Organizator : | GOSiR Polańczyk |
Data : | 2018-06-03 |
Miejsce : | Polańczyk |
Dystans : | 5 km |
Zgłoszonych : | 130 |
Wystartowało : | 107 |
Nie ukończyło : | 4 |
Ukończyło : | 103 |
Na trasie : | 3 |
Klasyfikacje wg kategorii:
Wszyscy | K-Niepełnosprawni(A) | K-Niepełnosprawni(B) | M-Niepełnosprawni(A) | M-Niepełnosprawni(B) | K-Dzieci | M-Dzieci | K-Jun. | M-Jun. | K18-29 | M18-29 | K30-39 | M30-39 | K40-44 | M40-44 | K45-49 | M45-49 | K50-54 | M50-54 | K55-59 | M55-59 | K60-64 | M60-64 | K65-69 | M65-69 | K70+ | M70+
Klasyfikacja wg
czasu netto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Żół. kartki | Czer. kartki | Start_All 1.66km | Start_All 3.32km |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | WOJTOWICZ Tomasz | 180 | WIDACZ | M18-29 | 1 | 00:10:46 | 00:21:52 | |||
2 | KONIK Jacek | 129 | Bieszczadzki Klub Nordic Walking | M40-44 | 00:11:06 | 00:22:20 | ||||
3 | TRZCIŃSKI Franciszek | 98 | Sport i Rekreacja START (Chełmno) | CHEŁMNO | M50-54 | 00:11:03 | 00:22:25 | |||
4 | GRZĄDZIEL Kazimierz | 210 | SOKÓŁ ZAGÓRZ | PORAŻ | M50-54 | 00:11:03 | 00:22:26 | |||
5 | WOJTASIŃSKI Daniel | 104 | VIKING Nordic Team Częstochowa | CZĘSTOCHOWA | M40-44 | 00:11:14 | 00:22:55 | |||
6 | CYRUS Bogdan | 9 | Silesia Nordic Team | STRZEBIŃ | M45-49 | 00:11:24 | 00:23:18 | |||
7 | SCHRÖDER Karol | 78 | Silesia Nordic Team | KATOWICE | M40-44 | 00:11:19 | 00:23:19 | |||
8 | TOPOLNICKI Konrad | 95 | CKZiU Nysa MECHANIK | NYSA | M-Jun. | 00:11:22 | 00:23:29 | |||
9 | ŻALISKO Oksana | 120 | POLKOWICE | UKRAINA | K60-64 | 00:11:35 | 00:23:29 | |||
10 | PASIERB Marek | 66 | RZESZÓW | M60-64 | 00:11:39 | 00:23:34 | ||||
11 | SANIUK Edward | 77 | Face Nordic Walking Team | GDAŃSK | M65-69 | 00:11:35 | 00:23:34 | |||
12 | KASZANY Piotr | 38 | Bieszczadzki Klub Nordic Walking | USTRZYKI DOLNE | M40-44 | 00:11:45 | 00:23:40 | |||
13 | KONIK Jarek | 117 | Bieszczadzki Klub Nordic Walking | USTRZYKI DOLNE | M30-39 | 2 | 00:11:53 | 00:23:49 | ||
14 | TRZCIŃSKI Eugeniusz | 97 | Sport i Rekreacja START (Chełmno) | BYDGOSZCZ | M60-64 | 00:11:42 | 00:24:00 | |||
15 | DUSZEŃKO Zygmunt | 11 | KS METRACO POLKOWICE | LUBIN | M55-59 | 00:12:02 | 00:24:06 | |||
16 | SZYMAŃSKI Stefan | 91 | XV Koło Polskiego Związku Emerytów Dywity | KIEŹLINY | M70+ | 00:11:50 | 00:24:15 | |||
