ENEA POLISH NORDIC WALKING CUP - MIELNO - 10KM - 10/2
Polish Nordic Walking Cup 10/2 | KLASYFIKACJE NORDIC WALKING
Polish Nordic Walking Cup 10/2 | KLASYFIKACJE NORDIC WALKING
Organizator : | Polskie Zrzeszenie Nordic Walking |
Data : | 2022-05-01 |
Miejsce : | Mielno |
Dystans : | 10 km |
Zgłoszonych : | 59 |
Wystartowało : | 55 |
Nie ukończyło : | 4 |
Ukończyło : | 51 |
Na trasie : | 2 |
Klasyfikacja wg
czasu netto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Żół. kartki | Czer. kartki | Laps_5km 5.3km |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | WOJTOWICZ Tomasz | 49 | LUKI TEAM POLSKA | WIDACZ | M30-39 | 00:32:24 | |||
2 | MARCZAK Tomasz | 26 | NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWA | ALEKSANDRIA I | M18-29 | 00:33:07 | |||
3 | SKIBA Krzysztof | 52 | KGHM METRACO | LEGNICA | M60-69 | 00:33:19 | |||
4 | KRAJEWSKA Hanna | 20 | NORDIC WALKING NEW FOR YOU PIŁA/ LUKI TEAM POLAND | PIŁA | K18-29 | 00:34:33 | |||
5 | POŁUBIAK Paweł | 58 | M30-39 | 00:34:55 | |||||
6 | PRZYSTARZ Grzegorz | 34 | OBORYGENI | OBORNIKI ŚLĄSKIE | M50-59 | 00:35:04 | |||
7 | PRZYBORKIEWICZ Kriss | 33 | PIERNIKI TORUN | TORUŃ | M40-49 | 00:35:04 | |||
8 | ZACZYŃSKA-SKIBA Anna | 51 | KGHM METRACO | LEGNICA | K40-49 | 00:35:13 | |||
9 | HELWICH Stefan | 53 | KGHM METRACO | WIELEN | M60-69 | 00:35:18 | |||
10 | BIELECKA Zuzanna | 4 | NW CZŁAPSKI TEAM | WARSZAWA | K40-49 | 00:35:35 | |||
11 | KABATA Jarosław | 12 | NORDIC SPORT 2021 | TARNOWSKIE GÓRY | M50-59 | 00:36:01 | |||
12 | BIBKO Martin | 3 | SPEEDBAR | KOSICE | M40-49 | 00:36:12 | |||
13 | KOZŁOWSKI Piotr | 19 | STARE KUROWO | M50-59 | 00:36:23 | ||||
14 | SIWAK Piotr | 57 | KGHM METRACO | RUDNA | M60-69 | 00:36:30 | |||
15 | WOJTASIŃSKI Daniel | 48 | NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWA | CZĘSTOCHOWA | M40-49 | 00:36:55 | |||
16 | LABUS Marzena | 24 | NORDIC SPORT 2021 | LUBLINIEC | K30-39 | 00:37:04 | |||
17 | MĄDRY Grzegorz | 27 | KIJKOWE TRZEMESZNO | TRZEMESZNO | M60-69 | 00:37:25 | |||
18 | BARTOSIEWICZ Łukasz | 2 | LUKI TEAM POLSKA | GDAŃSK | M30-39 | 00:37:27 | |||
19 | CHYRA Janusz | 5 | NORDIC SPORT 2021 | LUBLINIEC | M40-49 | 00:37:41 | |||
20 | JĘDRASIAK Renata | 54 | KGHM METRACO | LUBIN | K50-59 | 00:37:59 | |||
21 | ABRAMOWICZ Małgorzata | 1 | EKSPEDYCJA NORDIC TEAM SZCZECIN | SZCZECIN | K30-39 | 00:38:27 | |||
22 | SZCZUDLIK Małgorzata | 42 | KIJKOWE TRZEMESZNO | TRZEMESZNO | K40-49 | 00:38:38 | |||
23 | SITKO Stanisław | 37 | GRZYBOWO | M50-59 | 00:39:26 | ||||
