61.8%)13:044.6 (38.0%)
964WACHNICKA Kamila 292SKPB WarszawaWARSZAWAOPEN Kobiety219K 219Hardy Rolling 11 km16:44:2600:06:32.1516:50:58.40+00:04:02 (61.8%)13:044.6 (38.0%)
965KUBACZ Norbert 2002Biegam NaturalnieWARSZAWAOPEN Mężczyźni744M 744Wielka Prehyba 44 km12:28:5400:06:32.5012:35:27.10+00:04:02 (61.8%)13:044.6 (38.0%)
965MATUSZAK Grzesiek 2205KALISZOPEN Mężczyźni744M 744Dziki Groń 65 km 14:11:1300:06:32.5014:17:45.60+00:04:02 (61.8%)13:044.6 (38.0%)
965LENART Joanna 2809Zadyszki OświęcimCHEŁMEKOPEN Kobiety220K 220Niepokorny Mnich 95 km16:44:3900:06:32.5016:51:11.55+00:04:02 (61.8%)13:044.6 (38.0%)
968BOCIĄGA Paweł 1953ŁÓDŹOPEN Mężczyźni746M 746Wielka Prehyba 44 km14:15:2000:06:32.6014:21:52.85+00:04:02 (61.8%)13:044.6 (38.0%)
968SZARMACH Jakub 245937.4WARSZAWAOPEN Mężczyźni746M 746Dziki Groń 65 km 15:19:3100:06:32.6015:26:03.95+00:04:02 (61.8%)13:044.6 (38.0%)
970HUNKIEWICZ Ewelina 2230Markowi BiegaczeMARKIOPEN Kobiety221K 221Dziki Groń 65 km 15:26:5500:06:32.7515:33:27.90+00:04:02 (61.9%)13:044.6 (38.0%)
971LIPIŃSKA Katarzyna 2527Markowi BiegaczeMARKIOPEN Kobiety222K 222Dziki Groń 65 km 15:26:5500:06:32.8515:33:28.40+00:04:03 (61.9%)13:044.6 (38.0%)
972JEZIORSKI Zbyszek 2221KRAKÓWOPEN Mężczyźni748M 748Dziki Groń 65 km 13:21:4000:06:32.9513:28:13.60+00:04:03 (61.9%)13:044.6 (38.0%)
973MATYSIAK Jakub 1141STG WarszawaWARSZAWAOPEN Mężczyźni749M 749Żwawe Wierchy 34 km10:22:0000:06:33.1010:28:33.95+00:04:03 (61.9%)13:064.6 (38.0%)
974SOLIŃSKI Olaf 2304WÓLKA KŁUCKAOPEN Mężczyźni750M 750Dziki Groń 65 km 12:34:5500:06:33.2012:41:29.00+00:04:03 (61.9%)13:064.6 (38.0%)
974JEGER Piotr 2144SKLEP BIEGACZA RUNNING TEAMOLSZTYNOPEN Mężczyźni750M 750Wielka Prehyba 44 km13:17:5900:06:33.2013:24:32.75+00:04:03 (61.9%)13:064.6 (38.0%)
976KULKA Sergiusz 804GŁOSKÓWOPEN Mężczyźni752M 752Chyża Durbaszka 20 km09:46:3400:06:33.2509:53:07.30+00:04:03 (61.9%)13:064.6 (38.0%)
976GAWLIK Tomasz 1636OPOLEOPEN Mężczyźni752M 752Wielka Prehyba 44 km13:49:4200:06:33.2513:56:15.35+00:04:03 (61.9%)13:064.6 (38.0%)
978HENDEL Magda 1413AZS AWF Kraków Masters SZCZAWNICAOPEN Kobiety223K 223Żwawe Wierchy 34 km09:35:2400:06:33.4009:41:57.55+00:04:03 (61.9%)13:064.6 (38.0%)
979KALANDYK Wojciech 2400Podkarpacka Izba Inżynierów BudownictwaRZESZÓWOPEN Mężczyźni754M 754Dziki Groń 65 km 13:50:0700:06:33.5013:56:40.95+00:04:03 (61.9%)13:064.6 (38.0%)
980DADAŚ Janusz 1696BP Running Team Gliwice GLIWICEOPEN Mężczyźni755M 755Wielka Prehyba 44 km13:51:5600:06:33.5513:58:30.50+00:04:03 (61.9%)13:064.6 (38.0%)
981GAJEWSKI Marek 1439WARSZAWAOPEN Mężczyźni756M 756Żwawe Wierchy 34 km09:26:0600:06:33.9009:32:40.55+00:04:04 (62.0%)13:064.6 (38.0%)
982HAMUDA Jakub 2398Global Natureon Bochnia biega teamBOCHNIAOPEN Mężczyźni757M 757Dziki Groń 65 km 13:33:1800:06:33.9513:39:52.90+00:04:04 (62.0%)13:064.6 (38.0%)
983GIERSZEWSKI Maciek 1587Załoga GWARSZAWAOPEN Mężczyźni758M 758Wielka Prehyba 44 km13:23:3500:06:34.0513:30:09.30+00:04:04 (62.0%)13:084.6 (38.0%)
984BUŁAWKA Łukasz 1313KW KrakówKRAKOWOPEN Mężczyźni759M 759Żwawe Wierchy 34 km09:20:0300:06:34.3509:26:37.95+00:04:04 (62.0%)13:084.6 (38.0%)
985RAJNER Krzysztof 1944ULTRA KoszalinKOSZALINOPEN Mężczyźni760M 760Wielka Prehyba 44 km12:59:0000:06:34.5013:05:34.55+00:04:04 (62.0%)13:084.6 (38.0%)
985KOSZCZUK Łukasz 1689Nationale-Nederlanden Running TeamWARSZAWAOPEN Mężczyźni760M 760Wielka Prehyba 44 km13:41:1000:06:34.5013:47:45.10+00:04:04 (62.0%)13:084.6 (38.0%)
987GROMEK Edyta 1664Szybciej nie dam radyLUBLINOPEN Kobiety224K 224Wielka Prehyba 44 km13:46:4300:06:34.5513:53:17.80+00:04:04 (62.0%)13:084.6 (38.0%)
988ADAMCZYK Łukasz 12513XLCZERWONA NIWA-PARCELOPEN Mężczyźni762M 762Żwawe Wierchy 34 km10:23:4100:06:34.7510:30:16.00+00:04:04 (62.1%)13:084.6 (38.0%)
988KRÓL Łukasz 1918KONSTANCIN-JEZIORNAOPEN Mężczyźni762M 762Wielka Prehyba 44 km13:53:1100:06:34.7513:59:46.30+00:04:04 (62.1%)13:084.6 (38.0%)
990LEGUTKO Bartłomiej 1531KRAKÓWOPEN Mężczyźni764M 764Wielka Prehyba 44 km13:55:0900:06:34.8514:01:44.40+00:04:05 (62.1%)13:084.6 (38.0%)
991MASZKOWSKA Anna 904LUBLINOPEN Kobiety225K 225Chyża Durbaszka 20 km09:43:2800:06:35.0009:50:03.25+00:04:05 (62.1%)13:104.6 (38.0%)
992LUBOŃ Michał 455#GHKRAKÓWOPEN Mężczyźni765M 765Hardy Rolling 11 km16:41:0600:06:35.1016:47:41.95+00:04:05 (62.1%)13:104.6 (38.0%)
993SZARMACH Izabela 245837.4WARSZAWAOPEN Kobiety226K 226Dziki Groń 65 km 15:19:2900:06:35.2515:26:04.70+00:04:05 (62.1%)13:104.6 (38.0%)
994LOSONC Timea 2450Salomon Team HungaryBUDAPESTOPEN Kobiety227K 227Dziki Groń 65 km 13:32:3100:06:35.4013:39:07.00+00:04:05 (62.1%)13:104.6 (38.0%)
995NOWAK Tomasz 1750BW Biegacze WymiataczeKRAKÓWOPEN Mężczyźni766M 766Wielka Prehyba 44 km13:23:2900:06:35.5013:30:04.75+00:04:05 (62.1%)13:104.6 (38.0%)