17 | STAROŃ Krzysztof | 85 | GRODZISKO NOWE | M30-39 | 1 | 00:11:47 | 00:24:17 | |||
18 | FRĄCKOWIAK Roman | 13 | KS Metraco Polkowice | WIELEŃ | M50-54 | 00:12:04 | 00:24:18 | |||
19 | SOKOŁOWSKI Marek | 83 | PTG Sokół Rymanów | RYMANWÓ-ZDRÓJ | M50-54 | 00:12:11 | 00:24:21 | |||
20 | OLEKSYK Malgorzta | 63 | MKS Halicz Klub biegacz, BK Nordic walking Ustrzyki Dolne | USTRZYKI DOLNE | K55-59 | 1 | 00:12:13 | 00:24:32 | ||
21 | BUL Dariusz | 112 | Wesoły Borsuk Team | PRUDNIK | M40-44 | 00:11:55 | 00:24:35 | |||
22 | GIERLASIŃSKI Krzysztof | 19 | NWG PRZYSZŁOŚĆ | KROSNO | M55-59 | 00:12:07 | 00:24:36 | |||
23 | CIŚLIK-KASZANY Anna | 8 | Bieszczadzki Klub Nordic Walking | USTRZYKI DOLNE | K30-39 | 00:12:12 | 00:24:42 | |||
24 | TOMCZYK Edward | 94 | Marsz po Zdrowie Poznań | POZNAŃ | M70+ | 00:12:15 | 00:25:09 | |||
25 | SULIKOWSKA Agnieszka | 110 | PASJA Nordic Walking | SIERADZ | K30-39 | 00:12:27 | 00:25:09 | |||
26 | GŁĄBICA Ewa | 118 | Wesoły Borsuk Team | BIAŁA | K30-39 | 00:12:32 | 00:25:12 | |||
27 | KONIK Katarzyna | 116 | Bieszczadzki Klub Nordic Walking | USTRZYKI DOLNE | K30-39 | 00:12:17 | 00:25:15 | |||
28 | OKRZESIK-FRĄCKOWIAK Izabela | 62 | KS Metraco Polkowice | WIELEŃ | K50-54 | 00:12:30 | 00:25:17 | |||
29 | SPYCHAŁA Marzena | 84 | Wesoły Borsuk Team | BIAŁA | K45-49 | 00:12:37 | 00:25:22 | |||
30 | DUSIEL Ewa | 10 | Viking Nordic Team Częstochowa | CZĘSTOCHOWA | K50-54 | 00:12:32 | 00:25:23 | |||
31 | JÓŹWIAK Marianna | 31 | SERCE NORDICA WŁOCŁAWEK | WŁOCŁAWEK | K45-49 | 00:12:38 | 00:25:25 | |||
32 | FRĄCKOWIAK Mateusz | 14 | KS Metraco Polkowice | WIELEŃ | M-Jun. | 00:11:49 | 00:25:45 | |||
33 | DUDEK Edward | 126 | KS Metraco Polkowice | GŁOGÓW | M65-69 | 00:12:55 | 00:25:45 | |||
34 | WROŃSKI Włodzimierz | 107 | PASJA Nordic Walking | WARSZAW | M65-69 | 00:12:45 | 00:25:57 | |||
35 | KONIK Aleksandra | 128 | Bieszczadzki Klub Nordic Walking | STEFKOWA | K40-44 | 00:12:45 | 00:26:04 | |||
36 | BADECKI Ryszard | 127 | M55-59 | 00:12:58 | 00:26:27 | |||||
37 | MARCINKOWSKA Agnieszka | 56 | UNIA MIAST | LUBLINIEC | K-Jun. | 00:12:46 | 00:26:27 | |||
38 | GRYGOROWICZ Bogdan | 22 | KS METRACO POLKOWICE | LUBIN | M-Niepełnosprawni(B) | 00:12:52 | 00:26:29 | |||
