POLISH NORDIC WALKING CUP - KOSZALIN - 5KM - 10/1
Polish Nordic Walking Cup 10/1 | KLASYFIKACJE NORDIC WALKING
Polish Nordic Walking Cup 10/1 | KLASYFIKACJE NORDIC WALKING
Organizator : | Polskie Zrzeszenie Nordic Walking |
Data : | 2022-04-30 |
Miejsce : | Koszalin |
Dystans : | 5 km |
Zgłoszonych : | 153 |
Wystartowało : | 138 |
Nie ukończyło : | 1 |
Ukończyło : | 137 |
Na trasie : | 0 |
Klasyfikacje wg kategorii:
Wszyscy | Kobiety | Mężczyźni | M-Mundurowi | K-Mundurowi | K-Niepełnosprawni(A) | K-Niepełnosprawni(B) | M-Niepełnosprawni(A) | M-Niepełnosprawni(B) | Drużynowa | K-Dzieci | M-Dzieci | K-Jun. | M-Jun. | K18-29 | M18-29 | K30-39 | M30-39 | K40-44 | M40-44 | K45-49 | M45-49 | K50-54 | M50-54 | K55-59 | M55-59 | K60-64 | M60-64 | K65-69 | M65-69 | K70-74 | M70-74 | K75-79 | M75-79 | K80+ | M80+
Klasyfikacja wg
czasu netto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Mkat | K/M | Żół. kartki | Czer. kartki | Laps_2,5km 2.3km | Czas netto 4.6km | Różnica w czasie | Tempo min/km | Tempo km/h |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | WILUSZ Erwina | 217 | VINGBERG POLSKA- PTG' SOKÓŁ' RYMANÓW | IWONICZ-ZDRÓJ | K30-39 | 1 | K 1 | 00:14:04 | 00:28:43.35 | 6:14 | 9.6 (100%) | ||||
2 | BIELECKA Zuzanna | 99 | NW CZŁAPSKI TEAM | WARSZAWA | K40-44 | 1 | K 2 | 00:15:16 | 00:30:34.90 | +00:01:51 (6.1%) | 6:38 | 9 (93.8%) | |||
3 | WOJTCZAK Urszula | 91 | CZAPELKI | CZAPLINEK | K40-44 | 2 | K 3 | 00:15:31 | 00:31:10.85 | +00:02:27 (7.9%) | 6:46 | 8.9 (92.7%) | |||
4 | MAŚLANKA Iwona | 90 | MARSZ PO ZDROWIE | ŚMIGIEL | K50-54 | 1 | K 4 | 00:15:33 | 00:31:30.45 | +00:02:47 (8.8%) | 6:50 | 8.8 (91.7%) | |||
5 | OKRZESIK-FRĄCKOWIAK Izabela | 88 | EKSPEDYCJA NORDIC TEAM SZCZECIN | WIELEŃ | K50-54 | 2 | K 5 | 00:15:35 | 00:31:31.60 | +00:02:48 (8.9%) | 6:51 | 8.8 (91.7%) | |||
6 | KARPIENIA Ewa | 131 | EKSPEDYCJA NORDIC TEAM SZCZECIN | SZCZECIN | K50-54 | 3 | K 6 | 00:15:46 | 00:31:39.75 | +00:02:56 (9.3%) | 6:52 | 8.7 (90.6%) | |||
7 | SZPILMAN Katarzyna | 199 | ESJA TEAM | GDYNIA | K50-54 | 4 | K 7 | 1 | 00:15:41 | 00:31:52.10 | +00:03:08 (9.9%) | 6:55 | 8.7 (90.6%) | ||
8 | PINIS Agnieszka | 175 | NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWA | BLACHOWNIA | K45-49 | 1 | K 8 | 00:15:57 | 00:32:15.00 | +00:03:31 (10.9%) | 7:00 | 8.6 (89.6%) | |||
