POLAŃCZYK - PUCHARY REGIONALNE NORDIC WALKING - 5 KM
Puchary Regionalne Nordic Walking 2019 | KLASYFIKACJE NORDIC WALKING
Puchary Regionalne Nordic Walking 2019 | KLASYFIKACJE NORDIC WALKING
Organizator : | Polska Federacja Nordic Walking |
Data : | 2019-06-02 |
Miejsce : | Polańczyk |
Dystans : | 5 km |
Zgłoszonych : | 124 |
Wystartowało : | 96 |
Nie ukończyło : | 3 |
Ukończyło : | 93 |
Na trasie : | 0 |
Klasyfikacje wg kategorii:
Wszyscy | K-Niepełnosprawni(A) | K-Niepełnosprawni(B) | M-Niepełnosprawni(A) | M-Niepełnosprawni(B) | K-Dzieci | M-Dzieci | K-Jun. | M-Jun. | K18-29 | M18-29 | K30-39 | M30-39 | K40-44 | M40-44 | K45-49 | M45-49 | K50-54 | M50-54 | K55-59 | M55-59 | K60-64 | M60-64 | K65-69 | M65-69 | K70+ | M70+
Klasyfikacja wg
czasu netto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Żół. kartki | Czer. kartki | Start_All 1.7km | Start_All 3.4km |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | TOPOLNICKI Konrad | 96 | CKZIU MECHANIK NYSA | PRZECHÓD | M18-29 | 00:11:08 | 00:22:27 | |||
2 | WOJTOWICZ Tomasz | 111 | BIESZCZADZKI KLUB NORDIC WALKING | WIDACZ | M18-29 | 00:11:06 | 00:22:27 | |||
3 | PODGÓRSKI Szymon | 65 | CKZIU MECHANIK NYSA | WĘŻA | M-Jun. | 00:11:29 | 00:23:32 | |||
4 | KONIK Jacek | 37 | BIESZCZADZKI KLUB NORDIC WALKING | STEFKOWA | M40-44 | 00:11:55 | 00:23:41 | |||
5 | WOROCH Roman | 102 | KS METRACO POLKOWICE | DOPIEWO | M60-64 | 00:11:58 | 00:23:50 | |||
6 | SPYCHAŁA Lesław | 81 | CKZIU MECHANIK NYSA | BIAŁA | M50-54 | 00:11:42 | 00:23:53 | |||
7 | GRZĄDZIEL Dariusz | 137 | BIESZCZADZKI KLUB NORDIC WALKING | USTRZYKI DOLNE | M50-54 | 00:12:03 | 00:23:58 | |||
8 | ŻALISKO Oksana | 131 | KARPATIYA | LVIV | K60-64 | 00:11:57 | 00:24:24 | |||
9 | FRĄCKOWIAK Roman | 12 | KS METRACO POLKOWICE | WIELEŃ | M50-54 | 00:12:01 | 00:24:32 | |||
10 | DUSZEŃKO Zygmunt | 10 | KS METRACO POLKOWICE | LUBIN | M-Niepełnosprawni(A) | 00:12:14 | 00:24:43 | |||
11 | MATSEIKO Yevhenii | 108 | KARPATIYA | DROGOBUCH | M30-39 | 00:12:29 | 00:25:09 | |||
12 | KONIK Jarosław | 112 | BIESZCZADZKI KLUB NORDIC WALKING | M30-39 | 00:12:35 | 00:25:15 | ||||
13 | OLEKSYK Małgorzata | 56 | KLUB BIEGACZA HALICZ, BIESZCZADZKI KLUB NORDIC WALKING | USTRZYKI DOLNE | K55-59 | 00:12:35 | 00:25:26 | |||
14 | JANIEC Jakub | 140 | PTG 'SOKÓŁ' RYMANÓW | ROPIENKA | M-Jun. | 00:12:27 | 00:25:30 | |||
15 | POLISZCZUK Piotr | 66 | PIERNIKI NA CHODZIE | TORUŃ | M-Niepełnosprawni(A) | 00:12:33 | 00:25:32 | |||
