Organizator : | Fundacja na Ratunek |
Data : | 2022-01-08 |
Miejsce : | Szczebrzeszyn |
Dystans : | 18 km |
Zgłoszonych : | 151 |
Wystartowało : | 135 |
Nie ukończyło : | 0 |
Ukończyło : | 135 |
Na trasie : | 0 |
Klasyfikacje wg kategorii:
Wszyscy | OPEN Kobiety | OPEN Mężczyźni | Senior Kobiet | Senior Mężczyzn | Master Kobiet | Master Mężczyzn | Weteran Kobiet | Weteran Mężczyzn | Dinozaur Kobiet | Dinozaur Mężczyzn
Klasyfikacja wg
czasu brutto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Czas startu | 3km | 9km |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ANTOŃCZAK Marek | 2003 | ŻÓŁKIEWKA | Master Mężczyzn | 00:00:03 | 00:14:51 | 00:47:39 | ||
2 | WÓJCIK Łukasz | 5060 | SZYBCIEJ NIE DAM RADY | NIEMCE | Master Mężczyzn | 00:00:05 | 00:15:24 | 00:48:47 | |
3 | MIAZGA Janusz | 2076 | ZAMOŚĆ | Weteran Mężczyzn | 00:00:03 | 00:14:31 | 00:50:13 | ||
4 | MOŻEJKO Artur | 12 | NIEPOLOMICE BIEGAJĄ | NIEPOŁOMICE | Master Mężczyzn | 00:00:07 | 00:16:06 | 00:51:59 | |
5 | KOŁAKOWSKI Przemek | 2039 | ROZBIEGANY ZAMOŚĆ | ZAMOŚĆ | Master Mężczyzn | 00:00:09 | 00:16:02 | 00:52:17 | |
6 | SZKODA Robert | 2108 | BUT BIŁGORAJ ULTRA TRAIL | BIŁGORAJ | Master Mężczyzn | 00:00:02 | 00:16:23 | 00:53:04 | |
7 | RAWSKA Marta | 38 | LUBACZÓW | Senior Kobiet | 00:00:07 | 00:16:14 | 00:53:20 | ||
8 | WAGNER Tomasz | 39 | TOMASZOWSKA GRUPA BIEGOWA | BEŁŻEC | Master Mężczyzn | 00:00:02 | 00:16:58 | 00:53:33 | |
9 | GUŁAS Daniel | 2026 | SAMSOBIEKLUB | LUBLIN | Master Mężczyzn | 00:00:16 | 00:16:46 | 00:53:52 | |
10 | WŁODARCZYK Michał | 2123 | LUBELSKI BIEGACZ TEAM | WARSZAWA | Senior Mężczyzn | 00:00:04 | 00:16:17 | 00:53:56 | |
11 | PŁUCIENNICZAK Wojciech | 2086 | LATCHORZEW | Master Mężczyzn | 00:00:04 | 00:16:34 | 00:54:10 | ||
12 | WIECZOREK Marcin | 2117 | MILEJÓW | Master Mężczyzn | 00:00:03 | 00:17:02 | 00:54:19 | ||
13 | ORYSZCZAK Bartłomiej | 2083 | MTB ROZTOCZE | JÓZEFÓWKA | Master Mężczyzn | 00:00:03 | 00:16:02 | 00:54:40 | |
14 | KORŻYK Marek | 2041 | CZARNA | Weteran Mężczyzn | 00:00:10 | 00:16:46 | 00:54:43 | ||
15 | KORZENIOWSKI Damian | 2040 | REJOWIEC | Master Mężczyzn | 00:00:03 | 00:16:16 | 00:54:57 | ||
16 | DOBROWOLSKI Piotr | 2012 | LUBLIN | Weteran Mężczyzn | 00:00:04 | 00:16:22 | 00:55:02 | ||
17 | KOZAK Marcin | 2045 | LUBLIN | Master Mężczyzn | 00:00:07 | 00:18:18 | 00:56:59 | ||
