PÓŁMARATON CHRZĄSZCZA
ZIMOWE ROZTOCZE ULTRA
Organizator : Fundacja na Ratunek
Data : 2022-01-08
Miejsce : Szczebrzeszyn
Dystans : 18 km
Zgłoszonych : 151
Wystartowało : 135
Nie ukończyło : 0
Ukończyło : 135
Na trasie : 0
Pełne wyniki :
Uproszczone :
Klasyfikacja wg czasu brutto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas startu3km9kmCzas
netto
18km
Czas
brutto
18km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
         
1LIPIŃSKI Tomasz 2058Implozja ChełmCHEŁMSenior Mężczyzn1M 100:00:0200:14:2801:34:32.7001:34:35.40 5:1511,4
2SŁOWIŃSKI Marcin 2099BIEGACZE SPECJALNEJ TROSKIWARSZAWAMaster Mężczyzn1M 200:00:0300:14:2801:34:32.9001:34:35.95+00:00:005:1511,4
3ANTOŃCZAK Marek 2003ŻÓŁKIEWKAMaster Mężczyzn2M 300:00:0300:14:5100:47:3901:35:08.6001:35:12.50+00:00:375:1711,4
4WÓJCIK Łukasz 5060SZYBCIEJ NIE DAM RADYNIEMCEMaster Mężczyzn3M 400:00:0500:15:2400:48:4701:36:37.7501:36:42.85+00:02:075:2211,2
5JARGIŁO Krystian 2033KOCUDZASenior Mężczyzn2M 500:00:0400:15:0201:38:43.7001:38:48.00+00:04:125:2910,9
6JAKUSZKO Grzegorz 2031KB SZURACZ TERESPOLTERESPOLMaster Mężczyzn4M 600:00:0500:15:5201:39:04.4001:39:09.85+00:04:345:3010,9
7TUTKA Dominik 2114BIŁGORAJ BIEGABIŁGORAJMaster Mężczyzn5M 700:00:0200:16:1101:39:13.0501:39:16.00+00:04:405:3010,9
8MACIĄG Grzegorz 2063RZESZÓWMaster Mężczyzn6M 800:00:0900:16:1201:40:05.2501:40:14.65+00:05:395:3310,8
9MOŻEJKO Artur 12NIEPOLOMICE BIEGAJĄNIEPOŁOMICEMaster Mężczyzn7M 900:00:0700:16:0600:51:5901:41:01.3001:41:08.95+00:06:335:3610,7
10ROGALA Marcin 2091IM INSPIRATIONSZCZEBRZESZYNSenior Mężczyzn3M 1000:00:0400:16:1901:41:18.6001:41:23.00+00:06:475:3710,7
11MIAZGA Janusz 2076ZAMOŚĆWeteran Mężczyzn1M 1100:00:0300:14:3100:50:1301:43:02.1501:43:05.20+00:08:295:4310,5
12GRZĄDKA Przemysław 2024PZU SPORT TEAMWARSZAWAMaster Mężczyzn8M 1200:00:0400:15:4601:43:10.0501:43:14.05+00:08:385:4310,5
13WILKOS Kamil 2120NIEMCESenior Mężczyzn4M 1300:00:0500:15:5101:43:49.2001:43:55.10+00:09:195:4610,4
14KOŁAKOWSKI Przemek 2039ROZBIEGANY ZAMOŚĆZAMOŚĆMaster Mężczyzn9M 1400:00:0900:16:0200:52:1701:46:58.7001:47:08.40+00:12:335:5610,1
15PŁUCIENNICZAK Wojciech 2086LATCHORZEWMaster Mężczyzn10M 1500:00:0400:16:3400:54:1001:47:09.3501:47:13.75+00:12:385:5710,1
16GUŁAS Daniel 2026SAMSOBIEKLUBLUBLINMaster Mężczyzn11M 1600:00:1600:16:4600:53:5201:47:02.5001:47:18.95+00:12:435:5610,1
17MAZUR Tomasz 2071FARTREKGORZYCESenior Mężczyzn5M 1700:00:0400:14:2801:47:42.5501:47:46.75+00:13:115:5910,0