9 | KOSMALA Aneta | 138 | NORDIC SPORT 2021 | LUBLINIEC | K40-44 | 3 | K 9 | 00:16:02 | 00:32:44.70 | +00:04:01 (12.3%) | 7:06 | 8.4 (87.5%) | |||
10 | PASIŃSKA-SKOWRON Sylwia | 230 | PRUSZYŃSKI SPORT TEAM - MASZYCANKA MASZYCE | SZCZODRKOWICE | K45-49 | 2 | K 10 | 00:15:56 | 00:32:52.55 | +00:04:09 (12.6%) | 7:08 | 8.4 (87.5%) | |||
11 | POKŁADOWSKA Joanna | 92 | WYCHODZĘ Z KIJAMI | KOSZALIN | K45-49 | 3 | K 11 | 00:16:33 | 00:33:40.20 | +00:04:56 (14.7%) | 7:19 | 8.2 (85.4%) | |||
12 | JÓŹWIAK Marianna | 89 | SERCE NORDICA WŁOCŁAWEK | WŁOCŁAWEK | K45-49 | 4 | K 12 | 00:16:44 | 00:33:52.10 | +00:05:08 (15.2%) | 7:21 | 8.1 (84.4%) | |||
13 | PANKIEWICZ Ewelina | 169 | NORDIC SPORT 2021 | TARNOWSKIE GÓRY | K30-39 | 2 | K 13 | 00:16:41 | 00:34:03.40 | +00:05:20 (15.7%) | 7:24 | 8.1 (84.4%) | |||
14 | TUZIMEK Agata | 212 | KUR-TEAM | KURÓW | K30-39 | 3 | K 14 | 00:16:41 | 00:34:20.95 | +00:05:37 (16.4%) | 7:27 | 8 (83.3%) | |||
15 | WITUCKA Karolina | 94 | POZNAŃ | K-Jun. | 1 | K 15 | 00:16:59 | 00:34:21.85 | +00:05:38 (16.4%) | 7:28 | 8 (83.3%) | ||||
16 | KOWACZ Agata | 139 | SPEEDBAR | WAŁBRZYCH | K40-44 | 4 | K 16 | 00:16:48 | 00:34:28.05 | +00:05:44 (16.7%) | 7:29 | 8 (83.3%) | |||
17 | GUTOWSKA Magda | 125 | PAUL TEAM | MALBORK | K45-49 | 5 | K 17 | 00:17:03 | 00:34:34.15 | +00:05:50 (16.9%) | 7:30 | 8 (83.3%) | |||
18 | ZIELIŃSKA Jolanta | 227 | SERCE NORDICA WŁOCŁAWEK | OSIELSKO | K60-64 | 1 | K 18 | 00:17:18 | 00:34:47.45 | +00:06:04 (17.4%) | 7:33 | 7.9 (82.3%) | |||
19 | SZEREMENT Katarzyna | 195 | USTKA | K40-44 | 5 | K 19 | 00:17:09 | 00:34:48.30 | +00:06:04 (17.5%) | 7:33 | 7.9 (82.3%) | ||||
20 | DAROSZEWSKA Krystyna | 93 | SERCE NORDICA WŁOCŁAWEK | WŁOCŁAWEK | K60-64 | 2 | K 20 | 00:17:14 | 00:34:57.60 | +00:06:14 (17.8%) | 7:35 | 7.9 (82.3%) | |||
21 | GAŁKOWSKA Elżbieta | 114 | KGHM METRACO | TUCZNO | K65-69 | 1 | K 21 | 00:17:09 | 00:34:58.20 | +00:06:14 (17.9%) | 7:36 | 7.9 (82.3%) | |||
22 | KRĘCKA Irena | 143 | BUDOWO | K55-59 | 1 | K 22 | 00:17:38 | 00:35:19.55 | +00:06:36 (18.7%) | 7:40 | 7.8 (81.3%) | ||||
23 | WNEK Ewa | 218 | KGHM METRACO | KŁODZKO | K65-69 | 2 | K 23 | 00:17:28 | 00:35:24.90 | +00:06:41 (18.9%) | 7:41 | 7.8 (81.3%) | |||
24 | MICHALSKI Łukasz | 155 | LESIÓW | K40-44 | 6 | K 24 | 1 | 00:17:32 | 00:35:51.75 | +00:07:08 (19.9%) | 7:47 | 7.7 (80.2%) | |||
