PÓŁMARATON CHRZĄSZCZA
ZIMOWE ROZTOCZE ULTRA
Organizator : Fundacja na Ratunek
Data : 2022-01-08
Miejsce : Szczebrzeszyn
Dystans : 18 km
Zgłoszonych : 151
Wystartowało : 135
Nie ukończyło : 0
Ukończyło : 135
Na trasie : 0
Pełne wyniki dla 3km :
Uproszczone :
Klasyfikacja wg czasu brutto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaCzas startu3km
   
1LIPIŃSKI Tomasz 2058Implozja ChełmCHEŁMSenior Mężczyzn00:00:0200:14:28
2SŁOWIŃSKI Marcin 2099BIEGACZE SPECJALNEJ TROSKIWARSZAWAMaster Mężczyzn00:00:0300:14:28
3MAZUR Tomasz 2071FARTREKGORZYCESenior Mężczyzn00:00:0400:14:28
4MIAZGA Janusz 2076ZAMOŚĆWeteran Mężczyzn00:00:0300:14:31
5ANTOŃCZAK Marek 2003ŻÓŁKIEWKAMaster Mężczyzn00:00:0300:14:51
6JARGIŁO Krystian 2033KOCUDZASenior Mężczyzn00:00:0400:15:02
7WÓJCIK Łukasz 5060SZYBCIEJ NIE DAM RADYNIEMCEMaster Mężczyzn00:00:0500:15:24
8GRZĄDKA Przemysław 2024PZU SPORT TEAMWARSZAWAMaster Mężczyzn00:00:0400:15:46
9WILKOS Kamil 2120NIEMCESenior Mężczyzn00:00:0500:15:51
10JAKUSZKO Grzegorz 2031KB SZURACZ TERESPOLTERESPOLMaster Mężczyzn00:00:0500:15:52
11ORYSZCZAK Bartłomiej 2083MTB ROZTOCZEJÓZEFÓWKAMaster Mężczyzn00:00:0300:16:02
12KOŁAKOWSKI Przemek 2039ROZBIEGANY ZAMOŚĆZAMOŚĆMaster Mężczyzn00:00:0900:16:02
13MOŻEJKO Artur 12NIEPOLOMICE BIEGAJĄNIEPOŁOMICEMaster Mężczyzn00:00:0700:16:06
14TUTKA Dominik 2114BIŁGORAJ BIEGABIŁGORAJMaster Mężczyzn00:00:0200:16:11
15MACIĄG Grzegorz 2063RZESZÓWMaster Mężczyzn00:00:0900:16:12
16RAWSKA Marta 38LUBACZÓWSenior Kobiet00:00:0700:16:14
17KORZENIOWSKI Damian 2040REJOWIECMaster Mężczyzn00:00:0300:16:16
18WŁODARCZYK Michał 2123LUBELSKI BIEGACZ TEAMWARSZAWASenior Mężczyzn00:00:0400:16:17
19ROGALA Marcin 2091IM INSPIRATIONSZCZEBRZESZYNSenior Mężczyzn00:00:0400:16:19
20DOBROWOLSKI Piotr 2012LUBLINWeteran Mężczyzn00:00:0400:16:22
21SZKODA Robert 2108BUT BIŁGORAJ ULTRA TRAILBIŁGORAJMaster Mężczyzn00:00:0200:16:23
22PŁUCIENNICZAK Wojciech 2086LATCHORZEWMaster Mężczyzn00:00:0400:16:34
23KORŻYK Marek 2041CZARNAWeteran Mężczyzn00:00:1000:16:46
24GUŁAS Daniel 2026SAMSOBIEKLUBLUBLINMaster Mężczyzn00:00:1600:16:46
25SULOWSKI Władysław 2101MARYSINDinozaur Mężczyzn00:00:0600:16:52
26SUŁEK Marcin 575Master Mężczyzn00:00:0400:16:56
27WAGNER Tomasz 39TOMASZOWSKA GRUPA BIEGOWABEŁŻECMaster Mężczyzn00:00:0200:16:58
28BAŃDO Piotr 11KRAKÓWWeteran Mężczyzn00:00:0400:16:58
29ŁĄCZNY Marcin 2060LUBLINMaster Mężczyzn00:00:0600:16:58
30WIECZOREK Marcin 2117MILEJÓWMaster Mężczyzn00:00:0300:17:02
31MAŁKA Marta 2068TOMASZOWSKA GRUPA BIEGOWATOMASZÓW LUBELSKISenior Kobiet00:00:0400:17:03
