PÓŁMARATON CHRZĄSZCZA
ZIMOWE ROZTOCZE ULTRA
Organizator : Fundacja na Ratunek
Data : 2022-01-08
Miejsce : Szczebrzeszyn
Dystans : 18 km
Zgłoszonych : 151
Wystartowało : 135
Nie ukończyło : 0
Ukończyło : 135
Na trasie : 0
Pełne wyniki :
Uproszczone :
Klasyfikacja wg czasu brutto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas startu3km9kmCzas
netto
18km
Czas
brutto
18km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
         
1SŁOWIŃSKI Marcin 2099BIEGACZE SPECJALNEJ TROSKIWARSZAWAMaster Mężczyzn1M 200:00:0300:14:2801:34:32.9001:34:35.95 5:1511,4
2ANTOŃCZAK Marek 2003ŻÓŁKIEWKAMaster Mężczyzn2M 300:00:0300:14:5100:47:3901:35:08.6001:35:12.50+00:00:365:1711,4
3WÓJCIK Łukasz 5060SZYBCIEJ NIE DAM RADYNIEMCEMaster Mężczyzn3M 400:00:0500:15:2400:48:4701:36:37.7501:36:42.85+00:02:065:2211,2
4JAKUSZKO Grzegorz 2031KB SZURACZ TERESPOLTERESPOLMaster Mężczyzn4M 600:00:0500:15:5201:39:04.4001:39:09.85+00:04:335:3010,9
5TUTKA Dominik 2114BIŁGORAJ BIEGABIŁGORAJMaster Mężczyzn5M 700:00:0200:16:1101:39:13.0501:39:16.00+00:04:405:3010,9
6MACIĄG Grzegorz 2063RZESZÓWMaster Mężczyzn6M 800:00:0900:16:1201:40:05.2501:40:14.65+00:05:385:3310,8
7MOŻEJKO Artur 12NIEPOLOMICE BIEGAJĄNIEPOŁOMICEMaster Mężczyzn7M 900:00:0700:16:0600:51:5901:41:01.3001:41:08.95+00:06:335:3610,7
8GRZĄDKA Przemysław 2024PZU SPORT TEAMWARSZAWAMaster Mężczyzn8M 1200:00:0400:15:4601:43:10.0501:43:14.05+00:08:385:4310,5
9KOŁAKOWSKI Przemek 2039ROZBIEGANY ZAMOŚĆZAMOŚĆMaster Mężczyzn9M 1400:00:0900:16:0200:52:1701:46:58.7001:47:08.40+00:12:325:5610,1
10PŁUCIENNICZAK Wojciech 2086LATCHORZEWMaster Mężczyzn10M 1500:00:0400:16:3400:54:1001:47:09.3501:47:13.75+00:12:375:5710,1
11GUŁAS Daniel 2026SAMSOBIEKLUBLUBLINMaster Mężczyzn11M 1600:00:1600:16:4600:53:5201:47:02.5001:47:18.95+00:12:435:5610,1
12WAGNER Tomasz 39TOMASZOWSKA GRUPA BIEGOWABEŁŻECMaster Mężczyzn12M 1800:00:0200:16:5800:53:3301:47:59.6001:48:02.00+00:13:265:5910,0
13SZKODA Robert 2108BUT BIŁGORAJ ULTRA TRAILBIŁGORAJMaster Mężczyzn13M 1900:00:0200:16:2300:53:0401:48:21.9001:48:24.65+00:13:486:0110,0
14WIECZOREK Marcin 2117MILEJÓWMaster Mężczyzn14M 2000:00:0300:17:0200:54:1901:49:32.3501:49:35.95+00:15:006:059,9
15ORYSZCZAK Bartłomiej 2083MTB ROZTOCZEJÓZEFÓWKAMaster Mężczyzn15M 2100:00:0300:16:0200:54:4001:49:53.5501:49:56.55+00:15:206:069,8
16KOZAK Marcin 2045LUBLINMaster Mężczyzn16M 2400:00:0700:18:1800:56:5901:53:16.9501:53:24.20+00:18:486:179,5
17SZEGDA Łukasz 2107GARDONIE 279PUŁAWYMaster Mężczyzn17M 2700:00:0600:17:1701:54:54.3001:55:01.00+00:20:256:239,4
18KWIECIEŃ Sebastian 20LUBLINMaster Mężczyzn18M 2800:00:0700:18:2600:57:1001:55:02.5001:55:09.75+00:20:336:239,4