996SZAPORÓW Łukasz 2745Infinity-GymPROSZOWICEOPEN Mężczyźni767M 767Niepokorny Mnich 95 km11:11:0400:06:35.6011:17:39.90+00:04:05 (62.1%)13:104.6 (38.0%)
996ZAJĄC Daria 2065*WARSZAWAOPEN Kobiety228K 228Wielka Prehyba 44 km13:45:4900:06:35.6013:52:25.20+00:04:05 (62.1%)13:104.6 (38.0%)
996BIRECKI Szymek 2706EDYNBURGOPEN Mężczyźni767M 767Niepokorny Mnich 95 km16:08:2800:06:35.6016:15:04.35+00:04:05 (62.1%)13:104.6 (38.0%)
999PLEWA Rafał 845JADOWNIKIOPEN Mężczyźni769M 769Chyża Durbaszka 20 km09:07:0200:06:35.6509:13:38.00+00:04:05 (62.1%)13:104.6 (38.0%)
1000KOŚCIELNIAK Wioletta 2739RUNNERS TEAM NYSANYSAOPEN Kobiety229K 229Niepokorny Mnich 95 km14:41:2500:06:35.8014:48:00.95+00:04:06 (62.2%)13:104.6 (38.0%)
1001TROJNAR Daniel 1089LUBLINOPEN Mężczyźni770M 770Żwawe Wierchy 34 km09:54:3400:06:35.9010:01:10.55+00:04:06 (62.2%)13:104.6 (38.0%)
1001BERNAT Sebastian 1049Stare WilkiWARSZAWAOPEN Mężczyźni770M 770Żwawe Wierchy 34 km11:09:0700:06:35.9011:15:43.40+00:04:06 (62.2%)13:104.6 (38.0%)
1001PAŚNIK Paweł 1693Lupus_GOWARSZAWAOPEN Mężczyźni770M 770Wielka Prehyba 44 km14:05:3700:06:35.9014:12:13.85+00:04:06 (62.2%)13:104.6 (38.0%)
1001SZCZEPANIAK Jakub 1785ŁĘCZNAOPEN Mężczyźni770M 770Wielka Prehyba 44 km14:17:3300:06:35.9014:24:09.45+00:04:06 (62.2%)13:104.6 (38.0%)
1001KOŚCIUCH Bartosz 2292Dziki z WarszawyWARSZAWAOPEN Mężczyźni770M 770Dziki Groń 65 km 17:32:4000:06:35.9017:39:16.25+00:04:06 (62.2%)13:104.6 (38.0%)
1006KRZYŻOWSKI Hubert 1865MSZANA DOLNAOPEN Mężczyźni775M 775Wielka Prehyba 44 km13:15:5600:06:36.0013:22:32.65+00:04:06 (62.2%)13:124.5 (37.2%)
1007URACZ Łukasz 2783Bartosz Gorczyca TeamSIEMIANOWICE ŚLĄSKIEOPEN Mężczyźni776M 776Niepokorny Mnich 95 km14:06:4500:06:36.1014:13:21.55+00:04:06 (62.2%)13:124.5 (37.2%)
1008MORAWIEC Krzysztof 1451Hunters OCR TeamTARNÓWOPEN Mężczyźni777M 777Żwawe Wierchy 34 km09:44:4900:06:36.2509:51:25.60+00:04:06 (62.2%)13:124.5 (37.2%)
1009KOPEĆ Renata 1617Trail Is Our WayWARSZAWAOPEN Kobiety230K 230Wielka Prehyba 44 km13:37:4200:06:36.3513:44:18.85+00:04:06 (62.2%)13:124.5 (37.2%)
1010KOZIŃSKI Wojciech 1723POZNAŃOPEN Mężczyźni778M 778Wielka Prehyba 44 km14:10:1500:06:36.9514:16:52.40+00:04:07 (62.3%)13:124.5 (37.2%)
1011JÓZEFCZYK Justyna 2120POZNAŃOPEN Kobiety231K 231Wielka Prehyba 44 km13:44:3900:06:37.1513:51:17.00+00:04:07 (62.3%)13:144.5 (37.2%)
1012KIBART Robert 1175WARSZAWAOPEN Mężczyźni779M 779Żwawe Wierchy 34 km10:09:2200:06:37.2010:15:59.85+00:04:07 (62.3%)13:144.5 (37.2%)
1012KAMIŃSKI Marcin 2504ZAWADÓWKAOPEN Mężczyźni779M 779Dziki Groń 65 km 13:32:2200:06:37.2013:38:59.35+00:04:07 (62.3%)13:144.5 (37.2%)
1014SZNAJDER Jarosław 2050runprogressteam.pl teamDOBCZYCEOPEN Mężczyźni781M 781Wielka Prehyba 44 km12:45:0200:06:37.3012:51:40.25+00:04:07 (62.3%)13:144.5 (37.2%)
1014KRAWIEC Sławomir 2005Saint-Gobain Squad/ Infinity-GymBIÓRKÓW MAŁYOPEN Mężczyźni781M 781Wielka Prehyba 44 km12:48:5400:06:37.3012:55:32.05+00:04:07 (62.3%)13:144.5 (37.2%)
1014GRYGIEREK Roman 2699Klub Biegacza FartlekGORZYCZKIOPEN Mężczyźni781M 781Niepokorny Mnich 95 km12:50:5100:06:37.3012:57:28.75+00:04:07 (62.3%)13:144.5 (37.2%)
1014BARTULA Jan 1784parkrun ChrzanówLIBIĄŻOPEN Mężczyźni781M 781Wielka Prehyba 44 km13:52:2200:06:37.3013:59:00.25+00:04:07 (62.3%)13:144.5 (37.2%)
1018CIEŚLA Dawid 1861GORLICEOPEN Mężczyźni785M 785Wielka Prehyba 44 km15:32:1200:06:37.3515:38:49.90+00:04:07 (62.3%)13:144.5 (37.2%)
1019GRODZKI Sebastian 1161KRAKÓWOPEN Mężczyźni786M 786Żwawe Wierchy 34 km09:08:3600:06:37.5509:15:13.70+00:04:07 (62.3%)13:144.5 (37.2%)
1020PROKULEWICZ Tomasz 2143WIELICZKAOPEN Mężczyźni787M 787Wielka Prehyba 44 km12:44:5000:06:37.6012:51:28.00+00:04:07 (62.3%)13:144.5 (37.2%)
1021HEJMEJ Kamila 504NOWY SĄCZOPEN Kobiety232K 232Chyża Durbaszka 20 km09:42:0900:06:37.7009:48:47.10+00:04:07 (62.3%)13:144.5 (37.2%)
1021MICHALAK Jacek 1352OVIME RUNWARSZAWAOPEN Mężczyźni788M 788Żwawe Wierchy 34 km09:48:1900:06:37.7009:54:57.05+00:04:07 (62.3%)13:144.5 (37.2%)
1023CELEK Katarzyna 931 Rzeszowskie G&GRZESZÓWOPEN Kobiety233K 233Chyża Durbaszka 20 km09:24:2700:06:37.9009:31:05.15+00:04:08 (62.4%)13:144.5 (37.2%)
1023JAKUBISIAK Renata 1810Biegam na TarchominieWARSZAWA (BIAŁOŁĘKA)OPEN Kobiety233K 233Wielka Prehyba 44 km14:06:0900:06:37.9014:12:47.70+00:04:08 (62.4%)13:144.5 (37.2%)
1025DOMARADZKA-KASZUBOWICZ Wiktoria 2043SANOKOPEN Kobiety235K 235Wielka Prehyba 44 km13:50:2400:06:38.0013:57:02.65+00:04:08 (62.4%)13:164.5 (37.2%)
1025WILMAN Andrzej 1950ŁÓDŹOPEN Mężczyźni789M 789Wielka Prehyba 44 km14:11:4000:06:38.0014:18:18.15+00:04:08 (62.4%)13:164.5 (37.2%)
1027ŁAŻEŃSKI Rafał 1863GORLICEOPEN Mężczyźni790M 790Wielka Prehyba 44 km15:32:1200:06:38.0515:38:50.20+00:04:08 (62.4%)13:164.5 (37.2%)