16 | ZIELIŃSKI Szczepan | 105 | SERCE NORDICA WŁOCŁAWEK | WŁOCŁAWEK | M45-49 | 00:12:24 | 00:25:35 | |||
17 | KRAWCZYK Małgorzata | 117 | K30-39 | 00:13:00 | 00:25:57 | |||||
18 | PASIERB Marek | 59 | RZESZÓW | M65-69 | 00:12:53 | 00:26:02 | ||||
19 | BUCZKOWSKI Jerzy | 5 | KS SOKÓŁ GĄSAWA | ŻNIN | M65-69 | 00:12:52 | 00:26:02 | |||
20 | SZYMAŃSKI Stefan | 95 | XV KOŁO POLSKIEGO ZWIĄZKU EMERYTÓW I RENCISTÓW DYWITY | KIEŹLINY | M70+ | 00:12:47 | 00:26:02 | |||
21 | DUDEK Edward | 9 | KS METRACO POLKOWICE | GŁOGÓW | M65-69 | 00:12:53 | 00:26:05 | |||
22 | OKRZESIK-FRĄCKOWIAK Izabela | 55 | KS METRACO POLKOWICE | WIELEŃ | K50-54 | 00:12:44 | 00:26:07 | |||
23 | PUSZKARSKA Małgorzata | 70 | GOSADI NORDIC TEAM | WARSZAWA | K40-44 | 00:12:49 | 00:26:13 | |||
24 | PIĄTEK Dariusz | 60 | POLIPACK TEAM GWE | GNIEWINO | M-Niepełnosprawni(A) | 00:12:52 | 00:26:19 | |||
25 | KOŁPAK Jan | 35 | LKS ZANTYR SZTUM | SZTUM | M70+ | 1 | 00:13:12 | 00:26:28 | ||
26 | WROŃSKI Włodzimierz | 104 | PASJA NORDIC WALKING | WARSZAWA | M65-69 | 00:13:04 | 00:26:32 | |||
27 | MALINOWSKA Monika | 130 | LKS ZANTYR SZTUM | SZTUM | K30-39 | 00:13:05 | 00:26:33 | |||
28 | WASILEWSKI Sławomir | 99 | PASJA NORDIC WALKING | WARSZAWA | M70+ | 00:13:08 | 00:26:34 | |||
29 | RAJEK Tomasz | 72 | NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWA | CZĘSTOCHOWA | M50-54 | 00:12:54 | 00:26:36 | |||
30 | JÓŹWIAK Marianna | 26 | SERCE NORDICA WŁOCŁAWEK | WŁOCŁAWEK | K45-49 | 00:12:58 | 00:26:40 | |||
31 | SZYDŁOWSKI Oliwiusz | 94 | BOLESTRASZYCE | M-Jun. | 00:12:44 | 00:27:07 | ||||
32 | RÓWIŃSKI Paweł | 76 | KLUB SCB | JASŁO | M30-39 | 00:13:28 | 00:27:08 | |||
33 | KONIK Aleksandra | 36 | BIESZCZADZKI KLUB NORDIC WALKING | STEFKOWA | K40-44 | 00:13:08 | 00:27:09 | |||
34 | KRAWCZYK Krzysztof | 115 | M30-39 | 00:13:24 | 00:27:28 | |||||
35 | PIETRUSEWICZ Joanna | 61 | PASJA NORDIC WALKING | WARSZAWA | K45-49 | 00:13:31 | 00:27:32 | |||
36 | STAŃCZAK Grażyna | 85 | FACE NORDIC TEAM | GDAŃSK | K65-69 | 00:13:41 | 00:27:50 | |||
37 | PUKAS Małgorzata | 69 | BIESZCZADZKI KLUB NORDIC WALKING | USTRZYKI DOLNE | K55-59 | 00:13:48 | 00:27:53 | |||
38 | PINIS Agnieszka | 63 | NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWA | BLACHOWNIA | K40-44 | 00:13:34 | 00:28:15 | |||
39 | TOPOLNICKI Mariusz | 97 | CKZIU MECHANIK NYSA | PRZECHÓD | M45-49 | 00:13:49 | 00:28:21 | |||
40 | SOVA Mariana | 107 | KARPATIYA | DOLUNA | K18-29 | 1 | 00:13:47 | 00:28:21 | ||
41 | GAŁAŚ Joanna | 15 | PASJA NORDIC WALKING | WARSZAWA | K18-29 | 00:13:48 | 00:28:22 | |||
