PÓŁMARATON CHRZĄSZCZA
ZIMOWE ROZTOCZE ULTRA
Organizator : Fundacja na Ratunek
Data : 2022-01-08
Miejsce : Szczebrzeszyn
Dystans : 18 km
Zgłoszonych : 151
Wystartowało : 135
Nie ukończyło : 0
Ukończyło : 135
Na trasie : 0
Pełne wyniki dla 0km :
Uproszczone :
Klasyfikacja wg czasu brutto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaCzas startu3km9km
    
1STACH Jacek 2100OLCHOWAWeteran Mężczyzn00:00:0000:17:41
2LIPIŃSKI Tomasz 2058Implozja ChełmCHEŁMSenior Mężczyzn00:00:0200:14:28
3TUTKA Dominik 2114BIŁGORAJ BIEGABIŁGORAJMaster Mężczyzn00:00:0200:16:11
4WAGNER Tomasz 39TOMASZOWSKA GRUPA BIEGOWABEŁŻECMaster Mężczyzn00:00:0200:16:5800:53:33
5SZKODA Robert 2108BUT BIŁGORAJ ULTRA TRAILBIŁGORAJMaster Mężczyzn00:00:0200:16:2300:53:04
6ŚLIWA Anna 2109TOMASZOWSKA GRUPA BIEGOWAŁASZCZÓWKAMaster Kobiet00:00:0200:17:1600:57:07
7SŁOWIŃSKI Marcin 2099BIEGACZE SPECJALNEJ TROSKIWARSZAWAMaster Mężczyzn00:00:0300:14:28
8ANTOŃCZAK Marek 2003ŻÓŁKIEWKAMaster Mężczyzn00:00:0300:14:5100:47:39
9MIAZGA Janusz 2076ZAMOŚĆWeteran Mężczyzn00:00:0300:14:3100:50:13
10WIECZOREK Marcin 2117MILEJÓWMaster Mężczyzn00:00:0300:17:0200:54:19
11ORYSZCZAK Bartłomiej 2083MTB ROZTOCZEJÓZEFÓWKAMaster Mężczyzn00:00:0300:16:0200:54:40
12KORZENIOWSKI Damian 2040REJOWIECMaster Mężczyzn00:00:0300:16:1600:54:57
13GRZĄDKA Anna 2025WARSZAWAMaster Kobiet00:00:0300:18:2400:59:45
14DRYGIEL VEL DRYGLAK Piotr 2016KRASNYSTAWWeteran Mężczyzn00:00:0300:17:18
15KRUKOWSKI Robert 2047PLATINIUM ZAMOŚĆZAMOŚĆMaster Mężczyzn00:00:0300:17:4701:01:56
16ADAMCZYK Jacek 2002CHEŁMWeteran Mężczyzn00:00:0300:17:1901:00:57
17JARGIŁO Krystian 2033KOCUDZASenior Mężczyzn00:00:0400:15:02
18ROGALA Marcin 2091IM INSPIRATIONSZCZEBRZESZYNSenior Mężczyzn00:00:0400:16:19
19GRZĄDKA Przemysław 2024PZU SPORT TEAMWARSZAWAMaster Mężczyzn00:00:0400:15:46
20PŁUCIENNICZAK Wojciech 2086LATCHORZEWMaster Mężczyzn00:00:0400:16:3400:54:10
21MAZUR Tomasz 2071FARTREKGORZYCESenior Mężczyzn00:00:0400:14:28
22DOBROWOLSKI Piotr 2012LUBLINWeteran Mężczyzn00:00:0400:16:2200:55:02
23MAŁKA Marta 2068TOMASZOWSKA GRUPA BIEGOWATOMASZÓW LUBELSKISenior Kobiet00:00:0400:17:03
24SUŁEK Marcin 575Master Mężczyzn00:00:0400:16:56
25WŁODARCZYK Michał 2123LUBELSKI BIEGACZ TEAMWARSZAWASenior Mężczyzn00:00:0400:16:1700:53:56
26BAŃDO Piotr 11KRAKÓWWeteran Mężczyzn00:00:0400:16:58
27MICHALOWSKA Renata 41BBL OSTROŁĘKAOSTROŁĘKAMaster Kobiet00:00:0400:19:10
28WÓJCIK Łukasz 5060SZYBCIEJ NIE DAM RADYNIEMCEMaster Mężczyzn00:00:0500:15:2400:48:47
29JAKUSZKO Grzegorz 2031KB SZURACZ TERESPOLTERESPOLMaster Mężczyzn00:00:0500:15:52
30WILKOS Kamil 2120NIEMCESenior Mężczyzn00:00:0500:15:51
31SZADORSKA Agnieszka 2103ŁAZISKA GÓRNEMaster Kobiet00:00:0500:18:1701:01:10