39 | PASIŃSKA-SKOWRON Sylwia | 125 | PRUSZYŃSKI SPORT TEAM | SZCZODRZYKOWICE | K40-44 | 00:12:56 | 00:26:29 | |||
40 | PANEK Katarzyna | 65 | POLAŃCZYK | K30-39 | 00:12:58 | 00:26:40 | ||||
41 | KUPIBIDA Bogusława | 49 | Silesia Nordic Team | KATOWICE | K55-59 | 00:13:09 | 00:26:44 | |||
42 | MARCINKOWSKI Jakub | 57 | UNIA MIAST | LUBLINIEC | M18-29 | 00:12:49 | 00:26:47 | |||
43 | JAKUBIEC Piotr | 29 | Santander Consume Bank | WYSZATYCE | M30-39 | 1 | 00:12:47 | 00:26:53 | ||
44 | PUKAS Małgorzata | 113 | Bieszczadzki Klub Nordic Walking | USTRZYKI DOLNE | K55-59 | 00:13:12 | 00:26:53 | |||
45 | KOWALCZYK Edyta | 46 | KS Metraco Polkowice | WAŁBRZYCH | K45-49 | 00:13:04 | 00:26:55 | |||
46 | KRAWCZYK Krzysztof | 124 | ŻEGLICE | M30-39 | 00:13:08 | 00:26:56 | ||||
47 | KASZANY Karol | 37 | UKS Krzemień / Bieszczadzki Klub Nordic Walking | USTRZYKI DOLNE | M-Dzieci | 00:13:19 | 00:27:04 | |||
48 | KĘDZIERSKA Edyta | 39 | GDAŃSK | K40-44 | 00:13:38 | 00:27:07 | ||||
49 | KONIK Mikołaj | 44 | bieszczadzki klub nordic walking | STEFKOWA | M-Dzieci | 00:13:20 | 00:27:08 | |||
50 | GRYGOROWICZ Teresa | 23 | KS METRACO POLKOWICE | LUBIN | K65-69 | 00:13:21 | 00:27:24 | |||
51 | SELWA Zuzanna | 79 | UKS Krzemień przy SP Nr 1 w Ustrzykach Dolnych | USTJANOWA GÓRNA | K-Jun. | 1 | 00:13:04 | 00:27:29 | ||
52 | PIETRUSEWICZ Joanna | 70 | Avocado Wellness Club | WARSZAWA | K40-44 | 00:13:24 | 00:27:29 | |||
53 | LACHOWSKA Ewa | 114 | bieszczadzki klub nordic walking | USTRZYKI DOLNE | K55-59 | 00:13:13 | 00:27:40 | |||
54 | MICHALIK Krystyna | 115 | bieszczadzki klub nordic walking | USTRZYKI DOLNE | K60-64 | 00:13:36 | 00:28:05 | |||
55 | BUJNICKA Magdalena | 3 | Nordic Walking Pasłęk | PASŁĘK | K-Dzieci | 00:13:47 | 00:28:09 | |||
56 | NIECHWIEJCZYK Kinga | 61 | UNIA MIAST | ŚWIĘTOCHŁOWICE | K-Jun. | 00:13:49 | 00:28:14 | |||
57 | KARWOWSKA Anna | 36 | Aktywni z Pasją Łuków | ŁUKÓW | K-Niepełnosprawni(B) | 00:13:55 | 00:28:18 | |||
58 | ANGIELCZYK Małgorzata | 2 | Marsz po zdrowie Poznań | POZNAŃ | K65-69 | 00:13:48 | 00:28:26 | |||
59 | HANUS Joanna | 24 | KROSNO | K-Niepełnosprawni(B) | 00:13:56 | 00:28:26 | ||||
60 | BURACZYŃSKI Marcin | 4 | Aktywni z Pasją Łuków | ŁUKÓW | M30-39 | 00:13:51 | 00:28:31 | |||