24 | KROMSKI Paweł | 145 | NORDIC WALKING KIEKRZ POLAND | KIEKRZ | M50-59 | 00:39:35 | |||
25 | KUŁAKOWSKA Halina | 23 | KATOWICKI NORDIC WALKING | OLKUSZ | K40-49 | 00:39:45 | |||
26 | CZŁAPSKI Krzysztof | 7 | NW CZŁAPSKI TEAM | WARSZAWA | M50-59 | 00:39:58 | |||
27 | KOWACZ Agata | 18 | SPEEDBAR | WAŁBRZYCH | K40-49 | 00:40:01 | |||
28 | WIECZORKOWSKA Dagmara | 47 | WYCHODZĘ Z KIJAMI | KOSZALIN | K50-59 | 00:40:09 | |||
29 | ŚLUSARCZYK Andrzej | 44 | WESOŁY BORSUK TEAM | PRUDNIK | M70+ | 1 | 00:40:22 | ||
30 | KUBIAK Andrzej | 21 | RUMIA | M70+ | 00:40:33 | ||||
31 | CZAJKA Urszula | 6 | RUMIA | K60-69 | 00:40:37 | ||||
32 | CZMOCH Marian | 8 | PUKS JEDYNKA | ŁOSICE | M70+ | 00:40:47 | |||
33 | JARUGA Beata | 10 | OŁAWA | K40-49 | 00:41:11 | ||||
34 | KAROLAK Andrzej | 14 | TRZEBIATÓW | M60-69 | 00:41:26 | ||||
35 | KĘPA Andrzej | 15 | KOSZALIN | M70+ | 00:41:49 | ||||
36 | EWERTOWSKA Ewa | 103 | NORDIC WALKING KIEKRZ POLAND | KIEKRZ | K50-59 | 00:42:42 | |||
37 | NIEDŹWIEDZ Ewa | 28 | BŁYSKAWICE | KALISZ POMORSKI | K60-69 | 1 | 00:42:55 | ||
38 | SZEPCZYŃSKI Kamil | 43 | SERCE NORDICA WŁOCŁAWEK | WŁOCŁAWEK | M30-39 | 00:43:02 | |||
39 | SOROKA-MITUŁA Grażyna | 38 | SZCZECIN | K40-49 | 1 | 00:43:07 | |||
40 | PIEŃKOWSKA Urszula | 30 | SERCE NORDICA WŁOCŁAWEK | WŁOCŁAWEK | K40-49 | 00:43:12 | |||
41 | KUBIAK Maria | 22 | RUMIA | K70+ | 00:43:16 | ||||
42 | ŁOPIŃSKI Aleksy | 25 | FABRYKA NORDICA TRZCIANKA | PIŁA | M70+ | 00:43:25 | |||
43 | GŁYDA Maciej | 9 | POZNAŃ | M60-69 | 1 | 00:43:39 | |||
44 | DOROŻKO Dariusz | 56 | GORZOW WIELKOPOLSKI | M40-49 | 00:43:41 | ||||
45 | WOJTYCZKA Alicja | 50 | NORDIC SPORT 2021 | MYSŁOWICE | K60-69 | 00:44:21 | |||
46 | RODZIEWICZ Wioletta | 35 | USTKA | K50-59 | 2 | 00:44:31 | |||
47 | STATNIK Genowefa | 39 | GMINA SUCHY LAS | BIEDRUSKO | K70+ | 00:47:00 | |||
48 | STATNIK Tomasz | 40 | GMINA SUCHY LAS | BIEDRUSKO | M60-69 | 00:47:08 | |||
49 | KOSTRZEWA Maciek | 16 | NW CZŁAPSKI TEAM | WARSZAWA | M50-59 | 00:47:30 | |||
50 | KOSTRZEWA Ela | 17 | NW CZŁAPSKI TEAM | WARSZAWA | K50-59 | 00:47:31 | |||
51 | SAPUŁA Wiktoria | 36 | NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWA | LUBLIN | K18-29 | 00:48:29 | |||
Niesklasyfikowani | |||||||||
JÓŹWIAK Dominik | 11 | SERCE NORDICA WŁOCŁAWEK | WŁOCŁAWEK | M18-29 | 01:02:55 DNF | ||||
53 | MOTYLIŃSKA Jolanta | 249 | MIELNO | K60-69 | 01:03:06 | ||||
54 | POKORSKA Katarzyna | 31 | CHWALECICE | K40-49 | |||||
DQ | NOWAK Wiesław | 29 | UKS SKOCZEK SKOKI | SKOKI | M60-69 | 1 | DQ |
Znaleziono 55 wynik(ów)