32MARĆ Artur 2070PTT TARNÓWDĘBICAWeteran Mężczyzn00:00:0500:17:5901:01:38
33ARCISZEWSKI Michał 2004SPRÓCHNIALI HERKULESIŚWIERZOWA POLSKAMaster Mężczyzn00:00:0500:17:48
34ORZECHOWSKI Marek 4Weteran Mężczyzn00:00:0500:19:1101:02:44
35SZCZABEL Krystian 2104I LOVE GLIWICEGLIWICESenior Mężczyzn00:00:0500:17:09
36KRZYWDA Konrad 2049SPRÓCHNIALI HERKULESICHORKÓWKASenior Mężczyzn00:00:0500:18:09
37KRYSA Halina 2048AKTIFF-BABCIALUBLINDinozaur Kobiet00:00:0500:21:0801:06:48
38GROMEK Edyta 2023SZYBCIEJ NIE DAM RADYLUBLINMaster Kobiet00:00:0500:20:14
39MALISZEWSKI Bartłomiej 2066#NOLIMITS RUNNING TEAMŁĘCZNASenior Mężczyzn00:00:0600:17:05
40SZEGDA Łukasz 2107GARDONIE 279PUŁAWYMaster Mężczyzn00:00:0600:17:17
41SULOWSKI Władysław 2101MARYSINDinozaur Mężczyzn00:00:0600:16:52
42KUZIOŁA Iwona 2052#NOLIMITSLUBLINWeteran Kobiet00:00:0600:17:2500:58:07
43ŁĄCZNY Marcin 2060LUBLINMaster Mężczyzn00:00:0600:16:5800:57:37
44KUZIOŁA Grzegorz 2053#NOLIMITSLUBLINWeteran Mężczyzn00:00:0600:17:3400:59:10
45DRĄŻEK Sławomir 2015FAJSŁAWICEWeteran Mężczyzn00:00:0600:18:0901:02:11
46SŁOMA Tadeusz 2098HRUBIESZÓWDinozaur Mężczyzn00:00:0600:18:5201:03:25
47ABRAMOWICZ Daniel 2001CHEŁM BIEGACHEŁMMaster Mężczyzn00:00:0600:17:5701:02:48
48ANDREASIK Mariusz 35PRO-MILE TEAMWARSZAWAMaster Mężczyzn00:00:0600:18:5301:04:18
49JAKUBOWSKA Iza 2030ZABIEGANY WOLOMINWOLOMINMaster Kobiet00:00:0600:21:4601:10:50
50SZCZYPKOWSKA Kinga 2106ZABIEGANY WOŁOMINWOŁOMINMaster Kobiet00:00:0600:21:4701:14:48
51MOŻEJKO Artur 12NIEPOLOMICE BIEGAJĄNIEPOŁOMICEMaster Mężczyzn00:00:0700:16:0600:51:59
52RAWSKA Marta 38LUBACZÓWSenior Kobiet00:00:0700:16:1400:53:20
53KOZAK Marcin 2045LUBLINMaster Mężczyzn00:00:0700:18:1800:56:59
54KWIECIEŃ Sebastian 20LUBLINMaster Mężczyzn00:00:0700:18:2600:57:10
55ZIMNY Witold 2132ŁAŃCUTMaster Mężczyzn00:00:0700:17:27
56RUSIN Łukasz 2093RKSCHEŁMMaster Mężczyzn00:00:0700:18:01
57LEWIŃSKI Tomasz 2055JEST LEPIEJ RUN TEAMCZĘSTOCHOWAMaster Mężczyzn00:00:0700:19:1701:06:57
58KOWALSKA Magdalena 2043LUBLINSenior Kobiet00:00:0700:21:4001:11:46
59SARZYŃSKA Natalia 2096LUBLINSenior Kobiet00:00:0700:21:5901:13:13
60KORNECKI Dominik 45WOŁOMINMaster Mężczyzn00:00:0700:22:0301:16:14
61RYCAK Andrzej 2095NJN SABAUDYSABAUDIAWeteran Mężczyzn00:00:0800:17:04
62IWANICKI Władysław 2027LW.BOGDANKAŁĘCZNADinozaur Mężczyzn00:00:0800:18:1300:59:35
63WILKOS Marcin 2121UCHANIEWeteran Mężczyzn00:00:0800:18:5201:03:18
64WENERSKI Wojciech 2116LUBELSKIE STOWARZYSZENIE BIEGOWELUBLINDinozaur Mężczyzn00:00:0800:18:13
65TALAROWSKA Agnieszka 2112KRASNYSTAWMaster Kobiet00:00:0800:19:59
66MALEC Wojciech 2065SZUMY SUSIECLUBLINSenior Mężczyzn00:00:0800:19:4401:11:23
