PÓŁMARATON CHRZĄSZCZA
ZIMOWE ROZTOCZE ULTRA
Organizator : Fundacja na Ratunek
Data : 2022-01-08
Miejsce : Szczebrzeszyn
Dystans : 18 km
Zgłoszonych : 151
Wystartowało : 135
Nie ukończyło : 0
Ukończyło : 135
Na trasie : 0
Pełne wyniki dla 9km :
Uproszczone :
Klasyfikacja wg czasu brutto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaCzas startu3km9km
    
1ANTOŃCZAK Marek 2003ŻÓŁKIEWKAMaster Mężczyzn00:00:0300:14:5100:47:39
2WÓJCIK Łukasz 5060SZYBCIEJ NIE DAM RADYNIEMCEMaster Mężczyzn00:00:0500:15:2400:48:47
3MIAZGA Janusz 2076ZAMOŚĆWeteran Mężczyzn00:00:0300:14:3100:50:13
4MOŻEJKO Artur 12NIEPOLOMICE BIEGAJĄNIEPOŁOMICEMaster Mężczyzn00:00:0700:16:0600:51:59
5KOŁAKOWSKI Przemek 2039ROZBIEGANY ZAMOŚĆZAMOŚĆMaster Mężczyzn00:00:0900:16:0200:52:17
6SZKODA Robert 2108BUT BIŁGORAJ ULTRA TRAILBIŁGORAJMaster Mężczyzn00:00:0200:16:2300:53:04
7RAWSKA Marta 38LUBACZÓWSenior Kobiet00:00:0700:16:1400:53:20
8WAGNER Tomasz 39TOMASZOWSKA GRUPA BIEGOWABEŁŻECMaster Mężczyzn00:00:0200:16:5800:53:33
9GUŁAS Daniel 2026SAMSOBIEKLUBLUBLINMaster Mężczyzn00:00:1600:16:4600:53:52
10WŁODARCZYK Michał 2123LUBELSKI BIEGACZ TEAMWARSZAWASenior Mężczyzn00:00:0400:16:1700:53:56
11PŁUCIENNICZAK Wojciech 2086LATCHORZEWMaster Mężczyzn00:00:0400:16:3400:54:10
12WIECZOREK Marcin 2117MILEJÓWMaster Mężczyzn00:00:0300:17:0200:54:19
13ORYSZCZAK Bartłomiej 2083MTB ROZTOCZEJÓZEFÓWKAMaster Mężczyzn00:00:0300:16:0200:54:40
14KORŻYK Marek 2041CZARNAWeteran Mężczyzn00:00:1000:16:4600:54:43
15KORZENIOWSKI Damian 2040REJOWIECMaster Mężczyzn00:00:0300:16:1600:54:57
16DOBROWOLSKI Piotr 2012LUBLINWeteran Mężczyzn00:00:0400:16:2200:55:02
17KOZAK Marcin 2045LUBLINMaster Mężczyzn00:00:0700:18:1800:56:59
18ŚLIWA Anna 2109TOMASZOWSKA GRUPA BIEGOWAŁASZCZÓWKAMaster Kobiet00:00:0200:17:1600:57:07
19KWIECIEŃ Sebastian 20LUBLINMaster Mężczyzn00:00:0700:18:2600:57:10
20ŁĄCZNY Marcin 2060LUBLINMaster Mężczyzn00:00:0600:16:5800:57:37
21KUZIOŁA Iwona 2052#NOLIMITSLUBLINWeteran Kobiet00:00:0600:17:2500:58:07
22GRABOWIECKA Agnieszka 2021LUBLINMaster Kobiet00:00:1100:21:3700:58:18
23ZAWIŚLAK Tomasz 2131LUBLIN BIEGALUBLINWeteran Mężczyzn00:00:0900:17:4500:58:49
24LIBRONT Jakub 2057KLĘCZAŃSKA GRUPA BIEGOWAKLĘCZANYSenior Mężczyzn00:00:1100:19:0100:59:08
25KUZIOŁA Grzegorz 2053#NOLIMITSLUBLINWeteran Mężczyzn00:00:0600:17:3400:59:10
26IWANICKI Władysław 2027LW.BOGDANKAŁĘCZNADinozaur Mężczyzn00:00:0800:18:1300:59:35
27GRZĄDKA Anna 2025WARSZAWAMaster Kobiet00:00:0300:18:2400:59:45
28ADAMCZYK Jacek 2002CHEŁMWeteran Mężczyzn00:00:0300:17:1901:00:57
29SZADORSKA Agnieszka 2103ŁAZISKA GÓRNEMaster Kobiet00:00:0500:18:1701:01:10
30KAŁAKUCKI Jarosław 2035LUBELSKIBIEGACZ.PL TEAMLUBLINWeteran Mężczyzn00:00:1200:18:1201:01:19