Niesklasyfikowani | ||||||||||
DQ | WILK Andrzej | 100 | SANOK | M60-64 | 1 | 00:13:47 DQ | 00:28:25 DQ | |||
43 | KOZIARZ Roman | 39 | STADION ŚLĄSKI | KATOWICE | M60-64 | 00:14:10 | 00:28:42 | |||
44 | STAŃCZAK Ryszard | 86 | FACE NORDIC TEAM | GDAŃSK | M70+ | 00:13:55 | 00:28:43 | |||
45 | SOŁDECKA Anna | 80 | WARSZAWA | K45-49 | 00:14:27 | 00:28:48 | ||||
46 | LACHOWSKA Ewa | 41 | BIESZCZADZKI KLUB NORDIC WALKING | USTRZYKI DOLNE | K60-64 | 00:14:04 | 00:28:50 | |||
47 | MICHALIK Krystyna | 110 | Ustrzycki Klub Nordic Walking | USTRZYKI DOLNE | K60-64 | 00:14:11 | 00:28:56 | |||
48 | SOWIŃSKI Jan | 139 | AGROS ZAMOŚĆ | POLAŃCZYK | M65-69 | 00:14:08 | 00:29:01 | |||
DQ | DAROSZEWSKA Krystyna | 6 | SERCE NORDICA WŁOCŁAWEK | WŁOCŁAWEK | K60-64 | 1 | 00:14:29 DQ | 00:29:01 DQ | ||
50 | WOROCH Jolanta | 103 | KS METRACO POLKOWICE | DOPIEWO | K50-54 | 00:14:28 | 00:29:06 | |||
51 | GRYGOROWICZ Bogdan | 20 | KS METRACO POLKOWICE | LUBIN | M-Niepełnosprawni(B) | 00:14:41 | 00:29:13 | |||
52 | DĄBROWSKI Andrzej | 7 | MARSZ PO ZDROWIE | DĘBLIN | M70+ | 00:14:15 | 00:29:16 | |||
53 | JÓŹWIAK Łukasz | 25 | SERCE NORDICA WŁOCŁAWEK | WŁOCŁAWEK | M-Niepełnosprawni(A) | 00:14:27 | 00:29:28 | |||
54 | WOLAK Michał | 175 | POLAŃCZYK | M-Dzieci | 00:14:16 | 00:29:32 | ||||
55 | KONIK Mikołaj | 38 | BIESZCZADZKI KLUB NORDIC WALKING | STEFKOWA | M-Dzieci | 00:14:33 | 00:29:42 | |||
56 | SURIAK Michał | 89 | NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWA | CZĘSTOCHOWA | M30-39 | 00:14:08 | 00:29:50 | |||
57 | MALINOWSKI Paweł | 46 | KRAKÓW | M18-29 | 00:14:43 | 00:30:03 | ||||
58 | GRYGOROWICZ Teresa | 19 | KS METRACO POLKOWICE | LUBIN | K65-69 | 00:14:44 | 00:30:03 | |||
59 | PINIS Gabriela | 62 | NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWA | BLACHOWNIA | K-Dzieci | 00:14:43 | 00:30:20 | |||
60 | ZAPORA Henryk | 138 | AGROS ZAMOŚĆ | POLAŃCZYK | M65-69 | 00:14:55 | 00:30:25 | |||
61 | NOWAK Ewa | 51 | STADION ŚLĄSKI | CZĘSTOCHOWA | K50-54 | 00:14:35 | 00:30:28 | |||
62 | RÓWIŃSKA Joanna | 75 | KLUB SCB | JASŁO | K30-39 | 00:15:06 | 00:30:40 | |||
63 | SOŁDECKI Wojciech | 109 | WARSZAWA | M-Dzieci | 00:14:56 | 00:30:42 | ||||
64 | NYLEC Dawid | 53 | KLUB SCB | DĘBICA | M30-39 | 00:15:32 | 00:31:05 | |||
65 | MOCHNAL Mirosław | 132 | POLAŃCZYK | M70+ | 00:15:10 | 00:31:05 | ||||
66 | JAROCH Miłosz | 22 | WYSZATYCE | M-Jun. | 00:14:43 | 00:31:54 | ||||
67 | BĄK Krzysztof | 3 | WYSZATYCE | M30-39 | 00:15:57 | 00:31:54 | ||||
