POLISH NORDIC WALKING CUP - MIELNO - 5KM - 10/2
Polish Nordic Walking Cup 10/2 | KLASYFIKACJE NORDIC WALKING
Organizator : Polskie Zrzeszenie Nordic Walking
Data : 2022-05-01
Miejsce : Mielno
Dystans : 5 km
Zgłoszonych : 172
Wystartowało : 163
Nie ukończyło : 1
Ukończyło : 162
Na trasie : 0
Pełne wyniki :
Uproszczone :
Klasyfikacja wg czasu netto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MŻół. kartkiCzer. kartkiCzas
netto
5.25km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
       
1WITUCKI Jacek 232POZNAŃM50-541M 100:32:10.95 6:079,8
2STĘPAK Piotr 203TARNÓWM18-291M 200:32:55.70+00:00:446:169,6
3WOJTOWICZ Tomasz 235LUKI TEAM POLSKAWIDACZM30-391M 300:33:27.00+00:01:166:229,4
4WILUSZ Erwina 230VINGBERG POLSKA- PTG' SOKÓŁ' RYMANÓWIWONICZ-ZDRÓJK30-391K 100:34:09.95+00:01:596:309,2
5OLSZAŃSKI Karol 170FEAR THE RETURNKRAKÓWM45-491M 400:34:17.50+00:02:066:319,2
6ROŻYNEK Miron 191KGHM METRACOWROCŁAWM55-591M 500:34:24.40+00:02:136:339,2
7BRZOZOWSKI Piotr 90AKTYWNI POSTOMINOSŁAWNOM30-392M 600:34:28.25+00:02:176:339,1
8FRĄCKOWIAK Roman 104EKSPEDYCJA NORDIC TEAM SZCZECINWIELEŃM50-542M 700:34:35.60+00:02:246:359,1
9LUDWICZAK Dariusz 153EKSPEDYCJA NORDIC TEAM SZCZECINSZCZECINM50-543M 800:34:36.40+00:02:256:359,1
10SKIBA Krzysztof 198KGHM METRACOLEGNICAM60-641M 900:34:47.80+00:02:366:379,1
11WOROCH Roman 236KGHM METRACODOPIEWOM60-642M 1000:35:07.25+00:02:566:419,0
12KOPCZEWSKI Dariusz 135KOSZALINM55-592M 1100:35:15.00+00:03:046:428,9
13GAJEWSKI Eugeniusz 105KGHM METRACOGORZÓW WIELKOPOLSKIM65-691M 1200:35:26.85+00:03:156:448,9
14KOWALAK Robert 138PARKRUN JEZIORO SWARZĘDZKIEKOSTRZYNM30-393M 1300:35:27.10+00:03:166:458,9
15MISZTAL Grzegorz 161MASZYCANKA MASZYCESUŁKOWICEM30-394M 1400:35:33.20+00:03:226:468,9
16PARZYBUT Jan 175POSTĘP PNIEWY TEAMPNIEWYM55-593M 1500:35:38.35+00:03:276:478,8
17HELWICH Stefan 118KGHM METRACOWIELENM65-692M 1600:35:44.50+00:03:336:488,8
18MAŚLANKA Jacek 158SŁUPSKM55-594M 1700:35:45.85+00:03:346:488,8
19ZACZYŃSKA-SKIBA Anna 243KGHM METRACOLEGNICAK40-441K 200:35:51.95+00:03:416:498,8
20BREWKA Joachim 87NORDIC SPORT 2021LUBLINIECM55-595M 1800:36:18.30+00:04:076:548,7
21BIELECKA Zuzanna 86NW CZŁAPSKI TEAMWARSZAWAK40-442K 300:36:23.10+00:04:126:558,7
22WOJTASIŃSKI Daniel 233NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWACZĘSTOCHOWAM40-441M 1900:36:24.40+00:04:136:568,7
23MARCZAK Tomasz 155NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWAALEKSANDRIA IM18-292M 2000:36:37.65+00:04:266:588,6