67MENDEL Agnieszka 2075LUBLINMaster Kobiet00:00:0800:20:1501:10:52
68MENDEL Grzegorz 2074LUBLINMaster Mężczyzn00:00:0800:20:1601:10:56
69MACIĄG Grzegorz 2063RZESZÓWMaster Mężczyzn00:00:0900:16:12
70KOŁAKOWSKI Przemek 2039ROZBIEGANY ZAMOŚĆZAMOŚĆMaster Mężczyzn00:00:0900:16:0200:52:17
71ZARĘBSKI Krzysztof 26KRASNYSTAWSenior Mężczyzn00:00:0900:18:59
72ZAWIŚLAK Tomasz 2131LUBLIN BIEGALUBLINWeteran Mężczyzn00:00:0900:17:4500:58:49
73TALAROWSKI Paweł 2113KRASNYSTAWMaster Mężczyzn00:00:0900:20:00
74KUŚMIREK-KOWAL Joanna 2051WARSZAWAMaster Kobiet00:00:0900:20:1101:07:30
75JAKUSZKO Marta 2032KB SZURACZ TERESPOLTERESPOLSenior Kobiet00:00:0900:19:40
76ROSTEK Arkadiusz 2092ULTRAMĘKIKOSZYCE WIELKIEWeteran Mężczyzn00:00:0900:21:1701:09:40
77POPIEL-POPIELEC Jakub 40LUBLINMaster Mężczyzn00:00:0900:20:1201:08:26
78MAŁEK Mariusz 2067BIEGOWA_FURIACHEŁMMaster Mężczyzn00:00:0900:24:5601:22:15
79NOWOSAD Kamil 2080SAWINSenior Mężczyzn00:00:0900:21:1101:20:44
80OLECH Barbara 2081PZU SPORT TEAMGODZISZÓWSenior Kobiet00:00:0900:22:0801:17:03
81KORŻYK Marek 2041CZARNAWeteran Mężczyzn00:00:1000:16:4600:54:43
82PRUCHNIAK Robert 2089LIPIEC RUNNING TEAMWARSZAWAWeteran Mężczyzn00:00:1000:17:48
83MEŁGIEŚ Marek 2073MELKOMPPIASKIMaster Mężczyzn00:00:1000:18:58
84URBAŃSKI Mirosław 2115BIEGAM BO LUBIĘSIERADZWeteran Mężczyzn00:00:1000:18:4201:01:42
85MAŁKIEIWCZ Adrian 2069OSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKIMaster Mężczyzn00:00:1000:18:5501:06:04
86KŁODZIŃSKI Klaudiusz 2038ULTRAMĘKITARNÓWWeteran Mężczyzn00:00:1000:21:18
87BAKUN Jolka 2005CHEŁM BIEGACHEŁMWeteran Kobiet00:00:1000:19:0101:04:41
88TABULSKA Katarzyna 2111KB SZURACZ TERESPOLTERESPOLMaster Kobiet00:00:1000:19:39
89WITKOWSKI Marcin 2122ZASZYCIWARSZAWAWeteran Mężczyzn00:00:1000:21:4701:10:22
90WOJTOWICZ Małgorzata 2124TOMASZOWSKA GRUPA BIEGOWATOMASZÓW LUBELSKIWeteran Kobiet00:00:1000:20:22
91MACHOŚ Mariusz 2062TOMASZOWSKA GRUPA BIEGOWATOMASZÓW LUBELSKIWeteran Mężczyzn00:00:1000:20:2301:09:51
92ŚWIDEREK Dorota 2110PZU SPORT TEAMLUBARTÓWSenior Kobiet00:00:1000:21:3301:14:49
93BOROWIEC Konrad 50Senior Mężczyzn00:00:1000:25:2802:27:52
94LIBRONT Jakub 2057KLĘCZAŃSKA GRUPA BIEGOWAKLĘCZANYSenior Mężczyzn00:00:1100:19:0100:59:08
95GRABOWIECKI Michał 2022LUBLINMaster Mężczyzn00:00:1100:17:30
96GILAS Michał 2019BIŁGORUNBIŁGORAJMaster Mężczyzn00:00:1100:19:3801:03:56
97OŚ Łucja 22BIEGAMBOLUBIĘLUBLINMaster Kobiet00:00:1100:18:5201:03:26
98WRÓBEL Barbara 2129BIEGAJĄCY ŚWIDNIKŚWIDNIKWeteran Kobiet00:00:1100:19:42
99BAKUN Mariusz 2006CHEŁMWeteran Mężczyzn00:00:1100:19:0001:04:47
100GRABOWIECKA Agnieszka 2021LUBLINMaster Kobiet00:00:1100:21:3700:58:18
101DZIÓBEK Sylwia 2017WIELICZKAMaster Kobiet00:00:1100:21:2101:12:44