31MARĆ Artur 2070PTT TARNÓWDĘBICAWeteran Mężczyzn00:00:0500:17:5901:01:38
32URBAŃSKI Mirosław 2115BIEGAM BO LUBIĘSIERADZWeteran Mężczyzn00:00:1000:18:4201:01:42
33KRUKOWSKI Robert 2047PLATINIUM ZAMOŚĆZAMOŚĆMaster Mężczyzn00:00:0300:17:4701:01:56
34DRĄŻEK Sławomir 2015FAJSŁAWICEWeteran Mężczyzn00:00:0600:18:0901:02:11
35WOLNA Karolina 2125NOWA IWICZNASenior Kobiet00:00:1300:18:5301:02:27
36ORZECHOWSKI Marek 4Weteran Mężczyzn00:00:0500:19:1101:02:44
37ABRAMOWICZ Daniel 2001CHEŁM BIEGACHEŁMMaster Mężczyzn00:00:0600:17:5701:02:48
38WILKOS Marcin 2121UCHANIEWeteran Mężczyzn00:00:0800:18:5201:03:18
39SŁOMA Tadeusz 2098HRUBIESZÓWDinozaur Mężczyzn00:00:0600:18:5201:03:25
40OŚ Łucja 22BIEGAMBOLUBIĘLUBLINMaster Kobiet00:00:1100:18:5201:03:26
41MAZUREK Małgorzata 2118LUBLINMaster Kobiet00:00:1200:19:2101:03:51
42GILAS Michał 2019BIŁGORUNBIŁGORAJMaster Mężczyzn00:00:1100:19:3801:03:56
43ANDREASIK Mariusz 35PRO-MILE TEAMWARSZAWAMaster Mężczyzn00:00:0600:18:5301:04:18
44BAKUN Jolka 2005CHEŁM BIEGACHEŁMWeteran Kobiet00:00:1000:19:0101:04:41
45BAKUN Mariusz 2006CHEŁMWeteran Mężczyzn00:00:1100:19:0001:04:47
46KANTOR Darek 2036POZIOMKIBODUSZYNWeteran Mężczyzn00:00:1200:20:0601:05:28
47ZABOROWSKI Łukasz 218BALL CROSS GYMCHEŁMSenior Mężczyzn00:00:1200:21:2801:05:49
48MAŁKIEIWCZ Adrian 2069OSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKIMaster Mężczyzn00:00:1000:18:5501:06:04
49GILAS Szymon 2018CHEŁMMaster Mężczyzn00:00:1200:19:3701:06:08
50WOLNY Michał 2126WARSZAWAWeteran Mężczyzn00:00:1300:19:5601:06:26
51SIEDLACZEK Zbigniew 2097LUBLINDinozaur Mężczyzn00:00:1400:19:5901:06:34
52WOLNY Jan 2127NOWA IWICZNAWeteran Mężczyzn00:00:1400:19:5501:06:47
53KRYSA Halina 2048AKTIFF-BABCIALUBLINDinozaur Kobiet00:00:0500:21:0801:06:48
54LEWIŃSKI Tomasz 2055JEST LEPIEJ RUN TEAMCZĘSTOCHOWAMaster Mężczyzn00:00:0700:19:1701:06:57
55LIANA Tomasz 2056KLĘCZAŃSKA GRUPA BIEGOWAKLĘCZANYSenior Mężczyzn00:00:1200:18:5001:07:15
56KUŚMIREK-KOWAL Joanna 2051WARSZAWAMaster Kobiet00:00:0900:20:1101:07:30
57CHOLEWA Katarzyna 2010-RZESZÓWMaster Kobiet00:00:1400:20:2701:07:40
58KIERUZALSKA Małgorzata 2037CHEŁMMaster Kobiet00:00:1400:20:1101:08:18
59BIDAS Paweł 2009BIKE EQUIPA SANDOMIERZSANDOMIERZWeteran Mężczyzn00:00:1500:20:4701:08:24
60POPIEL-POPIELEC Jakub 40LUBLINMaster Mężczyzn00:00:0900:20:1201:08:26
61WRZESIEŃ Jerzy 2130TAK LUBIĘ SANDOMIERZSANDOMIERZWeteran Mężczyzn00:00:1500:20:4701:08:31
62MAZUREK Anna 2072BEŁŻYCE I OKOLICE BIEGAJĄSPORNIAKMaster Kobiet00:00:1300:21:0201:08:48
63LECH Andrzej 2054LUBLINWeteran Mężczyzn00:00:1500:21:0001:08:50
64KRĘPACKA Monika 2046CHEŁM BIEGACHEŁMMaster Kobiet00:00:1400:20:1401:08:58
