PÓŁMARATON CHRZĄSZCZA
ZIMOWE ROZTOCZE ULTRA
Organizator : Fundacja na Ratunek
Data : 2022-01-08
Miejsce : Szczebrzeszyn
Dystans : 18 km
Zgłoszonych : 151
Wystartowało : 135
Nie ukończyło : 0
Ukończyło : 135
Na trasie : 0
Pełne wyniki :
Uproszczone :
Klasyfikacja wg czasu brutto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas startu3km9kmCzas
netto
18km
Czas
brutto
18km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
         
1ŚLIWA Anna 2109TOMASZOWSKA GRUPA BIEGOWAŁASZCZÓWKAMaster Kobiet1K 300:00:0200:17:1600:57:0701:57:50.2001:57:52.60 6:329,2
2GRZĄDKA Anna 2025WARSZAWAMaster Kobiet2K 500:00:0300:18:2400:59:4502:01:44.8502:01:48.75+00:03:566:458,9
3SZADORSKA Agnieszka 2103ŁAZISKA GÓRNEMaster Kobiet3K 600:00:0500:18:1701:01:1002:03:22.5002:03:28.00+00:05:356:518,8
4MAZUREK Małgorzata 2118LUBLINMaster Kobiet4K 800:00:1200:19:2101:03:5102:13:10.7502:13:23.30+00:15:307:238,1
5OŚ Łucja 22BIEGAMBOLUBIĘLUBLINMaster Kobiet5K 900:00:1100:18:5201:03:2602:13:43.6002:13:55.50+00:16:027:258,1
6MICHALOWSKA Renata 41BBL OSTROŁĘKAOSTROŁĘKAMaster Kobiet6K 1100:00:0400:19:1002:15:25.7502:15:30.55+00:17:377:318,0
7TALAROWSKA Agnieszka 2112KRASNYSTAWMaster Kobiet7K 1300:00:0800:19:5902:15:50.5002:15:59.30+00:18:067:328,0
8GROMEK Edyta 2023SZYBCIEJ NIE DAM RADYLUBLINMaster Kobiet8K 1400:00:0500:20:1402:16:09.4502:16:14.90+00:18:227:337,9
9CHOLEWA Katarzyna 2010-RZESZÓWMaster Kobiet9K 1500:00:1400:20:2701:07:4002:17:20.0002:17:34.10+00:19:417:377,9
10KUŚMIREK-KOWAL Joanna 2051WARSZAWAMaster Kobiet10K 1600:00:0900:20:1101:07:3002:18:33.1002:18:42.65+00:20:507:417,8
11TABULSKA Katarzyna 2111KB SZURACZ TERESPOLTERESPOLMaster Kobiet11K 1800:00:1000:19:3902:19:57.6502:20:07.80+00:22:157:467,7
12KRĘPACKA Monika 2046CHEŁM BIEGACHEŁMMaster Kobiet12K 2000:00:1400:20:1401:08:5802:23:54.7002:24:08.70+00:26:167:597,5
13KIERUZALSKA Małgorzata 2037CHEŁMMaster Kobiet13K 2100:00:1400:20:1101:08:1802:23:54.8002:24:08.80+00:26:167:597,5
14MAZUREK Anna 2072BEŁŻYCE I OKOLICE BIEGAJĄSPORNIAKMaster Kobiet14K 2200:00:1300:21:0201:08:4802:25:12.6002:25:25.70+00:27:338:047,4
15JAKUBOWSKA Iza 2030ZABIEGANY WOLOMINWOLOMINMaster Kobiet15K 2400:00:0600:21:4601:10:5002:27:23.0502:27:29.20+00:29:368:117,3
16MENDEL Agnieszka 2075LUBLINMaster Kobiet16K 2700:00:0800:20:1501:10:5202:30:34.5002:30:43.00+00:32:508:217,2
17GRABOWIECKA Agnieszka 2021LUBLINMaster Kobiet17K 2800:00:1100:21:3700:58:1802:30:54.8502:31:05.95+00:33:138:237,2
18DZIÓBEK Sylwia 2017WIELICZKAMaster Kobiet18K 2900:00:1100:21:2101:12:4402:33:58.0502:34:09.95+00:36:178:337,0
19SZCZYPKOWSKA Kinga 2106ZABIEGANY WOŁOMINWOŁOMINMaster Kobiet19K 3000:00:0600:21:4701:14:4802:35:21.0002:35:27.35+00:37:348:377,0
20ZALEŃSKA Katarzyna 24WIELICZKAMaster Kobiet20K 3400:00:1100:24:2301:23:5403:04:07.0003:04:18.70+01:06:2610:135,9
21NALEWAJKO Joanna 2079BEŁŻYCE I OKOLICE BIEGAJĄCHMIELNIKMaster Kobiet21K 3500:00:1200:25:2301:32:2503:15:33.4503:15:45.95+01:17:5310:515,5
Znaleziono 21 wynik(ów)