18WAGNER Tomasz 39TOMASZOWSKA GRUPA BIEGOWABEŁŻECMaster Mężczyzn12M 1800:00:0200:16:5800:53:3301:47:59.6001:48:02.00+00:13:265:5910,0
19SZKODA Robert 2108BUT BIŁGORAJ ULTRA TRAILBIŁGORAJMaster Mężczyzn13M 1900:00:0200:16:2300:53:0401:48:21.9001:48:24.65+00:13:496:0110,0
20WIECZOREK Marcin 2117MILEJÓWMaster Mężczyzn14M 2000:00:0300:17:0200:54:1901:49:32.3501:49:35.95+00:15:006:059,9
21ORYSZCZAK Bartłomiej 2083MTB ROZTOCZEJÓZEFÓWKAMaster Mężczyzn15M 2100:00:0300:16:0200:54:4001:49:53.5501:49:56.55+00:15:216:069,8
22RYCAK Andrzej 2095NJN SABAUDYSABAUDIAWeteran Mężczyzn2M 2200:00:0800:17:0401:52:15.4501:52:23.75+00:17:486:149,6
23KORŻYK Marek 2041CZARNAWeteran Mężczyzn3M 2300:00:1000:16:4600:54:4301:52:52.5001:53:02.80+00:18:276:169,6
24KOZAK Marcin 2045LUBLINMaster Mężczyzn16M 2400:00:0700:18:1800:56:5901:53:16.9501:53:24.20+00:18:486:179,5
25MALISZEWSKI Bartłomiej 2066#NOLIMITS RUNNING TEAMŁĘCZNASenior Mężczyzn6M 2500:00:0600:17:0501:54:09.6001:54:15.95+00:19:406:209,5
26DOBROWOLSKI Piotr 2012LUBLINWeteran Mężczyzn4M 2600:00:0400:16:2200:55:0201:54:28.3501:54:33.30+00:19:576:219,4
27SZEGDA Łukasz 2107GARDONIE 279PUŁAWYMaster Mężczyzn17M 2700:00:0600:17:1701:54:54.3001:55:01.00+00:20:256:239,4
28KWIECIEŃ Sebastian 20LUBLINMaster Mężczyzn18M 2800:00:0700:18:2600:57:1001:55:02.5001:55:09.75+00:20:346:239,4
29SUŁEK Marcin 575Master Mężczyzn19M 2900:00:0400:16:5601:56:18.2001:56:22.85+00:21:476:279,3
30LIBRONT Jakub 2057KLĘCZAŃSKA GRUPA BIEGOWAKLĘCZANYSenior Mężczyzn7M 3000:00:1100:19:0100:59:0801:56:17.6001:56:29.15+00:21:536:279,3
31ZIMNY Witold 2132ŁAŃCUTMaster Mężczyzn20M 3100:00:0700:17:2701:56:41.2501:56:48.80+00:22:136:289,3
32ADAMCZYK Mariusz 23BORZECHÓW KOLONIAWeteran Mężczyzn5M 3200:00:1200:18:0901:56:54.1501:57:07.05+00:22:316:299,2
33STACH Jacek 2100OLCHOWAWeteran Mężczyzn6M 3300:00:0000:17:4101:57:26.1501:57:26.15+00:22:506:319,2
34SULOWSKI Władysław 2101MARYSINDinozaur Mężczyzn1M 3400:00:0600:16:5201:57:22.3001:57:28.50+00:22:536:319,2
35KORZENIOWSKI Damian 2040REJOWIECMaster Mężczyzn21M 3500:00:0300:16:1600:54:5701:59:09.8001:59:13.10+00:24:376:379,1
36ŁĄCZNY Marcin 2060LUBLINMaster Mężczyzn22M 3600:00:0600:16:5800:57:3701:59:30.9001:59:37.45+00:25:026:389,0
37WŁODARCZYK Michał 2123LUBELSKI BIEGACZ TEAMWARSZAWASenior Mężczyzn8M 3700:00:0400:16:1700:53:5601:59:38.2501:59:42.35+00:25:066:389,0
38KUZIOŁA Grzegorz 2053#NOLIMITSLUBLINWeteran Mężczyzn7M 3800:00:0600:17:3400:59:1002:00:49.1002:00:55.60+00:26:206:428,9