18 | ŚLIWA Anna | 2109 | TOMASZOWSKA GRUPA BIEGOWA | ŁASZCZÓWKA | Master Kobiet | 00:00:02 | 00:17:16 | 00:57:07 | |
19 | KWIECIEŃ Sebastian | 20 | LUBLIN | Master Mężczyzn | 00:00:07 | 00:18:26 | 00:57:10 | ||
20 | ŁĄCZNY Marcin | 2060 | LUBLIN | Master Mężczyzn | 00:00:06 | 00:16:58 | 00:57:37 | ||
21 | KUZIOŁA Iwona | 2052 | #NOLIMITS | LUBLIN | Weteran Kobiet | 00:00:06 | 00:17:25 | 00:58:07 | |
22 | GRABOWIECKA Agnieszka | 2021 | LUBLIN | Master Kobiet | 00:00:11 | 00:21:37 | 00:58:18 | ||
23 | ZAWIŚLAK Tomasz | 2131 | LUBLIN BIEGA | LUBLIN | Weteran Mężczyzn | 00:00:09 | 00:17:45 | 00:58:49 | |
24 | LIBRONT Jakub | 2057 | KLĘCZAŃSKA GRUPA BIEGOWA | KLĘCZANY | Senior Mężczyzn | 00:00:11 | 00:19:01 | 00:59:08 | |
25 | KUZIOŁA Grzegorz | 2053 | #NOLIMITS | LUBLIN | Weteran Mężczyzn | 00:00:06 | 00:17:34 | 00:59:10 | |
26 | IWANICKI Władysław | 2027 | LW.BOGDANKA | ŁĘCZNA | Dinozaur Mężczyzn | 00:00:08 | 00:18:13 | 00:59:35 | |
27 | GRZĄDKA Anna | 2025 | WARSZAWA | Master Kobiet | 00:00:03 | 00:18:24 | 00:59:45 | ||
28 | ADAMCZYK Jacek | 2002 | CHEŁM | Weteran Mężczyzn | 00:00:03 | 00:17:19 | 01:00:57 | ||
29 | SZADORSKA Agnieszka | 2103 | ŁAZISKA GÓRNE | Master Kobiet | 00:00:05 | 00:18:17 | 01:01:10 | ||
30 | KAŁAKUCKI Jarosław | 2035 | LUBELSKIBIEGACZ.PL TEAM | LUBLIN | Weteran Mężczyzn | 00:00:12 | 00:18:12 | 01:01:19 | |
31 | MARĆ Artur | 2070 | PTT TARNÓW | DĘBICA | Weteran Mężczyzn | 00:00:05 | 00:17:59 | 01:01:38 | |
32 | URBAŃSKI Mirosław | 2115 | BIEGAM BO LUBIĘ | SIERADZ | Weteran Mężczyzn | 00:00:10 | 00:18:42 | 01:01:42 | |
33 | KRUKOWSKI Robert | 2047 | PLATINIUM ZAMOŚĆ | ZAMOŚĆ | Master Mężczyzn | 00:00:03 | 00:17:47 | 01:01:56 | |
34 | DRĄŻEK Sławomir | 2015 | FAJSŁAWICE | Weteran Mężczyzn | 00:00:06 | 00:18:09 | 01:02:11 | ||
35 | WOLNA Karolina | 2125 | NOWA IWICZNA | Senior Kobiet | 00:00:13 | 00:18:53 | 01:02:27 | ||
36 | ORZECHOWSKI Marek | 4 | Weteran Mężczyzn | 00:00:05 | 00:19:11 | 01:02:44 | |||
37 | ABRAMOWICZ Daniel | 2001 | CHEŁM BIEGA | CHEŁM | Master Mężczyzn | 00:00:06 | 00:17:57 | 01:02:48 | |
38 | WILKOS Marcin | 2121 | UCHANIE | Weteran Mężczyzn | 00:00:08 | 00:18:52 | 01:03:18 | ||
39 | SŁOMA Tadeusz | 2098 | HRUBIESZÓW | Dinozaur Mężczyzn | 00:00:06 | 00:18:52 | 01:03:25 | ||
40 | OŚ Łucja | 22 | BIEGAMBOLUBIĘ | LUBLIN | Master Kobiet | 00:00:11 | 00:18:52 | 01:03:26 | |
41 | MAZUREK Małgorzata | 2118 | LUBLIN | Master Kobiet | 00:00:12 | 00:19:21 | 01:03:51 | ||