68 | STACHYRA Gracjan | 84 | WYSZATYCE | M-Jun. | 00:14:45 | 00:31:55 | ||||
69 | KASPRZYK Karol | 29 | BOLESTRASZYCE | M-Jun. | 00:14:18 | 00:31:59 | ||||
70 | SZEWCZYK Genowefa | 91 | NW RELAKS ZAGÓRZ | ZAGÓRZ | K65-69 | 00:15:48 | 00:32:51 | |||
71 | HANUS Joanna | 133 | PASJONAUCI KROSNO | KROSNO | K-Niepełnosprawni(B) | 00:16:03 | 00:32:51 | |||
72 | KOZIARZ Jadwiga | 40 | STADION ŚLĄSKI | KATOWICE | K55-59 | 00:16:00 | 00:32:57 | |||
73 | NYLEC Urszula | 52 | KLUB SCB | DĘBICA | K30-39 | 00:16:23 | 00:33:01 | |||
74 | PROKOP Agnieszka | 67 | KLUB SCB | DĘBICA | K30-39 | 00:16:18 | 00:33:04 | |||
75 | TRZCINIECKA Janina | 98 | NW RELAKS ZAGÓRZ | ZAGÓRZ | K60-64 | 1 | 00:16:52 | 00:34:00 | ||
76 | WOLAK Iwona | 101 | POLAŃCZYK | K40-44 | 00:17:22 | 00:35:00 | ||||
77 | SAŁAK Maria | 77 | NW RELAKS ZAGÓRZ | ZAGÓRZ | K65-69 | 00:16:59 | 00:35:47 | |||
78 | GROBELNA Jadwiga | 18 | KS METRACO POLKOWICE | LUBIN | K-Niepełnosprawni(B) | 00:18:04 | 00:36:29 | |||
79 | OBSZARNA Aleksandra | 54 | WYSZATYCE | K-Jun. | 00:17:55 | 00:36:51 | ||||
80 | BRZEZIŃSKI Jan | 113 | OLIMPIA OSOWA | GDAŃSK | M-Dzieci | 00:18:06 | 00:36:53 | |||
81 | SZARUGA Natalia | 90 | WYSZATYCE | K-Jun. | 00:17:57 | 00:36:53 | ||||
82 | KĘDZIERSKA Edyta | 114 | PFNW | GDAŃSK | K45-49 | 00:18:07 | 00:36:55 | |||
83 | ŁOMNICKA-GUT Ewa | 44 | NW RELAKS ZAGÓRZ | ZAGÓRZ | K70+ | 00:18:18 | 00:36:58 | |||
84 | APANASOWICZ Danuta | 1 | NW RELAKS ZAGÓRZ | ZAGÓRZ | K65-69 | 00:18:27 | 00:37:03 | |||
85 | GAGATKO Krystyna | 14 | NW RELAKS ZAGÓRZ | ZAGÓRZ | K65-69 | 00:18:27 | 00:37:32 | |||
86 | ŁOCHA Aleksandra | 43 | BOLESTRASZYCE | K-Jun. | 00:19:03 | 00:38:43 | ||||
87 | STACHYRA Agata | 83 | BOLESTRASZYCE | K-Jun. | 00:19:04 | 00:38:43 | ||||
88 | RODZEŃ Anna | 74 | WYSZATYCE | K-Jun. | 00:19:06 | 00:38:45 | ||||
89 | BĄK Magda | 2 | WYSZATYCE | K30-39 | 00:18:52 | 00:38:49 | ||||
90 | DROP Mieczysław | 8 | KS SOKÓŁ GĄSAWA | PAKOŚĆ | M70+ | 00:19:29 | 00:38:52 | |||
91 | LEWANDOWSKI Jacek | 42 | STADION ŚLĄSKI | CZĘSTOCHOWA | M-Niepełnosprawni(B) | 00:20:38 | 00:41:20 | |||
92 | HANUS Teresa | 134 | PASJONAUCI KROSNO | KROSNO | K-Niepełnosprawni(B) | 00:19:43 | 00:41:23 | |||
93 | GAMANDA Maria | 16 | BOLESTRASZYCE | K-Jun. | 00:20:54 | 00:44:52 | ||||
94 | MYSZAK Zuzanna | 50 | WYSZATYCE | K-Jun. | 00:20:54 | 00:44:52 | ||||
ŻUBRYD Renata | 106 | NW RELAKS ZAGÓRZ | ZAGÓRZ | K70+ | 00:48:27 DNF | DNF | ||||
DQ | KOCHANOWICZ Adam | 34 | WŁÓCZYKIJE | WYSZATYCE | M-Jun. | 1 | 00:36:34 DQ | DQ |
Znaleziono 96 wynik(ów)