39IWANICKI Władysław 2027LW.BOGDANKAŁĘCZNADinozaur Mężczyzn2M 3900:00:0800:18:1300:59:3502:01:35.4502:01:43.60+00:27:086:458,9
40ZARĘBSKI Krzysztof 26KRASNYSTAWSenior Mężczyzn9M 4000:00:0900:18:5902:01:59.6502:02:08.65+00:27:336:468,9
41GRABOWIECKI Michał 2022LUBLINMaster Mężczyzn23M 4100:00:1100:17:3002:02:52.4002:03:03.95+00:28:286:498,8
42BAŃDO Piotr 11KRAKÓWWeteran Mężczyzn8M 4200:00:0400:16:5802:03:11.4002:03:16.20+00:28:406:508,8
43PRUCHNIAK Robert 2089LIPIEC RUNNING TEAMWARSZAWAWeteran Mężczyzn9M 4300:00:1000:17:4802:03:11.5002:03:21.65+00:28:466:508,8
44RUSIN Łukasz 2093RKSCHEŁMMaster Mężczyzn24M 4400:00:0700:18:0102:04:08.4002:04:16.05+00:29:406:538,7
45MARĆ Artur 2070PTT TARNÓWDĘBICAWeteran Mężczyzn10M 4500:00:0500:17:5901:01:3802:04:32.9502:04:38.40+00:30:036:558,7
46DRYGIEL VEL DRYGLAK Piotr 2016KRASNYSTAWWeteran Mężczyzn11M 4600:00:0300:17:1802:04:38.7502:04:42.35+00:30:066:558,7
47ZAWIŚLAK Tomasz 2131LUBLIN BIEGALUBLINWeteran Mężczyzn12M 4700:00:0900:17:4500:58:4902:04:40.1502:04:50.05+00:30:146:558,7
48ARCISZEWSKI Michał 2004SPRÓCHNIALI HERKULESIŚWIERZOWA POLSKAMaster Mężczyzn25M 4800:00:0500:17:4802:06:19.2502:06:24.75+00:31:497:018,5
49DRĄŻEK Sławomir 2015FAJSŁAWICEWeteran Mężczyzn13M 4900:00:0600:18:0901:02:1102:06:46.7002:06:53.65+00:32:187:028,5
50MEŁGIEŚ Marek 2073MELKOMPPIASKIMaster Mężczyzn26M 5000:00:1000:18:5802:06:43.0002:06:53.95+00:32:187:028,5
51ORZECHOWSKI Marek 4Weteran Mężczyzn14M 5100:00:0500:19:1101:02:4402:07:11.4002:07:17.00+00:32:417:038,5
52SZCZABEL Krystian 2104I LOVE GLIWICEGLIWICESenior Mężczyzn10M 5200:00:0500:17:0902:07:25.2002:07:30.95+00:32:557:048,5
53URBAŃSKI Mirosław 2115BIEGAM BO LUBIĘSIERADZWeteran Mężczyzn15M 5300:00:1000:18:4201:01:4202:07:23.7502:07:33.75+00:32:587:048,5
54PRAŁAT Dawid 2088PZU SPORT TEAMZELÓWMaster Mężczyzn27M 5400:00:1400:19:1202:08:08.1502:08:23.05+00:33:477:078,4
55KAŁAKUCKI Jarosław 2035LUBELSKIBIEGACZ.PL TEAMLUBLINWeteran Mężczyzn16M 5500:00:1200:18:1201:01:1902:08:11.4002:08:23.70+00:33:487:078,4
56KRZYWDA Konrad 2049SPRÓCHNIALI HERKULESICHORKÓWKASenior Mężczyzn11M 5600:00:0500:18:0902:08:34.6502:08:39.85+00:34:047:088,4
57JACEK Andrzej 2029ZAMOŚĆDinozaur Mężczyzn3M 5700:00:1300:18:2502:09:01.7502:09:14.90+00:34:397:108,4
58ZABOROWSKI Łukasz 218BALL CROSS GYMCHEŁMSenior Mężczyzn12M 5800:00:1200:21:2801:05:4902:09:23.4502:09:36.40+00:35:017:118,3
59MAŁKIEIWCZ Adrian 2069OSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKIMaster Mężczyzn28M 5900:00:1000:18:5501:06:0402:09:58.0502:10:08.70+00:35:337:138,3
