POLISH NORDIC WALKING CUP - KOSZALIN - 10KM - 10/1
Polish Nordic Walking Cup 10/1 | KLASYFIKACJE NORDIC WALKING
Organizator : Polskie Zrzeszenie Nordic Walking
Data : 2022-04-30
Miejsce : Koszalin
Dystans : 10 km
Zgłoszonych : 66
Wystartowało : 60
Nie ukończyło : 2
Ukończyło : 58
Na trasie : 0
Pełne wyniki :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 2.3km | 4.6km | 6.9km | Meta
Klasyfikacja wg czasu netto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MŻół. kartkiCzer. kartki2.3kmLaps_5km
4.6km
6.9kmCzas
netto
9.2km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
          
1WOJTOWICZ Tomasz 64LUKI TEAM POLSKAWIDACZM30-391M 100:13:2900:27:3500:41:5400:56:02.75 6:059,9
2MARCZAK Tomasz 1NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWAALEKSANDRIA IM18-291M 200:13:3500:27:4000:42:0000:56:06.65+00:00:036:059,8
3SKIBA Krzysztof 48KGHM METRACOLEGNICAM60-691M 300:14:0100:28:3500:43:1200:57:54.95+00:01:526:179,5
4POŁUBIAK Paweł 2SIECINOM30-392M 4100:13:5200:28:3300:43:2900:58:21.90+00:02:196:209,5
5KRAJEWSKA Hanna 32NORDIC WALKING NEW FOR YOU PIŁA/ LUKI TEAM POLANDPIŁAK18-291K 100:14:3900:29:3300:44:3500:59:36.35+00:03:336:289,3
6ZACZYŃSKA-SKIBA Anna 66KGHM METRACOLEGNICAK40-491K 200:14:4000:29:3700:44:3900:59:37.80+00:03:356:289,3
7PRZYSTARZ Grzegorz 42OBORYGENIOBORNIKI ŚLĄSKIEM50-591M 500:14:4900:29:5300:44:5500:59:57.25+00:03:546:309,2
8KABATA Jarosław 23NORDIC SPORT 2021TARNOWSKIE GÓRYM50-592M 600:14:2000:29:2700:44:5301:00:23.90+00:04:216:339,1
9PRZYBORKIEWICZ Kriss 41PIERNIKI TORUŃTORUŃM40-491M 7100:14:2300:29:2500:44:5301:00:26.70+00:04:236:349,1
10BIBKO Martin 15SPEEDBARKOSICEM40-492M 8100:14:4500:30:0300:45:3601:01:00.10+00:04:576:379,0
11BIELECKA Zuzanna 16NW CZŁAPSKI TEAMWARSZAWAK40-492K 300:14:5800:30:2000:46:0001:01:34.00+00:05:316:419,0
12CZŁAPSKI Krzysztof 3NW CZŁAPSKI TEAMWARSZAWAM50-593M 900:14:5900:30:1500:45:5501:01:38.90+00:05:366:419,0
13WOJTASIŃSKI Daniel 63NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWACZĘSTOCHOWAM40-493M 1000:14:5800:30:3700:46:2101:01:51.80+00:05:496:438,9
14BARTOSIEWICZ Łukasz 14LUKI TEAM POLSKAGDAŃSKM30-393M 1100:15:4300:31:2900:47:0601:02:25.25+00:06:226:478,8
15LABUS Marzena 35NORDIC SPORT 2021LUBLINIECK30-391K 400:15:1500:31:0500:46:4701:02:31.10+00:06:286:478,8
16CHYRA Janusz 18NORDIC SPORT 2021LUBLINIECM40-494M 12100:15:3000:31:3600:47:4301:03:27.70+00:07:246:538,7