65SIEKIERSKI Krzysztof 37KEREZALUBLINWeteran Mężczyzn00:00:1500:20:1901:09:26
66PACZUSKI Piotr 20848 BALL CROSS GYM CHEŁMCHEŁMMaster Mężczyzn00:00:1300:22:1101:09:32
67ROSTEK Arkadiusz 2092ULTRAMĘKIKOSZYCE WIELKIEWeteran Mężczyzn00:00:0900:21:1701:09:40
68MACHOŚ Mariusz 2062TOMASZOWSKA GRUPA BIEGOWATOMASZÓW LUBELSKIWeteran Mężczyzn00:00:1000:20:2301:09:51
69WITKOWSKI Marcin 2122ZASZYCIWARSZAWAWeteran Mężczyzn00:00:1000:21:4701:10:22
70JAKUBOWSKA Iza 2030ZABIEGANY WOLOMINWOLOMINMaster Kobiet00:00:0600:21:4601:10:50
71MENDEL Agnieszka 2075LUBLINMaster Kobiet00:00:0800:20:1501:10:52
72MENDEL Grzegorz 2074LUBLINMaster Mężczyzn00:00:0800:20:1601:10:56
73ŁUKASIK Andrzej 2061LUBLINWeteran Mężczyzn00:00:1400:20:1501:11:10
74MALEC Wojciech 2065SZUMY SUSIECLUBLINSenior Mężczyzn00:00:0800:19:4401:11:23
74KOWALSKA Magdalena 2043LUBLINSenior Kobiet00:00:0700:21:4001:11:46
76MOŻEJKO Jadwiga 13NIEPOLOMICE BIEGAJĄNIEPOŁOMICESenior Kobiet00:00:1500:19:4601:12:02
77PRZYCZYNA Marek 2090TOMASZÓW LUBELSKIWeteran Mężczyzn00:00:1400:21:5001:12:14
78DZIÓBEK Sylwia 2017WIELICZKAMaster Kobiet00:00:1100:21:2101:12:44
79SARZYŃSKA Natalia 2096LUBLINSenior Kobiet00:00:0700:21:5901:13:13
80SZCZYPKOWSKA Kinga 2106ZABIEGANY WOŁOMINWOŁOMINMaster Kobiet00:00:0600:21:4701:14:48
81ŚWIDEREK Dorota 2110PZU SPORT TEAMLUBARTÓWSenior Kobiet00:00:1000:21:3301:14:49
82KORNECKI Dominik 45WOŁOMINMaster Mężczyzn00:00:0700:22:0301:16:14
83WILK Łukasz 2119MIELECSenior Mężczyzn00:00:1900:24:1401:16:28
84MAGDA Łukasz 34MIELECSenior Mężczyzn00:00:1800:24:1401:16:32
85OLECH Barbara 2081PZU SPORT TEAMGODZISZÓWSenior Kobiet00:00:0900:22:0801:17:03
86NOWOSAD Kamil 2080SAWINSenior Mężczyzn00:00:0900:21:1101:20:44
87MAŁEK Mariusz 2067BIEGOWA_FURIACHEŁMMaster Mężczyzn00:00:0900:24:5601:22:15
88ORDYK Jakub 2082OKRĘGOWA IZBA RADCÓW PRAWNYCH W LUBLINIELUBLINWeteran Mężczyzn00:00:1400:24:3101:22:36
89ZALEŃSKA Katarzyna 24WIELICZKAMaster Kobiet00:00:1100:24:2301:23:54
90ZYGO Dorota 2133BEŁŻYCE I OKOLICE BIEGAJĄBEŁŻYCEWeteran Kobiet00:00:1300:25:2301:32:17
91NALEWAJKO Joanna 2079BEŁŻYCE I OKOLICE BIEGAJĄCHMIELNIKMaster Kobiet00:00:1200:25:2301:32:25
92KOZA Grzegorz 2044NIEGOWONICZKISenior Mężczyzn00:00:1300:47:1702:00:48
93SZABLA Mateusz 2102NIEGOWONICESenior Mężczyzn00:00:1300:47:1802:01:09
94BOROWIEC Konrad 50Senior Mężczyzn00:00:1000:25:2802:27:52
95STACH Jacek 2100OLCHOWAWeteran Mężczyzn00:00:0000:17:41
96LIPIŃSKI Tomasz 2058Implozja ChełmCHEŁMSenior Mężczyzn00:00:0200:14:28
97TUTKA Dominik 2114BIŁGORAJ BIEGABIŁGORAJMaster Mężczyzn00:00:0200:16:11
98SŁOWIŃSKI Marcin 2099BIEGACZE SPECJALNEJ TROSKIWARSZAWAMaster Mężczyzn00:00:0300:14:28
99DRYGIEL VEL DRYGLAK Piotr 2016KRASNYSTAWWeteran Mężczyzn00:00:0300:17:18