1028FUTA Grzegorz 677LUBLINOPEN Mężczyźni791M 791Chyża Durbaszka 20 km09:37:0300:06:38.1509:43:42.10+00:04:08 (62.4%)13:164.5 (37.2%)
1029BODZIACHOWSKI Marcin 2744JacekBiega Running TeamWARSZAWAOPEN Mężczyźni792M 792Niepokorny Mnich 95 km15:20:5700:06:38.2015:27:35.60+00:04:08 (62.4%)13:164.5 (37.2%)
1029MASIAREK Arkadiusz 2814Biegacze w Radomsku / Tlenowa Radość Team RADOMSKOOPEN Mężczyźni792M 792Niepokorny Mnich 95 km15:20:5700:06:38.2015:27:35.35+00:04:08 (62.4%)13:164.5 (37.2%)
1031JANEK Noémi 2629ESZTERGOMOPEN Kobiety236K 236Niepokorny Mnich 95 km14:05:5700:06:38.3014:12:36.15+00:04:08 (62.4%)13:164.5 (37.2%)
1031WEJMAN Dariusz 2838MALINOPEN Mężczyźni794M 794Niepokorny Mnich 95 km15:30:0700:06:38.3015:36:46.15+00:04:08 (62.4%)13:164.5 (37.2%)
1033GALEK Michał 638TRAWNIKIOPEN Mężczyźni795M 795Chyża Durbaszka 20 km09:34:0400:06:38.4009:40:42.90+00:04:08 (62.4%)13:164.5 (37.2%)
1034DYBALSKI Mariusz 2026BEŁCHATÓWOPEN Mężczyźni796M 796Wielka Prehyba 44 km13:03:5500:06:38.4513:10:33.60+00:04:08 (62.4%)13:164.5 (37.2%)
1034ŚLIWA Szymon 2818Volenti Non Fit IniuriaKRAKÓWOPEN Mężczyźni796M 796Niepokorny Mnich 95 km14:10:4100:06:38.4514:17:20.15+00:04:08 (62.4%)13:164.5 (37.2%)
1036BARANYI Zsuzsi 1306Zsuzs Running TeamPÉCSOPEN Kobiety237K 237Żwawe Wierchy 34 km10:12:4100:06:38.5010:19:20.00+00:04:08 (62.4%)13:164.5 (37.2%)
1036WANTUCH Marcin 2645Brak klubuCHOJNIKOPEN Mężczyźni798M 798Niepokorny Mnich 95 km14:10:4100:06:38.5014:17:20.20+00:04:08 (62.4%)13:164.5 (37.2%)
1038DYŚ Paweł 2243LUBLINOPEN Mężczyźni799M 799Dziki Groń 65 km 12:39:0800:06:38.5512:45:47.50+00:04:08 (62.4%)13:164.5 (37.2%)
1038GREŃ Magdalena 309BŁONIEOPEN Kobiety238K 238Hardy Rolling 11 km16:42:1900:06:38.5516:48:57.85+00:04:08 (62.4%)13:164.5 (37.2%)
1040KĄDZIELA Marcin 544NIEMCEOPEN Mężczyźni800M 800Chyża Durbaszka 20 km09:35:2100:06:38.7009:42:00.55+00:04:08 (62.4%)13:164.5 (37.2%)
1041DUCH Aleksandra 2160GRÓJECOPEN Kobiety239K 239Wielka Prehyba 44 km14:35:1600:06:38.8014:41:54.90+00:04:09 (62.4%)13:164.5 (37.2%)
1041KAZIECZKO Mateusz 2295GDYNIAOPEN Mężczyźni801M 801Dziki Groń 65 km 14:45:4100:06:38.8014:52:20.65+00:04:09 (62.4%)13:164.5 (37.2%)
1043DANAK Przemek 2500KOSTRZYN NAD ODRĄOPEN Mężczyźni802M 802Dziki Groń 65 km 13:39:1800:06:38.9513:45:57.85+00:04:09 (62.5%)13:164.5 (37.2%)
1044WIETRZYCKI Marcin 1624WARSZAWAOPEN Mężczyźni803M 803Wielka Prehyba 44 km14:31:4800:06:39.0014:38:27.95+00:04:09 (62.5%)13:184.5 (37.2%)
1045STELMACH Patrycja 1651Cb163BYDGOSZCZOPEN Kobiety240K 240Wielka Prehyba 44 km13:38:2900:06:39.1513:45:08.30+00:04:09 (62.5%)13:184.5 (37.2%)
1045SIUDY Przemysław 2224SOSNOWIECOPEN Mężczyźni804M 804Dziki Groń 65 km 14:52:4700:06:39.1514:59:26.65+00:04:09 (62.5%)13:184.5 (37.2%)
1047MIREK Sławomir 2054RADLNAOPEN Mężczyźni805M 805Wielka Prehyba 44 km13:47:3400:06:39.2513:54:14.15+00:04:09 (62.5%)13:184.5 (37.2%)
1048PRZYSIWEK Patryk 2703POZNAŃOPEN Mężczyźni806M 806Niepokorny Mnich 95 km14:30:5000:06:39.3514:37:29.55+00:04:09 (62.5%)13:184.5 (37.2%)
1049GRZELAK Jakub 2344Marmurowe DzikiŁÓDŹOPEN Mężczyźni807M 807Dziki Groń 65 km 13:45:2600:06:39.4513:52:06.25+00:04:09 (62.5%)13:184.5 (37.2%)
1050STYŁA-STYLIŃSKI Norbert 841Twoja StaraKRAKÓWOPEN Mężczyźni808M 808Chyża Durbaszka 20 km09:15:4800:06:39.5009:22:27.50+00:04:09 (62.5%)13:184.5 (37.2%)
1051LUBOWIECKA Paulina 1705WARSZAWAOPEN Kobiety241K 241Wielka Prehyba 44 km15:01:0100:06:39.5515:07:41.40+00:04:09 (62.5%)13:184.5 (37.2%)
1052CHĄDZYŃSKI Marcin 509Naprzód MłocinyWARSZAWAOPEN Mężczyźni809M 809Chyża Durbaszka 20 km09:42:4100:06:39.6009:49:21.25+00:04:09 (62.5%)13:184.5 (37.2%)
1052ZAWADKA Darek 2502WÓLKA MIŃSKAOPEN Mężczyźni809M 809Dziki Groń 65 km 14:20:0400:06:39.6014:26:44.15+00:04:09 (62.5%)13:184.5 (37.2%)
1054TOMASIAK Adam 1192Kb HarcownikJELCZ-LASKOWICEOPEN Mężczyźni811M 811Żwawe Wierchy 34 km10:35:3700:06:39.8510:42:16.90+00:04:10 (62.5%)13:184.5 (37.2%)
1055HAMERA Łukasz 545NIEMCEOPEN Mężczyźni812M 812Chyża Durbaszka 20 km09:35:2100:06:39.9009:42:01.75+00:04:10 (62.5%)13:184.5 (37.2%)
1055DYBEK Dagmara 228Chsbd w RuchuCHORZÓWOPEN Kobiety242K 242Hardy Rolling 11 km16:40:3100:06:39.9016:47:11.15+00:04:10 (62.5%)13:184.5 (37.2%)
1055ALBINIAK Marcin 2258LUBLINOPEN Mężczyźni812M 812Dziki Groń 65 km 17:03:4900:06:39.9017:10:28.95+00:04:10 (62.5%)13:184.5 (37.2%)
1058SIWIEC Stanisław 2506RZESZÓWOPEN Mężczyźni814M 814Dziki Groń 65 km 13:35:3400:06:39.9513:42:14.70+00:04:10 (62.5%)13:184.5 (37.2%)
1058MATOGA Przemysław 1962MYŚLENICEOPEN Mężczyźni814M 814Wielka Prehyba 44 km14:18:3300:06:39.9514:25:13.10+00:04:10 (62.5%)13:184.5 (37.2%)
1060PIECHOWIAK Mateusz 1006Z górki i pod górkęBYDGOSZCZOPEN Mężczyźni816M 816Żwawe Wierchy 34 km09:44:0500:06:40.0009:50:45.00+00:04:10 (62.6%)13:204.5 (37.2%)