42 | GILAS Michał | 2019 | BIŁGORUN | BIŁGORAJ | Master Mężczyzn | 00:00:11 | 00:19:38 | 01:03:56 | |
43 | ANDREASIK Mariusz | 35 | PRO-MILE TEAM | WARSZAWA | Master Mężczyzn | 00:00:06 | 00:18:53 | 01:04:18 | |
44 | BAKUN Jolka | 2005 | CHEŁM BIEGA | CHEŁM | Weteran Kobiet | 00:00:10 | 00:19:01 | 01:04:41 | |
45 | BAKUN Mariusz | 2006 | CHEŁM | Weteran Mężczyzn | 00:00:11 | 00:19:00 | 01:04:47 | ||
46 | KANTOR Darek | 2036 | POZIOMKI | BODUSZYN | Weteran Mężczyzn | 00:00:12 | 00:20:06 | 01:05:28 | |
47 | ZABOROWSKI Łukasz | 21 | 8BALL CROSS GYM | CHEŁM | Senior Mężczyzn | 00:00:12 | 00:21:28 | 01:05:49 | |
48 | MAŁKIEIWCZ Adrian | 2069 | OSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKI | Master Mężczyzn | 00:00:10 | 00:18:55 | 01:06:04 | ||
49 | GILAS Szymon | 2018 | CHEŁM | Master Mężczyzn | 00:00:12 | 00:19:37 | 01:06:08 | ||
50 | WOLNY Michał | 2126 | WARSZAWA | Weteran Mężczyzn | 00:00:13 | 00:19:56 | 01:06:26 | ||
51 | SIEDLACZEK Zbigniew | 2097 | LUBLIN | Dinozaur Mężczyzn | 00:00:14 | 00:19:59 | 01:06:34 | ||
52 | WOLNY Jan | 2127 | NOWA IWICZNA | Weteran Mężczyzn | 00:00:14 | 00:19:55 | 01:06:47 | ||
53 | KRYSA Halina | 2048 | AKTIFF-BABCIA | LUBLIN | Dinozaur Kobiet | 00:00:05 | 00:21:08 | 01:06:48 | |
54 | LEWIŃSKI Tomasz | 2055 | JEST LEPIEJ RUN TEAM | CZĘSTOCHOWA | Master Mężczyzn | 00:00:07 | 00:19:17 | 01:06:57 | |
55 | LIANA Tomasz | 2056 | KLĘCZAŃSKA GRUPA BIEGOWA | KLĘCZANY | Senior Mężczyzn | 00:00:12 | 00:18:50 | 01:07:15 | |
56 | KUŚMIREK-KOWAL Joanna | 2051 | WARSZAWA | Master Kobiet | 00:00:09 | 00:20:11 | 01:07:30 | ||
57 | CHOLEWA Katarzyna | 2010 | - | RZESZÓW | Master Kobiet | 00:00:14 | 00:20:27 | 01:07:40 | |
58 | KIERUZALSKA Małgorzata | 2037 | CHEŁM | Master Kobiet | 00:00:14 | 00:20:11 | 01:08:18 | ||
59 | BIDAS Paweł | 2009 | BIKE EQUIPA SANDOMIERZ | SANDOMIERZ | Weteran Mężczyzn | 00:00:15 | 00:20:47 | 01:08:24 | |
60 | POPIEL-POPIELEC Jakub | 40 | LUBLIN | Master Mężczyzn | 00:00:09 | 00:20:12 | 01:08:26 | ||
61 | WRZESIEŃ Jerzy | 2130 | TAK LUBIĘ SANDOMIERZ | SANDOMIERZ | Weteran Mężczyzn | 00:00:15 | 00:20:47 | 01:08:31 | |
62 | MAZUREK Anna | 2072 | BEŁŻYCE I OKOLICE BIEGAJĄ | SPORNIAK | Master Kobiet | 00:00:13 | 00:21:02 | 01:08:48 | |
63 | LECH Andrzej | 2054 | LUBLIN | Weteran Mężczyzn | 00:00:15 | 00:21:00 | 01:08:50 | ||
64 | KRĘPACKA Monika | 2046 | CHEŁM BIEGA | CHEŁM | Master Kobiet | 00:00:14 | 00:20:14 | 01:08:58 | |