24WOJTCZAK Urszula 234CZAPELKICZAPLINEKK40-443K 400:36:38.40+00:04:276:588,6
25SANIUK Edward 195FACE NORDIC WALKING TEAMGDAŃSKM70-741M 2100:36:49.75+00:04:387:008,6
26NOSAL Marek 60LUBLINM50-544M 2200:36:53.90+00:04:427:018,5
27MICHAŁOWSKI Łukasz 246AWF POZNAŃPOZNAŃM30-395M 23100:37:18.75+00:05:077:068,4
28KLAWCZYŃSKI Marcin 132AKTYWNIE W PNIEWACHPNIEWYM30-396M 2400:37:25.40+00:05:147:078,4
29BIBKO Martin 85SPEEDBARKOSICEM45-492M 2500:37:25.80+00:05:147:078,4
30KARPIENIA Ewa 248EKSPEDYCJA NORDIC TEAM SZCZECINSZCZECINK50-541K 500:37:31.55+00:05:207:088,4
31MAŚLANKA Iwona 157MARSZ PO ZDROWIEŚMIGIELK50-542K 600:37:34.85+00:05:237:098,4
32ŚLUSARCZYK Marcin 216WESOŁY BORSUK TEAMPRUDNIKM40-442M 26100:37:44.70+00:05:337:118,3
33GIERSZEWSKI Arkadiusz 108BŁĘKITNI DZIEMIANYDZIEMIANYM40-443M 2700:37:45.10+00:05:347:118,3
34TUZIMEK Adam 227KUR-TEAMKURÓWM-Jun.1M 2800:37:52.30+00:05:417:128,3
35OKRZESIK-FRĄCKOWIAK Izabela 168EKSPEDYCJA NORDIC TEAM SZCZECINWIELEŃK50-543K 700:37:52.95+00:05:427:128,3
36KRYŚ Artur 146NIEZRZESZONYWAŁBRZYCHM50-545M 2900:37:56.85+00:05:457:138,3
37GORTAT Bogumił 61DOBRZĘCINOM40-444M 30100:38:01.60+00:05:507:148,3
38MATECKI Ryszard 159KGHM METRACOKUDOWA ZDRÓJM70-742M 3100:38:12.25+00:06:017:168,2
39STANISŁAWSKI Jan 200MARSZ PO ZDROWIEPOZNANM60-643M 3200:38:21.25+00:06:107:188,2
40SZPILMAN Katarzyna 208ESJA TEAMGDYNIAK50-544K 800:38:22.95+00:06:127:188,2
41NOWAK Wiesław 166UKS SKOCZEK SKOKISKOKIM60-644M 3300:38:48.65+00:06:377:238,1
42LASZKIEWICZ Waldemar 150KRZYWICEM50-546M 34100:39:07.65+00:06:567:278,1
43PASIŃSKA-SKOWRON Sylwia 59PRUSZYŃSKI SPORT TEAM - MASZYCANKA MASZYCESZCZODKOWICEK45-491K 900:39:17.60+00:07:067:288,0
44PLEWIŃSKI Rafał 179NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWABANINOM30-397M 3500:39:25.35+00:07:147:308,0
45GRUSZKA Michal 114NORDIC SPORT 2021LUBLINIECM18-293M 3600:39:27.85+00:07:167:308,0
46GĄGÓŁ Krzysztof 107KGHM METRACOGŁOGÓWM40-445M 3700:39:28.80+00:07:177:318,0
47KOSMALA Aneta 136NORDIC SPORT 2021LUBLINIECK40-444K 1000:39:40.20+00:07:297:337,9
48POKLADOWSKA Joanna 183WYCHODZĘ Z KIJAMIKOSZALINK45-492K 1100:39:51.50+00:07:407:357,9
49SZYMAŃSKI Stefan 213XV KOŁO PZERII W DYWITACHKIEŹLINYM75-791M 3800:39:56.60+00:07:457:367,9
50DUSZEŃKO Zygmunt 102KGHM METRACOLUBINM-Niepełnosprawni(A)1M 3900:39:58.10+00:07:477:367,9
51ŚLUSARCZYK Jerzy 214AZS AWF KRAKÓW MASTERSKRAKÓWM60-645M 4000:40:01.60+00:07:507:377,9
52KUŁAKOWSKA Halina 250KATOWICKI NORDIC WALKINGOLKUSZK45-493K 1200:40:03.10+00:07:527:377,9