25 | KUTA Marta | 147 | KUR-TEAM | KURÓW | K55-59 | 2 | K 25 | 00:17:51 | 00:35:56.50 | +00:07:13 (20.1%) | 7:48 | 7.7 (80.2%) | |||
26 | KOLARSKA Nadia | 137 | NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWA | CZĘSTOCHOWA | K-Jun. | 2 | K 26 | 00:17:28 | 00:35:59.40 | +00:07:16 (20.2%) | 7:49 | 7.7 (80.2%) | |||
27 | KIEŁBASA Marlena | 134 | LESIÓW | K30-39 | 4 | K 27 | 1 | 00:17:39 | 00:36:07.50 | +00:07:24 (20.5%) | 7:51 | 7.6 (79.2%) | |||
28 | SAPUŁA Wiktoria | 188 | NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWA | LUBLIN | K18-29 | 1 | K 28 | 00:18:01 | 00:36:10.55 | +00:07:27 (20.6%) | 7:51 | 7.6 (79.2%) | |||
29 | NIEDŹWIECKA Małgorzata | 159 | NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWA | CZĘSTOCHOWA | K65-69 | 3 | K 29 | 00:17:41 | 00:36:14.20 | +00:07:30 (20.7%) | 7:52 | 7.6 (79.2%) | |||
30 | LEGOCKA - WALCZAK Kinga | 150 | SUCHY LAS | K45-49 | 6 | K 30 | 00:17:58 | 00:36:18.35 | +00:07:35 (20.9%) | 7:53 | 7.6 (79.2%) | ||||
31 | PIETRZYK Anna | 174 | KLUB OLIMPIJCZYKA IM. I. SZEWIŃSKIEJ W KALISZU POMORSKIM | KALISZ POMORSKI | K-Niepełnosprawni(A) | 1 | K 31 | 00:18:00 | 00:36:22.45 | +00:07:39 (21.0%) | 7:54 | 7.6 (79.2%) | |||
32 | DYBEŁ Agnieszka | 112 | NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWA | CZĘSTOCHOWA | K-Niepełnosprawni(A) | 2 | K 32 | 00:18:03 | 00:36:24.90 | +00:07:41 (21.1%) | 7:54 | 7.6 (79.2%) | |||
33 | SZYBUT Weronika | 201 | POTĘGA NORDICA | POTĘGOWO | K-Dzieci | 1 | K 33 | 00:17:48 | 00:36:27.40 | +00:07:44 (21.2%) | 7:55 | 7.6 (79.2%) | |||
34 | PLUTO-PRĄDZYŃSKA Anna | 178 | SERCE NORDICA WŁOCŁAWEK | JEZIERZE | K30-39 | 5 | K 34 | 00:18:27 | 00:36:49.35 | +00:08:06 (22.0%) | 8:00 | 7.5 (78.1%) | |||
35 | ŚLUSARCZYK Karolina | 209 | WESOŁY BORSUK TEAM | PRUDNIK | K18-29 | 2 | K 35 | 00:18:02 | 00:36:53.90 | +00:08:10 (22.2%) | 8:01 | 7.5 (78.1%) | |||
36 | WÓJCIK Marzena | 223 | NW CZŁAPSKI TEAM | WARSZAWA | K45-49 | 7 | K 36 | 00:17:59 | 00:36:56.60 | +00:08:13 (22.3%) | 8:01 | 7.5 (78.1%) | |||
37 | NOWAKOWSKA Sylwia | 165 | BYDGOSZCZ | K40-44 | 7 | K 37 | 00:18:31 | 00:37:43.65 | +00:09:00 (23.9%) | 8:11 | 7.3 (76.0%) | ||||
38 | GRYGOROWICZ Teresa | 123 | KGHM METRACO | LUBIN | K70-74 | 1 | K 38 | 00:18:39 | 00:37:46.30 | +00:09:02 (24.0%) | 8:12 | 7.3 (76.0%) | |||