32RYCAK Andrzej 2095NJN SABAUDYSABAUDIAWeteran Mężczyzn00:00:0800:17:04
33MALISZEWSKI Bartłomiej 2066#NOLIMITS RUNNING TEAMŁĘCZNASenior Mężczyzn00:00:0600:17:05
34SZCZABEL Krystian 2104I LOVE GLIWICEGLIWICESenior Mężczyzn00:00:0500:17:09
35ŚLIWA Anna 2109TOMASZOWSKA GRUPA BIEGOWAŁASZCZÓWKAMaster Kobiet00:00:0200:17:16
36SZEGDA Łukasz 2107GARDONIE 279PUŁAWYMaster Mężczyzn00:00:0600:17:17
37DRYGIEL VEL DRYGLAK Piotr 2016KRASNYSTAWWeteran Mężczyzn00:00:0300:17:18
38ADAMCZYK Jacek 2002CHEŁMWeteran Mężczyzn00:00:0300:17:19
39KUZIOŁA Iwona 2052#NOLIMITSLUBLINWeteran Kobiet00:00:0600:17:25
40ZIMNY Witold 2132ŁAŃCUTMaster Mężczyzn00:00:0700:17:27
41GRABOWIECKI Michał 2022LUBLINMaster Mężczyzn00:00:1100:17:30
42KUZIOŁA Grzegorz 2053#NOLIMITSLUBLINWeteran Mężczyzn00:00:0600:17:34
43STACH Jacek 2100OLCHOWAWeteran Mężczyzn00:00:0000:17:41
44ZAWIŚLAK Tomasz 2131LUBLIN BIEGALUBLINWeteran Mężczyzn00:00:0900:17:45
45KRUKOWSKI Robert 2047PLATINIUM ZAMOŚĆZAMOŚĆMaster Mężczyzn00:00:0300:17:47
46ARCISZEWSKI Michał 2004SPRÓCHNIALI HERKULESIŚWIERZOWA POLSKAMaster Mężczyzn00:00:0500:17:48
47PRUCHNIAK Robert 2089LIPIEC RUNNING TEAMWARSZAWAWeteran Mężczyzn00:00:1000:17:48
48ABRAMOWICZ Daniel 2001CHEŁM BIEGACHEŁMMaster Mężczyzn00:00:0600:17:57
49MARĆ Artur 2070PTT TARNÓWDĘBICAWeteran Mężczyzn00:00:0500:17:59
50RUSIN Łukasz 2093RKSCHEŁMMaster Mężczyzn00:00:0700:18:01
51KRZYWDA Konrad 2049SPRÓCHNIALI HERKULESICHORKÓWKASenior Mężczyzn00:00:0500:18:09
52DRĄŻEK Sławomir 2015FAJSŁAWICEWeteran Mężczyzn00:00:0600:18:09
53ADAMCZYK Mariusz 23BORZECHÓW KOLONIAWeteran Mężczyzn00:00:1200:18:09
54KAŁAKUCKI Jarosław 2035LUBELSKIBIEGACZ.PL TEAMLUBLINWeteran Mężczyzn00:00:1200:18:12
55IWANICKI Władysław 2027LW.BOGDANKAŁĘCZNADinozaur Mężczyzn00:00:0800:18:13
56WENERSKI Wojciech 2116LUBELSKIE STOWARZYSZENIE BIEGOWELUBLINDinozaur Mężczyzn00:00:0800:18:13
57SZADORSKA Agnieszka 2103ŁAZISKA GÓRNEMaster Kobiet00:00:0500:18:17
58KOZAK Marcin 2045LUBLINMaster Mężczyzn00:00:0700:18:18
59GRZĄDKA Anna 2025WARSZAWAMaster Kobiet00:00:0300:18:24
60JACEK Andrzej 2029ZAMOŚĆDinozaur Mężczyzn00:00:1300:18:25
61KWIECIEŃ Sebastian 20LUBLINMaster Mężczyzn00:00:0700:18:26
62URBAŃSKI Mirosław 2115BIEGAM BO LUBIĘSIERADZWeteran Mężczyzn00:00:1000:18:42
63LIANA Tomasz 2056KLĘCZAŃSKA GRUPA BIEGOWAKLĘCZANYSenior Mężczyzn00:00:1200:18:50
64SŁOMA Tadeusz 2098HRUBIESZÓWDinozaur Mężczyzn00:00:0600:18:52
65WILKOS Marcin 2121UCHANIEWeteran Mężczyzn00:00:0800:18:52