53ZAWADZKI Krzysztof 244WETERANZIELONA GORAM65-693M 4100:40:08.15+00:07:577:387,8
54WALCZAK Grzegorz 228NORDIC WALKING KIEKRZ POLANDSUCHY LASM45-493M 4200:40:16.25+00:08:057:407,8
55JÓŹWIAK Marianna 123SERCE NORDICA WŁOCŁAWEKWŁOCŁAWEKK45-494K 1300:40:23.30+00:08:127:417,8
56WÓJCIK Jacek 238STĘSZEW TEAMSTĘSZEWM55-596M 4300:40:36.40+00:08:257:447,8
57GUTOWSKA Magda 117PAUL TEAMMALBORKK45-495K 1400:40:36.50+00:08:257:447,8
58ZIELIŃSKA Jolanta 245SERCE NORDICA WŁOCŁAWEKOSIELSKOK60-641K 1500:40:41.30+00:08:307:447,7
59GRYGOROWICZ Bogdan 115KGHM METRACOLUBINM-Niepełnosprawni(B)1M 4400:40:44.00+00:08:337:457,7
60PANKIEWICZ Ewelina 172NORDIC SPORT 2021ZAWADZKIEK30-392K 1600:40:49.40+00:08:387:467,7
61ŚLUSARCZYK Grażyna 215AZS AFW KRAKÓW MASTERSKRAKÓWK55-591K 1700:41:01.90+00:08:507:487,7
62KRAWCZYK Dorota 142PIŁAK60-642K 1800:41:02.85+00:08:517:487,7
63JANKOWSKI Grzegorz 121STĘSZEW TEAMWITOBELM60-646M 4500:41:04.45+00:08:537:497,7
64RUSINOWICZ Andrzej 192PIŁAM75-792M 46100:41:04.55+00:08:537:497,7
65WITUCKA Karolina 231POZNAŃK-Jun.1K 1900:41:06.00+00:08:557:497,7
66PYSZCZAK Piotr 189KUR-TEAMKURÓWM45-494M 4700:41:08.95+00:08:587:507,7
67CZMOCH Marian 96PUKS JEDYNKAŁOSICEM70-743M 4800:41:13.70+00:09:027:517,6
68KRĘCKA Irena 143BUDOWOK55-592K 2000:41:17.45+00:09:067:517,6
69MICHALSKI Łukasz 160LESIÓWM40-446M 49200:41:24.35+00:09:137:537,6
70DUSIEL Ewa 100NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWACZĘSTOCHOWAK55-593K 2100:41:28.65+00:09:177:537,6
71ŚLUSARCZYK Grzegorz 217WESOŁY BORSUK TEAMPRUDNIKM45-495M 5000:41:36.90+00:09:257:557,6
72CIESIELSKI Krzysztof 92FAST WALKERGNIEZNOM-Niepełnosprawni(B)2M 5100:41:43.85+00:09:327:567,6
73KOWALCZYK Edyta 139NIEZRZESZONAWAŁBRZYCHK50-545K 2200:41:52.00+00:09:417:587,5
74CZEKRYSZEW Andrzej 95SERCE NORDICA WŁOCŁAWEKWŁOCŁAWEKM-Niepełnosprawni(A)2M 5200:41:59.65+00:09:487:597,5
75GAŁKOWSKA Elżbieta 106KGHM METRACOTUCZNOK65-691K 2300:42:00.60+00:09:498:007,5
76BERCZYŃSKI Henryk 84NADLEŚNICTWO OKONEKOKONEKM65-694M 5300:42:02.05+00:09:518:007,5
77SULEJA Joanna 41SKLSTARGARDK60-643K 2400:42:03.80+00:09:528:007,5
78GRUSZKA Michal 113NORDIC SPORT 2021LUBLINIECM45-496M 5400:42:16.55+00:10:058:037,5
79MARKOWSKA Władysława 156UNIWERSYTET TRZECIEGO WIEKU GOLENIÓWGOLENIOWK65-692K 2500:42:29.95+00:10:198:057,4
80KOTUSIEWICZ Maria 247POTĘGOWOK60-644K 2600:42:30.85+00:10:198:057,4
81KASPEREK Edyta 127NW CZŁAPSKI TEAMWARSZAWAK45-496K 2700:42:33.95+00:10:238:067,4
82KUTA Marta 148KUR-TEAMKURÓWK55-594K 2800:42:40.80+00:10:298:077,4