19SUŁEK Marcin 575Master Mężczyzn19M 2900:00:0400:16:5601:56:18.2001:56:22.85+00:21:466:279,3
20ZIMNY Witold 2132ŁAŃCUTMaster Mężczyzn20M 3100:00:0700:17:2701:56:41.2501:56:48.80+00:22:126:289,3
21KORZENIOWSKI Damian 2040REJOWIECMaster Mężczyzn21M 3500:00:0300:16:1600:54:5701:59:09.8001:59:13.10+00:24:376:379,1
22ŁĄCZNY Marcin 2060LUBLINMaster Mężczyzn22M 3600:00:0600:16:5800:57:3701:59:30.9001:59:37.45+00:25:016:389,0
23GRABOWIECKI Michał 2022LUBLINMaster Mężczyzn23M 4100:00:1100:17:3002:02:52.4002:03:03.95+00:28:286:498,8
24RUSIN Łukasz 2093RKSCHEŁMMaster Mężczyzn24M 4400:00:0700:18:0102:04:08.4002:04:16.05+00:29:406:538,7
25ARCISZEWSKI Michał 2004SPRÓCHNIALI HERKULESIŚWIERZOWA POLSKAMaster Mężczyzn25M 4800:00:0500:17:4802:06:19.2502:06:24.75+00:31:487:018,5
26MEŁGIEŚ Marek 2073MELKOMPPIASKIMaster Mężczyzn26M 5000:00:1000:18:5802:06:43.0002:06:53.95+00:32:187:028,5
27PRAŁAT Dawid 2088PZU SPORT TEAMZELÓWMaster Mężczyzn27M 5400:00:1400:19:1202:08:08.1502:08:23.05+00:33:477:078,4
28MAŁKIEIWCZ Adrian 2069OSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKIMaster Mężczyzn28M 5900:00:1000:18:5501:06:0402:09:58.0502:10:08.70+00:35:327:138,3
29KRUKOWSKI Robert 2047PLATINIUM ZAMOŚĆZAMOŚĆMaster Mężczyzn29M 6400:00:0300:17:4701:01:5602:12:14.2502:12:17.35+00:37:417:208,2
30ABRAMOWICZ Daniel 2001CHEŁM BIEGACHEŁMMaster Mężczyzn30M 6500:00:0600:17:5701:02:4802:12:42.8002:12:49.30+00:38:137:228,1
31GILAS Michał 2019BIŁGORUNBIŁGORAJMaster Mężczyzn31M 6600:00:1100:19:3801:03:5602:12:39.0002:12:50.75+00:38:147:228,1
32ANDREASIK Mariusz 35PRO-MILE TEAMWARSZAWAMaster Mężczyzn32M 6800:00:0600:18:5301:04:1802:13:42.9002:13:49.75+00:39:137:258,1
33TALAROWSKI Paweł 2113KRASNYSTAWMaster Mężczyzn33M 7100:00:0900:20:0002:15:50.8002:15:59.80+00:41:237:328,0
34PACZUSKI Piotr 20848 BALL CROSS GYM CHEŁMCHEŁMMaster Mężczyzn34M 7500:00:1300:22:1101:09:3202:19:55.3002:20:08.75+00:45:327:467,7
35LEWIŃSKI Tomasz 2055JEST LEPIEJ RUN TEAMCZĘSTOCHOWAMaster Mężczyzn35M 7700:00:0700:19:1701:06:5702:21:51.1502:21:58.90+00:47:227:527,6
36GILAS Szymon 2018CHEŁMMaster Mężczyzn36M 7800:00:1200:19:3701:06:0802:24:05.0002:24:17.55+00:49:418:007,5
37POPIEL-POPIELEC Jakub 40LUBLINMaster Mężczyzn37M 8400:00:0900:20:1201:08:2602:26:03.3502:26:12.45+00:51:368:067,4
38MENDEL Grzegorz 2074LUBLINMaster Mężczyzn38M 8800:00:0800:20:1601:10:5602:30:35.1502:30:43.30+00:56:078:217,2
39MAŁEK Mariusz 2067BIEGOWA_FURIACHEŁMMaster Mężczyzn39M 9300:00:0900:24:5601:22:1502:46:33.3002:46:42.90+01:12:069:156,5
40KORNECKI Dominik 45WOŁOMINMaster Mężczyzn40M 9400:00:0700:22:0301:16:1402:46:48.5002:46:55.75+01:12:199:166,5
Znaleziono 40 wynik(ów)