65 | SIEKIERSKI Krzysztof | 37 | KEREZA | LUBLIN | Weteran Mężczyzn | 00:00:15 | 00:20:19 | 01:09:26 | |
66 | PACZUSKI Piotr | 2084 | 8 BALL CROSS GYM CHEŁM | CHEŁM | Master Mężczyzn | 00:00:13 | 00:22:11 | 01:09:32 | |
67 | ROSTEK Arkadiusz | 2092 | ULTRAMĘKI | KOSZYCE WIELKIE | Weteran Mężczyzn | 00:00:09 | 00:21:17 | 01:09:40 | |
68 | MACHOŚ Mariusz | 2062 | TOMASZOWSKA GRUPA BIEGOWA | TOMASZÓW LUBELSKI | Weteran Mężczyzn | 00:00:10 | 00:20:23 | 01:09:51 | |
69 | WITKOWSKI Marcin | 2122 | ZASZYCI | WARSZAWA | Weteran Mężczyzn | 00:00:10 | 00:21:47 | 01:10:22 | |
70 | JAKUBOWSKA Iza | 2030 | ZABIEGANY WOLOMIN | WOLOMIN | Master Kobiet | 00:00:06 | 00:21:46 | 01:10:50 | |
71 | MENDEL Agnieszka | 2075 | LUBLIN | Master Kobiet | 00:00:08 | 00:20:15 | 01:10:52 | ||
72 | MENDEL Grzegorz | 2074 | LUBLIN | Master Mężczyzn | 00:00:08 | 00:20:16 | 01:10:56 | ||
73 | ŁUKASIK Andrzej | 2061 | LUBLIN | Weteran Mężczyzn | 00:00:14 | 00:20:15 | 01:11:10 | ||
74 | MALEC Wojciech | 2065 | SZUMY SUSIEC | LUBLIN | Senior Mężczyzn | 00:00:08 | 00:19:44 | 01:11:23 | |
74 | KOWALSKA Magdalena | 2043 | LUBLIN | Senior Kobiet | 00:00:07 | 00:21:40 | 01:11:46 | ||
76 | MOŻEJKO Jadwiga | 13 | NIEPOLOMICE BIEGAJĄ | NIEPOŁOMICE | Senior Kobiet | 00:00:15 | 00:19:46 | 01:12:02 | |
77 | PRZYCZYNA Marek | 2090 | TOMASZÓW LUBELSKI | Weteran Mężczyzn | 00:00:14 | 00:21:50 | 01:12:14 | ||
78 | DZIÓBEK Sylwia | 2017 | WIELICZKA | Master Kobiet | 00:00:11 | 00:21:21 | 01:12:44 | ||
79 | SARZYŃSKA Natalia | 2096 | LUBLIN | Senior Kobiet | 00:00:07 | 00:21:59 | 01:13:13 | ||
80 | SZCZYPKOWSKA Kinga | 2106 | ZABIEGANY WOŁOMIN | WOŁOMIN | Master Kobiet | 00:00:06 | 00:21:47 | 01:14:48 | |
81 | ŚWIDEREK Dorota | 2110 | PZU SPORT TEAM | LUBARTÓW | Senior Kobiet | 00:00:10 | 00:21:33 | 01:14:49 | |
82 | KORNECKI Dominik | 45 | WOŁOMIN | Master Mężczyzn | 00:00:07 | 00:22:03 | 01:16:14 | ||
83 | WILK Łukasz | 2119 | MIELEC | Senior Mężczyzn | 00:00:19 | 00:24:14 | 01:16:28 | ||
84 | MAGDA Łukasz | 34 | MIELEC | Senior Mężczyzn | 00:00:18 | 00:24:14 | 01:16:32 | ||
85 | OLECH Barbara | 2081 | PZU SPORT TEAM | GODZISZÓW | Senior Kobiet | 00:00:09 | 00:22:08 | 01:17:03 | |
86 | NOWOSAD Kamil | 2080 | SAWIN | Senior Mężczyzn | 00:00:09 | 00:21:11 | 01:20:44 | ||
87 | MAŁEK Mariusz | 2067 | BIEGOWA_FURIA | CHEŁM | Master Mężczyzn | 00:00:09 | 00:24:56 | 01:22:15 | |