1061KURASIEWICZ Mariusz 2469SULIKÓWOPEN Mężczyźni817M 817Dziki Groń 65 km 14:13:5400:06:40.0514:20:34.90+00:04:10 (62.6%)13:204.5 (37.2%)
1062BIENIEK Patryk 1532TREC TEAMPOZNAŃOPEN Mężczyźni818M 818Wielka Prehyba 44 km12:33:3800:06:40.1012:40:18.25+00:04:10 (62.6%)13:204.5 (37.2%)
1062KOŁCZ Sara 2517podiumRZESZÓWOPEN Kobiety243K 243Dziki Groń 65 km 14:13:3600:06:40.1014:20:17.00+00:04:10 (62.6%)13:204.5 (37.2%)
1064MENDYK Maciej 2401DĄBRÓWKAOPEN Mężczyźni819M 819Dziki Groń 65 km 14:06:2800:06:40.1514:13:08.50+00:04:10 (62.6%)13:204.5 (37.2%)
1065MACIASZ Sylwia 794POŁOM MAŁYOPEN Kobiety244K 244Chyża Durbaszka 20 km09:48:5700:06:40.2509:55:37.60+00:04:10 (62.6%)13:204.5 (37.2%)
1066KSIĄŻKIEWICZ Jacek 1108CITY TRAIL TeamWĄGROWIECOPEN Mężczyźni820M 820Żwawe Wierchy 34 km10:01:4100:06:40.3510:08:21.60+00:04:10 (62.6%)13:204.5 (37.2%)
1067OSTROWSKA Dorota 624Yulo Run Team SiedlceSIEDLCEOPEN Kobiety245K 245Chyża Durbaszka 20 km09:50:2400:06:40.4009:57:04.95+00:04:10 (62.6%)13:204.5 (37.2%)
1068AUGUSTYNOWICZ Aurelia 696RCI BydgoszczBYDGOSZCZOPEN Kobiety246K 246Chyża Durbaszka 20 km09:46:1900:06:40.4509:52:59.45+00:04:10 (62.6%)13:204.5 (37.2%)
1069OLSZEWSKI Marcin 2471BBM KielceKIELCEOPEN Mężczyźni821M 821Dziki Groń 65 km 13:43:4900:06:40.5013:50:29.65+00:04:10 (62.6%)13:204.5 (37.2%)
1069LIKA Michał 1884WIELOWIEŚOPEN Mężczyźni821M 821Wielka Prehyba 44 km13:47:2800:06:40.5013:54:08.85+00:04:10 (62.6%)13:204.5 (37.2%)
1071ZOŁA Piotr 1541PioDzo ExtremeKRAKÓWOPEN Mężczyźni823M 823Wielka Prehyba 44 km12:27:3600:06:40.6012:34:16.70+00:04:10 (62.6%)13:204.5 (37.2%)
1072STARZYŃSKI Stefan 1085Perfect Runner LublinLUBLINOPEN Mężczyźni824M 824Żwawe Wierchy 34 km10:14:1900:06:40.7510:20:59.85+00:04:10 (62.6%)13:204.5 (37.2%)
1073CZERNIAK Wioleta 2485Team Podgórzyn-Podgórzyn Gmina Przyjazna z NaturySOSNÓWKAOPEN Kobiety247K 247Dziki Groń 65 km 13:17:1100:06:40.8013:23:52.35+00:04:11 (62.6%)13:204.5 (37.2%)
1074MAZUR Tomasz 1339Fartlek GOGORZYCEOPEN Mężczyźni825M 825Żwawe Wierchy 34 km10:01:5200:06:40.9010:08:33.30+00:04:11 (62.6%)13:204.5 (37.2%)
1075SEPP Leivo 2803Team HOKATALLINNOPEN Mężczyźni826M 826Niepokorny Mnich 95 km11:48:3000:06:41.0511:55:11.05+00:04:11 (62.6%)13:224.5 (37.2%)
1076KARDASZEWSKI Tomasz 1711WARSZAWAOPEN Mężczyźni827M 827Wielka Prehyba 44 km13:27:4900:06:41.2013:34:30.35+00:04:11 (62.7%)13:224.5 (37.2%)
1077HRONOWSKI Jakub 1567MYŚLENICEOPEN Mężczyźni828M 828Wielka Prehyba 44 km13:24:5600:06:41.4013:31:37.45+00:04:11 (62.7%)13:224.5 (37.2%)
1078SWAT Damian 1318MODLNICZKAOPEN Mężczyźni829M 829Żwawe Wierchy 34 km10:25:0900:06:41.5010:31:50.70+00:04:11 (62.7%)13:224.5 (37.2%)
1078GDULA Jakub 1586Kamil Leśniak Fanpage TeamPOZNAŃOPEN Mężczyźni829M 829Wielka Prehyba 44 km12:56:3800:06:41.5013:03:20.35+00:04:11 (62.7%)13:224.5 (37.2%)
1080KAZUBOWSKA Aleksandra 2409GORZÓW WLKPOPEN Kobiety248K 248Dziki Groń 65 km 13:43:4900:06:41.6513:50:30.65+00:04:11 (62.7%)13:224.5 (37.2%)
1081KOMRAUS Krzysztof 2734PressGlass - Biegamy i WspieramyŁĄKAOPEN Mężczyźni831M 831Niepokorny Mnich 95 km11:48:3100:06:41.7511:55:13.20+00:04:11 (62.7%)13:224.5 (37.2%)
1082JANUSZ Paweł 795JAZOWSKOOPEN Mężczyźni832M 832Chyża Durbaszka 20 km09:23:2300:06:41.9009:30:04.95+00:04:12 (62.7%)13:224.5 (37.2%)
1083KUNA Aleksandra 1355WARSZAWAOPEN Kobiety249K 249Żwawe Wierchy 34 km10:25:0800:06:42.0010:31:50.40+00:04:12 (62.7%)13:244.5 (37.2%)
1084ROMANIUK Anna 1801WARSZAWAOPEN Kobiety250K 250Wielka Prehyba 44 km14:01:1400:06:42.1014:07:57.00+00:04:12 (62.7%)13:244.5 (37.2%)
1084STANGIERSKI Adam 2859Kornelcia TeamPOZNANOPEN Mężczyźni833M 833Niepokorny Mnich 95 km16:05:1300:06:42.1016:11:55.50+00:04:12 (62.7%)13:244.5 (37.2%)
1084BOGALECKI Adam 332Aktywni KociewiacySKÓRCZOPEN Mężczyźni833M 833Hardy Rolling 11 km16:40:0100:06:42.1016:46:43.45+00:04:12 (62.7%)13:244.5 (37.2%)
1087FRYSIAK Barbara 670WieluńWIELUŃOPEN Kobiety251K 251Chyża Durbaszka 20 km09:31:1100:06:42.6009:37:53.90+00:04:12 (62.8%)13:244.5 (37.2%)
1087KUNECKI Norbert 2447KB Harcownik Jelcz-LaskowiceRATOWICEOPEN Mężczyźni835M 835Dziki Groń 65 km 16:06:2300:06:42.6016:13:06.30+00:04:12 (62.8%)13:244.5 (37.2%)
1089SKOCZYLAS Karolina 1034Stay Insane | SkoczyliwlasyŚWIDNIKOPEN Kobiety252K 252Żwawe Wierchy 34 km09:23:2200:06:42.7509:30:05.20+00:04:12 (62.8%)13:244.5 (37.2%)
1090TOMIK Małgorzata 2858La Sportiva PolskaKRAKÓWOPEN Kobiety253K 253Niepokorny Mnich 95 km12:50:5000:06:42.8012:57:33.75+00:04:13 (62.8%)13:244.5 (37.2%)
1091KUŁAKOWSKI Grzegorz 779DĄBROWA GÓRNICZAOPEN Mężczyźni836M 836Chyża Durbaszka 20 km09:41:0700:06:43.1009:47:50.40+00:04:13 (62.8%)13:264.5 (37.2%)
1092KASPERSKI Grzegorz 2854AntonteamKĘDZIERZYN - KOŹLEOPEN Mężczyźni837M 837Niepokorny Mnich 95 km16:12:0500:06:43.1516:18:48.95+00:04:13 (62.8%)13:264.5 (37.2%)