60WILKOS Marcin 2121UCHANIEWeteran Mężczyzn17M 6000:00:0800:18:5201:03:1802:10:43.0502:10:51.05+00:36:157:158,3
61SŁOMA Tadeusz 2098HRUBIESZÓWDinozaur Mężczyzn4M 6100:00:0600:18:5201:03:2502:11:05.4502:11:12.15+00:36:367:168,2
62KANTOR Darek 2036POZIOMKIBODUSZYNWeteran Mężczyzn18M 6200:00:1200:20:0601:05:2802:11:00.1002:11:12.60+00:36:377:168,2
63KŁODZIŃSKI Klaudiusz 2038ULTRAMĘKITARNÓWWeteran Mężczyzn19M 6300:00:1000:21:1802:11:28.3002:11:38.60+00:37:037:188,2
64KRUKOWSKI Robert 2047PLATINIUM ZAMOŚĆZAMOŚĆMaster Mężczyzn29M 6400:00:0300:17:4701:01:5602:12:14.2502:12:17.35+00:37:417:208,2
65ABRAMOWICZ Daniel 2001CHEŁM BIEGACHEŁMMaster Mężczyzn30M 6500:00:0600:17:5701:02:4802:12:42.8002:12:49.30+00:38:137:228,1
66GILAS Michał 2019BIŁGORUNBIŁGORAJMaster Mężczyzn31M 6600:00:1100:19:3801:03:5602:12:39.0002:12:50.75+00:38:157:228,1
67ADAMCZYK Jacek 2002CHEŁMWeteran Mężczyzn20M 6700:00:0300:17:1901:00:5702:13:44.7502:13:48.25+00:39:127:258,1
68ANDREASIK Mariusz 35PRO-MILE TEAMWARSZAWAMaster Mężczyzn32M 6800:00:0600:18:5301:04:1802:13:42.9002:13:49.75+00:39:147:258,1
69LIANA Tomasz 2056KLĘCZAŃSKA GRUPA BIEGOWAKLĘCZANYSenior Mężczyzn13M 6900:00:1200:18:5001:07:1502:13:52.3002:14:04.45+00:39:297:268,1
70WENERSKI Wojciech 2116LUBELSKIE STOWARZYSZENIE BIEGOWELUBLINDinozaur Mężczyzn5M 7000:00:0800:18:1302:15:02.2002:15:10.45+00:40:357:308,0
71TALAROWSKI Paweł 2113KRASNYSTAWMaster Mężczyzn33M 7100:00:0900:20:0002:15:50.8002:15:59.80+00:41:247:328,0
72WOLNY Michał 2126WARSZAWAWeteran Mężczyzn21M 7200:00:1300:19:5601:06:2602:16:29.8002:16:43.30+00:42:077:347,9
73SIEDLACZEK Zbigniew 2097LUBLINDinozaur Mężczyzn6M 7300:00:1400:19:5901:06:3402:17:09.7002:17:23.80+00:42:487:377,9
74BAKUN Mariusz 2006CHEŁMWeteran Mężczyzn22M 7400:00:1100:19:0001:04:4702:19:14.7002:19:25.95+00:44:507:447,8
75PACZUSKI Piotr 20848 BALL CROSS GYM CHEŁMCHEŁMMaster Mężczyzn34M 7500:00:1300:22:1101:09:3202:19:55.3002:20:08.75+00:45:337:467,7
76WOLNY Jan 2127NOWA IWICZNAWeteran Mężczyzn23M 7600:00:1400:19:5501:06:4702:20:34.7502:20:49.35+00:46:137:487,7
77LEWIŃSKI Tomasz 2055JEST LEPIEJ RUN TEAMCZĘSTOCHOWAMaster Mężczyzn35M 7700:00:0700:19:1701:06:5702:21:51.1502:21:58.90+00:47:237:527,6
78GILAS Szymon 2018CHEŁMMaster Mężczyzn36M 7800:00:1200:19:3701:06:0802:24:05.0002:24:17.55+00:49:428:007,5
79WRZESIEŃ Jerzy 2130TAK LUBIĘ SANDOMIERZSANDOMIERZWeteran Mężczyzn24M 7900:00:1500:20:4701:08:3102:24:18.4002:24:33.75+00:49:588:017,5