88 | ORDYK Jakub | 2082 | OKRĘGOWA IZBA RADCÓW PRAWNYCH W LUBLINIE | LUBLIN | Weteran Mężczyzn | 00:00:14 | 00:24:31 | 01:22:36 | |
89 | ZALEŃSKA Katarzyna | 24 | WIELICZKA | Master Kobiet | 00:00:11 | 00:24:23 | 01:23:54 | ||
90 | ZYGO Dorota | 2133 | BEŁŻYCE I OKOLICE BIEGAJĄ | BEŁŻYCE | Weteran Kobiet | 00:00:13 | 00:25:23 | 01:32:17 | |
91 | NALEWAJKO Joanna | 2079 | BEŁŻYCE I OKOLICE BIEGAJĄ | CHMIELNIK | Master Kobiet | 00:00:12 | 00:25:23 | 01:32:25 | |
92 | KOZA Grzegorz | 2044 | NIEGOWONICZKI | Senior Mężczyzn | 00:00:13 | 00:47:17 | 02:00:48 | ||
93 | SZABLA Mateusz | 2102 | NIEGOWONICE | Senior Mężczyzn | 00:00:13 | 00:47:18 | 02:01:09 | ||
94 | BOROWIEC Konrad | 50 | Senior Mężczyzn | 00:00:10 | 00:25:28 | 02:27:52 | |||
95 | STACH Jacek | 2100 | OLCHOWA | Weteran Mężczyzn | 00:00:00 | 00:17:41 | |||
96 | LIPIŃSKI Tomasz | 2058 | Implozja Chełm | CHEŁM | Senior Mężczyzn | 00:00:02 | 00:14:28 | ||
97 | TUTKA Dominik | 2114 | BIŁGORAJ BIEGA | BIŁGORAJ | Master Mężczyzn | 00:00:02 | 00:16:11 | ||
98 | SŁOWIŃSKI Marcin | 2099 | BIEGACZE SPECJALNEJ TROSKI | WARSZAWA | Master Mężczyzn | 00:00:03 | 00:14:28 | ||
99 | DRYGIEL VEL DRYGLAK Piotr | 2016 | KRASNYSTAW | Weteran Mężczyzn | 00:00:03 | 00:17:18 | |||
100 | JARGIŁO Krystian | 2033 | KOCUDZA | Senior Mężczyzn | 00:00:04 | 00:15:02 | |||
101 | ROGALA Marcin | 2091 | IM INSPIRATION | SZCZEBRZESZYN | Senior Mężczyzn | 00:00:04 | 00:16:19 | ||
102 | GRZĄDKA Przemysław | 2024 | PZU SPORT TEAM | WARSZAWA | Master Mężczyzn | 00:00:04 | 00:15:46 | ||
103 | MAZUR Tomasz | 2071 | FARTREK | GORZYCE | Senior Mężczyzn | 00:00:04 | 00:14:28 | ||
104 | MAŁKA Marta | 2068 | TOMASZOWSKA GRUPA BIEGOWA | TOMASZÓW LUBELSKI | Senior Kobiet | 00:00:04 | 00:17:03 | ||
105 | SUŁEK Marcin | 575 | Master Mężczyzn | 00:00:04 | 00:16:56 | ||||
106 | BAŃDO Piotr | 11 | KRAKÓW | Weteran Mężczyzn | 00:00:04 | 00:16:58 | |||
107 | MICHALOWSKA Renata | 41 | BBL OSTROŁĘKA | OSTROŁĘKA | Master Kobiet | 00:00:04 | 00:19:10 | ||
108 | JAKUSZKO Grzegorz | 2031 | KB SZURACZ TERESPOL | TERESPOL | Master Mężczyzn | 00:00:05 | 00:15:52 | ||
109 | WILKOS Kamil | 2120 | NIEMCE | Senior Mężczyzn | 00:00:05 | 00:15:51 | |||
110 | ARCISZEWSKI Michał | 2004 | SPRÓCHNIALI HERKULESI | ŚWIERZOWA POLSKA | Master Mężczyzn | 00:00:05 | 00:17:48 | ||
111 | SZCZABEL Krystian | 2104 | I LOVE GLIWICE | GLIWICE | Senior Mężczyzn | 00:00:05 | 00:17:09 | ||
