PÓŁMARATON CHRZĄSZCZA
ZIMOWE ROZTOCZE ULTRA
Organizator : Fundacja na Ratunek
Data : 2022-01-08
Miejsce : Szczebrzeszyn
Dystans : 18 km
Zgłoszonych : 151
Wystartowało : 135
Nie ukończyło : 0
Ukończyło : 135
Na trasie : 0
Pełne wyniki dla 0km :
Uproszczone :
Klasyfikacja wg czasu brutto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaCzas startu3km9km
    
1TUTKA Dominik 2114BIŁGORAJ BIEGABIŁGORAJMaster Mężczyzn00:00:0200:16:11
2WAGNER Tomasz 39TOMASZOWSKA GRUPA BIEGOWABEŁŻECMaster Mężczyzn00:00:0200:16:5800:53:33
3SZKODA Robert 2108BUT BIŁGORAJ ULTRA TRAILBIŁGORAJMaster Mężczyzn00:00:0200:16:2300:53:04
4SŁOWIŃSKI Marcin 2099BIEGACZE SPECJALNEJ TROSKIWARSZAWAMaster Mężczyzn00:00:0300:14:28
5ANTOŃCZAK Marek 2003ŻÓŁKIEWKAMaster Mężczyzn00:00:0300:14:5100:47:39
6WIECZOREK Marcin 2117MILEJÓWMaster Mężczyzn00:00:0300:17:0200:54:19
7ORYSZCZAK Bartłomiej 2083MTB ROZTOCZEJÓZEFÓWKAMaster Mężczyzn00:00:0300:16:0200:54:40
8KORZENIOWSKI Damian 2040REJOWIECMaster Mężczyzn00:00:0300:16:1600:54:57
9KRUKOWSKI Robert 2047PLATINIUM ZAMOŚĆZAMOŚĆMaster Mężczyzn00:00:0300:17:4701:01:56
10GRZĄDKA Przemysław 2024PZU SPORT TEAMWARSZAWAMaster Mężczyzn00:00:0400:15:46
11PŁUCIENNICZAK Wojciech 2086LATCHORZEWMaster Mężczyzn00:00:0400:16:3400:54:10
12SUŁEK Marcin 575Master Mężczyzn00:00:0400:16:56
13WÓJCIK Łukasz 5060SZYBCIEJ NIE DAM RADYNIEMCEMaster Mężczyzn00:00:0500:15:2400:48:47
14JAKUSZKO Grzegorz 2031KB SZURACZ TERESPOLTERESPOLMaster Mężczyzn00:00:0500:15:52
15ARCISZEWSKI Michał 2004SPRÓCHNIALI HERKULESIŚWIERZOWA POLSKAMaster Mężczyzn00:00:0500:17:48
16SZEGDA Łukasz 2107GARDONIE 279PUŁAWYMaster Mężczyzn00:00:0600:17:17
17ŁĄCZNY Marcin 2060LUBLINMaster Mężczyzn00:00:0600:16:5800:57:37
18ABRAMOWICZ Daniel 2001CHEŁM BIEGACHEŁMMaster Mężczyzn00:00:0600:17:5701:02:48
19ANDREASIK Mariusz 35PRO-MILE TEAMWARSZAWAMaster Mężczyzn00:00:0600:18:5301:04:18
20MOŻEJKO Artur 12NIEPOLOMICE BIEGAJĄNIEPOŁOMICEMaster Mężczyzn00:00:0700:16:0600:51:59
21KOZAK Marcin 2045LUBLINMaster Mężczyzn00:00:0700:18:1800:56:59
22KWIECIEŃ Sebastian 20LUBLINMaster Mężczyzn00:00:0700:18:2600:57:10
23ZIMNY Witold 2132ŁAŃCUTMaster Mężczyzn00:00:0700:17:27
24RUSIN Łukasz 2093RKSCHEŁMMaster Mężczyzn00:00:0700:18:01
25LEWIŃSKI Tomasz 2055JEST LEPIEJ RUN TEAMCZĘSTOCHOWAMaster Mężczyzn00:00:0700:19:1701:06:57
26KORNECKI Dominik 45WOŁOMINMaster Mężczyzn00:00:0700:22:0301:16:14
27MENDEL Grzegorz 2074LUBLINMaster Mężczyzn00:00:0800:20:1601:10:56
28MACIĄG Grzegorz 2063RZESZÓWMaster Mężczyzn00:00:0900:16:12
29KOŁAKOWSKI Przemek 2039ROZBIEGANY ZAMOŚĆZAMOŚĆMaster Mężczyzn00:00:0900:16:0200:52:17
30TALAROWSKI Paweł 2113KRASNYSTAWMaster Mężczyzn00:00:0900:20:00
31POPIEL-POPIELEC Jakub 40LUBLINMaster Mężczyzn00:00:0900:20:1201:08:26
32MAŁEK Mariusz 2067BIEGOWA_FURIACHEŁMMaster Mężczyzn00:00:0900:24:5601:22:15
33MEŁGIEŚ Marek 2073MELKOMPPIASKIMaster Mężczyzn00:00:1000:18:58
34MAŁKIEIWCZ Adrian 2069OSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKIMaster Mężczyzn00:00:1000:18:5501:06:04
35GRABOWIECKI Michał 2022LUBLINMaster Mężczyzn00:00:1100:17:30
36GILAS Michał 2019BIŁGORUNBIŁGORAJMaster Mężczyzn00:00:1100:19:3801:03:56
37GILAS Szymon 2018CHEŁMMaster Mężczyzn00:00:1200:19:3701:06:08
38PACZUSKI Piotr 20848 BALL CROSS GYM CHEŁMCHEŁMMaster Mężczyzn00:00:1300:22:1101:09:32
39PRAŁAT Dawid 2088PZU SPORT TEAMZELÓWMaster Mężczyzn00:00:1400:19:12
40GUŁAS Daniel 2026SAMSOBIEKLUBLUBLINMaster Mężczyzn00:00:1600:16:4600:53:52
Znaleziono 40 wynik(ów)