80BIDAS Paweł 2009BIKE EQUIPA SANDOMIERZSANDOMIERZWeteran Mężczyzn25M 8000:00:1500:20:4701:08:2402:24:19.1002:24:34.50+00:49:598:017,5
81LECH Andrzej 2054LUBLINWeteran Mężczyzn26M 8100:00:1500:21:0001:08:5002:24:39.6502:24:54.70+00:50:198:027,5
82ŁUKASIK Andrzej 2061LUBLINWeteran Mężczyzn27M 8200:00:1400:20:1501:11:1002:25:27.6002:25:41.60+00:51:068:047,4
83ROSTEK Arkadiusz 2092ULTRAMĘKIKOSZYCE WIELKIEWeteran Mężczyzn28M 8300:00:0900:21:1701:09:4002:25:39.0002:25:48.85+00:51:138:057,4
84POPIEL-POPIELEC Jakub 40LUBLINMaster Mężczyzn37M 8400:00:0900:20:1201:08:2602:26:03.3502:26:12.45+00:51:378:067,4
85WITKOWSKI Marcin 2122ZASZYCIWARSZAWAWeteran Mężczyzn29M 8500:00:1000:21:4701:10:2202:26:37.9002:26:48.85+00:52:138:087,4
86MACHOŚ Mariusz 2062TOMASZOWSKA GRUPA BIEGOWATOMASZÓW LUBELSKIWeteran Mężczyzn30M 8600:00:1000:20:2301:09:5102:28:14.5502:28:24.85+00:53:498:147,3
87MALEC Wojciech 2065SZUMY SUSIECLUBLINSenior Mężczyzn14M 8700:00:0800:19:4401:11:2302:29:13.7502:29:22.30+00:54:468:177,2
88MENDEL Grzegorz 2074LUBLINMaster Mężczyzn38M 8800:00:0800:20:1601:10:5602:30:35.1502:30:43.30+00:56:078:217,2
89SIEKIERSKI Krzysztof 37KEREZALUBLINWeteran Mężczyzn31M 8900:00:1500:20:1901:09:2602:34:08.3002:34:23.40+00:59:488:337,0
90PRZYCZYNA Marek 2090TOMASZÓW LUBELSKIWeteran Mężczyzn32M 9000:00:1400:21:5001:12:1402:35:28.1502:35:42.90+01:01:078:386,9
91WILK Łukasz 2119MIELECSenior Mężczyzn15M 9100:00:1900:24:1401:16:2802:39:36.3502:39:55.35+01:05:198:526,8
92MAGDA Łukasz 34MIELECSenior Mężczyzn16M 9200:00:1800:24:1401:16:3202:39:42.4002:40:00.45+01:05:258:526,8
93MAŁEK Mariusz 2067BIEGOWA_FURIACHEŁMMaster Mężczyzn39M 9300:00:0900:24:5601:22:1502:46:33.3002:46:42.90+01:12:079:156,5
94KORNECKI Dominik 45WOŁOMINMaster Mężczyzn40M 9400:00:0700:22:0301:16:1402:46:48.5002:46:55.75+01:12:209:166,5
95BOROWIEC Konrad 50Senior Mężczyzn17M 9500:00:1000:25:2802:27:5202:58:07.9502:58:17.95+01:23:429:536,1
96ORDYK Jakub 2082OKRĘGOWA IZBA RADCÓW PRAWNYCH W LUBLINIELUBLINWeteran Mężczyzn33M 9600:00:1400:24:3101:22:3603:04:04.8503:04:18.95+01:29:4310:135,9
97NOWOSAD Kamil 2080SAWINSenior Mężczyzn18M 9700:00:0900:21:1101:20:4403:07:21.9503:07:31.05+01:32:5510:245,8
98KOZA Grzegorz 2044NIEGOWONICZKISenior Mężczyzn19M 9800:00:1300:47:1702:00:4803:47:18.3003:47:32.10+02:12:5612:374,8
99SZABLA Mateusz 2102NIEGOWONICESenior Mężczyzn20M 9900:00:1300:47:1802:01:0903:47:19.0503:47:32.20+02:12:5612:374,8
Znaleziono 99 wynik(ów)