66OŚ Łucja 22BIEGAMBOLUBIĘLUBLINMaster Kobiet00:00:1100:18:52
67ANDREASIK Mariusz 35PRO-MILE TEAMWARSZAWAMaster Mężczyzn00:00:0600:18:53
68WOLNA Karolina 2125NOWA IWICZNASenior Kobiet00:00:1300:18:53
69MAŁKIEIWCZ Adrian 2069OSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKIMaster Mężczyzn00:00:1000:18:55
70MEŁGIEŚ Marek 2073MELKOMPPIASKIMaster Mężczyzn00:00:1000:18:58
71ZARĘBSKI Krzysztof 26KRASNYSTAWSenior Mężczyzn00:00:0900:18:59
72BAKUN Mariusz 2006CHEŁMWeteran Mężczyzn00:00:1100:19:00
73BAKUN Jolka 2005CHEŁM BIEGACHEŁMWeteran Kobiet00:00:1000:19:01
74LIBRONT Jakub 2057KLĘCZAŃSKA GRUPA BIEGOWAKLĘCZANYSenior Mężczyzn00:00:1100:19:01
75MICHALOWSKA Renata 41BBL OSTROŁĘKAOSTROŁĘKAMaster Kobiet00:00:0400:19:10
76ORZECHOWSKI Marek 4Weteran Mężczyzn00:00:0500:19:11
77PRAŁAT Dawid 2088PZU SPORT TEAMZELÓWMaster Mężczyzn00:00:1400:19:12
78LEWIŃSKI Tomasz 2055JEST LEPIEJ RUN TEAMCZĘSTOCHOWAMaster Mężczyzn00:00:0700:19:17
79MAZUREK Małgorzata 2118LUBLINMaster Kobiet00:00:1200:19:21
80GILAS Szymon 2018CHEŁMMaster Mężczyzn00:00:1200:19:37
81GILAS Michał 2019BIŁGORUNBIŁGORAJMaster Mężczyzn00:00:1100:19:38
82TABULSKA Katarzyna 2111KB SZURACZ TERESPOLTERESPOLMaster Kobiet00:00:1000:19:39
82JAKUSZKO Marta 2032KB SZURACZ TERESPOLTERESPOLSenior Kobiet00:00:0900:19:40
84WRÓBEL Barbara 2129BIEGAJĄCY ŚWIDNIKŚWIDNIKWeteran Kobiet00:00:1100:19:42
85MALEC Wojciech 2065SZUMY SUSIECLUBLINSenior Mężczyzn00:00:0800:19:44
86MOŻEJKO Jadwiga 13NIEPOLOMICE BIEGAJĄNIEPOŁOMICESenior Kobiet00:00:1500:19:46
87WOLNY Jan 2127NOWA IWICZNAWeteran Mężczyzn00:00:1400:19:55
88WOLNY Michał 2126WARSZAWAWeteran Mężczyzn00:00:1300:19:56
89TALAROWSKA Agnieszka 2112KRASNYSTAWMaster Kobiet00:00:0800:19:59
90SIEDLACZEK Zbigniew 2097LUBLINDinozaur Mężczyzn00:00:1400:19:59
91TALAROWSKI Paweł 2113KRASNYSTAWMaster Mężczyzn00:00:0900:20:00
92KANTOR Darek 2036POZIOMKIBODUSZYNWeteran Mężczyzn00:00:1200:20:06
93KUŚMIREK-KOWAL Joanna 2051WARSZAWAMaster Kobiet00:00:0900:20:11
94KIERUZALSKA Małgorzata 2037CHEŁMMaster Kobiet00:00:1400:20:11
95POPIEL-POPIELEC Jakub 40LUBLINMaster Mężczyzn00:00:0900:20:12
96GROMEK Edyta 2023SZYBCIEJ NIE DAM RADYLUBLINMaster Kobiet00:00:0500:20:14
97KRĘPACKA Monika 2046CHEŁM BIEGACHEŁMMaster Kobiet00:00:1400:20:14
98MENDEL Agnieszka 2075LUBLINMaster Kobiet00:00:0800:20:15
99ŁUKASIK Andrzej 2061LUBLINWeteran Mężczyzn00:00:1400:20:15
100MENDEL Grzegorz 2074LUBLINMaster Mężczyzn00:00:0800:20:16
101SIEKIERSKI Krzysztof 37KEREZALUBLINWeteran Mężczyzn00:00:1500:20:19