100JARGIŁO Krystian 2033KOCUDZASenior Mężczyzn00:00:0400:15:02
101ROGALA Marcin 2091IM INSPIRATIONSZCZEBRZESZYNSenior Mężczyzn00:00:0400:16:19
102GRZĄDKA Przemysław 2024PZU SPORT TEAMWARSZAWAMaster Mężczyzn00:00:0400:15:46
103MAZUR Tomasz 2071FARTREKGORZYCESenior Mężczyzn00:00:0400:14:28
104MAŁKA Marta 2068TOMASZOWSKA GRUPA BIEGOWATOMASZÓW LUBELSKISenior Kobiet00:00:0400:17:03
105SUŁEK Marcin 575Master Mężczyzn00:00:0400:16:56
106BAŃDO Piotr 11KRAKÓWWeteran Mężczyzn00:00:0400:16:58
107MICHALOWSKA Renata 41BBL OSTROŁĘKAOSTROŁĘKAMaster Kobiet00:00:0400:19:10
108JAKUSZKO Grzegorz 2031KB SZURACZ TERESPOLTERESPOLMaster Mężczyzn00:00:0500:15:52
109WILKOS Kamil 2120NIEMCESenior Mężczyzn00:00:0500:15:51
110ARCISZEWSKI Michał 2004SPRÓCHNIALI HERKULESIŚWIERZOWA POLSKAMaster Mężczyzn00:00:0500:17:48
111SZCZABEL Krystian 2104I LOVE GLIWICEGLIWICESenior Mężczyzn00:00:0500:17:09
112KRZYWDA Konrad 2049SPRÓCHNIALI HERKULESICHORKÓWKASenior Mężczyzn00:00:0500:18:09
113GROMEK Edyta 2023SZYBCIEJ NIE DAM RADYLUBLINMaster Kobiet00:00:0500:20:14
114MALISZEWSKI Bartłomiej 2066#NOLIMITS RUNNING TEAMŁĘCZNASenior Mężczyzn00:00:0600:17:05
115SZEGDA Łukasz 2107GARDONIE 279PUŁAWYMaster Mężczyzn00:00:0600:17:17
116SULOWSKI Władysław 2101MARYSINDinozaur Mężczyzn00:00:0600:16:52
117ZIMNY Witold 2132ŁAŃCUTMaster Mężczyzn00:00:0700:17:27
118RUSIN Łukasz 2093RKSCHEŁMMaster Mężczyzn00:00:0700:18:01
119RYCAK Andrzej 2095NJN SABAUDYSABAUDIAWeteran Mężczyzn00:00:0800:17:04
120WENERSKI Wojciech 2116LUBELSKIE STOWARZYSZENIE BIEGOWELUBLINDinozaur Mężczyzn00:00:0800:18:13
121TALAROWSKA Agnieszka 2112KRASNYSTAWMaster Kobiet00:00:0800:19:59
122MACIĄG Grzegorz 2063RZESZÓWMaster Mężczyzn00:00:0900:16:12
123ZARĘBSKI Krzysztof 26KRASNYSTAWSenior Mężczyzn00:00:0900:18:59
124TALAROWSKI Paweł 2113KRASNYSTAWMaster Mężczyzn00:00:0900:20:00
125JAKUSZKO Marta 2032KB SZURACZ TERESPOLTERESPOLSenior Kobiet00:00:0900:19:40
126PRUCHNIAK Robert 2089LIPIEC RUNNING TEAMWARSZAWAWeteran Mężczyzn00:00:1000:17:48
127MEŁGIEŚ Marek 2073MELKOMPPIASKIMaster Mężczyzn00:00:1000:18:58
128KŁODZIŃSKI Klaudiusz 2038ULTRAMĘKITARNÓWWeteran Mężczyzn00:00:1000:21:18
129TABULSKA Katarzyna 2111KB SZURACZ TERESPOLTERESPOLMaster Kobiet00:00:1000:19:39
130WOJTOWICZ Małgorzata 2124TOMASZOWSKA GRUPA BIEGOWATOMASZÓW LUBELSKIWeteran Kobiet00:00:1000:20:22
131GRABOWIECKI Michał 2022LUBLINMaster Mężczyzn00:00:1100:17:30
132WRÓBEL Barbara 2129BIEGAJĄCY ŚWIDNIKŚWIDNIKWeteran Kobiet00:00:1100:19:42
133ADAMCZYK Mariusz 23BORZECHÓW KOLONIAWeteran Mężczyzn00:00:1200:18:09
134JACEK Andrzej 2029ZAMOŚĆDinozaur Mężczyzn00:00:1300:18:25
135PRAŁAT Dawid 2088PZU SPORT TEAMZELÓWMaster Mężczyzn00:00:1400:19:12
Znaleziono 135 wynik(ów)