39 | NOWAK Irena | 164 | UKS 'SKOCZEK'SKOKI | SKOKI | K55-59 | 3 | K 39 | 00:18:38 | 00:37:51.35 | +00:09:08 (24.1%) | 8:13 | 7.3 (76.0%) | |||
40 | JASIŃSKA Dorota | 129 | NORDIC SPORT 2021 | LUBLINIEC | K40-44 | 8 | K 40 | 00:18:51 | 00:38:01.95 | +00:09:18 (24.5%) | 8:15 | 7.3 (76.0%) | |||
41 | OLSZAŃSKA Jolka | 166 | FEAR THE RETURN | KRAKÓW | K45-49 | 8 | K 41 | 00:18:57 | 00:38:24.10 | +00:09:40 (25.2%) | 8:20 | 7.2 (75.0%) | |||
42 | KOZIOŁ Magdalena | 142 | BYDGOSZCZ | K30-39 | 6 | K 42 | 00:18:44 | 00:38:26.55 | +00:09:43 (25.3%) | 8:21 | 7.2 (75.0%) | ||||
43 | KOCOŃ Sylwia | 136 | SIEMIANICE | K40-44 | 9 | K 43 | 00:19:17 | 00:38:45.15 | +00:10:01 (25.9%) | 8:25 | 7.1 (74.0%) | ||||
44 | NIEZABITOWSKA Renata | 160 | KUR-TEAM | KURÓW | K50-54 | 5 | K 44 | 00:19:17 | 00:38:47.75 | +00:10:04 (26.0%) | 8:25 | 7.1 (74.0%) | |||
45 | PLUTO-PRĄDZYŃSKA Klaudia | 177 | SERCE NORDICA WŁOCŁAWEK | JEZIERZE | K-Niepełnosprawni(B) | 1 | K 45 | 00:19:33 | 00:38:52.70 | +00:10:09 (26.1%) | 8:26 | 7.1 (74.0%) | |||
46 | NERC Dorota | 158 | RUMIA | K60-64 | 3 | K 46 | 00:19:30 | 00:39:48.90 | +00:11:05 (27.9%) | 8:39 | 6.9 (71.9%) | ||||
47 | LATOS Małgorzata | 149 | WYCHODZĘ Z KIJAMI | KOSZALIN | K55-59 | 4 | K 47 | 00:19:42 | 00:39:55.45 | +00:11:12 (28.1%) | 8:40 | 6.9 (71.9%) | |||
48 | KASZUBA Zofia | 132 | WYCHODZĘ Z KIJAMI | KOSZALIN | K-Jun. | 3 | K 48 | 00:19:26 | 00:40:03.35 | +00:11:20 (28.3%) | 8:42 | 6.9 (71.9%) | |||
49 | PRZYBORKIEWICZ Gosia | 183 | PIERNIKI TORUŃ | TORUŃ | K-Niepełnosprawni(A) | 3 | K 49 | 00:20:09 | 00:40:32.25 | +00:11:48 (29.1%) | 8:48 | 6.8 (70.8%) | |||
50 | SZYMAŃSKA Lucyna | 202 | XV KOŁO PZERII W DYWITACH | KIEŹLINY | K70-74 | 2 | K 50 | 00:19:55 | 00:40:53.00 | +00:12:09 (29.7%) | 8:53 | 6.8 (70.8%) | |||
51 | SZYBUT Roma | 200 | POTĘGA NORDICA | POTĘGOWO | K30-39 | 7 | K 51 | 00:20:29 | 00:41:34.60 | +00:12:51 (30.9%) | 9:02 | 6.6 (68.8%) | |||
52 | WORONKO-ZACZYŃSKA Janina | 221 | KGHM METRACO | LUBIN | K75-79 | 1 | K 52 | 00:20:49 | 00:41:39.05 | +00:12:55 (31.0%) | 9:03 | 6.6 (68.8%) | |||
53 | PYSZCZAK Joanna | 184 | KUR-TEAM | KURÓW | K45-49 | 9 | K 53 | 00:20:38 | 00:41:50.30 | +00:13:06 (31.3%) | 9:05 | 6.6 (68.8%) | |||
54 | KUSZAJ Alicja | 146 | NORDIC WALKIN SENIOR | KOSZALIN | K60-64 | 4 | K 54 | 00:20:35 | 00:41:52.35 | +00:13:09 (31.4%) | 9:06 | 6.6 (68.8%) | |||