102WOJTOWICZ Małgorzata 2124TOMASZOWSKA GRUPA BIEGOWATOMASZÓW LUBELSKIWeteran Kobiet00:00:1000:20:22
103MACHOŚ Mariusz 2062TOMASZOWSKA GRUPA BIEGOWATOMASZÓW LUBELSKIWeteran Mężczyzn00:00:1000:20:23
104CHOLEWA Katarzyna 2010-RZESZÓWMaster Kobiet00:00:1400:20:27
105WRZESIEŃ Jerzy 2130TAK LUBIĘ SANDOMIERZSANDOMIERZWeteran Mężczyzn00:00:1500:20:47
106BIDAS Paweł 2009BIKE EQUIPA SANDOMIERZSANDOMIERZWeteran Mężczyzn00:00:1500:20:47
107LECH Andrzej 2054LUBLINWeteran Mężczyzn00:00:1500:21:00
108MAZUREK Anna 2072BEŁŻYCE I OKOLICE BIEGAJĄSPORNIAKMaster Kobiet00:00:1300:21:02
109KRYSA Halina 2048AKTIFF-BABCIALUBLINDinozaur Kobiet00:00:0500:21:08
110NOWOSAD Kamil 2080SAWINSenior Mężczyzn00:00:0900:21:11
111ROSTEK Arkadiusz 2092ULTRAMĘKIKOSZYCE WIELKIEWeteran Mężczyzn00:00:0900:21:17
112KŁODZIŃSKI Klaudiusz 2038ULTRAMĘKITARNÓWWeteran Mężczyzn00:00:1000:21:18
113DZIÓBEK Sylwia 2017WIELICZKAMaster Kobiet00:00:1100:21:21
114ZABOROWSKI Łukasz 218BALL CROSS GYMCHEŁMSenior Mężczyzn00:00:1200:21:28
115ŚWIDEREK Dorota 2110PZU SPORT TEAMLUBARTÓWSenior Kobiet00:00:1000:21:33
116GRABOWIECKA Agnieszka 2021LUBLINMaster Kobiet00:00:1100:21:37
117KOWALSKA Magdalena 2043LUBLINSenior Kobiet00:00:0700:21:40
118JAKUBOWSKA Iza 2030ZABIEGANY WOLOMINWOLOMINMaster Kobiet00:00:0600:21:46
119SZCZYPKOWSKA Kinga 2106ZABIEGANY WOŁOMINWOŁOMINMaster Kobiet00:00:0600:21:47
120WITKOWSKI Marcin 2122ZASZYCIWARSZAWAWeteran Mężczyzn00:00:1000:21:47
121PRZYCZYNA Marek 2090TOMASZÓW LUBELSKIWeteran Mężczyzn00:00:1400:21:50
122SARZYŃSKA Natalia 2096LUBLINSenior Kobiet00:00:0700:21:59
123KORNECKI Dominik 45WOŁOMINMaster Mężczyzn00:00:0700:22:03
124OLECH Barbara 2081PZU SPORT TEAMGODZISZÓWSenior Kobiet00:00:0900:22:08
125PACZUSKI Piotr 20848 BALL CROSS GYM CHEŁMCHEŁMMaster Mężczyzn00:00:1300:22:11
126MAGDA Łukasz 34MIELECSenior Mężczyzn00:00:1800:24:14
127WILK Łukasz 2119MIELECSenior Mężczyzn00:00:1900:24:14
128ZALEŃSKA Katarzyna 24WIELICZKAMaster Kobiet00:00:1100:24:23
129ORDYK Jakub 2082OKRĘGOWA IZBA RADCÓW PRAWNYCH W LUBLINIELUBLINWeteran Mężczyzn00:00:1400:24:31
130MAŁEK Mariusz 2067BIEGOWA_FURIACHEŁMMaster Mężczyzn00:00:0900:24:56
131NALEWAJKO Joanna 2079BEŁŻYCE I OKOLICE BIEGAJĄCHMIELNIKMaster Kobiet00:00:1200:25:23
132ZYGO Dorota 2133BEŁŻYCE I OKOLICE BIEGAJĄBEŁŻYCEWeteran Kobiet00:00:1300:25:23
133BOROWIEC Konrad 50Senior Mężczyzn00:00:1000:25:28
134KOZA Grzegorz 2044NIEGOWONICZKISenior Mężczyzn00:00:1300:47:17
135SZABLA Mateusz 2102NIEGOWONICESenior Mężczyzn00:00:1300:47:18
Znaleziono 135 wynik(ów)