102ZALEŃSKA Katarzyna 24WIELICZKAMaster Kobiet00:00:1100:24:2301:23:54
103ADAMCZYK Mariusz 23BORZECHÓW KOLONIAWeteran Mężczyzn00:00:1200:18:09
104KAŁAKUCKI Jarosław 2035LUBELSKIBIEGACZ.PL TEAMLUBLINWeteran Mężczyzn00:00:1200:18:1201:01:19
105ZABOROWSKI Łukasz 218BALL CROSS GYMCHEŁMSenior Mężczyzn00:00:1200:21:2801:05:49
106KANTOR Darek 2036POZIOMKIBODUSZYNWeteran Mężczyzn00:00:1200:20:0601:05:28
107MAZUREK Małgorzata 2118LUBLINMaster Kobiet00:00:1200:19:2101:03:51
108LIANA Tomasz 2056KLĘCZAŃSKA GRUPA BIEGOWAKLĘCZANYSenior Mężczyzn00:00:1200:18:5001:07:15
109GILAS Szymon 2018CHEŁMMaster Mężczyzn00:00:1200:19:3701:06:08
110NALEWAJKO Joanna 2079BEŁŻYCE I OKOLICE BIEGAJĄCHMIELNIKMaster Kobiet00:00:1200:25:2301:32:25
111WOLNA Karolina 2125NOWA IWICZNASenior Kobiet00:00:1300:18:5301:02:27
112JACEK Andrzej 2029ZAMOŚĆDinozaur Mężczyzn00:00:1300:18:25
113WOLNY Michał 2126WARSZAWAWeteran Mężczyzn00:00:1300:19:5601:06:26
114PACZUSKI Piotr 20848 BALL CROSS GYM CHEŁMCHEŁMMaster Mężczyzn00:00:1300:22:1101:09:32
115MAZUREK Anna 2072BEŁŻYCE I OKOLICE BIEGAJĄSPORNIAKMaster Kobiet00:00:1300:21:0201:08:48
116ZYGO Dorota 2133BEŁŻYCE I OKOLICE BIEGAJĄBEŁŻYCEWeteran Kobiet00:00:1300:25:2301:32:17
117KOZA Grzegorz 2044NIEGOWONICZKISenior Mężczyzn00:00:1300:47:1702:00:48
118SZABLA Mateusz 2102NIEGOWONICESenior Mężczyzn00:00:1300:47:1802:01:09
119PRAŁAT Dawid 2088PZU SPORT TEAMZELÓWMaster Mężczyzn00:00:1400:19:12
120SIEDLACZEK Zbigniew 2097LUBLINDinozaur Mężczyzn00:00:1400:19:5901:06:34
121CHOLEWA Katarzyna 2010-RZESZÓWMaster Kobiet00:00:1400:20:2701:07:40
122WOLNY Jan 2127NOWA IWICZNAWeteran Mężczyzn00:00:1400:19:5501:06:47
123KRĘPACKA Monika 2046CHEŁM BIEGACHEŁMMaster Kobiet00:00:1400:20:1401:08:58
124KIERUZALSKA Małgorzata 2037CHEŁMMaster Kobiet00:00:1400:20:1101:08:18
125ŁUKASIK Andrzej 2061LUBLINWeteran Mężczyzn00:00:1400:20:1501:11:10
126PRZYCZYNA Marek 2090TOMASZÓW LUBELSKIWeteran Mężczyzn00:00:1400:21:5001:12:14
127ORDYK Jakub 2082OKRĘGOWA IZBA RADCÓW PRAWNYCH W LUBLINIELUBLINWeteran Mężczyzn00:00:1400:24:3101:22:36
128WRZESIEŃ Jerzy 2130TAK LUBIĘ SANDOMIERZSANDOMIERZWeteran Mężczyzn00:00:1500:20:4701:08:31
129BIDAS Paweł 2009BIKE EQUIPA SANDOMIERZSANDOMIERZWeteran Mężczyzn00:00:1500:20:4701:08:24
130LECH Andrzej 2054LUBLINWeteran Mężczyzn00:00:1500:21:0001:08:50
131MOŻEJKO Jadwiga 13NIEPOLOMICE BIEGAJĄNIEPOŁOMICESenior Kobiet00:00:1500:19:4601:12:02
132SIEKIERSKI Krzysztof 37KEREZALUBLINWeteran Mężczyzn00:00:1500:20:1901:09:26
133GUŁAS Daniel 2026SAMSOBIEKLUBLUBLINMaster Mężczyzn00:00:1600:16:4600:53:52
134MAGDA Łukasz 34MIELECSenior Mężczyzn00:00:1800:24:1401:16:32
135WILK Łukasz 2119MIELECSenior Mężczyzn00:00:1900:24:1401:16:28
Znaleziono 135 wynik(ów)