83DAROSZEWSKA Krystyna 97SERCE NORDICA WŁOCŁAWEKWŁOCŁAWEKK60-645K 2900:42:45.15+00:10:348:087,4
84NIEDŹWIECKA Małgorzata 163NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWACZĘSTOCHOWAK65-693K 30100:42:47.80+00:10:368:087,4
85TUZIMEK Agata 225KUR-TEAMKURÓWK30-393K 3100:42:50.00+00:10:398:097,4
86KOWACZ Agata 137SPEEDBARWAŁBRZYCHK40-445K 3200:42:57.20+00:10:468:107,3
87KIEŁBASA Marlena 130LESIÓWK30-394K 3300:43:05.25+00:10:548:127,3
88SAPUŁA Wiktoria 196NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWALUBLINK18-291K 3400:43:07.55+00:10:568:127,3
89LEGOCKA - WALCZAK Kinga 151NORDIC WALKING KIEKRZ POLANDSUCHY LASK45-497K 3500:43:17.65+00:11:068:147,3
90SZYBUT Weronika 211POTĘGA NORDICAPOTĘGOWOK-Dzieci1K 3600:43:26.35+00:11:158:167,3
91KRIGER Roman 144MAPEI POLSKAPAPOWO TORUŃSKIEM60-647M 5500:43:29.75+00:11:188:167,2
92JÓŹWIAK Łukasz 124SERCE NORDICA WŁOCŁAWEKWŁOCŁAWEKM-Niepełnosprawni(B)3M 5600:43:47.15+00:11:368:207,2
93NIEZABITOWSKA Renata 165KUR-TEAMKURÓWK50-546K 3700:43:59.20+00:11:488:227,2
94WÓJCIK Marzena 239NW CZŁAPSKI TEAMWARSZAWAK45-498K 3800:44:02.55+00:11:518:237,2
95PRACKI Zbigniew 184SERCE NORDICA WŁOCŁAWEKWŁOCŁAWEKM55-597M 5700:44:04.00+00:11:538:237,1
96DOBOSZ Anna 98NW CZŁAPSKI TEAMWARSZAWAK50-547K 3900:44:04.85+00:11:538:237,1
97PARCHIMOWICZ Janusz 174PRZECŁAWM65-695M 5800:44:14.35+00:12:038:257,1
98PLUTO-PRĄDZYŃSKA Klaudia 180SERCE NORDICA WŁOCŁAWEKJEZIERZEK-Niepełnosprawni(B)1K 4000:44:20.60+00:12:098:267,1
99PIETRZYK Anna 178KLUB OLIMPIJCZYKA IM. I. SZEWIŃSKIEJ W KALISZU POMORSKIMKALISZ POMORSKIK-Niepełnosprawni(A)1K 4100:44:21.25+00:12:108:267,1
100KAROLEWSKA Katarzyna 126PIERNIKI TORUŃTORUŃK45-499K 4200:44:26.30+00:12:158:277,1
101ŚLUSARCZYK Karolina 220WESOŁY BORSUK TEAMPRUDNIKK18-292K 4300:44:30.50+00:12:198:287,1
102WYPYCH Aneta 242NW CZŁAPSKI TEAMŁOMIANKIK50-548K 4400:44:32.85+00:12:218:287,1
103WANDTKE Antoni 229REDAM70-744M 5900:44:34.05+00:12:238:297,1
104KACZMAREK Martyna 125MARSZ PO ZDROWIEPOZNANK-Niepełnosprawni(B)2K 4500:44:58.20+00:12:478:337,0
105ŚLUSARCZYK Andrzej 221WESOŁY BORSUK TEAMPRUDNIKM70-745M 6000:45:03.55+00:12:528:347,0
106GRYGOROWICZ Teresa 116KGHM METRACOLUBINK70-741K 4600:45:08.20+00:12:578:357,0
107KOCOŃ Sylwia 133SIEMIANICEK40-446K 4700:45:10.70+00:12:598:367,0
108KUTA Dariusz 149KUR-TEAMKURÓWM55-598M 6100:45:18.00+00:13:078:377,0
109NOWAKOWSKA Sylwia 167BYDGOSZCZK40-447K 4800:45:55.15+00:13:448:446,9
110KOZIOŁ Magdalena 140BYDGOSZCZK30-395K 4900:46:21.50+00:14:108:496,8