17JĘDRASIAK Renata 8KGHM METRACOLUBINK50-591K 500:15:2300:31:2100:47:3601:03:48.05+00:07:456:568,7
18MĄDRY Grzegorz 37KIJKOWE TRZEMESZNOTRZEMESZNOM60-692M 1300:15:3800:31:4000:47:5101:03:52.30+00:07:496:568,6
19SIWAK Piotr 5KGHM METRACORUDNAM60-693M 1400:15:1500:31:1600:47:1801:04:02.45+00:07:596:578,6
20RAJEK Magdalena 43NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWACZĘSTOCHOWAK40-493K 600:15:5000:32:0600:48:2001:04:24.65+00:08:217:008,6
21SZCZUDLIK Małgorzata 9KIJKOWE TRZEMESZNOTRZEMESZNOK40-494K 700:15:5900:32:2000:48:5001:04:53.20+00:08:507:038,5
22ABRAMOWICZ Małgorzata 12EKSPEDYCJA NORDIC TEAM SZCZECINSZCZECINK30-392K 800:15:4800:32:0800:48:3901:05:08.10+00:09:057:048,5
23LUDWICZAK Andżelika 7EKSPEDYCJA NORDIC TEAM SZCZECINSZCZECINK40-495K 9100:15:5500:32:0900:48:4001:05:13.95+00:09:117:058,5
24CZMOCH Marian 19PUKS JEDYNKAŁOSICEM70+1M 1500:16:4500:33:3500:50:3201:07:49.80+00:11:477:228,1
25KUŁAKOWSKA Halina 10KATOWICKI NORDIC WALKINGOLKUSZK40-496K 1000:16:1800:33:2000:50:2301:07:50.60+00:11:477:228,1
26SITKO Stanisław 47GRZYBOWOM50-594M 1600:16:2200:33:1600:50:3201:08:01.75+00:11:597:238,1
27JARUGA Beata 21OŁAWAK40-497K 1100:16:1700:33:3400:50:5001:08:05.10+00:12:027:248,1
28WIECZORKOWSKA Dagmara 61WYCHODZĘ Z KIJAMIKOSZALINK50-592K 12100:16:2600:33:3200:50:5501:08:17.20+00:12:147:258,1
29CZAJKA Urszula 11RUMIAK60-691K 13100:16:2700:33:2800:50:4801:08:25.30+00:12:227:268,1
30ŚLUSARCZYK Jerzy 55AZS AWF KRAKÓW MASTERSKRAKÓWM60-694M 1700:16:5400:33:5300:51:0901:08:31.60+00:12:287:268,1
31KOWACZ Agata 31SPEEDBARWAŁBRZYCHK40-498K 1400:16:1100:33:1500:51:1001:08:33.10+00:12:307:278,1
32KUBIAK Andrzej 34RUMIAM70+2M 1800:16:4300:33:4700:51:3201:09:26.75+00:13:247:328,0
33SZCZĘŚNIAK Zbigniew 53NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWACZĘSTOCHOWAM60-695M 19100:16:4300:34:0800:51:5901:09:33.35+00:13:307:337,9
34ŚLUSARCZYK Grażyna 56AZS AWF KRAKÓW MASTERSKRAKÓWK50-593K 1500:17:1100:34:4100:52:2901:09:40.80+00:13:387:347,9
35SZEPCZYŃSKI Kamil 54SERCE NORDICA WŁOCŁAWEKWŁOCŁAWEKM30-394M 2000:16:5600:34:3200:52:2001:09:59.75+00:13:577:367,9
36TOMCZYK Edward 58MARSZ PO ZDROWIEPOZNAŃM70+3M 21200:16:4500:33:5900:52:2201:10:34.40+00:14:317:407,8
37POSTEK Danuta 40MARSZ PO ZDROWIEPOZNAŃK50-594K 16100:17:1000:34:4200:52:3001:10:43.60+00:14:407:417,8