61 | PYKA Aleksandra | 72 | Unia Miast | LUBLINIEC | K-Dzieci | 00:14:16 | 00:28:42 | |||
62 | AGARWAL Ritu | 1 | KAMIENIEC WROCŁAWSKI | K45-49 | 00:14:11 | 00:28:48 | ||||
63 | JAKUBIEC Ewelina | 28 | Santander Consumer Bank | WYSZATYCE | K30-39 | 00:13:51 | 00:28:59 | |||
64 | ZAWADZKA Maria | 108 | KS METRACO POLKOWICE | LUBIN | K65-69 | 00:14:03 | 00:28:59 | |||
65 | JURCZYŃSKA Bożena | 33 | Viking Nordic Team Częstochowa | CZĘSTOCHOWA | K55-59 | 00:14:07 | 00:29:01 | |||
66 | PELCZAR Beata | 67 | KROŚCIENKO WYŻNE | K30-39 | 1 | 00:14:05 | 00:29:04 | |||
67 | CHRZYGŁÓD Halina | 184 | WOŁKOWYJA | K45-49 | 00:14:22 | 00:29:23 | ||||
68 | VEKLYCH Olena | 119 | POLKOWICEL | LWÓW | K30-39 | 00:14:28 | 00:29:29 | |||
69 | SZNAJDER Zenon | 88 | UNIA MIAST | RYBNIK | M65-69 | 00:14:35 | 00:29:41 | |||
70 | CHRAPKIEWICZ Olivia | 6 | UKS Krzemień przy SP Nr 1 w Ustrzykach Dolnych | USTRZYKI DOLNE | K-Jun. | 00:14:22 | 00:29:41 | |||
71 | KOCIK Julia | 41 | UKS Krzemień przy SP Nr 1 w Ustrzykach Dolnych | USTRZYKI DOLNE | K-Jun. | 00:14:23 | 00:29:42 | |||
72 | TRZCINIECKA Janina | 96 | NW RELAKS ZAGÓRZ | ZAGÓRZ | K60-64 | 00:14:19 | 00:29:47 | |||
73 | LESIUK Mirosława | 51 | Aktywni z Pasją Łuków | ŁUKÓW | K60-64 | 00:14:50 | 00:30:08 | |||
74 | WOJDA Angelika | 103 | CKZiU Nysa' Mechanik' | NYSA | K18-29 | 00:14:24 | 00:30:17 | |||
75 | SZEWCZYK Genowefa | 87 | NW RELAKS ZAGÓRZ | ZAGÓRZ | K65-69 | 00:14:50 | 00:30:17 | |||
76 | CHLEBIŃSKI Jerzy | 5 | RZESZÓW | M60-64 | 00:15:05 | 00:30:27 | ||||
77 | HERBUT Elżbieta | 27 | PRZEMYŚL | K45-49 | 00:15:03 | 00:30:41 | ||||
78 | KOCIK Miłosz | 40 | UKS Krzemień przy SP Nr 1 w Ustrzykach Dolnych | USTRZYKI DOLNE | M-Dzieci | 00:14:42 | 00:30:53 | |||
79 | ŚLUSARCZYK Karolina | 92 | Wesoły Borsuk Team | PRUDNIK | K-Jun. | 00:14:33 | 00:30:58 | |||
80 | WALCZAK Grzegorz | 99 | OCTOPUS Suchy Las | SUCHY LAS | M45-49 | 00:15:19 | 00:31:01 | |||
81 | SZYMAŃSKA Lucyna | 90 | XV Koło Polskiego Związku Emerytów Dywity | KIEŹLINY | K-Niepełnosprawni(A) | 00:15:31 | 00:31:03 | |||
82 | PYKA Tomasz | 73 | Unia Miast | LUBLINIEC | M40-44 | 00:14:55 | 00:31:15 | |||
83 | SAŁAK Maria | 76 | NW RELAKS ZAGÓRZ | ZAGÓRZ | K65-69 | 00:15:24 | 00:31:38 | |||