112 | KRZYWDA Konrad | 2049 | SPRÓCHNIALI HERKULESI | CHORKÓWKA | Senior Mężczyzn | 00:00:05 | 00:18:09 | ||
113 | GROMEK Edyta | 2023 | SZYBCIEJ NIE DAM RADY | LUBLIN | Master Kobiet | 00:00:05 | 00:20:14 | ||
114 | MALISZEWSKI Bartłomiej | 2066 | #NOLIMITS RUNNING TEAM | ŁĘCZNA | Senior Mężczyzn | 00:00:06 | 00:17:05 | ||
115 | SZEGDA Łukasz | 2107 | GARDONIE 279 | PUŁAWY | Master Mężczyzn | 00:00:06 | 00:17:17 | ||
116 | SULOWSKI Władysław | 2101 | MARYSIN | Dinozaur Mężczyzn | 00:00:06 | 00:16:52 | |||
117 | ZIMNY Witold | 2132 | ŁAŃCUT | Master Mężczyzn | 00:00:07 | 00:17:27 | |||
118 | RUSIN Łukasz | 2093 | RKS | CHEŁM | Master Mężczyzn | 00:00:07 | 00:18:01 | ||
119 | RYCAK Andrzej | 2095 | NJN SABAUDY | SABAUDIA | Weteran Mężczyzn | 00:00:08 | 00:17:04 | ||
120 | WENERSKI Wojciech | 2116 | LUBELSKIE STOWARZYSZENIE BIEGOWE | LUBLIN | Dinozaur Mężczyzn | 00:00:08 | 00:18:13 | ||
121 | TALAROWSKA Agnieszka | 2112 | KRASNYSTAW | Master Kobiet | 00:00:08 | 00:19:59 | |||
122 | MACIĄG Grzegorz | 2063 | RZESZÓW | Master Mężczyzn | 00:00:09 | 00:16:12 | |||
123 | ZARĘBSKI Krzysztof | 26 | KRASNYSTAW | Senior Mężczyzn | 00:00:09 | 00:18:59 | |||
124 | TALAROWSKI Paweł | 2113 | KRASNYSTAW | Master Mężczyzn | 00:00:09 | 00:20:00 | |||
125 | JAKUSZKO Marta | 2032 | KB SZURACZ TERESPOL | TERESPOL | Senior Kobiet | 00:00:09 | 00:19:40 | ||
126 | PRUCHNIAK Robert | 2089 | LIPIEC RUNNING TEAM | WARSZAWA | Weteran Mężczyzn | 00:00:10 | 00:17:48 | ||
127 | MEŁGIEŚ Marek | 2073 | MELKOMP | PIASKI | Master Mężczyzn | 00:00:10 | 00:18:58 | ||
128 | KŁODZIŃSKI Klaudiusz | 2038 | ULTRAMĘKI | TARNÓW | Weteran Mężczyzn | 00:00:10 | 00:21:18 | ||
129 | TABULSKA Katarzyna | 2111 | KB SZURACZ TERESPOL | TERESPOL | Master Kobiet | 00:00:10 | 00:19:39 | ||
130 | WOJTOWICZ Małgorzata | 2124 | TOMASZOWSKA GRUPA BIEGOWA | TOMASZÓW LUBELSKI | Weteran Kobiet | 00:00:10 | 00:20:22 | ||
131 | GRABOWIECKI Michał | 2022 | LUBLIN | Master Mężczyzn | 00:00:11 | 00:17:30 | |||
132 | WRÓBEL Barbara | 2129 | BIEGAJĄCY ŚWIDNIK | ŚWIDNIK | Weteran Kobiet | 00:00:11 | 00:19:42 | ||
133 | ADAMCZYK Mariusz | 23 | BORZECHÓW KOLONIA | Weteran Mężczyzn | 00:00:12 | 00:18:09 | |||
134 | JACEK Andrzej | 2029 | ZAMOŚĆ | Dinozaur Mężczyzn | 00:00:13 | 00:18:25 | |||
135 | PRAŁAT Dawid | 2088 | PZU SPORT TEAM | ZELÓW | Master Mężczyzn | 00:00:14 | 00:19:12 |
Znaleziono 135 wynik(ów)