1093DASZKOWSKA Olga 1937Błękitna XVII-tkaKRAKÓWOPEN Kobiety254K 254Wielka Prehyba 44 km13:14:2300:06:43.3013:21:07.25+00:04:13 (62.9%)13:264.5 (37.2%)
1094MAJCHRZAK Maciej 2213AW - SZYBCIEJ - TeamWROCŁAWOPEN Mężczyźni838M 838Dziki Groń 65 km 12:43:1200:06:43.8012:49:55.85+00:04:14 (62.9%)13:264.5 (37.2%)
1095UCIŃSKI Grzegorz 1555ŁÓDŹOPEN Mężczyźni839M 839Wielka Prehyba 44 km13:48:3000:06:43.8513:55:14.30+00:04:14 (62.9%)13:264.5 (37.2%)
1095JUCHA Michał 2733Biegiem po piwoŁÓDŹOPEN Mężczyźni839M 839Niepokorny Mnich 95 km14:16:1900:06:43.8514:23:03.75+00:04:14 (62.9%)13:264.5 (37.2%)
1097TUCHOŁKA Marta 2097Loja do tata AndréKRAKÓWOPEN Kobiety255K 255Wielka Prehyba 44 km13:37:2000:06:43.9513:44:04.80+00:04:14 (62.9%)13:264.5 (37.2%)
1097PADUCH Joanna 1866WARSZAWAOPEN Kobiety255K 255Wielka Prehyba 44 km13:37:0000:06:43.9513:43:44.30+00:04:14 (62.9%)13:264.5 (37.2%)
1099WIŚNIEWSKI Wojciech 2242BYDGOSZCZOPEN Mężczyźni841M 841Dziki Groń 65 km 14:20:4800:06:44.0014:27:32.10+00:04:14 (62.9%)13:284.5 (37.2%)
1100SZKOŁA Paweł 1809Tlenowa Radość TeamBOCHNIAOPEN Mężczyźni842M 842Wielka Prehyba 44 km12:03:0900:06:44.0512:09:53.30+00:04:14 (62.9%)13:284.5 (37.2%)
1101CZARNECKI Bartlomiej 1304Uwaga na DziadaRĄCZNAOPEN Mężczyźni843M 843Żwawe Wierchy 34 km09:58:5400:06:44.1010:05:38.75+00:04:14 (62.9%)13:284.5 (37.2%)
1101MACHNIK Justyna 1819MASZYCEOPEN Kobiety257K 257Wielka Prehyba 44 km13:10:5000:06:44.1013:17:34.35+00:04:14 (62.9%)13:284.5 (37.2%)
1103SEMPRUCH Witold 725POZNAŃOPEN Mężczyźni844M 844Chyża Durbaszka 20 km09:39:3000:06:44.3009:46:14.60+00:04:14 (62.9%)13:284.5 (37.2%)
1104ŚLĘCZKA Anna 567Aktywna PszczynaOŚWIĘCIMOPEN Kobiety258K 258Chyża Durbaszka 20 km10:00:5200:06:44.3510:07:36.90+00:04:14 (63.0%)13:284.5 (37.2%)
1105LEŚNIAK Marcin 1967STANWEX IISULEJÓWEKOPEN Mężczyźni845M 845Wielka Prehyba 44 km14:15:4600:06:44.4014:22:30.55+00:04:14 (63.0%)13:284.5 (37.2%)
1105CZEMERYS Piotr 2618Ruch IzbicaSIENNICA NADOLNAOPEN Mężczyźni845M 845Niepokorny Mnich 95 km15:34:1400:06:44.4015:40:58.45+00:04:14 (63.0%)13:284.5 (37.2%)
1105MACIĄG Andrzej 2650Dzikie MustangiBEŁŻECOPEN Mężczyźni845M 845Niepokorny Mnich 95 km17:06:1600:06:44.4017:13:00.85+00:04:14 (63.0%)13:284.5 (37.2%)
1108RATAJCZAK Łukasz 1363Night RunnersMOSINAOPEN Mężczyźni848M 848Żwawe Wierchy 34 km09:51:1800:06:44.4509:58:02.75+00:04:14 (63.0%)13:284.5 (37.2%)
1108PERUCKA Kamila 2111UKS Romer Rabka-ZdrójRABKA-ZDRÓJOPEN Kobiety259K 259MPWielka Prehyba 44 km12:33:5400:06:44.4512:40:38.70+00:04:14 (63.0%)13:284.5 (37.2%)
1108GRZESZCZUK Łukasz 2688Sztafeta NadzieiGDAŃSKOPEN Mężczyźni848M 848Niepokorny Mnich 95 km15:37:2900:06:44.4515:44:14.40+00:04:14 (63.0%)13:284.5 (37.2%)
1111DERLAGA Wojciech 2826Milówka TamMILÓWKAOPEN Mężczyźni850M 850Niepokorny Mnich 95 km16:10:2500:06:44.5016:17:09.55+00:04:14 (63.0%)13:284.5 (37.2%)
1112SIWADŁO Augustyn 521TENCZYNEKOPEN Mężczyźni851M 851Chyża Durbaszka 20 km09:45:3700:06:45.1509:52:22.45+00:04:15 (63.0%)13:304.4 (36.4%)
1112SZEJKA Katarzyna 1546JOZEFOWOPEN Kobiety260K 260Wielka Prehyba 44 km14:06:1900:06:45.1514:13:04.60+00:04:15 (63.0%)13:304.4 (36.4%)
1114KOZERA Bartłomiej 1708ZABIERZÓWOPEN Mężczyźni852M 852Wielka Prehyba 44 km13:42:1100:06:45.2013:48:56.35+00:04:15 (63.0%)13:304.4 (36.4%)
1114SOKOŁOWSKA Aleksandra 413BAYREUTHOPEN Kobiety261K 261Hardy Rolling 11 km16:42:5000:06:45.2016:49:35.25+00:04:15 (63.0%)13:304.4 (36.4%)
1116SIWIEC Ewa 1753RaceFighter GOSiR Dębe Wlk.DĘBE WIELKIEOPEN Kobiety262K 262Wielka Prehyba 44 km13:29:0200:06:45.3013:35:47.65+00:04:15 (63.0%)13:304.4 (36.4%)
1117KARPIEL Weronika 386KOŚCIELISKOOPEN Kobiety263K 263Hardy Rolling 11 km16:37:4800:06:45.3516:44:33.35+00:04:15 (63.0%)13:304.4 (36.4%)
1118MICHAŁOWSKI Piotr 1523WARSZAWAOPEN Mężczyźni853M 853Wielka Prehyba 44 km13:31:3200:06:45.4013:38:17.60+00:04:15 (63.0%)13:304.4 (36.4%)
1118MAZURKIEWICZ Wojciech 305GruboalbowcaleMIELECOPEN Mężczyźni853M 853Hardy Rolling 11 km16:37:2600:06:45.4016:44:11.50+00:04:15 (63.0%)13:304.4 (36.4%)
1120KRALIK Sylwia 536WARSZAWAOPEN Kobiety264K 264Chyża Durbaszka 20 km09:36:1100:06:45.4509:42:57.25+00:04:15 (63.1%)13:304.4 (36.4%)
1121MAJKOWSKI Tomasz 929Aktywni KociewiacySKÓRCZOPEN Mężczyźni855M 855Chyża Durbaszka 20 km09:34:1900:06:45.5009:41:05.40+00:04:15 (63.1%)13:304.4 (36.4%)
1121SZCZYGIEŁ Joanna 742KOBYŁKAOPEN Kobiety265K 265Chyża Durbaszka 20 km09:44:2600:06:45.5009:51:12.45+00:04:15 (63.1%)13:304.4 (36.4%)
1123MYKOWSKI Tadeusz 605Aktywni KociewiacySKÓRCZOPEN Mężczyźni856M 856Chyża Durbaszka 20 km09:34:2000:06:45.5509:41:05.65+00:04:15 (63.1%)13:304.4 (36.4%)
1124KARCZMARCZYK Tomasz 1878WARSZAWAOPEN Mężczyźni857M 857Wielka Prehyba 44 km13:38:2200:06:45.7513:45:08.00+00:04:15 (63.1%)13:304.4 (36.4%)