38ŚLUSARCZYK Andrzej 57WESOŁY BORSUK TEAMPRUDNIKM70+4M 2200:17:1300:34:5600:53:0401:10:46.55+00:14:437:417,8
39KAROLAK Andrzej 25TRZEBIATÓWM60-696M 23100:16:4900:34:2800:53:0001:11:15.80+00:15:137:447,7
40KUBIAK Maria 33RUMIAK70+1K 1700:17:1500:35:1200:53:2601:11:44.10+00:15:417:477,7
41KACZMAREK Maja 24IGOŚĆWEJHEROWOK40-499K 1800:17:1700:35:1600:53:5101:12:15.75+00:16:137:517,6
42NIEDŹWIEDŹ Ewa 38BŁYSKAWICEKALISZ POMORSKIK60-692K 19100:17:4100:35:5000:54:1001:12:35.10+00:16:327:537,6
43SOROKA-MITUŁA Grażyna 49SZCZECINK40-4910K 2000:17:2700:35:5400:54:5101:13:25.45+00:17:227:587,5
44ŁOPIŃSKI Aleksy 36FABRYKA NORDICA TRZCIANKAPIŁA AL. POZNAŃSKA 133M70+5M 24200:18:2900:37:0800:55:5101:14:43.00+00:18:408:077,4
45RODZIEWICZ Wioletta 45USTKAK50-595K 2100:18:1800:37:4400:56:5201:16:20.80+00:20:188:177,2
46SAPUŁA Wiktoria 46NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWALUBLINK18-292K 2200:18:2300:37:3000:57:1001:16:30.20+00:20:278:187,2
47KASPEREK Edyta 26NW CZŁAPSKI TEAMWARSZAWAK40-4911K 2300:18:2100:37:5300:57:3501:17:15.45+00:21:128:237,1
48PIEŃKOWSKA Urszula 39SERCE NORDICA WŁOCŁAWEKWŁOCŁAWEKK40-4912K 2400:18:2700:37:5700:57:4201:17:28.75+00:21:268:257,1
49WOJTYCZKA Alicja 65NORDIC SPORT 2021MYSŁOWICEK60-693K 2500:18:5100:38:3100:57:5801:17:51.55+00:21:488:277,1
50WANDTKE Antoni 59REDAM70+6M 25100:18:5900:38:3800:58:1801:18:05.75+00:22:038:297,1
51WYPYCH Aneta 224NW CZŁAPSKI TEAMŁOMIANKIK50-596K 2600:19:2600:39:3200:59:1001:18:28.50+00:22:258:317,0
52KOSTRZEWA Maciek 29NW CZŁAPSKI TEAMWARSZAWAM50-595M 2600:19:0800:39:2300:59:0801:18:40.15+00:22:378:337,0
53CHOLEWKA Jolanta 17MARSZ PO ZDROWIEPOZNAŃK60-694K 2700:19:4900:40:0201:00:1901:21:11.75+00:25:098:496,8
54KOSTRZEWA Ela 30NW CZŁAPSKI TEAMWARSZAWAK50-597K 2800:19:5100:40:1201:01:1401:21:55.55+00:25:528:546,7
55REHLIS Aleksander 44WYCHODZĘ Z KIJAMIKOSZALINM30-395M 2700:19:5500:41:1101:01:5201:22:22.45+00:26:198:576,7
56STATNIK Tomasz 50GMINA SUCHY LASBIEDRUSKOM60-697M 28100:19:3000:39:5801:01:1501:22:39.40+00:26:368:596,7
57STATNIK Genowefa 51GMINA SUCHY LASBIEDRUSKOK70+2K 29100:19:3900:40:0201:01:1001:22:43.40+00:26:408:596,7
58JÓŹWIAK Dominik 22SERCE NORDICA WŁOCŁAWEKWŁOCŁAWEKM18-292M 2900:22:4500:47:2701:13:0401:38:53.45+00:42:5010:445,6
Niesklasyfikowani
DOBOSZ Anna 20NW CZŁAPSKI TEAMWARSZAWAK50-5900:18:50 DNF00:39:34 DNF DNF DNF--
KĘPA Andrzej 28KOSZALINM70+00:17:21 DNF DNF DNF DNF--
Znaleziono 60 wynik(ów)