84 | GAWŁOWSKA Justyna | 16 | Santander Consumer Bank | PRZEMYŚL | K18-29 | 00:15:36 | 00:31:40 | |||
85 | HATALSKA Sabina | 25 | Santander Consumer Bank | NEHRYBKA | K18-29 | 00:15:28 | 00:31:41 | |||
86 | PACYNA Helena | 64 | KS METRACO POLKOWICE | POLKOWICE | K65-69 | 00:15:52 | 00:31:46 | |||
87 | KWIATKOWSKA Jadwiga | 50 | KS METRACO POLKOWICE | POLKOWICE | K70+ | 00:15:40 | 00:31:54 | |||
88 | SKRĘTKOWSKA Dorota | 80 | PRZEMYŚL | K-Niepełnosprawni(B) | 00:15:49 | 00:32:06 | ||||
89 | WOLAK Iwona | 105 | POLAŃCZYK | K40-44 | 00:15:40 | 00:32:16 | ||||
90 | CIEŚLIŃSKA Wiesława | 7 | Aktywni z Pasją Łuków | ŁUKÓW | K55-59 | 00:15:26 | 00:32:18 | |||
91 | WALCZAK Henryk | 100 | OCTOPUS Suchy Las | POZNAŃ | M70+ | 00:15:54 | 00:32:32 | |||
Niesklasyfikowani | ||||||||||
DQ | PIĄTKOWSKI Józef | 69 | KS METRACO POLKOWICE | POLKOWICE | M70+ | 2 | 00:14:11 DQ | 00:32:54 DQ | ||
93 | ALEKSANDROVA Anna | 122 | POLKOWICE | K70+ | 00:16:23 | 00:33:05 | ||||
94 | ŁOMNICKA-GUT Ewa | 53 | NW RELAKS ZAGÓRZ | ZAGÓRZ | K70+ | 00:16:26 | 00:33:12 | |||
95 | RYCHLIK Fabian | 75 | Fundacja 'W Te Pędy' | HALASY | M-Dzieci | 00:16:02 | 00:33:54 | |||
96 | DUSZEŃKO Elwira | 12 | KS METRACO POLKOWICE | LUBIN | K-Niepełnosprawni(A) | 00:16:43 | 00:34:28 | |||
97 | KULCZYCKI Jan | 48 | GDAŃSK | M65-69 | 00:16:51 | 00:34:38 | ||||
98 | GROBELNA Jadwiga | 20 | KSMETRACOPOLKOWICE | LUBIN | K-Niepełnosprawni(B) | 00:16:51 | 00:35:02 | |||
99 | RAK Wanda | 74 | STARY ŻMIGRÓD. | K-Niepełnosprawni(B) | 00:17:24 | 00:35:28 | ||||
100 | WILCZYŃSKA Barbara | 102 | Aktywni z Pasją | ŁUKÓW | K65-69 | 00:17:01 | 00:35:44 | |||
101 | JÓŹWIAK Dominik | 32 | SERCE NORDICA WŁOCŁAWEK | WŁOCŁAWEK | M18-29 | 00:17:50 | 00:35:46 | |||
102 | GAGATKO Krystyna | 15 | NW RELAKS ZAGÓRZ | ZAGÓRZ | K65-69 | 00:19:42 | 00:39:49 | |||
103 | ŻUBRYD Renata | 109 | NW RELAKS ZAGÓRZ | ZAGÓRZ | K70+ | 00:21:14 | 00:42:53 | |||
104 | NIEBRZEGOWSKI Grzegorz | 60 | Aktywni z Pasją Łuków | ŁUKÓW | M65-69 | |||||
105 | NIEBRZEGOWSKA Helena | 59 | Aktywni z Pasją Łuków | ŁUKÓW | K60-64 | 00:17:04 | ||||
106 | PIĄTKOWSKA Małgorzata | 68 | KS METRACO POLKOWICE | POLKOWICE | K70+ | |||||
DQ | ADAMUS Marian | 121 | Silesia Nordic Team | BYTOM | M65-69 | 1 | DQ | DQ |
Znaleziono 107 wynik(ów)