55 | SZNAJDER Teresa | 198 | RYBNIK | K65-69 | 4 | K 55 | 00:20:53 | 00:42:09.15 | +00:13:25 (31.9%) | 9:09 | 6.5 (67.7%) | ||||
56 | DUSZEŃKO Elwira | 111 | KGHM METRACO | LUBIN | K-Niepełnosprawni(A) | 4 | K 56 | 00:20:39 | 00:42:37.90 | +00:13:54 (32.6%) | 9:15 | 6.5 (67.7%) | |||
57 | GOLECKA Agnieszka | 117 | LUBLIN | K45-49 | 10 | K 57 | 00:21:18 | 00:42:51.70 | +00:14:08 (33.0%) | 9:18 | 6.4 (66.7%) | ||||
58 | PŁUCHOWSKA Bernadetta | 180 | KUR-TEAM | KURÓW | K18-29 | 3 | K 58 | 00:20:49 | 00:42:55.15 | +00:14:11 (33.1%) | 9:19 | 6.4 (66.7%) | |||
59 | SZCZYTKOWSKA Łucja | 234 | ŚWIDWIN | K-Dzieci | 2 | K 59 | 00:20:25 | 00:43:18.70 | +00:14:35 (33.7%) | 9:24 | 6.4 (66.7%) | ||||
60 | BECHLER Zofia | 95 | GWIAZDY PÓŁNOCY | CEWLINO | K40-44 | 10 | K 60 | 00:21:29 | 00:43:41.70 | +00:14:58 (34.3%) | 9:29 | 6.3 (65.6%) | |||
61 | WIJAS Marzena | 216 | NORDIC WALKING SENIOR KOSZALIN | KOSZALIN | K60-64 | 5 | K 61 | 00:21:44 | 00:44:03.70 | +00:15:20 (34.8%) | 9:34 | 6.3 (65.6%) | |||
62 | CHABROS TARKOWSKA Magdalena | 101 | KUR-TEAM | KURÓW | K45-49 | 11 | K 62 | 00:22:31 | 00:44:48.25 | +00:16:04 (35.9%) | 9:44 | 6.2 (64.6%) | |||
63 | ŚLUSARCZYK Danuta | 208 | WESOŁY BORSUK TEAM | PRUDNIK | K70-74 | 3 | K 63 | 00:22:02 | 00:44:54.70 | +00:16:11 (36.0%) | 9:45 | 6.1 (63.5%) | |||
64 | DUSIEL Ewa | 109 | NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWA | CZĘSTOCHOWA | K55-59 | 5 | K 64 | 00:24:08 | 00:45:40.80 | +00:16:57 (37.1%) | 9:55 | 6 (62.5%) | |||
65 | STASIAK Agnieszka | 190 | KUR-TEAM | KURÓW | K50-54 | 6 | K 65 | 00:22:47 | 00:45:54.70 | +00:17:11 (37.4%) | 9:58 | 6 (62.5%) | |||
66 | MIELCZAREK Grażyna | 156 | NORDIC WALKING SENIOR KOSZALIN | KOSZALIN | K70-74 | 4 | K 66 | 00:23:05 | 00:46:21.60 | +00:17:38 (38.0%) | 10:04 | 6 (62.5%) | |||
67 | PANKIEWICZ-DMOWSKA Cecylia | 170 | GOWINO | K70-74 | 5 | K 67 | 00:23:05 | 00:46:53.45 | +00:18:10 (38.7%) | 10:11 | 5.9 (61.5%) | ||||
68 | SZEPCZYŃSKA Kamila | 194 | SERCE NORDICA WŁOCŁAWEK | WŁOCŁAWEK | K-Dzieci | 3 | K 68 | 00:23:35 | 00:48:45.35 | +00:20:02 (41.1%) | 10:35 | 5.7 (59.4%) | |||
69 | DROSTEK Małgorzata | 108 | OSIELSKO | K70-74 | 6 | K 69 | 00:27:51 | 00:56:49.10 | +00:28:05 (49.4%) | 12:21 | 4.9 (51.0%) | ||||
Niesklasyfikowani | |||||||||||||||
JEN Edyta | 229 | BOREK | K-Niepełnosprawni(B) | 00:32:21 DNF | DNF | - | - (0.0%) |
Znaleziono 70 wynik(ów)