1125KORGA Maria 511BYDGOSZCZOPEN Kobiety266K 266Chyża Durbaszka 20 km09:39:2700:06:45.8009:46:12.85+00:04:16 (63.1%)13:304.4 (36.4%)
1125PENCONEK Agata 1020WARSZAWAOPEN Kobiety266K 266Żwawe Wierchy 34 km09:56:5500:06:45.8010:03:41.40+00:04:16 (63.1%)13:304.4 (36.4%)
1127SZCZEŚNIAK Mariusz 2219Lone WolfSZCZECINOPEN Mężczyźni858M 858Dziki Groń 65 km 14:53:4400:06:45.8515:00:29.90+00:04:16 (63.1%)13:304.4 (36.4%)
1127WOJTOWICZ Zdzislaw 458niezrzeszonySZCZAWAOPEN Mężczyźni858M 858Hardy Rolling 11 km16:43:2700:06:45.8516:50:13.20+00:04:16 (63.1%)13:304.4 (36.4%)
1129ZYCH Jaromir 701BRZESKOOPEN Mężczyźni860M 860Chyża Durbaszka 20 km09:32:4600:06:45.9009:39:32.70+00:04:16 (63.1%)13:304.4 (36.4%)
1130TYLIŃSKI Arkadiusz 2285Lesz No Limits RunnersLESZNOOPEN Mężczyźni861M 861Dziki Groń 65 km 13:55:2400:06:45.9514:02:10.65+00:04:16 (63.1%)13:304.4 (36.4%)
1131LICHACZ Ania 1678GT RatSMOLECOPEN Kobiety268K 268Wielka Prehyba 44 km14:06:3300:06:46.1014:13:20.00+00:04:16 (63.1%)13:324.4 (36.4%)
1132NOWAK Michał 1047Klub Leniwych BiegaczyBIELSKO-BIAŁAOPEN Mężczyźni862M 862Żwawe Wierchy 34 km10:14:5400:06:46.2510:21:40.95+00:04:16 (63.1%)13:324.4 (36.4%)
1133MILIK Dagmara 2115CHORZÓWOPEN Kobiety269K 269Wielka Prehyba 44 km13:47:3600:06:46.3013:54:23.25+00:04:16 (63.1%)13:324.4 (36.4%)
1134NOWOSIELSKA Agnieszka 770WARSAWOPEN Kobiety270K 270Chyża Durbaszka 20 km09:55:1500:06:46.5510:02:01.85+00:04:16 (63.2%)13:324.4 (36.4%)
1135PIĘKOŚ Monika 780Hunters OCR TeamTARNÓWOPEN Kobiety271K 271Chyża Durbaszka 20 km09:30:0600:06:46.7009:36:53.00+00:04:16 (63.2%)13:324.4 (36.4%)
1136KURA Piotr 1813Przedwojewski TeamLUBLINOPEN Mężczyźni863M 863Wielka Prehyba 44 km12:39:0500:06:46.8012:45:51.90+00:04:17 (63.2%)13:324.4 (36.4%)
1137HILLER Artur 2731WIELICZKAOPEN Mężczyźni864M 864Niepokorny Mnich 95 km14:58:5600:06:46.9015:05:42.90+00:04:17 (63.2%)13:324.4 (36.4%)
1138GROSZAK Krzysztof 2284BIEDRUSKOOPEN Mężczyźni865M 865Dziki Groń 65 km 15:37:1700:06:46.9515:44:04.30+00:04:17 (63.2%)13:324.4 (36.4%)
1139MAKÓWKA Justyna 2166KRAKÓWOPEN Kobiety272K 272Żwawe Wierchy 34 km09:59:2900:06:47.0010:06:16.55+00:04:17 (63.2%)13:344.4 (36.4%)
1140DENKOWSKI Wojciech 1776---GLIWICEOPEN Mężczyźni866M 866Wielka Prehyba 44 km14:54:1600:06:47.0515:01:03.75+00:04:17 (63.2%)13:344.4 (36.4%)
1141KORDYSZEWSKI Marek 1232MGRWARSZAWAOPEN Mężczyźni867M 867Żwawe Wierchy 34 km09:54:5900:06:47.1010:01:46.45+00:04:17 (63.2%)13:344.4 (36.4%)
1142WINIAREK Leszek 2494#TeamDKMSWARSZAWAOPEN Mężczyźni868M 868Dziki Groń 65 km 13:48:5000:06:47.3513:55:37.75+00:04:17 (63.2%)13:344.4 (36.4%)
1143SOBKOWIAK Sławomir 2402WRONIECKI KLUB BIEGACZAWRONKIOPEN Mężczyźni869M 869Dziki Groń 65 km 15:50:2700:06:47.4015:57:14.75+00:04:17 (63.2%)13:344.4 (36.4%)
1144CIEPLIŃSKA Wioletta 1025Naprzód MłocinyWARSZAWAOPEN Kobiety273K 273Żwawe Wierchy 34 km10:54:1800:06:47.5011:01:05.75+00:04:17 (63.2%)13:344.4 (36.4%)
1145WENARSKI Grzegorz 2168Stay InsaneLUBLINOPEN Mężczyźni870M 870Chyża Durbaszka 20 km09:34:2400:06:47.5509:41:11.60+00:04:17 (63.2%)13:344.4 (36.4%)
1146PIETRASZKO Barbara 2320Team ZabieganeDniWARSZAWAOPEN Kobiety274K 274Dziki Groń 65 km 13:24:5900:06:47.6513:31:47.55+00:04:17 (63.3%)13:344.4 (36.4%)
1146TUTAJ Krzysztof 2825MILÓWKA TEAMZBYLITOWSKA GÓRAOPEN Mężczyźni871M 871Niepokorny Mnich 95 km16:10:2400:06:47.6516:17:11.75+00:04:17 (63.3%)13:344.4 (36.4%)
1148WIŚNIEWSKA Justyna 1702JASTRZĘBIE-ZDRÓJOPEN Kobiety275K 275Wielka Prehyba 44 km14:33:0100:06:47.7014:39:49.40+00:04:17 (63.3%)13:344.4 (36.4%)
1149DZIEW Magdalena 411LUBLINOPEN Kobiety276K 276Hardy Rolling 11 km16:40:4800:06:47.8516:47:36.65+00:04:18 (63.3%)13:344.4 (36.4%)
1150ŁUCJANEK Justyna 2297KAJA TeamWARSZAWAOPEN Kobiety277K 277Dziki Groń 65 km 14:34:2800:06:48.1514:41:16.30+00:04:18 (63.3%)13:364.4 (36.4%)
1151ŻERKO Marcin 1036OBORNIKIOPEN Mężczyźni872M 872Żwawe Wierchy 34 km10:47:4400:06:48.2510:54:32.40+00:04:18 (63.3%)13:364.4 (36.4%)
1151JELEŃ Bartłomiej 1029PĘDZĄCY JELEŃNIEPOŁOMICEOPEN Mężczyźni872M 872Żwawe Wierchy 34 km10:17:3100:06:48.2510:24:20.10+00:04:18 (63.3%)13:364.4 (36.4%)
1153KUŹNIAK Martyna 751WARSZAWAOPEN Kobiety278K 278Chyża Durbaszka 20 km09:35:0500:06:48.3009:41:54.00+00:04:18 (63.3%)13:364.4 (36.4%)
1153SOBULSKI Karol 1418SB SOBOLEPIASECZNOOPEN Mężczyźni874M 874Żwawe Wierchy 34 km10:39:1100:06:48.3010:45:59.60+00:04:18 (63.3%)13:364.4 (36.4%)
1155PUZIO Bartłomiej 2512KRAKÓWOPEN Mężczyźni875M 875Dziki Groń 65 km 13:32:0000:06:48.5013:38:48.55+00:04:18 (63.3%)13:364.4 (36.4%)
1156SZYMKIEWICZ Robert 2098REAKTYWACJA MIEDZYRZECZMIĘDZYRZECZOPEN Mężczyźni876M 876Wielka Prehyba 44 km13:28:0600:06:48.5513:34:54.95+00:04:18 (63.3%)13:364.4 (36.4%)