111JASIŃSKA Dorota 122NORDIC SPORT 2021LUBLINIECK40-448K 5000:46:46.90+00:14:358:546,7
112PIĄTEK Władysława 176SKLSTARGARDK60-646K 5100:46:50.65+00:14:398:556,7
113RZYMCZYK Konrad 194UNIWERSYTET TRZECIEGO WIEKU GOLENIÓWGOLENIÓWM65-696M 6200:46:59.65+00:14:488:566,7
114SZNAJDER Zenon 206RYBNIKM70-746M 6300:47:05.10+00:14:548:586,7
115THOMALLA Bogdan 224EKIPA NA KIJACHZABRZEM80+1M 6400:47:09.50+00:14:588:586,7
116OLSZAŃSKA Jolka 169FEAR THE RETURNKRAKÓWK45-4910K 5200:47:09.80+00:14:588:586,7
117PIĄTKOWSKI Józef 177KGHM METRACOPOLKOWICEM75-793M 6500:47:17.50+00:15:069:006,7
118SOBCZYK Józef 199UNIWERSYTET TRZECIEGO WIEKU GOLENIÓWGOLENIOWM75-794M 6600:47:30.25+00:15:199:026,6
119NERC Dorota 162RUMIAK60-647K 5300:47:54.55+00:15:439:076,6
120NIEWINOWSKA Monika 164MIELNOK45-4911K 54100:48:11.65+00:16:009:106,5
121BASZKIEWICZ Janusz 81UNIWERSYTET TRZECIEGO WIEKU GOLENIÓWGOLENIOWM70-747M 6700:48:43.40+00:16:329:166,5
122KACZMAREK Maja 13IGOŚĆWEJHEROWOK40-449K 5500:49:00.65+00:16:499:206,4
123MACKO Michał 154WYCHODZĘ Z KIJAMIMANOWOM-Dzieci1M 6800:49:14.10+00:17:039:226,4
124BAZKIEWICZ Barbara 82UNIWERSYTET TRZECIEGO WIEKU GOLENIÓWGOLENIÓWK65-694K 5600:49:19.55+00:17:089:236,4
125SZYMAŃSKA Lucyna 212XV KOŁO PZERII W DYWITACHKIEŹLINYK70-742K 5700:49:25.40+00:17:149:246,4
126REHLIS Aleksander 190WYCHODZĘ Z KIJAMIKOSZALINM30-398M 6900:49:29.85+00:17:189:256,4
127PŁUCHOWSKA Bernadetta 181KUR-TEAMKURÓWK18-293K 5800:49:32.35+00:17:219:266,4
128SZNAJDER Teresa 207RYBNIKK65-695K 5900:49:56.75+00:17:459:306,3
129PRZYBORKIEWICZ Gosia 185PIERNIKI TORUNTORUŃK-Niepełnosprawni(A)2K 6000:49:59.15+00:17:489:316,3
130SZYBUT Roma 210POTĘGA NORDICAPOTĘGOWOK30-396K 6100:50:00.90+00:17:499:316,3
131PYSZCZAK Joanna 188KUR-TEAMKURÓWK45-4912K 6200:50:15.10+00:18:049:346,3
132WORONKO-ZACZYNSKA Janina 237KGHM METRACOLUBINK75-791K 6300:50:33.65+00:18:229:376,2
133DUSZEŃKO Elwira 101KGHM METRACOLLUBINK-Niepełnosprawni(A)3K 6400:51:37.45+00:19:269:496,1
134BRZEZIŃSKA Czesława 89UNIWERSYTET TRZECIEGO WIEKU GOLENIÓWGOLENIÓWK65-696K 6500:53:01.95+00:20:5110:055,9
135GOLECKA Agnieszka 110LUBLINK45-4913K 6600:53:05.75+00:20:5410:065,9
136PRZYBYLSKI Waldemar 187UNIWERSYTET TRZECIEGO WIEKU GOLENIÓWGOLENIÓWM80+2M 7000:53:37.65+00:21:2610:125,9
137ŚLUSARCZYK Danuta 219WESOŁY BORSUK TEAMPRUDNIKK70-743K 6700:53:38.05+00:21:2710:125,9
138PANKIEWICZ-DMOWSKA Cecylia 173GOWINOK70-744K 6800:53:44.55+00:21:3310:145,9
139LEWANDOWSKA Helena 152UNIWERSYTET TRZECIEGO WIEKU GOLENIÓWGOLENIOWK70-745K 6900:53:54.70+00:21:4310:165,8