1157KAZEKO Ivan 2155MUENCHENOPEN Mężczyźni877M 877Wielka Prehyba 44 km13:40:0400:06:48.8013:46:52.85+00:04:19 (63.4%)13:364.4 (36.4%)
1158POMORSKA Karolina 2125WARSZAWAOPEN Kobiety279K 279Wielka Prehyba 44 km13:40:0000:06:48.9013:46:49.50+00:04:19 (63.4%)13:364.4 (36.4%)
1159RYBAK Łukasz 2142ZABAWAOPEN Mężczyźni878M 878Wielka Prehyba 44 km13:07:5300:06:49.0013:14:42.25+00:04:19 (63.4%)13:384.4 (36.4%)
1159SOBCZAK Karolina 1754KRAKÓWOPEN Kobiety280K 280Wielka Prehyba 44 km14:04:1600:06:49.0014:11:05.35+00:04:19 (63.4%)13:384.4 (36.4%)
1161ŁYJAK Błażej 2819WROCŁAWOPEN Mężczyźni879M 879Niepokorny Mnich 95 km11:19:0700:06:49.1011:25:56.90+00:04:19 (63.4%)13:384.4 (36.4%)
1162LEWKOWSKI Aleksander 1756WARSZAWAOPEN Mężczyźni880M 880Wielka Prehyba 44 km13:21:5700:06:49.2513:28:46.50+00:04:19 (63.4%)13:384.4 (36.4%)
1163GENDVILAITĖ Sonata 2046WildSoulsVILNIUSOPEN Kobiety281K 281Wielka Prehyba 44 km14:30:3100:06:49.4514:37:20.90+00:04:19 (63.4%)13:384.4 (36.4%)
1164STELMACH-TOFIL Ewa 692#NoLimitsTURKAOPEN Kobiety282K 282Chyża Durbaszka 20 km09:28:3700:06:49.5009:35:27.45+00:04:19 (63.4%)13:384.4 (36.4%)
1165TRĄBICKI Adam 1949SPREE - CZAPKA Z GŁOWĄWARSZAWAOPEN Mężczyźni881M 881Wielka Prehyba 44 km12:36:5500:06:49.5512:43:45.50+00:04:19 (63.4%)13:384.4 (36.4%)
1166DUDUŚ Marek 2441KB Maniac PoznańSŁAWA WIELKOPOLSKAOPEN Mężczyźni882M 882Dziki Groń 65 km 13:36:5900:06:49.6013:43:49.50+00:04:19 (63.4%)13:384.4 (36.4%)
1167ZAPALSKA Aleksandra 1856Tatra GangGRÓJECOPEN Kobiety283K 283Wielka Prehyba 44 km13:55:5900:06:49.7014:02:49.05+00:04:19 (63.4%)13:384.4 (36.4%)
1168SADOWSKA Jagoda 2624KRAKÓWOPEN Kobiety284K 284Niepokorny Mnich 95 km13:52:0300:06:49.7513:58:53.70+00:04:19 (63.4%)13:384.4 (36.4%)
1169KOŚCIUCH Kamil 1979Dziki z WarszawyWARSZAWAOPEN Mężczyźni883M 883Wielka Prehyba 44 km15:16:0900:06:49.8515:22:59.55+00:04:20 (63.5%)13:384.4 (36.4%)
1170ANDRUSZKÓW Piotr 761WROCŁAWOPEN Mężczyźni884M 884Chyża Durbaszka 20 km09:35:2500:06:50.0009:42:15.80+00:04:20 (63.5%)13:404.4 (36.4%)
1171FRĄCZEK Rafał 1671EKO-KONSULTGDAŃSKOPEN Mężczyźni885M 885Wielka Prehyba 44 km15:21:1500:06:50.1015:28:05.30+00:04:20 (63.5%)13:404.4 (36.4%)
1172HUBNER Antoni 1914Hubner TeamWARSZAWAOPEN Mężczyźni886M 886Wielka Prehyba 44 km12:26:3000:06:50.2512:33:20.55+00:04:20 (63.5%)13:404.4 (36.4%)
1173KACPRZAK Marcin 2024BEŁCHATÓWOPEN Mężczyźni887M 887Wielka Prehyba 44 km13:27:4400:06:50.3013:34:35.25+00:04:20 (63.5%)13:404.4 (36.4%)
1174KOZŁOWSKA Iwona 2278Leszno Limits RunnersLESZNOOPEN Kobiety285K 285Dziki Groń 65 km 13:27:5000:06:50.4513:34:40.50+00:04:20 (63.5%)13:404.4 (36.4%)
1175ZDAŃSKI Paweł 1837KATOWICEOPEN Mężczyźni888M 888Wielka Prehyba 44 km13:55:4800:06:50.5014:02:38.75+00:04:20 (63.5%)13:404.4 (36.4%)
1176KLIMEK Przemysław 2468Klub Biegacza AZS UEKKRAKÓWOPEN Mężczyźni889M 889Dziki Groń 65 km 14:02:5900:06:50.6014:09:50.45+00:04:20 (63.5%)13:404.4 (36.4%)
1177KUTRZYK Przemysław 2616ultraendo78SOSNOWIECOPEN Mężczyźni890M 890Niepokorny Mnich 95 km15:03:5300:06:50.7015:10:44.30+00:04:20 (63.5%)13:404.4 (36.4%)
1178SZYMULA Mariusz 1850Szymula Runners Ryczów/KrakówKRAKOWOPEN Mężczyźni891M 891Wielka Prehyba 44 km13:14:4100:06:50.7513:21:32.30+00:04:20 (63.5%)13:404.4 (36.4%)
1179SZUBRYT Andrzej 680GLIWICEOPEN Mężczyźni892M 892Chyża Durbaszka 20 km09:39:0700:06:50.8509:45:58.50+00:04:21 (63.5%)13:404.4 (36.4%)
1180STRZELECKI Robert 2100Team ZabieganeDniWARSZAWAOPEN Mężczyźni893M 893Wielka Prehyba 44 km13:19:4300:06:50.9013:26:34.70+00:04:21 (63.5%)13:404.4 (36.4%)
1180NOWACKI Janusz 2810GDAŃSKOPEN Mężczyźni893M 893Niepokorny Mnich 95 km14:16:0800:06:50.9014:22:58.95+00:04:21 (63.5%)13:404.4 (36.4%)
1182WASIEWICZ Jolanta 2163WARSZAWAOPEN Kobiety286K 286Żwawe Wierchy 34 km09:49:0800:06:51.0009:55:59.60+00:04:21 (63.6%)13:424.4 (36.4%)
1183KAMIŃSKI Łukasz 2879PIASECZNOOPEN Mężczyźni895M 895Chyża Durbaszka 20 km09:31:2100:06:51.0509:38:12.65+00:04:21 (63.6%)13:424.4 (36.4%)
1184PTAK Dorota 530Piątkowo na BiegowoPOZNAŃOPEN Kobiety287K 287Chyża Durbaszka 20 km09:33:0000:06:51.1009:39:52.05+00:04:21 (63.6%)13:424.4 (36.4%)
1185ROGALA Kystian 2045MIASTKOOPEN Mężczyźni896M 896Wielka Prehyba 44 km12:52:1200:06:51.1512:59:03.65+00:04:21 (63.6%)13:424.4 (36.4%)
1185DRÓŻDŻ Tomasz 2841Czewarun TiMMIEDŹNOOPEN Mężczyźni896M 896Niepokorny Mnich 95 km14:11:1500:06:51.1514:18:06.60+00:04:21 (63.6%)13:424.4 (36.4%)
1187PIETRAS Ryszard 2076Biegam z absLUBLINOPEN Mężczyźni898M 898Wielka Prehyba 44 km12:56:4400:06:51.2513:03:36.15+00:04:21 (63.6%)13:424.4 (36.4%)
1188WÓJCICKA Agnieszka 1133Łęczna BiegaŁĘCZNAOPEN Kobiety288K 288Żwawe Wierchy 34 km10:33:0600:06:51.3510:39:57.50+00:04:21 (63.6%)13:424.4 (36.4%)
1189ŻUREK Marcin 621OŚWIĘCIMOPEN Mężczyźni899M 899Chyża Durbaszka 20 km09:31:1000:06:51.6509:38:01.90+00:04:21 (63.6%)13:424.4 (36.4%)
1189PASIEKA Agnieszka 2453KROSNOOPEN Kobiety289K 289Dziki Groń 65 km 14:51:0100:06:51.6514:57:52.65+00:04:21 (63.6%)13:424.4 (36.4%)
1191KIJAK Bartosz 2227SOSNOWIECOPEN Mężczyźni900M 900Dziki Groń 65 km 14:52:4800:06:51.7514:59:40.25+00:04:21 (63.6%)13:424.4 (36.4%)
1192ZYCHOWICZ Tomasz 928WARSZAWAOPEN Mężczyźni901M 901Chyża Durbaszka 20 km09:29:5100:06:51.8009:36:42.90+00:04:22 (63.6%)13:424.4 (36.4%)
1192CZAJKOWSKI Krzysztof 1090Naprzód MłocinyBIAŁYSTOKOPEN Mężczyźni901M 901Żwawe Wierchy 34 km10:03:4400:06:51.8010:10:36.50+00:04:22 (63.6%)13:424.4 (36.4%)
1192STRUSIŃSKA Katarzyna 2640Mińska Grupa Rowerowa / KS BarakudaMIŃSK MAZOWIECKIOPEN Kobiety290K 290Niepokorny Mnich 95 km14:41:3400:06:51.8014:48:26.00+00:04:22 (63.6%)13:424.4 (36.4%)
1195KIFNER Hubert 1178Biegiem po WinoWARSZAWAOPEN Mężczyźni903M 903Żwawe Wierchy 34 km10:32:4400:06:52.0010:39:36.65+00:04:22 (63.6%)13:444.4 (36.4%)
1196WARZECHA Kamil 2023RMT TeamJAWORZNOOPEN Mężczyźni904M 904Wielka Prehyba 44 km12:48:3300:06:52.0512:55:25.70+00:04:22 (63.6%)13:444.4 (36.4%)
1196PIETRZAK Agnieszka 1774Czarne OwcePŁOCKOPEN Kobiety291K 291Wielka Prehyba 44 km14:24:4900:06:52.0514:31:41.90+00:04:22 (63.6%)13:444.4 (36.4%)
1198PRUTA Rafał 2465Fatboys sprintWARSZAWAOPEN Mężczyźni905M 905Dziki Groń 65 km 13:41:1800:06:52.1013:48:10.40+00:04:22 (63.6%)13:444.4 (36.4%)
1199BUJNOWSKI Rafał 1901Pędzące KapcieWARSZAWAOPEN Mężczyźni906M 906Wielka Prehyba 44 km13:47:3200:06:52.2013:54:24.75+00:04:22 (63.7%)13:444.4 (36.4%)
1200BALWIERCZAK Piotr 2708RMT Team PRO / ratemytrail.comWROCŁAWOPEN Mężczyźni907M 907Niepokorny Mnich 95 km15:43:3100:06:52.6015:50:23.85+00:04:22 (63.7%)13:444.4 (36.4%)
1201URBAŃCZYK Dariusz 2525WARSZAWAOPEN Mężczyźni908M 908Dziki Groń 65 km 14:09:1100:06:52.8014:16:04.70+00:04:23 (63.7%)13:444.4 (36.4%)
1201ZIELIŃSKI Dariusz 2749Fizjo-sport ŁęcznaŁĘCZNAOPEN Mężczyźni908M 908Niepokorny Mnich 95 km17:16:5100:06:52.8017:23:44.25+00:04:23 (63.7%)13:444.4 (36.4%)
1203KAŹMIERCZAK Krzysztof 1431MOSZCZENICAOPEN Mężczyźni910M 910Żwawe Wierchy 34 km10:01:4100:06:52.8510:08:34.55+00:04:23 (63.7%)13:444.4 (36.4%)
1204MACIEJEWSKA Karolina 1816WROCŁAWOPEN Kobiety292K 292Wielka Prehyba 44 km14:08:0800:06:52.9014:15:01.20+00:04:23 (63.7%)13:444.4 (36.4%)
1205GROCHOWSKI Piotr 869WARSZAWAOPEN Mężczyźni911M 911Chyża Durbaszka 20 km09:31:4000:06:52.9509:38:33.55+00:04:23 (63.7%)13:444.4 (36.4%)
1206BACZUK Jakub 1045WARSZAWAOPEN Mężczyźni912M 912Żwawe Wierchy 34 km09:59:1100:06:53.0510:06:04.20+00:04:23 (63.7%)13:464.4 (36.4%)
1206SYNOWIEC Grzegorz 1611WROCŁAWOPEN Mężczyźni912M 912Wielka Prehyba 44 km14:01:5700:06:53.0514:08:50.95+00:04:23 (63.7%)13:464.4 (36.4%)
1208RADZIWANOWSKI Leszek 2027LOBEZOPEN Mężczyźni914M 914Wielka Prehyba 44 km13:32:1800:06:53.3013:39:12.25+00:04:23 (63.8%)13:464.4 (36.4%)
1208PITERA Paweł 2299WARSZAWAOPEN Mężczyźni914M 914Dziki Groń 65 km 15:14:1400:06:53.3015:21:07.30+00:04:23 (63.8%)13:464.4 (36.4%)
1210ŚCIĘGOSZ Daniel 1997STANWEX IIJÓZEFÓWOPEN Mężczyźni916M 916Wielka Prehyba 44 km13:48:5800:06:53.4513:55:52.20+00:04:23 (63.8%)13:464.4 (36.4%)
1210WIĄCEK Marcin 2411JSC JasłoJASŁOOPEN Mężczyźni916M 916Dziki Groń 65 km 14:21:5300:06:53.4514:28:47.35+00:04:23 (63.8%)13:464.4 (36.4%)
1212ŻYTKOWIAK Maciej 2426Czarny Biały WiewiórkaPOZNAŃOPEN Mężczyźni918M 918Dziki Groń 65 km 14:06:3700:06:53.5514:13:31.25+00:04:23 (63.8%)13:464.4 (36.4%)
1213WOŹNIAK Sebastian 1015Inka TeamPOZNAŃOPEN Mężczyźni919M 919Żwawe Wierchy 34 km09:11:2000:06:53.6509:18:13.65+00:04:23 (63.8%)13:464.4 (36.4%)
1213SYCHOWSKI Dawid 1675TOMASZÓW BOLESŁAWIECKIOPEN Mężczyźni919M 919Wielka Prehyba 44 km13:32:0300:06:53.6513:38:57.50+00:04:23 (63.8%)13:464.4 (36.4%)
1213GOLARA Mariusz 2283Nowa Huta TeamKRAKÓWOPEN Mężczyźni919M 919Dziki Groń 65 km 14:03:1300:06:53.6514:10:07.30+00:04:23 (63.8%)13:464.4 (36.4%)
1216SZAJNA Agata 394JÓZEFOSŁAWOPEN Kobiety293K 293Hardy Rolling 11 km16:42:3900:06:53.7016:49:32.80+00:04:23 (63.8%)13:464.4 (36.4%)
1217OBŁUDKA Adam 1749BeerSpiritZĄBKIOPEN Mężczyźni922M 922Wielka Prehyba 44 km14:15:2600:06:53.9514:22:20.00+00:04:24 (63.8%)13:464.4 (36.4%)
1218BUŁAWA Grzegorz 2342GLIWICEOPEN Mężczyźni923M 923Dziki Groń 65 km 15:36:4800:06:54.0015:43:42.15+00:04:24 (63.8%)13:484.3 (35.5%)
1219KOCZARA Marta 876WARSZAWAOPEN Kobiety294K 294Chyża Durbaszka 20 km09:41:5200:06:54.1509:48:46.40+00:04:24 (63.8%)13:484.3 (35.5%)
1220DARŁAK Joanna 828Naprzód MłocinyLUBACZÓWOPEN Kobiety295K 295Chyża Durbaszka 20 km09:37:1900:06:54.3509:44:13.90+00:04:24 (63.8%)13:484.3 (35.5%)
1221JASEK Zofia 1091TWARDORZECZKAOPEN Kobiety296K 296Żwawe Wierchy 34 km10:03:3400:06:54.4010:10:28.65+00:04:24 (63.9%)13:484.3 (35.5%)
1222NIKLEWSKI Michał 673RADOM