140JANISZEWSKA Grazyna 119UNIWERSYTET TRZECIEGO WIEKU GOLENIÓWGOLENIÓWK65-697K 7000:54:00.10+00:21:4910:175,8
141KOŁODZIEJSKA Janina 134UNIWERSYTET TRZECIEGO WIEKU GOLENIÓWGOLENIÓWK75-792K 7100:54:20.60+00:22:0910:205,8
142JANISZEWSKI Eugeniusz 120UNIWERSYTET TRZECIEGO WIEKU GOLENIÓWGOLENIÓWM70-748M 7100:54:28.00+00:22:1710:225,8
143ŚMIGIELSKA Jolanta 222UNIWERSYTET TRZECIEGO WIEKU GOLENIÓWGOLENIOWK65-698K 7200:54:40.50+00:22:2910:245,8
144WROŃSKA Wanda 240UNIWERSYTET TRZECIEGO WIEKU GOLENIÓWGOLENIOWK70-746K 7300:56:02.00+00:23:5110:405,6
145STASIAK Agnieszka 201KUR-TEAMKURÓWK50-549K 7400:56:35.85+00:24:2410:465,6
146SZUSTER Alicja 209UNIWERSYTET TRZECIEGO WIEKU GOLENIÓWGOLENIOWK60-648K 7500:56:47.00+00:24:3610:485,5
147CHABROS TARKOWSKA Magdalena 91KUR-TEAMKURÓWK45-4914K 7600:56:56.90+00:24:4510:505,5
148STASZEWSKA Teresa 202UNIWERSYTET TRZECIEGO WIEKU GOLENIÓWGOLENIÓWK75-793K 7700:58:03.80+00:25:5211:035,4
149ŚWIĄTEK Danuta 223UNIWERSYTET TRZECIEGO WIEKU GOLENIÓWGOLENIOWK70-747K 7800:58:05.25+00:25:5411:035,4
150KINDUR Regimont 131UNIWERSYTET TRZECIEGO WIEKU GOLENIÓWGOLENIÓWM80+3M 7200:58:17.75+00:26:0611:065,4
151KUBINOWSKA Zofia 147UNIWERSYTET TRZECIEGO WIEKU GOLENIÓWGOLENIÓWK65-699K 7900:58:32.85+00:26:2111:085,4
152ŚLUSARCZYK Błażej 218WESOŁY BORSUK TEAMPRUDNIKM-Dzieci2M 7300:58:34.35+00:26:2311:095,4
153CZARNACKA Łucja 94UNIWERSYTET TRZECIEGO WIEKU GOLENIÓWGOLENIÓWK75-794K 8000:59:07.10+00:26:5611:155,3
154KOŻLUK Alicja 141UNIWERSYTET TRZECIEGO WIEKU GOLENIÓWGOLENIOWK75-795K 8100:59:09.50+00:26:5811:165,3
155PRZYBYLSKA Halina 186UNIWERSYTET TRZECIEGO WIEKU GOLENIÓWGOLENIÓWK75-796K 8200:59:11.70+00:27:0011:165,3
156WROŃSKA Michalina 241UNIWERSYTET TRZECIEGO WIEKU GOLENIÓWGOLENIÓWK70-748K 8300:59:25.75+00:27:1411:195,3
157DROSTEK Małgorzata 99OSIELSKOK70-749K 8401:02:06.90+00:29:5511:495,1
158GRAJEK Jadwiga 109UNIWERSYTET TRZECIEGO WIEKU GOLENIÓWGOLENIÓWK80+1K 8501:02:10.55+00:29:5911:505,1
159SIPOWICZ Jerzunia 197UNIWERSYTET TRZECIEGO WIEKU GOLENIÓWGOLENIOWK70-7410K 8601:02:26.25+00:30:1511:535,0
160BRUSKA Agnieszka 88UNIWERSYTET TRZECIEGO WIEKU GOLENIÓWGOLENIÓWK70-7411K 8701:02:48.15+00:30:3711:575,0
161SIPOWICZ Lech 193UNIWERSYTET TRZECIEGO WIEKU GOLENIÓWGOLENIÓWM75-795M 7401:08:53.15+00:36:4213:074,6
Niesklasyfikowani
DQGÓRAL Andrzej 111SOLID SECURITY BYDGOSZCZBYDGOSZCZM-Niepełnosprawni(A)100:39:56.90 DQ0:007,9
DQCYRUS Bogdan 93SILESIA NORDIC TEAMSTRZEBIŃM50-541 DQ  
Znaleziono 163 wynik(ów)